ضعف وافول در سایت

1400/12/10

سلام
در اینکه گردانندگان سایت تمام تلاش وتوان خودشون وگذاشتن برای بهتر شدن هرروزه سایت وجذابتر شدن مطالب منتشر شده اما متاسفانه مدتی است که یکی از قسمتهایی که از حذابترین قسمتها بوده بصورت آشکار وغیر قابل باوری دچار ضعف وافت محتوا شده وجذابیت وکششی که در گذشته داشته را از دست داده وشاید اگر فکری اندیشیده نشه براش کاملا تبدیل به یک بخش کمتر مورد بازدید تبدیل بشه از قسمت کمیک ومجلات صحبت میکنم قبلا براحتی چندین مجموعه وکمیک منتشر مبشد که هرکدوم خودش مراجعه کنندگان بسیاری وجذب میکرد اما مدتیه که کاملا بی محتوا شده وبا یقین میشه گفت تنها یک مجموعه (کمیک)در حال انتشار داره که اصلا به تنهایی نمیتونه کافی واشباع کننده باشه ،درصورت امکان مدیریت سایت هرچه زودتر فکری برای این قسمت باید بیندیشه

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-03-02 13:34:54 +0330 +0330

↩ Mahpishooni27
همینطور هست شاید قبلا بابت بخش کمیک بیشتر سایت وچک میکردم اما الان شاید هر چندبار که سایت وباز میکنم یه نگاه به قسمت کمیک میندازم

2 ❤️

2022-03-09 20:16:49 +0330 +0330

کاش یه توجه ای بشه از طرف مدیران سایت واین جایگاه ومحل پر بازدید هرچه زودتر سرو سامان بهش داده بشه همانطور که در گذشته بسیار جذاب وپر طرفدار بود ،نمیدونم توجهی میشه به درخواست هامون یا نه

1 ❤️

2022-04-26 23:02:56 +0430 +0430

الان من تعجب کردم که چرا بخاطر گفتن این جملهای ممنوع شما را بلاک نکرده اند ! چون شما نیز مانند بقیه باید وانمود کنید که اینگونه نیست و تالار کمیک اصلا ببینده ندارد 😜 حضور کلاتو تیم که اصلا تاثیری در بازدید و مخاطب ندرد😁

2 ❤️

2022-04-26 23:21:15 +0430 +0430

تولید و ترجمه محتوای تالار کمیک یک فعالیت داوطلبانه است که به روی همه گشوده است. شهوانی نمی تواند کاربران را وادار به فعالیت بیشتر کند. اگر فعالیت کاربران این بخش کم شده از خودشان سوال کنید که دلیلش چیست یا خودتان دست بکار شوید.

3 ❤️

2022-07-31 17:04:11 +0430 +0430

↩ admin
سلام
این نوشته بیشتر یک درخواست بود تا یک رودررویی وایراد گرفتن سخن شما کاملا به حق وپسندیده هست وقسمت کمیک سایت به صورت داوطلبانه توسط اعضاء ودوستانی که در ترجمه آثار تخصص دارند تهیه وتنظیم میشه اما متاسفانه اینطور که مشخص هست این قسمت بیشتر از سایر قسمتها در معرض فیلترینگ مدیران سایت قرار میگیره وبسیاری از اعضا بابت فعالیت در این قسمت صابون بلاک به تنشون خورده خوشبختانه بنده از دنبال کنندگان آثار گروه پرتلاش کلاتو هستم وغیر از سایت در تلگرام ودنبال کردن دیگر آثار ترجمه شده توسط این دوستان از فیلم ها وکمیک ها و… میباشم وهیچ ایرادی به این دوستان رو وارد نمیبینم این عزیزان با لطف ومحبتی که دارند در امری که دارای تخصص هستن کوتاهی نمیکنن وآثار وترجمه میکنن که جای تشکر داره اما نمیدونم چرا وبه چه دلیل به نوعی در اذهان جا افتاده که مشکلات وکم محتوا شدن این قسمت دلیلش مدیریت این گروه ونظارت این گروه بر این گوشه از سایت میباشد که از جذابیتها وپر بیننده ترین های سایت هم بوده وجای رونق وجذب بیشتر بازدید کننده هم داره اما دوست ادمین با اعلام اینکه چون این قسمت بصورت داوطلبانه وتوسط اعضا تغذیه میشه از وظیفه ای که گردانندگان برعهده گرفتن چیزی کم نمیکنه درست که ممکن هست زحمات شما دوستان مورد تقدیر قرار نگرفته اما درخواست دارم که با نظارت بیشتر واستفاده از نیروهایی که درحال تلاش هستند وصادقانه بار این قسمت را در کنار محصولات تیم کلاتو به دوش میکشند را با نک
گاهی پرمهر ومهربانانه تر نظاره نمایید وبا نگاه پر محبت خویش باعث رونق بیشتر وتشویق دوستان مترجم واعضایی که آثار را منتشر میکنند شوید تا هم شائبه جبهه گیری در مقابل دوستان مشتاق فعالیت در این زمینه از بین رفته و توهم انحصار در انتشار آثار عده ای خاص از میان برود ودوباره شاهد انتشار کمیکهای جذاب وپربازدید وهمچون گذشته بی رقیب در این زمینه باشیم
امیدوارم این درد دل را گپ دوستانه دانسته وتشکر وسپاس بنده ودیگر دوستان ذره ای از خستگی فعالیت مدیران وزحمتکشان سایت را از بین ببرد

سلامت وشاد باشید

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «