مواضع بی شرمانه نسبت به مساله فلسطین

1402/07/30

تاپیکهای من در شهوانی معمولا در باره جنسیت زدگیه، این اولین باریه که در مورد یک مساله سیاسی تاپیک درست می کنم.

دلیلش هم اتفاقایه که در تاپیک یکی از کاربرها افتاد و با بلاک کردن من اجازه پاسخ نداد.

داستان از این قراره که این فرد اخیرا با انتشار پستهایی از جنایتهای حماس نتیجه می گیره باید فلسطین و مردمانش را با خاک یکسان کرد.

این فرد در آخرین پستش ویدیویی از وقاحت حماسیها منتشر کرده که زن اسراییلی را اسیر گرفتن و در ویدیو می گن این زن برای زندانی کردن نیست برای تجاوز است. از این ویدیو نتیجه می گیرد که به همین دلیل باید مردم فلسطین را بمباران کرد. (تصور کنید یک فرد سوری به دلیل کودک کشی قاسم سلیمانی نتیجه بگیرد که مردم ایران را باید بمباران کرد) متن تاپیک این فرد بی شرم:

برای من غیر قابل هضمه که چرا ما نمی تونیم هم مخالف جنایات ج اسلامی باشیم، هم از وحوش حماس منزجر باشیم و هم بمباران بچه های فلسطینی را محکوم کنیم. دقیقا چه اتفاقی افتاده که محکوم کردن بمباران کودکان فلسطینی همراهی با ج اسلامی تعبیر می شه؟

محکوم کردن همزمان حماس و بمباران غزه نه تنها همراهی با ج اسلامی نیست بلکه موضعیه که در صورت اتحاد جهانی بر آن به نابودی ج اسلامی منجر می شه.

جواب من در زیر پست این فرد

و جواب وقیحانه و سطحی با ادبیات جنسیت زده اش:

این حتی نفهمیده جواب من چی بوده. نتیجه گیری اش از متن من این بوده که من نسبت به تجاوز به همجنس خودم بی توجه ام 😃

توجه کنید مشکل من فقط با این فرد نیست، این طرز فکر به طرز عجیب و غریبی الان رایجه. می گن چون خامنه ای هم در سخنرانیهاش از بمباران بچه های فلسطینی می گه، اگر تو هم بگی یعنی همراه با ج اسلامی هستی 😂

متن من فقط برای کسانی هست که متوجه می شن من چه گفتم. وگرنه من به فحشهای احمقهایی که خودشون با نادانیشون باعث و بانی وجود ج اسلامی هستن عادت دارم. طنز تلخیه؛ زمانی که مخالفت با ج اسلامی مد نبود به دلیل اینکه اقلیت دینی هستم در مدرسه من رو نجس می خوندن و الان هم با این طرز فکر خالی از احساس و تحلیل بی شرمانه به دلیل مواضع انسان دوستانه برچسب همراهی با ج اسلامی می زنن.

دوستان، محکومیت همزمان حماس و بمباران غزه منافاتی با همراهی با انقلاب مردم نداره، اتفاقا این موضع سم مهلکی برای ج اسلامیه.

فرض کنیم جمهوری اسلامی انقدر به مردم فشار آورده که بمب بر سر بچه فلسطینی دلشون رو به رحم نمیاره، خب یکم با منطق سیاسی حرف بزنیم:

کسانی که از سیاست می فهمن می دونن صلح اسراییل و فلسطین یعنی نابودی ج اسلامی. ج اسلامی از جنایات راست افراطی اسراییل تغذیه می شه و هویت می گیره. کسانی که از بغض ج اسلامی طرفدار جنایت راست افراطی اسراییل هستند، آگاهانه یا ناآگاهانه آب در هاوون جمهوری اسلامی می ریزن.

حالا شما دو راه دارید، یا فحش بدید و برچسب همراهی با ج اسلامی بزنید، یا با استدلال این منطق رو رد کنید (که ادعایی هم به درستی اش ندارم، اما اگر می خواید رد کنید با استدلال رد کنید) صاحب تاپیک که استدلال حالیش نبود و بلاک کرد 😀

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2023-10-23 23:06:49 +0330 +0330

↩ lifeissex
ضمنا، من دین و مذهب رو توی دنیای امروز فقط باعث تفرقه می بینم. من در ایران اقلیت دینی محسوب می شدم و با واژه نجس و کافر از طرف برادران و خواهران مسلمان به خوبی آشنا هستم. نه از طرف فلسطینیها، از طرف همین شیواها که امروز از بغض ج اسلامی ضد دین شدن.
این الفاظ رو من از ناآگاهی می بینم، شاید همین فلسطینی من رو نجس بدونه، مثل همین ایرانیهای مسلمان که من و خانواده ام رو نجس می دونستن، با این حال من موافق کشتارشون نیستم و بر علیهش موضع می گیرم. همزمان هم امید دارم دنیا از این اختلاف احمقانه عقدتی دست برداره که برای نوع بشر شرم آوره

2 ❤️

2023-10-23 23:07:37 +0330 +0330

↩ Sarahfantasy
م

جبورم از جمله “یهودی جماعت نژادپرسته” حالم بد شه
.
باور کن اصلا کاری به حرفای جمهوری اسلامی ندارم.خودم یه شناخت های شخصی ازشون دارم(شایدم برداشت من اشتباه بوده باشه)
ببین در کل اخلاقیاتشون یه مدلی هست که تو طول تاریخ واسه خودشون دشمن درست کردن.(شایدم چون اقلیت بودن همیشه بهشون زور گفتن!!!)

اما همون مردم اسرائیل معمولا آدمای افراطی را به قدرت میرسونن

0 ❤️

2023-10-23 23:09:28 +0330 +0330

↩ sepehr990
یهودیها از زمان امپراطوری روم تحت فشار و ظلم بودن. کشتار وحشیانه ای ضدشون انجام شده. این عکس العمل از نظر جامعه شناسی و علوم انسانی توجیه پذیره. با این حال یهودیهای میانه رو خیلی خیلی زیاده. من خودم شخصا درر مرکزشون هستم

0 ❤️

2023-10-23 23:17:07 +0330 +0330

↩ sepehr990
ضمنا “احمقانه” بودن حمله حماس تقلیل اتفاقیه که افتاده.

حماس یه گروه تروریستی بربریکه که برای بشر جای شرم داره همچین انسانهایی بینشون وجود دارن.

0 ❤️

2023-10-23 23:23:56 +0330 +0330

↩ Sarahfantasy
کلا همیشه ادیان توی تاریخ پدر مردم رو در آوردن.
همیشه هم توی همش نژادپرستی هست.
معمولا هم واسه همینه که به جون هم می افتن.توی هیچ دینی انسانیت مفهوم نداره.معمولا طرفداران اون دین اهالی بهشت هستن و بقیه کافر و جهنمی…
رر حالت کلی وقتی طرفداران افراطی یه دین زور دستشون بیاد به هیچ کس رحم نمی کنن
از مسیحی بگیر که به یهودی رحم نمیکرده
از مسلمون بگیر که به یهودی و زرتشتی و مسیحی رحم نمی کرده
از بودایی و هندوبگیر که اگه فرصتش باشه مسلمونا را زنده زنده تو آتیش می سوزونه!!!
اونم از یهودی های افراطی …

0 ❤️

2023-10-23 23:26:43 +0330 +0330

↩ Sarahfantasy

ضمنا “احمقانه” بودن حمله حماس تقلیل اتفاقیه که افتاده.

مسلمون جماعت اگه زور دستش برسه وحشی میشه و می خواد آیه های کتاب مقدسشو اجرا کنه
دیگه کاری نداشته باشه که اسمش حماس هست.
داعش هست
طالبان هست
بوکو حرام هست
جمهوری اسلامی هست

0 ❤️

2023-10-23 23:33:02 +0330 +0330

وقتی حرف کم میارن چهارتا فحش بهت میدن که سر و تهش معلوم نیست از کجا اومده
و بلاکت می‌کنن و بعدش هم یه نقل و قول ناکامل ازت می‌زنن …

3 ❤️

2023-10-23 23:37:45 +0330 +0330

↩ کمی انصاف بد نیست
مشکل اینکه فکر می‌کنن هرکی باهاشون موافق نبود
یا مثل بقیه براشون نلیسید و نمالید یعنی « خایه خور جمهوری »
هست و گرنه من باهاشون مشکلی ندارم و تا اومدم نظرمو بگم پاشد بلاک کرد چرا...؟ چون حرفی برای زدن ندارن صرفا محکوم کردن و محکوم کردنه

4 ❤️

2023-10-23 23:48:01 +0330 +0330

↩ GrPISHMr
واقعا شرمم میاد اینو باور کنم که سطح مردم کشورم انقدر پایینه.
فکر می کنن جمهوری اسلامی تشکیل شده از چهارتا آدمه که اگر مثلا اون آدما رو بزنن له کنن جمهوری اسلامی تموم می شه.
حماقت و غفلت وحشتناکشون اجازه نمی ده بفهمن که ج اسلامی یک منشه. منشی که بیشتر از هرکسی خود احمقشون نمایندگیش می کنن.

دهنش که باز می شه ۳۰۰ تا خایه از دهنش در میاد نثار همجنس خودش می کنه و بعد هم داد می زنه زن زندگی آزادی.
نمی فهمه که دشمن زن زندگی آزادی بیشتر از اینکه ج اسلامی باشه نگاه حقیرانه و جنسیت زده خودشه.
یا کل منطقشون اینه که اگر مثل من فکر نمی کنی پس با ج اسلامی هستی، نمی فهمه که این یعنی استبداد، بعدش هم از استبداد ج اسلامی چس ناله می کنه.

3 ❤️

2023-10-23 23:50:45 +0330 +0330

↩ GrPISHMr
منتظرن ج اسلامی بره که دموکراسی بیاد. اگر بش بگی دموکراسی رو تعریف کن شک ندارم که نمی تونه.

دموکراسی یه نظام یا رژیم نیست، دموکراسی یه فرهنگه که یه سر به تاپیکهاشو صحبتهای خودشو طرفدارهای حقیرش بزنی می بینی به شدت فقرش رو داره.

کسی که استدلال داره برچسب نمی زنه. کسی که استدلال نداره فحش می ده، برچسب می زنه، خفه می کنه، بلاک می کنه و تیم کشی می کنه که خودشو اثبات کنه.

3 ❤️

2023-10-23 23:57:53 +0330 +0330

تو همون پست من جوابتو دادم اما وقتی نمیخوای بفهمی کاریت نمیشه کرد!

0 ❤️

2023-10-24 00:02:18 +0330 +0330

↩ Sarahfantasy
این موضوع توی شهوانی رواج پیدا کرده دیگه کاریش نمی‌شه کرد
و نباید صدات هم دربیاد که میشی خایه خور جمهوری اسلامی
تنها کاری که میشه کرد اینکه ساکت موند تا این هم مثل #مهسا_امینی به فراموشی سپرده بشه
( الان باز میاد از خط بالایی اسکرین میگیره تاپیک میزنه )

1 ❤️

2023-10-24 00:04:01 +0330 +0330

↩ ShivaBanoo
امروز دانشجوهای دانشکده حقوق هاروارد موقع سخنرانی سرکنسول اسراییل از سالن زدن بیرون رفتن دنبال کارای واجبترشون…فهمیدی کیا اینکارو کردن؟؟؟؟دانشجویان رشته حقوق دانشگاه هاروارد…در خانه اگر کس است،یک اشاره بس است

1 ❤️

2023-10-24 00:06:44 +0330 +0330

↩ Your-Wish-is-My-Command
متنت رو عوض کن الان از این هم اسکرین میگیره هاا 💀

1 ❤️

2023-10-24 00:08:11 +0330 +0330

↩ cucktail
من یه سوال ساده ازت میپرسم: دانشجوهای حقوق دانشگاه هاروارد تا حالا یه فلسطینی یا مسلمون افراطی دیدن؟ زندگی و حال و اینده شون به خاطر عارمان کیری فلسطین به گا رفته؟ تحت لوای حکومت اسلامی گاییده شدن؟ هر روز و هر ثانیه به خاطر احکام اسلامی و از سوی مسلمین یه خبر دردناک میشنون؟ و از این دست سوالات، اگر جوابت نه هست، نمیتونی اونا رو با مردم ایران مقایسه کنی، همونجوری که تنفر مردم لهستان و اوکراین و فرانسه رو نسبت به نازیسم نمیتونی با نظر ایرانی ها نسبت به اون مقایسه کنی، امیدوارم اگر در خانه کس است یک حرف بس باشه!!!

2 ❤️

2023-10-24 00:17:25 +0330 +0330

↩ tikeghermez
چرا مغلطه میکنین برادر من،نود درصد اون دانشجوها از همین ممالک بدبخت و بیچاره هستن که خودشون رو به اون جایگاه رسوندن،لهستان و اوکراین اگه مصیبت نازی رو یه بار کشیدن دیگه نه زیر بار خفت نازی رفتن و نه تو هیچ کجای دنیا از انواع و اقسام نازیها حالا در هر شکل و عنوانی دفاع کردن.ظلم،جنایت،مرگ،ناحقی همه جا و همیشه بد بوده و هست،توی غزه از هر ده نفری که میمیرن سه تاشون عضو حماس هستند،تو جنگ ایران از هزار نفری که مردن صدتاشون طرفدار انقلاب و این رژیم بودن…

1 ❤️

2023-10-24 00:21:01 +0330 +0330

حرف منطقی قبول میکنید ؟!؟ اگه با منطق باهاتون حرف بزنم؟!؟
۱.گفتید چرا از بمباران کودکان فلسطینی حمایت نمیکنید؛چون اسرائیل قبل از شروع عملیات هوایی به سکنه اون منطقه رسما اعلام میکنه،یعنی حتی پیش اومده که به ساکنان کل غزه پیامک فرستاده که شهرو تخلیه کنند،حتی حتی حمله زمینی به غزه رو به تعویق انداخته تا غیرنظامیان بتونن از شهر خارج بشن،حالا چرا اینقد میگید کودک فلسطینی ؟چرا تو دهن همه فقط کودک فلسطینی میچرخه؟ مگه غزه بزرگسال نداره؟ یا کله شهر غزه مهدکودکه؟ این پروپاگاندای رسانه هستش که جلوی نابودی حماس رو بگیره.
۲.شما سر بریدن و سوزاندن اجساد نوزادان اسرائیلی رو ندیدین؟یا اونا براتون مهم نیست؟
۳.حماس اجازه نمیده هیچ شهروندی از غزه خارج بشه،چون سپر انسانی داره،چون میدونه وقتی غیرنظامیان از شهر خارج بشن دیگ باید توی میدون مستقیم و رودرو با اسرائیل بجنگه و از این وحشت داره،حتی ماشین انتحاری فرستادن وسط جمعیت در حال خروج که بگن اسرائیل میخواد شمارو بکشه،حتی مثل هواپیمای اوکراینی خودزنی کردن با زدن بیمارستان الاهلی،که بندازن گردن اسرائیلو از حمله زمینی تانک های اسرائیل جلوگیری کنن.
۴.این وحشیا و جنایتکارای حماس فکر کردن با گروگان گرفتن غیرنظامیا میتونن جلوی عکس العمل اسرائیل رو بگیرن ولی اسرائیل تصمیم قاطع گرفته برای نابودی حماس،چون نمیتونه ببینه هرروز 5000 الی 6000 راکت و موشک بسمت ساکنینش شلیک بشه و دوباره حادثه تلخ ۷ اکتبر تکرار بشه.
این موج رسانه ای کودکان غزه همش یه پروپاگاندای سیاسی کثیفه.
منتظر جوابتون هستم.

3 ❤️

2023-10-24 00:21:36 +0330 +0330

↩ cucktail
مغلطه رو شما داری میکنی، امار من در اوردی و کشکی هم به من نده چون این امارا به درد بحث با ارزشی های ج.ا میخوره نه من، شما اصلا نفهمیدی من چی میگم، من منکر بد بودن جنگ و ظلم و جنایت نیستم، حرف من اینه که شما وقتی بری تو اروپا و امریکا از اسلام بد بگی بهت میگن اسلام هراسی نکن، وای مامانم اینا، اونام ادمن و به هر حال باید به عقایدشون احترام گذاشت اما همونا دو روز بیان تو ایران زندگی کنن و طعم واقعی اسلام ناب ممدی رو بچشن دیگه از این گوهای روشنفکرانه نمیخورن، منظورت از اون امار اخر رو هم متوجه نشدم!!

2 ❤️

2023-10-24 00:23:44 +0330 +0330

↩ Parvizabbassi
تو همون تاپیک شیوا من واسه ش توضیح دادم اما این خانم نمیخواد بفهمه، کسی که خودشو میزنه به خواب نمیشه بیدار کرد!

1 ❤️

2023-10-24 00:30:46 +0330 +0330

↩ tikeghermez
با اینا بحث کردن مث این میمونه با کله بخوای دیوارو بشکونی.

2 ❤️

2023-10-24 00:40:00 +0330 +0330

↩ tikeghermez
اولا که خود اروپاییها و آمریکاییها اسلام هراسی میکنن و کسی از اینجا نرفته که براشون اسلام هراسی کنه و مطمعن باش هیچ ارزش و احترامی هم به عقاید من و تو قایل نیستن،همونطور که یه عده ای هم دارن اینور یهود هراسی و سنی هراسی و بهایی هراسی میکنن و بازم خیلیا اصلا به این حرفها و ترسها محل نمیدن…

0 ❤️

2023-10-24 00:41:49 +0330 +0330

↩ Parvizabbassi
اساتیدی که اینجا دارن کامنتای همو لایک میکنن و به شیوا میتوپن یکیشون در عین دفاع از ظلم اسرائیل به کودکان غزه ارزوی مرگ دختر شیوا رو کرد ( همین قدر متناقض و کسکش ) یکی دیگه شون که عکس گل رو پروفشه رو شیوا اسکرینشو گذاشته که تخمای علی خامنه ای تا ته دهنشه و معتقده قتل مهسا رو اجنبی ها میخواستن بندازن گردن نظام مقدس و ارمیتا رو هم حجاب بان های خدوم ج.ا نکشتن و به انقلاب زن زندگی ازادی مردم ایران میگه زن بردگی هرزگی ( اینم که تکلیفش مشخصه ) یکی دیگه از اساتید اومده زیر تاپیک دختری که تاپیک هاشو نگاه کنی خودش پر از فانتزی های سکسیه و تو یه سایت سکسی فانتزی های سکسی شیوا رو مسخره میکنه و بهش میگه جنده در حالی که این فانتزیا فقط تو ذهن شیواس و اتفاقا برای اینکه به‌شوهرش خیانت نکنه به این سایت و نوشتن پناه اورده ( البته معلوم نیست خود کسکش مادر ج.نده ش تو این سایت چه گوهی میخوره اگه دنبال فانتزی سکسی نیست، حتما اومده کون خودش و بابای جاکششو کس مادرشو حراج کنه یه پولی به جیب بزنه) کلا یه مشت زامبی زبون نفهم متناقض تو این تاپیک دور هم جمع شدن که نه خبر دارن همین جمعه تو سیستان ج.ا چه بلایی سر بلوچا اورده نه ارمیتا براشون مهمه نه درباره هیچکدوم از اتفاقات و جنایت هایی که بر مردم کشور خودشون رفته یک کلمه حرف زدن ولی یهویی و تحت تاثیر رسانه های چپ جهانی ( که ای ریدم تو دهن مارکس و هفت جدش ) دلسوز حقوق بشر و مژلومیت فیلیسطین کیری شدن، اره کسکشا ما دیکتاتوریم، ما اگه بعد رفتن ج.ا دستمون به هر کدوم شما جاکشا و اعوان و انصار ج.ا برسه بلایی سرتون میاریم که چنگیز و اسکندر و اتیلا و هیتلر پیشش شوخی باشن، ریدم تو تفکر و استدلال و منطق تخمیتون!

4 ❤️

2023-10-24 00:43:56 +0330 +0330

↩ cucktail
باشه، تو هنوز فرق دولت امریکا و مردم امریکا رو نمیدونی و نمیفهمی من منظورم مردم اروپا و امریکان ( هر چند دولت امریکا هم اسلام هراسی نمیکنه )، من کسخلم نشستم با شماها بحث میکنم!!!

1 ❤️

2023-10-24 00:44:31 +0330 +0330

فشار چیه کسخل؟ کیرمو فشار میدم تو کس مادرت🤣🤣🤣

0 ❤️

2023-10-24 00:51:22 +0330 +0330

قاسم سلیمانی تو بهشت کیر نداره چیکار میکنه؟ حوریا کونش میذارن بچه شیعه؟ ای کیرم تو گلوی بریده علی اصغر، ضجه بزن🤣🤣🤣

0 ❤️

2023-10-24 00:53:17 +0330 +0330

↩ tikeghermez
آقای نسبتا محترم و فهمیده و باسواد آخه شماها چجور جونورایی هستین واقعا؟؟؟؟یکی میاد فقط لفظی اینجا دو کلمه با عقایدتون مخالفت میکنه و یه کامنت میذاره صدجوره بهش انگ و تهمت و فوش میدین و آرزوی روزی رو دارین که دستتون به طرف برسه تا دودمانشو به آتیش بکشین ولی از آن طرف ملتی که هفتاد ساله از خاک و زمین و خونش آواره شده و داره بخاطرش مبارزه میکنه به وحشیگری و عقب ماندگی متهمش میکنین؟؟؟؟

1 ❤️

2023-10-24 00:53:35 +0330 +0330

↩ کمی انصاف بد نیست
اره همینه، هر کی مخالف ما باشه مادرشو میگاییم، مشکل داری زبونتو بکن تو کس مادرت و خفه شو کله کیری!
خوارکسده هم بالا و هم تو تاپیک شیوا و جاهای دیگه توضیح دادم و وقتی نمیفهمی مجبورم برینم بهت

2 ❤️

2023-10-24 00:54:20 +0330 +0330

↩ tikeghermez
داداش دیگ جوابشونو ندین ما هر چی بگیم یاسین تو گوش خر خوندیم،بزار تاجایی که دلشون میخواد عرعر کنن.
اینا جنده توجهن،توی زندگی عادی سگم نشدن،کلیپ اون جوجه بسیجیه رو دیدی لختش کرده بودن داشتن میزدنش تو ایذه؟!؟
داشت به همه کس و کارش فحش میداد.
جواب اینارو ندیم سنگین تریم.

2 ❤️

2023-10-24 00:54:32 +0330 +0330

↩ cucktail
همینه که هست، منطقی واسه ت توضیح دادم،وقتی نمیفهمی چیکارت کنم؟!

1 ❤️

2023-10-24 00:55:32 +0330 +0330

↩ Parvizabbassi
بعضی وقتا لازمه جوابشونو بدیم فکر نکنن خبریه ولی چشم، به احترام شما من دیگه چیزی نمیگم

1 ❤️

2023-10-24 00:56:11 +0330 +0330

منم بلاک کرد
به نظر دیوونه است و با خودش مشکل داره!

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «