علی سنتوری.ناتاشا

1402/07/24

علی سنتوری رو ندیده بودم، همیشه تصمیم داشتم ببینمش اما چرا ندیدم؟ خودمم نمی‌دونم.

داریوش مهرجویی عزیزم که کشته شد، یهو یادم اومد علی سنتوری همون چیزی بود که من هر روز، دیدنش رو عقب مینداختم…

امروز دیدمش بالاخره و آیا قراره از علی سنتوری بنویسم؟ نه.
لا به لای فیلم رد کمرنگی از خیانت رو میبینیم، گلشیفته فراهانی به بهرام رادان یا همون علی سنتوری خیانت می‌کنه.
در واقع علی سنتوری به خاطر خیانت بگا نمیره، و قبل از اون بگا رفته بود اما خب شاید بشه گفت سرعت بگاییش رو تسریع کرد، یا حتی منطقی‌تره بگیم دیگه همسرش نبود که سرعت‌گیر بگاییاش باشه.

لا به لای این‌ها فکر میکردم واقعا خیانت چیز بدیه؟
چرا اگه یکی با کیر بهتر از شوهرم پیدا کنم نمیتونم زیرش بخوابم و یا اگه شوهرم از ممه‌های خانوم فلانی خوشش بیاد نباید باهاش سکس کنه و مزه‌ی نیپل‌های اون زن رو حس کنه؟
اگه قراره بگید قبل از خیانت بگه و تکلیف این رابطه رو تموم کنه به تموم کردن چیزی شبیه به ازدواج فکر کنید.
چقدر دوندگی می‌خواد؟
و اصلا چقدر زنده‌ایم برای فقط تجربه‌ی یک نفر!

تموم کردن رابطه‌ی قبلی سخته، اغلبمون این درک رو نداریم که پارتنرمون ممکنه عاشق یکی دیگه بشه و وقتی مستقیم بگه آروم بپذیرریم، پس مجبوریم یواشکی با اون آدم باشم و در واقع خیانت کنیم اما واقعاً خیانت بده؟
سوال سختیه اما الان فکر نمیکنم پایبندی به هر آدمی بنا به یک شروع خودخواسته یا دگرخواسته، ضرورت داشته باشه.

14 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2023-10-16 16:24:25 +0330 +0330

بله خیانت بده
هرکس تنوع طلبی دوس داره میتونه مجرد بمونه و به تنوع طلبیش برسه خیلی سادس

7 ❤️

2023-10-16 16:30:13 +0330 +0330

تاپیکت من رو به یاد ابراهیم گلستان و همسرش انداخت.رابطه‌ی بین ابراهیم گلستان و فروغ به نظرم عجیب بود.یه جایی گلستان میگفت زنم میدونست و اطلاع کامل داشت و یه جاهایی همراه هم بودیم.یعنی زن‌میدونست شوهرش معشوقه داره و با این داستان کنار اومده بود

0 ❤️

2023-10-16 16:37:19 +0330 +0330

جدا از بحث انتقال بیماریها از این طریق در جامعه ،
خیانت بده به این دلیل که به نظرم درست نیست سختی های زندگی رو با همسر شریک بشیم ولی وقتی به عافیت رسیدیم عشق و حالمون رو بریم با یکی دیگه انجام بدیم . چیزی که متاسفانه خیلی باب شده در دنیا و مخصوص ایران هم نیست .

5 ❤️

2023-10-16 16:39:42 +0330 +0330
0 ❤️

2023-10-16 20:27:32 +0330 +0330

ببین مسئله عشقه به نظرم. اگر آدم واقعا عاشق کسی باشه باید بدونه و بپذیره جواب عشقش رو نمیتونه از آدم ها دریافت کنه. نمیشه واقعا… پایبندی و تعهد مسائل پیچیده ای هستن. انسان پیچیده تره… تمایلات رنگارنگی که توی وجود همه هست و باید دید واقعا اگه شرایط مهیا باشه بروز و ظهور پیدا میکنن یا نه. شاید جواب تفاهم باشه. درمیون گذاشته بشه…شاید پذیرفته بود

0 ❤️

2023-10-17 18:08:28 +0330 +0330

شما ماجرا رو نمیدونی.
علی سنتوری در مورد خیانت نبود در مورد علی خامنه ای بود برای همین توقیفش کردن.
اولا اسم علی سنتوری با اسم علی خامنه ای یکی بود. هر دو علی هستن. دومیش اعتیاد علی سنتوری کنایه به اعتیاد علی خامنه ای زده بود.بعدشم اگه جستجو گوگل کنی میبینی علی خامنه ای عاشق سنتور هست و خودش زمانی سنتور هم میزد و اینم یه کنایه دیگه به علی خامنه ای بود اسنادش هم موجوده. بعدشم اگه دیده باشی وسطای فیلم بود دست علی سنتوری میشکنه و چلاق میشه همون دستی هم چلاق میشه که دست علی خامنه ای چلاق هست. بازم اگه دقت کنی علی سنتوری از یه جا به بعد یه عبا رو دوشش میندازه که اونم نمادی از علی خامنه ای هست اخرشم هم خودشو هم همه اطرافیانشو به خاک سیاه میشونه بازم نماد علی خامنه ای. برای همین دیدن خیلی خیاره توقیفش کردن.

1 ❤️

2023-10-18 12:23:39 +0330 +0330

سلام
ظهرتون بخیر و شادی
زمانی که متاهل بودم،
با وجودیکه خودم
سعی میکردم یه جورایی پایه باشم
(از قبیل سر بچه طرف رو گرم کنم
یا
باهاش بازی کنم
تا اونها
منظورم همسرم و اون خانم سکس داشته باشتد.
و و و و
در نهایت هم
بهم خیانت کرد
هیچ زمان به خیانت فکر نکردم.
چون
فکر میکردم
شب موقع خواب
بایدبتونی جلوی وجدانت کم نیاری
و
ارامش داشته باشی
تحت هیچ شرایطی خیانت
نمیتونه توجیح داشته باشه جونم.

2 ❤️

2024-04-12 14:13:02 +0330 +0330

تا وقتی اسمشو بذاری خیانت، بد بودن میشه قسمتی از وجود کلمه
ولی اگر اسمشو بذاری casual sex خیلیم چیز خوبیه
بوس به نوک نیپلات 😁

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «