نظرسنجی... فحش خواهرمادر

1397/11/19

امروز داشتم تلفنی با یکی از دوستام که معلمه درمورد حقوق و وضعیتش صحبت میکردم که یهو عصبانی شد و شروع کرد به بد و بیراه و فحش خواهرمادر به خمینی و خامنه ای و بالا تا پائین شون…بهش گفتم حسابی خواهرمادرشونو مورد عنایت قرار دادیا؛ گفت اینکه چیزی نیس باید بیای بابامو ببینی موقع پخش اخبار چجوری یکساعت تمام فحش خوارمادر و بدوبیراه بهشون میده… بعد اضافه کرد دخترخاله ام و شوهرش ولی تو این زمینه مقام اول رو دارن از عصبانیت از دست دادن زندگی و دارندارشون بخاطر این پفیوزها و اختلاس بانکی و خمینی و خامنه ای جاکش که مملت رو به این روز انداختن و روزی و ساعتی نیست که یادشون نکنن و فحش خواهرمادر و نشاشن به سرتاپای خودشون و دین شون و جدشون و آبادشون…!!
پیش خودم گفتم این تازه یه خونواده کوچیکه این مقدار از فحش خواهرمادر رو هرروز نثار اینها میکنن،… تو اون مملکت به اون عظمت و اصلا در سرتاسر دنیا و اینهمه ایرانی چه حجم عظیم و وحشتناکی از فحش خواهرمادر هرروز سهمیه این جاکشها میشه…
امکان ایجاد نظرسنجی نداشتم، ولی در آستانه چهلمین سالگرد این انقلاب شوم که پسفرداس؛ گفتم اینجوری ازتون بپرسم که بنظر شما در طول کل تاریخ بشریت کسی رو سراغ دارید که تو زندگی یا حتی بعد از مرگش چنین حجم عظیم و وحشتناکی از فحش خواهرمادر نثارش شده باشه؟… خمینی، خامنه ای، صدام، هیتلر… یا شخص دیگه ای؟ کی نفر اول در تاریخ بشریته؟

445 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-02-08 08:55:58 +0330 +0330

واقعا وحشتناکتر از حکومت جمهوری اسلامی آخوندی هیچ کجای دنیا نیست و ندیدم…

پایه گذاری حکومتش از دروغ

ملاتش از خون مظلوم…

ومعمارهاش از اول تا الان جلاد و اختلاص گر بودن…

0 ❤️

2019-02-08 09:47:39 +0330 +0330

،هزارتا فحش بدیم وقتی به واقعیت تبدیل نمیشه چه فایده داره ?

0 ❤️

2019-02-08 16:52:01 +0330 +0330

بنظر شما کسی تو طول تاریخ اینقدر فحش خواهرمادر خورده؟ کی بوده؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «