نظر شما در مورد گفته‌های خانم مرکل چیست؟

1397/08/19

دوستان عزیز و گرامی سلام؛
خانم آنجلا مرکل صدر اعظم آلمان چنین بیان کرده است: کشورهای چین و هندوستان مجموعا بیش از 2.5 میلیارد نفر جمعیت، 150 خدا و بیش از 800 عقیده مختلف دارند و در صلح زندگی می‌کنند در حالیکه مسلمانان یک خدا، یک دین، یک پیامبر و یک کتاب دارند اما خیابانهایشان از خون یکدیگر سرخ شده است. هم قاتلش می‌گوید الله اکبر و هم مقتولش! کشته‌های هر دو طرف هم شهید خوانده می شود و این درد است که نمی‌دانیم این دین چیست.

11 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-11-14 14:58:50 +0330 +0330
نقل از: ariamx
نقل از: Konmidam_boy

کاربر (ariamx) شاید فکر کنین یه کاربر عادی دنبال سکس در شهوانیه

اما با کمال تاسف باید بگم امثال ایشون نفوذی هستن و با نیت جهاد فرهنگی میان با دروغ و مغلطه و کل کل کردن با ما فریضه جهاد فرهنگی انجام بدن

تا حوری در قیامت موهوم در آغوش بگیرن

برای دفاع از اسلام از جان که گذشتن، اعتبار داشتن در مجازی ارزشی در مقابل جان نداره

خود فدای دفاع از اسلام میکنن

دروغ و مغلطه ( تقیه) براشون واجب شرعیه

چون آخوندها دلشونو بردن

منو میگه ? الان میام همتونو میخورم ?

گذشته از شوخی اینکه فلان اخوند چی گفته یا نمی دونم از فلان کس شنیدم فلان اخوند گفته که پیامبر گفته چی کار بکنین چی کار نکنین این که نشد سند و مدرک که ، صاحب تاپیک هم که دوستای باسوادش انگار مرخصی رفتن قرار بود معرفی کنه اشنا شیم

من نگفتم فلان آخوند

اون یه مثال بود ( واقعی)؛

مدرک و سند تا دلت بخواد داریم

فکر نکن بی مدرک حرف میزنم

دلتون خوشه مدرک نداریم؟

هم از خود اون قرآن دارم ، هم از روایات، هم از فتوای آخوندهای مفسد

من ۳ روز پیش گفتم تو این سایت دو نفر ادم باسواد پیدا نمیشه بخواد برا حرفایی که زده سند قابل دفاع بیاره ، الانم میگم و هنوز منتظرم . صاحب تاپیک گفت زیادن من گفتم دوتاشون اسم ببر ولی خبری نشد . دوما دفه پیشم گفتم اینکه فلان اخوند چی گفته این که نشد دلیل و مدرک که . مثلا یکی بیاد بگه قوانین راهنمایی رانندگی باید برداشته بشه میپرسی چرا میگه چون مامورا پلیس همشون رشوه میگیرن ، خوب اینکه نشد دلیل. ما یه کتاب قانون بیشتر نداریم اگه میتونی ۴ تا سند برا حرفات بیار دیگه لازم نیس این همه شعار بدی.

راهور چه ربطی به اسلام داره؟

مگه آیات جهاد و جنایت و سنگسار و شلاق و به صلیب کشیدن و انگشت بریدن و سنگسار که قرآن گفته، کار چند آخونده، که بی ربط به اسلام باشه؟

مگه گفتم به خاطر چند کار بد آخوند اسلام رده؟

گفتم خود اسلام به این دلایل ( محتوای اسلام: یعنی کردار زشت خود پیامبر اسلام و علی ، و تاریخ صدر اسلام، و خود محتوای قرآن و احادیث و فتاوای اسلامی) رده

آیا اسلام غیر از اینها که داخل پرانتز گفتم چیزی داره؟

اخه قرآنی که خاطرات سکسی محمد رو بگه چطور هدایت بخشه؟

آیات اول سوره تحریم در مورد سکس محمد با کنیز بدبخت ماریه، و سوره احزاب در مورد ازدواج محمد با عروسش زینب چه خاصیت هدایت بخشی داره که در قرآن اومده؟

راستی تو که ادعات میشه در مورد دابه الارض ، و قاب قوسین معراج خیالی محمد ، و ضمنا حرف زدن محمد با خرش عفیر : آیا پاسخی داری؟

بزار چن تا مثال بزنم برات اگه یکی بیاد بگه میشه فیل رو از تو سوراخ سوزن رد کرد بهش چی میگی؟ میگی خل شده؟
خوب حالا فرض کن صد سال دیگه انسان یه شتاب دهنده بسازه که بتونه فیل رو با ۰/۶ سرعت نور حرکت بده اون موقع فیل از سوراخ سوزن رد میشه اینو انیشتن توی فیزیک نسبیت میگه.
خوب اگه این شتاب دهنده بتونه یه جسم رو باسرعت نور به حرکت در بیاره چی میشه ؟؟
ببینید خیلی چیزا برای نسل های قبل ما تخیلی بود برای ما یه واقعیت ملموسه.
یا قانون e: mc2 انیشتن ، فک کن روزی یه دستگاهی اختراع بشه که بتونه یه جسم رو به انرژی تبدیل کنه و بالعکس میدونی چه اتفاقی می افته همون چیزی که ما اسمش رو میذاریم طی الارض . فک کن من الان تهرانم و یه ثانیه بعد نیویورک.
اما موضوع بعد که تاریخ اینو گفته اونو گفته ، ببین تاریخ رو کیا مینویسن ؟؟ اقوام پیروز ، اولین پادشاهی بعد پیامبر بنی امیه اس ، که از یه طرف به اسپانیا میرسید از یه طرف به چین . اینها برا اینکه بتونن به اسم اسلام بر مردم حکومت کنن حدیث جعل میکردن از زبان پیامبر در ستایش خودشون و نکوهش دشمنانشون.
یه نمونش ایلامی های باستان که تو منطقه خوزستان بودن عرب ها برای اینکه بتونن اونا رو از بین ببرن ببینید چقد حدیث جعل میکنن از زبون پیامبر و اماما و قتلشون رو واجب اعلام میکنن ، نتیجه اش این میشه که الان نسلی ازشون نمونده.
و اما راجع به قران نمیشه از هر جا یه تیکه برداری و اول و اخرش رو بزنی و بگی اهان این چرا اینجوریه .
اینکه شما با قصاص و شلاق و اینا مشکل داری ممکنه خیلیا وقتی سود و ضررش برا جامعه رو میسنجن اونو بجا بدونن.

دوست عزیز؛ شرمنده اینو عرض میکنم: چرا ریسمون و آسمون رو بهم می‌باید؟! اینکه در حال حاضر یک تئوری وجود داره (دقت کنید تئوری و هنوز درستی یا نادرستی آن قطعی نشده) و این تئوری با دانش امروز قابل اثبات نیست و اثباتش مؤکول به آینده نامشخص می‌شود را چگونه شمل دلیل اثبات یک ادعا در 1400 سال قبل قرار می‌دهی؟! یعنی الاغ پیامبر سرعتی معادل 0.6 سرعت نور را داشته؟!!! اصلا گیریم درست، و حتی گیریم سرعت نور را داشته، وقتی صحبت از آن دنیا می‌شود یعنی جدا از این کائنات و هستی است، حال وقتی کهکشان راه شیری قطری حدود 150،000 سال نوری دارد (یعنی نور 150،000 سال زمان نیاز دارد تا از یکسر آن به سر دیگر برسد) چگونه آن الاغ با سرعت نور شبانه به معراج رفته و برگشته؟! منظور من این است که از منظومه شمسی هم نمی‌توانسته خارج شود به فرض محالی که با سرعت نور حرکت کرده باشد.

1 ❤️

2018-11-14 15:29:38 +0330 +0330
نقل از: ariamx یه چیزی که یادم رفت حرف زدن پیامبر با خرش بوده قبلا نشنیده بودم و راست و دروغش رو هم نمیدونم شما هم که طبق معمول دریغ از یه منبع یا رفرنس ، ولی خوب داستان حضرت سلیمان و مورچه تو قران هستش. اما علم چی میگه ؟؟ دانشمندا چن ساله دنبال ترجمه زبون حیوونان . دانشمندای روسی برای اولین بار موفق شدن زبون دلفین ها رو ترجمه کنن. و دانشمندای امریکایی موفق به اختراع یه زبون مشترک بین انسان و دلفین و یه نوع نهنگ شدن ، پس از نظر علمی شدنیه

برادر عزیز؛ شما چرا مدام اتفاقات گذشته رو با علم امروز توجیه میکنی؟! آیا این روش درسته؟ پس من هم ادعا میکنم بدون هیچ ابزار و امکاناتی میتوانم از جو زمین خارج شده و به ماه بروم، طی سالها و یا قرن‌های آینده اگر انسان با علم و تکنولوژی آن روز بتواند لباسی ضد جاذبه بسازد که قادر باشد انسان را به پرواز درآورد پس انسانهای آن زمان باید ایمان بیاورند که من چنین کاری را انجام داده‌ام؟!!

1 ❤️

2018-11-14 15:36:13 +0330 +0330
نقل از: ariamx یه چیزی که یادم رفت حرف زدن پیامبر با خرش بوده قبلا نشنیده بودم و راست و دروغش رو هم نمیدونم شما هم که طبق معمول دریغ از یه منبع یا رفرنس ، ولی خوب داستان حضرت سلیمان و مورچه تو قران هستش. اما علم چی میگه ؟؟ دانشمندا چن ساله دنبال ترجمه زبون حیوونان . دانشمندای روسی برای اولین بار موفق شدن زبون دلفین ها رو ترجمه کنن. و دانشمندای امریکایی موفق به اختراع یه زبون مشترک بین انسان و دلفین و یه نوع نهنگ شدن ، پس از نظر علمی شدنیه

در ضمن شما که از ما مدام منبع و رفرنس طلب میکنی خودتون برای اثبات مواردی که ذکر میکنید از جمله معراج چه مرجعی معرفی میکنید؟ اگر قرآن است بهتره یه بررسی در مورد زمان و چگونگی جمع‌آوری آیات و سوره‌های آن و توسط چه کسانی داشته باشید و مطلبی رو که در مورد ثبت تاریخ و احتمال جعلی بودن برخی وقایع بیان کردید ببینید شامل قرآن می‌تواند باشد یا خیر

1 ❤️

2018-11-14 15:48:55 +0330 +0330

اما با کمال تاسف باید بگم امثال ایشون نفوذی هستن و با نیت جهاد فرهنگی میان با دروغ و مغلطه و کل کل کردن با ما فریضه جهاد فرهنگی انجام بدن

برای دفاع از اسلام از جان که گذشتن، اعتبار داشتن در مجازی ارزشی در مقابل جان نداره

چون آخوندها دلشونو بردن

گذشته از شوخی اینکه فلان اخوند چی گفته یا نمی دونم از فلان کس شنیدم فلان اخوند گفته که پیامبر گفته چی کار بکنین چی کار نکنین این که نشد سند و مدرک که ، صاحب تاپیک هم که دوستای باسوادش انگار مرخصی رفتن قرار بود معرفی کنه اشنا شیم

من نگفتم فلان آخوند

دلتون خوشه مدرک نداریم؟

من ۳ روز پیش گفتم تو این سایت دو نفر ادم باسواد پیدا نمیشه بخواد برا حرفایی که زده سند قابل دفاع بیاره ، الانم میگم و هنوز منتظرم . صاحب تاپیک گفت زیادن من گفتم دوتاشون اسم ببر ولی خبری نشد . دوما دفه پیشم گفتم اینکه فلان اخوند چی گفته این که نشد دلیل و مدرک که . مثلا یکی بیاد بگه قوانین راهنمایی رانندگی باید برداشته بشه میپرسی چرا میگه چون مامورا پلیس همشون رشوه میگیرن ، خوب اینکه نشد دلیل. ما یه کتاب قانون بیشتر نداریم اگه میتونی ۴ تا سند برا حرفات بیار دیگه لازم نیس این همه شعار بدی.

مگه آیات جهاد و جنایت و سنگسار و شلاق و به صلیب کشیدن و انگشت بریدن و سنگسار که قرآن گفته، کار چند آخونده، که بی ربط به اسلام باشه؟

گفتم خود اسلام به این دلایل ( محتوای اسلام: یعنی کردار زشت خود پیامبر اسلام و علی ، و تاریخ صدر اسلام، و خود محتوای قرآن و احادیث و فتاوای اسلامی) رده

آیات اول سوره تحریم در مورد سکس محمد با کنیز بدبخت ماریه، و سوره احزاب در مورد ازدواج محمد با عروسش زینب چه خاصیت هدایت بخشی داره که در قرآن اومده؟

راستی تو که ادعات میشه در مورد دابه الارض ، و قاب قوسین معراج خیالی محمد ، و ضمنا حرف زدن محمد با خرش عفیر : آیا پاسخی داری؟

بزار چن تا مثال بزنم برات اگه یکی بیاد بگه میشه فیل رو از تو سوراخ سوزن رد کرد بهش چی میگی؟ میگی خل شده؟ خوب حالا فرض کن صد سال دیگه انسان یه شتاب دهنده بسازه که بتونه فیل رو با ۰/۶ سرعت نور حرکت بده اون موقع فیل از سوراخ سوزن رد میشه اینو انیشتن توی فیزیک نسبیت میگه. خوب اگه این شتاب دهنده بتونه یه جسم رو باسرعت نور به حرکت در بیاره چی میشه ؟؟ ببینید خیلی چیزا برای نسل های قبل ما تخیلی بود برای ما یه واقعیت ملموسه. یا قانون e: mc2 انیشتن ، فک کن روزی یه دستگاهی اختراع بشه که بتونه یه جسم رو به انرژی تبدیل کنه و بالعکس میدونی چه اتفاقی می افته همون چیزی که ما اسمش رو میذاریم طی الارض . فک کن من الان تهرانم و یه ثانیه بعد نیویورک. اما موضوع بعد که تاریخ اینو گفته اونو گفته ، ببین تاریخ رو کیا مینویسن ؟؟ اقوام پیروز ، اولین پادشاهی بعد پیامبر بنی امیه اس ، که از یه طرف به اسپانیا میرسید از یه طرف به چین . اینها برا اینکه بتونن به اسم اسلام بر مردم حکومت کنن حدیث جعل میکردن از زبان پیامبر در ستایش خودشون و نکوهش دشمنانشون. یه نمونش ایلامی های باستان که تو منطقه خوزستان بودن عرب ها برای اینکه بتونن اونا رو از بین ببرن ببینید چقد حدیث جعل میکنن از زبون پیامبر و اماما و قتلشون رو واجب اعلام میکنن ، نتیجه اش این میشه که الان نسلی ازشون نمونده. و اما راجع به قران نمیشه از هر جا یه تیکه برداری و اول و اخرش رو بزنی و بگی اهان این چرا اینجوریه . اینکه شما با قصاص و شلاق و اینا مشکل داری ممکنه خیلیا وقتی سود و ضررش برا جامعه رو میسنجن اونو بجا بدونن.

خب : اگه این بود پس هر چیز موهوم رو به خیال اینکه ممکنه یه روزی در آینده حقیقت بودنش کشف بشه باید بپذیریم:

حرفت مغلطه هست ( مثال انیشتین که زدی)

دوما سود آدم کشی چیه؟

آیا سوزانیدن گی سودش چیه که اسلام گفته؟

سنگسار سودش چیه؟

آیا شلاق برای خوردن مشروب سود داره؟

اسلام میگه مشروب چون مضره برای بدن، پس شلاق بزن ، خب آیا شلاق مفیده برای بدن؟ شلاق آیا ضررش بیشتر از مشروب خوردن نیست برای بدن؟

من با دلیل علمی امکان پذیر بودنش رو توضیح دادم مرد باش بگو ایا میتونی عدم امکانش رو اثبات کنی؟ یا میتونی یا نمیتونی اگه نمیتونی پس حتی اگه قبولش نداشته باشی به هر دلیل حق انکار قطعی اون رو هم نداری ؟
اما در مورد شلاق زدن و اینا که گفتی … ایا کسی که مشروب میخوره فقط به بدن خودش ضرر میزنه ؟؟
همین چن وقت پیش یه پسره مشروب خورده بود نشسته بود پشت ماشین ۶ تا کارگر بدبخت رو کنار خیابون زیر گرفته بود کشته بود .

خیلی چیزا حالت بازدارندگی دارن برای اینکه طرف به جامعه ضرر نزنه.
این که من دلیلش رو درک نمیکنم دلیل نمیشه بگم بده.

برادر گلم همیشه برای بودن یا وجود چیزی باید دلیل و سند آورد نه برای نبودن آن چیز، مثلا برای اثبات بودن حیات در کرات دیگر سند لازم داریم و نه برای اثبات نبودنش، شما هم برای معراج و سرعت الاغ پیامبر و… لطفا سند معتبر و غیر جعلی و یا حتی مشکوک ارائه نمایید.

1 ❤️

2018-11-14 16:03:13 +0330 +0330
نقل از: چوچان مرکل و امثال اون کسشر میگند . این گوه ها توسط خود اینها برای منافع اقتصادی و سلطه گریشون بوجود میان و بویی از انسانیت و اسلام و... نبردن و بعد هم میان پشت تریبون کسشر میگن برای مردم

گر تو بهتر می‌زنی بستان بزن

1 ❤️

2018-11-14 16:05:10 +0330 +0330
نقل از: deep.blue خب واضحه که من با این موضوع موافقم گرچه فرقی بین اسلام و باقی ادیان نمیبینم و هرجا قدرت پیدا کردن و قاطی سیاست شدن اون روی تاریکشون رو بروز میدن ... فقط شاید یهودیت خوش شانس بوده در دوران قرون وسطا هیچ کشور و قدرتی نداشته وگرنه کتب عهد عتیق از عهد جدید بمراتب خشن ترن ... فقط اینکه ارتباط متن با خانم مرکل مستند نیست و سالها قبل هم تو فیسبوک می چرخیده

? ? ?

1 ❤️

2018-11-14 16:20:42 +0330 +0330
نقل از: Lifeless_Hidden چه چیز ریشه ایمان را می سوزاند :

خرافه گستری به نام دین …

بی عدالتی به نام خدا …

سکوت در مقابل ستم .

ع.س

افرین مرد

2 ❤️

2018-11-14 16:25:48 +0330 +0330

بنظرم اسلام دین خوبیه‍
خانم مرکل هم احمق نیست/ سخن هدف دار/

1 ❤️

2018-11-14 17:11:05 +0330 +0330
نقل از: عشق_کوون بنظرم اسلام دین خوبیه‍ خانم مرکل هم احمق نیست/ سخن هدف دار/

دوست گرامی؛ شما در این پست اسلام رو تایید کردید و در پست قبلی مهر تایید زدید بر اینکه دین یعنی خرافات و خرافه پرستی، آیا فکر نمی‌کنید این دو مورد با هم در تضاد و تناقض باشند؟ ممنون

1 ❤️

2018-11-14 20:01:19 +0330 +0330

مى بخور،منبر بسوزان،مردم آزارى نكن

اين دو روزِ عمر كوته را دل آزارى نكن

تمام معنى خداپرستى و دين دارى توى همين يك بيت خلاصه شده

1 ❤️

2018-11-14 20:46:06 +0330 +0330

دهنت سلبیس ?

1 ❤️

2018-11-14 20:50:56 +0330 +0330
نقل از: kambiz55
نقل از: عشق_کوون بنظرم اسلام دین خوبیه‍ خانم مرکل هم احمق نیست/ سخن هدف دار/

دوست گرامی؛ شما در این پست اسلام رو تایید کردید و در پست قبلی مهر تایید زدید بر اینکه دین یعنی خرافات و خرافه پرستی، آیا فکر نمی‌کنید این دو مورد با هم در تضاد و تناقض باشند؟ ممنون

اره من اسلامو تایید میکنم و بنظرم یکی از ما برداشت اشتباهی از پست قبلش داشت

1 ❤️

2018-11-14 20:59:35 +0330 +0330
نقل از: Lifeless_Hidden چه چیز ریشه ایمان را می سوزاند :

خرافه گستری به نام دین …

بی عدالتی به نام خدا …

سکوت در مقابل ستم .

ع.س

کامبیز عزیز برداشت من از این پست این بود چه چیز ریشه ایمان را میسوزاند؟ اینکه ب خرافه بپردازی و بگی دین اینو میگه مثل بعضی از روحانیون/۲ اینکه‍ بی عدالتی کنی و بگی فرمان خدا بود مثل....... بماند/۳ سکوة در مقابل ستم مثل....... بازم بماند

که خب اینا همش از طرف ادمه نه خدا و دین پس من متناقض نگفتم
1 ❤️

2018-11-15 06:51:18 +0330 +0330
نقل از: فوهات کی ر تو مرکل بکشید بیرون‌ از این ج نده خانم

فوهات جان میدونم بخاطر ترک سیگار اعصابت بهم ریخته است داداش، اشکال نداره هر وقت دیدی خیلی بهم ریختی و دنبال یکی میگردی یقه کنی بیا تو تاپیک خودم داد و بیداد تو بکن و دوتا هم لگد به در و پنجره بزن، بعد که آروم شدی برو ?

فدای تو بشم.تو گل بچه های شهوانی هستی

1 ❤️

2018-11-15 06:55:13 +0330 +0330
نقل از: فوهات

کاش ادب داشتی

دادم بقالی سر کوچه نون گرفتم

کاش یه ذره زبونت کوتاه بود ، و در کت بلند

خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است.اگه همتون به ندازه من انقدر زیاد درک داشتید بهتون‌نمیگفتم بکشید بیرون.با شعور با فرهنگ.اول بفهم چی گفتم و دربارم تحقیق کن بعد از روی معده سخن ورچین.

حرف مستانه ات نشون مست بودنته

مست و دیوانه برادر همند

از روناک یا از کامبیز بپرسی درباره من کلا قانع میشی.حس توضیح نمونده برام

1 ❤️

2018-11-15 08:41:45 +0330 +0330

کاش ادب داشتی

خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است.اگه همتون به ندازه من انقدر زیاد درک داشتید بهتون‌نمیگفتم بکشید بیرون.با شعور با فرهنگ.اول بفهم چی گفتم و دربارم تحقیق کن بعد از روی معده سخن ورچین.

مست و دیوانه برادر همند

ببخش
عزیزم

فدایت

1 ❤️

2018-11-16 01:27:21 +0330 +0330
نقل از: Makan55 مى بخور،منبر بسوزان،مردم آزارى نكن

اين دو روزِ عمر كوته را دل آزارى نكن

تمام معنى خداپرستى و دين دارى توى همين يك بيت خلاصه شده

ممنونم دوست عزیز و درست فرمودی ?

0 ❤️

2018-11-16 01:29:39 +0330 +0330
نقل از: Luna-The-Lunatic به نظرم اول از همه باید یکی بیاد یه تاپیک بزنه در مورد نحوه بحث کردن و احترام گذاشتن به افکار و عقاید بقیه بعد در مورد دین و خدا و ... صحبت بشه طرف آتئیسته میاد به خدای طرف توهین میکنه و ادعای آزادی بیان و احترام به عقاید داره از اون طرف مسلمون میاد همه رو نجس و کافر خطاب میکنه و متهم به کفر گویی میکنه و ... و اخرش هم به دعوا و فحش کشیده میشه و نتیجه هم میشه طرفین همدیگرو یه مشت گاو و زبون نفهم خطاب میکنن و این چرخه تو یه تاپیک دیگه میشه ...

متاسفانه همینطوره و همیشه هم همینطور بوده

1 ❤️

2018-11-16 01:33:23 +0330 +0330
نقل از: Konmidam_boy تقطیع:

یعنی اول و آخر یه عبارت رو ببری، و وسطش رو بگی.

این یه نوع سانسور و مغلطه است

حالا:

۱. آیا تک تک آیات قران، از اول تا آخر، یه موضوع مرتبط با همن؟

در حالیکه خیلی از آیات قرآن، از چند موضوع بی ربط به هم تشکیل شده، و نباید کل آیه رو یه مجموعه و پازل مرتبط الاجراء شمرد :

مثلا آیه بلغ ما انزل…( آیه موسوم به غدیر): از گوشت خوک و خون و جسد مرده، حرف زده که هیچ ربطی به هم ندارن

و نباید گفت کل آیه رو یه جا باید بگیم

اگه اون طور باشه پس چرا آیه ولایت از آیه مدکور رو همه فقهای روافض، جدا میگن؟

چرا. کل آیه رو یه جا نمیگن؟

چرا نمیگن گوشت خوک و جسد و … جزیی از ولایته؟

۲.‌ خود امام صادق گفته: آیات قرآن، اولش یه موضوع، وسطش یه موضوع دیگه، و آخرش یه موضوع دیگه و غیر اون دوتاست

و نگفته کل آیه: یه مجموعه مرتبط باهمه، و نباید قسمتی از آیه رو جداگانه گفت، و کل آیه رو باید یه جا گفت

این حرف اریام ایکس ، بر خلاف امام صادقه

یعنی این فرد فکر میکنه از امام صادق در مقابلش بی سواد بوده

و گرنه حرف امام صادق رو رد نمیکرد

و حتی خود امامان روافض، یه قسمتی از آیه رو جداگانه استفاده میکردند اکثرا

نمیومدن کل آیه رو یه جا بگن، و بگن کل آیه رو باید کامل گفت

“روافض” رو هم نیاری مشکلی در مفهوم صحبت‌هات پیش نمیاره عزیز دل ?

0 ❤️

2018-11-16 01:35:41 +0330 +0330
نقل از: We_Are_All_Victims

چی بگم بهت…؟! ?

1 ❤️

2018-11-16 01:41:48 +0330 +0330

چون آخوندها دلشونو بردن

من نگفتم فلان آخوند

دلتون خوشه مدرک نداریم؟

بزار چن تا مثال بزنم برات اگه یکی بیاد بگه میشه فیل رو از تو سوراخ سوزن رد کرد بهش چی میگی؟ میگی خل شده؟ خوب حالا فرض کن صد سال دیگه انسان یه شتاب دهنده بسازه که بتونه فیل رو با ۰/۶ سرعت نور حرکت بده اون موقع فیل از سوراخ سوزن رد میشه اینو انیشتن توی فیزیک نسبیت میگه. خوب اگه این شتاب دهنده بتونه یه جسم رو باسرعت نور به حرکت در بیاره چی میشه ؟؟ ببینید خیلی چیزا برای نسل های قبل ما تخیلی بود برای ما یه واقعیت ملموسه. یا قانون e: mc2 انیشتن ، فک کن روزی یه دستگاهی اختراع بشه که بتونه یه جسم رو به انرژی تبدیل کنه و بالعکس میدونی چه اتفاقی می افته همون چیزی که ما اسمش رو میذاریم طی الارض . فک کن من الان تهرانم و یه ثانیه بعد نیویورک. اما موضوع بعد که تاریخ اینو گفته اونو گفته ، ببین تاریخ رو کیا مینویسن ؟؟ اقوام پیروز ، اولین پادشاهی بعد پیامبر بنی امیه اس ، که از یه طرف به اسپانیا میرسید از یه طرف به چین . اینها برا اینکه بتونن به اسم اسلام بر مردم حکومت کنن حدیث جعل میکردن از زبان پیامبر در ستایش خودشون و نکوهش دشمنانشون. یه نمونش ایلامی های باستان که تو منطقه خوزستان بودن عرب ها برای اینکه بتونن اونا رو از بین ببرن ببینید چقد حدیث جعل میکنن از زبون پیامبر و اماما و قتلشون رو واجب اعلام میکنن ، نتیجه اش این میشه که الان نسلی ازشون نمونده. و اما راجع به قران نمیشه از هر جا یه تیکه برداری و اول و اخرش رو بزنی و بگی اهان این چرا اینجوریه . اینکه شما با قصاص و شلاق و اینا مشکل داری ممکنه خیلیا وقتی سود و ضررش برا جامعه رو میسنجن اونو بجا بدونن.

خب : اگه این بود پس هر چیز موهوم رو به خیال اینکه ممکنه یه روزی در آینده حقیقت بودنش کشف بشه باید بپذیریم:

حرفت مغلطه هست ( مثال انیشتین که زدی)

دوما سود آدم کشی چیه؟

آیا سوزانیدن گی سودش چیه که اسلام گفته؟

سنگسار سودش چیه؟

آیا شلاق برای خوردن مشروب سود داره؟

اسلام میگه مشروب چون مضره برای بدن، پس شلاق بزن ، خب آیا شلاق مفیده برای بدن؟ شلاق آیا ضررش بیشتر از مشروب خوردن نیست برای بدن؟

من با دلیل علمی امکان پذیر بودنش رو توضیح دادم مرد باش بگو ایا میتونی عدم امکانش رو اثبات کنی؟ یا میتونی یا نمیتونی اگه نمیتونی پس حتی اگه قبولش نداشته باشی به هر دلیل حق انکار قطعی اون رو هم نداری ؟ اما در مورد شلاق زدن و اینا که گفتی .. ایا کسی که مشروب میخوره فقط به بدن خودش ضرر میزنه ؟؟ همین چن وقت پیش یه پسره مشروب خورده بود نشسته بود پشت ماشین ۶ تا کارگر بدبخت رو کنار خیابون زیر گرفته بود کشته بود .

خیلی چیزا حالت بازدارندگی دارن برای اینکه طرف به جامعه ضرر نزنه. این که من دلیلش رو درک نمیکنم دلیل نمیشه بگم بده.

برادر گلم همیشه برای بودن یا وجود چیزی باید دلیل و سند آورد نه برای نبودن آن چیز، مثلا برای اثبات بودن حیات در کرات دیگر سند لازم داریم و نه برای اثبات نبودنش، شما هم برای معراج و سرعت الاغ پیامبر و.... لطفا سند معتبر و غیر جعلی و یا حتی مشکوک ارائه نمایید.

عشقم

اون ariamx میگه هر ادعا رو پذیرفت چون ممکنه در آینده رازش کشف بشه ( مثلا عبور فیل تز سوراخ سوزن)

خب اگه اون طور باشه:

هیچ دروغی قابل رد نیست، من میگم من خدا هستم، در آینده رازش کشف خواهد شد

هرکس هر ادعایی دروغ میکنه؛ میگه هنوز رازش کشف نشده، در آینده کشف خواهد شد

مثلا مکالمه خیالی محمد و عفیر آیا رازش کشف خواهد شد؟

ایشون مساله انرژی و ماده فیزیک رو که خیلی هم پیچیده هست بتونه میکنه

ما در فیزیک:

۱. ممکن الوجود داریم، ممکنه رازش در آینده کشف بشه

۲. ممنوع الوجود( محال) داریم، هرگز وجود نداشته ، و هرگز وجود نخواهد داشت

ایشون ممنوع الوجود رو نگفتن

خیلی از چیزها ممنوع الوجودن، و هرگز وجود نداشتند و نخواهند داشت ( مثل معراج خیالی محمد ، مکالمه محمد با عفیر و غیره

درست میفرمایی گلم و اتفاقا بنده هم در مورد نوع استنتاج ایشون در چند پست قبل‌تر توضیح دادم، از شما هم سپاسگزارم ?

0 ❤️

2018-11-16 01:44:24 +0330 +0330

فوهات جان میدونم بخاطر ترک سیگار اعصابت بهم ریخته است داداش، اشکال نداره هر وقت دیدی خیلی بهم ریختی و دنبال یکی میگردی یقه کنی بیا تو تاپیک خودم داد و بیداد تو بکن و دوتا هم لگد به در و پنجره بزن، بعد که آروم شدی برو ?

فدای تو بشم.تو گل بچه های شهوانی هستی

ممنون داداش فوهات عزیز، خیلی محبت داری و خودت گلی ?

0 ❤️

2018-11-16 01:46:04 +0330 +0330

کاش ادب داشتی

مست و دیوانه برادر همند

به دل نگیر برادر (preved)

0 ❤️

2018-11-16 01:47:05 +0330 +0330

کاش ادب داشتی

مست و دیوانه برادر همند

ببخش
عزیزم

این درسته بزرگوار ? (clap) (clap)

1 ❤️

2018-11-16 01:59:25 +0330 +0330

سلام… راستش چند سال پیش که تایلند بودم به شوخی گفتم دروغگو آنقدر ازم ناراحت شد که 3 روز داشتم ازش معذرت خواهی میکردم بعد که باهم دوباره اوکی شدیم ازش دلیلش و پرسیدم گفت من بابت چی باید بهت دروغ بگم ؟ اصلا دروغ یعنی چی تو با این حرفت به خاندان من توهین کردی … حالا این آدم از دید ما یک بودایی و کافر مطلق حساب میشه درصورتی که ما هرکدام حداقل در روز بالای 20 بار دروغ میگیم حالا همین نمونه کوچیک میتونه معیار کافر جهنمی و مسلمان بهشت رفته را مشخص کنه … درضمن توی هیچ دینی اشاره به کشتن و قتل هیچ انسانی و یا توهین به ادیان دیگه نداره بجز اسلام که راحت مجوز کشتن میده و از دید ادیان دیگه همه انسانها یکی هستند و کسی برتر نیست ولی متاسفانه در احکام اسلام راحت راجب کشتن و گرفتن جان انسان دستورات خودشو گفته …
ما همه مدعی اسلام هستیم فقط ادعا میکنیم … ولی حتی اگر هم بودیم باز نسبت به یک سری احکام واقعی اسلام باید تجدید نظر بشه

1 ❤️

2018-11-16 02:14:48 +0330 +0330
نقل از: بکنکاربلد سلام.... راستش چند سال پیش که تایلند بودم به شوخی گفتم دروغگو آنقدر ازم ناراحت شد که 3 روز داشتم ازش معذرت خواهی میکردم بعد که باهم دوباره اوکی شدیم ازش دلیلش و پرسیدم گفت من بابت چی باید بهت دروغ بگم ؟ اصلا دروغ یعنی چی تو با این حرفت به خاندان من توهین کردی ... حالا این آدم از دید ما یک بودایی و کافر مطلق حساب میشه درصورتی که ما هرکدام حداقل در روز بالای 20 بار دروغ میگیم حالا همین نمونه کوچیک میتونه معیار کافر جهنمی و مسلمان بهشت رفته را مشخص کنه .... درضمن توی هیچ دینی اشاره به کشتن و قتل هیچ انسانی و یا توهین به ادیان دیگه نداره بجز اسلام که راحت مجوز کشتن میده و از دید ادیان دیگه همه انسانها یکی هستند و کسی برتر نیست ولی متاسفانه در احکام اسلام راحت راجب کشتن و گرفتن جان انسان دستورات خودشو گفته .... ما همه مدعی اسلام هستیم فقط ادعا میکنیم ... ولی حتی اگر هم بودیم باز نسبت به یک سری احکام واقعی اسلام باید تجدید نظر بشه

با تمامی صحبت‌هات موافقم ? ?

1 ❤️

2018-11-16 02:17:45 +0330 +0330
نقل از: بکنکاربلد سلام.... راستش چند سال پیش که تایلند بودم به شوخی گفتم دروغگو آنقدر ازم ناراحت شد که 3 روز داشتم ازش معذرت خواهی میکردم بعد که باهم دوباره اوکی شدیم ازش دلیلش و پرسیدم گفت من بابت چی باید بهت دروغ بگم ؟ اصلا دروغ یعنی چی تو با این حرفت به خاندان من توهین کردی ... حالا این آدم از دید ما یک بودایی و کافر مطلق حساب میشه درصورتی که ما هرکدام حداقل در روز بالای 20 بار دروغ میگیم حالا همین نمونه کوچیک میتونه معیار کافر جهنمی و مسلمان بهشت رفته را مشخص کنه .... درضمن توی هیچ دینی اشاره به کشتن و قتل هیچ انسانی و یا توهین به ادیان دیگه نداره بجز اسلام که راحت مجوز کشتن میده و از دید ادیان دیگه همه انسانها یکی هستند و کسی برتر نیست ولی متاسفانه در احکام اسلام راحت راجب کشتن و گرفتن جان انسان دستورات خودشو گفته .... ما همه مدعی اسلام هستیم فقط ادعا میکنیم ... ولی حتی اگر هم بودیم باز نسبت به یک سری احکام واقعی اسلام باید تجدید نظر بشه

با تمامی صحبت‌هات موافقم ? ?

❤??

1 ❤️

2018-11-16 10:48:12 +0330 +0330

چی بگم بهت…؟! ?

قصد بدی نداشتم ? فقط خواستم بین مجادله و مناظره یکم خستگی رفع کنید ?

ولی بدون تعارف ، اگه بگی ویرایش کن اینکارو میکنم چون تاپیک مال شماس ?

نه فدات شم اون جمله رو با لبخند برات مینوشتم نه با ناراحتی؛ مطمئن باش گلم ? ?

2 ❤️

2018-11-16 11:06:41 +0330 +0330
نقل از: نرگس.متاهل.هات مهم اینه که کسی داره این حرف رو میزنه که خودش یکی از پایه گذاران این اختلافه...و این نشون میده حتما یه چیز در اسلام اونا رو میسوزونه که دست به این کار زدن....

مرسی بابت نظر دادن نرگس جان، ممکنه خواهش کنم توضیح بدی خانوم مرکل چطوری و با چه اقداماتی که انجام داده، یکی از پایه‌گذاران این اختلافات محسوب میشه؟ ?

1 ❤️

2018-11-16 12:12:22 +0330 +0330
نقل از: نرگس.متاهل.هات
نقل از: نرگس.متاهل.هات مهم اینه که کسی داره این حرف رو میزنه که خودش یکی از پایه گذاران این اختلافه...و این نشون میده حتما یه چیز در اسلام اونا رو میسوزونه که دست به این کار زدن....

مرسی بابت نظر دادن نرگس جان، ممکنه خواهش کنم توضیح بدی خانوم مرکل چطوری و با چه اقداماتی که انجام داده، یکی از پایه‌گذاران این اختلافات محسوب میشه؟ ?

اینجا جای بحث سیاسی نیست و هدفتو از این تایپیک نمیدونم مهم اینه 1400 از عمر اسلام میگذره و از همون ابتدا دشمن زیاد داشته اما گنده تر از مرکل هاشم نتونستن کاری کنن سوالی که شما الان از من پرسیدی لازمه معلوم بشه معلومات شما درباره سیاست خارجی و پروتکل های اونا چیه من از روی حدس حرف نمیزنم کاملا مطلع هستم که آلمان یکی از حامیان تروریسم و اختلافاتو ... هست

نرگس خانوم عزیز؛ اولا این تاپیک سیاسی دینی درست در تالار مرتبط با همین موضوع ایجاد شده پس فکر نمی‌کنم ایراد یا جای تعجبی داشته باشه، ثانیا شما که سیاست‌های خارجی رو دنبال میکنید پس باید بهتر بدونید که در کل اروپا کشور آلمان و اون هم با پافشاری همین خانوم بیشترین آوارگان و جنگ‌زدگان مسلمان بخصوص مردم سوریه رو در کشورش پناه داد و به اتحادیه اروپا هم فشار برای پذیرش این مسئله وارد کرد. اتفاقا مهمترین دلیل پایین بودن تعداد آرای ایشان در انتخاباتی که گذشت همین مساله پذیرش پناهندگان مخصوصا مسلمانان بود که اعتراضات زیادی رو بر علیه ایشون در کشورش بوجود آورد. ثالثا، اسلام اگر با ادیان دیگه مشکل و دشمنی نداشته باشه حتم بدونید که اونها هم هیچ مشکلی با اسلام ندارند. اگر هر جا مشکلی مشاهده می‌شود در اکثر مواقع اسلام و مسلمانان شروع کننده بوده‌اند. مرسی

1 ❤️

2018-11-16 12:18:16 +0330 +0330
نقل از: نرگس.متاهل.هات شاید از روی ظاهر به نظر میاد چقد حرف مرکل قشنگ و واقعیته ولی نکته مهم رو توجه نمیکنن اسلام به عنوان یک دین کامل داره تمام برنامه های اونا رو به هم میریزه و همه حمله هایی که تا الان کردن به نتیجه نرسیدن و الان به اختلاف بین مسلمانان رو آوردند مسلمانانی که در انگلیس و آلمان در کلیساها و سیستم های امنیتی آموزش دیدن و به گفتن الله اکبر اکتفا میکنن. جواب مرکل در جامعه اسلامی کاملا مشخصه و ازون ابتدا که این حرف رو زد با هوشیاری جهان اسلام در نطفه خفه شد

مشکل اینجاست که با عرض معذرت شما به واقعیت‌ها درست نگاه نمیکنید؛ نیازی به خانوم مرکل و یا هیچ کس دیگری برای ایجاد اختلاف بین مسلمانان نیست، خود مسلمانان در مذاهب و فِرق مختلف آنقدر با هم مشکل دارند که هیچکدام جز مذهب خودش دیگران را نه تنها قبول نداشته، بلکه کافر و مستحق مرگ میدونه. بعضا اختلاف به حدی شدت میگیره که همین غیر مسلمانها وسط دعوا آمده و پادرمیانی می‌کنند.

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «