نظر شما در مورد گفته‌های خانم مرکل چیست؟

1397/08/19

دوستان عزیز و گرامی سلام؛
خانم آنجلا مرکل صدر اعظم آلمان چنین بیان کرده است: کشورهای چین و هندوستان مجموعا بیش از 2.5 میلیارد نفر جمعیت، 150 خدا و بیش از 800 عقیده مختلف دارند و در صلح زندگی می‌کنند در حالیکه مسلمانان یک خدا، یک دین، یک پیامبر و یک کتاب دارند اما خیابانهایشان از خون یکدیگر سرخ شده است. هم قاتلش می‌گوید الله اکبر و هم مقتولش! کشته‌های هر دو طرف هم شهید خوانده می شود و این درد است که نمی‌دانیم این دین چیست.

11 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-11-16 12:18:16 +0330 +0330
نقل از: نرگس.متاهل.هات شاید از روی ظاهر به نظر میاد چقد حرف مرکل قشنگ و واقعیته ولی نکته مهم رو توجه نمیکنن اسلام به عنوان یک دین کامل داره تمام برنامه های اونا رو به هم میریزه و همه حمله هایی که تا الان کردن به نتیجه نرسیدن و الان به اختلاف بین مسلمانان رو آوردند مسلمانانی که در انگلیس و آلمان در کلیساها و سیستم های امنیتی آموزش دیدن و به گفتن الله اکبر اکتفا میکنن. جواب مرکل در جامعه اسلامی کاملا مشخصه و ازون ابتدا که این حرف رو زد با هوشیاری جهان اسلام در نطفه خفه شد

مشکل اینجاست که با عرض معذرت شما به واقعیت‌ها درست نگاه نمیکنید؛ نیازی به خانوم مرکل و یا هیچ کس دیگری برای ایجاد اختلاف بین مسلمانان نیست، خود مسلمانان در مذاهب و فِرق مختلف آنقدر با هم مشکل دارند که هیچکدام جز مذهب خودش دیگران را نه تنها قبول نداشته، بلکه کافر و مستحق مرگ میدونه. بعضا اختلاف به حدی شدت میگیره که همین غیر مسلمانها وسط دعوا آمده و پادرمیانی می‌کنند.

1 ❤️

2018-11-16 12:47:36 +0330 +0330
نقل از: WORLD_WAR_SEX کص و شر محضه.چرا؟چون تمام بدبختیای ما از همین روئسای دولت های اسلامی نشآت میگیره.تو فکر میکنی پادشاه عربستان مسلمونه؟یک فراماسون کصکشه.یا امارات یا قطر یا کویت همشون از صد تا کومونیسم بد ترن.مملکت خودمونم از اونا بد تر.وگر نه زمانی که مسلمونا تمدن و فرهنگ و هنر و علم و دانش غنی داشتن اصلا کشورای اروپایی و امریکایی وجود نداشتن فقط یه عده سرخپویت بومی بودن.حکومت ایران زمان نادر شاه هم اسلامی بود ولی اون موقه کجا الان کجا.زمانی که مسلمونا دنیارو فتح کردن تا وسطای اروپا رو گرفتن حکومت عثمانی ها رو نفله کردن اینا اصلا وجود نداشتن.

عزیزم؛ ممکنه بفرمایید چه زمانی مسلمانها یا اسلام در کل دارای تمدن و فرهنگ غنی بودند تا من بیسواد یه چیزی یاد بگیرم؟

1 ❤️

2018-11-16 12:48:59 +0330 +0330
نقل از: نرگس.متاهل.هات دقت کنید...ما هنوز به دولت اسلامی هم نرسیدیم الان درحال طی کردن سیستم نظام اسلامی هستیم درضمن اشتباهات افراد مسلمان و عمل نکردن به همه دستورات رو نباید تقصیر اصل دین انداخت

اون دولت اسلامی رو که منتظرش هستید، به فضل خداوند داعش داره برامون میاره

1 ❤️

2018-11-16 12:56:37 +0330 +0330
نقل از: نرگس.متاهل.هات شما که لایک میکنید ینی قبول دارید؟

لایک من بخاطر اینه که زحمت می‌کشید و در این تاپیک نظر میدید، به معنی تایید صددرصدی حرفهای شما نیست گلم

1 ❤️

2018-11-16 13:22:35 +0330 +0330
نقل از: نرگس.متاهل.هات
نقل از: kambiz55
نقل از: نرگس.متاهل.هات مهم اینه که کسی داره این حرف رو میزنه که خودش یکی از پایه گذاران این اختلافه...و این نشون میده حتما یه چیز در اسلام اونا رو میسوزونه که دست به این کار زدن....

مرسی بابت نظر دادن نرگس جان، ممکنه خواهش کنم توضیح بدی خانوم مرکل چطوری و با چه اقداماتی که انجام داده، یکی از پایه‌گذاران این اختلافات محسوب میشه؟ ?

اینجا جای بحث سیاسی نیست
و هدفتو از این تایپیک نمیدونم
مهم اینه 1400 از عمر اسلام میگذره و از همون ابتدا دشمن زیاد داشته اما گنده تر از مرکل هاشم نتونستن کاری کنن
سوالی که شما الان از من پرسیدی لازمه معلوم بشه معلومات شما درباره سیاست خارجی و پروتکل های اونا چیه
من از روی حدس حرف نمیزنم
کاملا مطلع هستم که آلمان یکی از حامیان تروریسم و اختلافاتو … هست

نرگس خانوم عزیز؛ اولا این تاپیک سیاسی دینی درست در تالار مرتبط با همین موضوع ایجاد شده پس فکر نمی‌کنم ایراد یا جای تعجبی داشته باشه، ثانیا شما که سیاست‌های خارجی رو دنبال میکنید پس باید بهتر بدونید که در کل اروپا کشور آلمان و اون هم با پافشاری همین خانوم بیشترین آوارگان و جنگ‌زدگان مسلمان بخصوص مردم سوریه رو در کشورش پناه داد و به اتحادیه اروپا هم فشار برای پذیرش این مسئله وارد کرد. اتفاقا مهمترین دلیل پایین بودن تعداد آرای ایشان در انتخاباتی که گذشت همین مساله پذیرش پناهندگان مخصوصا مسلمانان بود که اعتراضات زیادی رو بر علیه ایشون بوجود آورد.
ثالثا، اسلام اگر با ادیان دیگه مشکل و دشمنی نداشته باشه حتم بدونید که اونها هم هیچ مشکلی با اسلام ندارند. اگر هر جا مشکلی مشاهده می‌شود در اکثر مواقع اسلام و مسلمانان شروع کننده بوده‌اند. مرسی

اگه منظورتون از آوارگان و جنگ زده ها همون فراری های داعشی و تکفیریه بله درسته
اما باید بدونید همه امکانات و مهمات شیمیایی که در اختیار تکفیری ها قرار گرفته به دستور ایشانه
شما اگه یخورده از وقتی که در اخبار شبکه های اروپایی رو به اخبار داخلی یا بی طرف اختصاص بدید چندید انبار مهمات که روش میدین جرمن نوشته رو میبینی که در اختیار مسلمانانیه که فقط الله اکبرو یاد گرفتن

یعنی شما این چند میلیون نفر رو که از سوریه به کشورهای دیگه پناهنده شدند رو داعشی میدونید؟! اگر داعش چند که نه یک میلیون نفر عضو می‌داشت الان نیمی از خاورمیانه رو در اختیار گرفته بود. متاسفانه شما چیزی که دنیا داره مشاهده میکنه رو نمیبینید و یا نمی‌خواهید که ببینید نرگس عزیز

1 ❤️

2018-11-16 13:57:51 +0330 +0330
نقل از: نرگس.متاهل.هات مهم اینه که کسی داره این حرف رو میزنه که خودش یکی از پایه گذاران این اختلافه...و این نشون میده حتما یه چیز در اسلام اونا رو میسوزونه که دست به این کار زدن....

مرسی بابت نظر دادن نرگس جان، ممکنه خواهش کنم توضیح بدی خانوم مرکل چطوری و با چه اقداماتی که انجام داده، یکی از پایه‌گذاران این اختلافات محسوب میشه؟ ?

اینجا جای بحث سیاسی نیست
و هدفتو از این تایپیک نمیدونم
مهم اینه 1400 از عمر اسلام میگذره و از همون ابتدا دشمن زیاد داشته اما گنده تر از مرکل هاشم نتونستن کاری کنن
سوالی که شما الان از من پرسیدی لازمه معلوم بشه معلومات شما درباره سیاست خارجی و پروتکل های اونا چیه
من از روی حدس حرف نمیزنم
کاملا مطلع هستم که آلمان یکی از حامیان تروریسم و اختلافاتو … هست

نرگس خانوم عزیز؛ اولا این تاپیک سیاسی دینی درست در تالار مرتبط با همین موضوع ایجاد شده پس فکر نمی‌کنم ایراد یا جای تعجبی داشته باشه، ثانیا شما که سیاست‌های خارجی رو دنبال میکنید پس باید بهتر بدونید که در کل اروپا کشور آلمان و اون هم با پافشاری همین خانوم بیشترین آوارگان و جنگ‌زدگان مسلمان بخصوص مردم سوریه رو در کشورش پناه داد و به اتحادیه اروپا هم فشار برای پذیرش این مسئله وارد کرد. اتفاقا مهمترین دلیل پایین بودن تعداد آرای ایشان در انتخاباتی که گذشت همین مساله پذیرش پناهندگان مخصوصا مسلمانان بود که اعتراضات زیادی رو بر علیه ایشون بوجود آورد.
ثالثا، اسلام اگر با ادیان دیگه مشکل و دشمنی نداشته باشه حتم بدونید که اونها هم هیچ مشکلی با اسلام ندارند. اگر هر جا مشکلی مشاهده می‌شود در اکثر مواقع اسلام و مسلمانان شروع کننده بوده‌اند. مرسی

اگه منظورتون از آوارگان و جنگ زده ها همون فراری های داعشی و تکفیریه بله درسته
اما باید بدونید همه امکانات و مهمات شیمیایی که در اختیار تکفیری ها قرار گرفته به دستور ایشانه
شما اگه یخورده از وقتی که در اخبار شبکه های اروپایی رو به اخبار داخلی یا بی طرف اختصاص بدید چندید انبار مهمات که روش میدین جرمن نوشته رو میبینی که در اختیار مسلمانانیه که فقط الله اکبرو یاد گرفتن

یعنی شما این چند میلیون نفر رو که از سوریه به کشورهای دیگه پناهنده شدند رو داعشی میدونید؟! اگر داعش چند که نه یک میلیون نفر عضو می‌داشت الان نیمی از خاورمیانه رو در اختیار گرفته بود. متاسفانه شما چیزی که دنیا داره مشاهده میکنه رو نمیبینید و یا نمی‌خواهید که ببینید نرگس عزیز

نه همشون تکفیری نبودن
مردم عادی هم بودن اما فکر نکنید به فکر ثواب و کار بشردوستانه بودن…با پناهندگی میخواستن بگن که دولت سوریه توان کنترل کشور رو نداره و نمیتونه از بحران عبور کنه و به این بهانه خودشون وارد بشن و مملکتو دست بگیرن.واقعا ساده لوحیه اگه فکر کنیم بخاطر فعالیت بشردستانه اینکارو کردن

خوب نرگس جان؛ شما فکر میکنی آیا واقعا دولت سوریه توان مقابله با مشکلاتش رو داشت یا داره؟! در ضمن ایران که اولین کشور بود رفت اونجا (بیش از 6 سال تا الان) و من نشنیدم که آلمان چنین دخالت مستقیمی اونجا کرده باشه

1 ❤️

2018-11-16 14:25:31 +0330 +0330
نقل از: faryan007am لعنت بر عمر و ابوبکر حروم زاده که از اول فتنه کردن و این فتنه تا الان ادامه داشته ( این یه عامل ) .. تو هندوستان و چین هم مسلمون کشی داشتیم و الان در هندوستان بعضی اوقات بین هندوها و مسلمونا نزاع و خونریزی وجود داره.. قضیه کشمیر رو هم نباید فراموش کرد. میانمار هم همینطور.. مسلمونا تو خود اروپا و آمریکا هم گاهی وقتا مورد حملات نژادپرستانه قرار میگیرن.. ( کلا انگار با مسلمون جماعت مشکل دارن ).. مرکل حرومی نگفت که یه دلیل این همه تفرقه خود همین اروپایی ها هستن که دوست ندارن بین مسلمونا اتحاد باشه و هر جایی یه فتنه و یه جنگ جدید ایجاد میکنند.. هر چی اسلحه میسازن میفرستن اینور و با کلی فریب ملت ها رو میندازن به جون هم. اتحاد مسلمونا یعنی پایان ابرقدرتی اروپا و آمریکا.. ولی حیف که متحد نمیشند.. حیف..

برادر؛ هر وقت تونستی با آرامش و بدون توهین و فضیحت صحبت کنی بیا در خدمتت هستم

1 ❤️

2018-11-16 14:36:53 +0330 +0330

اینجا جای بحث سیاسی نیست و هدفتو از این تایپیک نمیدونم مهم اینه 1400 از عمر اسلام میگذره و از همون ابتدا دشمن زیاد داشته اما گنده تر از مرکل هاشم نتونستن کاری کنن سوالی که شما الان از من پرسیدی لازمه معلوم بشه معلومات شما درباره سیاست خارجی و پروتکل های اونا چیه من از روی حدس حرف نمیزنم کاملا مطلع هستم که آلمان یکی از حامیان تروریسم و اختلافاتو ... هست

نرگس خانوم عزیز؛ اولا این تاپیک سیاسی دینی درست در تالار مرتبط با همین موضوع ایجاد شده پس فکر نمی‌کنم ایراد یا جای تعجبی داشته باشه، ثانیا شما که سیاست‌های خارجی رو دنبال میکنید پس باید بهتر بدونید که در کل اروپا کشور آلمان و اون هم با پافشاری همین خانوم بیشترین آوارگان و جنگ‌زدگان مسلمان بخصوص مردم سوریه رو در کشورش پناه داد و به اتحادیه اروپا هم فشار برای پذیرش این مسئله وارد کرد. اتفاقا مهمترین دلیل پایین بودن تعداد آرای ایشان در انتخاباتی که گذشت همین مساله پذیرش پناهندگان مخصوصا مسلمانان بود که اعتراضات زیادی رو بر علیه ایشون بوجود آورد. ثالثا، اسلام اگر با ادیان دیگه مشکل و دشمنی نداشته باشه حتم بدونید که اونها هم هیچ مشکلی با اسلام ندارند. اگر هر جا مشکلی مشاهده می‌شود در اکثر مواقع اسلام و مسلمانان شروع کننده بوده‌اند. مرسی

اگه منظورتون از آوارگان و جنگ زده ها همون فراری های داعشی و تکفیریه بله درسته اما باید بدونید همه امکانات و مهمات شیمیایی که در اختیار تکفیری ها قرار گرفته به دستور ایشانه شما اگه یخورده از وقتی که در اخبار شبکه های اروپایی رو به اخبار داخلی یا بی طرف اختصاص بدید چندید انبار مهمات که روش میدین جرمن نوشته رو میبینی که در اختیار مسلمانانیه که فقط الله اکبرو یاد گرفتن

نه همشون تکفیری نبودن مردم عادی هم بودن اما فکر نکنید به فکر ثواب و کار بشردوستانه بودن...با پناهندگی میخواستن بگن که دولت سوریه توان کنترل کشور رو نداره و نمیتونه از بحران عبور کنه و به این بهانه خودشون وارد بشن و مملکتو دست بگیرن.واقعا ساده لوحیه اگه فکر کنیم بخاطر فعالیت بشردستانه اینکارو کردن

خوب نرگس جان؛ شما فکر میکنی آیا واقعا دولت سوریه توان مقابله با مشکلاتش رو داشت یا داره؟! در ضمن ایران که اولین کشور بود رفت اونجا (بیش از 6 سال تا الان) و من نشنیدم که آلمان چنین دخالت مستقیمی اونجا کرده باشه

آفرین به نکته خوبی اشاره کردی نتیجه حضور ایران و آنهارا بااهم مقایسه کنید کلفت ترین نکته اینه که ایران به درواست رسمی و بین المللی و قانونی دولت و همچنین ملت سوریه اونجاست و شما خبرنداری با چه اشتیاقی از حضور ایرانی ها استقبال میکنن

نرگس جان، به درخواست دولت سوریه بوده اما ملت سوریه خیر، ‌‌شما این اشتیاقی که میگی رو از پروپاگاندای تبلیغاتی جمهوری اسلامی داری بیان میکنی و خیلی با حقیقت فاصله داره، دولت سوریه هم اگه درخواستی کرده به خاطر اینه که از زمان حافظ اسد ج.ا با سوریه بده بستان می‌کرد تا جای پایی داشته باشه بیخ گوش اسرائیل، بشار اسد هم که اشتیاق ج.ا رو میدونست و مطمئن بود که ج.ا برای اون هدف هر کاری که باشه حاضره انجام بده این درخواست رو کرد که تا الان هم ضرری نکرده؛ هم این چند سال رو تو قدرت باقی موند، هم نیروهای مفت ایرانی رو وارد جنگ با دشمنانش کرد، هم سالانه حدود 15 میلیارد دلار نقد (بدون احتساب کمک‌های نظامی و تسلیحاتی و...) از ایران دریافت کرده و هم طی این مدت نفت کاملا رایگان از ایران تحویل گرفته. حالا شما بفرمایید سهم ایران در این مشارکت به جز حضور در حیاط خلوت اسرائیل چه بوده است؟

1 ❤️

2018-11-16 14:38:21 +0330 +0330
نقل از: faryan007am لعنت بر عمر و ابوبکر حروم زاده که از اول فتنه کردن و این فتنه تا الان ادامه داشته ( این یه عامل ) .. تو هندوستان و چین هم مسلمون کشی داشتیم و الان در هندوستان بعضی اوقات بین هندوها و مسلمونا نزاع و خونریزی وجود داره.. قضیه کشمیر رو هم نباید فراموش کرد. میانمار هم همینطور.. مسلمونا تو خود اروپا و آمریکا هم گاهی وقتا مورد حملات نژادپرستانه قرار میگیرن.. ( کلا انگار با مسلمون جماعت مشکل دارن ).. مرکل حرومی نگفت که یه دلیل این همه تفرقه خود همین اروپایی ها هستن که دوست ندارن بین مسلمونا اتحاد باشه و هر جایی یه فتنه و یه جنگ جدید ایجاد میکنند.. هر چی اسلحه میسازن میفرستن اینور و با کلی فریب ملت ها رو میندازن به جون هم. اتحاد مسلمونا یعنی پایان ابرقدرتی اروپا و آمریکا.. ولی حیف که متحد نمیشند.. حیف..

هموطن عزیز من احساست شما رو درک میکنم اما همین لعن کردن شما ممکنه در سایت هموطنان اهل سنت هم باشن و این حرف تورو ببینن و همین باعث ایجاد اختلاف میشه
بهتره در عموم این کار انجام نشه
ممنون

(clap) (clap)

1 ❤️

2018-11-16 14:40:01 +0330 +0330

هموطن عزیز من احساست شما رو درک میکنم اما همین لعن کردن شما ممکنه در سایت هموطنان اهل سنت هم باشن و این حرف تورو ببینن و همین باعث ایجاد اختلاف میشه
بهتره در عموم این کار انجام نشه
ممنون

اینکه گفتم خود مسلمانها اونقدر مشکل بین خودشون دارند که نیازی نیست کسی بین اونها اختلاف درست کنه یه نمونه‌اش رو خودت دیدی جانم

1 ❤️

2018-11-17 03:02:56 +0330 +0330
نقل از: We_Are_All_Victims
نقل از: Konmidam_boy من به عنوان یه مهره سوخته و ریزشی امنیت، و متخصص علوم امنیتی : وظیفه خود میدونم کاربران مدافع رژیم تروریست آخوندی رو افشا کنم در این تاپیک :

۱. کاربر( ariamx )
۲. کاربر ( نرگس متاهل)

این دو کاربر، به عنوان ساندیس خور مجازی شناسایی شدند

و ادعاهاشون، به خاطر تعصب، و پول( مزدوری) ، و ساندیسه

نه بر اساس دلیل و منطق

شاشیدم تو خودم ?

گفتم الان اسم منو هم میگی ?

اون پُستی که تو تاپیک “امام خامنه ای شرمنده ایم” گذاشتم ، عکس “آخوند خالی بندیان” هست.

میشناسیش؟ خیلی باحاله.

خلاصه نگران بودم فکر کرده باشی من عکس آخوند زیاد نگه میدارم یا دوسشون دارم (dash)

داداش گلم؛ جناب Konmidam_boy از بچه‌های نیکِ روزگاره، انصافا کارش درسته

2 ❤️

2018-11-17 08:40:33 +0330 +0330
نقل از: grandlover کاملا واقعیته میدونی چرا ؟ چون اون کشورها رو ملیت شون کار کردن و حس ملی گرائی رو تقویت کردن و غرور ملی دارن و برای پیشرفت ملت و کشورشون تلاش میکنن و یاد گرفتن دین و عقیده مذهبی یک امر کاملا شخصیه . ولی مسلمونا یاد میگیرن امت واحده باشن ( زهی خیال باطل) و هویت ملی و غرور ملی رو لگد مال کردن و چون میخوان امت یکدستی باشن به بهانه دین و مذهب و فرقه گرائی همدیگه رو لت و پار میکنن

بله درسته دوست گرامی، مضاف بر اینکه مسلمانان علیرغم اختلافات زیادی که دارند (هیچ گروهی حاضر به پذیرش عقاید گروه دیگر نیست) و می‌خواهند امت واحد شوند، دنیا را هم می‌خواهند مسلمان کنند!
ممنون

1 ❤️

2018-11-18 08:47:09 +0330 +0330
نقل از: grandlover
نقل از: grandlover کاملا واقعیته میدونی چرا ؟ چون اون کشورها رو ملیت شون کار کردن و حس ملی گرائی رو تقویت کردن و غرور ملی دارن و برای پیشرفت ملت و کشورشون تلاش میکنن و یاد گرفتن دین و عقیده مذهبی یک امر کاملا شخصیه . ولی مسلمونا یاد میگیرن امت واحده باشن ( زهی خیال باطل) و هویت ملی و غرور ملی رو لگد مال کردن و چون میخوان امت یکدستی باشن به بهانه دین و مذهب و فرقه گرائی همدیگه رو لت و پار میکنن

بله درسته دوست گرامی، مضاف بر اینکه مسلمانان علیرغم اختلافات زیادی که دارند (هیچ گروهی حاضر به پذیرش عقاید گروه دیگر نیست) و می‌خواهند امت واحد شوند، دنیا را هم می‌خواهند مسلمان کنند!
ممنون

میخوان امت واحده باشن ولی به شرط اینکه یا کاملا تسلیم عقیده و مطیع اوامر اونها باشی و از خودت هیچ درک و فهم و شعوری نشون ندی و برده بی چون و چرای اونها باشی یا ریختن خونت حلاله یعنی حذف فیزیکی به خاطر اختلاف عقیده . سئوالی که همیشه ذهن منو درگیر کرده اینه چرا ایرانیان باستان 3 هزار سال قبل اسلام با دین زرتشت به دو دسته سنی و شیعه تقسیم نشدن و همدیگرو لت و پار نکردن ولی اسلام که دین کاملیه در 1400 سال به 1400 فرقه تقسیم شدن و هر کدوم بقیه رو فاسد و ملحد و کافر و … میدونه و کشته شدن سایر عقاید رو جهاد میدونه در حالیکه همه از یک کتاب و خدا و پیامبر حرف میزنن . دین کامل هر روز داره با تولید یک فرقه جدید کاملتر میشه . دین و پول دو اختراع بشر هستن که بشریت رو برده و اسیر خودشون کردن

سوال تامل برانگیزی بود، ممنون ?

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «