دادن من به یه پسر خوشتیپ

1402/04/30

سلام
رفته بودم تهران ورزشگاه آزادی تو راه یه پسره هیکل سوارم کرد گفت از کجا اومدی
کجا میری
با چی اومدی خلاصه…
سوار شدم خیلی خوشکل بود ینی الانم بخواد بهش میدم گفت بلیت داری واسه ورزشگاه گفتم نه گفت میخوای بریم جایگاه بشینیم گفتم آره…
خلاصه بریم سر اصل مطلب
گفت شرط داره؟
سرخ شدم گفتم چه شرطی…
گفت کیرم دستت بده به من دستم گرفت گذاشت رو شلوارش خودش با دستم کیرش مالید
یکم اون اصرار از من انکار کردم…
خلاصه کیرشو گرفتم شلوار لی بود کیر خوب بدست نمیومد
گفت میخوای در بیارم گفتم
گفتم نه اون باز اصرار منم دلم نمیخواست هم پسره بزرگ بود هم من روم باز نبود…
اینقدر دستم مالید که شق کرد خودش شلوارش در آورد
دستم به زور رسوند به کیرش خلاصه کیرش گرفتم منم بچه دلم داشت میلرزید…
منم استرس کل وجودم فرا گرفته نمیدونستم چیکار کنم
گفتم بسه دیگه شما گفتی از رو شلووار پس چرا درش اوردی مگه قرار چیزی دیگه نبود
رو به من کرد گفت: یه حالی بده بهم جبران میکنم منم تو برزخ گیر کرده بودم نمیدونستم چیکار کنم گفتم نه قرار چیزی دیگه بود اشکم در اومد تا به خودم اومدم دیدم وارد یه پارکینک ساختمان چند طبقه شدم
با آسانسور حد اقل ۱۰ طبقه رفتیم بالا خونه یارو یه طبقه به آخر بود گفتم بریم زود تموم کن من باید برم کار دارم…
منم خشک شده بود نفهمیدم چطور وارد خونه شدم در باز کرد وارد شدم از پشت بغلم کرد
در گوشم گفت اسمتون چیه…‌. گفتم سعید
با لرز ترس گفتم
سعید گفتم بفرما سعید جانم
گفتم فوتبال چی پس من واسه فوتبال اومدم… گفت من میرسونمت رفتیم تو خونه وارد که شدیمم منو بغل کرد گذاشت رو مبل از پشت بغلم کردم کیرم مالید به خود اومدم لختم کرد برد کنار یه پنجره بزرگ که کل ساختمان ها زیر پام بود گفتم فقط زود من دارم از ترس میمیرم گفت ترس چرا عزیزم اینجا هیچکس نیس
یکم مالید منو برد تو اطاق خواب گذاشتم رو تخت یکم مالید منو بوس ناز نوازش
درازم کرد یه بالشت زیر شکمم گذاشت کونم بالا اومد یه تف بزرگ انداخت لای پام کیرش گذاشت لای پام اینقدر کیرش بزرگ کلفت دراز بود که میخورد به زیر خایه هام…همینجور تلمه میزد…
در گوشم گفت آبم کجا بریزم گفتم نمیدونم هر جا دوست داری یه چند تا تلمه زد باز گفت آبم کجا بریزم گفتم بریز رو باسنم با دستت بمال به باسنم گفت چرا…گفتم تا بزرگ بشه کونم …
گفت میخوای بریزم توش …یکم فکر کردم دیگه حشری شده بودم گفتم باش خلاصه همینجور که میکرد لای پام منم دیگه همکاری میکردم قشنگ بلد بود چطور بکنه چطور سوراخم باز کنه گفت میخوام آبم بریزم تو کونت چشام بسته بودم سری تکون دادم به معنی اوکی…
ولی واقعا سر کیرش خیلی قشنگ بود باحال قشنگ سر کیرش به اندازه ۲ سانت تو سوراخم کرد بهش گفتم من یه بار دادم دچار پارگی شدم مواظب باش وگرنه فورا خون ریزی میکنم(الکی واسه اینکه بیشتر فشار نده…)
خلاصه یه بالشت گذاشت زیر شکمم
سرش فشار داد تا جایی که خودم گفتم قشنگ پسره ۱۰ روزی بود کمرش خالی نشده بود کل آبشو ریخت تو کونم قشنگ زیر خایه هاشو هم گرفت تا قطره آخر آبش ریخت تو کونم…
نگم براتون که موقعی کیرش میخورد زیر خایه هام منم ارضا شدم
بعدش باهم رفتیم حموم یه ۲۰۰ تومنی پول به من داد ورزشگاه هم رفتیم…
منم رسوند راه آهن
ورزشگاه آزادی زمستان ۹۸

9 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2023-07-21 13:14:51 +0330 +0330

به خاطر دویست تومن؟

2 ❤️

2023-07-21 14:19:32 +0330 +0330

↩ bardia.cute
بعد من بهت میگم فقط دو تومن میدم بریم بیرون همو ببینیم میگی نه

1 ❤️

2023-07-21 14:32:29 +0330 +0330

↩ bardia.cute
سالت ۹۸ خیلی پول بود

1 ❤️

2023-07-21 16:12:59 +0330 +0330
0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «