واپسین آوردگاه شهوانیون

1390/05/18

دگر باره شد وقت جنگ و خروش
تو گر مرد جنگی زره را بپوش
بیاور کله خود و شمشیر و تیغ
کشیده ست کین جور،رگ ها به بیغ
الا ای سپهدار و سرباز و شاه
بیایید اکنون به آوردگاه
که آورد باشد سر هرچه باد
و شهوتسرا خالی از شر مباد
ادب را رعایت کند هر کسی
که باشد در اینجا مؤدب بسی
که هر کس ادب را نهد زیر پا
نیابد دگر بر تنش دست و پا

16852 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2011-08-11 20:18:47 +0430 +0430

هيجكس نقل قول نكنه!!!
با همه تونم!!!
خصوصأ اونايى كه با نقل قول كردن عادت دارن(دى)
وقتى خونده بشه خودم ويرايش ميكنم!
بركه دادا تو هم نرو و بمون،لطفأ!
بجه ها،خواهش ميكنم نقل نزنين از كامنتم!
از ادمين هم ميخوام با اينكه حرفام در حد حذف شدن كامنت نيست اما اكه قصد حذف رو دارن اينكارو نكنن لطفأ كه خودم ويراستارش خواهم بود،باز هم لطفأ!!!
فداى همه تون

0 ❤️

2011-08-11 20:27:20 +0430 +0430

ای بابا.من معذرت میخام :D
شما همو ببخشید.
از 2تاتون بعیده.
حالا رو همو ببوسید
به ماهم شیرینی آشتی کنون بدید :D

0 ❤️

2011-08-11 20:28:55 +0430 +0430

متاسفم قبل اینکه کامنت بعدیتو ببینم پاسخ دادم اردی جون

0 ❤️

2011-08-11 20:46:51 +0430 +0430

هرچه قد سعی کردم نتونستم کامنتمو پاک کنم!خاهشا کسه دیگه ای از کانتامن و اردی نقل قول نزنه پاسخ هم نده تا شاید من تونستم کامنتامو پاک کنم

0 ❤️

2011-08-11 21:54:36 +0430 +0430

[quote=Ardimanish.]راحت بحرف بسرجون!لازم نكرده ادبى بحرفى كه اكه من بخوام به ادبيات خودم بحرفم بى ادبى جون تو از در نفهمى يا بايد دهخدا بذارى جلوت كه كشف الايات كنى يا مفسران قرآنى تون به كمكت بيان و يا اينكه برى محضر اوساتون تا برات ترجمش كنه!!!
در جواب استدلال سفيهانه و بى خردانه اى كه ازش دم ميزنى و فقط از يه احمقى مثل خودت ساختس و لاغير:
برام كجا ميذاريش رو آيفون زبلخان؟تو اين تالار يا اون تالار؟!!!نكنه با نامبرى كه دادم تماس برقرار ميكنى آى كيو؟!!!اكه قرار باشه كه فقط خودم تنها بشنوم كه برات لطفى نداره جسى جون!!!اينم بهت بفهمونم كه اكه قرار براين باشه كه خودم تنهايى بشنوم لازم نكرده تو يكى برام آيفون بذارى،هزينه ى قبض تلفن و مابقى هزينه هات سر به فلك ميكشه و يارانه ات هم در حال انسداد جون جزء هفتاد هشتاد ميليون جمعيت بحساب نمياى!!!خودمون شماره همو داريم و اكه لازم باشه خودمون به هم ميزنكيم و جيزى كه عيان است جه حاجت به بيان است!!!تو يه زحمتى بكش اكه حرفت خريدار داره و بنارتى زدن سر با ما تحتت نيست ازشون بخواه بيان همينجا و با كاربريشون يه كامنت بذارن در صحت ادعاهات كه در حد جر دادن مقعد حمارى مثل خودت بيش نيست!!!يه جا رو خيلى باحال اومدى "بى خيالت شدم"رو خيلى خنديدم جان إنشا!حالا بيا با خيارم شو ببينم جه غلطى ميخواى بكنى!!!
من حرفام با سند بود جسى جون،اونايى هم كه ادعاى دروغ بودنش رو دارن بيان يه كامنت بدن كه من خلف واقع بيان كردم و اونا همش كذبه! مثل توى بى مغز ادعا نميكنم كه ميذارم رو آيفون!!!
بذار حالا روشنت كنم:منكه سند رو كردم،تو هم رو كن! اكه كردى بس ثابت ميشه كه اونا هم طبل زن يزيد بودن و هم زنجير زن حسين! اكه هم سند رو نكردى كه حسابت جداست و خوك و اردك و ميمون با حيون اضافه(به نيت زهر مار اضافه) برازنده ى خودته و نه رئيست!!!
در باب معذرت خواهيت هم من در مدح نداشته ات اراجيف زياد بافتم،اين به اون در!
من نميدونم مقصر كى بوده تو ادعا دارى ميدونى و باد معده از دهنت نميدى بيرون بيا عنوان كن كه آتش زار از كجا جرقه بخورده ويسكى جين جون!
و حال اندر خزعبلى كه در باب دومأ تفت دادى همى:
دم از كامنتى ميزنى كه عنوان شوخى رو بهش ميدى!حالا ديدى نفهمى؟كدوم شوخى ببم جان؟من و تو كه تا اون روز،حتى تا به امروز يه سلام خشك و خالى بهم نداده بوديم!اونوقت تو بى ادب مدعى ادب يك شبه ره صدساله ميرى و اونجا حرف از مقعد و ريدن و كارهاى ديكه كه صف خودته دم ميزنى؟جه زود بسر خاله شدى بسرجون،بياده شو باهم بريم! تنهايى لولو ميخوردت كوجولو!!!
حالا راجبه كامنتى كه آدمين حذفيد و تو وقيحانه فرضش كردى:
اولأ كه تو دعوا حلوا خيرات نميكنن!انكشت به يكى ميكنى بايد متاع كلفتش رو هم طاقت داشته باشى!يه مشت زدى انتظار يه مشت رو دارى فقط؟بازم نفهمى رو به كمال رسوندى جسى جون!!!آقا يكى بياد بهش حالى كنه من تركى زياد بلد نيستم(دى)بلد هم بودم بقول صمد حالى كردنم نميومد!!!آخه خرفهم،من صد دفه كفتم اون كامنت مجموع حرفاى خودتونه و تفسيرش توى تالارهاتون،حتى يك كلمه ش مال من نبود جو جو!!!اى بابا،اين جرا تو كتش نميره،بايد تو دامنش كرد!!!ضمنأ،واسه كسى كه به سه زبونه زنده دنيا ميتونه حرف بزنه و يكيش رو تدريس ميكنه لاتين تفت نده جان إنشا(دى)!!!توكه ادعا دارى ازون حرفا دلخور شدى جرا تو آلبومت ذخيره دارى ملوان زبل،هان؟نكنه جاى اسفناج هر جند وقت در ميون ميرى ميخونيش تا نيروى مضاعف بكيرى اى قوى بنيه اما ضعيف!!!آدم عاقل خاطره ى بد رو از ذهنش ميحذفه،اونوقت تو نه تنها در خاطرت بلكه توى سيستمت هم ذخيره داريش؟عجب،عجب!اين خودش دليل مستدل(بهمراه بسى دى: با دى اضافه:دى)نيست واسه خريت جنابعالى!!!كبى بيستش كن و دقيقأ برامون تشريح كن كه قضيه ناموسى كه ادعاميكنى از كجا نوشابه ميخوره يا دلستر مينوشه!!!(صددرصد منظورت خانواده ى واقعيست و نه مى مى و دخمل)!!!
وحالا اندر مزخرفاتى كه در باب سومأ زريدى:
بيا فاش كن كى بود اون بيغامبر اسكل تر از خودت كه من فرستادمش بهت عارض بشه توى أد كنى تا براى ارتكاب اشتباهم ازت معذرت بخوام،هان؟!!!بجان انشا جوك قرن شنيدم و كلى خنديدم،مثل الان كه بازم خندم كرفت(دى)!!آخه كدوم اشتباه؟بابا تو كه حرف حاليت نيست ميكم نقل قول كردم از حرفهاى كهربارتون ايا جس بزرك اما ذليل!!!يادمه خواستم واسه هميشه از اينجا و همه جا واسه هميشه برم كه به امشا كفتم به همه ى اون باكس هايى كه تو مسنجرم ندارم بكه أد كنن تا دونه دونه ازشون خداحافظى بكنم(كفتم اونا أد كنن و خودم نكردم به دليل مستدل(همواره با دى هاى فراوان)اينكه نخواستم تحميل كنم و خواستم به ميل باشه)و تنها مدعى ادب اما بى ادبى كه أد نكرد فقط تو بودى،بس لافه ادب نيا برام جان امشا(دى)!!!حالا خبركزارى امشا اين وسط دخل و تصرف در خبر كرده به من وصله نزنش بسرجون!!!تازه،اكه حقيقتأ هم اون بهت اينجورى كفته باشه(كه احتمالش رو هم ميدم،جون از اون كونى بعيد نيس:دى@حقته الاغ@)اين نهايت ذكاوت امشا و غرور تورو ميرسونه كه قبول نكردى!!!لابد فكر كردى كسى هستى واسه خودت اما نميدونى كه من هفته اى 16 ساعت 50 تا عين تورو تو كلاسام درس ميدم!!!
حالا اندر حذف كردن كامنت:
دقيقا ميخواى اختلاط من و فريجاب رو كامل كبى بيست كنم كه در ادامه همو كبى قبليمه و بهش كفتم به باكس بكو نقل قول نكنن تا ويرايش كنم(كه اينهم نشان از كذشت منه آقاى خرفهم)اما باكس ابله جندتا رو نقل كردن ولى اونايى رو كه ميشد حذفيدم تا لكه ننكى نباشه برات!ادمين هم اكه اون اصليه رو نميحذفيد خودم ويرايش ميكردم!!!براى صحت حرفام به فريجاب بزنك و واسه خودت بذارش رو آيفون تا خوب بهت حالى كنه اكه هم باورت نشد بيا به خودم بكو تا همينجا برات كبى بيست كنم!!!از نازى هم برو سوال كن كه غروب بهش جى كفتم!!!اكه اون و بهار ازش نقل نميزدن خواستم ويرايش كنم! هدفم از عنوانش فقط تلنكرى بود به تو و بس!!!
اون بابايى كه مثل كشتى با خوك رو برات آورده بيا اينجا بكو كى بوده!حاضرم قسم بخورم كه يا يكى مثل خودت بوده يا اصلأ وجود خارجى نداره!!!
اما يه بانوى محترمى كه همه ى سايت بهش قسم ميخورن به منم عارض شد كه اين حامد از زن هم كمتره جون رازى رو كه بهش كفتم رو رفت همه جا جار زد!الانم كمتر مياد يا شايد اصلأ نياد و اين ناشى از خريت و حماقت جنابعاليه!هرجند من اون رو مقصر اصلى ميدونم به اين دلايل مستدل(ونيز با فراوان :دى ها:دى):
1‏_خوب تورو نشناخت و نتونست بفهمه كه تو shmale‏ تشريف دارى!!!
2‏_تورو با شخصيت شامخ و محترم زنان مقايسه كرد كه همانا تو كجا و آنان كجا!!!
و در آخر:
واسه حرفات اكه دليل آوردى كه هيج ولى خدا اون روز رو نياره كه حرفات رو هوا باشه و باد معده از كام برون دادى(كه بى شك اينجنين است مفلس)
من منتظرم و هرجقدرم بخواى بهت فرصت ميدم!!!ولى توصيه ميكنم بهت كه نذارى زياد طول بكشه!به نفعته!!!
حيف،حيف،حيف!قدمت نحسه بسر!اينجا رو هم خراب كردى!يه2متر طناب بخر واسه خودت!!![/quote]
زبان مادری سخن گفتن را فخری نیست!حالا که اصرار داری راحت حرف میزنم تا تو بری لغت نامه بذاری جلوت!تا ببینی با کسی داری یکی به دو میکنی تو ادبیاتت که نه ننش این و یادش داده نه تحصیلات عالیه ی مربوط به این داره!(از امشا بپرسی برات میگه رشتم رو!)]
bu illete gore ke sen istirsen bizim savashmagimize tum millet gore bune gusterir ki sen bir revani besher sin ki faqat kendini gustermegi istirsin!buyle olmamasina raji sen elie bilirsin ki khefa da ve iki kishi kimin uz uze durup danishax ve olan kuduret leri bir yere yetitex!buyle bune lazim gormedim ki gelem sehnide elam edam ki ben felan sozleri sanin barende felankeslerden eshitdim ve senin yox abruyun burda bade veram!nimunesin arz edim ki bir kishi buyle soyledi ki sen danishdigin soze pishman olduguna raje aglirdin ve ben buyle istemedim kihaminin ichinde bune soyluyam!ama bune bulurm ki sen benim durdugum yerde olsaydin bu ishe gorerdin!shimdi bune demge gure ben ezap ichindeyim!ama sen beni mejbur etdin ki bir para sozleri burda acham ve diyem!ben senin gibi bekar ve ellaf degilim ki gelem bu sozlerden ozume archive curluyem ve ozume saxliam!chun ben bir sakit ve aram shexsietim var ve bunun fikrin elememishdim ki gelem gutulmush behsi sonradan achip ve haminin esabin xurd eliem!ama ikince metleb bu ki ben o gun bir xeta yaptim ve o bu ki sen 3 sehn yapdin ki birinde hecv soylemishdin ve ben buyle anladim ki bu sehn de olara taydi!orda da sen meydan okumushdun ve herif istemishdin!ben buyle anladim ki gelip bir para sharki soyluyup ve guleceyik ki buyle olmadi ve senden de sonrasinda efv istedim!ama benim bu soyledigim aji olsaydi bu sayda adam gelip one beyenmezdiler.ama sen neinedin?geldin bir para erejif toxudun ve bir seri adama iftira vurdun ve onlari benim xatama tenbih etdin ki bu insaniet den ozax bir herketiyde!bunlarin arasinda da geldin benim namusume yaman etdin ve herkim benim yerime olsadi da gelip senin yapdigian bashka bir jevap vererdi ki bu benim shexsietimde deyildir!benim orda qabagime alan insanlari saymax lazim bilirem ki bunlar olurdular:punk,mimi,farijab,2khmale naznazi,lover,mehdi,ve sara sweet.bu insanlar baes oldular ki ben senin yapdigin xatani bir efv jomlesiynen gutaram,yani bu ki ben senin yeriyen qabaga dushdum ve efv istedim ki senin de jevabin o jumleye bir yamaniyde ve yeniden sen meydan okudun!kohne behsi yeniden ashmax faydasizde!ama istedigin postuda bu akshama qeder yolluyacam ve burda hamia guterecem ki senin yapdigin herket neydi!yetirdim kishiligime ki onuda istesen haziram isbat eliem sana!ama o yerden ki gay olkesinde benim vocudum yoxde sen bir lotf edip bir moennes cins yollasan ben iham bu ihamnan eshie chixalda billem!ve bu ki ben neya seni listimde artirmadim bu du ki ben senden afv etmex istedim ama bu isbat etmez ki ben seni bagishladim!sen benim namusuma tohin etdin ve ben seni hich bir zaman bagishlia bilemem!pes o listide dostlarin listide ne dushmenlerin!

0 ❤️

2011-08-11 22:16:33 +0430 +0430

در ضمن آقای صاحب نمایندگی و مسلط به 3 زبان!(هر وقت خواستی بگو تا برات ترجمه کنم :D )من همون طور که گفتی مغزی در سر ندارم و از اون کامنتی که توش به من توهین کرده بودی سر در نمیارم!از دوستان دیگه خواهش میکنم که ایهامی که این جمله داشت رو برام توضیح بدن و من رو به اشتباهم آگه کنن!حتما این کار رو بکنین،حتی شما دوست عزیز!دی
باز برگردیم به شما آقای صاحب نمایندگی که من همانطور که گفتین بی پول و محتاج هستم و اصلا هم انکار نمیکنم!خوشحال میشم که خمس هم ندادین زکاتتون رو به من بدین تا بخشی از امورات زندگی ما هم بچرخه!از وقتی که یارانه ها رو برداشتن یک وعده غذلی سیر نخوردم و فیش تلفنم رو پرداخت نکردم!!!داری بده قبضمون رو پرداخت کنیم و برا یک شب هم شده نون خالی نخورم و کمی پنیر بمالم روش!میگم وقتی کم میاری سر دیگر مسائل میری همینه!آخه ملت چیکار کنن که من یارانه بگیر هستم و تو صاحب نمایندگی سونی؟اگه پولت رو میخوای بکوبی تو سرم آفرین بهت احسنت میگم =D> =D> تو بزن تبر بزن!!!ما که از زمین و زمان خوردیم تو هم روش ،ما فقیر فقرا هم هم خدایی داریم!!

0 ❤️

2011-08-12 02:27:22 +0430 +0430

منكه در وابسين دم خزان 89 بعد از اومدنت به سايت فهميدم يه كس مغز ديكه به اينجا اضافه شد و واسه رام كردن اين جماعت كس مغز كارمون بيشتر!!(دور از جون دوستان و دشمنان دانا)از اينكه الان به تورم خوردى و دوستاى قديمى هم رخت سفر بستن و دوستان جديد هم لب فرو بستن(دى:جشمك) كم سعادتى از خودته،آخه بسكه عده تون زياده و رعايت صف حاليتون نيس و تو هم كه ماشالا آق ماشالا تشريف دارى و مظلوم نمايى كردى نوبت ضايع شد و افتاد به امروز!اين نتيجه تست آى كيوته: تو سرت فقط فضله دارى و دكر هيج و بقول سوسن خانمه جشم عسلى بخاطر هيج بر خود مبيج(دى)!حالا به همه ثابت شد كه انصافأ سرت تهى از مغزه!
حكم تو حكم اين باباس كه:
نقل است إنشا سبنج آن يل دم دار(دى) در تركستان همى بقال بودى و بقالى بداشتندى!معروف است كه روزى جقالى كسور نام در محضر حجره اش برفتندى و بلغور كردندى كه اى إنشاى بقال،تورا رب كوجه ى تبرك در حجره موجود بودندى كه از بهر طبخ به بانويم بدادمدى(دى)!بقال ابليس سخن را به كامش راندندى: خير ببم جان،مدتيست مديد كه برنج حميد تمام كردمدى!كسى جان مجلوغ همى باد بغبغب انداختى و كلايه كردندى كه:حال كه از تو زر ماكارون طلبيدندى!!!
اندر فصح اين واقعيت كه بانوان كم حوصله را در دركش آسان حاصل آيد:
يه روز اين بابا ميره سوبرماركت امشا و بهش ميكه:كرم موبر دارى؟(عجب كلاسى،واو)!!امشا ج ميده: نه مشنك جون،زيلتم كجا بود!اين بابا شاكى ميشه ميكه:حالا كى واجبى خواست!!!
تو شرمت نمياد دارى بين صدهزارتا آدم آسمون ريسمون ميبافى؟بيا ادعاهايى كه كردى رو ثابت كن هلو!
مرد كسور،
تو واقعأ توى آدرسم منو صاحب نمايندكى خوندى؟؟؟؟!!!(و الى استانبول:دى)!!
بينوا،جشمات ضعيفن يا سوادت نمدار شده!نكنه ريدى و خبر ندارى!نترس،منكه تا الان فقط دارم با منطق خودت باهات ميحرفم،اكه فلسفه ى خودم رو برات رو كنم كه مرغان هوا بحالت زار زار بحالت به عزا بشينن!تو ميتونى،نترس،جرأت بخرج بده،آره تو ميتونى،اصلأ فكر كن اردك خانت نيس كسور جون،جى شد،نتونستى باز تمركز كنى و حرفامو درك كنى؟!بقول آذر خانم تبريزى كه تو بفرماييد شام كوفته تبريزيش وا رفت: هى واى من،كسى جون وا داد كه باو!!
هبل و همل و حل بر وزن مفعل نباف(مهبل و مهمل(بقول امشا:دى)محمل)!
حالا كه واسه كس تفت دادنات دليل نداشتى و اومدى بغبغو كردى بر تو حرجى نيست!برو ببم جان،مهرت حلال جونت آزاد!ولى ايكاش يه كم از شعور و منطق بانوتون رو به ارث ميبردى(دى)!برو جارقد و روسرى آواتار قديميش رو بكن سرت و بشين كنج خونه به توله هات برس و كار مطبخ بكن كه برات سزاوارتره،حيفه درك و فهم و جسارت اون كه به خونه حبس بشه و نياد تو جمع دوستانش!
برو بسرجون برو!
اما نه،بصبر!
بذار جواب اون مجمع الكساشيرى كه به لاتين تايب كردى و فهميدنش از كوزيدن هم راحت تر بود و لزومى نداشت به فرهنك لغت إنشا سه بنج دو(دى)مراجعه شود!
حالا كه دم از رشته ى تحصيلى زدى: برو از همون سيب زمينى(دى)ببرس تا برات مدارك تحصيلى بكه كه فتح شده،نه درحال دست و بازدن درش! به بانوتون هم سلام برسون بكو بره از بانوى ما سوال كنه تا با دلايل مستدل(اين ديكه ازون دى ها بود:دى)بهت ثابت بشه كه من كذرم به كجاها خورده و ميخوره!
حالا فقط جواب ان كامنتت رو با يه زبونى ميدم كه نه اجازه نشر ديكشنريش هست و نه امثال شما اسمش به كوشتون خورده و فقط دكتر محمد حسن عسكرى كاشف بليغش ميتونه باشه و لاغير!ايشون رو بيدا نكردى ميتونى بياى به آدرس دفترم كه بهت دادم،كنار نمايندكى سونى نه خود نمايندكى ببم جان(دى)خوب جشماتو وا كن :… …ك …ن… ا …ر… يا : … ج … ن … ب …!!!
و حالا جوابت:

0 ❤️

2011-08-12 04:00:32 +0430 +0430

اولا که اندر جفنگیاتی که بلغور شد نمایان گشت که حتی حرفی از آن 10 ها جمله تو را فهم نباشد!باز هم سر حرفم هستم برای ترجمه! دوما شب بود و بیخوابی کل روز!بنا به دلایلی کل شب ر و بیدار بودم و حال از حضار محترم طلب آمرزش مینمایم و که چون با یک نگاه در کل جفنگیات ایشان شروع به جواب دادن نمودم لذا بعضی مسائل جزء یاد مرا فراموش گشت!حال خود آن نمایندگی نباشد و شرکت گستر مُستر باشد!چه فرقی میکند؟باز هم طی ادعاهای گذشته شما صاحب شرکت و من فردی یارانه بگیر!که محتاج پول فیش تلفن میباشد و بس!فروع را ول کن و به اصول بنگر که اصل را در این باشد که رخت ثروت پوشیدی و کهتر از خود را به تمسخر مفلس نامیدی!و دگر اینکه باز کفه مصائب خود گران نمودی که قومی را به سخره گرفتی!حضار دگر را تمنا باشد که عدل خود گیرید به کار و من را آگه سازید که گر نژادی را به سخره گرفتم شما مرا حلق آویز کنید!دیدین گفتم که وقتی کم میاره میره پای مسائل دیگه؟
آره داداش من ترکم.با افتخار هم میگم من ترکم.اگه افتخار نمیکردم که به ترکی نمینوشتم.چرا باز مظلوم نمایی میکنی و خودت رو بیگناه میبینی؟
ملت من که کاری به اون نداشتم.من اگه قصدم دعوا بود خیلی جاها میتونستم شروع کنم.بهونش رو هم داشتم.یعنی در کل اونایی که من رو از نزدیک میشناسن همه میدونن که من از کل کل بدم میاد.وهمیشه از این نفر دوری کردم.من میتونستم برم مسجد جامع باهاش سر می می کل بندازم.ولی یه کامنت شعر خیلی محترمانه نوشتم و اومدم بیرون.اون هم خالی از نیش و کنایه بود.در ضمن اردی خان من منظورم از اینکه مدرکم یه چیز دیگست فخر فروشی نبود!منظورم این بود تو اومدی با کسی داری سر ادبیات فارسی کل میندازی که زبون مادریش ترکیه و رشته تحصیلش مکانیک!(همچین شق القمر نکردم همین جا اعلام میکنم که دانشگاه آزاد خوندم).اگه تا اینجا هم پیش اومدم از بی مغزیم بوده لابد!!!
راستی من دارم دنبال اون صفحه میگردم که برات بفرستم تا سند رو کنم به قول خودت!اگه نبود حاضرم 5 تا شاهد بیارم که کل قضیه رو دیدن.چون همون طور که تو اون نوشته های لاتین گفتم که میدونم نتونستی بخونیش من آدمی نیستم که همیشه رخت جنگ پوشیده باشم و آماده جنگ باشم.وقتی دعوامون تموم شد نیازی ندیدم که که جلو چشم باشه!من مثل تو نیستم که بخوام این چیزا رو نگه دارم.چون آدم جنجالیی نیستم.ولی تو خوب نشون دادی تو این چند وقت که جنجال داری هوار تا!فریجاب و لاور و میمی و من و دخمل و شاید خیلی ها که من در جریانش نیستم همه نیش خورده تو هستن!حالا بگذریم که فریجاب و می می بعدا بزرگی کردن و بخشیدنت.
حرف دیگه ای ندارم فعلا!

0 ❤️

2011-08-12 04:48:16 +0430 +0430

GELIC0NALLE:
1.ASH0RTISE ROMATTY B0RNETXE!!!
2.AFATINERE BI0TED0N(MILICKERQE) & EJEMEVICE PASC0ALE(SINT0RE)!!!
3.WHELM0NE UDANGO AN PEMED SIBEXE HALLI C0NTES: " ARDIMANISH "‎ SAQE NAFERI RENE TO D0WER MAN!!!
4.jACKE AN AM0NITI0NALITY ASETEC " IRAN " TIMINIM0XY FARCH0LERS!!!
5.DOPE DORISED B0DEXED: " MR.BIKAS_AMISHIA SEPAND(C0TACKENTE:D)_arib0n bessase SHAMIM(ENIZIMAT:O)‎_FARIJAB(CENDERN:X)_SAYNA J0ON4(ANGEL)DOKHMALE NAZ NAZI(PATINT0JER:P)_MIMI JO0N(SITI0NE:D)… & ZECKASSER ANGAS:X:P:D
6.L0OSSQE CANDE A,B,C,D,E,F…(P IN RUSSIAN R_H ‎, N_‎…)!!!
7.يه عزيزى اومد تو مسنجرم،سرم هم شلوغه!حيفه اونا علاف اين شن تا من ياسين خوندنم تموم بشه!جون ارزشش رو ندارى احمق!
8‏_بيخيالت شدم،ميتونى برى!اينجا دوتا مرد دارن با هم مزاح ميكنن،يه وقت زير دست و باى اسبشون له ميشى!!!
9‏_حالا اون فكت رو جمع كن و آواره ى نت شو تا به معانى جملات بالا بى ببرى كه مطمئنم كار كودنى مثل تو نيست!!با اينكه راهنمايى هم كردم اما مشكل بتونى مترجم براش بيدا كنى الا عده اى خاص!!بجه جون،واسه كسى كه هيروكليف رو كامل ميتونه بخونه و قسمت اعظمى از ميخى براش قابل فهمه مياى مهبل تفت ميدى و ادعا دارى بياد تو براش ترجمه كنى!زهى خيال باطل!بقره اى نديدم كه باد زمعده در كنه يا اسبى كه كروات ببنده!

10‏_ديكه حرفى باهات ندارم جوجو!به مصداق سخن بزركى كه فرمود:
مردى نبود فتاده اى باى زدن!!!
تو ضعيفى،نحيفى،خوارى و ذليلى و خفيفيى!البته نه به جسم و بدن،به عقل و درك و فهم!كه همه اينها ناشى از محيط و اطرافته!و الا انسان باك بدنيا مياد با فطرتى آزاد،اين محيط شونه كه اونهارو ميسازه!
‏ كر دست فتاده اىbegiriمردى!!!
رو در رابطه با تو در مصداق نميبينم به دليل مستدل (دى دى دى)اينكه، با اينكه كفته بودم از كامنتم نقل قول نشه اما تو با خريت محض به توانnاينكارو كردى!بس مار در آستين بروراندن روا نيست و خر را مفت در طويله خوراك دادن حرامه!!!
و در آخر اينكه:
افتادكى آموز اكر طالب فيضى
هركز نخورد آب زمينى كه بلند است!
اصلأ منو باش دارم با كى دهن به دهن ميشم!يادم رفت بود يه لحظه كه تو كى هستى و از كجايى!
بيخيال اردك خانت شو(دى) يه وقت بال ميزنه مياد رو شونه هات ميشينه اونوقته كه به شاهين و عقاب بودنش ملتفت ميشى و ديكه كريزى نيست!!!
حالا ديكه ميتونى بر بسرم!!!
(ترجمه رو من هستم سر حرفم،ميتونى از همكاراى نماينده سونى(دى دى دى) تو شهرت بخواى ازم سوال كنن اكه تو روت نميشه بياى)
خيلى برات تأسف خوردم و بيشتر متأسفم از اينكه دارى اكسيزن به اين كميابى رو به كربن مبدل ميكنى!!!
موفق باشى آقاى مرد جسور(اين آرزوى قلبيم بود)
بدرود تا نباشد درودى دكر!!!

0 ❤️

2011-08-12 05:20:35 +0430 +0430

سلام به اونهايي كه هستند,اونهايي كه از ديدن من متعجب,ناراحت,عصباني,خوشحال,گيج,و…شدن,اين روزها گرفتارم زياد وقت نميكنم اگه كسي چيزي ازم پرسيد و من جواب ندادم معذرت خواهي ميكنم,يكي دو روز آينده برميگردم و يه معارفه ي حسابي برگزار ميكنم.

0 ❤️

2011-08-12 07:37:29 +0430 +0430

ببين خانم محترمى كه 20 سالته و منزل ابوى سكنى دارى!خاطر نشان كنم كه من همون آدم روانى هستم و از ملاقات با شما در اينجا خوشوقتم!
بايد خاطر نشان كنم كه اينجا دادسراى نظام نيست كه رأى به مجرم بودنم صادر ميكنى!
دو:
مسجد جامع هم نيست كه فتواى محاربه صدور كنى!
سه:
خودت خوب ميدونى كه دوتاى بالا شوخيه!
جهار:
بس براش دندون تيز نكن و طنش به ميون نيار!
بنج:
ارديمنيش اكه اسمى از كسى به ميون اورد منظور به شخص نبود بلكه به فعل اون شخص بود كه قبلأ باعت ايجاد طنش شده بود!
شش:
مثال آوردن ارديمنيش بخاطر اين بود كه امشا يواش يواش داشت تو شعراش از ريدن و مقعد و باقى جيزهايى كه باعث خندوندن بعضى ها كه اينجور نفهمى ها راست كارشونه(به استناد تالار قبلى)حرف ميزد!(كه به شخصه بدتر از اينها رو در اندرونى بار هم ميكنيم اما تربيت خانوادكى بمن اين اجازه رو نميده كه در محضر نامحرمان اين حرف ها رو بشنوم!اما جون امشا بود بيخيالشم و ميخندم و بيش از بيش دوسش دارم و خواهم هم داشت به علاوه اون ترك12سيلندر اردبيلى مهدى:دى)
هفت:
جرا در مدح و ثناى تعيين مشى آدميت عزيزتون خطابه ايراد نميفرمايى بانو!
هشت:
نميدونم جرا ياد " تكين حمزه لو " افتادم الان!
نه:
بسلامت!اوقات خوش و ناخوشى رو باهم در مجازى داشتيم!من دل جركين نيستم ازت،اكه شما هستى عذر منو بذيرا باش و به عظمت خودت ببخشش!!!
ده:
قربون دستت،دارى ميرى اون عبا و امامه رو بذار و برو!مهدى فردا مياد با يه تالار جديد و ما ميخوايم مراسم امامه كذارى700ساله رو تداوم ببخشيم!
و باز هم سه:
اينم شوخى بود،اما آخريش البته! بدرود تا به همت بارى تعالى درودى ديكر نشايد!!!
‏(باى داستان سكس در سربازى بود بنظرم،همون داستانى كه يه سرباز كفت توى اتوبوس با يه دختر ترك آشنا شد و بشت دستشويى يه رستوران بين راهى باهاش سكس كرد!اونجا ارديمنيش با اينكه از داستان تعريف كرد ولى نظر داد كه: براش قابل قبول نيست يك دختر ترك تبار با غيرتى كه ازشون سراغ داره بشه بشه يك شبه آشنا شد اون هم در اتوبوس و تازه بشه باهاش سكس هم كرد،كجا،اونجا!!!
جند بار هم از غيرت مثال زدنى تركان اسم بردم به اين دليل كه اكه تراختورشون(دى)ده بر صفر از تيمى ببازه اونا دست از تشويق و حمايت برنميدارن و در بازى بعدى كوش تا كوش ورزشكاه آدم نشستن!برخلاف تيمهاى تهرانى كه همه كس بازيكن و مربى شون رو ميدن هوا!!!
اين هم سندى در رد ياوه سرايى كه تمثيل كوزيدن به شقيقه بود!!
دليل مستدل(دى)ديكه اينكه روى سردر تمام تالارهايى كه من زدم التيماتوم دادم كه قوميت ها و دسته جات وطنى زير سوال نره(حتى در تالار خبيثات) و جه بسا با خيلى ازين آدما با ادبيات خودشون برخورد كردم!
باكس:
لطفأ كسى راجته اين موضوعات اينجا كامنت نده تا بزم مون به هم نخوره!
هركى شاكيه بره كلانترى(دى)!!!

بركه دادا هنوز داورى يا كه سوت رو به تمثيل امامه بديمش دست يكى ديكه(دى)!!!

0 ❤️

2011-08-12 10:06:39 +0430 +0430

شهنشه به خانه بيا تو دمي/بياساي با من به لب يا دمي
پس از آنكه كام دلم بردهي/به تن كن كلاه و لباس شهي
به عزم همآورد ديگر برو/كه امشاء گروهبان بود تو زورو!
كنون بوي آقا مرا كرده مست/سخن را بدارم به شهوت سرايان پست
چه نيكو بود نام ارديمنيش/وز آن نيك تر نام بانو به خويش
برفتم به ژاندارمران ملوس/كه شكوايه دارم ز سايناي مجوس
كه آن دخملك بر من شيرزن/بگفتا برو تو ته و توي آنرا بزن
به دل خود بگفتم به لبخندگان/كه اينجا شما را چه باشد دكان?

0 ❤️

2011-08-12 10:14:03 +0430 +0430

تنها جايي که حجاب داشت هنگام نماز خواندن بود!!! گويا تنها کسي که به او محرم نبود خدا بود.

0 ❤️

2011-08-12 12:59:10 +0430 +0430

درود
و درود دوباره به هوش و بلاغت و طبع ادبياتت!
نميدونم تورو بايد آجى صدا كنيم يا دادا:دى!
اما تورو جان إنشا هم شده لااقل توى خصوصى بكو كى هستى،لطفأ!
قصدم توهين نيست باور كن!فقط كنجكاوى باعث شده تا ازت اين درخواست رو بكنم!مختارى كه نكى به دليل مستدل(دى)اينكه جه بسيار اسم و جه بسا انسانها!من البته كه خودمو مالك و صاحب مطلق اين اسم نميدونم،ولى اكه نكى كى هستى منو اين وسط دار ميزنن جان إنشا(دى)!!!
يه كانون كرم خانواده از هم باشيده شد(به دليل مستدل:دى دى دى)حالا نذار يه خانواده ى ديكه هم سه جهار بحران يا دو جهار انزوا بشه!!!

0 ❤️

2011-08-12 13:11:24 +0430 +0430

دیگر احتیاط لازم نیست ؛

شکستنی ها شکست !!

هر جور مایلید حمل کنید

0 ❤️

2011-08-12 14:52:21 +0430 +0430

چنين گفت بانو به شهوانيان
شگفت آيد اينك سخن درميان
شهي بود نامش به ارديمنيش
كه خوش دانش اندر بلاعت به كيش
كه بانوي او دين و دل من شدم
به ترك سمندش گسل من شدم
بيامد هوويم كه سايناست نام
بداده به من اين كلام و سلام
كه اي بانوى ارديمنش كيستي?
و مقصود از اين كار خود چيستي?
بدو پاسخ اندر دهم اي رها
ز حكمت بدارم بسي ادعا
اگر چه به صدق و صداقت تو يك بيستي
ولي اندروني كه من باشم آنجا تو يك نيستي!

0 ❤️

2011-08-12 15:29:38 +0430 +0430

كنون رو كنم بر شه رهبران
خداوندگار زمين و خداي زمان
به ارديمنش آن جهاندار شاه
كه روى رخش همچو مانند ماه
به ارديمنش آن يل زورمند
كه برتر بود او برآن مش سپند
به ارديمنش شاه شيرين بيان
خردمندترين مرد شهوت سران
به ارديمنش آن يل پر ز يال
نفس را بگيرد ز خوش خط و خال
كنون اي سخنگوي هوشيار مرد
سوي بانوي خود دمي بازگرد
چو تيغ از ميان بركشد آفتاب
شب تيره بگذشت زو در شتاب
شهنشه به خانه بيا تو دمي
بياساي با من به لب يا لمي!

0 ❤️

2011-08-12 18:17:08 +0430 +0430

اول از روي ادب اي شه دلدار سلام…
كاش از هوش و بلاغت وطبع ادبي نداشته ام سخن به ميان نمياوردي,كه از شرم اميد دارم كنايه اي به لطف باشد!
دلبرا اين بنده نوازي كه آموخت تو را? كه من اين ظن به رقيبان تو هرگز نبرم!
از نام ونشانم هيچ نپرس!و از بهر دادا و آبجي خواندم آنقدر گويم:كه از مردان شما به آدمكشان و از زنان شما به روسبيان مايلترم! ليك گر به لطف همان" بانو"بخواني مرا بسي بسيار خوشتر است!

0 ❤️

2011-08-12 20:05:54 +0430 +0430

به تكرار آن اين يكى حذف كردم همي
كه شهوانيون را تفكر نباشد كه مردم همي

0 ❤️

2011-08-12 20:13:16 +0430 +0430

به دل خود بگفتم به لبخندگان
كه اينجا شما را چه باشد دكان?
اگر شاكي آرد ته و توي كار!
شما را نشايد در اينجا چه كار?!!
كنون هي كنم من همي اسب خويش
لگامش دهم رو به ارديمنيش
ستاند به دادم از اين سايناي
فرستد برايش همي باي باي!
كه قاضي گئوماته رأيم دهد
كه ارديمنش را تو باش تا ابد.

0 ❤️

2011-08-13 17:15:47 +0430 +0430

سلام اومدم داوری بکنم برم با اینکه داوریم نمیاد :D
اردیمنش شما که دارین زخمای قدیمیو باز میکنینو حرمت همدیگرو از بین میبرینو تو سایت ابرو ریزی میکنین داور دیگه احتیاجی نیست !!! هر وقت امیشا اومد و آوردگاه شروع شد منم اونجام خیالت راحت !!! خوش باشین

0 ❤️

2011-08-13 17:31:35 +0430 +0430

[quote=Ardimanish.]

بركه دادا هنوز داورى يا كه سوت رو به تمثيل امامه بديمش دست يكى ديكه(دى)!!![/quote]
خون به پاشه من داورم !!! بخواین تو این مسآله هم داوری میکنما :D !!
امیشا بیا این اردی شاخ شده :D بیا یخو هواتو داشته باشم برنده بشی :D
بیا که اردی منش با این عاشق یهویی هم داره میجنگه از پشت حمله کن :D

0 ❤️

2013-06-14 03:46:23 +0430 +0430

[quote=أمشاسپند]دگر باره شد وقت جنگ و خروش
بیایید اکنون به آوردگاه
که آورد باشد سر هرچه باد
ادب را رعایت کند هر کسی
نیابد دگر بر تنش دست و پا[/quote]
چه خبر شده؟ :O
جنگ شده؟ :O

0 ❤️

2013-06-14 06:11:07 +0430 +0430

[quote=شیطان پارس][quote=أمشاسپند]دگر باره شد وقت جنگ و خروش
بیایید اکنون به آوردگاه
که آورد باشد سر هرچه باد
ادب را رعایت کند هر کسی
جنگ شده؟ :O[/quote]
مرسی ک اینجا رو بالا اوردی :-)
خاطراتم زنده شد

0 ❤️

2013-06-14 06:19:38 +0430 +0430

[quote=bahar joon][quote=شیطان پارس][quote=أمشاسپند]دگر باره شد وقت جنگ و خروش
بیایید اکنون به آوردگاه
که آورد باشد سر هرچه باد
ادب را رعایت کند هر کسی
جنگ شده؟ :O[/quote]
مرسی ک اینجا رو بالا اوردی :-)
خاطراتم زنده شد[/quote]
خواهش میکنم :) (صدا گریه حضار :D :-D :D)

0 ❤️

2024-03-28 23:10:36 +0330 +0330

↩ NA
ظاهرا جنگ‌شون صلح شده؛ و هرکدوم از جنگاوران رفتن پی زندگی‌شون!:دي

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «