روش جدید عرب پرستا در گفتگوها

1393/05/01

عرب پرستا تا دیروز هر کی هرچی میگفت. و نمیتونستند پاسخ بدن. میومدن میگفتند شما دست نشونده اسرائیل و آمریکایی. اما امروز دیگه میان با پرسش های بدون پیوستگی با گفتمان میخان آنچنان ازت پرسش کنند که آدم یادش بره که داشت از چی گفتگو می کرده. نمونشم یه کودن بوده تو تارنمایی حال و هول که نزاشتمش نخورده به در بره.و روانی شد بدبخت
به اینجا برید تا هم بخندید و هم هوشیار باشید که به بیراه نکشونتون
http://halohul.com/showthread.php?26588-کودن-ترین-کاربر-تارنمای-حال-و-هول-میدونید-کیه؟

2416 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-07-24 11:30:27 +0430 +0430

بسی خندیدم ! چه نادانی بود یارو ! یعنی احمق به تمام معنا …!

0 ❤️

2014-07-24 14:34:52 +0430 +0430

[quote=pesare16santi][/quote]
شما اول برید املای کلمات رو یاد بگیرید بعد بیایید افاضه ی فیض بفرمایید
نزاشتمش > نذاشتمش
بخانید> بخوانید
هتا> حتی

0 ❤️

2014-07-24 15:08:35 +0430 +0430

[quote=rezaj3][quote=pesare16santi][/quote]
نزاشتمش > نذاشتمش
بخانید> بخوانید
هتا> حتی[/quote]
عرب پرست بیچاره و بی آگاه حتی عربیه. چون تو پارسی هیچگاه (ی) آ خونده نمیشه. و پارسی زبانان همچون آدم مینویسند آ. واژه هایی همچون کبرا که عرب پرستا مینویسنش کبری. اون که تو نوشتی heti نه hata. و اما خاندن. بیچاره (و) یه فزونی چون انجوری که تو مینویسی خونده میشه khavandan اما اونجوری که من مینویسم خونده میشهkhandan و اما نزاشتن.و بیچاره شما واژه تهماسب رو مینویسید طهماسب. و نمیدانید درستش همون تهماسبه.و واژه نزاتن هم همینگونه است

0 ❤️

2014-07-24 15:24:51 +0430 +0430

[quote=pesare16santi][quote=rezaj3][quote=pesare16santi][/quote]
نزاشتمش > نذاشتمش
بخانید> بخوانید
هتا> حتی[/quote]
عرب پرست بیچاره و بی آگاه حتی عربیه. چون تو پارسی هیچگاه (ی) آ خونده نمیشه. و پارسی زبانان همچون آدم مینویسند آ. واژه هایی همچون کبرا که عرب پرستا مینویسنش کبری. اون که تو نوشتی heti نه hata. و اما خاندن. بیچاره (و) یه فزونی چون انجوری که تو مینویسی خونده میشه khavandan اما اونجوری که من مینویسم خونده میشهkhandan و اما نزاشتن.و بیچاره شما واژه تهماسب رو مینویسید طهماسب. و نمیدانید درستش همون تهماسبه.و واژه نزاتن هم همینگونه است[/quote]
احمق نژاد پرست هر واژه ای یه ریشه ای داره ریشه ی فارسی عربی یا هر زبان دیگری
کلمه ی کبری کلمه ی عربی است و تو نمیتونی هر طور دوست داشتی بنویسی حتی هم همینطور

0 ❤️

2014-07-24 15:28:38 +0430 +0430

[quote=rezaj3]
کلمه ی کبری کلمه ی عربی است و تو نمیتونی هر طور دوست داشتی بنویسی حتی هم همینطور[/quote]
احمق عرب پرست!!
وقتي ميبيني جايي تحويلت نميگيرن که هيچ! بهت ننگ عرب پرستي ميچسبونن، ديگه سيکتير کن. خب؟؟
برو بچه جون!!
برو بزار باد بياد

0 ❤️

2014-07-24 15:31:58 +0430 +0430

[quote=ترومن][quote=rezaj3]
کلمه ی کبری کلمه ی عربی است و تو نمیتونی هر طور دوست داشتی بنویسی حتی هم همینطور[/quote]
احمق عرب پرست!!
وقتي ميبيني جايي تحويلت نميگيرن که هيچ! بهت ننگ عرب پرستي ميچسبونن، ديگه سيکتير کن. خب؟؟
برو بچه جون!!
برو بزار باد بياد[/quote]
ترومن نژادپرست من اومدم اینجا که شما چرت و پرت تحویل ملت ندین
ناراحتی؟ جای تو رو تنگ کردم؟

0 ❤️

2014-07-24 15:42:45 +0430 +0430

[quote=rezaj3][quote=H.M.D]یه سوال دارم . ممنون میشم اگه کسی تونست جوابمو بده

میخواستم بدونم که تمامی اعراب بد و از نژادی پست هستن ؟[/quote]
نظر خودتون چیه؟[/quote]
به نژاد و نژادپرستی اعتقادی ندارم.
خوب و بد همه جا هست.

0 ❤️

2014-07-24 15:43:28 +0430 +0430

[quote=rezaj3][quote=ترومن]
ناراحتی؟ جای تو رو تنگ کردم؟[/quote]
نخير!
جاي منو تنگ نکردي.
اولاً من نژادپرست نيستم! چون انقد عربي و افغاني و روسي و اينگليسي قاطي نژادم شده که اصن عااارم مياد بگم ايرانيم fool .
بعدشم هر چقدر آثار بيگانه، از جمله کلمه هاي عربي از زبان سرزمينمون پاک بشن. براي خودمون بهتره.
پس بيخودي به يک مثل ((پسر 16 سانتي)) گير الکي نده stop .

0 ❤️

2014-07-24 15:44:53 +0430 +0430

[quote=H.M.D]یه سوال دارم . ممنون میشم اگه کسی تونست جوابمو بده

میخواستم بدونم که تمامی اعراب بد و از نژادی پست هستن ؟[/quote]
نظر خودتون چیه؟
نظر من اینه که هیچ نژادی پست نیست و رنگ و زبانی بر دیگری برتری ندارد
اون چیزی که باعث جدایی انسان ها از یکدیگر و برتری کسی بر دیگری میشود اون اخلاق اوست که خوده اخلاق از یک جهت گیری فکری و نگاه کلی افراد به زندگی ناشی میشود

0 ❤️

2014-07-24 15:47:19 +0430 +0430

[quote=ترومن][quote=rezaj3][quote=ترومن]
ناراحتی؟ جای تو رو تنگ کردم؟[/quote]
نخير!
جاي منو تنگ نکردي.
اولاً من نژادپرست نيستم! چون انقد عربي و افغاني و روسي و اينگليسي قاطي نژادم شده که اصن عااارم مياد بگم ايرانيم fool .
بعدشم هر چقدر آثار بيگانه، از جمله کلمه هاي عربي از زبان سرزمينمون پاک بشن. براي خودمون بهتره.
پس بيخودي به يک مثل ((پسر 16 سانتي)) گير الکي نده stop .[/quote]
پس ببخشید که بهتون گفتم نژاد پرست
با حرفتون موافقم ولی عملی نیست اگر بخواد انجام بشه به زمان نیاز داره

0 ❤️

2014-07-24 16:05:19 +0430 +0430

[quote=rezaj3][quote=ترومن]
با حرفتون موافقم ولی عملی نیست اگر بخواد انجام بشه به زمان نیاز داره[/quote]
خدا ببخشه.
خب بايد از يه جا شروع کرد ديگه…
نسل قبليمون که با اون انقلاب کورشون، ريدن به هرچي فرهنگ و ادب و غيرت ايرانيه.

اونايي هم که رفتن جنگ و از ناموس من و تو دفاع کردن، همونايي بودن که تخمشو داشتن و انقلاب کردن، منتها خميني مسير انقلاب و به بيراهه برد fool !
حالا که يکي مثل صاحب اين تاپيک داره بدور از توهين و جنگ و جدل، کار فرهنگيشو ميکنه، سزاوار نيست که ما بيايم بهش ضد حال بزنيم. اين ضدحال زدن، درسته بنظرت؟

0 ❤️

2014-07-24 16:31:32 +0430 +0430

[quote=rezaj3][quote=pesare16santi][quote=rezaj3][quote=pesare16santi][/quote]
نزاشتمش > نذاشتمش
بخانید> بخوانید
هتا> حتی[/quote]
عرب پرست بیچاره و بی آگاه حتی عربیه. چون تو پارسی هیچگاه (ی) آ خونده نمیشه. و پارسی زبانان همچون آدم مینویسند آ. واژه هایی همچون کبرا که عرب پرستا مینویسنش کبری. اون که تو نوشتی heti نه hata. و اما خاندن. بیچاره (و) یه فزونی چون انجوری که تو مینویسی خونده میشه khavandan اما اونجوری که من مینویسم خونده میشهkhandan و اما نزاشتن.و بیچاره شما واژه تهماسب رو مینویسید طهماسب. و نمیدانید درستش همون تهماسبه.و واژه نزاتن هم همینگونه است[/quote]
خخخخخخخ تو نمیتونی. نه من. چون تو عرب پرستی و نمیتونی. اما منکه عرب پرست نیستم من یک پارسی زبانم نه عرب پرست. راستی واژه فارسی رو از کجا آوردی آهان نکنه میخاستی بگی پارسی زبون نمیچرخه. خوب اکنون بگو پ پ پ پ پ پ . اه باز که گفتی ف ف ف ف ف مگه نگفتم بگو پ پ پ . خب چیکارت کنم نمیتونی بگی پ. عرب پرست واژه ای بنام فارسی در فرهنگ پارسی نیست و نخاهد بود. این واژه هایی که تو بهش مینازی واژه های عرب پرستیست نه پارسی.بیچاره. راستی میدونی ما به بچه کوچولوها که میخایم بخندونیمشون چی میگیم میریم یه جایی پنهون میشیم و یهو بهش میگیم حتی hati. و بچه میخنده.اما تو اون رو اینجا بکار میبری.
کسی که به پارسی میگه فارسی دیگه نباید هیچ چشم داشتی ازش داشت. چون نمیتونه بگه پ بیچاره.

0 ❤️

2014-07-24 16:45:04 +0430 +0430

[quote=pesare16santi][/quote]
اولا عرب پرستا غلطه عرب پرستها درسته ببخشيد که پارسي را پاس بداريم .
ضمنا تا انجا که ميدونيم انسانها فقط خدا را ميپرستن .عربها که خدا نيستن

0 ❤️

2014-07-24 16:48:20 +0430 +0430

[quote=ترومن][quote=rezaj3][quote=ترومن]
با حرفتون موافقم ولی عملی نیست اگر بخواد انجام بشه به زمان نیاز داره[/quote]
خدا ببخشه.
خب بايد از يه جا شروع کرد ديگه…
نسل قبليمون که با اون انقلاب کورشون، ريدن به هرچي فرهنگ و ادب و غيرت ايرانيه.

اونايي هم که رفتن جنگ و از ناموس من و تو دفاع کردن، همونايي بودن که تخمشو داشتن و انقلاب کردن، منتها خميني مسير انقلاب و به بيراهه برد fool !
حالا که يکي مثل صاحب اين تاپيک داره بدور از توهين و جنگ و جدل، کار فرهنگيشو ميکنه، سزاوار نيست که ما بيايم بهش ضد حال بزنيم. اين ضدحال زدن، درسته بنظرت؟[/quote]
من صحبتاشو نخوندم چون میباست تو سایت ثبت نام میکردی
اگر جلوی ایشون موضع گرفتم به خاطر توهین عرب پرستی به مسلمونا بود این توهینه بزرگیه
اما در مورد انقلاب ، گروه های مختلفی در مبازرات علیه شاه نقش داشتن اما اکثریت اونها رو مسلمونا تشکیل میدادن
شما هم باید تابع رای اکثریت باشید.این قانونه همه جای دنیاست.
البته اگر انتقادی به حکومت دارید اعلام کنید حتما این حکومت ایده آل نیست.و دارای مشکلاتی است یک سری از انتقاد های شمارو من قبول دارم
به نظر میاد بیشتر انتقاداته شما روی مسئله ی آزادی هست و این قابل بحثه.
اما خلاصه ی مطلب من اینه که به هم دیگه احترام بذاریم وقتی داریم بحث میکنیم اگر دارای منطق هستیم نباید عصبانی بشیم.

0 ❤️

2014-07-24 16:54:17 +0430 +0430

میخای بگی عرب پرست نیستی پس برو به این نوشتار و همچون همچون یه مرد خردوارانه(منطقی) پاسخ بده
http://shahvani.com/topics/چرا-به-ایرانیان-دینداران-ایرونیاسلام-میگن-عرب-پرست

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «