نظر شما در مورد اینکه زنان لباس مردانه بپوشن چیه؟

1403/02/05

با سلام و درود خدمت تمام کاربران شهوانی

میخواستم یه امار بگیرم و چند پرسش رو مطرح کنم(سپاسگزار میشم اگر به دقت پاسخ بدید)

1- دیدگاه شما نسبت به اینکه بانوان پوشش یا لباسی رو اعم از (تیشرت،کت و شلوار،یونیفرم های مردانه و …)که به طور خاص برای آقایان طراحی شده بپوشند چیست؟(از دیدگاه آقا)
2-به عنوان یک خانم آیا علاقه به پوشیدن لباس مردانه دارید؟(از دیدگاه خانم)
3-در صورت داشتن بودجه کافی برای خرید لباس،کیفیت و جنس لباس در خرید آن اولویت دارد و یا برند یا مارک آن(از دیدگاه آقا و خانم)
4-تولید داخل و خارج بودن لباس در خرید شما تاثیر میگذارد ، اگر بله چرا؟(از دیدگاه آقا و خانم)
5-آیا حاضر هستید برای لباسی که پسند کردید بیشتر از 50 درصد قیمت اصلی آن بپردازید؟(از دیدگاه آقا و خانم)
6- آیا انلاین شاپ ها یا فروشگاه های اینترنتی را برای خرید لباس به فروشگاه های حضوری ترجیح میدید،اگر بله چرا؟(از دیدگاه آقا و خانم)

و در پایان سپاسگزار و خرسندم که پرسش ها رو مشاهده کردید

810 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-04-24 17:07:49 +0330 +0330

بپوشن چی میشه
سر مون تو کار خودمون باشه تو دنیای ازاد کسی حق نداره واسه پوشش دیگران نظر بده
نگاه به مملکتمون نکنید به همچی کار دارن

1 ❤️

2024-04-24 17:12:52 +0330 +0330

↩ kiakish
مرسی بابت دیدگاه منطقی و درست شما،من بیشتر دنبال احساس شما نسبت به این موضوع بودم تا موضع گیری های جنسیتی

1 ❤️

2024-04-24 17:21:43 +0330 +0330

بستگی داره خب از چه دیدی بهش نگاه کنی و چیو لباس مردونه بدونی…خب خیلی از لباس های مردونه هستن که برای فرم تن خانم ها هم دوخته میشه مثل کت و شلوار،پیراهن و اینجور چیز ها

شخصا مشکلی توش نمیبینیم چه بسا خیلییییی از خانم ها و دختر ها با لباس های این فرمی جذاب تر هم هستن

در رابطه با مارک و برند که گفتین به شخصه هیچوقت اینو یک مشخصه نمیدونستم تو انتخاب لباس…مثلا شما پارچه بگیری و به یک خیاط درست بدی لباسی براتون تولید میکنه که خب تفاوت چندانی نمیکنه با مارک های معروف خارجی (حرفم روی لباسه فقط)

و خب همین موضوع درباره تولید خارج و داخل بودن هم صدق میکنه…دوستی دارم که تولیدی لباس داره و حقیقتا ۸۰ درصد لباس هایی که ما به اسم جنس ترک داریم خریداری میکنیم تولید همین داخل و تنها با یک مارک فیک دوخته شده هستن

در رابطه با کفش هم از اونجایی که خود من تیپم معمولا رسمیه میتونم بگم خیلی از کفش های چرمی که ما داخل داریم تولید میکنیم (تولید های تبریز مخصوصا) با برند های خارجی رقابت میکنن

در آخر دوست دارم اینو اضافه کنم که فکر میکنم دیدگاه ما در رابطه با تولیدی های لباس داخل باید فرق کنه چونکه خیلی از این تولیدی ها بدون هیچ پشتوانه ای دارن کار میکنن و کارگاه های خصوصی کوچکی هستن که از نظر کیفیت جنس هیچچچ فرقی با جنس های خارجی ندارن

1 ❤️

2024-04-24 17:32:52 +0330 +0330

↩ Pablo.Escobar2
سپاسگزارم بابت این دیدگاه کامل و منطقی
آرزومندم افرادی بیشتری دیدگاهشان نسبت به کالای تولید داخل و آزادی سلیقه به مانند شما در سطح جامعه شکل بگیرند

1 ❤️

2024-04-24 18:12:52 +0330 +0330

منم خیلی دوست دارم لباس دخترونه بپوشم حتی واس بیرون یا خونه یا مهمونی ولی خب 😢😥

0 ❤️

2024-04-24 18:24:11 +0330 +0330

↩ black salesman
واقعا رو لباس پوشیدن هیچ جنسیتی نظر مخالف ندارم انسان باید در حداقلها ازاد باشه ممنون از تاپیکت

0 ❤️

2024-04-24 20:03:58 +0330 +0330

تی شرت و پیراهن که یقه باز هستند، خارق العاده است واسه خانما.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «