دین هرکس مث کیرش میمونه

1395/02/20

#دین مث آلت تناسلی میمونه
#مشکلی نیس داشته باشیش
#مشکلی نیس بش افتخار بورزی
#ولی با این حال
#به مردم زورش نکن
#به خورد بچاها نده
#باهاش قانون ننویس
#و باهاش فکر نکن

بعله! عرض شود که ما هرکودوممون کیرمونو تو شورت خودمون داریم. من یکی دارم، تو هم یکی داری، کاری با مال همدیگه نداریم، به هم نشونش نمیدیم، مال همو دسمالی نمیکنیم، همدیگه رو هم وادار به تکریم کیر هم نمیکنیم! حال اینکه دین هم قضیه‌ش همینه.
تا وختی از توی حریم صاحباش بیرون نیومده ما کاری بش نداریم ولی وختی بیرون میاد و الباقیو هم مجبور به تحمل و احترام به خودش میکنه، دیگه گندابی حاصل میشه که امروز در جمهوری اسلامی شاهدش هسیم!

به نقل از “گمنامیان” ؛ آخوندی در فرندفید نوشته بوده:
«دین را در پستوی خانه نهان باید کرد». جزو معدود مواردیه که یه آخوند حرف درست‌درمون زده! واضحه واکنشای منفی زیادی به دینش شاهد بوده که عاخرسر برا حفظ احترام دینش چنین انگاشته. چه بسا بهترین چاره واسه حفظ تکریم دین همینه. 👌
هر شخص دینی‌‎ای هم چنین دیدگاهی نسبت به عقایدش داشته باشه نزد ما قابل احترامه و نزد جامعه بی‌خطر!

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-05-17 14:37:41 +0430 +0430

آخه ریقو جان، همون اول کار اعتراف میکردی میگفتی دوس داری برینم دهنت که بجا این همه حرف و حدیث. با کمال آسایش راحت روده‌هامو ته حلقت خالی میکردم. اینجوری هم تو سیر میشدی دیگه بی‌تابی نمیکردی، هم من الکی انرژی واسه فهموندن به یه کودن تلف نمیکردم.

نوش جونت، بزن به چاک ?

0 ❤️

2016-05-17 14:53:50 +0430 +0430
نقل از: angry_boy
نقل از: یاور همیشه کافر

مونگل اونقدری که من واسه تو توضیح دادم واسه خر توضیح داده بودم در همین مورد دوتا مقاله ی کامل مینوشت خرفت ? اخه عمله تو تویه کامنتت به جا حرف زدن گوزیدی منم مجبور شدم لنگو بندازم اینور و اونورت سر تا پات رو رنگ قهوی بزنم یاد بگیری حرف زدنن رو ;) کسی که نمیفهمه رو میشه حالیش کرد ولی کسی که نمیخواد بفهمه رو نه :-*

دیگه تا همین جا هم کلی وقت حرومت کردم,میتونی بیایی کون خرتو وا کنی و بگوزی ولی من دیگه جوابی نمیدم ? :-* موق باشی

یعنی خاک بر سر هر دوتون!! یعنی اصلا حیف خاک!!! شماها خجالت نمیکشید؟! ما ها اینجا اومدیم تا بقیه رو اگاه کنیم یا اینکه مث سگ و گربه بیوفتیم به جون هم؟! مگه عقاید همه ی انسان ها مث همه؟! اصلا این تاپیک برا همینه دیگه؟!!!! یه نیگا به موضوع تاپیک بندازین . قرار نیس همه ی آدما مثل هم فک کنن. اینجوری که اصلا انسان بودن معنی نداره! به جای اینکه فکرتون رو بزارین رو هم و یه فکری بکنین تا مشکا حل بشه؛ افتادین به جون هم !! اون سر یه اختلاف نظر که تازه طبیعیم هست!

این جمله رو هم فراموش نکنین : تفرقه بینداز و حکومت کن!

**من کمتر از اونیم که بخوام شما ها رو نصیحت کنم**.؛ ولی از شماها که ادعای روشن فکریتون میشه انتظار بیشتری هست :)

_

اولن خاک بر سر خودت، اونم دو دستی! یاد بگیر تا وختی بهت بی‌احترامی نشده بیخودی در گاله رو وا نکن که صبر منم حدی داره! یه درشت نوشتنم یاد گرفتی قرار نیس هرجا رسیدی زرتی جار بزنی برینی به صفه که!

دومن نیازی به میانجی‌گری نیس، خعلی هم اصرار داری دخالت کنی لاقل یه دور درست پستای اخیرو بخون ببین خارش از کی بوده بعد بیا نقش قاضی شرع بازی کن.

سومن مسله اختلاف نظر و تفاوت فکری نیس، بلکه یه عنچوچکی که خودش از دهنش میرینه، اومده منو متهم به گوزیدن از دهن کرده! لاکن منم برا مبرا شدن از این اتهام ناروا، به ناچار از جای صحیح گوارشی هم ریدم هم شاشیدم ته حلق مبارکش. ;)

چارمن من یادم نمیاد هیچ وخ ادعای روشنفکری کرده باشم تو سایت!

0 ❤️

2016-05-17 15:22:41 +0430 +0430
نقل از: Arrow11

_

به طور جدّ همین‌گونه است! ?

0 ❤️

2016-05-17 15:34:25 +0430 +0430

میگم اصلا اینا رو ببیخیال…اصلا مرگ بار تر از اینایی که گفتین اینه که با هم سر درست بودن دین بحث کنین!شما الان نزدیک هم بودین خِر همو پاره میکردین!منم همرو به آرامش دعوت میکنم…اونایی که سیگارین برن یه سیگار بکشن و اونایی که نیستن هم برن یه دوری بزنن بعدم دیگه از این بحثا نکنین!فحش خیزه…

0 ❤️

2016-05-17 15:58:11 +0430 +0430
نقل از: problemsolver میگم اصلا اینا رو ببیخیال....اصلا مرگ بار تر از اینایی که گفتین اینه که با هم سر درست بودن دین بحث کنین!شما الان نزدیک هم بودین خِر همو پاره میکردین!منم همرو به آرامش دعوت میکنم...اونایی که سیگارین برن یه سیگار بکشن و اونایی که نیستن هم برن یه دوری بزنن بعدم دیگه از این بحثا نکنین!فحش خیزه....

_

میگم چطوره مث علی بن ابی‌طالب برم یه دور بزنم برگردم ایندفه برا رضای خودِ روشنگری فوش بدم هان؟

0 ❤️

2016-05-17 16:09:08 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: یاور همیشه کافر

مونگل اونقدری که من واسه تو توضیح دادم واسه خر توضیح داده بودم در همین مورد دوتا مقاله ی کامل مینوشت خرفت ? اخه عمله تو تویه کامنتت به جا حرف زدن گوزیدی منم مجبور شدم لنگو بندازم اینور و اونورت سر تا پات رو رنگ قهوی بزنم یاد بگیری حرف زدنن رو ;) کسی که نمیفهمه رو میشه حالیش کرد ولی کسی که نمیخواد بفهمه رو نه :-*

دیگه تا همین جا هم کلی وقت حرومت کردم,میتونی بیایی کون خرتو وا کنی و بگوزی ولی من دیگه جوابی نمیدم ? :-* موق باشی

یعنی خاک بر سر هر دوتون!! یعنی اصلا حیف خاک!!! شماها خجالت نمیکشید؟! ما ها اینجا اومدیم تا بقیه رو اگاه کنیم یا اینکه مث سگ و گربه بیوفتیم به جون هم؟! مگه عقاید همه ی انسان ها مث همه؟! اصلا این تاپیک برا همینه دیگه؟!!!! یه نیگا به موضوع تاپیک بندازین . قرار نیس همه ی آدما مثل هم فک کنن. اینجوری که اصلا انسان بودن معنی نداره! به جای اینکه فکرتون رو بزارین رو هم و یه فکری بکنین تا مشکا حل بشه؛ افتادین به جون هم !! اون سر یه اختلاف نظر که تازه طبیعیم هست!

این جمله رو هم فراموش نکنین : تفرقه بینداز و حکومت کن!

**من کمتر از اونیم که بخوام شما ها رو نصیحت کنم**.؛ ولی از شماها که ادعای روشن فکریتون میشه انتظار بیشتری هست :)

_

اولن خاک بر سر خودت، اونم دو دستی! یاد بگیر تا وختی بهت بی‌احترامی نشده بیخودی در گاله رو وا نکن که صبر منم حدی داره! یه درشت نوشتنم یاد گرفتی قرار نیس هرجا رسیدی زرتی جار بزنی برینی به صفه که!

دومن نیازی به میانجی‌گری نیس، خعلی هم اصرار داری دخالت کنی لاقل یه دور درست پستای اخیرو بخون ببین خارش از کی بوده بعد بیا نقش قاضی شرع بازی کن.

سومن مسله اختلاف نظر و تفاوت فکری نیس، بلکه یه عنچوچکی که خودش از دهنش میرینه، اومده منو متهم به گوزیدن از دهن کرده! لاکن منم برا مبرا شدن از این اتهام ناروا، به ناچار از جای صحیح گوارشی هم ریدم هم شاشیدم ته حلق مبارکش. ;)

چارمن من یادم نمیاد هیچ وخ ادعای روشنفکری کرده باشم تو سایت!

اولا من درشت نمی نویسم خودش میشه!!! بعدش مجبورم ویرایشش کنم!!

دوما ?

_

مگه میشه خودش درشت شه؟! قبل پاراگراف هشتک بذاری درشت میشه.

?

0 ❤️

2016-05-17 16:25:06 +0430 +0430

نع با h2 بزنی بعضی وختا ریده میشه به فونت کل صفه همه چی میشه اندازه کون فیل

راه بهتر و بی‌دردسرترش هشتگ گذاشتن قبل پاراگرافه.

#اینچنین ?

0 ❤️

2016-05-17 23:37:46 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری جناب Mamad_885، بهادادن مسلمونای گرامی به این تاپیکا صدالبته مورد توجه ما نیز هس و قدمشون نیز به روی تخم چپ!

لاکن ما درمورد آدمیان صحبت میکنیم، وگرنه توله سگان هاری که یهو میپرن وسط هاپ‌هاپ میکنن و پاچه میگیرن آخرشم عین فیلم ترنسفورمرز به تپه‌ی عظیم گوه تغییر شکل میدنو با هیچ رقم و هیچ ابعاد آفتابه‌ای پائین نمیرن،… که به طور قطع ارزششان و وجودشان در این تاپیک حتی به یک تار پشم فرخورده‌ی زیرین رگ نیم‌کره‌ی چپ بیضه‌ی راست بنده هم نیس! ;)

شمام هرچقد میخوای به عرعرت ادامه بدی، من بشخصه کیرمم نمیگزه. باش تا ادمین سیفون الکترونیکیشو بیاره یکباره با همه ریق‌نامه‌هات بری ته اعماق مسترای شهوانی…

این بیلاخو هم فعلن بذا گوشه لپت زیاد بی‌تابی نکن ?

چقد تو لشی . چقد طول کشید این کسشرا رو سرهم کنی؟ اصن اون مثاله ترانسفورمرزی ک زدی نابودم کرد .
کاملا معلومه کی توله سگه . این صفحه آخرو هر کی بخونه متوجه میشه کی هار شده و داره پاچه اینو اونو میگیره .
از رفتارت معللومه چقد بدبختی . معلومه چقد اذیتت کردن . نمیدونم هدف خدا از آفریدنه تو چی بوده! شاید خلق شدی ک مگسا دورت جم شن و مهمونی بگیرن!
تو کیرت نمیگزه؟ ولی من خیلی ناراحت میشم این جوابای تو رو میخونم:( اصن گریم میگیره انقد ناراحت میشم اگر هم ی روزی ادمین اکانتمو بن کنه ک دیگه خودمو حلق آویز میکنم :"(
اون بیلاخم واس خودت بکن تو کونت . الانم خیلی دارم ب شعوره خودم توهین میکنم ک وقت میزارمو جوابه توعه کیرمغزو میدم

0 ❤️

2016-05-18 10:11:02 +0430 +0430
نقل از: Mamad_885
نقل از: اسکلت حشری جناب Mamad_885، بهادادن مسلمونای گرامی به این تاپیکا صدالبته مورد توجه ما نیز هس و قدمشون نیز به روی تخم چپ!

لاکن ما درمورد آدمیان صحبت میکنیم، وگرنه توله سگان هاری که یهو میپرن وسط هاپ‌هاپ میکنن و پاچه میگیرن آخرشم عین فیلم ترنسفورمرز به تپه‌ی عظیم گوه تغییر شکل میدنو با هیچ رقم و هیچ ابعاد آفتابه‌ای پائین نمیرن،… که به طور قطع ارزششان و وجودشان در این تاپیک حتی به یک تار پشم فرخورده‌ی زیرین رگ نیم‌کره‌ی چپ بیضه‌ی راست بنده هم نیس! ;)

شمام هرچقد میخوای به عرعرت ادامه بدی، من بشخصه کیرمم نمیگزه. باش تا ادمین سیفون الکترونیکیشو بیاره یکباره با همه ریق‌نامه‌هات بری ته اعماق مسترای شهوانی…

این بیلاخو هم فعلن بذا گوشه لپت زیاد بی‌تابی نکن ?

چقد تو لشی . چقد طول کشید این کسشرا رو سرهم کنی؟ اصن اون مثاله ترانسفورمرزی ک زدی نابودم کرد . کاملا معلومه کی توله سگه . این صفحه آخرو هر کی بخونه متوجه میشه کی هار شده و داره پاچه اینو اونو میگیره . از رفتارت معللومه چقد بدبختی . معلومه چقد اذیتت کردن . نمیدونم هدف خدا از آفریدنه تو چی بوده! شاید خلق شدی ک مگسا دورت جم شن و مهمونی بگیرن! تو کیرت نمیگزه؟ ولی من خیلی ناراحت میشم این جوابای تو رو میخونم:( اصن گریم میگیره انقد ناراحت میشم اگر هم ی روزی ادمین اکانتمو بن کنه ک دیگه خودمو حلق آویز میکنم :"( اون بیلاخم واس خودت بکن تو کونت . الانم خیلی دارم ب شعوره خودم توهین میکنم ک وقت میزارمو جوابه توعه کیرمغزو میدم

_

0 ❤️

2016-05-18 16:56:31 +0430 +0430

0 ❤️

2016-05-19 00:45:27 +0430 +0430

فاک یو بابا اسکل ? 🙄

0 ❤️

2016-09-22 07:18:34 +0330 +0330

بیا بشین سرش املت درست کن (party)

0 ❤️

2016-09-22 08:25:23 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری بیا بشین سرش املت درست کن (party)

(dash) ? 🙄 🙄 🙄 ? ?

1 ❤️

2017-06-26 14:54:37 +0430 +0430
نقل از: xlxxlx یاد این دوران به خیر ?

مگه دورانش به سر اومده؟
0 ❤️

2017-06-26 15:05:12 +0430 +0430
نقل از: xlxxlx

مگه دورانش به سر اومده؟

اون دوران که سایت باحال بود به سر اومده این نظر شخصیمه..هر چن که ما خیلی قدیمی نیستیم ولی میگن قبل ما باحال ترم بوده

والا تا جایی که من بعنوان عضو نه چندان قدیمی یادمه این نوسان همیشگی بوده. یه دوره سایت از نظر یه سری باحال میشه چون رفیق مفیقاشون همه هسن ولی بعد به دلایلی یکی‌یکی پرپر و پراکنده میشن برا همین از نظر اونا که باقی موندن سایت سوت و کور و تخمی میشه چون اون جو گرم و صمیمی دیگه خبری ازش نیس... باز دوباره یه سری عضو جدید میریزن سایت با هم رفیق میشن جعمشون جعم میشه میگن میخندن دوباره سایت از نظر یه سری دیگه باحال میشه ولی باز همونام بعد یه مدت بعضیاشون کناره‌گیری میکنن جو دوستانه‌ی این سری هم کمرنگ میشه و این قصه همچنان ادامه دارد...

0 ❤️

2017-06-26 15:31:01 +0430 +0430

مگه دورانش به سر اومده؟

اون دوران که سایت باحال بود به سر اومده این نظر شخصیمه..هر چن که ما خیلی قدیمی نیستیم ولی میگن قبل ما باحال ترم بوده

والا تا جایی که من بعنوان عضو نه چندان قدیمی یادمه این نوسان همیشگی بوده. یه دوره سایت از نظر یه سری باحال میشه چون رفیق مفیقاشون همه هسن ولی بعد به دلایلی یکی‌یکی پرپر و پراکنده میشن برا همین از نظر اونا که باقی موندن سایت سوت و کور و تخمی میشه چون اون جو گرم و صمیمی دیگه خبری ازش نیس... باز دوباره یه سری عضو جدید میریزن سایت با هم رفیق میشن جعمشون جعم میشه میگن میخندن دوباره سایت از نظر یه سری دیگه باحال میشه ولی باز همونام بعد یه مدت بعضیاشون کناره‌گیری میکنن جو دوستانه‌ی این سری هم کمرنگ میشه و این قصه همچنان ادامه دارد...

اینجاس که شاعر میفرماید…

عجب رسمییییه رسم زمونه…

گذشته از این حرفا چجوری حروفو ایتالیک میکنی؟
0 ❤️

2017-06-26 15:39:25 +0430 +0430

مگه دورانش به سر اومده؟

اینجاس که شاعر میفرماید…

عجب رسمییییه رسم زمونه…

عرض کنم که سوسه تفاهم شده ایتالیک نکردم…همون فونت پررنگ استفاده کردم که به شکل علامت B قابل مشاهدس

اون Bold رو که آره میدونم. این **بولد** این ***ایتالیک***
0 ❤️

2017-06-26 15:42:38 +0430 +0430
نقل از: mehrad8713

مگه دورانش به سر اومده؟

اینجاس که شاعر میفرماید…

عجب رسمییییه رسم زمونه…

مثل اینکه اگه به جای دوتا ستاره سه تا ستاره بزاری ایتالیک میشه!

اینطوری!

شد؟! ?

بله ***تو پست قبلی هم اینو کشف نمودیم!*** خخخخخ
ولی همچنان به دمبال چاره برا ایتالیک بدون بولد هسم...
0 ❤️

2017-06-26 15:48:07 +0430 +0430

مگه دورانش به سر اومده؟

اینجاس که شاعر میفرماید…

عجب رسمییییه رسم زمونه…

عرض کنم که سوسه تفاهم شده ایتالیک نکردم…همون فونت پررنگ استفاده کردم که به شکل علامت B قابل مشاهدس

اون Bold رو که آره میدونم. این **بولد** این ***ایتالیک***

چو دانی و پرسی خطاست ?

اونجا دیگه خودم دانستیده بودم خب! (درست صرف شد فعلش؟)
0 ❤️

2017-06-26 15:53:15 +0430 +0430

مگه دورانش به سر اومده؟

اینجاس که شاعر میفرماید…

عجب رسمییییه رسم زمونه…

مثل اینکه اگه به جای دوتا ستاره سه تا ستاره بزاری ایتالیک میشه!

اینطوری!

شد؟! ?

بله ***تو پست قبلی هم اینو کشف نمودیم!*** خخخخخ
ولی همچنان به دمبال چاره برا ایتالیک بدون بولد هسم...

پست قبلیو ببینین درست شد!

ایتالیک بدون بلد شد! ?

یا مهراد نقلش نمودیم ولاکن فقط فرمول نوشته. درایت خویش را بگشای بر ما
0 ❤️

2018-07-24 00:04:58 +0430 +0430

ک س . ن ن ت

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «