داستان های درخواستی

1401/12/27

سلام خدمت دوستان عزیز

خانم هایی که داستان های درخواستی دارن … بین آرشیو داستان های شهوانی و یا حتی نویسندگاه عزیز چه خانم چه آقا ، و دوست دارن اون داستان با صدای جذاب یک پسر صداگذاری بشه برای من درخواست هاشون رو ارسال کنند.
دوستان عزیزی هم که دوست دارن اول تست صدا بگیرن میتونن بهم خصوصی پیام بدن تلگرامم رو بهشون بدم که اونجا بتونم نمونه صدا ارسال کنم .
دوستان خانم که دوست دارن صداشون کار بشه و به صورت مشترک یعنی هم خانم هم آقا داستان ها رو صدا گذاری کنیم میتونن پیام بدن
من در خدمت همه ی دوستان با هر گرایشی و هر نوع داستانی هستم

12380 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2023-03-18 14:00:00 +0330 +0330

سایت گوینده خانوم داره. داره هر یکی دو روز یکبار یه داستان خوب میده بیرون. صدای مرد هم فکر نکنم جذابیتی برای اکثریت بالای نود درصد آقایون سایت داشته باشه! جق شون کور میشه طفلکیا!!

5 ❤️

2023-03-18 14:08:15 +0330 +0330

↩ shahx-1
اخه توی تلگرام تجربه کردم و صدام چه مرد چه زن طالب داشت و داستان های درخواستیشون رو میفرستادن بعضیاشون پولی خوبی هم میدادن حتی وقتی صدام رو روی داستان میشنیدن درخواست سکس کال یا سکس چت صوتی با خودمو میدادن اما خب اونجا تلگرام بودو نمیدونم اینجا چقدر میتونه طالب داشته باشه صدام .
گفتید اینجا گوینده خانم هم داره که داستان میزارن اما من چیزی حتی تو بخش داستان های صوتی ندیدم اخیرا هم چیزی اپلود نشده ، بخش دیگه ای از سایت فعالیت دارن ؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «