مردم ازاران نامدار

1396/06/08

سلام خاطرات شیطنت هاتون و مردم ازاریهاتون کرم ریختناتون رو اینجا تعریف کنید به عضویت افتخاری مردم ازاران نامدار شعبه شهوانی در بیاید دور هم بخندیم خوش میگذره!!😁 😁 😁

13 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-10 20:48:37 +0330 +0330
نقل از: shahx-1
نقل از: Kurd4545 یه سلام خدمت جناب شاه ایکس عزیز، والا چیز خوبی تو کارناممون نداریم اما یه سری با دوستان عقده ای 125سی سی سوارم کرم ریختم. از تو سطل آشغالای جلو تره بار گوجه گندیده برمیداشتیم بعضی وقتام که گوجه نبود تخم مرغ میخریدیم. طرفای عصر میرفتیم بالا شهر ، پسرای خوشتیپ و پولدارو میزاشتیم زیر ذره بین و در فرصت مناسب پشت سر یا لباساشونو به رگبار گوجه میبستیم از رومتور. سه تا موتور سوار دوترکه بودیم، یادش بخیر

مهم کوچکی و بزرگی کار نیست همین که قصد و نیت مردم ازاری کنید به درگاه من قبوله!!! ?

موتور و بروبچ و آیینه بغل ماشینا رو که یادته حاجی؟! 🙄

2 ❤️

2019-03-20 22:53:20 +0330 +0330

مردم ازاران شکارچیان اعصاب شنکنجه گران روح و ای رونق دهندگان مطب روانپزشکان سال نو رو به تک تک شما جانوران ناشناخته به شما بازماندگان نسل رندان و اخرین ابرقهرمانان افسانه ای جهان تبریک میگم باشد که در سال جدید به فرهنگسازیتون ادامه بدین و با کاهش جمعیت مخصوصا دقمرگ کردن خرپیره هایی که چهل سال پیش ریدن تو سرنوشتمون در راه عدالت بجنگید!! باشد که نیرو همراهتان باشد!! اوبی وان جقوبی!! ?

4 ❤️

2019-03-20 23:02:06 +0330 +0330

خدایا،خداوندا!!

این دم عیدی ازت نمیخوام مریضارو شفا بدی،یا اینکه پول و ثروت بدی،فقط ما را از شرّ این شیطان حفظ بفرما ?

سال نو مبارک…

سپاهیان نامدار:
ادامه بدید،با اقتدار ادامه بدید

3 ❤️

2019-03-21 15:00:43 +0330 +0330
نقل از: دایی.جون خدایا،خداوندا!!

این دم عیدی ازت نمیخوام مریضارو شفا بدی،یا اینکه پول و ثروت بدی،فقط ما را از شرّ این شیطان حفظ بفرما ?

سال نو مبارک…

سپاهیان نامدار:
ادامه بدید،با اقتدار ادامه بدید

حالا نه که سالهای قبل که ازش خواستی از اسمون برات سکه طلا بارید؟؟ روغن چراغ ریخته رو خرج امام زاده میکنه گنده بک …زرنگ!!! ?

1 ❤️

2019-04-22 15:37:18 +0430 +0430

منم یه خاطره موقع نوجوونی الان یادم اومد شما گفتین کرم ریختن ولی بنظر من بیشتر شبیه مردم ازاریه تا کرم ریختن …

من نه بچه تهرانی ام نه بچه شهری ما یه روستا هستیم که خیلی به جاده اصلی و ترانزیتی نزدیکه و هروقت با موتور میرفتیم رو جاده و تو حال خودمون بودیم یهو یه تریلی کزکش میومد با فاصله دو متری ما بوق میزد که تا خراب کردن خودمون یه تار مو فاصله داشتیم!..
هیچی سرتون رو درد نیارم کار من و یکی از رفیقام که اسمش حمید هست هر روز بعد از تاریکی هوا میرفتیم رو جاده و یکیمون راننده میشد و یکی هم مسئول پرتاب سنگ به شیشه تریلی ها البته تریلی هایی که از روبرو میومدن
سنگ که میخورد تو شیشون و ما هم رد میشدیم اگه تریلی وامیستاد ما هم میزدیم جاده خاکی و چراغ خاموش و یه جای امن پیدا میکردیم که به تریلیه دید داشته باشه و نگاه میکردیم و هرهر که نه عرعر میخندیدیم ما هیچ وقت به جزء تریلی با ماشینای دیگه کاری نداشتیم یادمه یه شب اشتباهی شیشه یه اتوبوس رو اوردیم پایین که خیلی هم ناراحت شدیم چون زمستون به طرز بگایی سرد بود و مسافرا که تخممونم نبودن فقط بچه ها که سردشون میشد اعصابمونو بهم میریخت و دفعات بعدی سعی میکردیم یه جوری نزدیک بشیم که مطمئن بشیم تریلیه بعد بزنیم
اینم شده بود یکی از تفریحای ما شب اگه شیشه پنج شیش تا تریلی خورد نمیکردیم شب خوابمون نمیبرد
اگه باز هم یادم بیاد مردم ازاریامون مینویسم
در ادامه…
شاه ایکس عزیز من کل داستانات خوندم و به این نتیجه رسیدم من ۱۰ به هیچ ازت عقبم منم از کوچیکی تا حالا که بابای دوتا بچه ام زیاد اذیت این و اون کردم خدمتتم از قضا مث خودت تو ارتش بودم و دعنم گاییده شد و دعنا رو گاییدم ولی متاسفانه مغزم هنگه همش یهو یجا یادم نمیاد که مث تو داستانشو بنویسم و نسل اینده رو مستفیز بفرمایم?

0 ❤️

2019-04-28 07:06:47 +0430 +0430
نقل از: shahx-1 دوست عزیز اینکه تاپیک خاک میخوره برای اینه که دوستان استقبال نکردن وگرنه من درستش کردم که دور هم باشیم همین الان هم اگر چهار تا دختر بیان اینجا کامنت بزارن اونوقت خودت میبینی چه خبر میشه!!

لوسیفر عزیز حقیقتش بیشتر از یک هفته است که مداوما اینجا بهم پیشنهاد سکس میشه و هر وقت میام انلاین فقط دارم پیام میخونم و پاک میکنم به تاپیک رفتن نمیرسم خلاصه به شدت از زمینو زمان شاکیم!!!

با اینکه برای تدریس دیر شده اما اون مردم ازاری شما ناقص بود اول اینکه باید در بطری ها رو باز میزاشتید تا اب تبخیر بشه و عصاره غلیظ تری تهش بمونه بعد عصاره ها رو روی زمین خالی میکردید اما ترقه رو نمی انداختید که صاحبخونه زود بیاد . اینجوری طرف اومده دیده چه خبره سریع اب گرفته شسته زمینو اما اگر میزاشتید یک شب تا صبح می موند خشک میشد انچنان بوی وحشتناکی میگرفت که یارو تا صیح نمی تونست بخوابه مردم از جلوی خونش با سرعت رد میشدن تنها راه از بین بردن ادرار مونده اینه که نفت میخرید میریخت بعد چهار زانو میشد با برس مثل خر میسابید زمینو البته شما هم اول مثل گوسفند چهار دستو پاشدنشو میدید و هرهر میخندیدید بعد چند روز بعد کارتونو تکرار میکردید!!! وقتی براش تبدیل به عادت میشد رو دیوار خونش مینوشتید اگر میخوای کون بدی راحت بگو نیازی نیست هر روز جلو خونت چهار دستو پا وایسی!!!
دوستان در مردم ازاری استاندارد شما به لذت لحظه فکر میکنید و با ترکوندن ترقه یارو رو میکشونید در خونش که ببینه چه ضد حالی خورده اونم سریع همه چیو درست میکنه اما در مردم ازاری پیشرفته باید به اهداف دراز مدت فکر کرد و اینده نگر بود!!!

امید من به شما جوانان است ? ? ?

منم میخوام اینکار رو انجام بدم
فعلا دارم شاش جمع میکنم بعدم میخوام برم بریزم دم خونه یکی از این همسایه پر رو ها
فقط مشکل اینه کا یکی از همسایه ها خونش دوربین داره و خونه کسی از رفقا یا فامیل هم نزدیک اینجا نیست که برم بعد با قیافه ماسک زده برگردم.

0 ❤️

2019-06-09 16:06:02 +0430 +0430

الان تو سالن پذیرایی سالن ماساژ منتظر نشستم چون برق رفته دخترا دارن شمع روشن میکنن که همه جا روشن شه. نظری عقیده ای پیشنهادی دارین بگین انجام بدم!!! ? (inlove)

1 ❤️

2020-10-28 20:34:02 +0330 +0330

از هکر های روسی دعوت میشود جهت آزمون استخدامی مردم آزاران فرم پر کنند!!

پی نوشت: خانواده های شهدا و مو طلایی ها و چشم آبی ها در اولویت هستند!! 😁

3 ❤️

2020-10-28 20:46:42 +0330 +0330

یعنی همه توی دنیا به راه راست هدایت بشن تو یکی نمیشی 😂 😂

1 ❤️

2020-10-28 20:48:01 +0330 +0330

↩ ♤Joker♤
خیر بنده از هکر های روس هستم اقدام دیشب هم صرفا برای اثبات لیاقتمون به شاه ایکس بزرگ بود شاید قابل بدونن به غلامی قبول کنن تو گروه مردم آزاران راهمون بدن!! 😀

2 ❤️

2020-11-03 18:49:15 +0330 +0330

↩ Mr owl
برای من هیچ کدوم از ایموجی ها نمایش داده نمیشه!!

1 ❤️

2020-11-03 19:00:51 +0330 +0330

دبیرستان میرفتیم سر راهمون یک درخت سیب بود اقا هر وقت میرفتیم چند تا ازش میدزدیدیم و میخوردیم
1 بار رفتیم کتابازو گذاشتیم یک گوشه دیوار اماده شدیم از دیوار بکشیم بالا اقا نگو 2 نفر کمین کردن دم در تا ما بریم بیرون درو وا کنن
به دوستم گفتم مجید این بی ناموسه اب نمیده درخته سیباشم مفت نمی ارزه دیگه خوردن نداره
اقا اینو گفتیم یکی نزنه بیرون من فرار کردم اقا رفیقم خورده بود زمین مرده گرفته بودتش رفیقم داد میزد ای اقا ضربه مغزیش دم بخدا بد خوردم زمین ضربه مغزی شدم 😂 😂 😂 😂 خلاصه ما فرار سیر دل رفیقمونو زدن 1 ماهی گذشت
گفتیم بریم واسه تاوان اون روزش خونشون رو به گا بدیم
3 نفر بودیم 2 نفر از جلو رفتن من موندم کنار خونه بند کفش سفت کنم
اقا من اماده شدم برم سمتشون دیدم داد میزد فرار کن فرار کن اومد
اقا 2 نفر فرار مرده هم پشتشون بود رسید به من گفت تو هم یکیشونی گفتم حاجی بدو بگیریمشون این تخم سگارو اقا رفیقام بدو من و صاحب خونه بدو من میگفتم تخم سگا دزدی میکنین بمونین…صاحبخونه میگفت افرین پسرم بگیرشون خلاصه فرار کردن و ما هم برگشتیم 2 سبد بهم میوه داد 😂 😂 😂 😂 😂 توی دوران دبیرستان تا 1 سال 3 نفری به اون میخندیدیم صاحب خونه کسخلی بود به غایت کم پیدا

1 ❤️

2020-11-03 19:04:14 +0330 +0330

↩ آقا_حسین
یعنی رفیقاتو به دو تا سبد سیب گندیده فروختی!! خیلی گرون دادی مردم آزاران همدیگه رو به یه دونه پیاز معامله میکردن اونم قسطی تخفیفم میدادن!!! 🤤

1 ❤️

2020-11-03 19:13:15 +0330 +0330

↩ shahx
بیخ گوشم بود من بد موقع رسیدم …نه راه فرار نه راه کاری فقط باید منم میفتادم دمشون
برای ما 3 نفر خیلی چسبید
سبده هم دیگه شد مال 3 نفرمون

1 ❤️

2020-12-08 22:35:24 +0330 +0330

یه مصرع این گم شده کسی دارتش؟؟

• ای.اکس و چرندی و دوتا عکسو دگر هیچ/ مجلوقو و کلینکسو کمی آبِ رو سرپیچ!!
  • گر ره به تاپیکِ کسشعرش تو بیابی/ دستت بِنِه بر لوله آن کیرو دگر هیچ.
  • بر لوح مزارش بنویسیم پس از مرگ/ ای وای زِ اسهال تاپیکی و دگر هیچ.
    -؟؟؟؟؟؟؟
1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «