**مسلمون و نا مسلمون بيا تو**

1392/04/24

سلام دوستان گل آريايى…
اين پيج من در فيسبوک در رابطه با اسلام،سر بزنيد.
http://www.facebook.com/HzarwYkShbAslam
دم همتون گرم.
لايک فراموش نشه!

9583 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-07-16 11:59:25 +0430 +0430

کسى نظرى نداره؟!

0 ❤️

2013-07-16 13:11:32 +0430 +0430

من رفتم فیس بوکتو دیدم
به نظر من همه بد بختی های ما ایرانیا به این دلیله که:
اسلامو ایرانی نکردیم وبجاش ایرانو اسلامی کردیم
ما بزرگترین کشور مسلمان شیعه غیر عرب هستیم و هر کلاهی که سرمون رفته یه نام اسلام بخاطر عرب نبودنمونه چون عرب نیستیم باید اسلام عربی رو برامون تفسیر کنند
من یجا دیدم در باره حدیثی نوشته بود وقتی با همسر خود نزدیکی می کنید به فرج او نگاه نکنید که بچه کور بدنیا میاد
دست بر غذا جای دیگه ای این حدیث این جوری نقل کرده بودند:وقتی با همسر ومملوک خویش نزدیکی میکنید به فرج او ننگرید که مایه ی کوریست
فرق این دو نقل کاملا واضحه ولی اگه هر کدومو بدن بما بگن تحقیق کنیم ببینیم معنیش درسته هر دو رو تا یید خواهیم کرد
من اینو میدونم که ما فرهنگ و تاریخ کاملی داشتیم ورود اسلام هم در اوایل خیلی باعث پیشرفت شده بود اگه دقت کرده باشین اکثر دانشمندا و ادیبان ما مسلمان بودند ودر محور اسلام به اوج رسیدند
ومشکل از وقتی اغاز شد که اسلام عرفانی در ایران جای خودشو به اسلام فقهی داد فقه زاییده دین مسیحست که اروپاییها رو به جایی رسوند که وقتی گالیله گفت زمین گرده(ایرانی ها 400 جلوتر به این مساله رسیده بودندکه زمین گرده) گالیله بد بخت رو دار زدن اروپاییها با انقلابی که علیه فقه کردن خودشونو از بد بختی نجات دادند فقه وسیله خوبیه برای سوار شدن بر ملت و به بردگی گرفتن اونها که حدود 500 سال پیش وارد ایران شد و ایرانو به اینجا رسودند

زمانی که عمر ایرانو فتح کرد بدنبال قلب فرهنگ و تمدن ایران میگشت و دستور داده بود همه کتابخونه های ایران به اتش کشیده بشه و یکی از بزرگترین کتابخانه های دنیا در شیراز بود که دستور دادند کتابهاشو توی کوره بسوزونند و حدود 6000 کتاب با ورق پاپیروس رو سوزاندند که این کار 6 ماه طول کشید و اسلام هر قدر هم که درست و کامل باشه البته منظورم اسلام خرافی در ایران نیست منظورم اصل اسلامه باز هم این واقعه رو نمیتونه تو جیح کنه که اسلام اینگونه وارد سر زمینمون شد

زنده باد کوروش کبیر

A133A عزیز من تو فیس بوکت توهین ندیدم که اینجا نظر دادم درو اقع من چیزیو که باید از این داستان اسلام میفهمیدم رو فهمیدم و تو همچین بحث هایی شرکت نمیکنم ولی چون هتاکی وتوهین نکرده بودی منم نظرمو دادم

0 ❤️

2013-07-16 17:16:10 +0430 +0430

تشکر از نظرت

0 ❤️

2013-07-17 08:08:26 +0430 +0430

هيچکس هيچ نظرى نداره؟!

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «