شیعیان متعصب ولایی وبسیجیان شهوانی !به این دو سوال پاسخ بدید

1394/03/07

از دیدگاه شما شیعیان متعصب ،کتابهای آسمانی مسیحیان ویهودیان تحریف شدست. بعد داخل دین اسلام هم سنی ها رو غاصب حق امامت وبدعت بگذار می دونید. بهاییان رو هم که نجس وکافر می دونید. وهابیون رو هم که فرقه ساخته دست انگلیس می دونید. بعد داخل دیدگاه خودشیعیان،شما زیدیه(چهارامامی ها)و اسماعیلیه(هفت امامی ها)رو هم که قبول ندارید. جدیدا شیعیان اثنی عشری رو هم به دودسته ولایی وغیر ولایی تقسیم می کنید ودسته غیر ولایی روهم با لفظ فتنه گر خطاب قرار می دید!

می شه حالا به این دوسوال جواب بدید:دلیل این همه خود حق پنداری و خودبرتربینی کاذبتون چیه؟(دلایل عقلی هم برای اثبات صحبتتون می تونید ارائه بدید!)وسوال بعدی:با این ترتیبی که شما توی کافر ونجس دونستن انسانهای دگراندیش دارید پیش می رید تا چندسال آینده از نظرشما روی کره زمین کسی هم غیر کافر و عیر نجس باقی خواهدماند؟

10368 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-06-02 03:27:46 +0430 +0430

[quote=آتشک]جواب اولم:
مجتهد فقط فتوا میده!میشه بهش عمل کرد میشه نه!!!بهجت و مکارم و بن باز(سنی)و… به سختگیری معروفن!بهجت حتی ریتم قابلمه رو حرام میدونه!!!
فتوا چیزی نیست که بشه بهش اعتنا کرد!http://www.sistani.org/persian/qa/0806/ این سایت سیستانی هستش!اینو بخون بعد بگو مغلطه میکنم!!!
اگه آیه یا حدیث قابل اعنتنا اوردی که صریحا بگه اهل کتاب نجسه من تسلیم میشم!!!
روش تحقیقتون درست نیست!!!حتی با اصول حکمی اسلام هم آگاهی نداره!!![/quote]
اینم سایت اقای بهجت که اهل کتابو نجس میدونه لینک
حالا ما حرف کیو گوش کنیم؟؟

0 ❤️

2015-06-02 03:34:06 +0430 +0430

قبلی رو با محسن بودم
اینو با صاحب تاپیک:
منظورت بین قریطه هستش؟!
بنی قریطه از طوایف یهودی بوده که زمان هجرت محمد به مدینه با هم عهد میبندن که مزاحم هم نشن و علیه هم اقدام نکنن!اما موقع جنگ احزاب بنی قریظه به کمک مهاجمان میره.بعد از تموم شدن جنگ احزاب محمد خشمگین از این عهدشکنی به قلعه های بنی قریظه حمله میکنه.اصل کارش اصلا عجیب نیست!!!یه اصل سیاسی و نظامیه!امکان داشته دوباره این کارو بکنن!ولی کشتار وحشیانه ای که شده رو اصلا تایید نمیکنم!هرچند راوی ماجرا رو مالک بن انس(امام مدهب مالکی)دجال و دورغگو میدونه!!
اگه اون کشتار واقعی باشه خیلی کار وحشتناکی بوده!
پس کشتار بنی قریظه هم مثل خوارج دلیل سیاسی و نظامی و البته اجتماعی داشته!نه اعتقادی!
درضمن فتنه یعنی آرمایش اجتماعی در لغت و یه کلمه ی خاصه با معنای خاص!همه هم می تونن ازش بهره ببرن!خوارج کارشون فتنه بوده.حسین بن علی هم کارش فتنه بوده.حتی خود محمد هم با سالام اوردنش فتنه گر بوده.درسته الان افتاده تو دهن خامنه ای و… .اما دلیل نمیشه که هرچی اونا بهش میگن فتنه واقعا اون معنی بد رو بده!درضمن دلیلی هم نمیشه که چون اونا از کلمه ی فتنه استفاده میکنن دیگه هر کی از این این کلمه استفاده کنه مثه اوناس!!!
ازت انتظار این سفسطه رو نداشتم!!

0 ❤️

2015-06-02 03:34:25 +0430 +0430

در ضمن دوست من در مورد نجس بودن کفار اکثر علما به ایه 28 سوره توبه مراجعه میکنن که به صراحت میگه کفار نجسند.
اما در مورد اهل کتاب باید بگم که بین علما اختلافه و ما باید از روی تاریخ اسلام نتیجه بگیرم که اهل کتاب رو نجس میدونستن یا نه!!!

0 ❤️

2015-06-02 03:40:00 +0430 +0430

حتی مالک بن انس(امام مذهب مالکی که مذهب کل شمال آفریقا تا لبنانه!!!)همیشه میگفت من فقط فتوا دادم.نباید به صورت رسمی ازشون تبعیت کرد!!!فقط یه نظره!!!این حرف یه امام سنته!!!
بهجت دیگه بیاد سرشو بخوره!
درضمن شما میدونی تقلید چیه؟؟!!!هر کس میتونه از هر مجتهدی نبعیت کنه!حرف بهجت وحی منزل نیست که!!!
باید بری ببینی تو کتب اربعه(کافی-من لا یحضره الفقیه-الاستبصار-التذهیب)یا قرآن به صراحت اومده که اهل کتاب نجسه یا نه!کافر و مشرک نه هااا!اون که نجسه و تو قرآن هم اومده!در1من از بحار الانوار هم چیزی نگو!
محسن ببخشید نمیدونم چرا نمیتونم نقل قول کنم

0 ❤️

2015-06-02 03:43:33 +0430 +0430

آره خب!!!این که مشخصه کافر نجسه…حرف دومت که تقریبا درسته.بستگی به میزان تندروی مجتهد و مفتی داره!!!
نجس هم یعنی ناپاک!بخدا فحش ناموسی نیست!!!خخخخخ
ولی خب من خودم الان دئیست هستم!!!و از نظر اینا بخاطر کفر نجس!!
من فقط دارم بی طرفانه نظر میدم.

0 ❤️

2015-06-03 04:09:01 +0430 +0430

بنظر من چون الان اينا سوار هستن و بقيه پياده! پس هرکاري که دلشون بخاد ميکنن.
بلاخره روزي ميرسه که اينارو ميندازيم به چاه جمکرانشون (silly) .

0 ❤️

2015-06-03 04:10:04 +0430 +0430

[quote=6666تاییا]ینی تو این همه وقت میزاری به اعتقادات بقیه توهین میکنی .چی به دست میاری؟؟ بیکاری؟؟[/quote]
توهين؟؟؟
کي توهين کرد؟!
شما بسيجيا چيزه ديگه اي ندارين که بگين هان؟ stop .
کدوم يک از کلمات پست اول اين تاپيک توهين بوده؟

0 ❤️

2015-06-07 12:09:24 +0430 +0430

از اعتقادات مسلمین فقط یک جمله میگم و بس و اونم اینه که وقتی میرن مسجد نمازشونو بخونن کفششونو تو پلاستیک از ترس دزدیدن بغل دستیشون با خودشون میبرن تو دیگه حرفی ندارم

0 ❤️

2015-06-08 09:57:02 +0430 +0430

[quote=سپهر کیر 20 سانتی]این سایت بخش های مختلف نداره چون ایمش شهوانیه و همش باری سکسه[/quote]
به هیچ وجه این طور نیست. ادمین عزیز بارها توضیح داده که شهوانی بخش های مختلف داره هم برای سکس هم برای بحث های دینی و سیاسی و اجتماعی. اون کسی که طالب سکسه می ره تو بخش های سکسی کسی هم که بحث های سیاسی یا دینی دوست داره میاد تو این انجمن.

0 ❤️

2015-06-08 13:23:39 +0430 +0430

[quote=سپهر کیر 20 سانتی]این سایت بخش های مختلف نداره چون ایمش شهوانیه و همش باری سکسه[/quote]
يه خط! فقط يه خط نوشتي و 2تا غلط املائي داري (البته غلطه اضافي! ? ) اول سوادتو ببر بالا بعد کامنت بزار کوچولو (silly)

0 ❤️

2015-06-09 12:00:14 +0430 +0430

بسیجیان شهوانی!چرا جا زدید پس؟هنوز این دوتا سوال بدون جواب باقی مونده. نکنه خودتون هم متوجه شدید که جوابی برای گفتن ندارید و ترجیح دادید سکوت اختیار کنید ROFL

0 ❤️

2015-06-19 01:03:11 +0430 +0430

جواب سوال اولت
دروغ رو باید تکذیب کرد

اگه بخوای برای همهی اون چیزایی که گفتی دلیل میارم ولی فقط همین یه دونه به نظرم کافی برای خوردن مهر کذب به همشون
به نظرت این عقلانی هس که تو تورات نوشته خدا با داوود کشتی گرفت و بعدش باخت گفت بزا برم کار دارم بعدش داوود بخاطر بخشندگیش گذاشت خدا بره(معلوم است که این قسمتی کسشراتی بیش نیست)

جواب سوال دومتون
ببین شیعه حق است

و شیعه ای که وولایت را قبول نداشته باشد اصن شیعه نیست!
یه سوال
ما 1 تا راه به تهران دارم (مثال)
کسی که از این یک راه نره به نظرت به تهران میرسه

(و در این [قران] نشانه هایی است برای گروهی که باندیشند)

0 ❤️

2015-06-19 03:48:02 +0430 +0430

من به عنوان نماینده مکارم پست رو حلال میدونم الکی مثلا
ولی بحث تخصصی رو باید از نماینده جنتی بپرسی
اخه میدونه منظور چیه 1400پیش چطوری به اهل کتاب نگاه میکردن

0 ❤️

2015-06-23 08:27:15 +0430 +0430

[quote=العبد]جواب سوال اولت
دروغ رو باید تکذیب کرد

اگه بخوای برای همهی اون چیزایی که گفتی دلیل میارم ولی فقط همین یه دونه به نظرم کافی برای خوردن مهر کذب به همشون wacko mail1
به نظرت این عقلانی هس که تو تورات نوشته خدا با داوود کشتی گرفت و بعدش باخت گفت بزا برم کار دارم بعدش داوود بخاطر بخشندگیش گذاشت خدا بره(معلوم است که این قسمتی کسشراتی بیش نیست)

جواب سوال دومتون
ببین شیعه حق است lol

و شیعه ای که وولایت را قبول نداشته باشد اصن شیعه نیست! mail1
یه سوال
ما 1 تا راه به تهران دارم (مثال)
کسی که از این یک راه نره به نظرت به تهران میرسه

(و در این [قران] نشانه هایی است برای گروهی که باندیشند) scratch_one-s_head [/quote]
آهان!پس نشانه است برای گروهی که اندیشه می کنند. pleasantry خب پس چطوریاست که هر کس اندیشه کرد و نخواست اسلام رو قبول کنه یا اعدامش می کنند یا شلاقش می زنند یا می اندازنش زندان. همین رفتاری که چند وقت پیش با فرخنده تو افغانستان شد نشون می ده که چقدر مسلمونها مهربان هستند!! bad

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «