عربهایی که به ایران می آیند و از زنان ایرانی فیلم میگیرند

1397/02/21

2575 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-06-10 20:57:52 +0430 +0430

وقتی که امثال علم الهدی برای رونق بازار خودشون دختران باکره به فروش میزارن انتظار دارین با پشت گرمی امثال این گوساله کسی چیزی به این بکن در رو ها بگه؟

2 ❤️

2018-06-10 21:02:25 +0430 +0430
نقل از: shadow69 وقتی که امثال علم الهدی برای رونق بازار خودشون دختران باکره به فروش میزارن انتظار دارین با پشت گرمی امثال این گوساله کسی چیزی به این بکن در رو ها بگه؟

بله ما خودمون هم مقصریم اما در دیزی بازه حیای گربه کجاست

0 ❤️

2018-06-10 21:05:00 +0430 +0430

من منتظرم پولی دستم بیاد اگ بیاد میرم عراق و سوریه فقط کص این کصکشا رو میکنم فیلم میگیرم پخش میکنم حیف الان پول ندارم

1 ❤️

2018-06-10 21:06:45 +0430 +0430
نقل از: hesam0034 من منتظرم پولی دستم بیاد اگ بیاد میرم عراق و سوریه فقط کص این کصکشا رو میکنم فیلم میگیرم پخش میکنم حیف الان پول ندارم

اینم مقابله به مثل اما من توی فکر یک راه حل نهایی هستم که دیگه جرات همچین کاری رو نداشته باشن ?

0 ❤️

2018-06-10 21:18:41 +0430 +0430
نقل از: hesam0034 من منتظرم پولی دستم بیاد اگ بیاد میرم عراق و سوریه فقط کص این کصکشا رو میکنم فیلم میگیرم پخش میکنم حیف الان پول ندارم

هواست باشه اونجا رفتی کونتو نگان در ضمن هر که جنده و کونی باشه هر جا باشه میکننش هیچ فرقی نداره .

0 ❤️

2018-06-10 21:48:21 +0430 +0430
نقل از: hot_hami_82 درود از دید من فاحشه اهل هر کجا که باشه آبرویی ندارد که بخواهد از بین برود . فرقی هم ندارد ایرانی باشد یا عرب و با همه آنها باید مثل طفیلی برخورد کرد و هیچ احترامی ندارند

همه زنان قابل احترام هستن حتی کارگران جنسی چون در مواقع بسیاری باعث ایجاد یک آرامش استاندارد شدند و هنوز هم میشوند پس قابل احترام هستند
بحث ما در این تایپک کارگران جنسی نیست

بلکه بحث ما در مورد سواستفاده همسایگان عرب زبان ایران هست که از موقعیت یک شهر توریستی برای ایجاد حس کینه جوییه شخصی همچین فیلمهایی رو منتشر میکنند

1 ❤️

2018-06-10 21:58:29 +0430 +0430

از یه طرف حرفت درسته..من خودمم ازین عربای آب کون حالم بهم میخوره...چاقالای حرومی میان اینجا کون دختره مردم میزارن ولی اینم در نطر بگیر این جنده پتیاره ها خودشونو به پنجاه هزار تومنه اینا میفروشن...پس اینا هم حقشونه که همچین بلایی سرشون بیاد....والا ما فیلمایی که ازین دخترای ایرانی که خودشونو در اختیار اعراب خارکسده گذاشتن دیدیم,همشون با رضابت کامل داشتن کارشونو میکردن...پس حقشونه

1 ❤️

2018-06-10 22:03:03 +0430 +0430
نقل از: ali0374

چرت نگو داداشم خودت و هر ادم عاقلی میدونه هدف از این تاپیک فقط ترویج نژاد پرستیه والله همه ی ما میدونیم سکس با زن و دختر مردم به خودی خود کار اشتباهیه حالا این دختر هرکی و از هر کشوری باشه من و تو هم اینجاییم چون دنبال کیس برا سکسیم فرقی هم نداره اون کیس کیه و از کجاست دروغ که به خودمون نمیتونیم بگیم تهش ما باید یه نمه مردونگی و شرف داشته باشیم که ابروی اون طرف رو به بازی نگیریم اما دخترای هموطن ما هم خودشون میرن دبی تا با اینکار پول در بیارن چرا ؟چون اینجا زن رو کسی ادم حساب نمیکنه یا نمیبرن سر کار یا ببرن چس مثقال میدن دستش بدون بیمه اونم با خر حمالی چون کشور ما سر تا پاش بی کاریه چون درس میخونیم تهش هیچی نیست بازار کار نداره اینا هم که فیلم میگرن خودشون ذاتن بی شرفن که تو کشور ما هم کم نیست نمونش همون بازیگر خانم امیر ابراهیمی فیلم ایشون رو که یه عرب نداد بیرون پس جم کن تاپیک مسخرتو زنی که تو کشور خودش یه ورزشگاه بره همون بهنر بره دبی کوس بده

نژاد پرستی چیه اگر از فامیلت فیلم بذارن توی اینترنت خوبه

منطقی باش مگه مردهای ایرانی میرن لبنان جنده خونه از زنهای عرب فیلم میذارن

یخورده عاقلانه نظر بده

بحث ما فقط انتشار فیلمه

من چکار دارم به اینکه دختر ایرانی سکس میکنه اصلا بره سکس بکنه

ما میگیم چرا عربها فیلم منتشر میکنن و مدام تکرارش میکنن

0 ❤️

2018-06-10 22:06:07 +0430 +0430
نقل از: yasin-joon

از یه طرف حرفت درسته..من خودمم ازین عربای آب کون حالم بهم میخوره...چاقالای حرومی میان اینجا کون دختره مردم میزارن ولی اینم در نطر بگیر این جنده پتیاره ها خودشونو به پنجاه هزار تومنه اینا میفروشن...پس اینا هم حقشونه که همچین بلایی سرشون بیاد....والا ما فیلمایی که ازین دخترای ایرانی که خودشونو در اختیار اعراب خارکسده گذاشتن دیدیم,همشون با رضابت کامل داشتن کارشونو میکردن...پس حقشونه

نظرتون چیه یه تایپک بذاریم که به عربا بگیم تشریف بیارید کون زنهای ایران بذارید

بعد بهشون جایزه هم بدیم

هان ?

0 ❤️

2018-06-10 22:08:09 +0430 +0430

عجب ، عجب !!!
بعد از ۴۰ سال غیرت آقایون ایرانی گل کرده …

مملکت به گاه رفته، میلیاردی اختلاس شده ،نه فرهنگی مونده نه هوویتی .

بسیجی و پاسدار و آخوند و عرب و اسلام ، ۷ جد و اباد ایرانیو سرویس کردن ، آقایون ایرانی تازه به فکر انتقام افتادن!! اونم چه انتقامی… که برن سوریه و عراق کوس بکنن که انتقام بگیرن !!!

عجب ، عجب …

1 ❤️

2018-06-10 22:15:22 +0430 +0430

حالا شما مشکلتون با عربهاست یا اینکه چرا فیلم پخش میکنند . اولا این جندها نباید بزارن ازشون فیلم گرفته بشه در ثانی ما خودمون داریم از ناموسمون فیلم وعکس به این و اون میدیم چه فرقی داره که کی ببینه در ضمن مجازی حد و مرزی نداره همین عکس و فیلمها پر توسایتهاست و از همه قومیتها وجود داره همه کس هم میبینه خارجیامی بینن ایرانیا میبینن و یا اعربها . بهرحال بنظرم این فقط بحث نژاد پرستانه هست و بس

1 ❤️

2018-06-10 22:17:17 +0430 +0430
نقل از: asheghxxx94 حالا شما مشکلتون با عربهاست یا اینکه چرا فیلم پخش میکنند . اولا این جندها نباید بزارن ازشون فیلم گرفته بشه در ثانی ما خودمون داریم از ناموسمون فیلم وعکس به این و اون میدیم چه فرقی داره که کی ببینه در ضمن مجازی حد و مرزی نداره همین عکس و فیلمها پر توسایتهاست و از همه قومیتها وجود داره همه کس هم میبینه خارجیامی بینن ایرانیا میبینن و یا اعربها . بهرحال بنظرم این فقط بحث نژاد پرستانه هست و بس

این نظر شما هست ولی بازم اشتباه میفرمایید چون من به قومیتی توهین نکردم

0 ❤️

2018-06-11 20:53:53 +0430 +0430
نقل از: didbazdidxxx

هواست باشه اونجا رفتی کونتو نگان در ضمن هر که جنده و کونی باشه هر جا باشه میکننش هیچ فرقی نداره .

ریدم دهن گشادت ایکبیری ننه جنده عنم تو ابجیات کصکش اوبی

0 ❤️

2018-06-11 21:09:54 +0430 +0430

از این ب بعد میرم تو کار زن عرب.کسکشا

1 ❤️

2018-06-11 21:09:55 +0430 +0430

دوستانی که نمونه ایی از این فیلم هارو دارن لطفا بزارن

0 ❤️

2018-06-11 21:12:54 +0430 +0430

میخواهی یک راه حل خوب و اجرایی با جواب دهی عالی برات پیشنهاد بدهم :
این هست که هزینه اینجور کارها را براشون بالا ببریم اگر وارد بازار این کارها بشویم و به بهانه اینکه خود ما جنده داریم بکشونیمشون توی خونه و چند تایی رو سر ببریم یا با گلوله مغز هاشون را متلاشی کنیم و فیلم بگیریم بگذاریم رو وب اینجوری میترسند و دنبال این کارها تو ایران نمیگردند

3 ❤️

2018-06-11 21:17:26 +0430 +0430
نقل از: monsterlt
نقل از: asheghxxx94 حالا شما مشکلتون با عربهاست یا اینکه چرا فیلم پخش میکنند . اولا این جندها نباید بزارن ازشون فیلم گرفته بشه در ثانی ما خودمون داریم از ناموسمون فیلم وعکس به این و اون میدیم چه فرقی داره که کی ببینه در ضمن مجازی حد و مرزی نداره همین عکس و فیلمها پر توسایتهاست و از همه قومیتها وجود داره همه کس هم میبینه خارجیامی بینن ایرانیا میبینن و یا اعربها . بهرحال بنظرم این فقط بحث نژاد پرستانه هست و بس

خب داری اشتباه میکنی اون قومیت(که گفتی) اگر بتوانه کاری میکنه که سر به تن یک ایرانی نباشه واقع بین بودن با نژاد پرستی فرق داری نژاد پرستی یک حس حقارت نسبت به بقیه است که فرد سعی میکنه چیزهایی که خودش نداره اما دیگران دارند رو تخریب کنه دقیقا کاری که پشتون ها تو افغانستان برا بقیه اقوام فارسی زبان میکنند اینها حتی تو ترکیه هم همین کارها رو میکند چون نسبت به اونها هم حس حقارت و دشمنی دارند این رو از رو دشمنی نمینویسم دیدم که میگویم

0 ❤️

2018-06-11 21:57:18 +0430 +0430
نقل از: behnam.....

خب داری اشتباه میکنی اون قومیت(که گفتی) اگر بتوانه کاری میکنه که سر به تن یک ایرانی نباشه واقع بین بودن با نژاد پرستی فرق داری نژاد پرستی یک حس حقارت نسبت به بقیه است که فرد سعی میکنه چیزهایی که خودش نداره اما دیگران دارند رو تخریب کنه دقیقا کاری که پشتون ها تو افغانستان برا بقیه اقوام فارسی زبان میکنند اینها حتی تو ترکیه هم همین کارها رو میکند چون نسبت به اونها هم حس حقارت و دشمنی دارند این رو از رو دشمنی نمینویسم دیدم که میگویم

برخورد اعرابی که به ایران میان و ایکارها رو انجام می دن (البته نه همشون) کاملن نژاد پرستانه هست و در مقابل مردم ایران سکوت میکنند

اما بازهم من با اعمال خشونت آمیز مخالفم ?

0 ❤️

2018-06-11 22:00:03 +0430 +0430
نقل از: behnam..... میخواهی یک راه حل خوب و اجرایی با جواب دهی عالی برات پیشنهاد بدهم : این هست که هزینه اینجور کارها را براشون بالا ببریم اگر وارد بازار این کارها بشویم و به بهانه اینکه خود ما جنده داریم بکشونیمشون توی خونه و چند تایی رو سر ببریم یا با گلوله مغز هاشون را متلاشی کنیم و فیلم بگیریم بگذاریم رو وب اینجوری میترسند و دنبال این کارها تو ایران نمیگردند

میفهمم چقدر ناراحتی درست مثل خودم

اما خونریزی دیگه کافیه

بسه دیگه دنیا تغییر کرده

باید یه دیپلماسی در پیش بگیریم

0 ❤️

2018-06-11 22:13:54 +0430 +0430
نقل از: behnam..... میخواهی یک راه حل خوب و اجرایی با جواب دهی عالی برات پیشنهاد بدهم : این هست که هزینه اینجور کارها را براشون بالا ببریم اگر وارد بازار این کارها بشویم و به بهانه اینکه خود ما جنده داریم بکشونیمشون توی خونه و چند تایی رو سر ببریم یا با گلوله مغز هاشون را متلاشی کنیم و فیلم بگیریم بگذاریم رو وب اینجوری میترسند و دنبال این کارها تو ایران نمیگردند

اما خونریزی دیگه کافیه

بسه دیگه دنیا تغییر کرده

اشتباه بسیار وحشتناکی داری میکنی دوست عزیز چیزی به نام دیپلماسی یعنی چک و چونه زدن سر دستاورد ها که سربازان و لوله تفنگ به دست اوردن یک نگاه به سوریه بکن ببین هر تیکه اش افتاده زیر پای یک سرباز اجنبی حتی امریکایی ها یک نگاه هم بکن به دیدر ترامپ با کیم جونگ رهبر کره شمالی اونها بر خلاف ما تحریم رو چند سال تحمل کردن بمب اتم ساختند موشک های قاره پیما ساختند حالا ترامپ داره التماسشون میکنه یک دیدار با رهبرشون داشته باشه یعنی رهبر کشوری که به اندازه یک استان یزد ایران است

این گفته مائو رو هیچوقت فراموش نکن :قدرت دیپلماسی از لوله تفنگ بیرون میاد

0 ❤️

2018-06-11 22:34:49 +0430 +0430
نقل از: behnam.....

اما خونریزی دیگه کافیه

بسه دیگه دنیا تغییر کرده

اشتباه بسیار وحشتناکی داری میکنی دوست عزیز چیزی به نام دیپلماسی یعنی چک و چونه زدن سر دستاورد ها که سربازان و لوله تفنگ به دست اوردن یک نگاه به سوریه بکن ببین هر تیکه اش افتاده زیر پای یک سرباز اجنبی حتی امریکایی ها یک نگاه هم بکن به دیدر ترامپ با کیم جونگ رهبر کره شمالی اونها بر خلاف ما تحریم رو چند سال تحمل کردن بمب اتم ساختند موشک های قاره پیما ساختند حالا ترامپ داره التماسشون میکنه یک دیدار با رهبرشون داشته باشه یعنی رهبر کشوری که به اندازه یک استان یزد ایران است

این گفته مائو رو هیچوقت فراموش نکن :قدرت دیپلماسی از لوله تفنگ بیرون میاد

که به نفع کشورش فرمان بده نه منافع شخصی

شاید نظر شما از لحاظ عملی برای سرکوب همچین اقدامات کینه جویانه ای بهتر عمل بکنه

من منکر نظرات شما نیستم

اما به سیاست اخیر امریکا هم نگاه کنید که چطوری با جذب سرمایه جهان عرب اونارو برده خودش کرده :)

0 ❤️

2018-06-11 23:54:19 +0430 +0430

منظورت از عربا چي هست ؟
( خوزستان يا اونا )

0 ❤️

2018-06-12 00:03:44 +0430 +0430
نقل از: Funny@man منظورت از عربا چي هست ؟ ( خوزستان يا اونا )

که بعنوان توریست وارد ایران میشن

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «