علت تمام بدبختی ما ایرانیها!

1397/11/13

علت همه بدبختی ما ایرانیها فقط و فقط یک چیز است!

دشمنی بی‌جهت با اسرائیل
و تا وقتی به این دشمنی بی‌خود و بی‌دلیل، چه در سطح فردی و چه در سطح حکومتی پایان ندهیم، هر روز یک بدبختی جدید خواهیم داشت. می‌پرسید چرا؟

۱. یکی از دلایل انقلاب خمینی در ایران کینه و تنفر از اسرائیل بود که در سخنرانیهایش از سال ۱۳۴۲ واضح هست

۲. جنگ عراق ۶ سال اضافه طول کشید. چون او معتقد بود “راه قدس از کربلا می گذرد”
میلیونها کشته و زخمی، بمبارانهای شبانه و ویرانی شهرهای کشور نتیجه ادامه بی‌دلیل این جنگ بود

۳. برای نابودی اسرائیل گروههای تروریستی حماس و حزب الله را تاسیس کردیم و نه تنها میلیونها دلار پولمان را برای آنها فرستادیم، بلکه در جهان به عنوان حامی تروریست معرفی شدیم.
نتیجه آن تحریم و بدبختی، دلار ۱۰.۰۰۰ تومانی، بی‌اعتباری پاسپورت، نامیدنمان بعنوان “محور شرارت” توسط جورج بوش، قانون ویزا و غیره و غیره

۴. برای نابودی اسرائیل به ساخت موشکهای بالستیک و بمب اتم رو آوردیم و نتیجه آن تحریمهای وحشتناک و میلیاردها دلار ضرر مالی

۵. برای باز نگه داشتن راه مبارزه با اسرائیل پشت سر رژیم جنایتکار اسد ایستادیم و نه تنها میلیاردها دلار هزینه کردیم و صدها کشته دادیم، دستمون به خون ۵۰۰ هزار انسان بی‌گناه آلوده شد و چنان نفرتی از خود در دل اعراب و سوریها کاشتیم که فقط خدا میدونه کِی و چگونه از ما انتقام میگیرند

و من نگرانم که بدبختی بعدی، جنگ با آمریکا باشد!
آخر تا کجا؟ تا کی؟ برای چه؟ به چه علت؟ آیا مشکل مرزی با اسرائیل داریم؟ مشکل آبی؟ مالی؟
فقط و فقط یک نفرت مذهبی بی‌دلیل از یهودیها و اسرائیل. که اون هم مسبب و بانیش آخوندهای جنایتکار حاکم ایران هستند

✩برگرفته از فیسبوک✩

16 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-02-01 22:52:57 +0330 +0330

دشمنی با اسرائیل یعنی دشمنی با یهود،یهود یعنی قدرت،برنامه ریزی برای چند صد سال بعد،صاحبان رسانه،سرمایه داران بزرگ،سازمان های سری،ثروت و …هرچیزی که فکرشو بکنی چه مادی و چه معنوی مال یهود تو این دنیا،مسلما دشمنی با چنین قومی نتیجش بگا رفتنه

2 ❤️

2019-02-01 23:30:57 +0330 +0330
نقل از: داش.آکل ای کاش مشکل مرزی و آبی داشتیم .....مشکل ایدئولوژی کثیف جمهوری اسلامی است ایدئولوژی که یکی از ارکان آن یهودی ستیزی است .....به غیر از ایدئولوژی کثیف این رو هم باید درک کرد که نظام جمهوری اسلامی به غیر از دژمن دژمن گفتن چیزی ندارد ....واقعا رهبر حقیر اگه از دشمنی با آمریکا و اسرائیل و.....نگویید درباره ی چی صحبت کنه به اقتصادش بنازه .....به آزادی های اجتماعی بنازه ....به وضعیت حقوق بشر کشور بنازه .....واقعا اگر از این نظام به غیر از غرب ستیزی رو بگیریم چی میمونه؟

به نکته دقیقی اشاره کردی ?

اصلاً خطابه های نماز جمعه شونو ببین. توی کدومش حرف از صلح و دوستی با بقیه مردم دنیا زدن؟

همه ش شده فحاشی به ترامپ و بوش و نتانیاهو و … یه سری بزغاله هم نشستن اون جلو میگن بععععععع. تکبیر ?

1 ❤️

2019-02-01 23:48:03 +0330 +0330

با نظر اون داداشمون که گفت در افتادن با یهودیان یعنی در افتادن با قدرت موافقم.

2 ❤️

2019-02-01 23:55:28 +0330 +0330
نقل از: shadow69 با نظر اون داداشمون که گفت در افتادن با یهودیان یعنی در افتادن با قدرت موافقم.

خب یحتمل اون داداشتون هم با شما موافقن :)

راستی شَدو، جون عمام راحله آواتارتو عوض کن. هر وقت میبینمت تصور میکنم امام نقی ظهور کرده (dash)

1 ❤️

2019-02-02 00:01:04 +0330 +0330

ببخشید من چند تا سوال دارم چند وقته کسی اگه جواب درستشونو داره بهم بگه لطفا

الان دشمنی اینا با اسرائیل یا با دین یهود؟ اگه با یهودیت دشمنی دارن دلیلش چیه؟ مگه دین نیس؟ چرا با مسیحیت مشکل ندارن؟

2 ❤️

2019-02-02 00:03:09 +0330 +0330
نقل از: ترومن
نقل از: shadow69 با نظر اون داداشمون که گفت در افتادن با یهودیان یعنی در افتادن با قدرت موافقم.

راستی شَدو، جون عمام راحله آواتارتو عوض کن. هر وقت میبینمت تصور میکنم امام نقی ظهور کرده (dash)

منم میترسم از چارلز منسون خیلی قیافه ترسناکی داره

1 ❤️

2019-02-02 00:07:22 +0330 +0330
نقل از: Dark_Lady ببخشید من چند تا سوال دارم چند وقته کسی اگه جواب درستشونو داره بهم بگه لطفا

الان دشمنی اینا با اسرائیل یا با دین یهود؟ اگه با یهودیت دشمنی دارن دلیلش چیه؟ مگه دین نیس؟ چرا با مسیحیت مشکل ندارن؟

چکیده: يهوديها، قبل از ظهور اسلام طبق كتب مذهبي خود، انتظار آمدن پيامبر خاتم را داشتند و ديگران را به آن بشارت مي دادند، ولي با ظهور اسلام و جلوگيري از منافع نا مشروع آنها و انحرافات و خودكامگي هاي آنها، نه تنها دعوت اسلام را نپذيرفتند، بلكه در آشكار و نهان بر ضد اسلام قيام كردند، چنانكه قرآن مي فرمايد: «و هنگامي كه از طرف خداوند كتابي براي آنها (يهوديان و…) آمد كه موافق نشانه هايي بود كه با خود داشتند و پيش از اين به خود نويد پيروزي بر كافران مي دادند…

2 ❤️

2019-02-02 00:14:47 +0330 +0330
نقل از: Dark_Lady ببخشید من چند تا سوال دارم چند وقته کسی اگه جواب درستشونو داره بهم بگه لطفا

خب تا اونجایی که من میدونم این دشمنی اسلام با یهودیها ریشه در دشمنی مسیحیان با یهودیها داره.

پیش از وقوع جنگ دوّم جهانی، در تمام اروپا محلهایی برای یهودیان ساکن در شهرها در نظر گرفته بودند بنام "گِتو" که محلهایی کثیف و آلوده به امراض مختلف بود.

در واقع یهودیها همیشه تاریخ شهروند درجه ۲ به حساب میومدن.

دشمنی پیامبر هم با قبایل یهودی در سراسر تاریخ سیاه اسلام برجستگی غیرقابل انکاری داره☝

جنایت و قتل عام قوم بنی قریظه توسط شخص پیامبر نمود بارز دشمنی تاریخی اسلام با یهود هست ?

3 ❤️

2019-02-02 07:18:06 +0330 +0330

اصن بخاطر همین گذاشتمش دیگه.
تمثال همچون ماه من ببین ثواب اخروی ببر ?

5 ❤️

2019-02-02 07:25:59 +0330 +0330

علت بدبختی ما رابطه خوب نداشتن با کشوراسراییله الان حتی روسیه رفت طرف اسراییل و به ایران پشت کرد ،

1 ❤️

2019-02-02 10:10:59 +0330 +0330

خب تا اونجایی که من میدونم این دشمنی اسلام با یهودیها ریشه در دشمنی مسیحیان با یهودیها داره.

پیش از وقوع جنگ دوّم جهانی، در تمام اروپا محلهایی برای یهودیان ساکن در شهرها در نظر گرفته بودند بنام "گِتو" که محلهایی کثیف و آلوده به امراض مختلف بود.

دشمنی پیامبر هم با قبایل یهودی در سراسر تاریخ سیاه اسلام برجستگی غیرقابل انکاری داره☝

جنایت و قتل عام قوم بنی قریظه توسط شخص پیامبر نمود بارز دشمنی تاریخی اسلام با یهود هست ?

مرسی ولی الان بیشتر گیج شدم?

خود پیامبر هم مشکل داشت با یهودیی ها؟ چرا؟ مگه به قول خودشون ادیان الهی نیستن؟ چجوریه که این همه باهم دشمنی دارن :/

1 ❤️

2019-02-02 15:37:50 +0330 +0330

علت بدبختی ما گفتن مرگ بر اینو مرگ براونه

2 ❤️

2019-02-02 16:30:58 +0330 +0330

من با توجه به تحولات اخیر کشور اینو پیش بینی میکنم که یه نفر از خودشون میشه ابر قهرمان ملت و ظاهرا انقلاب میشه و اخوندها میرن ولی یکی رو خودشون بزرگش میکنن تا همه چیز دوباره دست خودشون باشه ظاهر قضیه هم میشه اوخوندا رفتن و دموکراسی روی کار اومده که اون وقته یه کم به مردم حال میدن تا سر و صداها بخوابه و دوباره شروع کنن چاپیدنه مردمو.
مگه میشه از روی گنج بلند شد. هر کاری میکنن تا بمونن

2 ❤️

2019-02-02 16:33:47 +0330 +0330

تو دیگه چقد ساده ای!!!

0 ❤️

2019-02-07 23:11:34 +0330 +0330

به امید نابودی این کشور تخمی با ادمای تخمی ترش … دیگی که برای من نجوشه میخوام سرسگ توش بجوشه این کشور برای ماها چی کرد اصلا چه دینی ما بهش داریم ک بدیم یه بار زنده بودیم اونم اینطور داره هدر میره و هر روز ارزوی مرگ میکنیم …

2 ❤️

2019-02-07 23:44:13 +0330 +0330
نقل از: Nimnima1990 علت بدبختی ما رابطه خوب نداشتن با کشوراسراییله الان حتی روسیه رفت طرف اسراییل و به ایران پشت کرد ،

روسیه که همیشه تاریخ فقط خیانت کرده و به قول معروف به ایران کیر زده!

تنها کشوری که صادقانه با ما رفتار کردن، همین آمریکا و اسرائیل بودن که این بار ما قدرشونو ندونستیم! :|

0 ❤️

2019-02-07 23:51:47 +0330 +0330
نقل از: ._.Moonlight._.

مرسی ولی الان بیشتر گیج شدم?

خود پیامبر هم مشکل داشت با یهودیی ها؟ چرا؟ مگه به قول خودشون ادیان الهی نیستن؟ چجوریه که این همه باهم دشمنی دارن :/

خب یهودیها پیامبر مسلمونهارو مسخره میکردن.

بزرگترین مشکلی برای پیامبر دریت کردن، قبله مسلمونها بود. پیامبر برای اینکه نظر مثبت و موافق قبایل عرب یهودی رو جلب کنه، قبله مسلمونهارو بیت المقدس قرار داد که همون قبله یهودیها بود.

وقتی یهودیها دیدن این پیامبر جدید هم قبله اونهارو به رسمیت شناخته شروع کردن به مسخره کردن. و محمد هم که دید نقشه اش نگرفته، قبله رو به سمت کعبه برگردوند و شمشیرش رو در برابر یهودیها از رو بست!

1 ❤️

2019-02-08 01:05:08 +0330 +0330
نقل از: ._.Moonlight._. ببخشید من چند تا سوال دارم چند وقته کسی اگه جواب درستشونو داره بهم بگه لطفا

با درود
ببین دوست من بحث مشکل با یهود نیست همونطور که میبینی ایران هم یهودی داره! بحث صهیونیست ها هستند که حتی دین یهود خودشون هم تحریف کردند و رژیم صهیونیست حتی در جهان هم در دیدگاه نه من و شما و سران حکومت ها که مردم جهان منفوره چرا که یک رژیم کودک کش هست و کلا نه بخاطر پشتیبانی از حکومت ایران که واقعا کثیف و ناجوانمردانه آدم کشی کرده و میکنه گذشته از این ها اکنون که ایران در شرایط بسیار بد از لحاظ جایگاه مردمی قرار داره و گروه های تجزیه خواه بگونه پنهانی فعال هستند خدای نکرده اگر فردا جمهوری اسلامی نباشه کشور ما تجزیه میشه و ما شاهد یک یوگوسلاوی از هم پاشیده نو خواهیم بود! اکنون بحث من نه تنها پشتیبانی از حکومت جمهوری اسلامی که پشتیبانی از بودنِ ایرانِ موجودیت ایران که کشورهای زورگویی مانند آمریکا چون خودشون چیره گر هستند به خودشون حق میدن که به همه دست درازی کنند و گردن کلفتی کنند ، دوستان توجه کنند جمهوری اسلامی به هیچ عنوان خوب نیست ولی توی شرایط کنونی کشور انتخاب میان بودن و نبودن ایرانِ !!! تا چهار ماه آینده رویدادهای نیکی رخ خواهد داد خوشحال باشید.

0 ❤️

2019-02-08 11:49:57 +0330 +0330
نقل از: jeyjeymanam
نقل از: ._.Moonlight._. ببخشید من چند تا سوال دارم چند وقته کسی اگه جواب درستشونو داره بهم بگه لطفا

با درود ببین دوست من بحث مشکل با یهود نیست همونطور که میبینی ایران هم یهودی داره! بحث صهیونیست ها هستند که حتی دین یهود خودشون هم تحریف کردند و رژیم صهیونیست حتی در جهان هم در دیدگاه نه من و شما و سران حکومت ها که مردم جهان منفوره چرا که یک رژیم کودک کش هست و کلا نه بخاطر پشتیبانی از حکومت ایران که واقعا کثیف و ناجوانمردانه آدم کشی کرده و میکنه گذشته از این ها اکنون که ایران در شرایط بسیار بد از لحاظ جایگاه مردمی قرار داره و گروه های تجزیه خواه بگونه پنهانی فعال هستند خدای نکرده اگر فردا جمهوری اسلامی نباشه کشور ما تجزیه میشه و ما شاهد یک یوگوسلاوی از هم پاشیده نو خواهیم بود! اکنون بحث من نه تنها پشتیبانی از حکومت جمهوری اسلامی که پشتیبانی از بودنِ ایرانِ موجودیت ایران که کشورهای زورگویی مانند آمریکا چون خودشون چیره گر هستند به خودشون حق میدن که به همه دست درازی کنند و گردن کلفتی کنند ، دوستان توجه کنند جمهوری اسلامی به هیچ عنوان خوب نیست ولی توی شرایط کنونی کشور انتخاب میان بودن و نبودن ایرانِ !!! تا چهار ماه آینده رویدادهای نیکی رخ خواهد داد خوشحال باشید.

بسیجی شاسکولو ببین! ? 🙄

آخه کصمیخ! اصلاً گیریم که اسرائیل به ناحق داره فلسطینیها و توله های کثیفشونو نفله میکنه، به تو چه؟؟ مگه تو وکیل وصی اونهایی؟؟

هر چند حقشون هست کشته بشن. همون فلسطینیهایی که توی اَبلَه سنگشونو به سینه میزنی، در جنگ ایران و عراق طرف صدام بودن. حرفهای من کاملاً مستند هستن↓

در ضمن، من به شخصه ترجیح میدم تو یه کشور پاره پاره ولی راحت و آزاد زندگی کنم تا ایران پهناور ویران و خرابِ به ظاهر مستقل! ?

شما بسیجیای بدبخت سگ یه آمریکایی و اسرائیلی هم نمیشید. چند روز دیگه بعنوان پادوی رژیم اسهالی برید راهپیمائی کنید تا یه ساندیس پرت کنن جلوتون! ارزشتون همینقدره ?

1 ❤️

2019-02-08 12:25:27 +0330 +0330

مگه نمی دونی این کونیا دلیلشون چیه؟ الآن همچین میرم رو ممبر کف کنی! ((مگر نمی دانی دین در نزد خدا یکی است و آن هم فقط اسلام است؟ قالو کونو یهودا و نصارا تهتدوا

این جا محمد میگه که حتی ابراهیم هم مسلمون بوده و از اول خدا ۱۲۴۰۰۰ پیغمبر فرستاد تا در اصل اسلام رو مطابق فهم مردم!تبلیغ کنن.... محمد میگه چیزی به اسم یهودی و مسیحی وجود نداره ؛چون مطالب یهودیت و مسیحیت تحریف شده و بعد از اومدن قرآن دیگه همه باید مسلمون میبودن... "اِنّ دین عند الله اسلام، مااختلف الذین اوت الکتاب الا من بعد جائهم العلم بغی بینهم این هم واسه اون مسلمونایی که میگن سندت کو!!! یک روز بالاخره تیتر میزنن ؛"اسلام رفت!" ?

0 ❤️

2019-02-08 12:31:05 +0330 +0330

از دید من عامل تمام نابسامانی های اسرائیل نظام نحس جمهوری اسلامیِ

اسرائیل همانطور که نیروهای برون مرزی جمهوری اسلامی را در سوریه و لبنان به فاک اعظم میده مطلقا باید منشأ تولید این نابسامانی را هم به شدیدترین شکل ممکن مورد تهاجم قرار بده

این حرام زاده های شیعه هیچ زبانی جزء زبان زور نمی فهمن

1 ❤️

2019-02-08 13:39:26 +0330 +0330
نقل از: فامیل.دور

از دید من عامل تمام نابسامانی های اسرائیل نظام نحس جمهوری اسلامیِ

اسرائیل همانطور که نیروهای برون مرزی جمهوری اسلامی را در سوریه و لبنان به فاک اعظم میده مطلقا باید منشأ تولید این نابسامانی را هم به شدیدترین شکل ممکن مورد تهاجم قرار بده

این حرام زاده های شیعه هیچ زبانی جزء زبان زور نمی فهمن

با جملهٔ آخر شما یاد کاربر “باید رید به اسلام” افتادم که میگفت با یک مسلمان فقط باید با شلیک گلوله تو مغزش صحبت کرد!

از زمان شلیک موشکهای نازنین کروز آمریکائی به مواضع سپاه در سوریه، هوای سوریه به طور کامل در اختیار نیرو هوائی قدرتمند اسرائیل قرار گرفته و سردار قایم سلیمانی هم در سوراخ موش مخفی شده! ? 🙄

1 ❤️

2019-02-08 13:41:10 +0330 +0330
نقل از: Asdf110 مغز کیری ها، متخصص میشوند!

شما به مغز کیری خودت ببخش جناب متخصص! ?

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «