مواضع بی شرمانه نسبت به مساله فلسطین

1402/07/30

تاپیکهای من در شهوانی معمولا در باره جنسیت زدگیه، این اولین باریه که در مورد یک مساله سیاسی تاپیک درست می کنم.

دلیلش هم اتفاقایه که در تاپیک یکی از کاربرها افتاد و با بلاک کردن من اجازه پاسخ نداد.

داستان از این قراره که این فرد اخیرا با انتشار پستهایی از جنایتهای حماس نتیجه می گیره باید فلسطین و مردمانش را با خاک یکسان کرد.

این فرد در آخرین پستش ویدیویی از وقاحت حماسیها منتشر کرده که زن اسراییلی را اسیر گرفتن و در ویدیو می گن این زن برای زندانی کردن نیست برای تجاوز است. از این ویدیو نتیجه می گیرد که به همین دلیل باید مردم فلسطین را بمباران کرد. (تصور کنید یک فرد سوری به دلیل کودک کشی قاسم سلیمانی نتیجه بگیرد که مردم ایران را باید بمباران کرد) متن تاپیک این فرد بی شرم:

برای من غیر قابل هضمه که چرا ما نمی تونیم هم مخالف جنایات ج اسلامی باشیم، هم از وحوش حماس منزجر باشیم و هم بمباران بچه های فلسطینی را محکوم کنیم. دقیقا چه اتفاقی افتاده که محکوم کردن بمباران کودکان فلسطینی همراهی با ج اسلامی تعبیر می شه؟

محکوم کردن همزمان حماس و بمباران غزه نه تنها همراهی با ج اسلامی نیست بلکه موضعیه که در صورت اتحاد جهانی بر آن به نابودی ج اسلامی منجر می شه.

جواب من در زیر پست این فرد

و جواب وقیحانه و سطحی با ادبیات جنسیت زده اش:

این حتی نفهمیده جواب من چی بوده. نتیجه گیری اش از متن من این بوده که من نسبت به تجاوز به همجنس خودم بی توجه ام 😃

توجه کنید مشکل من فقط با این فرد نیست، این طرز فکر به طرز عجیب و غریبی الان رایجه. می گن چون خامنه ای هم در سخنرانیهاش از بمباران بچه های فلسطینی می گه، اگر تو هم بگی یعنی همراه با ج اسلامی هستی 😂

متن من فقط برای کسانی هست که متوجه می شن من چه گفتم. وگرنه من به فحشهای احمقهایی که خودشون با نادانیشون باعث و بانی وجود ج اسلامی هستن عادت دارم. طنز تلخیه؛ زمانی که مخالفت با ج اسلامی مد نبود به دلیل اینکه اقلیت دینی هستم در مدرسه من رو نجس می خوندن و الان هم با این طرز فکر خالی از احساس و تحلیل بی شرمانه به دلیل مواضع انسان دوستانه برچسب همراهی با ج اسلامی می زنن.

دوستان، محکومیت همزمان حماس و بمباران غزه منافاتی با همراهی با انقلاب مردم نداره، اتفاقا این موضع سم مهلکی برای ج اسلامیه.

فرض کنیم جمهوری اسلامی انقدر به مردم فشار آورده که بمب بر سر بچه فلسطینی دلشون رو به رحم نمیاره، خب یکم با منطق سیاسی حرف بزنیم:

کسانی که از سیاست می فهمن می دونن صلح اسراییل و فلسطین یعنی نابودی ج اسلامی. ج اسلامی از جنایات راست افراطی اسراییل تغذیه می شه و هویت می گیره. کسانی که از بغض ج اسلامی طرفدار جنایت راست افراطی اسراییل هستند، آگاهانه یا ناآگاهانه آب در هاوون جمهوری اسلامی می ریزن.

حالا شما دو راه دارید، یا فحش بدید و برچسب همراهی با ج اسلامی بزنید، یا با استدلال این منطق رو رد کنید (که ادعایی هم به درستی اش ندارم، اما اگر می خواید رد کنید با استدلال رد کنید) صاحب تاپیک که استدلال حالیش نبود و بلاک کرد 😀

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2023-10-22 21:38:28 +0330 +0330

فانتزی خوبی بود سارا فانتزی…

0 ❤️

2023-10-22 22:22:28 +0330 +0330

یک فرد آگاه اگر واقعا قصد دلسوزی برای اون‌دسته از مردم بی‌گناه غزه که مخالف حماس هستن داشته باشه، اتفاقا در این مقطع کاملا در طرف اسرائیل قرار می‌گیره.
حماس یک سازمان تروریستیه که ۱۷ سال پیش کودتا کرد و نیروهای تشکیلات خودگردان (که بوسیله‌ی پیمان اسلو شکل گرفت و مورد حمایت سازمان ملل بود) رو قلع و قمع کرد و کنترل نوار غزه رو بدست گرفت و از اون زمان اجازه برگزاری انتخابات رو نداده.
حالا این فرصت استثنائی که برای نابودی این فرقه جنایتکار که مسئول گروگانگیری مردم نوار غزه و فلاکت مردم کرانه باختری هستن، پیش اومده رو باید ارزشمند شمرد و مراقب بود که فریب هیاهوی رسانه‌ای مدیای چپ رو نخوریم.
فقط در یک هفته اخیر سه دروغ بزرگ حماس (حمله به کاروان مردمی که شمال رو ترک می‌کردن، حمله به بیمارستان و حمله به کلیسا) در سطح جهان پخش شد و خیلی‌ها براحتی گول این مظلوم نمایی رو خوردن و یکطرفه به قاضی رفتن! درحالیکه هر سه مورد با دلایل انکار ناپذیر رد شده.

البته حساب مشنگ‌های یهود ستیز متوهم که هنوز در توهم نژاد عاریایی هستن و در این خیالن که یهودیان جهان رو اداره می‌کنن و پشت هر بلوایی در جهان هستن، کاملا جداست و درک و فهم و انصافی هم ازشون انتظار نمیره.

4 ❤️

2023-10-22 23:17:21 +0330 +0330

↩ یک_فرد_درونگرا
موافق ادبیات جنسیت زده ات نیستم. اون چیزی که جمهوری اسلامی رو نگه می داره منش جمهوری اسلامیه و نه افراد.
ادبیات جنسیت زده تو منطبق با منش جمهوری اسلامیه، همونجوری که طرز فکر سطحی شیوا منطبق با منش جمهوری اسلامیه.

0 ❤️

2023-10-22 23:19:15 +0330 +0330

↩ cucktail
موافق ادبیات جنسیت زده تو نیستم.
اول منش بعد منطق. نمی تونی الفاظ جنسیت زده بکار ببری برای اینکه منطق فرد رو زیر سوال ببری.

0 ❤️

2023-10-22 23:22:10 +0330 +0330

این تاپیک برای این نیست که عقده های جنسیتون رو سر شیوایی که به نظر منم سطحی هست خالی کنید. مواظب باشید چی دارید می گید. اتفاقا ادبیات شما مثل سطحی نگری شیوا حضور و تداوم ج اسلامی رو گارانتی می کنه.

من اینجا نیستم که تیم کشی کنم. اگر حرف چرت و جنسیت زده ای بزنید برای من در دسته مقابل هستید حتی اگر منطقا دارید از من حمایت می کنید

2 ❤️

2023-10-23 01:06:42 +0330 +0330

بابا با این shivaaabano اصلا بحث نکنید. هیچ منطقی هم نداره وسعی میکنه به زور نظریات مهمل و مزخرفشو به آدم تحمیل کنه
نمونه یه انسان عقده ای به تمام معنا و دیوانه کامل

2 ❤️

2023-10-23 01:32:11 +0330 +0330

↩ cucktail
کسکش بیناموس پس تو اینجا چی میخوای

0 ❤️

2023-10-23 01:33:22 +0330 +0330

من کیرم تو فلسطین و جمهوری اسهالیو طرفدارای جاکشش
یه روزی مادر تک تک طرفدارای این رژیم منحوس رو جلو چشش میاریم
و کیرم تو خاندان تو با این تاپیکت جنده دوهزاری

1 ❤️

2023-10-23 01:36:04 +0330 +0330

اخه کسکش یه دفعه تاپیک سیاسی میذاری
کثافط سایبری
دیگه کل ایران میفهمن شما بیناموسا همه جا نفوذ کردید
برید پاسخ مردم ایرانو تو ورزشگاه نگاه کنید نه این سایت کیری
مجدد کیرم تو طرفدارای نظام کثیف اسلامی و فلسطین و اعراب
وقتی اون فلسطینیای جاکش زمان جنگ عراق و ایران خوشحالی میکردن تو کجا بودی کسسسکش
برو نگاه کن اون بلوار به اسم صدام حسین
در اخر پاسخ طرفدارای پرسپولیس به تو پرچم فلسطینو بکن تو کونت جاکش

1 ❤️

2023-10-23 01:37:11 +0330 +0330

کسکشای حرومی سریع برا فلسطین فاز روشن فکری برمیدارن
وقتی دویست تا بلوچو رو تو سیستان کشتن لال بودن
مجدد کیرم از عرض تو طایفت

1 ❤️

2023-10-23 01:37:38 +0330 +0330

↩ Rrman85
خفه شو سایبری جاکش کیرم تو خاندانت

1 ❤️

2023-10-23 08:50:16 +0330 +0330

↩ randomGuy
کل تاپیک من اینو داره می گه که مجبور نیستی طرف یکی رو بگیری، می تونی هم ضد جنایت حماس باشی و هم مخالف راست افراطی اسراییل. بعد می گی اگر منصف باشی باید طرف اسراییل باشی؟ چرا من باید بین دو جنایت یکی رو انتخاب کنم؟ چرا مبنا رو به جای یکی از دو طرف “انسان” نزارم؟ فارغ از نژاد و محل زندگیش؟ اسراییلی یا فلسطینی…

هفتاد درصد مردم غزه ضد حماس هستن، حماس بی همه چیز بین مردم خودشو جا می ده، این دلیلی می شه که ۲۰۰۰ کودک رو بکشی که بینش چند حماسی هم بمیره؟ به این می گی فرصت؟ بابا چتونه شما؟ واقعا چتونه؟ گیریم که زدید ج اسلامی رو له کردید که امیدوارم این اتفاق بیافته، قرار مردم ایران بی احساساتهایی مثل شما باشن؟ من شخصا این ایرانو نمی خوام.

این چه مدل فکر کردنه که تو خود اسراییل و یهودیان آمریکا و ساکنین اروپا با تظاهرات وسیع رد می شه و امثال شما کاسه داغتر از آش طرفدارش هستید.

0 ❤️

2023-10-23 08:58:26 +0330 +0330

↩ ShivaBanoo
من چون مایل به افشای هویتم نیستم قصد نداشتم بگم فعالیتم چیه. من هم تو کلاب هاوس هم توییتر و حتی رادیوهای محلی محل زندگیم فعالیت سیاسی ضد جمهوری اسلامیم کاملا واضح و مشخصه.
و بله درسته، من توی شهوانی احمق نیستم که بشینم عاروق سیاسی بزنم، چون فکر نمی کنم تاثیر گذار باشه، نهایتا چهارتا نظر سیاسی زیر دو تا تاپیک سیاسی دادم. زیر تاپیک مربوط به فلسطین حرف از فلسطین زدم، و همچین در مورد بلوچها، کیان پیرفلک و مهساها و آرمیتا در پلتفرمهای دیگه کم حرف نزدم. فقط هم حرف نبوده، کمپینهایی داریم که با فشار به نماینده ها و سناتورها اونها رو مجبور به واکنش کردیم.

فعالیت من توی شهوانی در مورد جنسیت زدگیه. دلیلشم مشخصه، اینجا کلونی جنسیت زده هاست و تو زمینه سیاست افراد به شدت عامی و سطحی هستند، صد البته مثل خودت 😂😂😂

تو بستنی هم بخوای بفروشی می ری جایی که بچه هست و هوا هم گرمه می فروشی.

حرف سیاسی درست حسابی رو به چهارتا از جق برگشته که تو کف زیر بغل دخترخاله همسایشه نمی زنن، مگر اینکه انقدر سطحی باشی که بخوای بعد از دستمالی کردن خودت عاروقهای مغزت رو با چهارتا داغونتر از خودت به اشتراک بزاری و به به چه چه بشنوی.

تو اینجا بلاک نمی شی، بشین ضجه بزن، ابراز وجود تو نکته منو اثبات می کنه.
تمام

2 ❤️

2023-10-23 09:35:54 +0330 +0330

↩ ShivaBanoo
بشین سماق بمک تا من ثابت کنم کی فعالیت داشتم 😀 توی تاپیکم گفتم این نوشته برای کسیه که فکر می کنه. که خوشبختانه دیدیم هستن این افراد. تو هم می تونی ضجه زدنو ادامه بدی

0 ❤️

2023-10-23 10:29:21 +0330 +0330

این سایت پر از افکار جنسیت‌زده و قومیت‌زده و سطحی و چیپه، که خودشون رو تحلیل‌گر در همه ی موارد میدونن.
سطح فکری خیلی از تاپیک‌ها و بحث‌هایی که اینجا شروع میشه نشون دهنده‌ی خوراک فکری و سیاسی بشدت ضعیفه. چیزی واقعا بابتش نگران و ناراحتم. تا این دست تفکرات هستن سیاستی که مادر این سبک تفکره هم هست، اینو همیشه میگم. یکی از نکات قابل توجه این سیاست‌ها هم پرورش تفکر صفر و صده، موافق محض و مخالف صد درصد.
درمورد این داستان چندین ساله‌ و این جنگ چندین ساله، واقعا بازی سیاسیه. تنها بازی سیاسی دنیا هم نیست. جدای از مسائل انسان دوستانه که عمیقا دلم برای مردم عادی اون مناطق میسوزه که دارن نسل اندر نسل کشته‌ی سیاست میشن و هیییچ پیشرفتی هم نمیتونن داشته باشن تو این اوضاع؛ اولین و مهم‌ترین نگرانیم سیاست خودمونه که احمقانه خودشو وارد این بازی کرده از اول و فقط امیدوارم بیشتر پیش نره

همچنان کاملا موافقم که مسائل رو نباید باهم قاطی کرد. متاسفانه تنگ نظری و ایده پردازی های محدود یه عده رو کور مادرزاد کرده

3 ❤️

2023-10-23 21:32:07 +0330 +0330

↩ Sarahfantasy
برای اینکه مشخص بشه شما دوست عزیز باهوش و آگاه آیا دنبال ننه‌من‌غریبم بازی هستید یا صحبت با مدرک و ادله و برای اینکه مشخص بشه گول پروپاگاندای حماس رو خوردید یا نه، لطفا منبع «کشته شدن ۲۰۰۰ کودک در غزه در حملات اخیر» رو اینجا بزارید. (منظور از منبع، وزارت بهداشت غزه نیست! منابع مستقلی که قبلا صحت خبررسانی شون تائید شده).

0 ❤️

2023-10-23 21:45:20 +0330 +0330

↩ Your-Wish-is-My-Command
خواهر ومادر جمهوری چسلامی و فلسطین رو گاییدم زنده باد نتانیاهو

0 ❤️

2023-10-23 21:55:27 +0330 +0330

↩ cucktail
هر چی هست دلسوز وطنش هست ودرست نیست در موردش این حرفا رو بزنید فکر نکن چیزی بمن داده بکسی میگن جندگی کرده که حداقل به ۱۰ نفر توسایت داده باشه نه اینکه این فقط فانتزیهاش رو شوهرشه

0 ❤️

2023-10-23 22:06:28 +0330 +0330

↩ randomGuy
بی شرمی و رذالتی توی سوالت نهفتست که من شخصا ابا دارم از همکلامی با تو. اما فقط و فقط به این خاطر که این سوال صادقانه عده ای می تونه باشه جواب می دم

انقدر گزارش از انواع و اقسام رسانه های غربی در این مورد هست که سوال تو فقط نادانی و بی سوادیتو می رسونه که از گوگل فقط جستجوی پورن رو بلدی، چون می دونم انقدر بی اطلاعی که ممکنه بگی “گاردین” مال حماسه از یه سازمان حقوق بشری توی ژنو گزارش میارم.
Euro med یه سازمان غیر انتفاعی حقوق بشری در ژنو‌سوییسه که این گزارشها رو اعلام می کنه:
https://www.euromedmonitor.org/en

انقدر بی شرمید که ممکنه برای این تقابل آمار بدید بجای ۲۰۰۰ کودک ۱۹۹۹ تا کشته شده. من با امثال شما بحثی ندارم. این جواب برای تو نیست

1 ❤️

2023-10-23 22:10:12 +0330 +0330

0 ❤️

2023-10-23 22:20:51 +0330 +0330

خیلی جالبه این بی شرمهای رذل که دقیقا اندازه جمهوری اسلامی رذل هستن در جای دموکراتی مثل اسراییل هم جایی ندارن.
موضع من روشنه، ج کثیف اسلامی، حماس وحشی تروریست و راست افراطی اسراییل یک از یک حیوان تر هستند. شما هم از اونها پست تر.
انقدر بی منطق هستید که کوچکترین استدلالی برای رد این گزاره ندارید و چاره ای جز برچسب زدن به امثال من مثل همراهی با حماس یا ج اسلامی ندارید.
ببینید کار به کجا رسیده که زیر توییت شروین حاجی پور هم که آهنگش نماد انقلاب اخیر مردم ایران هست متعفن بودن خودتونو به نمایش گذاشتین. شما بی شرفها ایرانی نیستید. ایرانیها همیشه با مظلوم ها همراه بوده و هستند. این مظلوم چه ایرانی باشه چه اسراییلی باشه چه فلسطینی

حالا ضجه بزنید

1 ❤️

2023-10-23 22:25:12 +0330 +0330

↩ sepideh1363
با حرفهات موافق بودم جز برچسب ارباب غربی.

این الفاظ هیچ فرقی با برچسبهای اونها نداره. اونا انقدر از تحلیل و منطق خالی هستند که نیازی به برچسب زدن بشون نیست.

0 ❤️

2023-10-23 22:31:34 +0330 +0330

سلام .
این بنده خدا اصلا نفهمید تو جی میگی اون از کل خرف تو فقط ب این نتیجه رسید ک تو طرفدار اخوندا هستی یعنی مغزش در اون حد کشش نداره ک بخاد حرفای تو رو تحلیل کنه اینا فقط در همین حد حالیشون میشه نمیشه باحاشون منتطقی صحبت کرد

3 ❤️

2023-10-23 22:36:39 +0330 +0330

↩ ehsan.morshed
گاهی احساس می شه یه عمد تو نفهمیدنشون هست.

به نظرم موضع سیاسی درستی که ضد ج اسلامی باید صلح بین فلسطین و اسراییل و محکومیت جنایات دو طرف باشه. ج اسلامی بدون جنگ در اون منطقه خالی از هویت می شه.

فکر می کنم جمهوری اسلامی بودم از موضع حمایت از جنایت اسراییل سود می بره. یعنی ترجیح می ده که مردم اول طرفدارم باشن اما اگر مخالفم هستند از جنایت اسراییل طرفداری کنند.

برای همین کسانی که این موضع رو پروموت می کنند یا به شدت احمق و نادانند (اگر نگیم بی احساس) یا سایبری ج اسلامی هستن. برای آرمیتا هم اشک تمساح می ریزن.

2 ❤️

2023-10-23 22:46:36 +0330 +0330

متاسفانه انگار یه سری نمی دونن این اسراییل چه مدلی شکل گرفته
و هنوزم که هنوزه در حال پیشروی هست و همیشه هم به همین شیوه ی الان پیش رفته
و یه چیز دیگه ای که هست اینه که معمولا یهودی جماعت نژادپرست هست
البته هر چی فکر میکنم چیزی به ذهنم نمیرسه که چرا حماس این کارو کرد.به احتمال زیاد روسا یه دستوی توی این موضوع دارن وگرنه این کار خیلی احمقانه بود

2 ❤️

2023-10-23 22:51:12 +0330 +0330

↩ sepehr990
من شخصا طرفدار هیچ شخص و گروهی نیستم. برای همین مجبورم از جمله “یهودی جماعت نژادپرسته” حالم بد شه.

کلا پست تو به نظرم تاثیر گرفته از پروپاگاندای ج اسلامیه.

0 ❤️

2023-10-23 22:52:45 +0330 +0330

↩ sepehr990
تظاهرات وسیعی از مردم یهودی درون اسراییل و شرق آمریکا ضد جنایات راست افراطی اسراییل شکل گرفت و هنوز هم درجریانه. بجای تسلیم پروپاگاندا شدن سعی کن خودتو آپدیت نگه داری و برای خودت فکر کنی.

0 ❤️

2023-10-23 22:55:46 +0330 +0330

↩ Sarahfantasy
درود حرف شما کاملا مفهومه و واضحه همه فهمیدن ولی اینم واضحه ما برای ملتی که ما رو نجس و کافر میدونه خون اهدائی رو به همین دلیل دور میریزه از جنایتکاری به اسم صدام حمایت میکنه و برای کمک بهش تو جنگ با کشور ما سرباز میفرسته سه روز اعزای عمومی برای مرگش اعلام میکنه حتی تو ورزش هم برای شکست ما دعا میکنه و تو رای گیری به حاکمیت حماس رای میده با بیش از 60 درصد الانم حاضر نیست بگه که حماس ما رو سپر بلا کرده اجازه میده کنار بیمارستان و مدرسه دپوی مهمات زده بشه و از اونجا راکت شلیک بشه و… و … و … دلسوزی نمیکنیم مسئول مرگ بچه های بیگناه قبل از برادران سادیسمی حماس خود مردم غزه هستن

0 ❤️

2023-10-23 22:57:45 +0330 +0330

↩ کمی انصاف بد نیست
هر احتمالی هست

0 ❤️

2023-10-23 22:59:51 +0330 +0330

↩ lifeissex
من ضد کشتار هر بچه ای موضع می گیرم. حتی اگر ننه باباش برای شکست تیم ملی دعا کرده باشن.
اما موضع تو در مقایسه با موضع اون بی درکها که حتی شعور سیاسی هم ندارن که بفهمن این موضعشون به نفع ج اسلامیه و نه به ضررش، برای من قابل تحمل تره.

1 ❤️

2023-10-23 23:06:49 +0330 +0330

↩ lifeissex
ضمنا، من دین و مذهب رو توی دنیای امروز فقط باعث تفرقه می بینم. من در ایران اقلیت دینی محسوب می شدم و با واژه نجس و کافر از طرف برادران و خواهران مسلمان به خوبی آشنا هستم. نه از طرف فلسطینیها، از طرف همین شیواها که امروز از بغض ج اسلامی ضد دین شدن.
این الفاظ رو من از ناآگاهی می بینم، شاید همین فلسطینی من رو نجس بدونه، مثل همین ایرانیهای مسلمان که من و خانواده ام رو نجس می دونستن، با این حال من موافق کشتارشون نیستم و بر علیهش موضع می گیرم. همزمان هم امید دارم دنیا از این اختلاف احمقانه عقدتی دست برداره که برای نوع بشر شرم آوره

2 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «