سوتی های محمد(اسلام) و روزبه(سلمان فارسی) خیلی زود بیان خیلی خیلی شگفت انگیزه

1393/05/03

به این نشانی بروید و چشمان خود ببینید که این محمد چه اندازه سوتی داده.
نشوتار از خوده منه به برگه پایانی که خودم نوشتم برید.
http://halohul.com/showthread.php?23110-ط³ط±ع¯ط°ط´طھ-ظ…ط­ظ…ط¯-ظˆ-ط³ظ„ظ…ط§ظ†-ظپط§ط±ط³غŒ-غŒط§-ظ‡ظ…ظˆظ†-ط±ظˆط²ط¨ظ‡-ظ†غŒط±ظ†ع¯-ط¨ط§ط²/page11&p=279432#post279432

2425 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-07-25 04:42:23 +0430 +0430

شتاب کن تا سوتی از دست نرفته چون عرب پرستا دارن نوشتارو به بیراه میکشونند. به این نشانی برو برو به برگه پایانیشhttp://halohul.com/showthread.php?23110-سرگذشت-محمد-و-سلمان-فارسی-یا-همون-روزبه-نیرنگ-باز/page11&p=279451#post279451
زمانی که داشتم با یه عرب پرست گفتگو میکردم.عرب پرست بهم گفت میدونی زمهریر چیه. من تو اون زمان شگفت زده شدم. گفتم که واژه ی زمهریر که پارسیه. جریانش چیه. دیدم تو قرآنشون نوشته زمهریر. آنچنان خندم گرفت که دیگه نگو. این روزبه و محمد آنچنان هم زیرک نبودن. چون سوتی زیاد دادن. اما کسایی که آگاهی ندارند. نمیتونند سوتی های اینها رو ببیند.
به نشانی بیرد تا خوب بدانی چی شد.
آن زمان که میگم زبون پارسی رو یادبگیرید برای همینه.اگه پارسی سخن گفت سختتونه. دستکم واژه های پارسی رو بشناسید.نرم افزار پارسی به پارسی رو دریافت کنید از تارنما من نشانیشو تو نوشتار کیست که مرا یاری کند زدم.دریافت کنید بدردتون میخوره.اگه کسی چم یه وازه رو ندونه. هیچگاه آگاهی همه گیر بهش پیدا نمیکنه

0 ❤️

2014-07-25 05:15:38 +0430 +0430

برووووو…توکه ریدی به خودت!!!
اصلا معنی زمهریر یعنی چی؟
شما که اینقدر ادبیات فارسیت خوبه…
نوکرم تاپیکتو حذف کن تا هنوز کسی نیومده بهت بخنده!!!
خخخخخخخخخخخخخخخخخ

0 ❤️

2014-07-25 05:18:11 +0430 +0430

[quote=karaj-son]اولن دوزخ و برزخو اشتباه کردی ک اصن کاری باهاش ندارم در اصل با این سوتی کار دارم که گفتی مسلمان از سلمان گرفته شده
سلمان از ریشه سلم گرفته شده
مسلمان هم از سلم پس هیچکدوم از اینا از اون یکی مشتق نشده بلکه از یک ریشه هستند اما در کلام عربی ریشه یکسان دلیل بر معنای داشتن نیست مثلن حمار به معنای الاغ
و أحمر به معنای رنگ سرخ است ک از یک ریشه حمر گرفته شده .
تو که انقدر سطحی نگری ک بدون شناختن قواعد زبان عربی میگی مسلمان از سلمان گرفته شده. خخخ این سوتی کافیست تا ما رستگار شویم[/quote]به واژه نامه دهخدا برو تا لپات همچون انار سرخ شند که چگونه سرخ میشی.از خنگولیت.خخخخخخخخ خیلی شوتی.
تا بدانی واژه اسلام از سلمان گرفته شده یا نه
تازه تو هم امدی نوشتار رو به بیراهه بکشونی. نوشتار درباره زمهریر نه اینان. چون پیش از تو یه خنگول دیگه و عرب پرستی همچون خودت اینو گفت که پاسخش رو شنید و جیکش دیگه در نیومد.شما عرب پسرتا دست به هرکاری میزنید تا اونجا که سوتی میدید یه جورایی ماست مالیش کنید.و بره.اما این ماست و مالی ها دیگه کهنه شدن.
شما همچون گزارشگرایی خاله زنک توپ پا(فوتبال) هستید. که بجای اینکه بیان بگن چگونه شد که باختن. میان میگن علی دایی چی گفت و چی نگفت. و نمیخای پیگیری کنید که چگونه شد اون گروه(تیم) باخت.

0 ❤️

2014-07-25 05:24:08 +0430 +0430

[quote=palang mast]برووووو…توکه ریدی به خودت!!!
اصلا معنی زمهریر یعنی چی؟
شما که اینقدر ادبیات فارسیت خوبه…
نوکرم تاپیکتو حذف کن تا هنوز کسی نیومده بهت بخنده!!!
خخخخخخخخخخخخخخخخخ[/quote]
پلنگ ماست. ببخشید مست. و کم هوش. واژه زمهریر واژه پارسی باستانی ایرانیه. تویه خنگول که به پارسی میگی فارسی چه میدانی از زبان پارسی. که میای اینجا دره گالو رو باز میکنی. تو اون دستور زبانی که هم تو آموزشکدهای ایران یادت دادن هتا امدن از واژه های بیگانه ای چون فاعل و فعل و مفعول که عربی هست و هزارتا کوفت و زهره مار یادت دادن. پس تو یه آنگول و گاگول چه میدانی از زبون پارسی.تو از زبون عرب پرستی همون فارسی نه پارسی یکمی بیش نمیدونی. چون هتا نمیدونی چی شد که به پارسی گفتید فارسی و از چه زمانی ف را جایگزین پ کردید. پس چگونه با این همه خری میخای بدونی این واژه پارسی بوده یا نه.بخند به خودت.بیچاره بی آگاه

0 ❤️

2014-07-25 05:25:58 +0430 +0430

مسلمان از کلمه سلمه،سلم،به معنی مسالمت،نیکوی…گرفته شده است…
شما یکم چشماتو باز کن وقتی داری دهخدا رو میخونی،
بعدش الکی از سرخود میای اینجا کوس تف میدی…
بردار جمع کن این تاپیکو

0 ❤️

2014-07-25 05:42:09 +0430 +0430

سلم همون که شما گفتی معنیش میشه،،،ولی سلمه یعنی نیکوی و مسالمت کردن هست…
ما که رفتیم…حوصله این بحثی هاورندارم،،،به قول دوستمون(هتا) نمیخوام درموردش حرف بزنم!!!

0 ❤️

2014-07-25 05:45:43 +0430 +0430

[quote=karaj-son]هرچی گفتی شعور خودتو میرسونه. و در شان من نیست ک بهت بی احترامی کنم.
برای شناخت واژه ی عربی مثل سلمان و مسلمان نباید به دهخدا رجوع کرد بلکه باید سری ب منابع عربی بزنیم.
سلمان صفت مشبهه از ریشه سلم است مانند عطشان از عطش
سلم: تعری من الآفات الظاهرة و الباطنه
یعنی سلم به معنای عاری بودن و خالی بودن از آفت های نمایان و پنهان است.
منبع مفردات راغب اصفهانیه
واقعن کی ما باید بفهمیم ک بررسی یک موضوع تحقیق و علم کافی نسبت ب اون موضوعو میخاد تو ک انقدر از زبان عربی دوری چطور با من بحث میکنی
در مورد زمهریر هم باید تاریخو مطالعه کنی و ببینی ک کلمات زیادی بین ایرانیان و اعراب ردو بدل شده صد کلمه فارسی در قرآن موجودی و هزاران کلمه با ریشه عربی در محاورات فارسی زبانان یا علما فارسی زبان قدیم[/quote]
ببین نخست اینکه واژه ای به نام فارسی در فرهنگ پارسی نیست و نخاهد بود و اینجا خودتم خوب میگی فارسی زبانان همون عرب پرستای خودتون نه پارسی زبانان.تازه زمهریر واژه باستانی ایرانی هست.و دوم اینکه قرآنتو میگه ما این ماتیکان رو به زبان گویای عربی فرستادیم. که به اندازه زیاد تو نوشتار بهش پرداخته شده اگه رفته باشی تو تارنمای حال و هول.
راستی آیا نباید این خداوندتان بیاد از واژه ای بکار ببرد برای اینان که بدانند چیست. این عربهای بیچاره که هیچ سرما ندیدن.آن هنگام بیای یه واژه ایران باستانی رو هم بهشون بگید. که دیگر هیچ نمیدانند سرما چیست.کسی که یه چیزو میخاد به کسی بگه که آن کس هیچ ندیده نخست میاد به زبون خودشون اونو بهشون میگه تا یه جورایی باش آشنا شوند و دوم میاد آن رو به زبون بیگانه براشون میگه.مگر اینکه عرب ها سرما رو دیده باشند.و آن زمان میشد بهشون گفت زمهریر. اما تا زمانی که سرما رو ندیدن بایستی بهشون میگفت البارد.تازه قرآن که اینهمه گنده گوزی کرده و گفته زبان گویای عربی. هیچگاه نبایستی بکار میبرد. چون واژه های عربی که بگه سرما چیست بوده. پس چرا باید واژه پارسی رو بکار میبرده؟ خب دیگه سوتی سلمان و محمد بوده اینکه تو میای استوارنامه ی میاری بدرد خودت میخوره میدونی چرا. چون اون استوارنامه ها رو عرب پرستای همچون خودت نوشتی.تو ایران دهخدا یکی از بزرگان واژه نویس بوده.نه راغب اصفهانی که هتا کمتر کسی میدونه همین راغب به چه چم است.که به چم خاهان است. خودم گفتم که نری تو گوگل بزنی.
خب راغب اصفهانی تو بیشتر چیز میدونست یا دهخدا.
زبون شدی.و به بیراهه رفتی نشانه بیچارگیه

0 ❤️

2014-07-25 05:48:07 +0430 +0430

[quote=عطامروج]مسلمان از کلمه "تسلیم شده "گرفته شده یعنی کسی که در برابر احکام پیامبر بدون هیچ پرسش و پاسخی و بدون هیچ تفکری ان ها را قبول می کند پس شما اگه اهل پرسیدن و دانستن دلایل احکام اسلام باشید در واقع دیگر مسلمان نیستید[/quote]
تو چی میگی پندله. از رو هوا سخن میگی! یکم برو پارسی یاد بگیر تا رویا پردازی نکنی. ریشه یابی واژه میدونی چیه؟ نه خب فرهنگ واژه دهخدا که تو هر جا بری هست. پس برو بخون سپس بیا دیدگاه بده. اه هر کس بی آگاهی که آگاهی نداره میاد دیدگاه میده

0 ❤️

2014-07-25 05:57:14 +0430 +0430

به دوستان عرب پرست یاد آوری میشه که این نوشتار درباره سوتی محمد و روزبه هست که واژه زمهریر رو بکار بردن. این عرب پرستا سالها تو قرآن گشتن تا به همه بگن دوزخی که محمد و روزبه رویا پردازی کردن از سوی خدا بوده. و گشتن تا یه واژه سرما پیدا کنند. که بگن آره تو دوزخ تنها با آتش شکنجه نمیده. اون خدای شکجنگر بلده با سرما هم شکنجه بده و دوزخ و بهشت عربستان سوزناک و ایران خوش آب و هوا نبود. اما بیچاره ها به واژه زمهریر برخورد کردند. که پارسی بوده و امدن زمهریر را نوشتن زمهریراً که بگن چون تنوین داره پس عربیه.خخخخخخخخخخ

0 ❤️

2014-07-25 06:04:16 +0430 +0430

[quote=karaj-son]برای شناخت واژه ی عربی به واژه نویس عربی باید مراجعه کرد برای پارسیهم هم به پارسی.
در نتیجه هر وقت ی کوچوله در مودد زبان عربی شناخت پیدا کردی میفهمی راغب کیه اگرم شناخت نداری تاپیک نقدشو نزن
وقتی کلمه ای از ی زبان ب زبان دیگر انتقال پیدا میکنه مشکلی نیست از اون توی گفتارو نوشتارشون استفاده بشه.
مثل لغات انگلیسی ک وارد زبان ترکیه ای ها شده یا لغات عربی داخل زبان پارسی. و وقتی من صحبت میکنم هر چند از لغات عربی استفاده کنم اما دارم پارسی صحبت میکنم و هموطن هام صحبتامو میفهمن. قرآن هم با عربی صحبت میکنه هر چند کلماتی از زبان دیگر داخلش شده باشه اصلن سوره داریم به نام
روم روم هم کلمه ای غیر عربی اما کسی نمیگه چرا؟
فک نکن کشف تازه ای کردی صد کلمه در قرآن هست ک ریشه پارسی داره اما انتقال یافته
میتونی تو گوگل سرچ کنی[/quote]
ببین به بیراه نرو قرآن شما میگه ما این ماتیکان رو به عربی گویا برای شما فرستادیم پس چرا باید از واژه زمهریر پارسی بجای واژه عربی بکار ببرد عربهایی که بیشترشون سرما رو ندیدن.هاننننننننننننن؟ تازه اینجور که شما میگی تنها راغب اصفهانی بود که میدونست سلمان چیست. و کسی دیگه نمیدونست. برو بابا. کشکتو بسا.همه میدونند که برگرداندن زبون تنها کار یک کس نیست. و همه کس که رفته باشه دنبالش میتونه زبون یه کشوری رو برگردونه.شما میگی راغب من میگم دهخدا. پس یه جستجو تو گوگل بزن ببین بجز راغب چند تن دیگه با تواند و چند تن دیگه با من.اما یادت باشه تو تارنمای عرب پرستا نری. تو یه تارنمای میانجی برو. نه عرب پرست باشد و نه عرب ستیز ببین کی راست میگه من یا تو!

0 ❤️

2014-07-25 06:18:27 +0430 +0430

دو سال پیش این مطالب رو خونده بودم!
یکم منبع محکم برای اینکه اثبات کنه سلمان و محمد هم رو تو شام دیدن!
دوم راجع به اسم سلمان:
معنى إسم سلمان في قاموس معاني الأسماء

سَلمان

اسم مذكر (ولد)

اسم علم مذكر عربي ممنوع من الصرف، جاء صفة من السّلم، بمعنى: المطيع، المستسلم، الخالص من كل عيب، السليم. ويسمي به المسلمون حباً بالصحابي سلمان الفارسي t.
(نام شناس نرینه ی تازی ممنوع من الصرف،صفت برای درود فرستادن(سلامتی دادن).معنی:مطیع،تسلیم شده،منزه از بدی،پاک و سالم.برمیگردد به نام یکی از صحابه ی محبوب سلمان فارسی"ترجمه ی خودم بود"بهتره برای فهمیدن ریشه و معنای اسامی عربی به لغت نامه های عرب مراجعه کرد!)
اصل اسم سَلمان : عربي
سوم محمد بازرگان نبود!فقط سرپرستیه کاروان خدیجه رو داشت(خدیجه سواد داشته)
چهارم در اوستا،تورات،انجیل و قرآن هر چهار جهنم از شراره های اتش پر شده!!!متوجه این نشدم!
پنجم زمهریر تو سوره ی انسان اومده و ر میان وصف های بهشته:متکئین فیها علی الارائک لایرون فیها شمسا و لا زمهریرا(13)
معنی:
این در حالی است که در بهشت بر تخت های زیبا تکیه کردند ، نه آفتاب در آنجا می بینند و نه سرمای سختی را(13)
البته از وازه های دخیل فارسی در عربی هستش!مثه فردوس(معرب پردیس)یا کنز(معرب گنج)حالا چون زمهریر گچپژ نداره نیازی به معرب کردن آنچنانی نداشته!
ششم عرب سرما ندیده؟؟؟شما تا حالا اصن رفتی همین دشت لوت خودمون؟؟روزا تا 40 درجه میره بالای صفر و شبا تا 20 شاید کم تر میاد زیره صفر!!!صحرای عربستان که شب جای خودشو داره!!!
هفتم اصن نمیفهمم دقیق فازت چیه؟میشه با آرامش خوب توضبح بدی؟
ممنون

0 ❤️

2014-07-25 11:01:11 +0430 +0430

[quote=karaj-son]من ب راغب کاری ندارم کلن ریشه هر کلمه ای رو باید از واژه نویس همون زبان بدست اورد.
الغت ناهمه های عربی از قبیل
اقرب الموارد
المنجد
معجم الوسیط
مفردات راغب
این حرف منو تایید میکنن.
اصلن همونطور ک گفتم مشخصه سلمان مشتق شده از سلم چطور میشه گفت مسلمان از سلمان گرفته شده مشتق از مشتق گرفته شده؟
در مورد زمهریر که زمستان یا سرمای سخت معنا میشه هم گفتم فقط این کلمه نیست کلمات زیادی هستند ک از حیث ریشه عربی نیستند و در قرآن بکارگرفته شدند ک این خلالی در عربی بودن گفتار قرآن ایجاد نمیکنه کما اینکه ما با هم به پارسی صحبت میکنیم اما بعضی از کلمات ما ریشه ی غیر پارسی دارن[/quote]
خب میدونی گره شما کجاست. گره شما اونجاست که راغب اصفهانی هم که ازش میگی یه پارسی زبان بوده. نهع ببخشید یه فارسی زبان بوده. چون راغب سرتاپاش عرب پرست بوده. پس تو بادی یه ریشه یاب عرب رو بیاری.اینجور که خودت میگی نه راغب اصفهانی. همچون این است که بر سره ریشه یه واژه انگلیسی کشمکش داشته باشیم.و بیایم برویم پیش یک پارسی زبان که انگلیسی میدونه. و نرویم پیش یه انگلیسی زبان که خودش این واژه ها رو پدید آورده.
این برای این.خب چرا جایی که واژه های عربی المجتمدة یا البرد القارس هست. قرآنتان با اینهمه گنده گوزی هاش و بزرگ نماییشان میاد سرما رو که عربی ها ندین به زبان پارسی میگه؟ که اینم پاسخ ندادی. من در 3تا دیدگاه آن رو یادآوری کردم و تو در هر 3تا دیدگاه از پاسخ دادن به اینکه چرا قرآن با اینهمه گنده گوزی و اینکه گفته ما قرآن رو به زبان گویای عربی فرستادی بجای بکار بردن وآزه های ابارد القارس و اون یکی میاد از واه باستانی زمهریر بکار میبرد. و در دنباله میاد همه چیزایی که در ایران بود رو برای عربها میگه. و زندگی ایرانیان آن زمان و سرزمین ایران رو نامش رو میزاره بهشت

0 ❤️

2014-07-25 11:03:25 +0430 +0430

[quote=hotest penis]اسلام از ریشه تسلیم آمده… یعنی در برابر امر الهی تسلیم باش و عقلت رو تعطیل کن…وگرنه با شمشیر گردنت زده خواهد شد توسط ماموران الهی
در کل…اسلام یعنی تسلیم شو[/quote]
بیراه نرو بچه جون جستار درباره زمهریره. و خاهش میکنم دیدگاههای دیگرون رو بخون که همچون خودت گفتن اسلام به چم تسلیم است. سپس بیا سخنهای دوستاتو دوباره بازگویی کن

0 ❤️

2014-07-25 11:07:07 +0430 +0430

[quote=آتشک]دو سال پیش این مطالب رو خونده بودم!
یکم منبع محکم برای اینکه اثبات کنه سلمان و محمد هم رو تو شام دیدن!
دوم راجع به اسم سلمان:
معنى إسم سلمان في قاموس معاني الأسماء

سَلمان

اسم مذكر (ولد)

اسم علم مذكر عربي ممنوع من الصرف، جاء صفة من السّلم، بمعنى: المطيع، المستسلم، الخالص من كل عيب، السليم. ويسمي به المسلمون حباً بالصحابي سلمان الفارسي t.
(نام شناس نرینه ی تازی ممنوع من الصرف،صفت برای درود فرستادن(سلامتی دادن).معنی:مطیع،تسلیم شده،منزه از بدی،پاک و سالم.برمیگردد به نام یکی از صحابه ی محبوب سلمان فارسی"ترجمه ی خودم بود"بهتره برای فهمیدن ریشه و معنای اسامی عربی به لغت نامه های عرب مراجعه کرد!)
اصل اسم سَلمان : عربي
سوم محمد بازرگان نبود!فقط سرپرستیه کاروان خدیجه رو داشت(خدیجه سواد داشته)
چهارم در اوستا،تورات،انجیل و قرآن هر چهار جهنم از شراره های اتش پر شده!!!متوجه این نشدم!
پنجم زمهریر تو سوره ی انسان اومده و ر میان وصف های بهشته:متکئین فیها علی الارائک لایرون فیها شمسا و لا زمهریرا(13)
معنی:
این در حالی است که در بهشت بر تخت های زیبا تکیه کردند ، نه آفتاب در آنجا می بینند و نه سرمای سختی را(13)
البته از وازه های دخیل فارسی در عربی هستش!مثه فردوس(معرب پردیس)یا کنز(معرب گنج)حالا چون زمهریر گچپژ نداره نیازی به معرب کردن آنچنانی نداشته!
ششم عرب سرما ندیده؟؟؟شما تا حالا اصن رفتی همین دشت لوت خودمون؟؟روزا تا 40 درجه میره بالای صفر و شبا تا 20 شاید کم تر میاد زیره صفر!!!صحرای عربستان که شب جای خودشو داره!!!
هفتم اصن نمیفهمم دقیق فازت چیه؟میشه با آرامش خوب توضبح بدی؟
ممنون[/quote]
باز یکی دیگه امد و سخنهای دیگری رو نیز بازگویی کرد. شما نخست برو آن نوشتار که نشانیشو دادم و دیدگاها رو بخون سپس بیا این دیدگاهها رو نیز بخون. در آن زمان اگه خاستی بیا دیدگاه بده. چون پاسخ شما پیش از اینکه بگی پاسخش داده شد.

0 ❤️

2014-07-25 11:11:06 +0430 +0430

[quote=karaj-son]اسلام و مسلمان از ریشه سلم به معنای خالی بودن ار عیوب و آفت هاست. اسلام صلح و مسلم مصلح معنا شده اما معنای اسلام ب تسلیم هم اشتباه است چون یک مصدر از یک ریشه معنا به مصدری دیگر از همان ریشه نمیشود اسلام مصدر باب إفعال از ریشه سلم و تسلیم مصدر باب تفعیل از همان ریشه.
اما عده ای گفتند تسلیم دربرابر خداوند مراد ماست.
باشد ک رستگار شوید[/quote]
خب ریشه سلمان چیست؟ خخخخخخخ. مگه جز همین نمیشه؟ نگو که نمیشه چون هر سه تا واژه از یک جا میان. راستی یادت نره گفتگو درباره سوتی های محمده. کاش یکی میرفت بخش ادم(سوره انسان) رو هم اکنون میخوند تا با چشمای کورش میدید که قرآن چگونه سرزمین ایران رو به رخ عربها میکشد و ازش به بهشت یاد میکنه.آنچه که میگه سرزمین ایران بوده. به ویژه آنجا که میگه جوانان دستبندهای سیم(نقره) بدست دارند.

0 ❤️

2014-07-25 13:14:19 +0430 +0430

[quote=hotest penis][quote=pesare16santi][quote=hotest penis]اسلام از ریشه تسلیم آمده… یعنی در برابر امر الهی تسلیم باش و عقلت رو تعطیل کن…وگرنه با شمشیر گردنت زده خواهد شد توسط ماموران الهی
در کل…اسلام یعنی تسلیم شو[/quote]
بیراه نرو بچه جون جستار درباره زمهریره. و خاهش میکنم دیدگاههای دیگرون رو بخون که همچون خودت گفتن اسلام به چم تسلیم است. سپس بیا سخنهای دوستاتو دوباره بازگویی کن[/quote]
تو از بس حساسی… اونجا نفهمیدی که من داشتم از تو دفاع میکردم…باورکن اصلا هم پیامهای قبلی رو نخونده بودم…من سالها پیش به این مساله رسیدم و الان هم اینجا نوشتم…اگه هم نمیخوای از تو دفاع کنم… پس بای[/quote]
اوه ببخشید دوست خوب میپذیرم. اما من نیازی به پشتیبان ندارم چون آدم ناتوانی نیستم.
میدونی چرا اینجوری شد. چون همزمان تو تارنمای شهوانی و حال و هول داشتم با این دینداران آن هم با یک تن نه با 7تن داشتم کشمکش میکردم. تو حال و هول چند تا نام کاربری بود که همچون نام تو بود.گمان کردم. اونایی. اما تو بایستی واژه سلمان هم مینوشتی تا من رو به نادرستی نیاندازی.خب میپذیرم که نادرستی از خودم بود. اما بهتر نبود یکم روشن تر میگفتی دیدگاهتو. که آدم سره دو راههی نمونه؟

0 ❤️

2014-07-25 14:07:32 +0430 +0430

یک مسلمان ایرانی تنها از این جهت مسلمان است که پدرش مسلمان بوده است. و پایان این خط زنجیر به زرتشتی فلک زده ای میرسد که با شمشیر عرب لا اله الا الله گفته بود.بی آنکه حتی معنی آن را بداند.
شجاع الدین شفا.

0 ❤️

2014-07-28 08:56:26 +0430 +0430

[quote=hotest penis]ببین
من فکر میکنم هیچ ربطی بین کلمه سلمان و مسلمان نیست
اصلا چرا باید به روزبه بگویند سلمان!؟!؟
من شکی ندارم کلمه اسلام از واژه تسلیم گرفته شده… تسلیم یعنی اینکه ازین به بعد تو فکر نکن…هر چی من میگم درسته و تو باید بگی چشم قربان
فکر کنم یک حدیثی بود بنام الفکر کفرا… فکر یعنی کفر

و اما زمهریر… زم هریر بی گمان یک واژه پارسی است
مانند فردوس/پردیس/… تنور … اباریق/ابریق…آبریز…جمع آبریز/… کنز/گنج و و و و و و و
در سوره نحل آیه 72 فکر کنم نوشته که عربها به محمد میگفتند که آن عجمی این چیزها را به تو می آموزد و برای رد استدلال اعراب گفته شده که زبان آن عجمی با زبان محمد فرق دارد…پس او نیست که یاد میدهد رسول ما را
کلمه خندق هم دقیقا از کلمه کندک گرفته شده
همین…ببین دوست من…زیاد جوش این آدمایی که نمی فهمن رو نزن… انسانهای به تکامل نرسیده، فکر کردن رو دوست ندارند… آرامش دوست دارند… آرامش هم در حقیقت بدست نمیاد…در دروغ بدست میاد…انسانی که با حقیقت بخواد زندگی کنه…آرامش نداره…باید در واقعیت زندگی کرد نه در حقیقت
ببین… پول و سکس و آرامش… سه چیزیه که مردم عادی میخواهند…فکر کالاییست که خریدار ندارد[/quote]
اسلام دین تفکر است چنانکه در جای جای قرآن انسان ها رو به تفکر در آفرینش آسمان ها و زمین دعوت می کند

0 ❤️

2014-07-28 09:23:30 +0430 +0430

[quote=alborz36]یک مسلمان ایرانی تنها از این جهت مسلمان است که پدرش مسلمان بوده است. و پایان این خط زنجیر به زرتشتی فلک زده ای میرسد که با شمشیر عرب لا اله الا الله گفته بود.بی آنکه حتی معنی آن را بداند.
شجاع الدین شفا.[/quote]
به زور نمی شود تفکری را به کسی قالب کرد
لا اکراه فی الدین
سوره بقره آیه 256
در قبول دین اجباری نیست
ﻭ ﻫﻨﮕﺎﻣﻰ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺷﻮﺩ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﺪﺍ ﻧﺎﺯﻝ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﭘﻴﺮﻭﻯ ﻛﻨﻴﺪ، ﻣﻰ ﮔﻮﻳﻨﺪ: ﺑﻠﻜﻪ ﻣﺎ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺮ ﺁﻥ ﻳﺎﻓﺘﻴﻢ ﭘﻴﺮﻭﻯ ﻣﻰ ﻧﻤﺎﺋﻴﻢ، ﺁﻳﺎ ﻧﻪ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﺁﻧﻬﺎ ﭼﻴﺰﻯ ﻧﻤﻰ ﻓﻬﻤﻴﺪﻧﺪ ﻭ ﻫﺪﺍﻳﺖ ﻧﻴﺎﻓﺘﻨﺪ؟!(170 سوره بقره
دین ما از پیروی از اجدادمان بدون دلیل منع کرده است

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «