جواب ابلهان خاموشی است

1393/05/07

متاسفانه چند روزه که چند کاربر جدید وارد سایت شدن وباعث جنجال و دعوا و یک فضای بسیار
نامناسب شدند البته این موضوع مشکل این که این افراد بسیار بددهن هستند و به راحتی شروع به فحاشی میکنند و بحث خیلی هاشون رو که دنبال کردن هیچ موضوع و مکتب مشخص ندارند و فقط به توهین به افرادی که نظر مخالفشون دارند میپردازندفقط حرف حرف خودشونه به نظر من این افراد دنبال جلب توجه دیگران هستند
راه حل من
یک جمله زیبا به نقل از رضا شاه هست که می فرمایند
"حیات ایرانی جماعت تو توجه و مرگشون تو بی توجهییه "
این جمله فلسفی و کاملا روانشناسی این حرف رو میزنه که هیچ انسانی جزیره نیست نیاز به ارتباط با دیگران داره
پس بیاید به ابن افراد را با بی توجهی خودمان از بین ببریم ساده است فقط جواب این افراد رو ندهید
و گویی که این افراد اصلا وجود ندارند
دوست نداشتم این اتافاق بیفته چوت بیرحمانه ترین کار در مقابل یک انسان منزوی کردن و کشتن اجتماعی اونهاست ولی ناچار شدم

942 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-07-29 16:51:16 +0430 +0430

سلام دوست عزيز ممنون از موضوعي كه مطرح كردي چون من الان دقيقن اين مشكلو دارم يه نفرهست كه نميدونم به چه دليلي مرتب داره روتاپي كاي من مياد وخيلي راحت هز چي كه ميخواد ميگه وميره متاسفانه مشكل اين جاست ادم مجبورهست كه سكوت بكنه چون اگر ادم جوابشونو بده خيلي راحت به ادم فحش ميدن چون اين جور ادما ادماي بي ناموسي هستن واسشون ناموس مهم نيست ومتاسفانه من هرچي به مسولان پيام ميدم كه پي گيري كنن هنوز پاسخي نگرفتم من ميخوام مثال شمارو يه جور ديگه عنوان كنم
در جواب ادمهاي ابلح انچنان سكوتي ميكنم كه ميگوييند حرف حساب جواب نداره
موفق باشيد دوست عزيز

0 ❤️

2014-07-29 17:00:10 +0430 +0430

[quote=منم مثل تو تنهام]سلام دوست عزيز ممنون از موضوعي كه مطرح كردي چون من الان دقيقن اين مشكلو دارم يه نفرهست كه نميدونم به چه دليلي مرتب داره روتاپي كاي من مياد وخيلي راحت هز چي كه ميخواد ميگه وميره متاسفانه مشكل اين جاست ادم مجبورهست كه سكوت بكنه چون اگر ادم جوابشونو بده خيلي راحت به ادم فحش ميدن چون اين جور ادما ادماي بي ناموسي هستن واسشون ناموس مهم نيست ومتاسفانه من هرچي به مسولان پيام ميدم كه پي گيري كنن هنوز پاسخي نگرفتم من ميخوام مثال شمارو يه جور ديگه عنوان كنم
در جواب ادمهاي ابلح انچنان سكوتي ميكنم كه ميگوييند حرف حساب جواب نداره
موفق باشيد دوست عزيز[/quote]
این افراد دنبال جلب توجه هستند وقتی بی محلی کنی همه چی حله باید سعی کنیم دیگران هم با خودمون همراه کنیم

0 ❤️

2014-07-29 17:05:53 +0430 +0430

دوست عزيز اخه اينجوري بايد جلب توجه كرد بايد ادم تلاش بكنه تابا نتيجه تلاش خودش بتونه دوست ويا حتي دشمن پيدا كنه نه با فحش دادن به مردم

0 ❤️

2014-07-30 05:57:22 +0430 +0430

نمیدونم چرا بعضی تو فضای مجازی شعورشون رو از دست میدند

0 ❤️

2014-07-30 06:06:26 +0430 +0430

[quote=blackmask][/quote]

حرفت خیلی هم درسته

0 ❤️

2014-07-30 06:15:35 +0430 +0430

اون جمله ی گهربار که از حضرت مستطاب اجل اکرم،محترم شهر،صاحب کشور،خاقان بن خاقان و سلطان بن سلطان،شاهنشاه صاحب قران،رضا شاه پهلوی(خخخخخخخخ) ذکر نمودین از اوشون نبود!اساسا جمله رو تحریف نمودین حضرت اقا!
رضاخان داشته با کمال الملک چونه میزده که یه نقاشی ازش بکشه مثه آتاتورک(کلا این آقا رضا خان تو کپی برداری از اتاتورک ذهن خلاقی داشتن!!!)یهو این وسط پاچه خار رضا خان،آقای تدین میگه:نبوسیدن دست قدرت یک جور جلبه نظره!حیات این جماعت(یعنی هنرمندان)در بذل توجه و مرگشون در بی اعتناییه!!
الان نمیخوام سر این رضاخان میرپنج قزاق و این جو چرت الان ایرانیا و این نحریف تپل شما بحث راه بندازم چون حوصله ندارم پس به ذکر همون نکته ی بالا اکتفا میکنم!

ولی درکل راجع به تاپیکت:
آره!باهات موافقم که زیاد شدن!ولی همین جواب ندادن به فحاشی های اونا تمرین میخواد!(اگه نخوای خودخوری کنه)
اگه بگی چجوری و چه جاهایی و تو چه بحث هایی باید جلوشون سکوت کرد و “خودخوری” نکرد ممنون میشم دوست عزیز.

0 ❤️

2014-08-15 01:57:37 +0430 +0430

بیشترشون هم ازقوم بسیجیون وخایه مالان رژیم هستند !

0 ❤️

2014-08-15 05:11:18 +0430 +0430

من هم یه مدتی فکر میکردم جواب ابلهان خاموشیه. ولی بعد از مدتی به این نتیجه رسیدم که فایده نداره. همونی که خودت گفتی آدم موجود اجتماعیه و نتونستم تنهایی را تحمل کنم.
این پست هم نشون دهنده اینه که دیگه به این جمله اعتقادی ندارم. ?

0 ❤️

2014-08-17 07:10:34 +0430 +0430

[quote=ویکتور _victor]بیشترشون هم ازقوم بسیجیون وخایه مالان رژیم هستند ![/quote]
نه الزاما فقط از این گروه یک کاربری بود با همه چی مشکل داشت نه مذهبی بود نه شاهنشاهی نه دموکرات هیچ مکتبی نداشت یک ادم لاقید بود و فکر میکرد همه کس میگن و اون راست میگه که از سایت هم اخراج شد

0 ❤️

2014-08-17 07:27:13 +0430 +0430

اینا سر خورده های اجتماعی هستند
درواقع وقتی شروع به فوش دادن میکنن که مغزشون ارور میده
ولی قیافشون باید دیدنی باشه (silly)

0 ❤️

2014-08-20 09:55:33 +0430 +0430

[quote=الاف ها2][quote=دختری به نام شیطان]اینا سر خورده های اجتماعی هستند
ولی قیافشون باید دیدنی باشه (silly)[/quote]

ابلهان و کافران همه را به کیش خود پندارند[/quote]
بقیه رو ب کیر خود ؟

0 ❤️

2014-08-20 10:01:52 +0430 +0430

منم با نظر دوستم موافقم ولی جور دیگه ای خاموشش کردم ازش خواستم خیلی منطقی و با سند صحبت کنه و چرندیات به هم نبافه هرچی سعی کرد موضوع رو به دعوا و مغلطه بکشونه من وارد بازیش نشدم و خیلی موئدبانه جوابشو دادم تا خودش کم آورد و گورشو ار تاپیکام گم کرد و رفت

0 ❤️

2014-08-21 08:54:33 +0430 +0430

[quote=دختری به نام شیطان]اینا سر خورده های اجتماعی هستند
ولی قیافشون باید دیدنی باشه (silly)[/quote]

ابلهان وجاهلان و کافران همه را به کیش خود پندارند

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «