نکات آموزشی سکسی برای آقایان

1392/06/05

سلام دوستان بعد از اینکه چند نفر از دوستان سوالاتی رو تو خصوصی در مورد سکس ازم پرسیدن یه تاپیک تو سکسولوژی به نام : خانوما بخونید و سکسی تر شوید…زدم که مورد لطف دوستان قرار گرفت ودر مورد آقایون هم خواستند که اینجا در خدمتتون هستم و نظر و پیشنهادهای شما حتما برام مهمه پس کم لطفی نکنید و نظر بدید به تاپیک خانوما هم سر بزنید و پیشنهاد و نظرتون رو بگید.
ممنون از همه…
این تاپیک هم برای خانومها بخونید و نظر بدید :

خانومها بخونید و سکسی تر شوید

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-11-10 14:58:49 +0330 +0330

عدم رعایت اصول کامل همبستری می باشد که متاسفانه بسیاری از آقایان بدون معاشقه، بازی کردن و تحریک مناطق حساس بانوان و آماده سازی آنان ، اقدام به دخول می کنند و این امر سبب دیر به ارگاسم رسیدن و ارضا نشدن همسر می شود ولی اگر مقدمات رعایت شود و زن را تا مرز ارگاسم برسانید و سپس فعل دخول انجام شود زوجین در یک زمان واحد انزال و ارضاء می شوند زیرا اگر شما حتی زودانزال هم نباشید ولی توصیه مذکور را رعایت نکیند باز زودتر از زن به انزال می رسید و این امر سبب نارضایتی شریک جنسی شما شده و در بلند مدت سبب بی میلی جنسی و عدم رضایت وی از شما می شود که متاسفانه یکی از مهم ترین علت اختلافات زناشویی به ویژه در نسل جدید رعایت نکردن همین نکات ساده و نداشتن همبستری مناسب می باشد که امیدواریم با رعایت این اصول این مشکلات حل شود.

0 ❤️

2013-11-10 15:01:55 +0330 +0330

۱- بهبود حس بویایی: پس از رابطه جنسی ترشح هورمون پرولاکتین افزایش می یابد. این هورمون سبب می گردد تا سلول های بنیادی مغز نورونهای جدیدی را در پیاز بویایی مغز ایجاد کنند. (در دوران شیردهی نیز این بهبودی حس بویایی در زنان مشاهده می گردد)

۲- کاهش خطر بیماریهای قلبی: داشتن بیش از ۳ نوبت رابطه جنسی در طول هفته خطر ابتلا به بیماری های قلبی را درمردان به نصف کاهش می دهد. رابطه جنسی کلسترول بد خون را نیز کاهش می دهد.

۳- کاهش وزن و تناسب اندام: رابطه جنسی یک نوع فعالیت بدنی است. یک رابطه جنسی پرحرارت ۲۰۰ کالری انرژی می سوزاند، یعنی معادل ۱۵ دقیقه دویدن بر روی دستگاه ترد میل (دو ثابت). ضربان قلب فرد برانگیخته (از لحاظ جنسی) از ۷۰ بار در دقیقه به ۱۵۰ بار در دقیقه افزایش می یابد. انقباضات حین رابطه جنسی باعث تمرین و درگیر شدن عضلات لگن، رانها، باسن، بازوها، گردن و قفسه سینه می گردد. پلاسمای منی مردان حاوی هورمونهای تحریک کننده غدد تیروئید می باشد، که می تواند باعث افزایش متابولیسم پایه در زنان و کاهش وزن آنان گردد.

۴- رابطه جنسی باعث افزایش تولید هورمون تستوسترون می شود: این هورمون باعث محکمتر شدن عضلات و استخوانها می گردد.

۵- کاهش افسردگی: زنانی که از لحاظ جنسی فعال بوده و شریک جنسی آنان نیز از کاندوم استفاده نمی کنند، کمتر مستعد افسردگی می باشند. هورمون پروستاگلاندین موجود در منی مردان بوسیله دستگاه تناسلی زنان جذب گردیده و باعث تعدیل هورمون های زنانه می شود. منی مردان حاوی هورمون های استروژن و پروژسترون می باشد که هر دوی آنها در بهبود خلق موثر می باشند. زنانی که در معرض منی شوهران خود قرار دارند (رابطه جنسی بدون کاندوم) شادتر می باشند. (البته حاملگی ناخواسته و عدم ابتلا به بیماری های مقاربتی بایستی در اولویت باشد)

۶- تسکین درد: درست قبل از ارگاسم (اوج لذت جنسی) سطح هورمون اکسی توسین به ۵ برابر سطح نرمال افزایش می یابد. این هورمون باعث ترشح اندورفین (ضد درد طبیعی بدن) گردیده و هرگونه دردی را تسکین می دهد. رابطه جنسی باعث ترشح هورمون استروژن نیز می گردد که می تواند دردهای قاعدگی را کاهش دهد.

۷- سرماخوردگی کمتر: افرادی که ۱-۲ بار در هفته رابطه جنسی دارند، سطح پادتن ایمنوگلوبین A در بدن آنها ۳۰ درصد بیشتر می باشد. این امر باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می گردد.

۸- کنترل بهتر مثانه: رابطه جنسی تمرینات کگل طبیعی می باشند و باعث تقویت عضلات مثانه می گردد.

۹- دندان های سالم تر: پلاسمای منی (جذب شده از مخاط مهبل) حاوی روی ، کلسیم و دیگر مواد معدنی می باشد که از پوسیدگی دندان ها جلوگیری می کند. همچنین آداب برقراری رابطه جنسی، دو شریک جنسی را ملزم به رعایت اصول اولیه بهداشت از جمله مسواک زدن دندان ها می کند.

(البته منی جذب شده از آنال در نتیجه سکس مقعدی، به علت نفوذ مستقیم مته های پرقدرت طبیعی یا همان اسپرم ها به داخل خون، در طولانی مدت می تواند موجب مشکلاتی خصوصا در نواحی حساس و آسیب پذیر مانند سیستم عصبی و مغز شود - ساختار واژن و ترشحات آن، به طور طبیعی اسپرم کش است و مانع ورود اسپرم فعال به خون می شود) (متن افزوده شده)

۱۰- سلامت پروستات: برخی اورولوژیست ها به رابطه میان تعداد انزال و سرطان پروستات اعتقاد دارند. برای تولید مایع منی پروستات و کیسه منی موادی همچون روی، اسید سیتریک و پتاسیم را از خون می گیرند و آنها را تا ۶۰۰ برابر تغلیظ می کنند. در این بین هر عامل سرطان زای موجود در خون نیز ممکن است به همراه این مواد و به همین میزان در پروستات تغلیظ و انباشته گردد. رابطه جنسی و انزال مکرر می تواند از انباشته شدن عوامل سرطان زا در درون غده پروستات جلوگیری به عمل آورد. البته ثابت گردیده داشتن رابطه جنسی با چندین شریک جنسی می تواند سرطان پروستات را در مردان تا ۴۰ درصد افزایش دهد. (به خاطر افزایش خطر ابتلا به بیماری های منتقله از راه جنسی)

۱۱- افراط در رابطه جنسی برای زنان بی خطر است: رابطه جنسی باعث سفت شدن عضلات شکم و باسن و بهبود ساختار قامتی در زنان می گردد. البته مشروط بر اینکه از بیماریهای مقاربتی ، حاملگی ناخواسته و هرگونه استرس خبری نباشد. زنان یائسه ای که از رابطه جنسی امتناع می ورزند ممکن است دچار آتروفی (تحلیل) مهبل و مقاربت دردناک گردند. تمام هورمون هایی که زنان یائسه به آنها نیاز دارند، از طریق رابطه جنسی سالم با شوهرانشان قابل دریافت می باشد. (رابطه جنسی بدون کاندوم)

۱۲- اما افراط در رابطه جنسی می تواند برای مردان دردسر آفرین باشد: آلت تناسلی مردان ممکن است دچار خراشیدگی و یا تحریک پوستی گردد. همچنین در رابطه جنسی خشن و طولانی مدت بافت آلت تناسلی مردان می تواند دچار آسیب گردد. شل شدن آلت پس از نعوظ و انزال بی علت نیست. هنگام نعوظ آلت مرد از خون پر می گردد. اما پس از آن دیگر خونی در آلت جریان نمی یابد. برای جذب مجدد اکسیژن عضلات آلت بایستی شل گردند. چنانچه شما اجازه ندهید تا آلت شل شده و استراحت کند، با این کار عضلات آلت را از دریافت اکسیژن کافی محروم کرده اید. در بیماری پریاپیسم (PRIAPISM) که در آن نعوظ دائمی پدید می آید، آلت ممکن است دچار مرگ سلولی گردد. به همین خاطر پریاپیسم یک اورژانس پزشکی محسوب می گردد.

۱۳- افزایش جریان خون: رابطه جنسی جریان خون به مغز و دیگر اعضای بدن را افزایش می دهد. بنابراین اکسیژن و مواد مغذی بیشتری به ارگان های بدن رسیده و مواد زاید نیز سریع تر از بدن دفع می گردند.

۱۴- افزایش طول عمر: نرخ مرگ و میر در افرادی که ۲ بار در هفته به ارگاسم می رسند، نصف افرادی است که در طول ماه تنها یک مرتبه ارگاسم را تجربه می کنند.

۱۵- رابطه جنسی باعث افزایش سطح هورمون استروژن در زنان می گردد: این هورمون باعث انعطاف پذیری و لغزندگی بیشتر مهبل شده و زنان را در برابر بیماری های قلبی نیز محافظت می کند.

۱۶- رابطه جنسی در کاهش استرس و اضطراب بسیار موثر است: همچنین رابطه جنسی باعث بهبود کیفیت خواب می گردد.

۱۷- رابطه جنسی چنانچه با عشق توام باشد شفا بخش و درمانگر است: چنانچه کسی را دارید که برایتان اهمیت قائل بوده و دوستتان داشته باشد و در مقابل شما نیز برای وی اهمیت قائل بوده و دوستش داشته باشید ، از لحاظ احساسی و جسمی نیز با یکدیگر صمیمی باشید ، آنوقت ۳-۵ برابر کمتر در معرض خطر مرگ زودرس و یا ابتلا به بیماری های گوناگون قرار خواهید داشت. بخشی از آن به خاطر اثرات مثبت لمس کردن می باشد. در آغوش گرفتن و نوازش کردن باعث تغییر در ترکیبات شیمیایی بدن شما می شود.

۱۸- رابطه جنسی سالم و افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس زنان و مردان: این نکته در سلامت روان افراد (خصوصا مردان) می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد.

0 ❤️

2013-11-11 09:03:00 +0330 +0330

mp20 جان ممنون
عزیزم مرسی از نظرت و اطلاعات مفیدت،اما سعی کردم تو این تاپیک اطلاعات خودمونی رو برای بی تجربه ترها بذارم،اگر بدونی چه سوال هایی تو خصوصی ازم میپرسن قبول میکردی که زیادن کسانی که به همین اطلاعات احتیاج دارن…
بهر حال ممنونم ازت…

1 ❤️

2013-11-11 09:55:26 +0330 +0330

بیشتر بزار

0 ❤️

2013-11-12 01:43:27 +0330 +0330

کی میگه این تاپیک به درد زیر 18 و بچه دبیرستانیا می خوره؟ اصلا تو کشور ما بچه دبیرستانیا متوسط چقدر سکس دارن که بتونن عیب و علتش رو پیدا و برطرف کنن؟ ما همون 18 ساله های چند سال پیشیم که تو همین کشور بزرگ شدیم و آموزشیم ندیدیم، اعترافش سخت نیست که بگین تو این مدت هرچقدر سکس کردین باز ممکنه تجربیات ناموفق داشته باشین، و تجربه بقیه به کارتون بیاد یا حداقل چیزایی که خودتون هم میدونید موقع عمل بیشتر تو ذهنتون باشه.
مشکلات جنسی و روش های برطرف کردنش اتفاقا بیشتر دغدغه روابط زناشویی و متعهدانه اس. اینکه فواید رابطه جنسی چیه هم شاید جالب باشه واسه علاقه مندانش یا اصلا خوب باشه که همه بدونن، اما ربطی به موضوع نداره و هرکی هم دنبالش باشه با یه سرچ بش میرسه.
چه تیریپ وردارین چه نه خیلی از مردای غیر 18 ساله که از قضا انگار تو این سایت نیستن اصلا، نمیتونن رضایت همسرشونو تو سکس به دست بیارن، و چه تیریپ وردارین چه نه، همین موردای ریز راهکاره براشون. پس اگه موردی تجربی به نظرتون می رسه اضافه کنین، فقط قبلش تاپیکو کامل بخونین که قبل شما داش میلاد همونو خلاصه و خاکی و دم دستی توضیح نداده باشه! دم آقا میلاد هم که سالی یه بار به تاپیکش سر میزنه گرم باشه!

1 ❤️

2013-11-19 04:20:32 +0330 +0330

[quote=god.of.the.dead]کی میگه این تاپیک به درد زیر 18 و بچه دبیرستانیا می خوره؟ اصلا تو کشور ما بچه دبیرستانیا متوسط چقدر سکس دارن که بتونن عیب و علتش رو پیدا و برطرف کنن؟ ما همون 18 ساله های چند سال پیشیم که تو همین کشور بزرگ شدیم و آموزشیم ندیدیم، اعترافش سخت نیست که بگین تو این مدت هرچقدر سکس کردین باز ممکنه تجربیات ناموفق داشته باشین، و تجربه بقیه به کارتون بیاد یا حداقل چیزایی که خودتون هم میدونید موقع عمل بیشتر تو ذهنتون باشه.
مشکلات جنسی و روش های برطرف کردنش اتفاقا بیشتر دغدغه روابط زناشویی و متعهدانه اس. اینکه فواید رابطه جنسی چیه هم شاید جالب باشه واسه علاقه مندانش یا اصلا خوب باشه که همه بدونن، اما ربطی به موضوع نداره و هرکی هم دنبالش باشه با یه سرچ بش میرسه.
چه تیریپ وردارین چه نه خیلی از مردای غیر 18 ساله که از قضا انگار تو این سایت نیستن اصلا، نمیتونن رضایت همسرشونو تو سکس به دست بیارن، و چه تیریپ وردارین چه نه، همین موردای ریز راهکاره براشون. پس اگه موردی تجربی به نظرتون می رسه اضافه کنین، فقط قبلش تاپیکو کامل بخونین که قبل شما داش میلاد همونو خلاصه و خاکی و دم دستی توضیح نداده باشه! دم آقا میلاد هم که سالی یه بار به تاپیکش سر میزنه گرم باشه![/quote]

عزیزم ممنون از نظر واقع گرایانت
عزیزم این تاپیک ها رو زدم چون خبر دارم که چقدر از جوونها و حتی زوجهایی که دارن سالها زندگی مشترک رو پشت سر میذارن مشکلات اساسی تو سکس دارن نه بخاطر ضعف جنسی به دلیل ناآگاهی که امیدوارم کمک کنه…
درضمن ببخشید که دیر به دیر میام بخاطر کارم و اوضاع اقتصادی موجود خیلی گرفتارم که امیدوارم درست شه تا بیشتر در خدمت دوستان باشم

0 ❤️

2013-11-19 04:24:55 +0330 +0330

من چیکار کنم دیر ارضا بشم مثلا نیم ساعت

0 ❤️

2013-11-19 08:55:48 +0330 +0330

[quote=ramtinkoooon]من چیکار کنم دیر ارضا بشم مثلا نیم ساعت[/quote]

عزیزم دنبال نیم ساعت نباش،من وقتی بهخیلی دیر ارضا میشم و خیلی طول میکشه هم خودم خسته میشم، هم طرفم اذیت میشه حتی مورد داشتم که از پا افتادم ولی ارضا نشدم و بیخیال شدم اما چند نکته:::::
زیاد خودارضایی نکن
زمان کس کردن فقط دو، سه سانت آخر کیرت رو عقب جلو کن هم دیر ارضا میشی هم بخاطر برخورد بدنت به چوچول طرف اونم بیشتر حال میکنه.
هروقت دیدی داره آبت میاد فکرت رو به چیز دیگه ای بجز سکس مشغول کن، ذهنت بره جای دیگه انزالت به تاخیر میافته.
و…

0 ❤️

2013-11-20 03:45:01 +0330 +0330

استفاده از کاندوم تاخیری هم بسیار موثره…
اگر مرد زیر بخوابه و زن رو باشه هم انزال به تاخیر میافته البته نه زیاد.
تا حالا خودم از اسپری تاخیری استفاده نکردم ولی میگن موثره…
ویاگرا هم اگر ایرانی یا هندی نباشه خوبه،البته نباید زیاد استفاده بشه چون بدن عادت میکنه و بی اثر میشه.
اگر زن طاقباز بخوابه و فیس تو فیس باشین هم مفیده،،،،اگر زن دمر بخوابه بخاطر لذت نرمی کون انزال سریعتر میشه

0 ❤️

2013-12-07 10:38:43 +0330 +0330

سلام

پس از رابطه جنسی ترشح هورمون پرولاکتین افزایش می یابد. این هورمون سبب می گردد تا سلول های بنیادی مغز نورونهای جدیدی را در پیاز بویایی مغز ایجاد کنند. (در دوران شیردهی نیز این بهبودی حس بویایی در زنان مشاهده می گردد)
اخه این چیه الان این مطالب فنی به چه درد می خوره ...خدایش کدومتون توی سکس به پرولاکتین و ایجاد نورونهای جدید تو پیاز بویایی مغز اهمیت می دین؟؟ نمی گم بده اما آقای mp20 این چیزایی که شما کپی پیست می کنین تو اینرنت زیاده...در ضمن کسی حوصله خوندن این چیزا رو نداره...اما چیزایی که میلاد می گه خلاصه و تجربی هست...اگه کسی تجربه داره میلاد جان من حقیقتش خیلی خجالتی هستم ... من هنوز توی دوست شدن مشکل دارم...نمی دونم چهطوری دوست شم و شماره بدم و ....می ترسم نمی دونم جلو برم چی بگم اگه دوستان راهنمایی کنن و یا تاپیکی معرفی کنن ممنون می شم از این وبلاگ هم غافل نشید
0 ❤️

2013-12-21 08:56:14 +0330 +0330

=D> تشکر دمت گرم ادامه بده.

0 ❤️

2013-12-26 10:21:49 +0330 +0330

Only.for.life
مرسی از نظرت عزیزم…
اینو بدون که خیلی دخترایی که اطرافت هستن و بودن از تو توقع دارن که قدم جلو بذاری،،،کم پیش میاد یه دختر بیاد پیشنهاد بده،،،…برای تمرین برو بین پسرهایی که نمیشناسی دوست جدید پیدا کن،مهم اینه که بری جلو و سر حرف رو باز کنی،شمارتو جلوی دختره بنویس،فکر نکنه شماره از قبل آماده داری،،،،تو برو جلو،،،کم کم حرف پیش میاد،،،ازشون تعریف کن اصولا جواب میده،دخترا خوششون میاد…

0 ❤️

2013-12-31 20:39:18 +0330 +0330

dash milad eyval

goosh ro khob oomadi

1 bar emtehan kardam javab dad

1 soal onaii ke khejalatian chi kar konan ke poro shan???

0 ❤️

2014-01-01 05:33:34 +0330 +0330

آرین جان ممنون…
عزیزم منظورت از خجالتی کیه؟؟؟ خودت یا طرفت؟؟؟

0 ❤️

2014-01-01 05:38:57 +0330 +0330

عامو چيكار كنيم اتيشومون كم بشه لامسب دارم نا پديد ميشم

0 ❤️

2014-01-03 10:01:42 +0330 +0330

از آقا میلاد عزیز و تمام دوستانی که در این تاپیک تونستیم از نکاتشون استفاده کنیم کمال تشکر رو دارم
لطفا کسانی که متخصص سکسولوژی هستن آیدی من رو ادد کنن
می خوام یه وبسایت بزنم در این مورد که مردم دیگه هم بتونن استفاده کنن
انتظار دارم وبسایت حداقل 10تا نویسنده داشته باشه ;)
لطفا بگید از شهوانی و متخصص سکسولوژی هستید

kasra_sangtarash@yahoo.com

0 ❤️

2014-01-03 10:51:06 +0330 +0330

[quote=ariyan18teh]dash milad eyval

goosh ro khob oomadi

1 bar emtehan kardam javab dad

1 soal onaii ke khejalatian chi kar konan ke poro shan???[/quote]

عزیزم ممنون و متشکر…
برای خجالتی نبودن از نه گفتن به چیزایی که دوست نداری شروع کن.
فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی.
اولش سخته ولی کم کم شیرین و راحت میشه،حتما سعی کن…

0 ❤️

2014-01-27 13:58:55 +0330 +0330

با سلام و تشکر از راهنمایی های مفید - ضروری و کاربردی تان . برای ترویج بهتر منظورتان - اموزش عمومی و استفاده دیگران از تجارب مشترک دیگران پیشنهاد دارم سوالاتی را که کاربران مختلف بصورت پیام خصوصی برای شما ارسال میدارند مجموعه انها را بصورت سوال و جواب های کاربران البته بدون اعلام نام کاربریشان ( جهت حفظ حریم خصوصی کاربران ) به صورت تایپیکی جدا گانه منتشر نمایید . در اینصورت کاربران با اشنایی با نیاز ها و مشکلات دیگر کاربران مسئولانه تر برخورد خواهند کرد .
زیرا همیشه صحبت های یکسویه شما به نوعی (مواعیظ منبر گونه) را در اذهان تداعی مینماید و این از تاثیر اموزشی ان میکاهد علاوه بر ان اطلاع کاربران از مشکلات دیگران به مستند سازی علمی گفتگو ها و اعتماد سازی کمک خواهد نمود .

0 ❤️

2014-01-29 08:00:04 +0330 +0330

[quote=milad1ma]فکر نکنید فقط شما سکس دوس دارید اگه زن یا دختری بخواد شاید روش نشه مستقیما بگه،،، کرم میریزه و شیطونی میکنه یا سر صحبت رو باز میکنه،،گیج بازی در نیارید که اگه نکنید هم از دستتون رفته یه سکس توپ هم طرف شاکی میشه حتی در حد بهم زدن،،،تیز باشید[/quote]
آخ گفتی به خاطر این گیج بازی من کلی موقعیت رو از دست دادم.دختره می گفت من ویار دارم گفتم مگه حامله ای گفت آره از تو…من چیزی نگفتم روم نمی شد.(توی چَت بود)
اقا در مورد این دوستی بیشتر بگید…چه طوری با یکی که پا میده دوست بشیم متدهاش چه طوریه؟؟

0 ❤️

2014-02-10 11:36:48 +0330 +0330

خوب بود واسه افراد مبتدی که تاحالا باهیچ دختری نبودن.
حتی دوست معمولی.
نکاتی که گفتی خیلی پیش پا افتاده بود

0 ❤️

2014-02-10 11:58:05 +0330 +0330

[quote=-7-seven][quote=milad1ma]دختر و پسرهای زیادی بهم خصوصی دادن و مشکل خودارضایی دارن خلاصه توضیح میدم براتون
دوستان نمیشه خودارضایی رو از بین برد باید دلیلش رو از بین ببرید،طرف اون چیزی که تحریکتون میکنه نرید،اگر تحریک شدید دستتون رو طرف کیر یا کستون نبرید،و افکارتون رو کنترل کنید این مهمترین عامله،به اون چیزایی که تحریکتون میکنه فکر نکنید، از ساختن فانتزی سکسی تو ذهنتون پرهیز کنید،با دیدن فیلم و عکس یا خوندن و شنیدن داستان سکسی همزاد پنداری نکنید،،،
مضرات خود ارضایی خیلی زیاده…
بازم سوالی داشتید بپرسید،،،
نظر دادن تو تاپیک فراموش نشه لطفا[/quote]
درود ؛دوست من،
هونجوری که قبلن هم گفتم تاپیک خوب و مفیدیه.فقط یکی دو تا موضوع هست که دوست داشتم مطرح کنم:
اول- منم با نظر ابرا موافقم. بهتره برای جلوگیری از ایجاد شبهه متن اون پست را اصلاح کنید(که البته نمی شه!چون پدرام نقل قول گرفته)
دوم-مطالب شما در عین جدید بودن , جالب بودن و اینکه به زبون همه فهم نوشته شده -و این سه مورد هر کدوم مزایای غیر قابل انکار دارند- ولی کوتاه هستند و انگار که حوصله تایپ کردن نداشتید. درسته که زیاده گوئی (مثل من !!:D ) گاهی حوصله ی خواننده را سر می بره ولی خیلی گزیده گوئی هم می تونه فهم را در ذهن مخاطب، ابتر باقی بگذاره.پس رعایت اعتدال کنید هم خیلی خوبه.
سوم - همذات پنداری درسته نه همزاد پنداری
که یه اصطلاح تقریبن معادل همون همانند سازی ذهنی در روانشناسی است.[/quote]
و البته تقریباً درسته، نه تقریبن;)

0 ❤️

2014-02-10 12:00:23 +0330 +0330

[quote=شيرازيم]عامو چيكار كنيم اتيشومون كم بشه لامسب دارم نا پديد ميشم[/quote]
کافور :D

0 ❤️

2014-02-11 14:45:58 +0330 +0330

سلام خسته نباشی … دمتگرم خیلی تایپکت بدردم خورد ولی هنوز یه مشکلی دارم گفتم اگه لطف کنی راهنمایی کنی…من دو سال خودارضایی می کردم تا اینکه از خودارضایی خسته شدم و بعد از مدتی احساس کردم نسبت به سکس بی میل شدم الان دوست دختری دارم که ماهی چند بار سکس از عقب داریم ولی من اصلا لذت نمی برم فقط از اینکه اون لذت می بره و تو بغل هم هستیم خوشم میاد…اشتباه برداشت نکنی که اصلا از سکس لذت نمی برم فقط اینکه خیلی بی میل شدم چیکار کنم لذت ببرم مثل گذشته…بازم ممنون

0 ❤️

2014-09-20 03:06:24 +0430 +0430

برگشتم و در خدمتم اگه کاری از دستم بر بیاد

0 ❤️

2014-09-22 17:23:31 +0330 +0330

[quote=فرناز20][quote=milad1ma]یادتون باشه اصولا زنها از ساک زدن لذت نمیبرن و این کار رو به خاطر شما انجام میدن [/quote]
قابل توجه اقایون پس فکر نکنید وظیفشه یا خودشم حال کرده[/quote]
درسته این حرف ومن هم باهاش موافقم.بااینکه خودم یک مردهستم وغالبا همه مردها،خیلی دوس دارن که طرفشون مثل پورن استارهای توفیلم ها! براشون حرفه ای بیآدوساک بزنه!! دوستهای عزیز:بایداین حقیقت رو بپذیریم که خانم ها اکثرا هیچ میلی ازدرونشون،به ساک زدن ندارن،واگه مرد مرغش فقط یک پاداشته باشه واصراربرساک زدن بکنه ، بعیدمیدونم که زنه دلش بخوادتامجددا باهمین آدم،سکس داشته باشه!‏‎

0 ❤️

2014-09-22 17:41:12 +0330 +0330

داداشم،اولا ازت بابت تاپیکت وزحمتی که براش کشیدی،واقعا سپاسگزارم.باورکن که پس ازحدودا 1سالی که هرشب دارم میآم سایت ومطالبشو مرورمیکنم،باجرأت میگم که ازجمله بسیارنادر ازتاپیک هایی بود که مطالبش بطورکاربردی وعملی واقعا برای هرکسی که نیازش باشه،مفیده.دستت دردنکنه.

0 ❤️

2014-09-23 09:02:05 +0330 +0330

[quote=فریدون فرخزاد]میلادجان ادامه بده که داری شاهکار میکنی

باوجود تجربه سکسی ،از مطالب تاپیکت استفاده زیادی کردم و لازم دیدم که ازت ی سپاس ویژه
داشته باشم[/quote]

مرسی عزیزم از شما و لطف همه دوستان

0 ❤️

2014-09-23 09:12:37 +0330 +0330

سیامک جان ممنون اینجا جایی که بتونیم بدون خجالت های موجود بینمون راحت صحبت کنیم

0 ❤️

2014-09-24 12:10:46 +0330 +0330

میلا داداش امتحان میکنم مواردی که نوشتی و ببینم چی میشه

0 ❤️

2014-10-13 16:24:36 +0330 +0330

سلام داداش کجایی؟!!!مطالبت واقعا عالی بود،درموردروش های مخ زنی توضیح بده،ممنون میشم،آموزش سکس هم که سرجاشه،مرسی

0 ❤️

2015-02-01 05:49:33 +0330 +0330

واقعاااااا عالیییییی بود.دمت گرم good

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «