لال مونی :|

1394/05/09

چرا آزادی بیان وجود نداره…حتی همین جا که میشه تابو شکنی کرد بازم کلی محدودیت هست…واقعا چرا؟؟؟

1860 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-07-31 11:12:34 +0430 +0430

:|
کسی نظری نداره واقعا

0 ❤️

2015-07-31 11:16:12 +0430 +0430

از حیث ارزیابی و اینا؟ بنظرم بخاطر مسئله‌ی اسپم هست…
اینجا تالار گفتمانش کلاً خوب مدیریت نمی‌شه… چیزهایی که خلاف قوانین خود سایت هست، مثل دوست‌یابی توی تاپیک‌های بی‌ربط اصلاً حذف یا منتقل نمی‌شن… همه شق کردن ریختن این تو دیگه… چه می‌شه کرد…
شما سعی کن توی پستات از واژه‌هایی که انگار فیلتر دارند، استفاده نکنی دخترم. آ باریک الله

0 ❤️

2015-07-31 11:17:26 +0430 +0430

کسی نظری نداره واقعا[/quote]
هيچ محيطي بهتر و آزادتر از اين سايت به عمرم نديدم (البته در ايران رو عرض ميکنم)
شما هم کمي تحمل داشته باش ok صف ارزيابي براي همه هست
که به مرور اونم حل ميشه (smile) .

0 ❤️

2015-07-31 11:18:10 +0430 +0430

[quote=Sina…Karaj][quote=دخــــتر بــסِ]:|
کسی نظری نداره واقعا[/quote]
choon dg azadei am anchenan vojood nadare in hame daran mardomo be fuck midan yeki sedash dar nemiyad beghoole shaer man ye adame lal am ke ziade harfash moghiyate goftanesh nis sari sarkob mishim[/quote]

بابا اینجا که دیگه سایت سکسی هست…کلی قانون شکنی میشه توش…حتی اندازه سنگ قبر جا واسه نوشتن نیس
که…آزادی عقیده ام وجود نداره حتی نمیشه راجب چیزی نظره مخالف بدی…واقعا مسخره است.

0 ❤️

2015-07-31 11:20:06 +0430 +0430

[quote=سورا]از حیث ارزیابی و اینا؟ بنظرم بخاطر مسئله‌ی اسپم هست…
اینجا تالار گفتمانش کلاً خوب مدیریت نمی‌شه… چیزهایی که خلاف قوانین خود سایت هست، مثل دوست‌یابی توی تاپیک‌های بی‌ربط اصلاً حذف یا منتقل نمی‌شن… همه شق کردن ریختن این تو دیگه… چه می‌شه کرد…
شما سعی کن توی پستات از واژه‌هایی که انگار فیلتر دارند، استفاده نکنی دخترم. آ باریک الله[/quote]

نه مشکلم اون نیس اینجا اگه عقیده یا نظر یا حتی گرایش سکسی کسیو نقد کنی میریزن سرت…و چه بسا اصن نظرت پاک میشه…

0 ❤️

2015-07-31 11:23:30 +0430 +0430

بحث سیاسی که جایه خود دارد توو قوانین این سایت کله چیزه دیگه ام عنوان شده که بهش عمل نمیشه تجاوز به حریمه خصوصی یا خیلی مسایل دیگه ولی حتی نمیشه نقد سکسی کرد

0 ❤️

2015-07-31 11:25:15 +0430 +0430

فکر نمیکنم مشکل ارزیابی باشه…کلا این سایت با این همه آزادی بازم مخالف خیلی چیزاس

0 ❤️

2015-07-31 11:25:47 +0430 +0430

[quote=دخــــتر بــסِ][quote=سورا]از حیث ارزیابی و اینا؟ بنظرم بخاطر مسئله‌ی اسپم هست…
شما سعی کن توی پستات از واژه‌هایی که انگار فیلتر دارند، استفاده نکنی دخترم. آ باریک الله[/quote]

نه مشکلم اون نیس اینجا اگه عقیده یا نظر یا حتی گرایش سکسی کسیو نقد کنی میریزن سرت…و چه بسا اصن نظرت پاک میشه…[/quote]

آخه هر کسی اینجا عضو شده، امیدوار بوده بدون ترس و محدودیتی بتونه از فتیش‌هاش (گو انحراف باشند) لذت ببره و وقتی بهش اعتراضی می‌شه، خب اونم حس می‌کنه به آزادی بیان‌اش تعرض شده و کفری می‌شه.
کلاً تصور نمی‌کنم گرایش جنسی قابل درمان باشه، چه رسد به نقد :-)

0 ❤️

2015-07-31 11:32:57 +0430 +0430

[quote=سورا][quote=دخــــتر بــסِ][quote=سورا]از حیث ارزیابی و اینا؟ بنظرم بخاطر مسئله‌ی اسپم هست…

نه مشکلم اون نیس اینجا اگه عقیده یا نظر یا حتی گرایش سکسی کسیو نقد کنی میریزن سرت…و چه بسا اصن نظرت پاک میشه…[/quote]

آخه هر کسی اینجا عضو شده، امیدوار بوده بدون ترس و محدودیتی بتونه از فتیش‌هاش (گو انحراف باشند) لذت ببره و وقتی بهش اعتراضی می‌شه، خب اونم حس می‌کنه به آزادی بیان‌اش تعرض شده و کفری می‌شه.
کلاً تصور نمی‌کنم گرایش جنسی قابل درمان باشه، چه رسد به نقد :-)[/quote]

نقده من شامل بحث و کتاب و اینها نیس تنها یه سواله ساده اس که باعث ایجاد جنجال و جبهه گیری دربارم میشه…اینجا حتی اگه راهکار معرفی کنی میگن اٌملی…نیت خیرخواهیه ولی خب اصن از درک این موضوع عاجزن خیلیا

0 ❤️

2015-07-31 11:36:32 +0430 +0430

شما اگه یکم همت کنی و تعداد پستاتو بالا ببری دیگه با صف ارزیابی هم مشکلی پیدا نمیکنی

0 ❤️

2015-07-31 11:38:14 +0430 +0430

[quote=دخــــتر بــסِ][quote=سورا][quote=دخــــتر بــסِ][quote=سورا]از حیث ارزیابی و اینا؟ بنظرم بخاطر مسئله‌ی اسپم هست…

نقده من شامل بحث و کتاب و اینها نیس تنها یه سواله ساده اس که باعث ایجاد جنجال و جبهه گیری دربارم میشه…اینجا حتی اگه راهکار معرفی کنی میگن اٌملی…نیت خیرخواهیه ولی خب اصن از درک این موضوع عاجزن خیلیا[/quote]

سوالتو بپرس عزیزم… اینجا دعوات نمیکنیم.

0 ❤️

2015-07-31 11:43:11 +0430 +0430

[quote=محسن 1010]شما اگه یکم همت کنی و تعداد پستاتو بالا ببری دیگه با صف ارزیابی هم مشکلی پیدا نمیکنی[/quote]

اینم نظریه ?

0 ❤️

2015-07-31 11:43:41 +0430 +0430

[quote=محسن 1010]شما اگه یکم همت کنی و تعداد پستاتو بالا ببری دیگه با صف ارزیابی هم مشکلی پیدا نمیکنی[/quote]

نظریه اینم (silly)

0 ❤️

2015-07-31 11:45:12 +0430 +0430

[quote=سورا][quote=دخــــتر بــסِ][quote=سورا][quote=دخــــتر بــסِ][quote=سورا]از حیث ارزیابی و اینا؟ بنظرم بخاطر مسئله‌ی اسپم هست…

نقده من شامل بحث و کتاب و اینها نیس تنها یه سواله ساده اس که باعث ایجاد جنجال و جبهه گیری دربارم میشه…اینجا حتی اگه راهکار معرفی کنی میگن اٌملی…نیت خیرخواهیه ولی خب اصن از درک این موضوع عاجزن خیلیا[/quote]

سوالتو بپرس عزیزم… اینجا دعوات نمیکنیم.[/quote]

خخخخخ مرسی باشه :)))
مرسی مرسی
kiss2

0 ❤️

2015-07-31 14:18:38 +0430 +0430

[quote=آق جوکر]من چند جا دیدم که شما به این موضوع اشاره کردید، خیلی کنجکاو شدم بدونم دقیقا شما چه مطلبی میخواید مطرح کنید که نمیتونید. اگر ممکن هست یکم توضیح بدین چون من دقیقا متوجه نشدم قضیه چیه. ?[/quote]

هر بار که راجب گرایش ها و انحراف ها نظری میدم ثبت نمیشه…اصن نمیشه راجب این مسایل نظر داد.

0 ❤️

2015-07-31 14:56:32 +0430 +0430

[quote=آق جوکر][quote=دخــــتر بــסِ][quote=آق جوکر]من چند جا دیدم که شما به این موضوع اشاره کردید، خیلی کنجکاو شدم بدونم دقیقا شما چه مطلبی میخواید مطرح کنید که نمیتونید. اگر ممکن هست یکم توضیح بدین چون من دقیقا متوجه نشدم قضیه چیه. ?[/quote]

بنده به فحش نمیکشم یه سری حرفا یا شاید به نوعی نقد میکنم که اصلن به ثبت نمیرسه
منظورتون گرایشات جنسی هست دیگه؟ در این صورت من که خیلی ها رو میبینم میان تاپیک های گی و ضربدری ها رو به فحش میکشن و نظراتشون هم منتشر میشه؟!! عجیبه!

هر بار که راجب گرایش ها و انحراف ها نظری میدم ثبت نمیشه…اصن نمیشه راجب این مسایل نظر داد.[/quote][/quote]

0 ❤️

2015-07-31 15:02:27 +0430 +0430

[quote=دخــــتر بــסِ]فکر نمیکنم مشکل ارزیابی باشه…کلا این سایت با این همه آزادی بازم مخالف خیلی چیزاس[/quote]
مخالف خيلي چيزا مثلن چي؟!
دفاع از اسلام؟ pleasantry .

0 ❤️

2015-07-31 15:21:37 +0430 +0430

[quote=ترومن][quote=دخــــتر بــסِ]فکر نمیکنم مشکل ارزیابی باشه…کلا این سایت با این همه آزادی بازم مخالف خیلی چیزاس[/quote]
مخالف خيلي چيزا مثلن چي؟!
دفاع از اسلام؟ pleasantry .[/quote]

تیکه ی قشنگی انداختی ترومن ولی اگه زحمت میکشیدی یه چنتا نظره بالاترمو میخوندی شاید الان اینو نمیگفتی
در مورد مسئله ای که عنوان کردی باید بگم هرچیز موافق و مخالف خودش و داره نیاز نیس جبهه گیری کنی…باید آزادی عقیده و اندیشه باشه دیگه… (wink)

0 ❤️

2015-08-01 12:34:41 +0430 +0430

[quote=دخــــتر بــסِ]
تیکه ی قشنگی انداختی ترومن ولی اگه زحمت میکشیدی یه چنتا نظره بالاترمو میخوندی شاید الان اینو نمیگفتی
در مورد مسئله ای که عنوان کردی باید بگم هرچیز موافق و مخالف خودش و داره نیاز نیس جبهه گیری کنی…باید آزادی عقیده و اندیشه باشه دیگه… (wink) [/quote]
البته منظور تيکه‌ام به شما نبود؛ کلاً گفتم
چون مسلمونا خيلي ميان اينجا و اعتراض ميکنن به اين که چرا اکانتهاشون حذف ميشه و اينا.
وگرنه از پستت توي تاپيک جاني کيج، مشخص بود که اسلام و ملحقاتش! lol اهميتي برات نداره

0 ❤️

2015-08-01 12:44:31 +0430 +0430

[quote=ترومن][quote=دخــــتر بــסِ]
در مورد مسئله ای که عنوان کردی باید بگم هرچیز موافق و مخالف خودش و داره نیاز نیس جبهه گیری کنی…باید آزادی عقیده و اندیشه باشه دیگه… (wink) [/quote]
البته منظور تيکه‌ام به شما نبود؛ کلاً گفتم
چون مسلمونا خيلي ميان اينجا و اعتراض ميکنن به اين که چرا اکانتهاشون حذف ميشه و اينا.
وگرنه از پستت توي تاپيک جاني کيج، مشخص بود که اسلام و ملحقاتش! lol اهميتي برات نداره[/quote]

منم کلی گفتم و به نظرم کسی که اعتقاداش انقد قوی هست نباید بیاد توو همیچین سایتی اصن :)

اما به نظرم توهین به عقاید دلچسب نیست…خوشحالم به هر حال به یک عقیده نسبتا مشترک رسیدیم yahoo

0 ❤️

2015-08-01 12:46:47 +0430 +0430

من که تا حالا مشکلی نداشتم

0 ❤️

2015-08-01 12:57:42 +0430 +0430

[quote=بهزاد20]من که تا حالا مشکلی نداشتم[/quote]

به سلامتی…منتها چون من زیاد توو فازه جنبه ی سکسی اینجا نیستم مشکل پیش میاد برام ^_^

0 ❤️

2015-08-01 13:43:37 +0430 +0430

[quote=دخــــتر بــסِ]
منم کلی گفتم و به نظرم کسی که اعتقاداش انقد قوی هست نباید بیاد توو همیچین سایتی اصن :) [/quote]
بهله
اعتقاداتشون انقد قوي هست که ميان به اينجا که از در و ديوارش عکسهاي پورنو آويزونه! تا امثال ماها رو ارشاد کنن. البته با به چشم زدن عينک آفتابي! ROFL تا يک وقت گناه بصري‌اي مرتکب نشن (silly) .
[quote=دخــــتر بــסِ]
اما به نظرم توهین به عقاید دلچسب نیست…خوشحالم به هر حال به یک عقیده نسبتا مشترک رسیدیم yahoo [/quote]
من که تا جايي که بتونم توهين نميکنم. اما قابل ذکره که توهين به عقايد خلاف قوانينه اينجا نيست.
خوشحالم که خوشحالي mamba خخخخخخخخ

0 ❤️

2015-08-05 15:41:38 +0430 +0430

همونطور که اشاره شد مشکل صف ارزشیابی با بالا رفتن تعداد پستا میتونه برطرف شه.
یه روزی افسوس میخوری که دیگه سایه ارزیابی بالاسرت نیس (چون پستاتو نمیتونی پاک کنی secret )
حالا چون دغدغت شدیده فعلا برای ارسال پستت بین کلمات نقطه یا ویرگول بذار یا کشش بده بهشون.
یه راه دیگه هم هس، میتونی از پستت پرینت‌اسکرین بگیری بذاری، البته یکی دیگه اینکارو میکرد کاربریش به گای عظما رف!

0 ❤️

2015-08-05 16:16:11 +0430 +0430

پشت ادمین دارید حرف میزنید وای وای وای
به نظر من ادمین خوب رسیدگی نمیکنه به سایت
و فقط هر روز میاد داستان هارو تایید میکنه و میره
حتما وقتشو نداره
شما یه پیام خصوصی بده به ادمین شاید درست بشه مشکل پست دادنت چون تنها راهش همینه
اینجا فضای خوبیه برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه ها قرار نیست نظرات یکی باشه ما از نظرات همدیگه استفاده میکنیم و به یه نظریه مفید تر میرسیم
مشکلی که این سایت داره و من درک نمیکنم محدودیت پیام خصوصیه خب چرا باید محدود باشه خب هر کس پیام خصوصی نخواست بره تیکشو از حساب کاربریش برداره تا پیام خصوصی نیاد بهش
ولی یه جمله هست که میگه :
ادم ها تو محدودیت هاست که ستاره میشن

0 ❤️

2015-08-06 02:36:57 +0430 +0430

ای بابا beee

0 ❤️

2015-08-06 02:45:14 +0430 +0430

با این ک آزادی بیان وجود نداره ک گاییدن بهمونو و همه روشن فکرن
دیگه آزادی بیان باشه ک قشنگ ایسگامون میکنن د

0 ❤️

2015-08-06 18:46:35 +0430 +0430

[quote=Gangsta Rap]با این ک آزادی بیان وجود نداره ک گاییدن بهمونو و همه روشن فکرن
دیگه آزادی بیان باشه ک قشنگ ایسگامون میکنن د[/quote]

اگه آزاد اندیشی باشه خب همه روشن میشن
هدف ایستگاه کردن کسی نیس فقط روشن شدن واقعیت هایه جامعه منظورمه.

0 ❤️

2015-08-06 18:47:45 +0430 +0430

[quote=javad071]سلام و درود
تاپیک خوبی زدی و استفبال خوبی هم شده.
من نمیتونم نظری بدم چون شاید به یه عده با نظرم توهین بشه پس ریش و قیچی رو میدم دست بزرگترای سایت.
موفق باشی[/quote]

اختلاف عقیده همه جا وجود داره :)
شما نظرتو بده
به هر حال ما داریم درباره آزادی بیان حرف میزنیم کمی عمل کنیم.

0 ❤️

2015-08-06 19:22:03 +0430 +0430

[quote=javad071]درود
به نظر من ازادی بیان رابطه مستقیمی با داشتن جنبه داره.
مسلما هرچی افراد جنبه و فهم و درک بیشتر داشته باشن ازادی بیان بیشتر خواهد بود.
ببخشید اگه چرت و پرت گفتم ? dash1[/quote]

درسته ولی فک کنم بیشتر در گرو درک و فهم باشه.

0 ❤️

2015-08-07 01:10:05 +0430 +0430

[quote=اسکلت حشری]همونطور که اشاره شد مشکل صف ارزشیابی با بالا رفتن تعداد پستا میتونه برطرف شه.
یه روزی افسوس میخوری که دیگه سایه ارزیابی بالاسرت نیس (چون پستاتو نمیتونی پاک کنی secret )
حالا چون دغدغت شدیده فعلا برای ارسال پستت بین کلمات نقطه یا ویرگول بذار یا کشش بده بهشون.
یه راه دیگه هم هس، میتونی از پستت پرینت‌اسکرین بگیری بذاری، البته یکی دیگه اینکارو میکرد کاربریش به گای عظما رف![/quote]
آي گفتي! نعمتي بود که قدرشو ندونستم dash1 .
البته باور کن اين که دو ساعت يه متني رو بنويسي و بعدش که کليد ارسالو بزني و ببيني که رفت به گوداله ارزيابي (silly) خيلي ضدحالتره تا اينکه نتوني پستتو منتقل کني به همون گودال! lol .

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «