جوابیه ای از روی درد و غم بر مراسم قیمت گذاری(از همه دوستان میخوام بخونن)

1391/03/06

سلام
از همه دوستان میخام این مطلب رو تا آخر بخونن
نمیدونم چی بگم ولی از دیدن این عکس خیییییلی ناراحت شدم
دوست عزیز عکس اولت اصلا جای توجیهی نداره.
1.حتی طبق حرفای خودت هم کارت اشتباه.خوب فکر کن تومیگی توهین به عقاید مذاهب بده و حالاکه بعضی از جمعیت کوچک مسلمونا یه غلطی کردن خودت داری به کل اسلام و مسلمونا توهین میکنی!
2.نمیدونم چه دینی داری ولی این رو مطمئنم هیچ دین آسمانی کار جنابعالی رو تایید نمیکنه.و اسلام هم هرگونه توهینی رو به ادیان ممنوع میدونه پس حالاکه ده تا به اسم مسلمون این غلط رو کردن شما باید به اسلام توهین کنی!
3.من نمیگم سنی ام ولی خودت گفتی خیلی از حرفای آخوند شیعه(جنابعالی گفتی عقاید شیعه ولی من میگم حرف آخوند)توهین به جمعیت بیش از 90درصدی مسلمونا یعنی سنی مذهبا هست ولی خودت به عقاید اونا توهین کردی.فراموش نکن زینب دختر پیامبر اسلام هست و سنی ها هم مثل شیعه شایدم بیشتر براش احترام قائلند
4.دوست و دوستان عزیز یک چیز رو فراموش نکنیم.ما اسلام رو نمیشناسیم.این رو با اطمینان میگم همه ما حالایکی بیشتر و یکی کمتر.برا حرفم دلیلی دارم که از نظر خودم واقعا دلیله.قضاوت با شما…
ما اسلام رو از کی یاد گرفتیم؟خودمون به قرآن و حدیث آگاهی داریم!اصلا میخونیم!نه.ما اسلاممون رو از آخوندا گرفتیم همون کسایی که 31ساله که تونسل خودمون دارن مارو به فلاکت میکشن و از 300 سال پیش اجداد مارو به فلاکت کشوندن.
در دین ما شخصی رو وارد کردن و نام ولی مطلقه فقیه براو گذاشتن تا بتواند رهبری کندو افتضاحاتی که همه دیدیم و میبینیم رو به بار بیاره ولی او ولی مطلق است مخالفت با او کفر است!!!این اسلامی هست که به ما یاد دادند و ما دیدیم.اما واقعا اسلام این است؟
دوست عزیز من این اشتباه و کار خیییلی فجیع شما رو مرتبط میدونم به عدم شناختمون از اسلام واینکه بدترین کسانی که ما دیدیم معمم ها(آخوندها)بودند که به نظر من در پشت پرده اسلام هزاران خلاف میکنند که همه دیدیم و آنها رو هم با دلائل ساختگی به اسلام ربط میدن.به همین جهت اسلام در دید ما منفور شده و در دید شما بیشتر چون به اسم اسلام به عقائدتون توهین شده.اما من چندین ساله سعی کردم رو اسلام واقعی تحقیق کنم و به خداوندی خدای واحد قسم میخورم اسلام چیزی است غیر از چیزی که آخوندها به ما یاد دادند و اسلام بری است از آخوند و حکومت جمهوری اسلامی ایران.به خدا تحقیق کردم این حرفارو میزنم و برا تک تکشون کلی دلیل دارم.حتی دوستمون که راجب وهابی گفتند من به شما اطمینان میدم نه آل سعود و نه آل خلیفه وهابی نیستند.و اصلا وهابی به اون معنی که آخوند میگه وجود نداره و یک پوششی هست که آخوند بر روی مختلفینش میزاره تا ما به حرفاشون گوش نکنیم.برا اینم هم دلیل دارم و حاضرم هر کدوم از دوستان نیاز بدونن باهاشون مکاتبه کنم.
دوست عزیز عکس دومت نشانه گر تنفر هممون از رژیم آخوند و خودش است که توجیه پذیره.چون توهین به ادیانی که گفتید کار اوناست و به خداوندی خدا سوگند اونا به اسلام و مسلمونا بیشتر از ادیانی که شما نام بردید توهین کردن.پس ما هم مثل شما از دستشون داغ داریم ،دردمون رو بیشتر نکن…
ولی عکس اولت توهیت به عقائد یک ملیارد و هفصد مسلون هست ازت خواهش میکنم حذفش کن.و به عقل و باورهای خودت پایبند باش…خواهشا حذفش کن و خواستی بیا بیشتر با هم حرف میزنیم تا از معلومات هم استفاده کنیم.منم 5سالی میشه در مورد دیان و بویژه اسلام تحقیق میکنم ولی تا حالا به خودم جرات ندادم به هیچ دینی توهین کنم
هرکی از دوستان هم که خواست بیشتر راجب اسلتم بدونه و بفهمه آخوندا با ما چکار کردن و میکنن هم من بعنوان برادر کوچکتر در خدمتتونم و با کمال میل تا جایی که از دستم بربیاد در خدمت برادرا و خواهرام هستم و دوست دارم اگه اشتباه میکنم به اشتباهم پی ببرم و اگه هم تا اینجای کارو درست فهمیدم بقیه هم بیان تا با هم ادامه بدیم.
ایمیلم هم میزارم تا هرکی خواست با هم حرف بزنیم.بهم میل بزنید چون زیاد به این سایت نمیام
dosthame@yahoo.com
دوستم باز میگم خواهشا عکس اولت رو پاک کن و بیا باهم حرف بزنیم اگه واقعا خواستار حقیقتی.

8896 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2012-05-26 09:01:44 +0430 +0430

Bat mOafeqam.khastam jvbesho bdam,Ddam keC k shoOre6 paEne arze6e jvb dadan nadare,ama jvbe to aLi bud.perfect/tnQ my friend

0 ❤️

2012-05-26 19:12:22 +0430 +0430

دوستان می خوام یه چیزی بگم
ولی به کسی بر نخوره
اینکه همچین آدمی پیدا می شه و هر تو هینی که بخواد به مقدسات ما می کنه ، بی عرضگی و بی غیرتی ما رو نشون می ده .
حداقل کاری که ما می تونیم برای مقابله با این حوادث تلخ انجام دهیم اینه که همگی از مدیر سایت بخوایم که این کاربر رو حذف کنن .
هر کی موافقه و اندازه ای برا مقدسات خودش و مملکتش ارزش قائله یه پیام بزاره خطاب به میر سایت نسبت به اقدام برای حذف این کاربر
اولین نفر هم خودم این کارو می کنم
مدیر محترم سایت سکوت شما در مواجهه با این عمل شنیئ و پست ، موافقتتون با این کارو نشون می ده
و برای ابراز مخالفت با این کار از شما خواستاریم که نسبت به حذف این کاربر اقدام کنید
باشد که همکاری شما دوستان موجب شود دیگر شاهد همچین توهین هایی به مقدسات نباشیم

0 ❤️

2012-05-27 07:14:24 +0430 +0430

[quote=happyyboy]برو گم شو کیسه کش عرب زده

پدر سگ برای این بدبختی هامون

سیه روزیهامون پایمال شدن حق مون

نابودی کشمرمون جوابیه بنویس

نه برای یه هر جایی عرب

دیوث[/quote]

همینو میخوای که این بحث بی معنی رو ادامه میدین؟؟؟؟؟
اقا ترو جان هرکی دوس دارین دیگه به این تاپیک و تاپیک اصلی سر نزنین !
چرا الکی خودتونو مضحکه چند نفر ادم خدانشناس کردین که هدفشون فقط به جوش اوردن شما و ادامه دادن این بحثه!!!

0 ❤️

2012-05-27 07:52:38 +0430 +0430

من کاری به این جور مسائل ندارم
ولی میشه بگی این حرفو از کدوم منبع گفتی که زینب دختر پیامبر؟؟؟؟؟؟؟
داداش نوه با فرزند فرق داره
یه چیز دیگه اون عکس اولی که گذاشتن باید منبعشو بگه که از کجاست تا گفت راست یا دروغه
داداش توی جنگ که حلوا خیرات نمیکنن فکر کردی چرا زنارو به غرامت میبرن
نمیببرن که ازشون قدردانی کنن خوب معلومه واسه چی میبرن
مشکل اینجاست که ما اصل مطلب همیشه فراموش میکنیم
میشه به این عکس اینجوری هم نگاه کرد که به اسرای عاشورا همچین ناگواریهایی هم گذشته

0 ❤️

2012-05-28 13:50:41 +0430 +0430

سلام
اولا .دوستان بدونن همونطور که من برا افکارتون احترام قائلم شما هم سعی کنین به بقیه احترام بزارین
دوما.من نیخواستم کامند بزارم ولی مطلبی بود که دلم رو لرزوند و یاد رو زایی افتادم که مثل خیلی از دوستان ایجوری فکر میکردم ولی بعدا متوجه شدم این آخوندا چه کلاهی به اسم اسلام سرمون گذاشتن.دلم درد کرد و نتونستم ساکت بمونم شاید یکی دیگه مثل من به فکر افتاد و پیگیر شد
سوما.من که به کسی توهین نکردم که ناراحت میشید!نظرم رو گفتم
اینم جواب سوالای یک دوست
ممنون از پیگیریت.به نظر من باید این قضیه برای ما مهم باشه و باید پیگیرش باشیم و این حق و وظیفه ماست که حقایق رو دنبال کنیم و دین حقیقی رو انتخاب کنیم…
میریم سر اصل مطلب
از سوال سوم شروع میکنم
مهران جان من یک سوال میپرسم.برای اثبات یک امر مهمی مثل ولی فقیه باید دلیل محکمی باشه یا نه؟(حداقل یک آیه یا حدیث صحیح و متواتر؟)
ولی مطلقه فقیه!
1.همین عدم دلیل قاطع بر ثابت کردنش خودش دلیل ردشه
2.خودت فکر کن اصلا چنین چیزی امکان داره که اسلام به غیر از پیامبرش که ارتباط مستقیم با وحی داشت کسی دیگه(فقط یک نفر)رو بعنوان ولی و نماینده تام الاختیار خدا بر زمین قرار بده؟اونم شخصی که مجهول الحال باشه و معصوم هم نباشه!این با عقل هم جور در نمیاد
خودتو در نظر بگیر یک کار مهمی برات پیش میاد که خودت نمیتونی باشی و مجبوری یکی رو جای خودت بفرسی که از نظر ارتباطات باهات رابطه(منظورم تلفن و…)نداشته باشه.چقدر بهش اعتماد میکنی کهکارت رو بتونه درست انجام بده؟چقد دلهره داری که خراب کاری کنه؟
حالا اسلام بیاد کل امور و آبرو و… خودش و نزدیک به دو ملیارد مسلمون رو دست یک نفر بده که نه معصومه و نه نبی!عقلت قبول میکنه؟!حالا بماند اون شخص هم آقای خامنه ای باشه که خود نفر قبلی (خمینی) در مواردی فتوا های اونو قبول نداشتند و گفتند او به بلوغ فقهی نرسیده.مثالش فتوای حکم ارتداد و قبولی توبه یک نویسنده مصری…
3.ولی فقیه از نظر تاریخی چه جایگاهی داره و از کی ساخته شده؟!خودت تحقیق کن
ولی فراموش نکن مهمترین دلیل عدم وجود دلیل قاطعی بر ثبوتش هست
سوال دوم داداشم
بله داداشم چیزی که اینا میگن اسلام نیست.اسلام دیکتاتور نیست.اسلام نه تنها خونریزی نمیکنه حتی بدی رو با بدی جواب نمیده.اسلام به بشریت احترام میزاره.اسلام مردم خودشو سرکوب و زندانی و…نمیکنه.اسلام به ناموس مردم احترام میگذاره و اون رو به اسم صیغه و خس و خاشاک بودن حلال هر کس و ناکسی نمیکنه.اسلام بین مردم سوریه و ایران و بحرین و … فرقی نیمبینه.اسلام چراغی را که به خانه رواست بر مسجد روا نمیدونه چه برسه به اینکه نیرو بفرسه مردم سوریه رو قتل عام کنه یا شورش تو بحرین یا هزینه در لبنان و کشورهای دیکه برای فاسد کردنشون.اسلام پول مردم رو با کانتینر نمیدزده که توی کشور دیگه بگیرن و استفاده کنن.اسلام به شعور مسلمونا احترام میزاره و نمیگه برا واقعه ای که 1400سال پیش رخ داده به سرو سینه خودتون بزنید.اسلام قرآن داره داداشم که هیچ احدی نتونسته و نمیتونه در اون دست بیاره که تمام اصول رو درش آورده که حرف آخوند با اون زمین تا آسمون مخالفه و آخوند هم چون این رو میدونه و میخاد ما طرفش نریم میگه هر آیه قرآن هفت بطن داره که هرکدومش هفتاد بطن داره که معنی حقیقی اون رو کسی نمیدونه مگر امام معصوم… و ما غافل از اینکه خود قرآن گفته :وَلَقَدْ يَسَّرْنَا الْقُرْآنَ لِلذِّكْرِ فَهَلْ مِنْ مُدَّكِرٍ(54-قمر)و به تاکید ما قران را آسان کردیم برای یادآوری ،پس آیا یاد کننده ای است؟.
پس برا شروع این کتاب رو بخون(اهل بیت از خود دفاع می کنند) و دلیلهاشو هم چک کن تا مطمئن شی از خودش نبافته باشه.
لینک از http://www.aqeedeh.com
http://www.aqeedeh.com/view/book/268/اهل-بیت-از-خود-دفاع-می-کنند/
و کلی کتاب مفید تو این سایت هست که میتونه کمکت کنه.سعی کن تا به یک دلیل قطعی نرسیدی به تمامی دلیلها مراجعه کنی تا به راستگو بودن یا نبودن نویسنده اطمینان کنی چه در این کتاب چه در کتب تشیع.
در ماهواره هاتبرد هم جدیدا چند کانال عالی ایجاد شده ببین.وصال حق.کلمه فارسی.نور.وصال
3.برادرم همونطور که گفتم وهابی به معنی که آخوند میگه اصلا وجود نداره.شما بگو که این دو قوم یا برا اینکه دوستان کمتر ناراحت بشن کلا وهابی که به شما گفتند چه نشانه هایی داره تا بفهمیم اینا چرا وهابی هستند یا نیستند!ولی پیش از جوابتون من یه توضیح کوچک میدم.آل خلیفه چندین ساله که در بحرین حکومت میکنه نمیگم خوبند و نمیگم حکومت اسلامیه درست نیست و شیوه حکومتداریشون شاید اشتباه باشه و همچنین آل سعود در عربستان.ولی من به شخصه تو هر دوتا کشور آشنا دارم و به جرات میگم اوضاع شیعیان چه در عربستان که کمتر از 5%شیعه داره و چه در بحرین که اکثریت شیعه است به کرات بهتر از سنی های حداقل20درصدی و بهایی ها و مسیحی ها و بقیه داخل ایران هست بلکه حتی حقوق شهروندیشون درحد مساوات است و حتی در رده نظامی و حکومتی هر دو کشور حتی عربستان 5%شیعه باز شیعیان هستند در صورتی که در ایران یک نفر هم از 20%سنی وجود نداره.واین آشوب اخیر که میبینیم هم به نظر شخص من و طبق شواهدی که میگن همش زیر سر ایرانه.یکم به این فکر کن چرا اخبار ایران که هر روز بحرین و سعودی ایکه در بحرین آمار کشته ها تا دیروز 8 نفر بوده رو بمب بارون خبری میکنه هیچ حرفی از سوریه ایکه فقط دیروز 90 کشته داده و تا بحال هزاران کشته داشته هیچ حرفی به میان نمیاد!بلکه طرفداری هم میکنه و نیرو سپاه قدس رو برا کمک در قتل عام میفرسه!؟حالا آل سعود پست تره یا آل اسد که ایران و آخوندا حتی در منبر براش دعا میکنن!!!خودت اخبارارو چک کن…
ببخش اگه توضیحاتم کم.اینو بدون که منم یکی مثل توام ولی یکم بیشتر تحقیق کردن پس توقع نداشته باش مثل یک آخوند روضه خون اشک همه رو بتونم حتی به دروغ در بیارم
به امید اینکه روزی حقایق بر همه فاش و آشکار شه

0 ❤️

2012-05-28 14:04:26 +0430 +0430

بله دختر نه نوه ایشان بودند ولی دلیل داشتم براش
1.نوه همه گفتن و میگن مثل بچه آدمه
2.برا رسوندن قباحت کار اون بنده خدا و مکانت زینب
3.که دلیل اصلی برا این کارم بود.تعبیر زشت و ناصحیحی که نویسنده اون مطلب از (س)کرده بود
درست تو جتگ حلوا نمیدن ولی این رو مطمئن باش حتی اون یزید هم این کار کثیف رو نمیکرد و نکرده و هیچ سندیت تاریخی نداره و اینم مطمئن باش که اون یزید خیلی مرد تر و باشرفتر از این حکومت اسلامی بوده…

0 ❤️

2012-05-28 14:06:59 +0430 +0430

منو احمق خطاب کردی ولی برادرم خیلی به دانسته و شنیده های بی اساست قانع نشو منم روزی مثل تو فکر میکردم ولی بعدها متوجه بودم همش بخاطر نفرتم از دینی بود که آخوند جماعت بهمون معرفی و تزریق کردن
بیشتر راجب دلایلت تحقیق کن

0 ❤️

2012-05-28 14:19:14 +0430 +0430

از دوستان میخام این کتاب رو دانلود کنن و مطالعه کنن بعد خودتون قضاوت کنین
http://www.aqeedeh.com/view/book/174/نگاهی-به-تاریخ-ایران-بعد-از-اسلام/

0 ❤️

2012-05-28 14:33:44 +0430 +0430

1.شبکه کلمهwww.kalemeh.tv
هاتبرد 11642 عمودي
Hotbird
3/4
11642
Vertical
27500

2.وصال حقhttp://www.wesalhaq.tv/fa/
هاتبرد 11566 عمودي
Hotbird
3/4
11566
Vertical
27500
3.نورhttp://nourtv.tv
هاتبرد 11566 عمودي
Hotbird
3/4
11566
Vertical
27500

0 ❤️

2012-05-28 14:36:35 +0430 +0430

kirammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm to islammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ke donya rooooooooo be goh keshedeeeeeeeeeeeeee islam masihiyat yahodiyat adyane doshmanane bshra bodehand va hstand

0 ❤️

2012-05-28 15:00:24 +0430 +0430

[quote=pasor113]داش من من هيج وقت تو تالارايي واسه ديني كامنت نذاشتم,دوست ندارم به دين كسي توهين كنم_كار اون شخص هم زشت بود ولي الان به خاطر اين اينجام كه بكم تويي كه با حالت تمسخر نوشتي اسلام باعث بد بختي ايران شده بكم آره
ارتش اسلام وقتي وارد ايران شد همه كتاب خانه هاي ما رو به آتش كشيد_فيلسوفان و داشنمندان مارو هم به كشتن دادن_مصريان تو تاريخشون نوشتن كه ما حمامهاي شهر با توجه به جيزهايي كه از كتاب ايراني ها آموخته بوديم كرم ميكرديم ولي اعراب اونارو به آتش كشيدن
اعراب زن ها و دخترها رو براي بردكي بردن حتي دختر يزكرد سوم هم واسه فروش كذاشته بودن كه امام علي اونو خريد و بعد زن امام حسينتون شد
دوست عزيز اين دين به ما تحميل شده و اينو قبول كن كه4نفر دوست ندارن اين دين به نسله بعد منتقل شه و حرفشونم حقه و ماهم نبايد يادمون بره كه كي بوديم و جه بوديم و خودمونو به اعراب سوسمارخور بفروشيم[/quote]

اون ارتشی که به ما حمله کرد ارتش اسلام نبود. قبل از جنگ چندین بار حضرت علی به عمر گفت که این کار رو نکنه ولی عمر گوش نکرد و حضرت علی هم به همین دلیل اصلا تو جنگ هیچ دخالتی نداشت.
البته چیزی که شما میگید دختر یزدگرد سوم کشته شد که دروغ محضه. براش هم دلیل دارم. ملت ما توی حمله مغولها هم نشون دادن که فرهنگ رو نمیتونن بهشون تحمیل کنند. چون مغولها هم اومدن که ایرانیها رو مجبور به بت پرستی کنند. ولی نتونستند. ایرانیها کاملا با چشم باز اسلام رو چندین سال بعد از حمله اعراب انتخاب کردند. اگر دین بدی بود، همونطور که زبونمون رو بعد از چند سال اصلاح کردیم، مطمئنا دینمون رو هم برمیگردوندیم. اگر واقعا اسلام دین بدی بود، اکثر ما الآن باید زرتشتی یا مسیحی میبودیم. حالا سوال اصلی من اینه که این بحثا چرا این چند سال اخیر راه فتاده. ما بیش از 1000 ساله مسلمونیم. چرا حالا اسلام عربی اسلام عربی میکنید. برای اینکه این حرفها طراحی شده است. یه عده میشینن اینها رو میسازن و به خورد شماها میدن. دین یهودیت توی مصر پیدا شد ولی چرا یهودی ها نمیگن این دین یه دین مصریه ما نمیخواهیم؟ یا مسیحیت توی بیت المقدس شیوع پیدا کرد که اون موقع اونجا عربها و بنی اسرائیل زندگی میکردند. چرا اونها نمیگند این دین مال ما نیست؟ به خاطر اینکه اونا میدونن دین مال اینجا و اونجا نیست و دین مال همه است. شما میتونی نفی کن

0 ❤️

2012-05-28 15:01:38 +0430 +0430

[quote=sekserman]kirammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm to islammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ke donya rooooooooo be goh keshedeeeeeeeeeeeeee islam masihiyat yahodiyat adyane doshmanane bshra bodehand va hstand[/quote]

پسر حان اینهمه باهات حرف زدن.
بخون
فکر کن
بعد حرف بزن
تو داری تمام حرفهایی که یه عده بهت خوروندن رو فقط تکرار میکنی بدونی اینکه بدون وسط این حرفها چه خبره

0 ❤️

2012-05-29 05:05:35 +0430 +0430

[quote=pasor113]نه داشه من
مردم تازه فهميدن اسلام و عرب جه كار با ايران نكرده
من مكه اسمه علي رو آورم كه ميكي عمر به ايران حمله?
در هر حال با اسم اسلام به ايران حمله كرد[/quote]

رو حمله شون اسم اسلام بود ولی اسلامی نبود.
چون اسلام زوری مسلمون کردن رو قبول نداره. این متن صریح قرآنه.
در واقع علنا شما اسم حضرت علی رو آوردید و گفتید دختر یزدگرد سوم رو خرید که من بهتون گفتم چنین چیزی کذب محضه.
کشت و کشتاری هم که اعراب تو ایران راه انداختن خیلی بد بود ولی ایرانیها اون موقع هم با اعراب بد رفتاری کردند. برید تاریخ رو بخونید که ساسانیها با اعراب منطقه خوزستان فعلی چطور رفتار کردند. کاری کردن که نه تنها اونها جلوی حمله اعراب ایستادگی نکنند بلکه همراهیشون هم بکنند. دولتشون هم به شدت متزلزل بود.
تازه ما تو تاریخمون کم خون ریزی نداشتیم. از اعراب بگیر تا مغولها و آغا محمد خان قاجار و تیمور لنگ
حالا سوال من اینه تو این چند سال چه اتفاقی افتاده که مردم یاد حمله اعراب افتادند؟ چرا مردم 50 سال پیش یادشون نیفتاده بود؟ اینها همه جای فکر داره. من در مورد دلیلش چیزی نمیگم ولی خودتون فکر کنید متوجه میشید که چه چیزی دلیل این اتفاقات توی این چند سال اخیر بوده که جوونای ما اینقدر دین گریز شدند.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «