روح الله زَم

1397/03/22

نظر شما در مورد ایشون چیه؟!

تفکراتشون , صحبت ها , کانال تلگرامی آمد نیوز!

افشا گری ها و گرایش های سیاسی!

ایا به جایی وابسته هست و اگر هست این وابستگی خوبه؟

2082 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-06-14 16:33:36 +0430 +0430
نقل از: Siara بعضی از اخباراش درست و بعضی دیگه کس شعر محض و بدون منبع....البته نقش موثرش توو تظاهرات دی ماه رو نمیشه ندید گرفت...در کل اوضاع یه طوری شده که نمیشه به چیزی اعتماد کرد...البته در کل اطلاعاتم کامل نیست ولی هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره.

خوب ایشون خبرنگاره ممکنه خیلی از حرف ها درست در نیاد!
دلیل؟ چه دلیلی مهم تر از آزادی ایران؟

1 ❤️

2018-07-05 22:18:41 +0430 +0430

برای حرفم مدرک دارم، ایشون از اطلاعات سپاه تغذیه میشه و جدیدا علی جوانمردی و شخصی بنام توانا، باهم یک مثلث باصطلاح خبری تشکیل دادند و یک نقشه و مسیر رو دارند میرند،

0 ❤️

2018-07-05 22:21:45 +0430 +0430
نقل از: epm97 برای حرفم مدرک دارم، ایشون از اطلاعات سپاه تغذیه میشه و جدیدا علی جوانمردی و شخصی بنام توانا، باهم یک مثلث باصطلاح خبری تشکیل دادند و یک نقشه و مسیر رو دارند میرند،

شما کص فیل هوا نکردین فهمیدین از سپاه تغزیه میشه!
ما هم میگین اطلاعات رو از اون ها میگیره منتها اون سپاهیا خودشون جاسوس اسراییل هستن

0 ❤️

2018-07-05 22:26:18 +0430 +0430

با اسراییل در تماس هست .

از طرف موساد و کنترل شده صحبت و افشاگری میکنه . خودش رقمی نیست .

1 ❤️

2018-07-05 22:34:52 +0430 +0430
نقل از: shadow69
نقل از: epm97 برای حرفم مدرک دارم، ایشون از اطلاعات سپاه تغذیه میشه و جدیدا علی جوانمردی و شخصی بنام توانا، باهم یک مثلث باصطلاح خبری تشکیل دادند و یک نقشه و مسیر رو دارند میرند،

ما هم میگین اطلاعات رو از اون ها میگیره منتها اون سپاهیا خودشون جاسوس اسراییل هستن

ببین دوست عزیز، یه تاپیک زدی که همه نظراتشونو بگن، اگه میخوای اعمال نظر کنی، پس نباید تاپیک بزنی، در ضمن من محترمانه نظرمو نوشتم، دلیل نداره که توهین میکنی!! من گفتم مستقل نیست، منظورم این نبود که از داخل سپاه دارند بهش اطلاعات میدند، منظورم این بود که ایشون و تیمش دارند از جهموری اسلامی تغذیه میشن و فقط در مسیر و اهداف پشت پرده و دیکته شده توسط دولت در سایه داره هدایت میشه

1 ❤️

2018-07-05 23:14:24 +0430 +0430

روح الله زم.آخوندزاده ی افشاگر لقب قشنگیه.ولی ایا درست هم هست؟
نمیدونم ولی گاهی فکر میکنم نکنه همه ش ی بازی باشه.
آمدنیوز گاهی وقتا واقعا مطالب بدون سند میگه و بعضا نادرست.
باز نیاید بگید کی گفته و… 2تا قید زدم برا این حرفم:1گاهی.2بعضا

1 ❤️

2018-07-06 04:33:51 +0430 +0430
نقل از: epm97

ببین دوست عزیز، یه تاپیک زدی که همه نظراتشونو بگن، اگه میخوای اعمال نظر کنی، پس نباید تاپیک بزنی، در ضمن من محترمانه نظرمو نوشتم، دلیل نداره که توهین میکنی!! من گفتم مستقل نیست، منظورم این نبود که از داخل سپاه دارند بهش اطلاعات میدند، منظورم این بود که ایشون و تیمش دارند از جهموری اسلامی تغذیه میشن و فقط در مسیر و اهداف پشت پرده و دیکته شده توسط دولت در سایه داره هدایت میشه

ببخشید اون لحظه حالم خوش نبود نفهمیدم چی گفتم.
چطور به این نتیجه رسیدی؟ امثال امید دانا ها خوب معلومه عمله نظامن چون ضربه خاصی به نظام نزدن منتها روح الله که خیلی نظام رو تو مضیغه قرار داده همین افشاگری های پولیش میدونین چقدر ضربه به نظام به حساب میاد؟

0 ❤️

2018-08-06 22:41:26 +0430 +0430
نقل از: ..aria.. یه زمانایی یه افشاگری‌هایی می‌کنه که آدم شاخ در میاره. یه زمان هم یه مزخرفاتی میگه که آدم حالش به هم میخوره!

در کل اخبارش خیلی قابل اعتماد نیست به نظرم. یعنی آدم نمیدونه اینی که الان داره میخونه جزو افشاگری‌های واقعیه یا جزو توهماتش!

موافقم گاهی بیخودی پیاز داغ رو زیاد میکنه منتها خبرنگاره کارش همینه…
ولی افشاگری هاش خیلی برای روشنگری مردم مفید بوده

شادو جان اول درود
دوما کدوم مردم
همون بدبخت های خرافاتی که تو جاهلیت اعراب بیناموس گیر کردن،
اما در مورد روح الله زم
حتما همتون شنیدین که تو این خراب شده از که اسمش مملکت ماست خیلی کارها رو حرامزاده(آقازاده) انجام میدن و اصطلاحا زد و بند دارند،
متاسفانه من با چشمهای تودم دیدم که چطوری رای یه دادگاه رو با یه تلفن و البته ۵میلیارد رشوه برگردوندن و خیلی چیزهای دیگه که در موردشون نمیتونم توضیح بدم، ایشون هم بین همین ها بزرگ شده و خیلی جیزا رو دیده
اما مردم ایران تا زمانی که دنبال دین و خرافات هستند همین آش و همین کاسه س

1 ❤️

2018-08-06 22:49:17 +0430 +0430

آقای زم مطمئن بآش یا همون دسته مرسم رجوی هستن و برای سپاه پشت پرده هستن کار میکنن.
ماه همیشه تاج سرمون رضاپهلوی هستن و اخبارت از صفحه ی ایشون دنبا میکنیم

1 ❤️

2018-08-06 23:02:38 +0430 +0430

سوال جالبیه. جوابای من تا جایی که شناخت دارم ازش:

بچه آخونده. مدیر آمد نیوز

معتقده به اسلام و جن! نزدیک به باند رفسنجانی.

فوق العاده چاخان و در خیلی مسائل (مثل سیاست بین الملل و تکنولوژی) کاملا بی سواد. (حتی نمی تونه blockchain رو تلفظ کنه. میگه بلاگ چین بر وزن هندوچین !) بعد ادعا می کنه که بلاک چین تلگرام مشکل فیلترینگ رو حل می کنه. در حالی که اصلن مقصود از بلاک چین تلگرام مقابله با فیلترینگ نیست. این فقط یک چاخان روح الله زم.

البته درسته به خاطر ارتباطاتش با داخل حکومت بعضی وقت ها خبرهای خوبی از باند رقیب منتشر می کنه. که اینم برای تصفیه حساب های داخلی به دردشون میخوره که گندکاری هم رو درز بدهند.

به هر حال این آقا داره توی خارج (پاریس به گفته ی خودش) زندگی می کنه و تا جایی که می دونیم هیچ شغلی هم غیر از این آمد نیوز نداره. بنابراین خرجش باید از یک جایی برسه. اگر کانال های پرقدرتی در ایران پشتشش نبودن (باند رفسنجانی) هرگز نبودن نمی تونست به اخبار داخل رژیم دسترسی پیدا کنه. اما اینکه پولش از کجا میاد:

چیزی که روشنه اینه که شبکه بیان که با بیژن فرهودی برنامه هفتگی دارند مال سَلفَی های سنی است. (همون ایدئولوژی خرمذهبی مفتی های عربستان) در این شکی نیست.

مدری شبکه بیان هم شخصی به اسم قاسم درانی از سنی های متعصب مذهبی است (نفر سمت چپ) کنار ملازاده چهره ی شناخته شده ی سلفی:

و چون زم مجانی در این برنامه حاضر نمیشه روشنه که حداقل بخشی از درآد روح الله زم از عربستان سعودی میاد.

توی انتخابات هم آمدنیوز برای روحانی تبلیغ می کرد.

فکر کنم همین چند نکته برای بی اعتمادی بهش کافیه. بقیه اش بماند.

0 ❤️

2018-08-07 11:42:35 +0430 +0430
نقل از: ahwaziha آقای زم مطمئن بآش یا همون دسته مرسم رجوی هستن و برای سپاه پشت پرده هستن کار میکنن. ماه همیشه تاج سرمون رضاپهلوی هستن و اخبارت از صفحه ی ایشون دنبا میکنیم

بزرگوار من خودم طرفدار شاهزاده هستم میتونین تاپیک های من رو نگاه کنین ولی شما دلیلی دارین برای گفتتون؟!
اتفاقا من ایشون رو خیلی قبول دارم درسته تفکراتش با من یکی نیست اما دشمن دشمن من دوست من است!

0 ❤️

2018-08-07 11:49:44 +0430 +0430
نقل از: fool22

سوال جالبیه. جوابای من تا جایی که شناخت دارم ازش:

بچه آخونده. مدیر آمد نیوز

معتقده به اسلام و جن! نزدیک به باند رفسنجانی.

فوق العاده چاخان و در خیلی مسائل (مثل سیاست بین الملل و تکنولوژی) کاملا بی سواد. (حتی نمی تونه blockchain رو تلفظ کنه. میگه بلاگ چین بر وزن هندوچین !) بعد ادعا می کنه که بلاک چین تلگرام مشکل فیلترینگ رو حل می کنه. در حالی که اصلن مقصود از بلاک چین تلگرام مقابله با فیلترینگ نیست. این فقط یک چاخان روح الله زم.

البته درسته به خاطر ارتباطاتش با داخل حکومت بعضی وقت ها خبرهای خوبی از باند رقیب منتشر می کنه. که اینم برای تصفیه حساب های داخلی به دردشون میخوره که گندکاری هم رو درز بدهند.

به هر حال این آقا داره توی خارج (پاریس به گفته ی خودش) زندگی می کنه و تا جایی که می دونیم هیچ شغلی هم غیر از این آمد نیوز نداره. بنابراین خرجش باید از یک جایی برسه. اگر کانال های پرقدرتی در ایران پشتشش نبودن (باند رفسنجانی) هرگز نبودن نمی تونست به اخبار داخل رژیم دسترسی پیدا کنه. اما اینکه پولش از کجا میاد:

چیزی که روشنه اینه که شبکه بیان که با بیژن فرهودی برنامه هفتگی دارند مال سَلفَی های سنی است. (همون ایدئولوژی خرمذهبی مفتی های عربستان) در این شکی نیست.

مدری شبکه بیان هم شخصی به اسم قاسم درانی از سنی های متعصب مذهبی است (نفر سمت چپ) کنار ملازاده چهره ی شناخته شده ی سلفی:

و چون زم مجانی در این برنامه حاضر نمیشه روشنه که حداقل بخشی از درآد روح الله زم از عربستان سعودی میاد.

توی انتخابات هم آمدنیوز برای روحانی تبلیغ می کرد.

فکر کنم همین چند نکته برای بی اعتمادی بهش کافیه. بقیه اش بماند.

حقیقتش نتونستین من رو هیچ جوره قانع کنین حرفاییم که گفتین یا حرفای رسانه های اصول گراست یا این که اون شو من حسینی
چطور به این نتیجه رسیدین از باند رفسنجانی هستش؟!باند رفسنجانی حداقل از نظام دفاع میکنن میبینی که زن رفتارش با نظام چیه!
میبینی که زم به اصلاح طلبا هم حمله می‌کنه
با این حال نظر من این ایشون به اسرائیل وصله…

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «