نقشه يه ضربدري با زنم

1390/04/07

اميرم ٣٢سالمه زنمم٢٩سالشه ٦ساله كه باهم زندگي ميكنيم جفتمون عاشق سكسيم دوران نامزديم هر شب اونجا بودم و هر شب از كون باهم سكس داشتيم هميشه لباساي باز ميپوشيد با يه شلوارك جذب از بس از كون كرده بودمش كون الناز گنده شده بود ولي خيلي خوش فرم شده بود جوري كه با ديدنش كيرم راست ميشد.سانازو مهناز خواهر زنامن كه اولي ٣٤دوميم٢٤ سالشه.ساناز قبل از ما ازدواج كرده بود
ولي مهناز ٤ساله كه عروسي كرده.دوران نامزدي هميشه وقتي ميرفتم خونشون زنم خودشو جلو خواهراش بهم ميچسبوند از هم لب ميگرفتيم همديگرو ميماليديم جوري كه حشري ميشديمو ميرفتيم تو اطاق واسه سكس.از همون وقتا من از مهناز خيلي خوشم ميومد نسبت به سنش خيلي درشت بود قد بلند بدن تو پر سينه هاي سفتو بزرگ با يه كونه هميشه قنبلو كردني خيلي دوست داشتم بكنمش.وقتي باهم شوخي ميكرديم سعي ميكردم سينه ها با كونشو دسمالي كنم اونم از رو بچگي نميفهميد.داستان از اونجا شروع شد كه ٤سال پيش با يه بچه پولدار كه از فاميلاشون بود نامزد كرد ساسان همسن مهناز بودو من خوب ميشناختمش از اون بچه هايي بود كه ساعت ٩شب باخوردن شيري كه ماميش واسش مياورد ميخابيد.خلاصه قاقه قاق بود هميشه سوژش ميكردم ولي باباش خيلي بهش حال داده بودو همه چيش فراهم بود.يه چند ماهي كه از نامزديشون گزشت خانمم بهم گفت ساسان هنوز مهنازو دستماليم نكرده چون زنم خيلي حشري بود همه سكسامونو واسه خواهراش تعريف ميكرد مهنازم خيلي به حرفاي زنم گوش ميكرد به همين خاطر با الي يعني زنم راحت بود بهش گفته بود كه ساسان اصلا تو اين باغا نيست هر كاريم ميكنه يارو اصلا نميفهمه لباساي باز،آرايش زيادو ايجاد حس شهوتم حاليش نميشه.اينو كه از زنم شنيدم گفتم الي مگه ميشه مردي نسبت به مهناز با اون هيكل سكسي كه داره هيچ حسي نداشته باشه؟اگه من جاش بودم هر روز دوبار از اون كون خوشگلش ميكردمش.يدفه زنم دست زد به كير راست شدمو گفت نكنه تو تو كف مهنازي يني كون مهنازو بيشتر از كونه من دوست داري؟آخه نامزد كه بوديم روزي يه بار از كون ميكرديم.همينجور كيرمو تو دستاش ميماليدو گفت امير ميخام يه كاري واسه مهناز كنم دلم خيلي واسش ميسوزه ديروز وقتي واسش تعريف كردم چجوري منو تو استخر باغ بدونه اينكه بابات اينا بفهمن از كون كردي آب از دهن مهناز راافتاد منو ميماليد بدجور حشري شده بود چكار كنم كه ساسانو بياره تو خط؟منم كه ديگه از شق داشتم ميتركيدم گفتم قربون خودم برم كه هر شب دوست داره زنش زيرش حال كنه،بعد كشيدمش سمته خودمو شروع كردم به لب گرفتنو ماليدن سينه هاش الي سريع شل شدو كيرمو دراوردو حسابي واسش ساك زد ديگه داشت آبم ميومد كه خابوندمش رو مبلو كردم تو كسش داشتم تلمبه هامو به ياد خواهرش تند ميكردم كه انگار فهميد به چي فكر ميكنم.يدفه گفت جون اميرم كاش مهنازو مياوردم لذت اين كيره كلفتو با هم تقسيم ميكرديم ساسانم ميديدو ياد ميگرفت.اينارو كه شنيدم كيرمو دراوردم آبمو با فشار تو دهن زنم خالي كردم همشو خوردو پلو هم دراز كشيديم كيرم هنوز راست بود گفتم الي من يه فكري دارم ميخاي تو با ساسان در اين مورد حرف بزن چون اون دوتا خيلي با هم تعارف دارن.زنم گفت اخه چي بهش بگم كه حاليش كنم؟گفتم نميدونم يكم باهاش راحتتر شو يا به شوخي حاليش كن.گفت فكر بدي نيست دعوتشون كنيم باغ؟گفتم حرفي نيست ولي چكار كنيم كه باحامون راحت بشه؟گفت با مهناز هماهنگ ميكنم لباساي باز بپوشه سر شوخيو لبوليسرو باز كنه.گفتم خوبه ولي توام لباساي باز بپوش جوري كه سينه هاتو كونتو خوب بتونه ديد بزنه خودتو بهش نزديك كن تا بتونه بدن خوشگلتو لمس كنه.الناز با يه صداي شهوتي گفت يني تو ناراحت نميشي باحاش شوخي كنمو خودمو بمالم بهش؟سريع گفتم من اونجا ميام جلوشون ازت لب ميگيرمو ازپشت سينه هاتو ميگيرمو با هم ميرقصيم تا بفهمه فقط مال مني فقط حس سكسو بهش منتقل ميكنيم،مهنازم مياريم وسطو دوتايي جلو ساسان تاحد حشر باهاش ور ميريم.گفت واي امير جونم خيلي خوبي مهناز خيلي خوشحال ميشه.راستي امير اگه ديدم كه ساسان فرقي نكرد ميخام مهنازو اون وسط لختش كنم تا جلوش از كون بكنيش خوبه؟من كه خيلي خر كيف شدم بروم نياوردمو گفتم شايد از اين كار ناراحت بشه ولي ميخام بياريش وسطو با كيرش ور بري؟زنم گفت نه امير اخه دوست ندارم تورو ناراحت كنم.گفتم نه عزيزم همين كه بهم اعتماد داري منم بهت دارمو جفتمون ميدونيم اين كارو داريم واسه ادامه زندگيشون ميكنيم.خلاصه تا صبح دوبار زنمو كردمو برنامرو باهم چك كرديم قرار شد مهنازم در جريان بزاره تا واسه آخره هفته آماده بشه.ادامه دارد…

88154 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2011-06-28 13:52:42 +0430 +0430

عزيزم اينكارت كمك نيست گاييده شدن زنت خوب بهانه اي دست اون پسر ميدي تا زنت رو بكن بگو منم بيام قول ميدم طوري بكنمش كه ديگه تحويلت نگيره

0 ❤️

2011-07-17 15:26:41 +0430 +0430

ادامه بده عزیز. تا اینجا بد نبوده

0 ❤️

2011-10-27 05:57:45 +0330 +0330

فکر کنم از جنده خونه زن گرفتی.
تو نمی خواد زنتو بدی اون بکنه.
مردی هم زنتو بکن و هم خواهر زنتو
برو حالشو ببر.
راستی مامانشون هم بد نباید باشه ها.
وقتی 3 تا خواهر این قدر خوب کون میدن مطمئن باش مادرشون استاد کون دادنه

0 ❤️

2011-10-27 17:27:13 +0330 +0330

biyar man ham ye hali be kone zaney bedam

0 ❤️

2021-02-18 15:54:12 +0330 +0330

سلام پايه تبادل هستي؟؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «