لواط در اسلام (قابل توجه بسیجی های کونی)

1395/12/05

این سایت پر از کونیه زیاد عجیب نیست. بالاخره بعد از نزدیک چهل سال حکومت اسلامی و محرومیت جنسی مردم دنبال سوراخ های راحت تری برای فرو کردن می گردند و این سوراخ های راحت تر رو توی همجنس خودشون پیدا می کنند و این سایت هم از معدودجاهایی که این اجازه رو به کونی ها و بکن هاشون میده… اینکه یه نفر نیاز داشته باشه مرتب توی سوراخ گهیش چیزی فرو کنه هم به خودش مربوطه و به نظر من نباید کسی به خاطر این کار مجازات بشه.

اما چیزی که عجیبه اینه که خیلی از این کونی ها طرفداران دوآتشه حکومت اسلامی هستند. این تاپیک برای آشنایی این کونی های نادان با احکام شرعی اسلام برای مجازاتشون است.

**اثبات لواط **

لواط از دو راه اثبات می‌شود:
اول: اقرار فاعل یا مفعول چهار مرتبه (اقرار هر کدام فقط در مورد خودش مؤثر است).
دوم: شهادت چهار مرد به‌طور مشاهده، درصورتی که شرایط قبول را دارا باشند.

انواع جرم و مجازات مجرم‌

۱- فاعل و مفعول هر دو بالغ، عاقل و مختار باشند: حکم هر دو اعدام است.
۲- فاعل، بالغ و عاقل و مفعول بچه باشد: حکم فاعل اعدام و حکم مفعول، تأدیب‌ است.
۳- فاعل و مفعول هر دو نابالغ باشند: حکم هر دو تأدیب است.
۴- فاعل، نابالغ و مفعول، بالغ باشد: فاعل تأدیب شده و مفعول حد می‌خورد.

← یادآوری یک نکته
در احکام یادشده، تفاوتی میان مسلمان و کافر و محصن و غیر محصن نیست.

**اقسام اعدام‌ در لواط **

۱- کشتن و گردن زدن با شمشیر.
۲- بستن دست و پای مجرم و پرت کردن او از جای بلندی مانند کوه و غیر آن.
۳- سوزانیدن با آتش.
۴- سنگسار کردن.
۵- و بنا بر قولی خراب کردن دیواری روی او.
حاکم در اعدامِ مجرم - اعم از فاعل و مفعول - بین موارد مزبور مخیر است.

**توبه لواط‌کننده **

کسی که لواط کرده، اگر قبل از گواهی شاهدان، توبه کند، حد ساقط می‌شود و اگر بعد از آن توبه کند، ساقط نمی‌شود و چنان‌چه ثبوت آن به‌واسطه اقرار باشد، سپس توبه کند، امام (علیه‌السلام) و همچنین نایب او حق دارد، او را ببخشد یا حد بر وی جاری کند. [۱۸]
**
لواط به صورت عدم دخول **

درصورتی که لواط به‌طور دخول نباشد، مانند تفخیذ یا بین دو باسن، حد آن صد تازیانه است و (در این حکم) بین محصن و غیر آن و کافر و مسلمان فرقی نیست؛ درصورتی‌که فاعل کافر و مفعول مسلمان نباشد و گرنه کشته می‌شود.

منبع:‌ ویکی فقه

با این اوصاف به نظر شما چرا خیلی از کونی ها این قدر به حکومت آخوندی علاقه دارند؟

4186 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-02-23 15:53:13 +0330 +0330

به ویژه دوست دارم نظر کونی های عاشق ولایت رو بشنوم!

0 ❤️

2017-02-23 15:59:50 +0330 +0330

پستت خوب بود ولی توی این پست به همه همجنسگراها توهین زیادی کردی ، کاش حداقل که نمیخواستی از کلمه همجنسگرا استفاده کنی از کلمه زشت و زننده کونی هم استفاده نمیکردی.ولی خب در کل هدف اصلی تاپیکت خوب بود

0 ❤️

2017-02-23 16:11:26 +0330 +0330
نقل از: Pablo.Escobar2 پستت خوب بود ولی توی این پست به همه همجنسگراها توهین زیادی کردی ، کاش حداقل که نمیخواستی از کلمه همجنسگرا استفاده کنی از کلمه زشت و زننده کونی هم استفاده نمیکردی.ولی خب در کل هدف اصلی تاپیکت خوب بود

دوست من من اصطلاح عامیانه رایج رو بکار بردم. تو اگه فکر می کنی اصطلاح کونی برای کسی که برای مردی که کون میده توهین آمیزه بگو همجنسگرا.
اینکه چه کلمه ای بکار ببری در اصل قضیه تفاوتی نمی کنه.

0 ❤️

2017-02-23 16:22:21 +0330 +0330
نقل از: sadoma
نقل از: Pablo.Escobar2 پستت خوب بود ولی توی این پست به همه همجنسگراها توهین زیادی کردی ، کاش حداقل که نمیخواستی از کلمه همجنسگرا استفاده کنی از کلمه زشت و زننده کونی هم استفاده نمیکردی.ولی خب در کل هدف اصلی تاپیکت خوب بود

دوست من من اصطلاح عامیانه رایج رو بکار بردم. تو اگه فکر می کنی اصطلاح کونی برای کسی که برای مردی که کون میده توهین آمیزه بگو همجنسگرا.
اینکه چه کلمه ای بکار ببری در اصل قضیه تفاوتی نمی کنه.

حرفت درسته اما به طور کلی احترام نشانه شعوره

0 ❤️

2017-02-23 16:37:01 +0330 +0330

این تناقضی که شما بین اسلام واقعی و اعمال زنا قائل هستید برازنده اسلام مبین نیست، کتاب دلالی محمد که مسیر های متنوع و سهل را جهت وصال محمدش به انواع امیال جنسیش حکم کرده چرا الان معتقدین به آن کتاب نباید از مقعدشان استفاده بهینه را ببرن؟ شما آنچه را که تبلیغ شیرین و مهربان و انسانی اسلام هست را سطل آشغال بریزید واقعیت اسلام امثال جناب حاج طوسی هستند که آیا با آن پنج گزینه اعدامی که در اسلام برای لواطی حکم شده در ایشان صورت گرفت؟>
پس ای دوستان باسنی بسیجی از باسنتان طبق دینتان استفاده کنید.

0 ❤️

2017-02-23 16:39:44 +0330 +0330
نقل از: xlxxlx اینقد این اخوندا تو مخ مردم کردن که هر گهی بخوری خدا میبخشه بعد کونی بازیاشون دو رکعت نماز و قران میخونن یه حس معنویم بهشون دست میده که خدا بخشیده مهربونه حالم چقد خوبه جاده چه همواره هوا چقد بوی عطر تو رو داره ?

درسته. نیرنگ و ریاکاری جزو ارکان اسلام و به خصوص شیعه است. هر کثافت کاری می کنن. بعد میرن سر قبر امام شون توبه می کنن و خیالشون راحته که با پارتی حسین و ابولفرض می تونن برن بهشت. واقعا دینی که به اندازه شیعه شارلاتان بازی و پارتی بازی این قدر توش نهادینه باشه من سراغ ندارم . صادق هدایت این اراذل رو خوب شناخته بود. کتاب علویه خانم رو اگه خونده باشید می بینید که چطور کاراکتر این شیعیان تبهکار رو به تصویر کشیده.

0 ❤️

2017-02-23 16:43:58 +0330 +0330
نقل از: D.Gilmour این تناقضی که شما بین اسلام واقعی و اعمال زنا قائل هستید برازنده اسلام مبین نیست، کتاب دلالی محمد که مسیر های متنوع و سهل را جهت وصال محمدش به انواع امیال جنسیش **حکم** کرده چرا الان معتقدین به آن کتاب نباید از مقعدشان استفاده بهینه را ببرن؟ شما آنچه را که تبلیغ شیرین و مهربان و انسانی اسلام هست را سطل آشغال بریزید واقعیت اسلام امثال جناب حاج طوسی هستند که آیا با آن پنج گزینه اعدامی که در اسلام برای لواطی حکم شده در ایشان صورت گرفت؟> پس ای دوستان باسنی بسیجی از باسنتان طبق دینتان استفاده کنید.

واقعا سعید طوسی نمونه یک شیعه واقعی است!
هر کثافتکاری که فکرش رو بکنی با بچه های مردم کرده. حالا که گندش در اومده میاد و میگه توبه کردم و خدا از سر تقصیراتم بگذره. بعد هم چون آرایشگر و قاری مخصوص خامنه ای بوده راس راس میگرده و هیچ کس کاری بهش نداره.!

0 ❤️

2017-02-26 21:23:20 +0330 +0330

همچنان منتظر اظهارات بسیجیان کونی هستم!

0 ❤️

2017-02-26 22:27:02 +0330 +0330

تعجب نداره هموطن .وقتی که رهبر اونا گی تشریف داره . و همیشه در خط مقدم لواط بوده .بسیجی ها هم پیرو ایشون هستن .

0 ❤️

2017-02-26 22:55:54 +0330 +0330

خخخخ کلی خندیدم در مورد الفاظی ک موجب احترام و بی احترامی میشود خخخ کونی=کسی ک کون میدهد و دیگران بر کون او وارد میشوند ولی غیر محترمانه است خخخ ولی همجنسگرا=کسی ک کون میدهد و دیگران بر کون او وارد میگردنند ولی احترامش حفظ شده زیرا کونی کون میدهد ولی همجنسگرا کون میدهد خخخ دارم دیوونه میشم خو آخه کونی بیشتر ب قیافه و عملشون میخوره کی حوصله داره بره ب یارو بگه تو همجنسگرایی بعد معلوم بشه طرف چ مدلشه آخرشم خو کونی تشریف داره سریع میره میگه آهای کونی هرکی برگشت سریع کونش میذاره خخخ اصلا فرقشو نمیفهمم ولی کونی بیشتر بهشون میاد بعدشم ی ضرب المثل هست ک میگه توبه کونی مرگه حالا فرق نداره فاعل و فعل و مفعولش چون ب اصطلاح فاعلا از مفعول بودن شروع کردن پس در کل لفظ کونی ب همه همجنسگراها اطلاق میگردد پس زین پس ب جای کلمه نامانوس همجنسگرا از کلمه کونی استفاده بفرمایید زیرا برای این قشر از جامعه محترمانه تر میباشد ولی ی سوال پیش میاد ک ب دخترای همجنسگرا چی بگیم ولی خودمونیم لفظ کونی ب اونا هم میاد خخخخ الان ک خشتکمو بکشم رو سر خودم و ب اصطلاح خود زنی کنم آخه ای چ وضع زندگیه

0 ❤️

2017-02-27 07:33:26 +0330 +0330
نقل از: deadpool13 خخخخ کلی خندیدم در مورد الفاظی ک موجب احترام و بی احترامی میشود خخخ کونی=کسی ک کون میدهد و دیگران بر کون او وارد میشوند ولی غیر محترمانه است خخخ ولی همجنسگرا=کسی ک کون میدهد و دیگران بر کون او وارد میگردنند ولی احترامش حفظ شده زیرا کونی کون میدهد ولی همجنسگرا کون میدهد خخخ دارم دیوونه میشم خو آخه کونی بیشتر ب قیافه و عملشون میخوره کی حوصله داره بره ب یارو بگه تو همجنسگرایی بعد معلوم بشه طرف چ مدلشه آخرشم خو کونی تشریف داره سریع میره میگه آهای کونی هرکی برگشت سریع کونش میذاره خخخ اصلا فرقشو نمیفهمم ولی کونی بیشتر بهشون میاد بعدشم ی ضرب المثل هست ک میگه توبه کونی مرگه حالا فرق نداره فاعل و فعل و مفعولش چون ب اصطلاح فاعلا از مفعول بودن شروع کردن پس در کل لفظ کونی ب همه همجنسگراها اطلاق میگردد پس زین پس ب جای کلمه نامانوس همجنسگرا از کلمه کونی استفاده بفرمایید زیرا برای این قشر از جامعه محترمانه تر میباشد ولی ی سوال پیش میاد ک ب دخترای همجنسگرا چی بگیم ولی خودمونیم لفظ کونی ب اونا هم میاد خخخخ الان ک خشتکمو بکشم رو سر خودم و ب اصطلاح خود زنی کنم آخه ای چ وضع زندگیه

خیلی استدلالت احمقانه و مسخره بود علتش هم تفکر جهان سومی تو کشور ما که معتقدیم با توهین همه چیز پیش میره نه خیر اینطور نیست…سعی کن کمی مطالعت رو بالا ببری تا معنای دقیق همجنسگرا رو بفهمی و بفهمی که توهین تو هر موردی اشتباه بود عقیده رو نشون میده

1 ❤️

2017-02-27 08:00:41 +0330 +0330

که البته یکی از کونی هاش هم خودتی 🙄 🙄 (clap)

0 ❤️

2017-02-27 11:38:21 +0330 +0330

راس میگن خو واقعا چقد کوته فکر و نفهمید که ب کونیا میگید کونی خاک تو سرتون کنن آیا شما نمیدانید ک کونیها ب کونی بودن خود افتخار میکنند خاک تو سر جهان هیژدهمیتون کنن که ب کونیا افتخار نمیکنید و احترامشونو ندارید اصلا ی جمله معروف هست حالا یادم رفته که مال آلبرکامو بوده یا کوروش کبیر شایدم نیچه که میگه در جایی که ب کونی و کونیها بی احترامی شود آنجا را یاس و نا امیدی فرا میگیرد و آن مردم از جهان سوم ب جهان دوم ارتقا نمی یابند مگر با مرگ پس بمیرید بمیرید وزین نفس ببرید که این نفس چو بند است و شما همچو اسیرید

0 ❤️

2017-02-27 13:46:49 +0330 +0330
نقل از: deadpool13 راس میگن خو واقعا چقد کوته فکر و نفهمید که ب کونیا میگید کونی خاک تو سرتون کنن آیا شما نمیدانید ک کونیها ب کونی بودن خود افتخار میکنند خاک تو سر جهان هیژدهمیتون کنن که ب کونیا افتخار نمیکنید و احترامشونو ندارید اصلا ی جمله معروف هست حالا یادم رفته که مال آلبرکامو بوده یا کوروش کبیر شایدم نیچه که میگه در جایی که ب کونی و کونیها بی احترامی شود آنجا را یاس و نا امیدی فرا میگیرد و آن مردم از جهان سوم ب جهان دوم ارتقا نمی یابند مگر با مرگ پس بمیرید بمیرید وزین نفس ببرید که این نفس چو بند است و شما همچو اسیرید

هووووف ، چقد احم.ق و کوته فکری ، چقد مخت بوی گوه میده

کون خودتو اونقد گاییدن که به حدی گشاد شدی که نمیتونی ی سرچ ساده تو گوگل بزنی و بفهمی همجنسگرا یعنی چی ، همجنسباز یعنی چی …

از حماقتت همین بس که با کله پوک و خالی بقیه رو مورد تمسخر قرار میدی

3 4 تا مثه تو تو هر کشور باشن ، کافیه برا …

0 ❤️

2017-02-27 18:03:13 +0330 +0330
نقل از: Black-BEAR
نقل از: deadpool13 راس میگن خو واقعا چقد کوته فکر و نفهمید که ب کونیا میگید کونی خاک تو سرتون کنن آیا شما نمیدانید ک کونیها ب کونی بودن خود افتخار میکنند خاک تو سر جهان هیژدهمیتون کنن که ب کونیا افتخار نمیکنید و احترامشونو ندارید اصلا ی جمله معروف هست حالا یادم رفته که مال آلبرکامو بوده یا کوروش کبیر شایدم نیچه که میگه در جایی که ب کونی و کونیها بی احترامی شود آنجا را یاس و نا امیدی فرا میگیرد و آن مردم از جهان سوم ب جهان دوم ارتقا نمی یابند مگر با مرگ پس بمیرید بمیرید وزین نفس ببرید که این نفس چو بند است و شما همچو اسیرید

هووووف ، چقد احم.ق و کوته فکری ، چقد مخت بوی گوه میده

کون خودتو اونقد گاییدن که به حدی گشاد شدی که نمیتونی ی سرچ ساده تو گوگل بزنی و بفهمی همجنسگرا یعنی چی ، همجنسباز یعنی چی …

از حماقتت همین بس که با کله پوک و خالی بقیه رو مورد تمسخر قرار میدی

3 4 تا مثه تو تو هر کشور باشن ، کافیه برا …

دقیقا همینه ایران ب کونی احتیاج داره بیشتر از هر چیزی چون کیونیا خیلی متفکر و با سواد هستن و چون همش سرشون تو کون بوی گوه نمیده مغزشون و همجنسگرا با کیونی تفاوت دارد و هیچ ربطی ب هم ندارن

0 ❤️

2017-03-09 10:13:09 +0330 +0330

یعنی زین بعد جای کلمه ساکت شو بگیم خفه شو

جای کلمه بشین بگیم بتمرگ

و خیلی چیزای دیگه

در ضمن رابطه ی مرد با مرد یا زن با زن گرایش به حساب میاد

نه کونی نه گه دونی

اینکه مثلا با یه زن سکس داشته باشی بگی کردم تو شاش دونی

شما با خود همجنس گراها مشگل داری، حالا اومدی حکمشونو داری یادآوری میکنی؟

البته حکم شما هم کمتر از حکم همجنس گراها نیست

لازم بود که یادآوری بشه

0 ❤️

2017-03-09 10:37:14 +0330 +0330

حکم شما فکر کنم کمی سنگین تر باشه

حکم همجنس گرا نهایت اعدام در شرایط الان

دیگه کونش نمیزارن

ولی فکر کنم حکم شما قبل اعدام

هم کونتون میزارن و هم میسوزونتتون و خیلی کارای دیگه با اعمال شاقه

متوجه هستید که ؟

1 ❤️

2017-03-09 11:18:35 +0330 +0330
نقل از: D.Gilmour این تناقضی که شما بین اسلام واقعی و اعمال زنا قائل هستید برازنده اسلام مبین نیست، کتاب دلالی محمد که مسیر های متنوع و سهل را جهت وصال محمدش به انواع امیال جنسیش **حکم** کرده چرا الان معتقدین به آن کتاب نباید از مقعدشان استفاده بهینه را ببرن؟ شما آنچه را که تبلیغ شیرین و مهربان و انسانی اسلام هست را سطل آشغال بریزید واقعیت اسلام امثال جناب حاج طوسی هستند که آیا با آن پنج گزینه اعدامی که در اسلام برای لواطی حکم شده در ایشان صورت گرفت؟> پس ای دوستان باسنی بسیجی از باسنتان طبق دینتان استفاده کنید.

دروغ که هناق نیست تو گلوی ادم گیر کنه چرا بلد نیستیم مثل ادم حرف بزنیم
ای تو مغز همه کسایی که ادم نیستن

0 ❤️

2017-03-09 11:32:36 +0330 +0330

شماراست و دروغ را باهم امیختیدتا از این حکومت و شیعه نقد تند بکنین ولی درستش اینه که حرف خودتون با صداقت بیشتری میزدید کلا رفتار حکومتها واشخاص با صداقت و پاکی و تاثیراتش سنجیده میشه نه چون فلان هستن پس هر غلطی خواستن بکنن و هر کارشون عین صوابه- عقل هم خوب چیزیه اخه-

0 ❤️

2017-03-09 21:41:59 +0330 +0330
نقل از: GodIdols حکم شما فکر کنم کمی سنگین تر باشه

دیگه کونش نمیزارن

متوجه هستید که ؟

احمق حزبل اینو نگی چی بگی؟

1 ❤️

2017-03-09 21:53:31 +0330 +0330
نقل از: sadoma
نقل از: GodIdols حکم شما فکر کنم کمی سنگین تر باشه

دیگه کونش نمیزارن

متوجه هستید که ؟

احمق حزبل اینو نگی چی بگی؟

همانا درود خداوند بر شما باد

بعید نبود از شما

0 ❤️

2017-03-09 22:52:44 +0330 +0330

کون لق خودشون و بچه کونیای بسیجی
چیه مملکت درسته که کونی و جن ده و بکناشون درست باشه.هرچیو که جلوشو بگیرن اینجوری به گه کشیده میشه اون از بستن قهوه خونه ها که همه قلیونارو بردن تو خونه اینم از جن ده خونه ها که باعث شد حریم خانواده ها لطمه ببینه روی بچه ها تو روی ننه بابا باز شده.همه کثافت کاریا ا‌ونده تو خونه ها

1 ❤️

2017-03-10 08:58:56 +0330 +0330

بیا کیرمو بخور اسگووول

ظاهر خودت بیشتر به بسیجیا میخوره

کونت گذاشتن بچگیا؟

0 ❤️

2017-03-10 09:33:05 +0330 +0330

فقط توهین و ناسزا بود…

0 ❤️

2017-03-10 10:33:26 +0330 +0330

اولین چیزاییکه افراد مزبور یاد میگیرن به عنوان شرعیات همین اداب صحیح کون دادنه. و از اسلام این چیزارو فقط یاد میگیرن . جای تاسف داره واقعا. حتی تو حوزه علمیه هم وضع به همین منوال و حتی بد تره. چون اونا این چیزا رو به عنوان دروس حوزوی یاد میگیرن و اشاعه میدن و باعث میشن که همه ملل دنیا (شاید اشتباها)اسلام و مسلمون و ایرانی رو وحشی وکثیف وبدوی بدونن.

0 ❤️

2017-09-08 06:28:28 +0430 +0430

دوست عزیز صاحب تاپیک،همجنسگرایی به منزله ابنه ای بودن نیست،یه گرایش بی ضرر بین اقلیت جامعس،حرفاتون بی انصافیه،کونی یا اوبنه ای ادمی هستش که از راه مقعد تحریک میشه و ازش لذت میبره و لزوما به همجنسش گرایشی نداره،ولی همجنسگرا خیلی فرق میکنه...من حوصله توضیحات بیشتر رو ندارم،ضمنا علت اصلی پست گذاشتنم اینه که حرف شما رو تایید کنم،خودم به شخصه دیدم که مدافعان حکومت بیشتر از این افراد (ابنه ای ها) هستن و بقیه افراد معمولا حتی اگه مسلمون باشن منتقد حکومتن،منظورم از این حرفها هم توهین به کسی نیست،چیزی هستش که معمولا میبینم...

1 ❤️

2018-03-03 01:49:31 +0330 +0330

0 ❤️

2018-03-04 18:38:34 +0330 +0330
نقل از: MaCkaveli

0 ❤️

2024-03-24 16:02:30 +0330 +0330

↩ shahvani36
جریان این عکساچیه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «