شیعیان متعصب ولایی وبسیجیان شهوانی !به این دو سوال پاسخ بدید

1394/03/07

از دیدگاه شما شیعیان متعصب ،کتابهای آسمانی مسیحیان ویهودیان تحریف شدست. بعد داخل دین اسلام هم سنی ها رو غاصب حق امامت وبدعت بگذار می دونید. بهاییان رو هم که نجس وکافر می دونید. وهابیون رو هم که فرقه ساخته دست انگلیس می دونید. بعد داخل دیدگاه خودشیعیان،شما زیدیه(چهارامامی ها)و اسماعیلیه(هفت امامی ها)رو هم که قبول ندارید. جدیدا شیعیان اثنی عشری رو هم به دودسته ولایی وغیر ولایی تقسیم می کنید ودسته غیر ولایی روهم با لفظ فتنه گر خطاب قرار می دید!

می شه حالا به این دوسوال جواب بدید:دلیل این همه خود حق پنداری و خودبرتربینی کاذبتون چیه؟(دلایل عقلی هم برای اثبات صحبتتون می تونید ارائه بدید!)وسوال بعدی:با این ترتیبی که شما توی کافر ونجس دونستن انسانهای دگراندیش دارید پیش می رید تا چندسال آینده از نظرشما روی کره زمین کسی هم غیر کافر و عیر نجس باقی خواهدماند؟

10368 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-05-30 12:09:50 +0430 +0430

[quote=johnycage]اول این که طبق قوانین وقتی فقیه اعلم (ارواح عمشون)که همون رهبر باشه درزمینه ای نظر بده بقیه فقها هم نباید نظرش رو بشکنند این صحبت هم که می گه نظر سایر فقها متفاوته برای ماله کشیه!ضمنا آیات قرآن رو هم دیدی که توش هم در مورد اهل کتاب صحبت کرده و هم به نوعی اونها رو جلوی اسلام تحقیر کرده!(دونمونش توکامنت 34 و35 هستش.)درمورد بهاییان هم که دیگه اکثریت فقها نظر یکسانی دارن که نجس هستند اون رو هم می شه ماله کشی کرد؟[/quote]
ایه قران بیار که گفته اهل کتاب نجسند

0 ❤️

2015-05-30 12:13:59 +0430 +0430

یه سوال از بسیجی های شهوانی :زیان کاران جاشون توکجاست؟ unknw نکنه زیان کاران قراره به بهشت برن؟بعد من نگفتم اهل کتاب نجس هستند گفتم کتابهاشون رو تحریف شده می دونند.(توی پست اول تاپیک جمله اول گذاشتمش.)پست اول رو یه بار دیگه بخونی بدنیست.

0 ❤️

2015-05-30 12:18:00 +0430 +0430

[quote=johnycage]یه سوال از بسیجی های شهوانی :زیان کاران جاشون توکجاست؟ unknw نکنه زیان کاران قراره به بهشت برن؟بعد من نگفتم اهل کتاب نجس هستند گفتم کتابهاشون رو تحریف شده می دونند.(توی پست اول تاپیک جمله اول گذاشتمش.)پست اول رو یه بار دیگه بخونی بدنیست.[/quote]
همونطور که مسلمان زیانکار هست
بین اهل کتاب هم زیانکار هست
بعد زیانکار چ ربطی به اهل کتاب داره

0 ❤️

2015-05-30 13:06:14 +0430 +0430

[quote=خالص سربه راه][quote=johnycage]ی
بعد زیانکار چ ربطی به اهل کتاب داره[/quote]
اون آیه ای که آتشک گذاشته بود ندیدی؟میگه اهل کتاب اگه به اسلام روی نیارن از زیان کاران خواهندبود. توی قرآن الفاظ مختلف مثل کافرو منافق ومارقین و…استفاده شده که علی رغم واژه های مختلف سرنوشت همشون جهنم توصیف شده. حالا برای توصیف کردن اهالی ادیان دیگه هم واژه های مختلف به کار برده یکی رو نجس گفته!یکی رو منحرف!یکی رو زیان کارو…الفاظ مهم نیست نتیجه مهمه و مقصدمهمه.
مثل که باید یه بار دیگه سوالات رو تکرار کنم:بسیجیان وشیعیان ولایی!دلایل عقلیتون برای برتربودن مذهب شیعه به سایر ادیان رو بیان کنید.

0 ❤️

2015-05-30 13:14:20 +0430 +0430

[quote=johnycage][quote=خالص سربه راه][quote=johnycage]ی
بعد زیانکار چ ربطی به اهل کتاب داره[/quote]
اون آیه ای که آتشک گذاشته بود ندیدی؟میگه اهل کتاب اگه به اسلام روی نیارن از زیان کاران خواهندبود. توی قرآن الفاظ مختلف مثل کافرو منافق ومارقین و…استفاده شده که علی رغم واژه های مختلف سرنوشت همشون جهنم توصیف شده. حالا برای توصیف کردن اهالی ادیان دیگه هم واژه های مختلف به کار برده یکی رو نجس گفته!یکی رو منحرف!یکی رو زیان کارو…الفاظ مهم نیست نتیجه مهمه و مقصدمهمه.[/quote]
ادامه این بحث رو برای خودم جایز نمیدونم
اینم فقط از سر بیکاری بحث کردم
به افتخار بسیجیا از
سایتهای ماله کشا هست
،
و البته از ميان اهل كتاب كسانى هستند كه به خدا و بدانچه به سوى شما نازل شده و به آنچه به سوى خودشان فرود آمده ايمان دارند در حالى كه در برابر خدا خاشعند و آيات خدا را به بهاى ناچيزى نمى‏فروشند اينانند كه نزد پروردگارشان پاداش خود را خواهند داشت آرى خدا زودشمار است (۱۹۹) ال عمران

0 ❤️

2015-05-30 13:24:17 +0430 +0430

[quote=johnycage]فقط اشکال این آیه این جاست که با یه سری دیگه از آیات درتضاده. مثل همون آیاتی که گفتم. درضمن رفتار وجنگهایی که مسلمانان به خصوص با یهودیان وبعد با مسیحیان(جنگ صلیبی)انجام دادند نشون می ده قراره برتری اسلام برسایر ادیان با شمشیر ثابت بشه نه دلیل عقلی!!!وبه همین دلیل هم این تاپیک رو زدم .[/quote]
هرچی تو بگی همون درسته

0 ❤️

2015-05-30 13:24:33 +0430 +0430

فقط اشکال این آیه این جاست که با یه سری دیگه از آیات درتضاده. مثل همون آیاتی که گفتم. درضمن رفتار وجنگهایی که مسلمانان به خصوص با یهودیان وبعد با مسیحیان(جنگ صلیبی)انجام دادند نشون می ده قراره برتری اسلام برسایر ادیان با شمشیر ثابت بشه نه دلیل عقلی!!!وبه همین دلیل هم این تاپیک رو زدم .داستان جزیه هم که برای سایر ادیان از دیدگاه اسلام تعیین شده یک گواه دیگه ای بر این ادعاست.

0 ❤️

2015-05-30 17:28:58 +0430 +0430

جدا از بحث تاپیک چرا جدیدا تعداد بسیجیای سایت کم شده؟؟؟

0 ❤️

2015-05-31 01:52:44 +0430 +0430

[quote=محسن 1010]جدا از بحث تاپیک چرا جدیدا تعداد بسیجیای سایت کم شده؟؟؟[/quote]

کم نشده بلکه دیگه کمتر جرعت می کنند نظر بگذارن. چون دستشون روشده واکثر روشهایی که به کار می برند رو بچه های شهوانی فوت آب هستن. اکثرا هم توبحثها کم میارن ودیگه قدرت ماله کشی گندکاریهای حکومت رو ندارند.

0 ❤️

2015-05-31 02:26:02 +0430 +0430

[quote=آتشک][quote=خالص سربه راه][quote=johnycage]
فتوای مراجع مختلف تقلید رو درباره مذاهب دیگه مطالعه کردی؟ندیدی داخلش چطوری به مذاهب دیگه به صراحت توهین شده و اونها را با لفظ کافر ونجس خطاب قرار داده؟
اون وقت تو درمورد یهودیت صحبت می کنی؟[/quote]
متن رساله رو بیارید !!!
تا جایی من خوندم اهل کتاب نه نجس هستند نه حکم کافر دارند
که یهود و مسیح و کلیمی ارمنی و … اهل کتاب هستند
کسی شرک بورزه میشه کافر (از دید شیعه)
برای ایراد گرفتن راههای بهتری هست
چون دروغ زود برملا میشه
نمیشه با دروغ مردم گول زد
اگر غیر ازاین هست من درین حد اطلاع دارم
اگر شما بیشتر میدانید
متن و منبع رو بگذارید[/quote]
اینو این آقا راس میگه!اهل کتاب از دید شیعه کافر و درنتیجه نجس نیست!منتها هدایت شده هم نیست و در آخرت از زیان کاران خواهد بود.
متن دقیق آیه رو بخاطر ندارم ولی:
همانا دین مقبول نزذ خدا اسلام است و اگر کسی غیر از آن گزیند از او پذیرفته نیست و در آخرت از زیان کاران خواهد بود.
مطمئنا دوست خالص سر به راهمون این آیه رو دیده!
خب همین آیه هم برتری اسلام(که واقعیش از نظر شیعه اسلام اثنی عشریه)بر سایر اثبات میشه[/quote]
اقایون چرا میپیچونین؟؟؟؟خواهشا مغلطه نکنین.
اینممنبع معتبر که از نظر ایت الله بهجت اهل کتاب نجس هستن.
اینم عکسش:

.
.
.
حالا من از مسلمین عزیز میخوام که ایده ال های خودشون در مورد اسلامو کنار بزارن و یه کم واقع بین باشن.
چطور انتظار دارین بقیه ادیان به شما احترام بزارن در حالی که خود شما رسما اونا رو کافر خطاب میکنین؟؟؟

0 ❤️

2015-05-31 02:27:42 +0430 +0430

[quote=johnycage][quote=محسن 1010]جدا از بحث تاپیک چرا جدیدا تعداد بسیجیای سایت کم شده؟؟؟[/quote]

کم نشده بلکه دیگه کمتر جرعت می کنند نظر بگذارن. چون دستشون روشده واکثر روشهایی که به کار می برند رو بچه های شهوانی فوت آب هستن. اکثرا هم توبحثها کم میارن ودیگه قدرت ماله کشی گندکاریهای حکومت رو ندارند.[/quote]
البته تک و توک هستن بسیجیای همیشه در صحنه ای که هیچ وقت از رو نمیرن.

0 ❤️

2015-05-31 02:33:03 +0430 +0430

[quote=محسن 1010][quote=johnycage][quote=محسن 1010]جدا از بحث تاپیک چرا جدیدا تعداد بسیجیای سایت کم شده؟؟؟[/quote]

کم نشده بلکه دیگه کمتر جرعت می کنند نظر بگذارن. چون دستشون روشده واکثر روشهایی که به کار می برند رو بچه های شهوانی فوت آب هستن. اکثرا هم توبحثها کم میارن ودیگه قدرت ماله کشی گندکاریهای حکومت رو ندارند.[/quote]
البته تک و توک هستن بسیجیای همیشه در صحنه ای که هیچ وقت از رو نمیرن.[/quote]

اون که بله!یکی دونفر هستن که اصلا از رونمی رن هرچی هم بهشون بگی باز حرف خودشون رو می زنند چون تعصب کور روی اسلام چشماشون رو به حقیقت بسته.
راستی خوبه که داری دوباره فعالیت می کنی چون یه مدت بود زیاد تو تاپیک های سیاسی ودینی نمیومدی.

0 ❤️

2015-05-31 02:45:16 +0430 +0430

[quote=johnycage][quote=محسن 1010][quote=johnycage][quote=محسن 1010]جدا از بحث تاپیک چرا جدیدا تعداد بسیجیای سایت کم شده؟؟؟[/quote]

البته تک و توک هستن بسیجیای همیشه در صحنه ای که هیچ وقت از رو نمیرن.[/quote]

اون که بله!یکی دونفر هستن که اصلا از رونمی رن هرچی هم بهشون بگی باز حرف خودشون رو می زنند چون تعصب کور روی اسلام چشماشون رو به حقیقت بسته.
راستی خوبه که داری دوباره فعالیت می کنی چون یه مدت بود زیاد تو تاپیک های سیاسی ودینی نمیومدی.[/quote]
اره یه مدت انگیزه نداشتم دیگه ولی الان دارم روی موضوعی تحقیق میکنم فک کنم شب تاپیکش کنم.

0 ❤️

2015-05-31 02:47:53 +0430 +0430

[quote=محسن 1010][quote=johnycage][quote=محسن 1010][quote=johnycage]نی نمیومدی.[/quote]
اره یه مدت انگیزه نداشتم دیگه ولی الان دارم روی موضوعی تحقیق میکنم فک کنم شب تاپیکش کنم.[/quote]

کارخوبی می کنی . ? good

0 ❤️

2015-05-31 02:48:34 +0430 +0430

[quote=محسن 1010]جدا از بحث تاپیک چرا جدیدا تعداد بسیجیای سایت کم شده؟؟؟[/quote]
همچنین دگر اندیشها ی تندرو
چون همشون گرفتن
یا فصل امتحانشونه
یعنی با یه مشت بچه مدرسه ای طرفیم

0 ❤️

2015-05-31 02:49:16 +0430 +0430

شما سوالت اشتباهه چطور میشه جوابشون داد؟
خودت بریدی و خودتم دوختی حالا چه جوابی می خوای؟
در ضمن توی همه ادیان کسانی هستن که تند رو هستن و این مربوط به شیعه و یا سنی نیست
گروهی تو اسراییل هستن که اگه قیافشونو ببینی میگی انسانهای ما قبل تاریخن و حتی رژیم صهیونیستی رو هم قبول ندارن
توی وهابی ها که کسانی هستن کشتن حداقل 4 تا شیعه رو در زندگی واجب میدونن
توی مسیحی ها که یکسری عیسی رو پسر واقعی خدا میدونن
و معتقدن که هنوز عیسی زنده هست
و خیلی از اعتقادات مسخره تر از اینها هم در دنیا وجود داره ، اون وقت شما داری همه چیزو درست فرض میکنی و فقط شیعه رو بد میدونی
برادر عزیز اگر در قران اومده که کافر نجسه جای دیگشم اومده که به کافران بگو شما خدای ما رو نپرستید و ما هم خدایان شما رو نمیپرستیم و به هم کاری نداشته باشیم
و در کنار هم هرکسی به هرچیزی اعتقاد داره زندگی کنیم
حالا یکسری تند رو که خود شما هم یکی از همین تند رو ها هستید میچسبن به همون کافر نجسه باید کشته بشه
این تقصیر قران یا خدا نیست ، این به دلایل سو استفاده هایی هست که در طول قرنها از دین کردن
هیچ دینی بد نیست مهم اینه که به حالت افراط نرسه ، مگر قران گفته دروغ بگید؟ یا زنا کنید؟ و و. . .
هیچ دینی بد نیست ، بد بودن افراط در هر دینی هست

0 ❤️

2015-05-31 03:03:28 +0430 +0430

[quote=saeid sss]شما سوالت اشتباهه چطور میشه جوابشون داد؟
در ضمن توی همه ادیان کسانی هستن که تند رو هستن و این مربوط به شیعه و یا سنی نیست
گروهی تو اسراییل هستن که اگه قیافشونو ببینی میگی انسانهای ما قبل تاریخن و حتی رژیم صهیونیستی رو هم قبول ندارن
و خیلی از اعتقادات مسخره تر از اینها هم در دنیا وجود داره ، اون وقت شما داری همه چیزو درست فرض میکنی و فقط شیعه رو بد میدونی
برادر عزیز اگر در قران اومده که کافر نجسه جای دیگشم اومده که به کافران بگو شما خدای ما رو نپرستید و ما هم خدایان شما رو نمیپرستیم و به هم کاری نداشته باشیم
حالا یکسری تند رو که خود شما هم یکی از همین تند رو ها هستید میچسبن به همون کافر نجسه باید کشته بشه
این تقصیر قران یا خدا نیست ، این به دلایل سو استفاده هایی هست که در طول قرنها از دین کردن
هیچ دینی بد نیست مهم اینه که به حالت افراط نرسه ، مگر قران گفته دروغ بگید؟ یا زنا کنید؟ و و. . .
هیچ دینی بد نیست ، بد بودن افراط در هر دینی هست[/quote]

شما طرفدار این بیت نیستی؟اسلام به ذات خود ندارد عیبی/هرعیبی که هست از مسلمانی ماست
درضمن همون مسیحیان هم موتجه شدند افکار قرون وسطی به درد سطل زباله می خوره وبرای همین دوران رونسانس روکلید زدند واجازه دخالت کلیسا توی زندگی وسیاست رو دیگه نمی دند.

0 ❤️

2015-05-31 03:06:28 +0430 +0430

[quote=saeid sss]شما سوالت اشتباهه چطور میشه جوابشون داد؟
هیچ دینی بد نیست ، بد بودن افراط در هر دینی هست[/quote]
خجالت نمیکشی؟؟؟ کجای قران گفته شما دین خودتون ما هم دین خودتون؟؟؟
قران از لفظ کافر برای خطاب کردن دو سری ادم استفاده کرده:
1.بت پرستان که خدای یگانه رو قبول ندارن.
2.اهل کتاب که مسلمون نیستن(شامل مسیحی یهودی و…)
اینو از اخوند محلتونم بپرسی بهت میگه.
در ضمن اهل کتاب در دین اسلام نجس حساب میشن…حکم نجسم که دیگه میدونی چیه؟؟؟
برو از قدیمیای تهران سوال کن که اون موقع ها با مسیحیا چجوری رفتار میکردن.
چپونده بودنشون تو چند تا محله کثیف…تو یه چیزی مث لونه زندگی میکردن.روزای بارونی که اصلا حق نداشتن از لونشون خارج بشن چون میگفتن اگه بدنشون با بدن مسلمونا تماس پیدا کنه نجسشون میکنه.
اینم یک منبع از عالم ربانی ایت دولاه بهجت که اهل کتاب رو نجس میدونه و قتل اون هارو از واجبات.
این بهجتم خعلی طرفدار داره هاااا.اگه محمد نمیگفت من خاتم انبیا هستم صد درصد ایشون ادعای پیامبری میکرد.

0 ❤️

2015-05-31 03:10:03 +0430 +0430

آب صاف تیره را مرکز به دریا می کشد
گفتگوی کفر و دین آخر به یکجا می کشد

خواب یک خواب است و باشد مختلف تعبیرها

0 ❤️

2015-05-31 03:12:15 +0430 +0430

قُلْ یا أَیُّهَا الْکافِرُونَ1لا أَعْبُدُ ما تَعْبُدُونَ2وَ لا أَنْتُمْ عابِدُونَ ما أَعْبُدُ3وَ لا أَنا عابِدٌ ما عَبَدْتُّمْ4وَ لا أَنْتُمْ عابِدُونَ ما أَعْبُدُ5لَکُمْ دینُکُمْ وَ لِیَ دینِ6

ترجمه حجت الاسلام انصاریان :
(1) بگو: ای کافران!
(2) آنچه را شما می پرستید ، من نمی پرستم ،
(3) و نه شما آنچه را من می پرستم ، می پرستید ،
(4) و نه من آنچه را شما پرستیده اید ، می پرستم ،
(5) و نه شما آنچه را که من می پرستم ، می پرستید.
(6) دین شما برای خودتان ، و دین من برای خودم.
اینم سوره ایی که میگه کاری به کافران نداشته باشیم

0 ❤️

2015-05-31 03:12:37 +0430 +0430

[quote=Ariaman4253]آب صاف تیره را مرکز به دریا می کشد
گفتگوی کفر و دین آخر به یکجا می کشد

خواب یک خواب است و باشد مختلف تعبیرها[/quote]
خب به نظرت گفت وگوی کفر!با دین قراره به کجا بکشه؟؟ ?

0 ❤️

2015-05-31 03:14:34 +0430 +0430

[quote=saeid sss]قُلْ یا أَیُّهَا الْکافِرُونَ1لا أَعْبُدُ ما تَعْبُدُونَ2وَ لا أَنْتُمْ عابِدُونَ ما أَعْبُدُ3وَ لا أَنا عابِدٌ ما عَبَدْتُّمْ4وَ لا أَنْتُمْ عابِدُونَ ما أَعْبُدُ5لَکُمْ دینُکُمْ وَ لِیَ دینِ6

اینم سوره ایی که میگه کاری به کافران نداشته باشیم[/quote]
اشکالش این جاست که تو ده جای دیگه قرآن برای کافران ومنافقان خطونشون کشیده واز پیامبرخواسته اونها رو به سزای اعمالشون برسونه!یعنی این که یا کافران(از دید اسلام)ایمان بیارن یا جزیه بپردارن یا اینکه بمیرن.

0 ❤️

2015-05-31 03:19:06 +0430 +0430

دوست عزیز معنی این آیه همون عیسی به دینش موسی به دینش هست
لَکُمْ دینُکُمْ وَ لِیَ دینِ
دین شما برای خودتان ، و دین من برای خودم
گفتم که بستگی داره که چطور این آیه ها رو بخوای ترجمه کنی ، می تونی افراطی به قضیه نگاه نکنی و حق حیات به کافر و غیر کافر بدی و می تونی با نجاست یکیش کنی
اینم بگم خدمت شما چون دشمنان پیامبر همه کافر بودن ، قران به جای دشمن در بعضی جاها از کافران استفاده کرده ولی در اصل منظورش کافرانی بوده که در حال جنگیدن با پیامبر بوده است
و اگر گفته اونها رو بکشید منظور دشمنان پیامبر و دینش بوده
شما هم سعی کن قران رو با بی طرفی کامل بخونی بعد در موردش نظر بدی

0 ❤️

2015-05-31 03:19:15 +0430 +0430

[quote=saeid sss]قُلْ یا أَیُّهَا الْکافِرُونَ1لا أَعْبُدُ ما تَعْبُدُونَ2وَ لا أَنْتُمْ عابِدُونَ ما أَعْبُدُ3وَ لا أَنا عابِدٌ ما عَبَدْتُّمْ4وَ لا أَنْتُمْ عابِدُونَ ما أَعْبُدُ5لَکُمْ دینُکُمْ وَ لِیَ دینِ6

اینم سوره ایی که میگه کاری به کافران نداشته باشیم[/quote]
آیات قران به دو دسته تقسیم می‌شوند، آیاتی که در مکه بیان شده‌اند و آیاتی که در مدنیه پیامبر اسلام آنها را بیان نموده؛ در آیات مکی همواره صحبت از ترحم و انسانیت است، زیرا اسلام در آن هنگام زیر فشار مردمی بسر می‌برد که پذیریش ایده‌ی جدید برایشان مشکل بود؛ اما آیاتی که در مدینه بیان شده اند در آنها سخن از جنگ و کشتن غیر مسلمانان است. زیرا در مدینه مردم اسلام را پذیرفته بودند و پیامبر اسلام احساس قدرت بیشتری می‌کرد
نمونه از ایات دستور به قتل قران:
وَقَاتِلُوهُمْ حَتَّى لاَ تَكُونَ فِتْنَةٌ وَيَكُونَ الدِّينُ لِلّهِ فَإِنِ انتَهَواْ فَلاَ عُدْوَانَ إِلاَّ عَلَى الظَّالِمِينَ “(بقره/193) و بجنگید (با)آنان تا ديگر فتنه‌‏اى نباشد و دين مخصوص الله گردد پس اگر دست برداشتند(از کفر) تجاوز جز بر ظالمان روا نيست”
.
.
.
بگرد تا بگردیم ?

0 ❤️

2015-05-31 03:22:51 +0430 +0430

[quote=saeid sss]دوست عزیز معنی این آیه همون عیسی به دینش موسی به دینش هست
لَکُمْ دینُکُمْ وَ لِیَ دینِ
دین شما برای خودتان ، و دین من برای خودم
گفتم که بستگی داره که چطور این آیه ها رو بخوای ترجمه کنی ، می تونی افراطی به قضیه نگاه نکنی و حق حیات به کافر و غیر کافر بدی و می تونی با نجاست یکیش کنی
اینم بگم خدمت شما چون دشمنان پیامبر همه کافر بودن ، قران به جای دشمن در بعضی جاها از کافران استفاده کرده ولی در اصل منظورش کافرانی بوده که در حال جنگیدن با پیامبر بوده است
و اگر گفته اونها رو بکشید منظور دشمنان پیامبر و دینش بوده
شما هم سعی کن قران رو با بی طرفی کامل بخونی بعد در موردش نظر بدی[/quote]

من قرآن رو با بی طرفی خوندم ولی باید قبول کنی که عمل ملاکه نه حرف. این که ما درحرف بگیم عیسی به دین خود موسی به دین خود ولی درعمل بخوایم اسلام رو با زور شمشیر تا اندلس پیش ببریم!!دیگه ایجاد تناقض می کنه.شما رفتاری که مسلمونها با سایر ادیان توکشورهای مختلف اسلامی می کنند رو نگاه کن.!

0 ❤️

2015-05-31 03:23:34 +0430 +0430

دوست عزیز بازم تاکید میکنم اگر می خوای واقعیت رو متوجه بشی واقعیت اینه که کافر از دید قران به معنای دشمنان پیامبره نه کسی که فقط اسلام را قبول نداره
کافران را بکشید یعنی کافرانی که با شما میجنگند را بکشید، شما باید ببینی شرح نزول اون ایه چی بوده و در چه زمانی و برای چی نازل شده و نسبت به اون اتفاقی که افتاده تفسیرش کنی
وگرنه مگر میشه کسی که یه کتابی بنویسه ضدو نقیض توش بنویسه حتی اگر کلام خدا هم نباشه با یک بار خوندن مولف میتونست حرفشو یکی کنه پس علت تناقض رو باید در چیزی دیگه پیدا کرد

0 ❤️

2015-05-31 03:30:13 +0430 +0430

[quote=saeid sss]دوست عزیز بازم تاکید میکنم اگر می خوای واقعیت رو متوجه بشی واقعیت اینه که کافر از دید قران به معنای دشمنان پیامبره نه کسی که فقط اسلام را قبول نداره
کافران را بکشید یعنی کافرانی که با شما میجنگند را بکشید، شما باید ببینی شرح نزول اون ایه چی بوده و در چه زمانی و برای چی نازل شده و نسبت به اون اتفاقی که افتاده تفسیرش کنی
وگرنه مگر میشه کسی که یه کتابی بنویسه ضدو نقیض توش بنویسه حتی اگر کلام خدا هم نباشه با یک بار خوندن مولف میتونست حرفشو یکی کنه پس علت تناقض رو باید در چیزی دیگه پیدا کرد[/quote]
عزیز من مطمئن باش ما که از دین مبین اسلام برگشتیم مطالعاتی در این باره داشتیم.
شما میگین قران فلان جور گفته که فقط دشمنان رو بکشید.خوب عزیز من گروهک های تروریستی هم با همین ایات دنیا رو بهم ریختن دیگه.اخه بدبختی اینه که بقیه ادیان هیچ گروهک تروریستی ندارن.به نظرت چرا همه گروهکا اسلامین؟؟؟
چرا مسیحیت یا یهودیت از این گروهکا نداره؟؟
حالا خودت قضاوت کن

0 ❤️

2015-05-31 03:30:46 +0430 +0430

[quote=saeid sss]دوست عزیز بازم تاکید میکنم اگر می خوای واقعیت رو متوجه بشی واقعیت اینه که کافر از دید قران به معنای دشمنان پیامبره نه کسی که فقط اسلام را قبول نداره
وگرنه مگر میشه کسی که یه کتابی بنویسه ضدو نقیض توش بنویسه حتی اگر کلام خدا هم نباشه با یک بار خوندن مولف میتونست حرفشو یکی کنه پس علت تناقض رو باید در چیزی دیگه پیدا کرد[/quote]
خب بگذار یه جور دیگه سوالم رو مطرح کنم تا متوجه منظورم بشی:الان اگه یه دختر توی یه سرزمین اسلامی بخواد بدون حجاب توخیابون بگرده چی کارش می کنند؟اگه توماه رمضان نخواست روزه بگیره وخواست چیزی بخوره چه حکمی براش صادر میشه؟اگه توماه محرم صدای موزیکش بلند شه چی کارش می کنند؟

0 ❤️

2015-05-31 03:34:26 +0430 +0430

[quote=johnycage][quote=saeid sss]دوست عزیز بازم تاکید میکنم اگر می خوای واقعیت رو متوجه بشی واقعیت اینه که کافر از دید قران به معنای دشمنان پیامبره نه کسی که فقط اسلام را قبول نداره
خب بگذار یه جور دیگه سوالم رو مطرح کنم تا متوجه منظورم بشی:الان اگه یه دختر توی یه سرزمین اسلامی بخواد بدون حجاب توخیابون بگرده چی کارش می کنند؟اگه توماه رمضان نخواست روزه بگیره وخواست چیزی بخوره چه حکمی براش صادر میشه؟اگه توماه محرم صدای موزیکش بلند شه چی کارش می کنند؟[/quote]
هیچی میگیرن بگاش میدن ?

0 ❤️

2015-05-31 03:40:22 +0430 +0430

ببین دوست عزیزم
مسائل رو با هم نباید قاطی کرد، اسلام یا هر دینی و هر اعتقادی باید در درون افکار و قلب ما نهفته بشه و جامعه را باید بر اساس اصول جامعه شناسی و . . . اداره کرد
شما یک مورد و یک دلیل بیار که توی اسلام گفته حجاب اجباریست. ببینید در زمان قدیم و زمان پیامبر و در هر برهه از تاریخ حجاب رو خود زنها اتخاب میکردن بنا به دو دلیل
یکی اینکه با بی حجابی امنیتشون از بین میرفت و ممکن بود جنس مخالف وقتی ببینه نتونه خودشو کنترل کنه و اونو مورد آزار جنسی قرار بده ، پس زنها خودشون تصمیم به داشتن حجاب میگرفتن حتی زمانی که انسانها غر نشین بودن و نقاشیهایی که در غارها کشف شده زنان با برگ درختان حجاب خودشون حفظ میکردن
دومین دلیلش به خاطر حجب و حیای زن هاست که دوست دارن یه مقدار حجاب داشته باشن و به طور کلی راحت نیستن هر کسی بدنشونو ببینه
این هیچ ربطی به اسلام نداره ، البته در قران اومده که زنان و دختران حجاب را رعایت کنند ولی آنچنان تاکیدی روی این قضیه نشده که بخوای یکی از عیب های اسلام حسابش کن

0 ❤️

2015-05-31 03:41:21 +0430 +0430

اینم ایه ای که قران میگه کافران نجس هستند.
سوره التوبه آیه 28
يَا
أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ إِنَّمَا الْمُشْرِكُونَ نَجَسٌ فَلاَ
يَقْرَبُواْ الْمَسْجِدَ الْحَرَامَ بَعْدَ عَامِهِمْ هَـذَا وَإِنْ
خِفْتُمْ عَيْلَةً فَسَوْفَ يُغْنِيكُمُ اللّهُ مِن فَضْلِهِ إِن شَاء
إِنَّ اللّهَ عَلِيمٌ حَكِيمٌ.
ای
کسانی که ایمان آورده اید، مشرکان نجسند و از سال بعد نباید به مسجد
الحرام نزدیک شوند، و اگر از بینوایی میترسید، خدا اگر بخواهد به فضل خوش
بی نیازتان خواهد کرد. زیرا خدا دانا و حکیم است.
.
.
.لطفا به این قسمت از ایه توجه شود(إِنَّمَا الْمُشْرِكُونَ نَجَسٌ)

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «