صندلی داغ با حضور Horny.girl

1397/04/21

مهمان دور دوم صندلی داغ کسی نیست جز!!Horny.girl

بنابر رای گیری در این تاپیک

‎بیوگرافی‌‌ ‏:

‎دختر حشری!

نبینم پکری

نبینم اشک تو اون چشای عسلیت

من از تو ندیدم

تو روزام اثری

جز یه عشق fake بدلی …

روزى روزگارى وسطاى يه تابستون داااغ ، يه دختر به دنيا اومد كه از فصل تولدش هم داااااغ تر بود! اين دختر داغ قصه ى ما روز به روز بزرگ تر شد و اون حرارت دائمى، تبديل شد به حشريتِ دائمى! به همين خاطر وقتى كه با اين سايت آشنا شد، اسم خودش رو هورنى گرل گذاشت!
قبل از نوشتن و منتشر كردن اولين داستانش خيلى گوگولى به نظر ميرسيد و ميشد ازش به عنوان صورتى ترين دختر سايت هم ياد كرد! اما امان از روزى كه پا به عرصه ى نويسندگى گذاشت! (evil) اين دختر گوگولى و دوست داشتنىِ سر تا پاصورتى، ذهنى داره خاكسترى، تاريك و آزاد! و داستان هاش به خوبى اين موضوع و به نمايش ميذاره! تا جايى كه جمع كثيرى از ايرانيان مقيم شهوانى اطلاعاتشون از bdsm رومديون اين نويسنده ى فوق العادن!
این هم تگ ایشون…
و اینک این شما این کیون حبه قند آماده برای جزغاله شدن
‌‌‏

##دوستان و کاربران عزیز شما میتونین به مدت سه روز کیون این بنده خدارو جزغاله بفرمایید !
##به این نکته توجه کنین که کاربر در صورت جواب ندادن به سوالتون یعنی نمیخواد جواب بده پس تکرار نکنین!
##از چت کردن و نقل زدن پست های هم دیگه جدا خود داری فرمایید که به ادمین گزارش میشه!
##سعی کنین با خوندن باقی سوال ها در قدم اول از پرسیدن سوال تکراری خود داری فرمایید!

برای اطلاع بیشتر به قوانین صندلی داغ مراجعه بفرمایید!

‎اتوبیوگرافی‌‌‏ :
به زودی…

پایان صندلی داغ.

این دور از صندلی داغ هم بالاخره تموم شد و کاربری دختر حشری لطف کردن کیون خودشون رو سوزوندن از شما دوستان عزیز هم بخاطر فعالیتتون سپاسگذارم
دوستان عزیز شما میتونین نظرتون رو در مورد میهمان این دورمون کاربری دختر حشری و میزان صداقتش این چیزا تو همین تاپیک مطرح کنین اما دیگه سوالی نپرسین با تشکر 🌹

30119 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-07-14 21:25:01 +0430 +0430

شرمنده دوباره مزاحم شدم و وقت گرانبهاتو...
1- تو یه جوابی گفتی به زندگی پس از مرگ اعتقاد داری . اعتقادت به صورت بهشت و جهنمه یا جور دیگه؟
2- واقعا نمیدونی منطقه 51 رو یا ایسگاه ما رو گرفتی؟
3- لدفا نظرتو در مورد مهراب بگو دیگه
4- شمام صابون گلنار دارین؟ ?
5- اسنادی به دست ما رسیده که نشون می ده تو به آقای ش 69 ( به دلیل مسائل امنیتی از آوردن نام معذوریم ) رشوه دادی تا اسمت تو صندلی داغ گذاشته بشه و رای بیاری! هدفت از این کار چی بود؟ آیا می خواستی مدیریت ادمینو زیر سوال ببری یا هدف دیگه ای داشتی؟
7- وقتی دلت می گیره چی کار می کنی آروم شی؟
8- نقش سینه هات تو به اوج رسیدنت چقده؟
9- بزرگ ترین اشتباه زندگیت چی بود؟
10- کی از همه قشنگ تره؟
11- تا حالا تو امتحانا تقلب کردی؟ چند بار مچتو گرفتن؟
12- نظرت در مورد من چیه؟صادقانه بگو

امیدوارم تو عرصه زندگی همیشه سربلند باشی اگه جایی حرفی زده شد که کسی ناراحت شد معذرت میخوام شاد و پیروز باشی

1 ❤️

2018-07-14 21:36:38 +0430 +0430

سلام ببشخید سرکارم مغزم کار نمیکنه…1کدوم روز پریود میشی؟؟تاریخ… ک در اون تاریخ دگ بچه ها سمتت نیان… البته هر ماه س روز ب عقب میاااااداااا هخخخخ2دوس داری اگه ی پسر خوب تو این سایت باشه باهاش ازدواج کنی؟…3سکس خشن دوس داری یا…؟؟؟شادو رو بیشتر دوس داری یا فرزن من کیر ابن ادمو؟

2 ❤️

2018-07-15 03:58:48 +0430 +0430

۱.اگه بخوای ازدواج کنی قیافه و تیپ طرفت مهمه برات یا اخلاقش
۲.اگه بفهمی با کسی به طور موازی در ارتباطه چکار میکنی
۳.به سکس ۳ نفره یا ضربدری علاقه داری؟یعنی اگه ازت بخواد انجام میدی؟

0 ❤️

2018-07-15 05:02:00 +0430 +0430
نقل از: Horny.girl
نقل از: mehri-talagg اگه مجبور باشي بين ايلوانا و روح بيمار و سامي يكيشون رو به عنوان بهترين نويسنده سايت انتخاب كني نظرت چيه؟؟ حاشيه نرو و فقط اسم يكي

ایلوانا کیه؟ ? حقشه اینو بپیچونمااا ولی نه ، اگر زوری یه اسم حتما میخوای ، اون اسم کسی نیست جززززز:
شیوااااااا ?

ايلوانا همون شيواست. ممنون از جوابت

0 ❤️

2018-07-15 05:28:34 +0430 +0430
نقل از: amirrr1992

شرمنده دوباره مزاحم شدم و وقت گرانبهاتو...
1- تو یه جوابی گفتی به زندگی پس از مرگ اعتقاد داری . اعتقادت به صورت بهشت و جهنمه یا جور دیگه؟
2- واقعا نمیدونی منطقه 51 رو یا ایسگاه ما رو گرفتی؟
3- لدفا نظرتو در مورد مهراب بگو دیگه
4- شمام صابون گلنار دارین؟ ?
5- اسنادی به دست ما رسیده که نشون می ده تو به آقای ش 69 ( به دلیل مسائل امنیتی از آوردن نام معذوریم ) رشوه دادی تا اسمت تو صندلی داغ گذاشته بشه و رای بیاری! هدفت از این کار چی بود؟ آیا می خواستی مدیریت ادمینو زیر سوال ببری یا هدف دیگه ای داشتی؟
7- وقتی دلت می گیره چی کار می کنی آروم شی؟
8- نقش سینه هات تو به اوج رسیدنت چقده؟
9- بزرگ ترین اشتباه زندگیت چی بود؟
10- کی از همه قشنگ تره؟
11- تا حالا تو امتحانا تقلب کردی؟ چند بار مچتو گرفتن؟
12- نظرت در مورد من چیه؟صادقانه بگو

امیدوارم تو عرصه زندگی همیشه سربلند باشی اگه جایی حرفی زده شد که کسی ناراحت شد معذرت میخوام شاد و پیروز باشی

نه نه ، خواهش میکنممم

۱. اونشو زیاد نمیدونم ولی مطمئنم زندگی دیگه ای هست ، باید باشه!

۲. نه

۳. نمیشناسم کیو میگی! من فکر کردم یکی از دوستای قدیمیمه…

۴. نه

۵. چی میگید؟

۷. با کسی که حالمو خوب میکنه حرف میزنم

۸. ۰ درصد

۹. شکستن اعتماد یه نفر

۱۰. من :|

۱۱. معمولا تقلب میرسونم! ۰ بار :) من زرنگممممم!

۱۲. نمیدونم والا. ندیده بودمت به جز صندلی داغ ها!

مرسی و شما هم موفق باشید ?

سلامٌ علیکم راستش دیگه نمی خواستم سوال بپرسم ولی دیشب یکی اومد به خوابم گفت من تو شهوانی نیستم ولی خیلی دوس دارم این سوالا رو هورنی خانم جواب بدن ;)
1- چند بار عاشق شدی؟ راستشو بگو
2- احساس خوشبختی می کنی؟
3- به موزه دور همی چی می دی؟ خودت می دونی که بعدا اینا رو به اسم خودتون به فروش می رسونیم و درآمدش صرف کمک به بقیه می شه ?
4- اگه گفدی کی اومده بود به خوابم؟ ?
اگه باز کسی بیاد به خوابم میام سر وقتت ?

1 ❤️

2018-07-15 06:41:15 +0430 +0430

دوباره سلاااام :)

1-اسم اون داستانی ک گفتی درگیریت با اسلام توشه میشه بگی؟؟ ؟ میخوام بخونم (blush)

2-چرا گفتی سینه تو ارگاسمت در خواب نقش مهمی داشت ولی در جواب ب یکی دیگه نقش سینه هات در به اوج رسیدنت رو 0 درصد گفتی؟ گیج شدم :|

3-اونی ک گفتی همیشه ترن انت میکنه چیه؟؟؟؟؟؟ بیخود ک نمیگی :| باید بگی ? اینجا مگه صندلی داغ نیست ؟ مسئولین کجان رسیدگی کنن ؟این میپیچونه درست ب سوالامون جواب نمیده ?

4-توی سکس با این اعمال چطوری ؟ درمورد هرکدومش اندازه ی جمله حداقل 10کلمه ای نظرتو بگو ?

-موقع ساک زدن ی کمربند مثل قلاده حلقه بشه دور گردنت و یه سر کمر بند در دست ارباب هی کشیده بشی سمت وسط پاهاش

-دو طرف موهات رو با دو تا دستش بگیره و دیپ تروث…

-چشمات قرمز بشه و اشکات از شدت فشار ب گلوت سرازیر بشه…

-موقع انال سکس توی حالت داگی موهات کشیده بشه و از پشت چنگ زده بشه ب لپات

-در حالی ک داری ساک میزنی پاهای ارباب محکم حلقه بشه دور گردن و سرت و موهای پاهاش بچسبه دو طرف صورتت

-کمربند حلقه دور گردنت یه سرش دست ارباب و درحالی که داگی انال سکس باهات میکنه با ی دستش پی در پی ضربات محکم بزنه ب باسنت و با دست دیگش هم کمربند دور گردنت رو بکشه سمت خودش

-چشمات با پارچه بسته باشه و شمعی دست ارباب روشن و با هر بار ریزش تو نتونی حدس بزنی قراره روی سینت بریزه یا باسنت یا…

5-الان چه حسی داری؟

6- ی حالت دیگه مورد علاقت مثل همینا که گفتم شرح بده

7-بازم اینجوری بپرسم ازت؟؟؟؟ :) :)

2 ❤️

2018-07-15 07:20:43 +0430 +0430

اتوبیوگرافی کو پس؟؟ تموم شد این دوره ک :(

شدو کجایی؟؟ رسیدگی کون :)

1 ❤️

2018-07-15 08:00:26 +0430 +0430

دوستان لطفن چت نکنین نظر یا پیشنهادی دارین خصوصی یکی از ادمین ها بگین با تشکر

1 ❤️

2018-07-15 08:56:27 +0430 +0430

به ساعات انتهایی صندلی داغ نزدیک میشیم دوستان تا ساعت ۱۷ فرصت دارین سوالاتتون رو بپرسین

0 ❤️

2018-07-15 11:19:41 +0430 +0430

خوب سری آخر سوالام رو ازت میپرسم . این سری وارد حریمت میشم

1. وقتی ارگاسم میشی جیغ و داد میزنی یا ساکت ارگاسم میشی ؟
  2. تا حالا تو عمومی مالیدی ؟ سر کلاس یا تو اتوبوس و اینا ؟ منظورم قایمکیه .(خودم آره بشدت حشرآمیزه)
  3. تا حالا شده که کیر پسریو از رو شلوار دید بزنی ؟منظورم اینه یهو چشمت بیفته بهش .
  4. با دیدن کیرش از رو شلوار خجالت کشیدی یا حشری شدی ؟
  5. آیا از شکل و رنگ و اندازه آلت جنسیت به شخصه راضی هستی ؟
  6. از کدوم قسمت سکس بیشترین لذت رو میبری ؟ فورپلی یا اینترکورس ؟
  7. تا حالا ایستاده شاشیدی ؟
  8. حموم تک نفره دوست داری یا دونفره ؟
  9. به نظرت مردا حشری ترن یا زنا ؟
  10. تا حالا شده حین ارگاسم اسکویرت کنی ؟
  11. فکر کن برای حامله شدن به مردها نیازی نبود . باز هم نیازی بهشون بود یا نه ؟
2 ❤️

2018-07-15 12:28:36 +0430 +0430

پایان صندلی داغ.

این دور از صندلی داغ هم بالاخره تموم شد و کاربری دختر حشری لطف کردن کیون خودشون رو سوزوندن از شما دوستان عزیز هم بخاطر فعالیتتون سپاسگذارم
دوستان عزیز شما میتونین نظرتون رو در مورد میهمان این دورمون کاربری دختر حشری و میزان صداقتش این چیزا تو همین تاپیک مطرح کنین اما دیگه سوالی نپرسین با تشکر ?

0 ❤️

2018-07-15 12:59:22 +0430 +0430

هنوز که به سوال صفحه ی نهم من که جواب نداده هورنی جونم :( چطوری تموم شدددددد شادوآ؟
آجی جون زود بیا بگو

1 ❤️

2018-07-15 13:09:44 +0430 +0430
نقل از: poor_girl هنوز که به سوال صفحه ی نهم من که جواب نداده هورنی جونم :( چطوری تموم شدددددد شادوآ؟ آجی جون زود بیا بگو

فرصت سوال پرسیدن تموم شده میتونین نظرتون رو در مورد مهمانمون بگین تو همین تاپیک…

0 ❤️

2018-07-15 13:24:34 +0430 +0430

منم سوالاتی ازایشون داشتم اماازاونجایی که بقیه کاربران همون سوالاتوپرسیدنددیگه مزاحم نشدم ودرموردهورنی گرل عزیز،واقعأعقایدونظراتش برام جالب ونکته داربود!دیدگاهم بهش خیلی عوض شدخسته نباشی.

1 ❤️

2018-07-15 14:04:20 +0430 +0430
نقل از: shadow69
نقل از: poor_girl هنوز که به سوال صفحه ی نهم من که جواب نداده هورنی جونم :( چطوری تموم شدددددد شادوآ؟ آجی جون زود بیا بگو

فرصت سوال پرسیدن تموم شده میتونین نظرتون رو در مورد مهمانمون بگین تو همین تاپیک…

یعنی چی این چه وضعشه :| هنوز که به خیلی از سوالا جواب نداده

1 ❤️

2018-07-15 14:19:48 +0430 +0430

خستع نباشید…کاش زودتر میرسیدم وسوالی…ب هر حال، با تشکر از دوستان ک سبب یاد گرفتن ،سرگرمی، اطلاعات شدن…و یاشا دختر هورنی

1 ❤️

2018-07-15 16:00:40 +0430 +0430

مهمان این صندلی خیلی پیچوند. دیر دیر جواب میداد، احساس میکنم راست گفت. جنبه داشت به نظرم. در کل بهش 85 از 100 میدم ایشلا به همین برکت در زندگیش موفق بشه.

2 ❤️

2018-07-16 04:00:44 +0430 +0430

سوال جدیدی مطرح نشه

1 ❤️

2018-07-16 04:29:20 +0430 +0430

هورنی گرل که پدر من رو در آورد راضی نبودم ۶۰از ۱۰۰

1 ❤️

2018-07-16 05:15:38 +0430 +0430
نقل از: deba69 دوباره سلاااام :)

1-اسم اون داستانی ک گفتی درگیریت با اسلام توشه میشه بگی؟؟ ؟ میخوام بخونم (blush)

2-چرا گفتی سینه تو ارگاسمت در خواب نقش مهمی داشت ولی در جواب ب یکی دیگه نقش سینه هات در به اوج رسیدنت رو 0 درصد گفتی؟ گیج شدم :|

3-اونی ک گفتی همیشه ترن انت میکنه چیه؟؟؟؟؟؟ بیخود ک نمیگی :| باید بگی ? اینجا مگه صندلی داغ نیست ؟ مسئولین کجان رسیدگی کنن ؟این میپیچونه درست ب سوالامون جواب نمیده ?

4-توی سکس با این اعمال چطوری ؟ درمورد هرکدومش اندازه ی جمله حداقل 10کلمه ای نظرتو بگو ?

-موقع ساک زدن ی کمربند مثل قلاده حلقه بشه دور گردنت و یه سر کمر بند در دست ارباب هی کشیده بشی سمت وسط پاهاش

-دو طرف موهات رو با دو تا دستش بگیره و دیپ تروث…

-چشمات قرمز بشه و اشکات از شدت فشار ب گلوت سرازیر بشه…

-موقع انال سکس توی حالت داگی موهات کشیده بشه و از پشت چنگ زده بشه ب لپات

-در حالی ک داری ساک میزنی پاهای ارباب محکم حلقه بشه دور گردن و سرت و موهای پاهاش بچسبه دو طرف صورتت

-کمربند حلقه دور گردنت یه سرش دست ارباب و درحالی که داگی انال سکس باهات میکنه با ی دستش پی در پی ضربات محکم بزنه ب باسنت و با دست دیگش هم کمربند دور گردنت رو بکشه سمت خودش

-چشمات با پارچه بسته باشه و شمعی دست ارباب روشن و با هر بار ریزش تو نتونی حدس بزنی قراره روی سینت بریزه یا باسنت یا…

5-الان چه حسی داری؟

6- ی حالت دیگه مورد علاقت مثل همینا که گفتم شرح بده

7-بازم اینجوری بپرسم ازت؟؟؟؟ :) :)

سلاااام! ببخشید دیر شد...

۱. هنوز ننوشتم! نوشتم بهت میگم :)

۲. شت :| من فک کردم داره میگه اوج بگیری ، یعنی زن بودنت چه نقشی داره تو موفقیت های زندگیت :| من اینطوری فک کردم!

۳. نمگم ? ? اونم اگررر نوشتم بهت میگم که بخونیش!

۴. بابا! عه عه عه! حداقل ده کلمه ای؟!!

• دوس دارم ، کلاً این که به حلق برسه و حلق من تنگ بشه و بخواد بالا بیاره رو خوشم میاد.

• اتفاقا یکی از دوستان هم میگفت که موقع bdsm من صد در صد گریم میکنم! مگه نباید اینطور باشه؟ ?

• لپ؟ واهاااای! بله دیگه ، بخاطر همین داگی ، پوزیشن موردعلاقمه!

• کلاً وقتی پای ارباب درگیر میشه ، همه چی جذاب تر میشه!

• به به! ببینم کمر بستی به ترن آن کردنِ من سر صبحی؟ :| مخصوصا که با اون حالت خفگی و درد آنال و سوزش پشت ، ارباب دستور بده برای شمارش ضربات و تشکر...

• واهااای! داغی شمع و غافلگیریش موقع ریخته شدن رو پوست... به به

۵. میدونستم از قصد بوووود! اه! ازت بدم میاد!

۶. ارباب ، با لباس روی مبل نشسته و من (!) بدون لباس ، برهنه ، سجده روی پاهای ارباب... دست ارباب هم هر از گاهی روی بدن من بشینه... اون حسِّ خدمت!!

۷. نه دیگه نهههه! 🙄

مرسی از سوالای جذابت ? ?

بدجنس آخرشم پیچوندی اون ترن آن کننده رو :| دارم برات!! ولی خب مرسی از جوابهای صادقانت درمورد bdsm من که راضی بودم خیلی (inlove) ولی ای کاش مهلت بیشتر بود کاری میکردم صندلیت هم داغ بشه هم خیس!!! :D درکل خسته نباشی من از 100 بهت 85 میدم بخاطر این که هم خیلی دیر جواب دادی هم سوال پورگرل رو جواب ندادی اخر . داستانت رو نوشتی خبرم کن . موفق باشی ? ? ?

1 ❤️

2018-07-16 08:21:19 +0430 +0430

اتوبیوگرافی چی شد گشادا؟؟! :/
کیونتون میزارم اگه نزارینش :(

1 ❤️

2018-07-16 08:41:29 +0430 +0430

من هم راضی بودم به غیر از یکسری سوالهای بدیهی که پرسیدنشون جزو حریم خصوصی بود بقیه رو با صداقت و حوصله جواب داد ?

1 ❤️

2018-07-16 09:13:34 +0430 +0430

من راااااااااضی نبوووودم اصلا :( شووووووووخی :| آخه هورنی جونم اون سوال که خیلی بامزه بود و بیشترم جنبه ی طنز داشت و برای خنده گذاشتمش چون تو بیشتر صندلیای داغم از این سوالا میپرسن :(
نمیدونم چرا گفتی برات دردسر میشه یعنی نتونستم درک کنم اما حتما یه دلیلی برای خودت داشتی آجی جونم :* ازتم ناراحت نیستم و خیلی هم دومست دارم بنظرم خوب جواب دادی :-* :-* زود زود آلما و سامان بنوووووویس

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «