نصایح شیطان به مؤمنان شهوانی

1394/04/09

ای بردگان الله

همانا شما سست ارادگانید، میایید سایت سکسی جلق میزنید و آنگاه که هوش و حواستان سرجایش بازگشت؛ فحش و نفرین را نثار من می‌کنید.
حال آنکه «احکام کنترل خشتک» که بر شما مقرر گشته، به کارتان نمی‌آید و مدام با خود درحال کلنجارید.
آیا گمان نمی‌کنید که الله، شما ملقوب “اشرف مخلوقات” را تنها ماشین تولید مثل و جوجه‌کشی قرار داده است؟ برعکس حیوانات که فصل جفتگیری دارند، شما 24ساعته حشری هستید و در پیامدهایش غوطه‌ور. دختران ماه به ماه درد قاعدگی متحمل میشوند و پسران مدام درگیر خالی شدن خود.
کششتان به یکدیگر هم که ملامت شده است.

به راستی سخت است نقد را ول کردن و امید بستن به نسیه وعده داده شده، چه بسا این دو همسان هم باشند. به یقین قرار است همان نیازهای حرام واقع شده بر شما، درصورت سرکوب خویشتن؛ در جایی دیگر و به مراتبی بالاتر و وسیع‌تر بر شما حلال واقع شود، حال آنکه آنجا دیگر قبح اخلاقی مطرح نیست:
قطعاً تصور شما مؤمنان از آمیزش پدرتان با زیبارویانی که اینجا میبینید، برایتان مفاهیمی همچون «غیرت» و «ناموس» را به همراه دارد. حال نمی‌اندیشید پدران نیکوکار در آن دنیا با حوریان زیباروتر محشور میگردند.
واضح است امکانات بهشت؛ همان نیازها و خواسته‌های یک خر است: محیط سرسبز، خوراکی و شرکای جنسی بی‌شمار
بی‌گمان انسان اولیه نیز تمام آرمانش همین بوده.

آیا نمیبینید دستاوردهای دانشمندان پیرو «علم»، موجب آسودگی زیست شما گردیده درحالی که میراث پیامبران «دین» همواره تفرقه و جنگ بین شما افکنده؟
«اجبار پذیرش» برای شما «ایمان» تعریف شده و پیروی از «عقل» و گسیختن باورهای کورکورانه، به مصابه «کفر» ورزیدن و پیروی از شیطان مقرر گشته است.

شما بدون خواست خودتان و تنها برای الله خلق شده‌اید و موظف به پرستش او.
فرار از این بازی؛ به بهای سوختنتان در آتش دوزخ تمام میشود، شما قربانی‌ای بیش نیستید و هرجا که سخن از آزادی‌تان مطرح شود «حضور شیطان» تعریف می‌شود.

پس پناه آورید به شیطان از شرّ الله غاصب فاسق

6819 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-06-30 08:38:44 +0430 +0430

تاپیک جالبی به نظرمیاد. باید ببینیم در ادمش چه نصایحی واسه مسخ شدگان مسلمان داری؟چون این مسلمین ماله کش گرامی!خوب خودشون رو به نفهمی زدند.

0 ❤️

2015-06-30 08:44:48 +0430 +0430

با اين که متنت طولاني بود، اما اينقدر شيوا و جالب نوشته بودي که حيفم اومد همشو نخونم
لايک به شما و اين نوشته

0 ❤️

2015-06-30 08:52:20 +0430 +0430

[quote=شیطان الرّجیم]واضح است امکانات بهشت؛ همان نیازها و خواسته‌های یک خر است: محیط سرسبز، خوراکی و شرکای جنسی بی‌شمار[/quote]

0 ❤️

2015-06-30 08:54:48 +0430 +0430

[quote=ترومن]
[/quote]
هزارتا لایک واسه این عکس. good

0 ❤️

2015-06-30 12:46:52 +0430 +0430

نمرت که بیسته.تاپیکتم که بیسته.موضوعی که انتخاب کردی هم دویسته.
بسیار جالب نوشتی…راستش انقدر خوب بود که فک کردم واقعا شیطان داره پست میزاره ok

0 ❤️

2015-06-30 12:49:00 +0430 +0430

با درود …

در کرانه های آسمانهای کتب دینی دنبالت میگشتم… اما بالاخره، توی شهوانی پیدات کردم…

اگه ممکنه برای کاربرا توضیح بده که اولین بار، کِی سر و کله ی جنابعالی در قصص ادیان پیدا شد ؟؟؟

0 ❤️

2015-07-01 09:41:06 +0430 +0430

[quote=pouyapoya2012]با درود …

در کرانه های آسمانهای کتب دینی دنبالت میگشتم… اما بالاخره، توی شهوانی پیدات کردم…

اگه ممکنه برای کاربرا توضیح بده که اولین بار، کِی سر و کله ی جنابعالی در قصص ادیان پیدا شد ؟؟؟[/quote]

از وقتی مسأله عامل انحراف از اصول قراردادی شما مطرح گردید با تعابیر مختلف.
این قصه سر دراز دارد…
اولین نقش دینی من؛ رقیب نیکی در چالش‌های زردشت بود که برعکس باقی پیامبران همیشه از خدای خود سوال میکرد.
بعدها قوم یهود پس از اسارت و ارتباطشان با ایرانیان زردشتی، از آن در آئین خود نیز به گونه دیگر وام گرفتند و این روال ادامه یافت.
خلاصه یه جا شدم اهریمن، یه جا لوسیفر، یه جا ابلیس، …
لیکن مضمون همه مشترک است؛ بهانه‌ای برای توجیه شر

پس پناه آورید به شیطان از شرّ خدای شرآفرین

0 ❤️

2015-07-01 09:50:33 +0430 +0430

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
پناه بر شیطان mamba

0 ❤️

2015-07-01 10:36:43 +0430 +0430

کم اینجا مارمولک داشتیم شیطون هم به جمعمون اضافه شد ?
عجب متن باحالی نوشتی شیطون جون!
جمال"Number of the Beast"ت رو عشق است!!
شونصد درصد موافق حرفاتم!!
میگم ودکا و ویسکی همراه با مخلفات پسته-ماست موسیر-زیتون آماده کن اومدم جهنم بشینیم هم حسابی می بزنیم و سیاه مست شیم هم یوخده بحث فلسفی بکنیم.

0 ❤️

2015-07-01 23:17:08 +0430 +0430

[quote=hotgirl2015]بی ارزه ها که از اسلام چیزی نمیدونید گوه خوری اضافه نکنید
بهشت زیباترین مقامش تقرب و رسیدن به خداست و هم نشینی با خوبان
اینایکه گفتی همش وسیله عیش و مشربه که هر انسانی نیاز داره تو که گوه میخوری بهشت و طویله شییه همه و دوست داری شیطون رو بپرستی آیا خالق یک چیز. قدرتمند تر و زیبا تر از اوست یا مخلوق. شیطان بدبخت و بیچاره لاشی هم که مخلوقه
عقل سالم میگه خالق رو ستایش کن ن مخلوق رو[/quote]
11233495_1663337360568500_8043629196157586643_n.jpg

0 ❤️

2015-07-02 01:50:26 +0430 +0430

اینایکه گفتی همش وسیله عیش و مشربه که هر انسانی نیاز داره تو که گوه میخوری بهشت و طویله شییه همه و دوست داری شیطون رو بپرستی آیا خالق یک چیز. قدرتمند تر و زیبا تر از اوست یا مخلوق. شیطان بدبخت و بیچاره لاشی هم که مخلوقه
تو اول یاد بگیر عرضه رو چه جوری می نویسند بعد بیا زر زرکن. ROFL
آره وافعا تو که خیلی راست می گی!وعده کس کردن و بکن بکن که تو بهشت داده شده نشون می ده جای مقربین چه جور جایی می تونه باشه. lol طویله هم که همون بیت رهبر فرزانت خایه منی هستش. pleasantry

0 ❤️

2015-07-02 02:04:04 +0430 +0430

میگن روح ما قبل از زمین آمدن جای فرود رو مشخص کرده من موندم کی گفتم ایران؟
بابا من منظورم زمان کوروش کبیر بود .
ن زمان …

0 ❤️

2015-07-02 03:38:02 +0430 +0430

1. لطفن ثابت کن که ابلیس، مخلوقِ ؟

2. لطفن توضیح بده که خدا چجوری خلق شده.

(کپی پیست ممنوع… ارجاع به منابع وزارت فرهنگ و ارشاد ممنوع… حرف خودت رو بزن.)

0 ❤️

2015-07-02 07:41:48 +0430 +0430
0 ❤️

2015-07-02 09:12:30 +0430 +0430

ای بابا چقدر کس میگید شما کسکشا!
تا یکی یه حرفی میزنه آقایون اسلام پناه و مسلمون الکی همچون بهشون برمیخوره انگار ننه و آبجیشونو گاییدن!
یه عده کسکش اللهی طلبکار جمع میشن شروع میکنن کسشعر نوشتن و وکیل وصی الله و اسلام شدن ?
جمعش کنید بابا،کیرم تو سولاخین زنتون،ننتون،آبجیتون،عمه تون،خاله تون،زنداییتون،زن عموتون!

0 ❤️

2015-07-02 09:52:41 +0430 +0430

[quote=mofo56]ای بابا چقدر کس میگید شما کسکشا!
تا یکی یه حرفی میزنه آقایون اسلام پناه و مسلمون الکی همچون بهشون برمیخوره انگار ننه و آبجیشونو گاییدن!
یه عده کسکش اللهی طلبکار جمع میشن شروع میکنن کسشعر نوشتن و وکیل وصی الله و اسلام شدن ?
جمعش کنید بابا،کیرم تو سولاخین زنتون،ننتون،آبجیتون،عمه تون،خاله تون،زنداییتون،زن عموتون![/quote]
?
ناموسا به اعصابت مسلسل باش
lol

0 ❤️

2015-07-02 10:04:54 +0430 +0430

[quote=محسن 1010][quote=mofo56]ای بابا چقدر کس میگید شما کسکشا!
جمعش کنید بابا،کیرم تو سولاخین زنتون،ننتون،آبجیتون،عمه تون،خاله تون،زنداییتون،زن عموتون![/quote]
?
lol[/quote]
قربون داش محسن
ما همیشه به اعصابمون سواریم ولی نمیدونم چرا تا کسکش اللهی میبینیم تو شهوانی اعصابمون یهو چهار نعل میره!!!
اصلاً من به این جماعیت حساسیت دارم،تا میبینمشون یا میخوام قهوه ایشون کنم یا دلم میخواد خودشونو ایل و طایفه شون رو به شصت روش ترکیبی آنگولایی-قزوینی بگام ?

0 ❤️

2015-07-02 10:21:41 +0430 +0430

[quote=mofo56][quote=محسن 1010][quote=mofo56]ای بابا چقدر کس میگید شما کسکشا!
?
lol[/quote]
قربون داش محسن
ما همیشه به اعصابمون سواریم ولی نمیدونم چرا تا کسکش اللهی میبینیم تو شهوانی اعصابمون یهو چهار نعل میره!!!
اصلاً من به این جماعیت حساسیت دارم،تا میبینمشون یا میخوام قهوه ایشون کنم یا دلم میخواد خودشونو ایل و طایفه شون رو به شصت روش ترکیبی آنگولایی-قزوینی بگام ?[/quote]

0 ❤️

2015-07-02 14:15:00 +0430 +0430

کاري به قدرتمند بودنش ندارم که همونم جاي سؤال داره! چرا که اگه قدرت داشت از پيامبرا و امامان مرسوله از طرف خودش مواظبت ميکرد و نميذاشت اونجوري ب گا برن! مسيح مصلوب شه lol و ممليه خانم باز قبل از اينکه بتونه جانشيني برا خودش تعيين کنه نفله شه (silly) و ساير ناتوانيهاي خدا…

گفتي الله زيباتر از شيطان است!
من فقط يه چيزيشو ميگم
شيطان هيچ وعده‌اي براي شکنجه کردن و درد کشيدن آدمها نداده
اما الله تا دلت بخواد توي قرآن، وعده شکنجه به مخلوق خودش داده. اين بنظرت زيبائيه؟؟!!!
اين که الله بنا به تفکرات شما 1ميليارد احمق! بخواد حداقل! 6.5 ميليارد از مخلوقاته خودشو به داخل آتيش بندازه و ازشون سيخ داغ رد کنه و زنارو از پستوناشون آويزون کنه. اينا زيبائيهاي الله رو ميرسونه؟؟ nea .
تو هم ديوانه‌اي مازوخيسمي بيش نيستي که همچين الله خونخوار و قصي‌القلبي رو زيباااا ميبيني (silly)

0 ❤️

2015-07-02 14:50:27 +0430 +0430

آقای شیطان لطفا حرفات رو قیچی کن تا ما هم بخونیم
خطای ۱۰۰۸بنمود ما را

0 ❤️

2015-07-02 14:56:06 +0430 +0430

[quote=پِسرها نمی گریند]آقای شیطان لطفا حرفات رو قیچی کن تا ما هم بخونیم
خطای ۱۰۰۸بنمود ما را[/quote]
حالا یه بار متن بالای پنج خط رو هم بخونی راه دوری نمی ره . ?

0 ❤️

2015-07-02 23:49:51 +0430 +0430

[quote=شیطان الرّجیم][quote=pouyapoya2012]با درود …

اگه ممکنه برای کاربرا توضیح بده که اولین بار، کِی سر و کله ی جنابعالی در قصص ادیان پیدا شد ؟؟؟[/quote]

از وقتی مسأله عامل انحراف از اصول قراردادی شما مطرح گردید با تعابیر مختلف.
این قصه سر دراز دارد…
اولین نقش دینی من؛ رقیب نیکی در چالش‌های زردشت بود که برعکس باقی پیامبران همیشه از خدای خود سوال میکرد.
بعدها قوم یهود پس از اسارت و ارتباطشان با ایرانیان زردشتی، از آن در آئین خود نیز به گونه دیگر وام گرفتند و این روال ادامه یافت.
خلاصه یه جا شدم اهریمن، یه جا لوسیفر، یه جا ابلیس، …
لیکن مضمون همه مشترک است؛ بهانه‌ای برای توجیه شر

پس پناه آورید به شیطان از شرّ خدای شرآفرین[/quote]

درود بر تو… ای نماینده ی عقل و پرسش.

زیبا نوشتی… ضمنن عکس آواتارت هم جالبه. منو یاد آیه زیر (از انجیل) انداخت که اونو تقدیمش میکنم به شما.

Revelation 13:18

Here is wisdom. Let him that hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is Six hundred threescore and six

0 ❤️

2015-07-03 07:49:32 +0430 +0430
0 ❤️

2015-07-04 10:41:10 +0430 +0430
0 ❤️

2015-07-04 10:42:55 +0430 +0430

[quote=AMIRRR 1981]بخواهیم و نخواهیم دنیا داره رو به سمت زوال و بی اخلاقی پیش میره … همه ی آدم ها مشتاقند برا پر و بال دادن به غریزه هاشون هر آنچه در راستای مهار و یا جهت دهی صحیح به غریزه هست رو نابود کنند و یا اگه دستشون نمیرسه لا اقل تو جوامع خرابش کنند تا همه رو هم فکر خودشون کنند که یکیش دین و باور و اعتقاداته …
وقتی فهم یکی مثل من فقط در حد درک لذت های غرضی هست … توقع داری لذت های غیر غریزی رو درک کنم ؟؟؟ محاله …
اما اصل مطلب اینه : اونی که لذت های غیر غریضی رو ولو به اندازه سر سوزنی … یه جایی … یه وقتی درک کرده باشه … در باطل بودن اصالت لذات غریزی شک نمی کنه …[/quote]

یه بار بخون ببین خودت فهمیدی چی گفتی!

0 ❤️

2015-07-04 11:19:52 +0430 +0430

[quote=اسکلت حشری]
یه بار بخون ببین خودت فهمیدی چی گفتی![/quote]
منظوره اصلي ايشون اين بوده:
هميشه التزام به معقوليات و انكسار از بدويات در تعبير آنچه مقتضى زمان است ممارست به عمل نقض نيست!
و البته اينکه تعدد انکسارها در مابين تغيير شکافه هاي اگزيستانسياليسم ROFL منجر به تکثر پلوراليستي در فمينيست کوانتوم ميشود (silly)

0 ❤️

2015-07-04 23:15:11 +0430 +0430

[quote=ترومن][quote=اسکلت حشری]
هميشه التزام به معقوليات و انكسار از بدويات در تعبير آنچه مقتضى زمان است ممارست به عمل نقض نيست!
و البته اينکه تعدد انکسارها در مابين تغيير شکافه هاي اگزيستانسياليسم ROFL منجر به تکثر پلوراليستي در فمينيست کوانتوم ميشود (silly)
[/quote]
داداش ترمیناتور به زبون ماشینها صحبت نمودی؟!
بابا به مغز ساده این بندگان الله رحم بنما ?

0 ❤️

2015-07-05 01:53:40 +0430 +0430

[quote=mofo56]
داداش ترمیناتور به زبون ماشینها صحبت نمودی؟!
بابا به مغز ساده این بندگان الله رحم بنما ? [/quote]
? اينها از عالم غيب به هاردم آپلود شدند lol

بردگان ياوه گوي الله، اينها را مطالعه کنند بلکه رستگار شوند (silly) .

0 ❤️

2015-07-05 02:08:40 +0430 +0430

[quote=ترومن]

? اينها از عالم غيب به هاردم آپلود شدند lol

بردگان ياوه گوي الله، اينها را مطالعه کنند بلکه رستگار شوند (silly) .[/quote]
بردگان یاوه گوی الله که اصلا فکر کردن رو تعطیل کردند. lol نمونش رو می خوای بیا تو تاپیک جام زهر هسته ای ببین بسیجیهایی که میان بحث می کنند کلا از ناحیه ی مخ تعطیل تشریف دارند. bad

0 ❤️

2015-07-05 02:12:07 +0430 +0430

[/quote]

درود…

به این میگن پاسخ به اقتضای سوال…

0 ❤️

2015-07-05 03:06:02 +0430 +0430

[/quote]

آهان
الان فهمیدم.
مرسی :D ،

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «