ما ایرانی ها کلا بی غیرت هستیم. . .

1391/10/20
دوستان لطفا تا اخر بخوانید و با آگاهی نظر بدید . . . خبر های به هم ریختن هندوستان توسط مردم معترض به دلیل تجاوز به یک دختر جوان هندی را حتما” شنیده اید… این تجمعات و تظاهرات ها همچنان ادامه دارد و مردم هند همچنان خشمگینند البته این دختر چند روز بعد درگذشت. . اما... :'( همین چند روز پیش در ایران خبری پخش شد: تبرئه متهم به تجاوز به ۶۰ دختر دانش آموز مشهدی از «اتهام افساد فی الارض»! لینک از آفتاب این خبر بازتابی نه در بین مردم و نه در رسانه ها نداشت… ایا خود تو این خبر را شنیده بودی? چرا ما ایرانی ها نسبت به همه چیز ساکتیم!؟ ما از هندی ها کمتریم. . . لینک خبر: http://www.aftabnews.ir/vdchkinzm23n6vd.tft2.html
12990 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-01-09 09:13:43 +0330 +0330

اره عزیزم مانه تنها از هندی ها بلکه از عقب افتاده ترین کشور ها در تمام زمینه ها عقبیم.زمانی که وکلای ما فقط به خاطر وکالت در زندان شنکنجه میشوند وماساکتیم وخیلی از مواردی که من فقط یکی را گفتم ما از همه کمتریم.مردم ما به این وضع ر اضی شدند که خیلی بده.

0 ❤️

2013-01-09 09:17:30 +0330 +0330

[quote=majed.frz]اره عزیزم مانه تنها از هندی ها بلکه از عقب افتاده ترین کشور ها در تمام زمینه ها عقبیم.زمانی که وکلای ما فقط به خاطر وکالت در زندان شنکنجه میشوند وماساکتیم وخیلی از مواردی که من فقط یکی را گفتم ما از همه کمتریم.مردم ما به این وضع ر اضی شدند که خیلی بده.[/quote]
موافقم , هر کی فکر خودشه
بد داره میشه
خیلی بد
داریم نسبت به هم بدبین و سنگدل میشیم
برای خودمون متاسفم,به زودی عقب افتاده ترین کشور میشیم

0 ❤️

2013-01-09 09:21:37 +0330 +0330

از 1400 سال پیش تخم بی غیرتی رو اعراب ملخ خور به سرزمین ما پاشیدن
متاسفانه امروزه غیرت خود کشور های عربی هم از ما بیشتر شده سوریه لیبی بحرین

0 ❤️

2013-01-09 09:26:23 +0330 +0330

عزیزآدم گشنه که تظاهرات واعتراض حالیش نیست فقط به فکرنان شبش هست بااین وضع گرونی سرپرست خانواده باورکن شب وروزهم کارکنه خرج خوانواده شونمیتونه دربیاره دیگه کجاغیرت براش میمونه بیاداعتراض؟

0 ❤️

2013-01-09 09:27:24 +0330 +0330

داداش از قدیم گفتن تفرقه بنداز وحکومت کن.اینها هم دست رو خوب چیزی گذاشتن.الان جوری شده برادر به برادر رحم نمیکنه حالا مردم که جای خود.در کل دنیابرای کشور ما اینو میخواست وکسی جز اینها هم نمیتوانست اجراش کنه.

0 ❤️

2013-01-09 09:28:52 +0330 +0330

[quote=خاله میترا]از 1400 سال پیش تخم بی غیرتی رو اعراب ملخ خور به سرزمین ما پاشیدن
متاسفانه امروزه غیرت خود کشور های عربی هم از ما بیشتر شده سوریه لیبی بحرین[/quote]
چی بگم خاله
فعلا که اینجوری شدیم
امیدوارم یکم به فکر هم باشیم

0 ❤️

2013-01-09 09:32:48 +0330 +0330

[quote=AmRSH]عزیزآدم گشنه که تظاهرات واعتراض حالیش نیست فقط به فکرنان شبش هست بااین وضع گرونی سرپرست خانواده باورکن شب وروزهم کارکنه خرج خوانواده شونمیتونه دربیاره دیگه کجاغیرت براش میمونه بیاداعتراض؟[/quote]
اره دیگه هیچی :|

0 ❤️

2013-01-09 09:37:21 +0330 +0330

[quote=ZimZex][quote=خاله میترا]از 1400 سال پیش تخم بی غیرتی رو اعراب ملخ خور به سرزمین ما پاشیدن
متاسفانه امروزه غیرت خود کشور های عربی هم از ما بیشتر شده سوریه لیبی بحرین[/quote]
چی بگم خاله
فعلا که اینجوری شدیم
امیدوارم یکم به فکر هم باشیم[/quote]

.
.
.
.
سرنوشت هر کشوری رو باید مردمش رقم بزنند

ولی

مردم کشور ما رو به اسم دین و امام زمان وکلی حرفهای دیگه اخفال کردن
مردم ما نشسته اند تا سرنوشتشون رو یه دیکتاتور خود کامه خود شیفته به نام خامنه ای رقم بزند
میگویند خلایق هر چه لایق

0 ❤️

2013-01-09 16:12:01 +0330 +0330

[quote=majed.frz]داداش از قدیم گفتن تفرقه بنداز وحکومت کن.اینها هم دست رو خوب چیزی گذاشتن.الان جوری شده برادر به برادر رحم نمیکنه حالا مردم که جای خود.در کل دنیابرای کشور ما اینو میخواست وکسی جز اینها هم نمیتوانست اجراش کنه.[/quote]
کاش با هم دوست بشیم.و.به هم رحم کنیم
نه اینکه شکست دیگری بشه ارزومون
به فکر هم باشیم
با غیرت باشیم

0 ❤️

2013-01-10 12:31:21 +0330 +0330

[quote=parvazi]دوستان عزیز حرفهاتون درست.

اما یک چیزو در نظر نگرفتید. دولت هند به مردم معترض اسیبی نمی رسونه.

ولی دولت ایران زن و دختر مردم می گیره می بره کهریزک تجاوز می کنه.

ایرانی هم همیشه به یک چیز اعتقاد داره: مرگ خوبه برای همسایه.به زن و دختر من نگاه نکنن بقیه جهنم.

دوست عزیز در زمان کشته شدن این خانم23 ساله در هند به یک دختر بچه 5 ساله تجاوز شد.

2 مرد به این بچه تجاوز کردن. کسی می دونه؟

باید بگم خانواده این بچه حتی شکایت هم نکردن.[/quote]
بانو کاش یکی دو مورد بود که کسی نمیدونست
هیچکس نمیدونه روزی چند تا تجاوز میشه و ما دست روی دست گذاشتیم
البته به قول شما هم حق داریم سکوت کنیم به همون دلیلی که خودت گفتی
ولی. . .
ولی آفتاب همیشه پشت ابر نمیمونه
موفق باشی

0 ❤️

2013-01-10 12:31:24 +0330 +0330

متأسفانه همینطوره که میگید. فقر و نداري و تلاش واسه نون شب از یه طرف، فضای خفقان کشور و ترس مردم هم از یه طرف.

0 ❤️

2013-01-10 12:45:36 +0330 +0330

[quote=رضا پیشرو]متأسفانه همینطوره که میگید. فقر و نداري و تلاش واسه نون شب از یه طرف، فضای خفقان کشور و ترس مردم هم از یه طرف.[/quote]
تشکر از نظر شما دوست عزیز

0 ❤️

2013-01-10 12:47:40 +0330 +0330

من اخر نفهمیدم تو میگی ایرانیا با غیرتن یا بی غیرت
حالت خوبه دوست من? :-P =))

0 ❤️

2013-01-10 12:48:40 +0330 +0330

دوست عزيز. فرض که من آدم غيرتي اي هستم. آيا من از اتفاقي که براي آن دختران افتاده مطلع بودم؟ در صورت مطلع بودن فرض که ميرفتم همه چي رو به هم بريزم. کي منو حمايت ميکنه؟ کي مياد پشت سر من تا منو همراهي کنه؟ فرض که صد نفر هم بيان. آيا سرنوشت يک فرد معترض در ايران با هند برابره؟ آيا تو هند هم پليس ضد شورش چنين رفتار حيوان صفتانه اي با من داره؟

0 ❤️

2013-01-10 12:56:55 +0330 +0330

دوست عزیز من این همه حرف زدم اخرش شما می گی لیلی زن بود یا مرد؟

امیدوارم دوستان بهتر توضثح بدن .

شیخ متفکر عزیز:

در هند چیزی به عنوان پلیس ضد شورش وجود نداره. هندیها یک بار خواستند شورش کنن در برابر

انگلیس .که اون بنده خداها خودشون از دست هندیها فرار کردن.مگه می شه تکونشون داد.

0 ❤️

2013-01-10 12:58:09 +0330 +0330

[quote=parvazi]دوست عزیز من این همه حرف زدم اخرش شما می گی لیلی زن بود یا مرد؟

امیدوارم دوستان بهتر توضثح بدن .[/quote]
دوست عزیز یکم کامنت هاتو بخون خندت میگیره
یبار گفتی با غیرتیم
یبار.گفتی بی غیرتیم
خدا شفا بده انشالله
کسی مجبور نکرده شمارا بیاین به این تاپیک
موفق باشی ;)

0 ❤️

2013-01-10 12:59:58 +0330 +0330

[quote=شيخ متفکر]دوست عزيز. فرض که من آدم غيرتي اي هستم. آيا من از اتفاقي که براي آن دختران افتاده مطلع بودم؟ در صورت مطلع بودن فرض که ميرفتم همه چي رو به هم بريزم. کي منو حمايت ميکنه؟ کي مياد پشت سر من تا منو همراهي کنه؟ فرض که صد نفر هم بيان. آيا سرنوشت يک فرد معترض در ايران با هند برابره؟ آيا تو هند هم پليس ضد شورش چنين رفتار حيوان صفتانه اي با من داره؟[/quote]
داداش مساله اصلی جدا همین نبود اتحاده که بالا تر گفتم هر کی به فکر خودشه
هیچکس از کسی حمایت نمیکنه

0 ❤️

2013-01-10 13:08:02 +0330 +0330

دوست عزیز:

مودب برای تاپیک کامنت گذاشتیم مشکل داری.بعد می خوای با غیرت هر چه تمامتر قیام هم کنی؟

کامنتهامو حذف کردم.مجبور نیستی تاپیک بزنی برای توهین به دیگر کاربرها.سر درش

بنویس همه بگید چشم.حالا بیا بریم قیام کنیم.شرط می بندم زمانی سگهای دولت ایران به

دختر های وطنت تجاوز کردن تو داری شربت البالو پخش می کنی.

موفق باشی . ;)

0 ❤️

2013-01-10 13:09:35 +0330 +0330

حالا شما جوری تعریف کن که اصلا تلخ نباشه ما لذت ببریم
میبینی?!هیچجوری راه نداره
دنیای واقعی که میگی برو تلوزیون ببین همه چی آروم و گلستانه
همه چی خوبه
برو تو خیابون ببین هیچ خبری نیست
ولی اگه یکم با دقت به دور برت.نگاه کنی
میفهمی چه خبره !

0 ❤️

2013-01-10 13:14:00 +0330 +0330

[quote=parvazi]دوست عزیز:

مودب برای تاپیک کامنت گذاشتیم مشکل داری.بعد می خوای با غیرت هر چه تمامتر قیام هم کنی؟

کامنتهامو حذف کردم.مجبور نیستی تاپیک بزنی برای توهین به دیگر کاربرها.سر درش

بنویس همه بگید چشم.حالا بیا بریم قیام کنیم.شرط می بندم زمانی سگهای دولت ایران به

دختر های وطنت تجاوز کردن تو داری شربت البالو پخش می کنی.

موفق باشی . ;)[/quote]
من و.شما و او و . . . اگه یکم غیرت داشتیم پای.کل کلای اینترنتی نبودیم
اره
هممون.میترسیم
همه بی غیرت شدن
دم از غیرت نزن ابجی که تو نت خیلی سهله

شما موقعی که داشت به دخترای وطن تجاوز میشد تو جبهه حق علیه باطل بودی ما هم داشتیم شراب پخش میکردیم,هه

0 ❤️

2013-01-10 13:18:46 +0330 +0330

غیرت ما وقتی رفت که دخترامونو صادر کردیم جای خاویارمون !

0 ❤️

2013-01-10 13:24:49 +0330 +0330

نمی دونم بهت چی جواب بدم. چون اصلا جواب دادن من به تو یا تو به من هیچ فایده ای نداره

وقتی یک دختر از ایران یا هند زیر دست پای یک موجود زجر می کشه.فقط دعا می کنه که تموم

شه. فقط یک سوال خواهش می کنم گوگل سرچ بزن .

می دونی با چی به دختر هندی تجاوز کردن؟

پایین تنه اشون؟

اول با یک میله فلزی بهش تجاوز کردن. از قانونی که من گفتم در هند نیست اطلاع داشتی؟

نه.

من فقط سعی کردم بهت اطلاعات بدم نه کل کل.

0 ❤️

2013-01-10 13:29:42 +0330 +0330

شرمنده دوست عزیز:

امیدوارم نرنجی از حرفهام.هر کسی عقاید خاص خودشو داره.

اگه بی احترامی به وجود بزرگوارت شد شرمنده ام.

شاد وموفق باشی. شبت خوش.

0 ❤️

2013-01-10 13:32:17 +0330 +0330

پروازی پرواز کن برو یه جا دیگه که نه جواب حرف های منو میدی
هم میزنی به کوچه علی چپ ,هه. :))
فقط یکم چشماتـو باز کن
کبک تا کی سر به زیر برف
اطلاعاتم بذار برای خودت تو مسابقه جواب بدی ! :)))))

0 ❤️

2013-01-10 13:35:44 +0330 +0330

[quote=enekas098]غیرت ما وقتی رفت که دخترامونو صادر کردیم جای خاویارمون ![/quote]
اینو باید به کسایی گفت که چشماشونو بستن!

0 ❤️

2013-01-10 13:43:10 +0330 +0330

ما ایرانیها نسبت به خیلی چیزها ادعا داریم مثلأ شجاعت،غیرت،جوانمردی و… ولی حقیقت اینکه اندازه ی سیر ازاین القابم تووجودمون پیدا نمیشه انقدرم برای اثبات این مسئله سندومدرک وجود داره که نمیشه انکارش کرد.انگلیسیها خیلی دم ازشرافت میزنند درصورتی که همه دنیا به شارلاتان بودن میشناسنشون این معروف که ی ژنرال انگلیسی به ناپلئون میگه شما فرانسوی ها انسانهای بی ارزشی هستید چون بخاطرپول میجنگیدن وما انگلیسیها بخاطرشرافت وناپلئون جواب میده هرکس بخاطرچیزی میجنگه که نداره.حالا حکایت ماست که مدام دم از غیرتوشجاعت وجوانمردی و…میزنیم وبرای چیزی دست وپامیزنیم وسعی میکنیم به خودمون نصبتش بدیم که نداریم.

0 ❤️

2013-01-10 13:48:46 +0330 +0330

دوست عزيز
بحث سراينكه باچي وچه جوري تجاوز شده نيست
بحث سراينه كه چرا ما اتحتد نداريم
سر اينه كه غيرت ايراني كه توطول تاريخ مثال زدني بوده سر ناموس كجارفته
يه جايي خوندم كه رضاشاه كبير توسفري كه به تركيه داشت هنكام خواب كه به اتاقش رفت ديد يه دختر جوان تواتاق خواب منتظر شاه ايرانه, ازخدمه پرسيد كه اين دختربراي چه اينجاست كفتند:عليحضرت ايشان هستند كه شما تاصبح تنها نبوده ولذت ببريد
رضاخان دختر راازاتاق بيرون كرد وتاصبح تنها خوابيد
ازش پرسيدن كه چرا اينكارو كردي
كفت:
من ديشب بااون دختر سرميكردم بعدها كه اينها ميومدند ايران من چه كسي رادراختيار اونها ميكذاشتم
همه زنان ايران ناموس من هستن

اين غيرت كجا رفته؟
آره دوستان اين غيرتها كجارفته
الانه كه سانديس خورها بريزن اينجا,
نتيجه اخرين نظرسنجي رومشاهده فرموديد اينجا كه يه سايت سكسي ودنياي مجازيه ما بابحث هاي بي مورد نتونستيم اتحادمونو حفظ كنيم جوري كه اين سانديس خورها موفق به نفاق بين ما شدند
اميدوارم اتحاد از همينجا تمرين كنيم
به اميد ايراني ازاد ازهمه لحاظ
ايراني كه هركس به راحتي بتونه حرفشو بزنه واز بي عدالتي
خالي باشه

0 ❤️

2013-01-10 13:54:36 +0330 +0330

[quote=Takkhal]ما ایرانیها نسبت به خیلی چیزها ادعا داریم مثلأ شجاعت،غیرت،جوانمردی و… ولی حقیقت اینکه اندازه ی سیر ازاین القابم تووجودمون پیدا نمیشه انقدرم برای اثبات این مسئله سندومدرک وجود داره که نمیشه انکارش کرد.انگلیسیها خیلی دم ازشرافت میزنند درصورتی که همه دنیا به شارلاتان بودن میشناسنشون این معروف که ی ژنرال انگلیسی به ناپلئون میگه شما فرانسوی ها انسانهای بی ارزشی هستید چون بخاطرپول میجنگیدن وما انگلیسیها بخاطرشرافت وناپلئون جواب میده هرکس بخاطرچیزی میجنگه که نداره.حالا حکایت ماست که مدام دم از غیرتوشجاعت وجوانمردی و…میزنیم وبرای چیزی دست وپامیزنیم وسعی میکنیم به خودمون نصبتش بدیم که نداریم.[/quote]
حرف دلمو زدی
ولی کیه که توجه کنه!!
کارمون شده تعریف دروغی ولی به عمل که میرسه ههیچی

0 ❤️

2013-01-10 13:58:26 +0330 +0330

داداش منم تو کل تاپیک همینو گفتم ولی بعضیا منظور رو نه تنها برداشت نکردن
بلکه برعکس گفتن :)))

0 ❤️

2013-01-10 14:00:11 +0330 +0330

[quote=FERIBOZORGE]دوست عزيز
بحث سراينكه باچي وچه جوري تجاوز شده نيست
بحث سراينه كه چرا ما اتحتد نداريم
سر اينه كه غيرت ايراني كه توطول تاريخ مثال زدني بوده سر ناموس كجارفته
يه جايي خوندم كه رضاشاه كبير توسفري كه به تركيه داشت هنكام خواب كه به اتاقش رفت ديد يه دختر جوان تواتاق خواب منتظر شاه ايرانه, ازخدمه پرسيد كه اين دختربراي چه اينجاست كفتند:عليحضرت ايشان هستند كه شما تاصبح تنها نبوده ولذت ببريد
رضاخان دختر راازاتاق بيرون كرد وتاصبح تنها خوابيد
ازش پرسيدن كه چرا اينكارو كردي
كفت:
من ديشب بااون دختر سرميكردم بعدها كه اينها ميومدند ايران من چه كسي رادراختيار اونها ميكذاشتم
همه زنان ايران ناموس من هستن

اين غيرت كجا رفته؟
آره دوستان اين غيرتها كجارفته
الانه كه سانديس خورها بريزن اينجا,
نتيجه اخرين نظرسنجي رومشاهده فرموديد اينجا كه يه سايت سكسي ودنياي مجازيه ما بابحث هاي بي مورد نتونستيم اتحادمونو حفظ كنيم جوري كه اين سانديس خورها موفق به نفاق بين ما شدند
اميدوارم اتحاد از همينجا تمرين كنيم
به اميد ايراني ازاد ازهمه لحاظ
ايراني كه هركس به راحتي بتونه حرفشو بزنه واز بي عدالتي
خالي باشه[/quote]
.

دمت گرم. حرف حقو زدی. تا زمانی که ایران بودیم همه چیز خرتوخر بود. مرد وپسرا همشون دم از غیرت ومردونگی میزدن… ولی … والا خیلی زشته. صاحب یا بهتر بگم صاحبان مملکت یه مشت ادم هرومزاده هستن که همه غلطی میکنن و ملت ایران از ترس جونشون یا منافع جونشون هیچ حرفی و کاری نمیکنن.

0 ❤️

2013-01-10 17:02:37 +0330 +0330

اگه اول نظر یکی از وکیل هارو میخوندی میفهمیدی. تازه آزادش که نکردن دوباره دارن برسی میکنن.
““براي رفع ابهام از ذهن دوستان درباره اين خبر يك توضيح حقوقي لازم است.
اولا:علت تبرئه ي متهم عدم اثبات تحقق افساد في الارض با شرايطش در قانون بوده.
ثانيا"دادگاه انقلاب در خصوص رسيدگي به جرم تجاوز به عنف صلاحيت ندارد و اين جرم در صلاحيت دادگاه كيفري استاناست.
ثالثا:اشكال از كيفرخواست بوده.براي من عجيب آن است كه بازپرس محترم اتهام افساد في الارض را كه در اين موارد كمي بعيد است را تفهيم كرده.در حالي كه اگر كيفرخواست به نام “زناي به عنف” صادر ميشد حكم دادگاه (و البته دادگاه صلاحيت دار) فرق ميكرد.
فلذا حتي با تاييد راي دادگاه انقلاب توسط ديوانعالي كشور امكان رسيدگي مجدد و اين بار صدور كيفرخواست با عنوان جرم “زناي به عنف” و صدور حكمقانوني كه همان اعدام است وجود دارد.””

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «