نکات آموزشی سکسی برای آقایان

1392/06/05

سلام دوستان بعد از اینکه چند نفر از دوستان سوالاتی رو تو خصوصی در مورد سکس ازم پرسیدن یه تاپیک تو سکسولوژی به نام : خانوما بخونید و سکسی تر شوید…زدم که مورد لطف دوستان قرار گرفت ودر مورد آقایون هم خواستند که اینجا در خدمتتون هستم و نظر و پیشنهادهای شما حتما برام مهمه پس کم لطفی نکنید و نظر بدید به تاپیک خانوما هم سر بزنید و پیشنهاد و نظرتون رو بگید.
ممنون از همه…
این تاپیک هم برای خانومها بخونید و نظر بدید :

خانومها بخونید و سکسی تر شوید

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-02-01 05:49:33 +0330 +0330

واقعاااااا عالیییییی بود.دمت گرم good

0 ❤️

2015-07-06 23:19:12 +0430 +0430

سلام و تشکر…دوباره در خدمتم،فقط اکانت یاهووم بسته شده ایمیل ندید لطفا،،،

0 ❤️

2015-07-07 08:01:58 +0430 +0430

سلام،ممنون از تاپبک خوبتون
اگه میشه درمورد نحوه ارضا کردن خانوم ها بدون کردن(بخاطر پرده) هم توضیح بدین.ممنون

0 ❤️

2015-07-07 09:47:28 +0430 +0430

دوست عزیز اصولا دخترها با بوسیدن و خوردن لاله گوش ارضا نمی شن،فقط تحریک میشن،،،راحت ترین راه ارضا کردن یه دختر باکره،خوردن همزمان سینه و درست مالیدن چوچولشه،،،که یه گوشت لطیف وسط کسشه،،،،که باید با انگشت بمالیش،،،اگر هم درست مالیدنشو بلد نیستی به خودش بگو برای خودش بماله یکم چون خودشون استادن،،،،البته با خوردن کس هم میشه که کار هرکسی نیست و هر کسی هم قابل خوردن نیست

0 ❤️

2015-07-07 11:36:35 +0430 +0430

[quote=nima1110][quote=milad1ma]همه اینایی که شما میفرمایین تکرایه و اگه کسی ندونه پس سکس نکرده اگه مطلب جدیدی داری بفرمایین[/quote]

دوست عزیز مطمئنا برای خیلی ها تکراریه،،ولی واسه بعضی‌ها حیاتیه…شما هم مطلب جدیدی داری استفاده میکنیم

0 ❤️

2015-07-07 12:01:32 +0430 +0430

ممنون‌‌از‌اقا‌میلاد.واقعا‌استفاده‌کردیم.

0 ❤️

2015-08-20 02:10:00 +0430 +0430

سلام مرسی بابت مطالب خوبی که میزاری من قبلا خود ارضایی میکردم برا همین میترسم مشکلی برای من ایجاد بشه برا همین خواستم ببینم راهی هست که بتونم خودم رو بصورت نورمال برگردونم؟(منظورم همون آبی که هدر دادم)

0 ❤️

2015-08-29 23:50:07 +0430 +0430

هیچ وقت نمیشه به عقب بر گشت،،ولی نگران نباش

0 ❤️

2015-11-06 05:30:59 +0330 +0330

دوست عزیز مخ زدن قبل از هر چیز اعتماد به نفس میخواد ،باید خجالت رو کنار بذاری و بری جلو حرفت رو بزنی،،،،یادت باشه دخترا از پسر پرروی مودب خوششون میاد و دوس دارن بهشون پبشنهاد بشه اکثرا ،،،،،،فکر کردی چرا اینهمه خرج لوازم آرایش میکنن و به خودشون میرسن،،،،شاید بگن واسه دل خودشونه که اصولا دروغه،،، مثل اینه که ما مردها تیپ میزنیم و به خودمون میرسیم،درسته که قسمتیش برای دل خودمونه ولی اگه بدونیم همه زنها و دخترها از یه تیپ بدشون میاد اونجوری نمیگردیم،،،،دخترها دوس دارن بهشون پیشنهاد دوستی بشه حتی اگه اصلا نخوان قبول کنن اعتماد به نفس شون بالا میره،واگه بخوان که خوب قبول میکنن،،،،،،پس برای مخ زدن باید از خودت شروع کنی…

1 ❤️

2015-11-06 05:58:56 +0330 +0330

من هر وقت خودمو میمالم دستشوییم میگیره یعنی موقع سکس هم اینجوریم

0 ❤️

2016-03-02 13:33:04 +0330 +0330

داش میلاد همه ی نکته هایی که تو گفتی رو من بلدم ولی حیف که تو شهرستان زندگی میکنم و کسی رو نمی تونم پیدا کنم تا باهاش باشم ای کیر تو این زندگی
.

0 ❤️

2016-03-19 06:29:18 +0330 +0330

نکاتی عالی و مفید بود … استفاده بردیم… ممنون بابت زحماتتون…

0 ❤️

2017-02-21 11:34:33 +0330 +0330

گفتم این تاپیک قدیمی رو اپ کنم، دوستان سوالی داشتن همینجا یا تو پی‌وی در خدمتم، در حد توان…

0 ❤️

2017-05-06 13:56:06 +0430 +0430

میلاد جان اولش بگم من مطالبه هر دو تاپیکت رو از اول تا آخر خوندم و حتی واسه منی که حدوده13سالع ازدواج کردم خالی از لطف نبود و واسه دوستانه کم اطلاعتر که حتما دونستنه مطالبی که گفتی لازمه حالا حرفی دارم با آقایونه عزیز:1زن یا دوست دختر یا هرچیزه دیگه بازیگر فیلمای سکسی یا همون پورن استار نیستن و اونا هم نصفه فیلما و آخ و اوخ گفتنشون بلوفه تازه اون ها آموزش دیده و هم دوره دیده این کارن و‌‌ من با اینکه از آنال سکس یا همون سکس از عقب بسیار خوشم میاد ولی بعده حدوده 13سال نتونستیم بیشتر از3باز نزدیکی از عقب داشته بیشیم تازه همون 3بار هم خانومم کلی مکافات کشید٫کلا سکس از عقب واسه هر انسانی البته بستگی یه تجربش دردناکه.3من سالای اول که زنم زیاد به ساک زدن علاقه نداشت فقط میگفتم بخورش یا بلیسش و به مروره این 13سال شد یه کیرخوره کاردرست و کیرمو تا ته با لذت میخوره و با تمرین و به مرور این اتفاق افتاد.4یه قاعده کلی ووجود داره مادامی که بخوای اوج لذته سکس رو بچشی از اون لذتی که تو سکست داری میبری بی بهره ای میدونی چرا؟چون اوج لذتش اونیه که داری میبری و بیشتر از اون نیست و شما با جستجوی اوج لذته سکسی اون لذتی که از سکست داری میبری هم واست تلخ میشه4قرص های بیشتر کردنه شهوت مانند ویاگرا و امثالهم خیلی ضرر های جسمی داره و واسه پیره مردایی که کیرشون راست نمیشه ساخته شده نه واسه جون سی40ساله یا کمتر و درضمن باعث زود انزالی هم میشه و به مرور کیرتون رو از بلند شدن میندازه.5اسپری و کرم و ژله سر کننده درسته که طول مدت سکست رو زیاد میکنه و خودمم استفاده کردم از همشون ولی لذته تلمبه زدنت رو کم میکنه و لذتی بیشتر از یه جلق معمولی بهت نمیده تازه از اون طرف مدت زمان اورگاسمت را نصف یا حتی کمتر میکنه و تازه میزانه قطراته منیت هم کم میکنه و این یعنی ایمکه اسپری و ژل و اینجور چیزا رو استفاده میکنیم که بیشتر حال کنیم درحالیکه برعکس جواب میده و کیفیته سکستون رو کم میکنه.جمع بندی:اون لذتی که از سکست میبری و اون تایمی که داری و میزانه بزرگی و کوچیکیه کیرت و همچنین طرفه مقابلت رو اگه نپذیری و باهاش کنار نیای و نپذیری که همینی که هست بهترینه از همین میزان لذتی که میبری و به صورته خدادادی بهت اعطا شده هم بی بهره میشی ولی اگه قانع باشی و قبول کنی که اصله سکس معاشقست نه تلمبه زدن و اورگاسم اون موقع حسابی با معشوقت میلاسی و بعد میمالی و بعد میخوری وقتی معشوقت رو نزدیکه اورگاسم کردی اون موقع میکنی توش و اینجوری باهم آبتون میاد و دقیقا همین یعنی اوج لذته سکسی اوج لذته سکسیاونیه که داری میبری و زوره الکی نزن که بیشترش کنی که بدتر ازش دور میشی.اگه به درد بخور بود لایک فراموش نشه ممنونم.

6 ❤️

2017-05-06 14:11:08 +0430 +0430

جلق به صورته کاملا علمی اثبات شده که مضره و اینم بگم بنده یکی از رکورد دارانه جلق در دنیام حدوده 10سال روزانه حده اقل2بار که خیلی وقتها 5بار هم جلق میزدم و اینقده جلق میزدم که کیرک پوست مینداخت و از کیرم خون میومد و کلاهکه کیرم ترک میخورد.جلق اعتیاد داره و بسیار خطرناکه و عوارض هم داره که با ازدواج کردنم جلقم به مرور کم شد و الآن سال میاد و میره که جلق نمیزنم.و 2تا بچه هم دارم.یک نوع جلق دیگه هم وجود داره .وقتی شما یک جنده را میکنی یا یک کسی را میکنی بهت علاقه نداره و بهش علاقه نداری فقط از نظره جسمی ارضا میشی ته روحی و روانی و اینم در اصل میشه جلق .پس جوون ها درست انتخاب رشته کنید و درسی بخونید که بازاره کار داره مانند رشته های پزشکی و دارو سازی و سخت کار کنید و پول جمع کنید و زن بگیریداز دوست دختر و جنده بازی چیزی جز سرخوردگی و عقب ماندگی در زندگی عتیدتون نمیشه.زنی بگیرید که دوستتون داره و دوستش دارید .زنی بگیرید که هم عاشقش باشید هم معشوقش٫هردو به اندازه هم مهمه.از دعواهای دورانه نامزدی و اول زندگی نترسید چون طبیعیه چون هنوز به خلقیات و خصوصیات و نقاط قوت و ضعف هم آشنا نیستید.اگه 2تاییتون آدم باشید و واسه هم خر یازی در نیارید نه تنها سکساتون بهترین و لذت بخشترین سکس های دنیا میشه بلکه تمامه لحظاته عمرتون میشه بهترین .قصد نصیحت و ارشاد ندارم ٫فقط بهتون پیشنهاد میدم این مسیر رو برید تا حالش رو ببرید ٫بنده و زنم خوشبخت ترین همسران دنیاییم چون کشته مرده همیم البته ایرادات و اشتباهات و مشکلاتی هم وجود داره و خوب من مگه کاملم که توقع داشته باشم زنم هم کامل باشه با این درک خوشبخت ترین شدیم.اگه به درد بخور بود بلایکید٫کافیه روی قلب قرمز زیره همین نوشته رو لمس کنید ٫سخت نیست بخدااااا.

2017-05-06 15:21:32 +0430 +0430
نقل از: mae1363 میلاد جان اولش بگم من مطالبه هر دو تاپیکت رو از اول تا آخر خوندم و حتی واسه منی که حدوده13سالع ازدواج کردم خالی از لطف نبود و واسه دوستانه کم اطلاعتر که حتما دونستنه مطالبی که گفتی لازمه حالا حرفی دارم با آقایونه عزیز:1زن یا دوست دختر یا هرچیزه دیگه بازیگر فیلمای سکسی یا همون پورن استار نیستن و اونا هم نصفه فیلما و آخ و اوخ گفتنشون بلوفه تازه اون ها آموزش دیده و هم دوره دیده این کارن و‌‌ من با اینکه از آنال سکس یا همون سکس از عقب بسیار خوشم میاد ولی بعده حدوده 13سال نتونستیم بیشتر از3باز نزدیکی از عقب داشته بیشیم تازه همون 3بار هم خانومم کلی مکافات کشید٫کلا سکس از عقب واسه هر انسانی البته بستگی یه تجربش دردناکه.3من سالای اول که زنم زیاد به ساک زدن علاقه نداشت فقط میگفتم بخورش یا بلیسش و به مروره این 13سال شد یه کیرخوره کاردرست و کیرمو تا ته با لذت میخوره و با تمرین و به مرور این اتفاق افتاد.4یه قاعده کلی ووجود داره مادامی که بخوای اوج لذته سکس رو بچشی از اون لذتی که تو سکست داری میبری بی بهره ای میدونی چرا؟چون اوج لذتش اونیه که داری میبری و بیشتر از اون نیست و شما با جستجوی اوج لذته سکسی اون لذتی که از سکست داری میبری هم واست تلخ میشه4قرص های بیشتر کردنه شهوت مانند ویاگرا و امثالهم خیلی ضرر های جسمی داره و واسه پیره مردایی که کیرشون راست نمیشه ساخته شده نه واسه جون سی40ساله یا کمتر و درضمن باعث زود انزالی هم میشه و به مرور کیرتون رو از بلند شدن میندازه.5اسپری و کرم و ژله سر کننده درسته که طول مدت سکست رو زیاد میکنه و خودمم استفاده کردم از همشون ولی لذته تلمبه زدنت رو کم میکنه و لذتی بیشتر از یه جلق معمولی بهت نمیده تازه از اون طرف مدت زمان اورگاسمت را نصف یا حتی کمتر میکنه و تازه میزانه قطراته منیت هم کم میکنه و این یعنی ایمکه اسپری و ژل و اینجور چیزا رو استفاده میکنیم که بیشتر حال کنیم درحالیکه برعکس جواب میده و کیفیته سکستون رو کم میکنه.جمع بندی:اون لذتی که از سکست میبری و اون تایمی که داری و میزانه بزرگی و کوچیکیه کیرت و همچنین طرفه مقابلت رو اگه نپذیری و باهاش کنار نیای و نپذیری که همینی که هست بهترینه از همین میزان لذتی که میبری و به صورته خدادادی بهت اعطا شده هم بی بهره میشی ولی اگه قانع باشی و قبول کنی که اصله سکس معاشقست نه تلمبه زدن و اورگاسم اون موقع حسابی با معشوقت میلاسی و بعد میمالی و بعد میخوری وقتی معشوقت رو نزدیکه اورگاسم کردی اون موقع میکنی توش و اینجوری باهم آبتون میاد و دقیقا همین یعنی اوج لذته سکسی اوج لذته سکسیاونیه که داری میبری و زوره الکی نزن که بیشترش کنی که بدتر ازش دور میشی.

دوست گلم ممنون از لطفت، هدف از این تاپیک اینه که به زبون خودمونی و بدون خجالت یاد بدیم و یاد بگیریم، مخصوصاً برای دوستان کم تجربه تر، به هر حال امیدوارم مطالب مفید باشه

1 ❤️

2017-05-06 15:58:21 +0430 +0430
نقل از: milad1ma فراموش نکنید زنها حتی اگر فاحشه باشن دوس ندارن فقط به چشم یه سوژه جنسی بهشون نگاه بشه ،پس مراقب رفتارتون باشید، حتی صمیمیت باعث بی احترامی بینتون نشه به موقع جنتل من باشید و به موقع پررو

موافقم

0 ❤️

2017-05-06 23:16:18 +0430 +0430
نقل از: milad1ma
نقل از: mae1363 میلاد جان اولش بگم من مطالبه هر دو تاپیکت رو از اول تا آخر خوندم و حتی واسه منی که حدوده13سالع ازدواج کردم خالی از لطف نبود و واسه دوستانه کم اطلاعتر که حتما دونستنه مطالبی که گفتی لازمه حالا حرفی دارم با آقایونه عزیز:1زن یا دوست دختر یا هرچیزه دیگه بازیگر فیلمای سکسی یا همون پورن استار نیستن و اونا هم نصفه فیلما و آخ و اوخ گفتنشون بلوفه تازه اون ها آموزش دیده و هم دوره دیده این کارن و‌‌ من با اینکه از آنال سکس یا همون سکس از عقب بسیار خوشم میاد ولی بعده حدوده 13سال نتونستیم بیشتر از3باز نزدیکی از عقب داشته بیشیم تازه همون 3بار هم خانومم کلی مکافات کشید٫کلا سکس از عقب واسه هر انسانی البته بستگی یه تجربش دردناکه.3من سالای اول که زنم زیاد به ساک زدن علاقه نداشت فقط میگفتم بخورش یا بلیسش و به مروره این 13سال شد یه کیرخوره کاردرست و کیرمو تا ته با لذت میخوره و با تمرین و به مرور این اتفاق افتاد.4یه قاعده کلی ووجود داره مادامی که بخوای اوج لذته سکس رو بچشی از اون لذتی که تو سکست داری میبری بی بهره ای میدونی چرا؟چون اوج لذتش اونیه که داری میبری و بیشتر از اون نیست و شما با جستجوی اوج لذته سکسی اون لذتی که از سکست داری میبری هم واست تلخ میشه4قرص های بیشتر کردنه شهوت مانند ویاگرا و امثالهم خیلی ضرر های جسمی داره و واسه پیره مردایی که کیرشون راست نمیشه ساخته شده نه واسه جون سی40ساله یا کمتر و درضمن باعث زود انزالی هم میشه و به مرور کیرتون رو از بلند شدن میندازه.5اسپری و کرم و ژله سر کننده درسته که طول مدت سکست رو زیاد میکنه و خودمم استفاده کردم از همشون ولی لذته تلمبه زدنت رو کم میکنه و لذتی بیشتر از یه جلق معمولی بهت نمیده تازه از اون طرف مدت زمان اورگاسمت را نصف یا حتی کمتر میکنه و تازه میزانه قطراته منیت هم کم میکنه و این یعنی ایمکه اسپری و ژل و اینجور چیزا رو استفاده میکنیم که بیشتر حال کنیم درحالیکه برعکس جواب میده و کیفیته سکستون رو کم میکنه.جمع بندی:اون لذتی که از سکست میبری و اون تایمی که داری و میزانه بزرگی و کوچیکیه کیرت و همچنین طرفه مقابلت رو اگه نپذیری و باهاش کنار نیای و نپذیری که همینی که هست بهترینه از همین میزان لذتی که میبری و به صورته خدادادی بهت اعطا شده هم بی بهره میشی ولی اگه قانع باشی و قبول کنی که اصله سکس معاشقست نه تلمبه زدن و اورگاسم اون موقع حسابی با معشوقت میلاسی و بعد میمالی و بعد میخوری وقتی معشوقت رو نزدیکه اورگاسم کردی اون موقع میکنی توش و اینجوری باهم آبتون میاد و دقیقا همین یعنی اوج لذته سکسی اوج لذته سکسیاونیه که داری میبری و زوره الکی نزن که بیشترش کنی که بدتر ازش دور میشی.

دوست گلم ممنون از لطفت، هدف از این تاپیک اینه که به زبون خودمونی و بدون خجالت یاد بدیم و یاد بگیریم، مخصوصاً برای دوستان کم تجربه تر، به هر حال امیدوارم مطالب مفید باشه

داداش منم که تشکر کردم از تاپیکت و دقیقا چون میدونستم هدفت از تاپیکت چیه منم تجربم رو روون و ساده نوشتم تا دوستان استفاده کنن تاپیکت عالیه با مطالبی بسیار عالی هرچند اکثره اونایی که به این مطالب نیاز دارن اصلا به اینترنت و شهوانی دسترسی ندارن کاش این آموزش ها رو مثله خارج خوده دولت میداد تا جامعه ای سالم تر داشته باشیم.به هر جهت ممنونم

1 ❤️

2017-05-07 05:59:01 +0430 +0430

سلام دوستان
زن من خیلی کم پیش میاد که موقع دخول ارضا بشه، همیشه چند دقیقه میکنم بعد براش میخورم و چوچولشو میمالم بعد که ارضاشد محکم میکنم و خودمم ارضا میشم، بنظرتون عادیه؟
خودش میگه کاملا از سکسمون راضیم

0 ❤️

2017-05-07 11:09:03 +0430 +0430
نقل از: bighgh سلام دوستان زن من خیلی کم پیش میاد که موقع دخول ارضا بشه، همیشه چند دقیقه میکنم بعد براش میخورم و چوچولشو میمالم بعد که ارضاشد محکم میکنم و خودمم ارضا میشم، بنظرتون عادیه؟ خودش میگه کاملا از سکسمون راضیم

عزیز دل بعضی زنها دیر ارضا هستن که کار ادمو سخت میکنن، البته اکثرشون یه نقطه ضعفی دارن، حالا یا با فانتزی خاصی قبل از سکس باید حسابی تحریک بشن، یا با مالیدن و خوردن بیشتر حال میکنن، یا تو پوزیشن خاصی بیشتر لذت میبرن یا… اما پیشنهاد میکنم موقع کردن با سوراخ کونش همزمان بازی کنی، غالبا خوب جواب میده…

1 ❤️

2017-05-07 14:44:46 +0430 +0430
نقل از: bighgh سلام دوستان زن من خیلی کم پیش میاد که موقع دخول ارضا بشه، همیشه چند دقیقه میکنم بعد براش میخورم و چوچولشو میمالم بعد که ارضاشد محکم میکنم و خودمم ارضا میشم، بنظرتون عادیه؟ خودش میگه کاملا از سکسمون راضیم

ببین عزیزم چه مردا و چه زن ها اگه دورانه قبله ازدواج زیاد خود ارضایی کنن به مرور واسشون میشه اعتیاد مثله خودم و بعدش با اینکه سکس با همسرشون بیشتر بهشون حال میده ولی یه چیزی که میشه گفت همون اعتیادشونه نمیذاره با سکس با زوجشون ارضا بشن و مدتی طول میکشه تا یواش یواش برن سمت سکس با همسر و از خود ارضایی دور بشن ٫بنده احتماله زیادی میدم که خانومت به جلق زنانه اعتیاد داشته و باید هروقت احساس کردی نیاز داره بکنیش تا شهوتش بریزه و سمت خود ارضایی نره تا به مرور جلق از زندگیش بره بیرون در واقع شما وقتی کسش رو میخوری و میمالی داری براش جلق میزنی٫عیبی نداره که بمالیش و بخوریش فقط نذار با مالیدن و خوردن به اورگاسم برسه باید با کرده شدن تخلیه بشه٫واسه این که با دادن تخلیه بشه اول حسابی همه جاش رو بخور٫دوستمون خوب اشاره کرد ازش بخواه قبله سکس سوراخ کونشم بشوره بتونی حسابی انگولکش کنی و بخوریش ٫همه جاش رو خوب بلیس و بمال وقتی نزدیکه اوج رسید(به مرور میفهمی کی داره نزدیکه اوجش میشه) بکنش ٫کیرت رو تا ته ته بکن تو کسش ولی جلو عقب نکن کیرت رو تو کسش دورانی کن یعنی تو همون حالتی که تا ته تو کسشه کمرت رو از بالا بکش سمت چپ بعد پایین بعد راست ٫ به این شکل کیرت توش جلو عقب نمیشه ولی توش تکون میخوره و بالای کیرت به چوچولش فشار بیاره تا بدنش به مرور عادت بکنه که کسش واسه به اورگاسم رسیدن مالیده و خورده نشه بلکه کرده بشه٫آخرش یه سوال برام پیش اومد لطفا جواب بده٫چه عیبی داره زنت رو بخوری تا بیادش؟همه آرزوشونه که زنشون اینجوری باشه حالته69بگیرن و سکس دهانی انجام بدن٫تازه یه حسنه دیگه ای که داره میتونی هرچقدر خواستی بگاییش و وقتی آبت اومد با خیاله راحت بیافتی به بازی با کسش و بخوریش و بمالیش٫یه سواله دیگه چوچول یه چیزیه شبیهه یه کله کیره خیلی کوچیک که بالاتر از سوراخه کسه درواقع تقریبا همون جاییه که از توش میشاشه و واسه اکثره زن ها زیره گوشته و با چشم دیده نمیشه ولی واسه بعضی زنها در اومده بیرون و با چشم دیده میشه(نمیدونم چجوریه که واسه بعضی ها بیرونه اگه کسی میدونه به منم بگه)واسه اکثره زنهایی که بیرونه چون خیلی حساسه حتی حساس تر از سوراخه کسشون دیگه بیشتر از اینکه دادن بهشون حال بده مالیده شدنه چوچولشون حال میده٫آیا واسه خانومه تو هم همین طور زده بیرون؟من به غیره زنم یکبار یکی رو کردم که چوچولش تقریبا اندازه یه بنده انگشت کوچیک بود و وقتی حشری میشد مثل کیره مردا سفت میشد و میومد از توی لفافش بیرون آخ اینقده حال داد میمکیدمش و میجویدمش٫دقیقا قیافش هم شبیهه کلاهکه کیر بود ولی خیلی چوچیکتر و بدونه سوراخ٫هر چقدر روی کسه زنم رو گشتم همچین چیزی نداشت٫توی فیلم سوپر ها هم ندیدم ٫وقتی زبونم خورد به چوچولش دیگه هیچی نفهمید و فریاد میزد از شدته شهوت حتی اشکشم در اومد که فکر کردم دردش گرفته و خواستم ادامه ندم که شروع کرد به التماس که ادامه بدم و محکمتر بمیکمش ٫بعده سکسمون ازش پرسیدم این چیه میگفت اون رو یکی محکم واسش بمکه 2دقیقه ای از صفره شهوت میره به اورگاسم٬ و میگفت تاحالا با کرده شدن به اورگاسم نرسیده باید اونجاش دستمالی یا خورده بشه تا برسه کاش حده اقل یادگاری از چوچولش یه عکس میگرفتم٫آخ حوسه سمیرا رو کردم٫سوالام رو هر کی میدونه جواب بده٫دوستان بگن چوچول همونه یا نه اگه اون چوچول نیست پس چی بود که اون داشت٫اینم بگم سمیرا قدش حدوده 180 و وزنش حدوده 110 بود و خیلی هم هیکله قوی ای داشت البته هیچ احساسه مردانه ای نداشت مثلا عاشقه دادن و آرایش کردن بود٫احتمال داره نیمه دوجنسه بوده و اون داشته کیر میشده؟

0 ❤️

2017-05-08 02:58:58 +0430 +0430

ممنون خیلی خوب بود,اولین مطلب مفیدیه ک اینجا می خونم…

0 ❤️

2017-05-08 03:59:53 +0430 +0430
نقل از: mae1363

ببین عزیزم چه مردا و چه زن ها اگه دورانه قبله ازدواج زیاد خود ارضایی کنن به مرور واسشون میشه اعتیاد مثله خودم و بعدش با اینکه سکس با همسرشون بیشتر بهشون حال میده ولی یه چیزی که میشه گفت همون اعتیادشونه نمیذاره با سکس با زوجشون ارضا بشن و مدتی طول میکشه تا یواش یواش برن سمت سکس با همسر و از خود ارضایی دور بشن ٫بنده احتماله زیادی میدم که خانومت به جلق زنانه اعتیاد داشته و باید هروقت احساس کردی نیاز داره بکنیش تا شهوتش بریزه و سمت خود ارضایی نره تا به مرور جلق از زندگیش بره بیرون در واقع شما وقتی کسش رو میخوری و میمالی داری براش جلق میزنی٫عیبی نداره که بمالیش و بخوریش فقط نذار با مالیدن و خوردن به اورگاسم برسه باید با کرده شدن تخلیه بشه٫واسه این که با دادن تخلیه بشه اول حسابی همه جاش رو بخور٫دوستمون خوب اشاره کرد ازش بخواه قبله سکس سوراخ کونشم بشوره بتونی حسابی انگولکش کنی و بخوریش ٫همه جاش رو خوب بلیس و بمال وقتی نزدیکه اوج رسید(به مرور میفهمی کی داره نزدیکه اوجش میشه) بکنش ٫کیرت رو تا ته ته بکن تو کسش ولی جلو عقب نکن کیرت رو تو کسش دورانی کن یعنی تو همون حالتی که تا ته تو کسشه کمرت رو از بالا بکش سمت چپ بعد پایین بعد راست ٫ به این شکل کیرت توش جلو عقب نمیشه ولی توش تکون میخوره و بالای کیرت به چوچولش فشار بیاره تا بدنش به مرور عادت بکنه که کسش واسه به اورگاسم رسیدن مالیده و خورده نشه بلکه کرده بشه٫آخرش یه سوال برام پیش اومد لطفا جواب بده٫چه عیبی داره زنت رو بخوری تا بیادش؟همه آرزوشونه که زنشون اینجوری باشه حالته69بگیرن و سکس دهانی انجام بدن٫تازه یه حسنه دیگه ای که داره میتونی هرچقدر خواستی بگاییش و وقتی آبت اومد با خیاله راحت بیافتی به بازی با کسش و بخوریش و بمالیش٫یه سواله دیگه چوچول یه چیزیه شبیهه یه کله کیره خیلی کوچیک که بالاتر از سوراخه کسه درواقع تقریبا همون جاییه که از توش میشاشه و واسه اکثره زن ها زیره گوشته و با چشم دیده نمیشه ولی واسه بعضی زنها در اومده بیرون و با چشم دیده میشه(نمیدونم چجوریه که واسه بعضی ها بیرونه اگه کسی میدونه به منم بگه)واسه اکثره زنهایی که بیرونه چون خیلی حساسه حتی حساس تر از سوراخه کسشون دیگه بیشتر از اینکه دادن بهشون حال بده مالیده شدنه چوچولشون حال میده٫آیا واسه خانومه تو هم همین طور زده بیرون؟من به غیره زنم یکبار یکی رو کردم که چوچولش تقریبا اندازه یه بنده انگشت کوچیک بود و وقتی حشری میشد مثل کیره مردا سفت میشد و میومد از توی لفافش بیرون آخ اینقده حال داد میمکیدمش و میجویدمش٫دقیقا قیافش هم شبیهه کلاهکه کیر بود ولی خیلی چوچیکتر و بدونه سوراخ٫هر چقدر روی کسه زنم رو گشتم همچین چیزی نداشت٫توی فیلم سوپر ها هم ندیدم ٫وقتی زبونم خورد به چوچولش دیگه هیچی نفهمید و فریاد میزد از شدته شهوت حتی اشکشم در اومد که فکر کردم دردش گرفته و خواستم ادامه ندم که شروع کرد به التماس که ادامه بدم و محکمتر بمیکمش ٫بعده سکسمون ازش پرسیدم این چیه میگفت اون رو یکی محکم واسش بمکه 2دقیقه ای از صفره شهوت میره به اورگاسم٬ و میگفت تاحالا با کرده شدن به اورگاسم نرسیده باید اونجاش دستمالی یا خورده بشه تا برسه کاش حده اقل یادگاری از چوچولش یه عکس میگرفتم٫آخ حوسه سمیرا رو کردم٫سوالام رو هر کی میدونه جواب بده٫دوستان بگن چوچول همونه یا نه اگه اون چوچول نیست پس چی بود که اون داشت٫اینم بگم سمیرا قدش حدوده 180 و وزنش حدوده 110 بود و خیلی هم هیکله قوی ای داشت البته هیچ احساسه مردانه ای نداشت مثلا عاشقه دادن و آرایش کردن بود٫احتمال داره نیمه دوجنسه بوده و اون داشته کیر میشده؟

ممنون دوست گلم از راهنماییت به اون یکی عزیز که باهات در اون مورد موافقم… اما در مورد سؤالت، من شخصا با زنها و دخترهای زیادی سکس داشتم، تقریبا میتونم بگم شکل کس دونفر رو ندیدم که عین هم باشه، غالبا کس حالت چند لایه داره که تو تاپیک خانومها توضیح دادم و حتی خود زن هم هرگز کشفش نکرده ودلیل بدبو بودن واژن خیلی ها همین لایه هاست،،، در حقیقت خانوم لایه رویی رو همیشه نظافت میکنه، ولی بین اون گوشت های جذاب مقدار زیادی ترشحات واژنی و ادرار مونده که نمیدونه،،،،، اینو بارها دیدم که میگم،،، و به خود من هم یک خانوم دکتر زنان بار اول گفت… اما نقطه حساس زنها میتونه از نوک بالا تا قسمت های عمیق واژن، هر جایی باشه و اگر داخلی باشه، ممکنه خود زن هم ندونه دقیقا کجاست، همونطور که بعضی زنها با مالیدن سریع تر ارضا میشن، هستن زنهایی که از مالیدن درد هم میکشن، اون خانومی هم که شما باهاش دوست بودی دوجنسه نبوده، یک زن عادی با چوچول عادی بوده،،،، الان با یه خانومی گهگاهی سکس دارم که اصلا قسمت بیرون زده کسش تحریکش نمیکنه، بلکه دقیقا نوک و بالای کسش که حتی خیس هم نمیشه حساسه…

1 ❤️

2017-05-08 05:02:52 +0430 +0430

0 ❤️

2017-08-09 16:31:24 +0430 +0430

دوستان جوون، مطالب دوتا تاپیک براتون مفیده

0 ❤️

2018-02-22 12:59:39 +0330 +0330

ینی واقعا این مطالب رو نمیدونن دوستان؟؟؟ چجوری سکس کردید تا حالا؟؟ یا خدا خودت ظهور کن

0 ❤️

2018-03-17 03:21:30 +0330 +0330
نقل از: نیما_شوکر طرف تو سکس ارضا میشه و کلی باهاش حال میکنی و حال میکنه اما بزرگراهش خشکه :/ .. چرا؟! اکثر خانمایی که باهاشون بودم اینطورین!

عزیزم اولا من پزشک نیستم که جواب تخصصی بدم، دوما پزشک هم باید معاینه کنه تا نظر بده، سوووووووما اتفاقا دختر ها و زنهای ایرانی خیلی حشری و خیس هستن، فقط ادای تنگا رو در میارن، اصولا با یکم معاشقه کس و شورت که هیچ، جورابشون هم خیس میشه،،من زیاد به بزرگراه یا همون واژن خشک برنخوردم… به هر حال اگه مورد خاصی هست به پزشک زنان مراجعه کنید… خوش باشی…

0 ❤️

2018-03-18 04:38:45 +0330 +0330
نقل از: ariamehrarsha جناب نویسنده ،

چند بار از شما دیدم که به شدت از خودارضایی بد میگفتید. من حدس میزنم این عقیده شما ناشی از فرهنگ و باور غلط باشه تا علم.
لازم دونستم چند نکته رو در مورد خود ارضایی مطرح کنم
اول اینکه خود ارضایی را نمی توان ترک یا ممنوع کرد مگر کسی که یک شریک جنسی پیدا کند یا با دارو یک بلایی سر میل جنسی خود بیاورد
دوم اینکه خود ارضایی باعث ناباروری نخواهد شد ( طبق رفرنس معتبر نه اخوندک منبری )
سوم اینکه خود ارضایی به خودی خود هیچ ضرر جسمی ای ندارد.

من طبق تحقیقات خودم به چند مورد از ضرر های روانی خود ارضایی های مکرر اشاره میکنم:
– اگر خیلی خیلی زیاد انجام شود این ارضای خیالی در روان شما موکد می شود و ممکن است نتوانید از رابطه فیزیکی با شریک جنسی خودتون لذت ببرید و حتما باید پناه به فکر و خیال ببرید تا ارضا بشید. که خب با مراجعه به روان شناس و دکتر های متخصص قابل حل است
– ممکنه خود ارضایی به مکانیسمی برای آرامش ذهنی شما ناشی از سختی های روزگار بدل شود. که به شدت باید جلوی این اتفاق را بگیرید وگرنه گرفتار خواهید شد.
–اگر عقیده اشتباه داشته باشید که خودارضایی ضرر دارد و ایمان به این حرف داشته باشید بعد از هر بار انجام این کار به نوعی اعتماد به نفس شما خدشه دار می شود که باز هم نتوانستید خود را کنترل کنید ! در حالی که اگر واقعی بینانه نگاه کنید خواهید فهمید که مساله حشریت قابل پاک شدن نیست بلکه قابل حل شدن است حال یا به روش سکس حضوری یا خودارضایی . و این باور اشتباه درون شما شما را به سمت بازی افسردگی و احساس های بد می برد.

لطفا با توصیه های اشتباه زندگی دیگران را تحت تاثیر قرار ندهید.

عزیز دل، ممنون که خوندی، اما دقت کن، من بارها گفتم خودارضایی زمانی بد میشه که زیاده روی کنی، اگر تبدیل به اعتاد روزمره بشه هم عوارض روحی داره هم جسمی… ولی حق داری نمیشه ممنوعش کرد یا کلا گذاشت کنار، بحث من اینه کم بزن، همیشه بزن…

0 ❤️

2018-03-18 04:41:23 +0330 +0330
نقل از: نیما_شوکر
نقل از: milad1ma
نقل از: نیما_شوکر طرف تو سکس ارضا میشه و کلی باهاش حال میکنی و حال میکنه اما بزرگراهش خشکه :/ .. چرا؟! اکثر خانمایی که باهاشون بودم اینطورین!

عزیزم اولا من پزشک نیستم که جواب تخصصی بدم، دوما پزشک هم باید معاینه کنه تا نظر بده، سوووووووما اتفاقا دختر ها و زنهای ایرانی خیلی حشری و خیس هستن، فقط ادای تنگا رو در میارن، اصولا با یکم معاشقه کس و شورت که هیچ، جورابشون هم خیس میشه،،من زیاد به بزرگراه یا همون واژن خشک برنخوردم… به هر حال اگه مورد خاصی هست به پزشک زنان مراجعه کنید… خوش باشی…

حالا چرا جبهه میگیری دادا
من که نگفتم علامه دهری!
همینجوری مطرح کردم نظری در داده باشیم…
خو خلاصه بعضیام شاید به این موضوع خورده باشن و یه جورایی طرح مسئله شه!
موضوع آخر اینکه باید به پزشک زنان مراجعه (کنند) _

شب و روزت سکسی ._.

قربونت برم، شاکی نشدم، بیشتر تعجب کردم، چون راستش کس خشک تا حالا ندیدم، با هرکس که بودم حسابی چشمه پرآبی داشته، البته تحریکات قبل از دخول خیلی موثره…

0 ❤️

2019-02-03 11:28:54 +0330 +0330

من مجردم وسکس نداشتم
تنها خود ارضایی میکنم
الان چهارده روزه استمنا نکردم
مواقعس که استمنا میکنم زود ابم میاد چه کنم که دیر بیاد
و از استمنا لذت نمیبرم
لذت نداره با عکس فامیل هایمان استمنا میکنم،من دلم میخوام با زنان با حجاب استمنا کنم و ارامش دارم،
من دوس دارم شیر پستان زن رابخورم تا حالانخوردم بچه میبینم شیر میخورند منم دوس دارم وتو فیلما دیدم
چه کنم تا زن شیر بدهند تا حالا درخواست هم نکردم تا غرورم نشکنه وابروم برود

0 ❤️

2021-02-13 07:32:17 +0330 +0330

↩ Mmdhl
اره، خودمم خوشم نمیاد، مبادا خیلی تمیز باشه و من مست

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «