نخونید اگه ذهن منعطفی ندارید

1401/09/27

سلام تازه اومدم تو این سایت نمیدونم چرا اومدم شایدم میدونم…
۲۳سالمه ادم معمولی هستم
خیلی چیزا تو این سایت به چشمم خورده که امیدوارم خیلیاش دروغ باشه ولی بعنوان دوست میخوام چند کلمه حرف بزنم
دوستان سکس اتفاق میوفته بعد از دوست پیدا کردن نترسین برای رابطه انقدر به خودتون توهین نکنید برای جذب طرف مقابل حرف زدن رو یاد بگیرید نه عکس از کیر و کس فرستادن اعتماد بنفس داشته باشید حریم شخصی و شخصیت جذاب تره برای دختر و پسر تا عکس
یکم خود کنترلی داشته باشید دو روز دیگه ک حشری نباشی خودتو واس این رفتارات سرزنش میکنی و پشیمون میشی
ببخشید ک ازاد نظمو گفتم ولی شاید کسی بخونه و روش تاثیری داشته باشه

15 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-12-18 23:38:17 +0330 +0330

👍 👍

0 ❤️

2022-12-19 00:42:50 +0330 +0330

زیبا

0 ❤️

2022-12-19 01:56:37 +0330 +0330

لایک واقعا 👌

0 ❤️

2022-12-19 02:10:42 +0330 +0330

حاجی من تازه نیومدم توی سایت و چند سالی میشه که اینجام، ولی نظرت واقعاً روی من تأثیر گذاشت، البته روی جهاز هاضمه‌ام!
فکر کنم اسهال شدم…

0 ❤️

2022-12-19 04:51:56 +0330 +0330

من چند سالی میشه که به این سایت سر میزنم شاید نظر من به درد بعضی دوستان بخوره. به نظر من چهل درصد آدمایی اینجا میان عده ای کم سن و سال هستند که به تازگی تمایلات جنسی خودشون رو شناختند و چون جرات و جسارت مطرح کردنش بین اطرافیان رو ندارند یه جورایی می‌خوان اینجا عقده های خودشون رو تخلیه کنند، این آدمها در این دوره از عمر خودشون یه جور روانپریش و بیمار جنسی و روانی هستند که گاهی دیده میشه چون توان برقراری ارتباط با کسی رو ندارند به محارم و اعضای خانواده خود روی میارند و از تمام تخیلات خودشون داستان تعریف میکنم و اصرار هم دارند که این اوهام خودشون رو واقعی جلوه بدن، و اما شصت درصد مابقی کسانی هستند که به علت شرایط و محدودیت های موجود در جامعه مدتها تمایلات جنسی خودشون رو سرکوب کردند و نتوانستند آزادانه در موردش حرف بزنن و عمل کنند و اتفاقا آدمای عاقل، با سواد و با فهم و شعوری هستند که گاهی بخاطر بودن در محیط چنین سایتی خودشون رو سرزنش میکنند اما همچنان گهگاهی بدشون نمیاد سری به این محیط بزنند و کمی درون خودشون رو قلقلک بدن، هستند در این بین آدمایی که کلا به سکس و روابط جنسی بیشتر از هر چیز دیگری علاقه دارند و در این محیط خود واقعی شون هستند، بسیاری از آدمایی که اینجا هستند صرفاً از سر کنجکاوی دنبال ایجاد روابط واقعی هستند ولی به محض اینکه به عمل میرسه پا پس میکشند، بخاطر اینکه در تمام عمرشون از چنین کاری منع شدند و هنوز ترس از انجام این کار تو وجودشون هست

1 ❤️

2022-12-19 05:17:17 +0330 +0330

↩ Niill
اجازه بدید به زبان خیلی ساده دلیل جذابیت دیوانه وار سکس برای بعضی آدما رو توضیح بدم. ببینید دوستان، برای آدمی که دو روز گرسنه بوده هیچ لذتی در دنیا بزرگتر از خوردن یک وعده غذای مفصل و خوشمزه وجود نداره، این آدم رو ببری توی خونه ای که توی یک اتاقش ده تا پورن استار معروف دنیا باشن و در اتاق دیگر یک پرس غذای عالی با مخلفات، قطعا اتاق غذا رو ترجیح میده، اگه دو روز توی گرمای کویر گیر کرده باشه یک لیوان آب خنک رو با صدتا دختر خوشگل عوض نمیکنه، اگه دو ساعت توی ترافیک دنبال دستشویی گشته باشه لذت اون یک دقیقه توی توالت رو با هیچ چیزی در دنیا عوض نمیکنه، اگه دو شب بیخوابی کشیده باشه روی تختش به الکسیس تگزاس و آوا مورفی پشت می‌کنه و فقط می‌خوابه… خیلی ساده هست دوستان، خیلی مشخصه که وقتی سالهای سال دختر لخت رو فقط توی فیلما دیده باشه، و یا نتوانسته باشه با کسی از سکس حرف بزنه در اولین فرصت قید خیلی چیزها رو بزنه تا حداقل ذره ای از نیاز خودشو ارضا کنه
اگه فرهنگ ما ایرانیها و مسلمونا مثل بقیه دنیا عادی بود، اگه یک دولت و حکومت عادی تو کشور وجود داشت، هیچوقت هیچکس به سکس با خواهر و مادرش فکر نمی‌کرد و هیچ تخیلات اینچنینی توی ذهنش شکل نمی‌گرفت که بعدش ازش داستان بسازه و اصرار هم بکنه که این داستان واقعیه…

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «