حال بعضیا رو درک نمیکنم

1401/10/08

میگن بعد انقلاب عده ای رفتن خدمت عمامشون و گفتن عمام گفت بله
گفتن آیا تنبک حرامه گفت بله
گفتن آیا تار حرامه گفت بله
گفتن سه تار گفت بله
گفتن سنتور گفت بله
هر سازی گفتن ایشان تلاوت فرمودن بله
آخرش جماعت سر در گریبان یا سر در تنبان گفتن خوب کیر خر پس کلت، الان ما سرود خمینی ای عمام رو با گوز بزنیم؟؟؟

حالا شده حکایت داستانهایی که در این سایت نوشته میشه در مورد گی می نویسی یه عده میان میگن عه عه حالمون بد شد از گی نگین. از بی غیرتی مینویسی، میگن کثافت تو دیگه چه آدم پلشتی هستی! ننویس ازین کثافت کاریا
از تابو مینویسی میگن ریدیم تو ذهن کثیفت چطور میتونی در مورد سکس با فلان کست حتی فکر کنی؟؟ از تجاوز مینویسی میگن چرا این چیزارو عادی سازی میکنین و ترویج میدین؟از زن شوهردار مینویسی میگن خیلی خرین آخه زن شوهردار؟چرا فلان چرا بهمان؟ درباره خیانت مینویسی میگن آقا نکنین ننویسین!درباره ترنس مینویسی میگن آقا چرا این فرشته های نازنین رو اذیت میکنین؟درباره ضربدری مینویسی میگن عجب بی ناموسای هرزه ای هستین چرا هر چرتی مینویسین؟درباره تریسام مینویسی باز فحش میدن. درباره شیمیل مینویسی میگن چقد منحرفین!درباره گروپ مینویسی میگن عوضی سکس یه کار مقدسه!!!باید در پستوی خانه و بین عشاق احساساتی نهان گردد و قرار نیس به گوه و ابتذال کشیده بشه!
و من واقعن حیرون موندم این جماعت توی سایت شهوانی دقیقن چه گوهی دارن میخورن؟؟؟اگه اومدی داستان بخونین و با همه این موارد بالایی مشکل داری، خوب عزیزم اشتباه اومدی برو همون داستان شنگول، منگول و بز زنگوله پا رو بخون
جدی میگم، خدایی واسه خودت میگم داستانهای این سایت با روحیات شما جور نیست
البته برای بار هزارم میگم، کسی که داستانی رو مینویسه دلیل نداره خودش هم از لحاظ روحیات و زندگی، دقیقن مشابه قهرمانهای داستانهاش باشه همونحور که با خوندن داستان یا دیدن فیلمی در مورد قاتلهای زنجیره ای و روانی به این نتیجه نمیرسیم که نویسنده و کارگردان، قاتل و روانی هستن و نمیریم فوحششون بدیم اینجا هم همینجوریه لطفن درک کنیم!

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-12-29 10:58:25 +0330 +0330

احسنت 👌
دقیقا درست میگی

1 ❤️

2022-12-29 11:43:04 +0330 +0330

داستان ها خیلی کص/کیر شعر شده .
گه گاهی میرم سر وقت داستانها فقط کامنت ها رو میخونم که خیلی قشنگتر از خود داستان هست 😂

5 ❤️

2022-12-29 13:03:54 +0330 +0330

↩ faranak64
سایت های اینچنینی مثل چاقوی جراحی هست
یکی باهاش آدم میکشه
یکی باهاش بیمار رو به زندگی سالم بر میگردونه
مهم برداشت صحیح یا غلط ما از مطالب هست
مثلا خود بنده از بخش سکسولوژی کلی چیز یاد گرفتم
یا مطالبی که دوستان از منابع مختلف کپی کردن کلی درس داخلش هست
استفاده از سایت های اینچنینی اینقدر که میتونه توی بهبود روابط آدمها تاثیر گذار و مثبت عمل کنه مخرب نیست
مخرب ذهن کثیف بعضی هاس که بنا به دلایل و کمبودها و عقده هاشون فکر میکنن اینجور جاها جنده خونه اس
در صورتی که خیابان ها جنده هاش بیشتر از این سایت هاس

2 ❤️

2022-12-29 13:07:02 +0330 +0330

این داستانها کلا از اونجایی سر چشمه میگیره که سایت بی در و دروازه شده به هر بچه دوازده ساله اجازه آپ کردن داستان داده میشه اونم میاد اندازه مغز فندقی خودش داستان سرایی می‌کنه که این میشه توهین به شعور مخاطب قوانین سایت میگه زیر هیجده ممنوع ولی تمامی داستان ها از بچه های دوازده تا چهارده آپ شده

1 ❤️

2022-12-29 13:23:59 +0330 +0330

↩ کلوچه داغ
دقیقا موافقم با صحبت های شما
مطالب این سایت مصداق بارز جمله ی " شنونده باید عاقل باشه " هست
دقیقا هرچیزی که در ذهن ما کاشته باشه با خلق و خو و فرهنگ خانوادگی میتونه تاثیر گذار باشه به برداشت از مطالب

سپاس

1 ❤️

2022-12-29 13:38:41 +0330 +0330

↩ faranak64
دوست عزیز و فرزانه
شمایی که تشریف بردین روانشناس، میشه ما ناآگاهان رو هم آگاه کنین که توی این سایت دقیقن چجور داستانی رو باید بارگزاری کنیم؟ فقط روابط پاک و عاشقانه دختر و پسر نسبت به هم و خدای ناکرده نه روابط مرد با مرد یا زن با زن و حتمن هم باید روابط پاک و پاستوریزه باشن؟اصلن خدای ناکرده نباید موضوع تحاوز یا خیانت مطرح بشه؟نباید در داستان سکس با جزئیات و خدای ناکرده تحریک کننده روایت بشه؟
اگه بنا بر این دیدگاه باشه که حتی آثار کارگردانان بزرگ دنیا مثل پازولینی و …اسمش میشه نجاست و تراوشات ذهنی یه مریض جنسی

2 ❤️

2022-12-29 14:48:18 +0330 +0330

↩ faranak64
اتفاقن من، کوته فکری و کم فهمی رو در شما میبینم بعلاوه که این سایت اسمش شهوانیه شهوانی یعنی اسمش روشه سایت دوست یابی یا همسریابی یا سایت اجتماعی مثل فیسبوک و .. نیست

1 ❤️

2022-12-29 18:25:10 +0330 +0330

↩ Matrix2015
شما خودتو به روانپزشک معرفی کن که اومدی سایت سکسی دنبال عشق پاک میگردی بقیه هم قزاوت میکنی😐

0 ❤️

2022-12-29 18:34:37 +0330 +0330

↩ Zakharee Asli
اولا قزاوت نه و قضاوت جناب دکتر
دوما بنده کسی رو قضاوت یا بقول شما قزاوت نکردم
بنده متاهل هستم و جقی کیر به دست مثل شما کم ندیدم
توصیه میکنم یک بار دیگه پست بنده رو بخون
پست اول رو هم همینطور
بعد بزار کنار شکایات این بنده خانم
میفهمی که کیر به دستای این سایت فکر میکنن همه مثل خواهر و مادر خودشون هستن
پست ها رو با دقت بخون که کمتر کس شر تفت بدی

0 ❤️

2022-12-30 01:36:17 +0330 +0330

↩ Matrix2015
یه تومار کصشر تایپ کنی توش کلمات قلمبه سلمبه هم بیاری کسی نمیگی شاخی دومن منم متاهل جقی کم ندیدم 😂

0 ❤️

2022-12-30 05:25:02 +0330 +0330

↩ سیا ساکتی22
سیا جان صحبت در مورد اینکه داستان چرت یا بی کیفیت یا توهین به شعور کن نوسته میشه نیست
اصلن شما هر داستان آب زیپو دیدی که به شعورت توهین کرد طرف رو ببند به فحش منم میگم حق داری
صحبت این تاپیک اینه که هر داستانی در هر ژانری که نوشته میشه با هر کیفیتی ولو شما تصور کن کسی در حد شاهکار هم بنویسه باز یه عده توی سایت هستن که بی توجه به کیفیت کار فقط و فقط چون در مورد مثلن گی، بی غیرتی، تابو،گروپ یا هر چیز دیگه ای باشه میان طرف رو فحش کش میکنن که چرا در این مورد داستان نوشتی و ظاهرا انتظار دارن داستانها همه پاک و پاستوریزه و فقط در غالب عشق های افلاطونی نوشته بشن و حتی اندام زن و مرد هم تشریح نشه که مبادا کسی تحریک بشه

1 ❤️

2023-01-03 12:44:38 +0330 +0330

↩ Anuk
ممنون از این نقد عالی و دید بزرگوارانه
اما حقیقتا شما موضوع این تاپیک نبودین، من با کانتههی شنا که همیشه منطقی و مودبانس مشکلی نداشتم. مشکل یسری افراد بی منطق و بعضا فحاش هستن
بازم مرسی از حسن نظرتون

1 ❤️

2023-04-05 14:21:48 +0330 +0330

این کس کلک بازیا از قدیم بوده. وگرنه کردنی را باید کرد!
یادمه سال آخر دبیرستان دوستی داشتیم فقط با دخترهای اول راهنمایی رفیق میشد و میبرد خونه. همه باهاش دعوا میکردیم که بچه هست و نمیفهمه نکن!
ده سال بعد یکی از همون اولی ها با یه دوست دیگمون ازدواج کرد. رفیق اولمون تو عروسیش در گوشم میگفت این کسکش همونی نبود میگفت نکن گناهه؟! من بزرگش کردم و دادن را بهش یاد دادم این رفته گرفتش!!!
الان که دختر ده ساله از زن ۳۰ ساله حرفه ای تر هست و پسرها هم کونی از آب در اومدن. سی سال دیگه میتونی بازن شوهر دار و شوهرش همزمان بری تو رختخواب و کون جفتشون بذاری.

1 ❤️

2023-09-09 02:10:54 +0330 +0330

مشکل ما دقیقا همینه
نه روسیه نه آمریکا نه انگلیس ونه حتی این رژیم خونریز بچه کش
مشکل اصلی مملکت ما خود ماییم، طرز فکر ماست، ما ملت همیشه درصحنه ک فکر می‌کنیم باید همیشه درصحنه باشیم، عقیده داریم عقیده درست همونیه ک عقیده ماست، هیچ تضادی رو نمی‌پذیریم و هیچکس از نظر ما درست نیست بجز خودمون و هیچ حرفی بجز حرف من
چون تمایل من تو سکس یا تو فرق داره پس تو اشتباه میکنی و مهمتر ازاون من وظیفه دارم تورو از اشتباه نجات بدم و تو هم باید ازمن متشکر باشی
پروین خانم اعتصامی درست گفت ک
ازماست ک برماست
دمت گرم تاپیکت دوست داشتم و امیدوارم یروزی ماهم بتونیم به اختلاف نظرها احترام بزاریم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «