در سایت های اسلام ستیز، ضمن اهانت به دین مبین اسلام، مباحث و شبهات بسیاری مطرح می کنند. پاسخ کوبنده

1392/06/12

با توجه به شیوع این گونه شبهات بی اساس در سایت ها و برخی محافل، لازم است به نکات ذیل دقت نمایید:
الف– همان گونه که اشاره گردید، این نکات را »اسلام ستیزان« سر هم کرده و نشر می دهند، لذا هیچ پاسخ کوبنده ای در آنها اثر ندارد. چرا که آنان به دنبال پاسخ نیستند ، بلکه هدف و برنامه تعهدیشان، اسلام زدایی است. پس سعی در پاسخ دادن نیز کار عبثی است که خداوند متعال از آن پرهیز داده است و می فرماید:
»إِنَّ الَّذينَ كَفَرُوا سَواءٌ عَلَيْهِمْ أَ أَنْذَرْتَهُمْ أَمْ لَمْ تُنْذِرْهُمْ لا يُؤْمِنُونَ« ( البقره - 6 )

ترجمه: كسانى كه كافر شدند بر ايشان يكسان است، چه ايشان را اندرز بكنى و چه اندرز نكنى ايمان نخواهند آورد.

ب – با کسی که اصل را قبول ندارد، بحث کردن پیرامون فروعات نیز کاری غلط و عبث است.
مثل این است که کسی بگوید: من وجود شخصیتی به نام فلان را قبول ندارم، اما بگویید چرا مویش مشکی است؟
یا چرا چنین و چنان گفت و …؟ واقعاً پاسخ او چیست؟ حال کسی در اصل خدا را قبول ندارد، چه رسد به رسول خدا، چه رسد به وحی، و چه رسد به عملکرد آن رسول! حال جواب کوبنده به وی چیست؟!
در واقع به آنها باید گفت: اگر تو به »الله« و »رسول الله« و »کلام الله« علم، معرفت، اعتقاد و ایمانی نداری، برای تو چه فرقی می کند که یک نفر در 1400 سال پیش چه گفته و چکار کرده؟!
پس، چرا اینقدر ناراحت و منفعلی و این همه تلاش می کنی تا او را تنقید و محکوم کنی؟!
آیا غیر از این است که در قلب تو مرض است و می خواهی اسلام ستیزی کنی؟!
آیا انتظار داری که من هم فریب این مکاری تو را بخورم و بنشینم با تو بحث بی نتیجه در باره ی چگونگی و چرایی اسلام و پیامبر اکرم (ص) بنمایم؟!
چه مشکلی از شما حل می شود؟ آیا اگر بفهمید ایمان می آورید؟! تنها مشکل اسلام آوردن شما همین بود؟! یا نه، بلکه در قهقرای خود به سرعت پیش می روید و این حرف ها بهانه است. پاسخ را هم که بدانید، بهانه های دیگری می آورید و به اسلام ستیزی ادامه می دهید.
همانگونه که خداوند متعال میفرماید:
»وَ أَمَّا الَّذينَ في قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ فَزادَتْهُمْ رِجْساً إِلَى رِجْسِهِمْ وَ ماتُوا وَ هُمْ كافِرُونَ« ( التوبه - 125 )
ترجمه: و اما كسانى كه در دل هايشان مرض بود پليدى بر پليديشان افزود، و بمردند در حالى كه كافر بودند.

به آنها باید گفت: میخواهید اسلام ستیزی کنید و مدعی علم و عقل هستید، عیبی ندارد اما مگر مشکل شما با حضرت موسی (ع) که با دو خواهر ازدواج کرد حل شد؟ مگر بنامش قصد جان حضرت عیسی (ع) نکردید و مگر به نامش صهیونیسم را به راه نیانداختید و سبب این همه ظلم و جنایت نشدید؟ مگر مشکل شما با حضرت عیسی (ع) که به قول شما اصلاً ازدواج نکرد حل شد؟ مگر برای فریب مردم او را خدا و پدر و پسر و روح القدس ننامیدید و مگر جنگ های عالم را شما به پا نکردید؟ حالا شبهه افکنی چه مشکلی از شما و فرهنگ منحط شیطان پرستی و ظلم و فسادتان حل می کند؟
مشخص است که شما مرض و غرض دارید ( اسلام ستیزان ) و با چنین کسانی بحث و پاسخ روا نیست و نتیجه نمی دهد.

ج – لذا آن چه برای شخص شما و مخاطبان عزیز بهتر است خود را مخاطب آیات شیطانی قرار ندهید. زندگی بسیار کوتاه است و راه بسیار طولانی و خطرناک و سخت پس برای شنیدن هر حرف بیهوده و پاسخ به آن وقت نداریم. خداوندی که باورش داریم به ما فرمود:

»وَ قَدْ نَزَّلَ عَلَيْكُمْ فِي الْكِتابِ أَنْ إِذا سَمِعْتُمْ آياتِ اللَّهِ يُكْفَرُ بِها وَ يُسْتَهْزَأُ بِها فَلا تَقْعُدُوا مَعَهُمْ حَتَّى يَخُوضُوا في حَديثٍ غَيْرِهِ إِنَّكُمْ إِذاً مِثْلُهُمْ إِنَّاللَّهَ جامِعُ الْمُنافِقينَ وَ الْكافِرينَ في جَهَنَّمَ جَميعاً« ( النساء -140 )

ترجمه: هر گاه شنيديد به آيات خدا كفر ورزيده مىشود و به آن استهزاء مىكنند با آنان منشينيد تا به سخن ديگر بپردازند وگرنه شما نيز مثل آنها خواهيد بود و بدانيد كه خدا كافران و منافقان را در جهنم جمع خواهد کرد.
با مدعی نگویید اسرار عشق و مستی / تا بی خبر بسوزد در درد خود پرستی

4439 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-09-03 16:37:43 +0430 +0430

افرین
مختصر و مفیدش اینه که میگه جواب ابلهان خاموشیست
خیلی خوب بود

0 ❤️

2013-09-03 17:05:13 +0430 +0430

عالی بود مرسی

0 ❤️

2013-09-03 17:09:08 +0430 +0430

عالی بود دمت گرم حال کردم خوب جواب این حروم زاده ها رو دادی.

0 ❤️

2013-09-03 17:10:19 +0430 +0430

[quote=mamadi jooon]عالی بود مرسی[/quote]
خواهش

0 ❤️

2013-09-03 17:17:05 +0430 +0430

من کاری با دین هیچ کس ندارم و دین و عقاید همه برام عزیز و محترمه.
لیکن من خودم از طرفداران اسلام نیستم.
ولی از کسانی که اخیرا خدا ستیزی میکنند واقعا در حیرتم!!!
تمام دنیا برای خود خدایی دارد.حتی کسی که بت پرسته یک خدایی برای خود ساخته است در تمام ادیان خدایی هست.
حتی شیطان پرست که همگان طردش میکنند آن هم خدایی دارد.واقعا چطور میشود عده ای با حرفهای پوچ و بی محتوا وجود خالق را انکار میکنند؟!!!
داخل پارانتز من کاری ندارم خدا داخل کعبه هست یادر آسمان یا درون دل،مبحث من وجود خالق برای جهان و جهانیان هست.

0 ❤️

2013-09-03 17:34:00 +0430 +0430

[quote=pesar_1373]
ج – لذا آن چه برای شخص شما و مخاطبان عزیز بهتر است خود را مخاطب آیات شیطانی قرار ندهید. زندگی بسیار کوتاه است و راه بسیار طولانی و خطرناک و سخت پس برای شنیدن هر حرف بیهوده و پاسخ به آن وقت نداریم. خداوندی که باورش داریم به ما فرمود:

»وَ قَدْ نَزَّلَ عَلَيْكُمْ فِي الْكِتابِ أَنْ إِذا سَمِعْتُمْ آياتِ اللَّهِ يُكْفَرُ بِها وَ يُسْتَهْزَأُ بِها فَلا تَقْعُدُوا مَعَهُمْ حَتَّى يَخُوضُوا في حَديثٍ غَيْرِهِ إِنَّكُمْ إِذاً مِثْلُهُمْ إِنَّاللَّهَ جامِعُ الْمُنافِقينَ وَ الْكافِرينَ في جَهَنَّمَ جَميعاً« ( النساء -140 )

ترجمه: هر گاه شنيديد به آيات خدا كفر ورزيده مىشود و به آن استهزاء مىكنند با آنان منشينيد تا به سخن ديگر بپردازند وگرنه شما نيز مثل آنها خواهيد بود و بدانيد كه خدا كافران و منافقان را در جهنم جمع خواهد کرد.
با مدعی نگویید اسرار عشق و مستی / تا بی خبر بسوزد در درد خود پرستی[/quote]

ترجمه خزعبلات این مومن مخ لس به فارسی دری:
ای امت محمد!
مبادا مغز آکبند خودتون رو بکار بندازید.
مبادا حتی یک لحظه درباره ارجیفی که قرن هاست محمد بچه باز و آخوندهای تازی پرست دین فروش به خوردتان داده اند فکر کنید
مبادا حتی یک لحظه شک کنید که شاید همه مقدسات شما یک مشت کس شعره عهد بوقه!
مبادا از خودتون سوال کنید چرا توی قرآن این قدر تناقض و خرافات هست.
مبادا فکر کنید که چرا لشکریان محمد شیاد پدران شما رو قتل عام کردند و مادران تان را به کنیزی بردند
مبادا فکر کنید که چرا در بین همه کشورهای دنیا فقط ایرانه که باید تحت حکومت دین فروشان اداره بشه.
مبادا اون بالاخونه متروکه تون رو به کار بندازید
نه هرگز! فکر و تعقل از شما دور باد
یک مومن خوب هیچ وقت فکر نمی کنه
دین شما رو گوسفندهای سربراهی می خواهد پس گوسپند بمانید که سعادت ما در بلاهت شماست

0 ❤️

2013-09-03 17:40:15 +0430 +0430

[quote=sperm][quote=pesar_1373]

ای امت محمد!
مبادا حتی یک لحظه درباره ارجیفی که قرن هاست محمد بچه باز و آخوندهای تازی پرست دین فروش به خوردتان داده اند فکر کنید
دین شما رو گوسفندهای سربراهی می خواهد پس گوسپند بمانید که سعادت ما در بلاهت شماست[/quote]
با تمام احترامی قایلم واستون باید عرض کنم خدمتتون که من باز کاری به خوبی و بدی دین محمد ندارم ولی آگاه سازی و اطلاع رسانی با لج و لجبازی و توهین میسر نیست و بهتر است که با دلیل و منطق باشد تا شاید اگاه سازی خوبتون سبب خیر شد.

0 ❤️

2013-09-03 17:42:00 +0430 +0430

[quote=hashari 747]
تمام دنیا برای خود خدایی دارد.حتی کسی که بت پرسته یک خدایی برای خود ساخته است در تمام ادیان خدایی هست.[/quote]

خیلی از مردم کشورهای پیشرفته هیچ خدایی ندارند یعنی بیخدا یا اتئیست هستند. مثلا ۵۰ درصد مردم فرانسه بیخدا هستند .

حتی همه ادیان هم خدا ندارند. مثلا دین مردم چین (آیین کنفسیوس) یا آیین بودا فاقد اون خدای مکار و انتقامجوی ادیان ابراهیمی است.

الله در واقع همان یهوه یهودیت است که در تورات شرح داده شده و بعدها در مسیحیت و اسلام این ایده رو از یهودیت کپی کرده اند.

اگر جمعیت بودایی ها و هندوان و کنفسیوسی ها رو جمع بزنید چیزی حدود سه میلیارد نفر می شه که هیچ گونه اعتقادی به خدای ادیان ابراهیمی که بساط بهشت و جهنم و سیخ و سنگ برای بشر برپاکرده ندارند.

0 ❤️

2013-09-03 17:42:04 +0430 +0430

ای امت محمد!
مبادا فکر کنید که چرا لشکریان محمد شیاد پدران شما رو قتل عام کردند و مادران تان را به کنیزی بردند
مبادا فکر کنید که چرا در بین همه کشورهای دنیا فقط ایرانه که باید تحت حکومت دین فروشان اداره بشه.
دین شما رو گوسفندهای سربراهی می خواهد پس گوسپند بمانید که سعادت ما در بلاهت شماست[/quote]
جزء ایجاد جنگ روانی و اعصاب خوردکنی چیز دیگه ای هم بلد نیستید-بحث داری برو تو سایت دینی-اینجا جای این کاراس؟منکه مسلمان نیستم چه گناهی کردم باید سایتمون رو به گه بکشی؟تمام تالارها دینی شده-شاهین نجفی میگه بطری نوشابه سیاسی شده است-باید بخونه این شهوانی و کتاب دینی شده است-اه

0 ❤️

2013-09-03 17:54:00 +0430 +0430

[quote=پـارسـی] بحث داری برو تو سایت دینی-اینجا جای این کاراس؟منکه مسلمان نیستم چه گناهی کردم باید سایتمون رو به گه بکشی؟تمام تالارها دینی شده-شاهین نجفی میگه بطری نوشابه سیاسی شده است-باید بخونه این شهوانی و کتاب دینی شده است-اه[/quote]

شما مجبور نیستی تاپیک های تالار دین رو بخونی. به علاوه حتما شوخی می کنی یا کاملا از مرحله پرتی که فکر می کنی توی سایت های دینی میشه با این خرمذهب ها بحث کرد و ایکی ثانیه بن نشد. اگر تو تجربه اش را نداشته ای من داشته ام.

این موجودات قرون وسطایی یک اپسیلن تحمل برای تحمل بحثی که جزمیات شون رو به چالش بگیرد ندارند. آن وقت می آیند اینجا و مثل پیغمبر شیادشون ننه من قریبم بازی در می آورند.

0 ❤️

2013-09-03 17:56:59 +0430 +0430

[quote=sperm][quote=hashari 747]
تمام دنیا برای خود خدایی دارد.حتی کسی که بت پرسته یک خدایی برای خود ساخته است در تمام ادیان خدایی هست.[/quote]

خیلی از مردم کشورهای پیشرفته هیچ خدایی ندارند یعنی بیخدا یا اتئیست هستند. مثلا ۵۰ درصد مردم فرانسه بیخدا هستند .

حتی همه ادیان هم خدا ندارند. مثلا دین مردم چین (آیین کنفسیوس) یا آیین بودا فاقد اون خدای مکار و انتقامجوی ادیان ابراهیمی است.

الله در واقع همان یهوه یهودیت است که در تورات شرح داده شده و بعدها در مسیحیت و اسلام این ایده رو از یهودیت کپی کرده اند.

اگر جمعیت بودایی ها و هندوان و کنفسیوسی ها رو جمع بزنید چیزی حدود سه میلیارد نفر می شه که هیچ گونه اعتقادی به خدای ادیان ابراهیمی که بساط بهشت و جهنم و سیخ و سنگ برای بشر برپاکرده ندارند.[/quote]
ببخشید دمست عزیز شما از فرانسه فقط اینو میدونی که 50 درصدشون خدا باور نیستند یا اینم میدونی که 60 درصد زنهاش فاحشه وار زندگی میکنند
اسراییل مگه پیشرفته نیست؟

0 ❤️

2013-09-03 17:59:00 +0430 +0430

[quote=hp alone][quote=sperm][quote=hashari 747]

اگر جمعیت بودایی ها و هندوان و کنفسیوسی ها رو جمع بزنید چیزی حدود سه میلیارد نفر می شه که هیچ گونه اعتقادی به خدای ادیان ابراهیمی که بساط بهشت و جهنم و سیخ و سنگ برای بشر برپاکرده ندارند.[/quote]
ببخشید دمست عزیز شما از فرانسه فقط اینو میدونی که 50 درصدشون خدا باور نیستند یا اینم میدونی که 60 درصد زنهاش فاحشه وار زندگی میکنند
اسراییل مگه پیشرفته نیست؟[/quote]

فاحشه وار از نظر شما یعنی چی؟ یعنی اینکه برای یه لقمه نون مجبور نیستند یک عمر زیرخواب یک مرد باشند؟‌ اگر تعریف شما از فاحشگی اینه من ترجیح می دهم فاحشه باشم. به علاوه معلومه هیچ وقت پات رو از ایران بیرون نگذاشتی و داری مزخرفات تلویزیون آخوندی رو بلغور می کنی. مطمئن باش آمار فاحشه ها توی جمهوری اسلامی از همه کشورهای غربی بیشتره. توی غرب شما اگه زن باشی حق انتخاب داری که با کی باشی و با کی نباشی. حقوق برابر دارند. می توانند رئیس جمهور بشوند و هر طور دوست دارند لباس بپوشند. مثل کشورهای عقب افتاده مثل ایران و سایر کشورهای اسلامی نیتس که زن های بدبخت برای یک لقمه نون مجبورند به هر ذلتی تن بدهند.

0 ❤️

2013-09-03 18:02:26 +0430 +0430

[quote=sperm][quote=hashari 747]

من زیاد از بحث دین خوشم نمیاد.ولی اون بودایی هایی که در معبد جمع میشوند،میرن اونجا گل یا پوچ بازی میکنند؟
الان شما اعتقاد داری چون آتئیست هستند،پیشرفت کرده اند؟
داداش من عقیده شما را اصلا غلط نمیدانم و برایم خیلی محترمه،ولی بهتر نیست عقایدمون رو تو دلمون نگه داریم؟
بنظر من حتی این عاشقان امامان هم عقایدشون رو تو دلشون نگه دارند و ده روز محرم بشینن خونشون گریه کنند بهتر نیست؟
چی بر سر جامعه ما آوردند که همه درگیر بحث دین هستند؟
آیا بنظرتون یک سرگرمی نشده برای ندیدن واقعیتها؟
لطفا به حرفم خوب فکر کن

0 ❤️

2013-09-03 18:06:00 +0430 +0430

[quote=hashari 747] ]
داداش من عقیده شما را اصلا غلط نمیدانم و برایم خیلی محترمه،ولی بهتر نیست عقایدمون رو تو دلمون نگه داریم؟
بنظر من حتی این عاشقان امامان هم عقایدشون رو تو دلشون نگه دارند و ده روز محرم بشینن خونشون گریه کنند بهتر نیست؟
لطفا به حرفم خوب فکر کن[/quote]

من هیچ بحثی ندارم که مردم حق دارند هر عقیده احمقانه ای داشته باشند. مشکل من جایی شروع می شه که یکی از خطرناک ترین و احمقانه ترین عقیده ها یعنی اسلام الان ۱۴۰۰ ساله کشور ما رو به تباهی کشیده و به خصوص در این دوره ملاسالاری که دیگه ایدئولوژی حکومت شده. در مقابل این عقیده خطرناک سکوت کردن و رسوا نکردنش به نظر من نشانه آزاداندیشی نیست بلکه نشانه بزدلی یا مشارکت در جنایته.

0 ❤️

2013-09-03 18:07:05 +0430 +0430

[quote=sperm][quote=hp alone][quote=sperm][quote=hashari 747]

فاحشه وار از نظر شما یعنی چی؟ یعنی اینکه برای یه لقمه نون مجبور نیستند یک عمر زیرخواب یک مرد باشند؟‌ اگر تعریف شما از فاحشگی اینه من ترجیح می دهم فاحشه باشم. به علاوه معلومه هیچ وقت پات رو از ایران بیرون نگذاشتی و داری مزخرفات تلویزیون آخوندی رو بلغور می کنی. مطمئن باش آمار فاحشه ها توی جمهوری اسلامی از همه کشورهای غربی بیشتره. توی غرب شما اگه زن باشی حق انتخاب داری که با کی باشی و با کی نباشی. نه مثل ایران که زن های بدبخت برای یک لقمه نون مجبورند به هر ذلتی تن بدهند.[/quote]
با اجازت من اصلا تلوزیون نگاه نمیکنم
این اخوندایی هم که میگی رو مخ تو شاید رفته باشن که البته جواب منفی داده ظاهرا و لی رو مخ من نرفتن
من ماهواره نگاه میکنم با اینکه بیشتر وقتمو نو نت هستم ولی امار همه برنامه هاشو دارم اینو گفتم بدونی من تلویزیونی که میگی نگاه نمیکنم
خب شاید تو راست بگی من پامو از ایران بیرون نزاشتم ولی تو که گزاشتی چرا برگشتی؟
این حرفی که در مورد فاحشه گفتی میخوای برات بگم چرا زن نباید با بیشتر از یه مرد رابطه داشته باشه البته منطقی نه مثل تو با جبهه گرفتن
من منتقد این تاپیک همک هستم اصلا کار درستی نکرده اونی که اورده اینجا سوره نوشته ما پارسیم حرفامونم پارسی بهم میزنیمو احتیاج به نقل عربی نداریم

0 ❤️

2013-09-03 18:17:39 +0430 +0430

[quote=sperm][quote=hashari 747] ]
لطفا به حرفم خوب فکر کن[/quote]

من هیچ بحثی ندارم که مردم حق دارند هر عقیده احمقانه ای داشته باشند. مشکل من جایی شروع می شه که یکی از خطرناک ترین و احمقانه ترین عقیده ها یعنی اسلام الان ۱۴۰۰ ساله کشور ما رو به تباهی کشیده و به خصوص در این دوره ملاسالاری که دیگه ایدئولوژی حکومت شده. در مقابل این عقیده خطرناک سکوت کردن و رسوا نکردنش به نظر من نشانه آزاداندیشی نیست بلکه نشانه بزدلی یا مشارکت در جنایته.[/quote]
عزیزم میتونی رزومه خودتو بدهی؟
بگی که چه اقداماتی کرده ای؟
یا فقط اهل شعار هستی؟
مرد به اون نمیگن که به عقاید دیگران توهین کنه
مرد کسی هست که از باتوم ترسی نداشته باشه
پس زیاد شعار ندین دوتا چراغ گردون قرمز هرکی میبه جفت میکنه بعد اینجا پشت نت شیر شده و شعار میدهند.

0 ❤️

2013-09-03 18:23:31 +0430 +0430

ای امت محمد!
دوست نه چندان محترم شما که دم از زوشن فکری و بشریت میزنی یکی از مهمترین مسائلش احترام به دیگران احترام به عقاید دیگران و توهین نکردن به دیگران است وقتی خودت کوچکترین مسائلش رو رعایت نمیکنی پس معلومه تو هدف دیگه داری
درضمن در قران یکی از کلماتی که بسیار به اون اشاره شده عقل و تفکر هست.

0 ❤️

2013-09-03 18:24:26 +0430 +0430

[quote=sperm][quote=hp alone][quote=sperm][quote=hashari 747]

فاحشه وار از نظر شما یعنی چی؟ یعنی اینکه برای یه لقمه نون مجبور نیستند یک عمر زیرخواب یک مرد باشند؟‌ اگر تعریف شما از فاحشگی اینه من ترجیح می دهم فاحشه باشم. به علاوه معلومه هیچ وقت پات رو از ایران بیرون نگذاشتی و داری مزخرفات تلویزیون آخوندی رو بلغور می کنی. مطمئن باش آمار فاحشه ها توی جمهوری اسلامی از همه کشورهای غربی بیشتره. توی غرب شما اگه زن باشی حق انتخاب داری که با کی باشی و با کی نباشی. حقوق برابر دارند. می توانند رئیس جمهور بشوند و هر طور دوست دارند لباس بپوشند. مثل کشورهای عقب افتاده مثل ایران و سایر کشورهای اسلامی نیتس که زن های بدبخت برای یک لقمه نون مجبورند به هر ذلتی تن بدهند.[/quote]
ایران عقب مونده و این مشکلات را داره همه قبول داریم.
اما تابحال فکر کردی دلیل چیست؟
افرادی امثال شما و مدافعان اسلام.کل زندگی و سیاستشون شده بحث دین!!!
یا تو هییت حسینی هستیم یا تو محفل شیطان پرستی!پس اجتماع و کشور چی؟
علم و فناوری چی؟
برین واس خودتون مبحث پیدا کنید که با این کارتون هفتاد و پنج میلیون جمعیت را متحمل عقب ماندگی کردید.عصر عصر علم و فناوری شما هنوز بحث هزاران سال قبل را میکنید؟!!!

0 ❤️

2013-09-03 18:39:50 +0430 +0430

مهم ترین هدف ایجاد این تایپک بحث نکردن درباره دین با افراد به اصطلاح روشن فکر هست که بدون هیچ مدرکی فقط بر اساس حرف های من در آوردی که از فیس بوک و… دیدن بدون توجه به درستی یا نادرستیش، اون رو بیان میکنن. همونطور که میبینید الان این شخص محترم به جای منطقی حرف زدن شروع به منحرف کردن موضوع تایپک و ایجاد جنگ روانی و استفاده از کلمات توهین امیز هست با ادبیاتی که در حد خودش هست به نظر تمام مسائل روشن هست و دوستان هر انچه که نیاز بود رو متوجه شدن و خیلی از مسائل رو شد.

0 ❤️

2013-09-03 18:50:01 +0430 +0430

درتاریخ همه ی مذاهب بزرگ معتقدات سنتی ریشه داروجاافتاده ای وجوددارندکه دردرازای قرون هم برای پیروان خوداین مذاهب وهم برای دیگران بصورت واقعیتهائی بیچون وچراموردقبول قرارگرفته اند.بخشی ازین بی چون وچرائی طبعا"مربوط به ماهیت خوداین آئین هاست که این معتقدات رامستقیما"به آسمان وباقوانین ثابت وابدی آن پیوندمی زنندولی بخشی دیگرمربوط به این است که پیروان این مذاهب ازروزی که زبان بازمی کنندتاروزی که خاموش می شونداصولا"چیزی درجهت خلاف این معتقدات سنتی نمی شنوندتااحیانا"تردیدی درباره ی اصالت آنهابه خاطرراه دهند.وباوجوداین دیریازودوقتی فرامی رسدکه شواهدی مسلم نشان میدهنداین معتقدات باهمه ی ریشه داربودن خودوباهمه"آسمانی"دانسته شدنشان پایه های چندان استواری نداشته اند.

0 ❤️

2013-09-03 19:03:29 +0430 +0430

همونطور که انتظار میرفت وقتی حرفی ندارن و همه چیز رو از دست رفته میبینن شروع به فحاشی میکنن که برخلاف قوانین سایت میباشد. به جای منطق رفتن تو فاز …

0 ❤️

2013-09-03 19:04:17 +0430 +0430

نمونه ی ساده ای ازاین واقعیت رادرتورات می توان یافت که درطول قرون ازجانب یهودیان وازجانب مسیحیان همه ی کتابهای 24گانه ی آن نوشته ی خودپیامبرانی دانسته می شدندکه این کتابهانام آنانرادارند ولی بررسیهای مستندقرن روشنگری نشان دادکه تقریبا"هیچکدام ازآنهانع توسط پیامبرانی نوشته شده اندکه نامشان برآنهانهاده شده است ونه اساسا"درزمان خوداین پیامبران نوشته شده اند.بطوریکه امروزه بصورت یک واقعیت مسلم تاریخی درهردائره المعارف ودیکسیونرمعتبری میتوان خواندکه فلان کتاب تورات مربوط به فلام پیمبر درعمل فلان مدت بعدازاونوشته شده است همچنانکه گاه می توان خواندکه اساسا"موجودیت چنین نبی ای موردتردیداست.
واتفاقا"یکی ازهمین پیامبرانی که موجودیتشان شدیدا"موردچنین تردیدی است مهمترین آنهایعنی خود"موسی"است.وکتابی همچون انجیل مسیحیان نه یک کتاب واحداست ونه خودعیسی هرگزمدعی دریافت آن شده یاازآن سخنی گفته یااساسا"تصوری ازکتابت آینده یآن راداشته است.
انجیلهای چهارگانه نیزتوسط چهارنفری نوشته شده اندکه احتمالا"هیچکدام عیسی رابچشم ندیده اندوتازه خوداین چهارانجیل نیزدربسیاری ازمواردبایکدیگرنمی خوانند.

0 ❤️

2013-09-03 19:10:05 +0430 +0430

دوستان عزیز به هیچ وجه بحث نکنید و جوابشون رو ندید تا الانم بحث شد فقط برای نشون دادن چهره واقعی ، هدفشون ، ضعیف بودن ، پایبند نبودن به اصولی که ازش دم میزن(انسانیت ،احترام به هم نوع و عقاید انسانهاو…)و شخصیتشون بود و…
هر چد وقت یک بار جهت اطلاع دوستان مسلمان تایپک رو بالا میارم

ازهمه دوستانی که مودبانه در بحث شرکت کردن واقعا ممنونم

0 ❤️

2013-09-03 19:14:47 +0430 +0430

[quote=NAZI1939]امید 2000
شوالیه سیاه
کجایید پس[/quote]
رفتند گل بچینند.

0 ❤️

2013-09-03 19:17:37 +0430 +0430

ممنون تاپیک خوبی داری…
حرف هات رو کامل خوندم…
نصف بیشتر این چرت و پرت هایی که مردم الان میگن رو شاهین نجفی تو مخشون فرو کرده…
همین بی اعتقادی به خدا رو میگم
شاهین حرف حق هم میزنه ولی چرت هم زیاد میگه

0 ❤️

2013-09-03 19:20:56 +0430 +0430

[quote=Nazli…]ممنون تاپیک خوبی داری…
حرف هات رو کامل خوندم…
نصف بیشتر این چرت و پرت هایی که مردم الان میگن رو شاهین نجفی تو مخشون فرو کرده…
همین بی اعتقادی به خدا رو میگم
شاهین حرف حق هم میزنه ولی چرت هم زیاد میگه[/quote]
خواهش

0 ❤️

2013-09-03 19:22:22 +0430 +0430

[quote=pesar_1373]دوستان عزیز به هیچ وجه بحث نکنید و جوابشون رو ندید تا الانم بحث شد فقط برای نشون دادن چهره واقعی ، هدفشون ، ضعیف بودن ، پایبند نبودن به اصولی که ازش دم میزن(انسانیت ،احترام به هم نوع و عقاید انسانهاو…)و شخصیتشون بود و…
هر چد وقت یک بار جهت اطلاع دوستان مسلمان تایپک رو بالا میارم

ازهمه دوستانی که مودبانه در بحث شرکت کردن واقعا ممنونم[/quote]

0 ❤️

2013-09-03 19:41:03 +0430 +0430

واقعا خودت منظورتو از پستهات میدونی؟
یا قصد داری تعداد پستهاتو زیاد کنی؟
آخه تو تاپیک میترا به این مسله اشاره کرده بودی!
اون عکس بی ام دبلیو و پیاده شدن سیدعلی از ماشین و دوتا دختر و چند سرباز آلمانی یادت نره بذارشون =))

0 ❤️

2013-09-04 09:27:18 +0430 +0430

[quote=pesar_1373]با توجه به شیوع این گونه شبهات بی اساس در سایت ها و برخی محافل، لازم است به نکات ذیل دقت نمایید:
الف– همان گونه که اشاره گردید، این نکات را »اسلام ستیزان« سر هم کرده و نشر می دهند، لذا هیچ پاسخ کوبنده ای در آنها اثر ندارد. چرا که آنان به دنبال پاسخ نیستند ، بلکه هدف و برنامه تعهدیشان، اسلام زدایی است. پس سعی در پاسخ دادن نیز کار عبثی است که خداوند متعال از آن پرهیز داده است و می فرماید:
»إِنَّ الَّذينَ كَفَرُوا سَواءٌ عَلَيْهِمْ أَ أَنْذَرْتَهُمْ أَمْ لَمْ تُنْذِرْهُمْ لا يُؤْمِنُونَ« ( البقره - 6 )

ترجمه: كسانى كه كافر شدند بر ايشان يكسان است، چه ايشان را اندرز بكنى و چه اندرز نكنى ايمان نخواهند آورد.

ب – با کسی که اصل را قبول ندارد، بحث کردن پیرامون فروعات نیز کاری غلط و عبث است.
مثل این است که کسی بگوید: من وجود شخصیتی به نام فلان را قبول ندارم، اما بگویید چرا مویش مشکی است؟
یا چرا چنین و چنان گفت و …؟ واقعاً پاسخ او چیست؟ حال کسی در اصل خدا را قبول ندارد، چه رسد به رسول خدا، چه رسد به وحی، و چه رسد به عملکرد آن رسول! حال جواب کوبنده به وی چیست؟!
در واقع به آنها باید گفت: اگر تو به »الله« و »رسول الله« و »کلام الله« علم، معرفت، اعتقاد و ایمانی نداری، برای تو چه فرقی می کند که یک نفر در 1400 سال پیش چه گفته و چکار کرده؟!
پس، چرا اینقدر ناراحت و منفعلی و این همه تلاش می کنی تا او را تنقید و محکوم کنی؟!
آیا غیر از این است که در قلب تو مرض است و می خواهی اسلام ستیزی کنی؟!
آیا انتظار داری که من هم فریب این مکاری تو را بخورم و بنشینم با تو بحث بی نتیجه در باره ی چگونگی و چرایی اسلام و پیامبر اکرم (ص) بنمایم؟!
چه مشکلی از شما حل می شود؟ آیا اگر بفهمید ایمان می آورید؟! تنها مشکل اسلام آوردن شما همین بود؟! یا نه، بلکه در قهقرای خود به سرعت پیش می روید و این حرف ها بهانه است. پاسخ را هم که بدانید، بهانه های دیگری می آورید و به اسلام ستیزی ادامه می دهید.
همانگونه که خداوند متعال میفرماید:
»وَ أَمَّا الَّذينَ في قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ فَزادَتْهُمْ رِجْساً إِلَى رِجْسِهِمْ وَ ماتُوا وَ هُمْ كافِرُونَ« ( التوبه - 125 )
ترجمه: و اما كسانى كه در دل هايشان مرض بود پليدى بر پليديشان افزود، و بمردند در حالى كه كافر بودند.

به آنها باید گفت: میخواهید اسلام ستیزی کنید و مدعی علم و عقل هستید، عیبی ندارد اما مگر مشکل شما با حضرت موسی (ع) که با دو خواهر ازدواج کرد حل شد؟ مگر بنامش قصد جان حضرت عیسی (ع) نکردید و مگر به نامش صهیونیسم را به راه نیانداختید و سبب این همه ظلم و جنایت نشدید؟ مگر مشکل شما با حضرت عیسی (ع) که به قول شما اصلاً ازدواج نکرد حل شد؟ مگر برای فریب مردم او را خدا و پدر و پسر و روح القدس ننامیدید و مگر جنگ های عالم را شما به پا نکردید؟ حالا شبهه افکنی چه مشکلی از شما و فرهنگ منحط شیطان پرستی و ظلم و فسادتان حل می کند؟
مشخص است که شما مرض و غرض دارید ( اسلام ستیزان ) و با چنین کسانی بحث و پاسخ روا نیست و نتیجه نمی دهد.

:-D

0 ❤️

2013-09-05 13:47:22 +0430 +0430

نقل قول:
در سایت های اسلام ستیز، ضمن اهانت به دین مبین اسلام، مباحث و شبهات بسیاری مطرح می کنند. پاسخ کوبنده به آنها چیست؟
شمشیر

0 ❤️

2013-09-24 05:21:59 +0330 +0330

پاسخ کوبنده به شبهات منتقدان اسلام این است که سایتشان را هک کرد,گردانندگان سایت را دستگیر و سپس اعدام کرد تا الله خوشنود شود.در واقع این همان شیوه برخورد رسول الله با مخالفان است.ایشان در مواجه با کسانی که اراجیف محمد که به اسم دین به خورد مردم میداد را قبول نداشتند به قبایل آنان حمله کرده مردان را گردن میزد اموالشان را غارت می کرد و به زنان و دختران آنان تجاوز میکرد.این است اسلام ناب محمدی…
آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است? اگر دینتان بر حق است و کامل است پس از چی میترسید که هرجا هرکس ضد اسلام گفت دهانش را میبندید?

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «