سقط جنين، ممنوع!

1398/03/04

•موضوعي كه جديدا فكرمو درگير كرده و تو شبكه هاي اجتماعي زياد ميبينمش، «سقط جنين» ئه!

•چيزي كه من خودم تا قبل اين بحث ها زياد بهش فكر نميكردم، چون توي ذهنم يه مسئله ي ساده بود.
يه آدم ميتونه درباره ي بدن خودش تصميم بگيره، وقتي من دوس ندارم جنيني رو توي رحمم داشته باشم، اين حق رو دارم كه از بين ببرمش!
اينكه اين حق رو يه آدم ديگه براي يه زن تعريف كنه مسخرس!
حتي پارتنر اون زن هم حقي براي تصميم گيري نداره، چه برسه به مردهاي غريبه كه هيچ چيز درباره ي حاملگي نميدونن…
فقط بعد از ٩ ماه يه نوزاد كيوت ميدن دستشون و ميگن “تبريك ميگم، شما بابا شدي!”

•يه دختر زير سن قانوني كه اشتباه كرده و وارد يه رابطه ي جنسي شده، حق نداره كورتاژ كنه؟؟
چرا؟ چون يه عده آدم ** دلشون براي اون بچه ميسوزه!** بچه اي كه هنوز به دنيا نيمده!
-چطور دلشون براي اين همه بچه تو يتيم خونه نميسوزه؟
-يا اين همه بچه كه كنار خيابون به كودكان كار تبديل شدن؟
-يا بچه هايي كه قرباني تربيت غلط پدر و مادر ميشن؟

•بيشتر از خيلي جاها، دلم براي زنانيميسوزه كه از اين “قانون” طرفداري ميكنند!
-تا كي بايد يه نفر ديگه درباره ي بدنتون تصميم بگيره؟
-تا كي بايد زور بالاي سرمون باشه؟
-تا كي حجاب كنيم كه مردها تحريك نشن؟
-تا كي گشت ارشاد بگيرتمون كه چي؟ كه مانتوت جلوبازه و مرد ها نگاه ميكنند!

•وقتي حتي در سكس با كاندوم هم احتمال باردار شدن هست، كسي كه مخالف سقط جنين ناخواسته هست، پس ** بايد از سكس هم بگذره!**

1664 👀
7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-12-13 03:29:34 +0330 +0330

خب اول از همه خیلی خوبه که همچین بحثی رو باز کردی چون گره و مشکل جدی هس مخصوصا در فرهنگمون…
در بالا نوشتید پارتنر!مگر پارتنر حق نظر داره!
احتمالا در اینجا منظورتون از پارتنر همان نوع relationship بوده. نگا کنید این مسائل شاید در قانون و فرهنگ هر کشوری مختلف باشه و متاسفانه سیاست امار جمعیتی در اینجور مواقع پررنگ تر خودش نشون میده ولی اونچه که مسلمه وقتی فردی اعم از مرد یا زن بهر دلیل شخصی امادگی حضور بچه رو نداره,تکلیف روشنه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «