وقتی که خواب بودم ۵

1400/12/07

سلام دوستان
بالاخره تمام شد و آخرین قسمت هم ارسال شد.
برای من که تا الان دست بقلم نبرده بودم و هیچی ننوشته بودم، یه تجربه جدید بود. یه تجربه عجیب، خسته کننده، وقت گیر،روی اعصاب و … و با همه اینها هیجان انگیز
نوشته هام غلط املایی زیاد داشت که حتمن روی اعصاب خواننده بوده که دلیل اصلیش این بود که من امکان و تمایلی به تایپ داستان توی کامپیوتر نداشتم و مجبور بودم کل قسمتها رو با گوشی تایپ کنم. اکثر قسمتها رو به این شکل می نوشتم که بخش ارسال داستان رو باز میکردم و شروع به تایپ میکردم. از قبل یه چارچوب کلی برای اون قسمت داشتم و در عرض چند ساعت کار طاقت فرسای تایپ با گوشی مینوشتمش و جزئیاتشو در میاوردم، یه ویرایش کوچولو و ارسال میکردم. داستان حتی جایی سیو هم نمیشد و اینکه مثلن چند روزه بنویسم و جایی سیو باشه و سر حوصله ویرایشش کنم و چیزایی رو درش تغییر بدم نبود. مستقیمن شروع کن، بنویس، ویرایش کن و پست کن، در عرض چند ساعت و دلیل عمده اینکه اشکالات املایی داره یا اسم شخصیتهارو زیاد جابجا نوشتم همینه
بهر صورت تموم شد و تا چند روز دیگه میاد بالا و مطمئنن مثل همه داستانها یه عده از پایان بندیش خوششون میاد و یه عده نه
امیدوارم اون انگشت شمار کسانی که پیگیر داستان بودن از این پایان بندی خوششون بیاد

3620 👀
10 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-02-26 07:50:27 +0330 +0330

↩ sabaamm94
بیشتر از ۸۰ درصد که نه ولی درصد قابل توجهی از داستانها گی شده اینو قبول دارم
در این مجموعه داستان ده قسمتی غیر از لز و سکس محارم یا تابو تقریبن همه مدل سکسی قرار داده شده از تجاوز، خیانت،سکس خشن،آنال،تریسام،فورسام،سکس،پارتی،ضربدری،گی، خودارضایی و …

1 ❤️

2022-02-27 07:05:50 +0330 +0330

↩ sabaamm94
۵ قسمت اول به اسم راایی از باکرگی یا شکسته شدن پلمپها و ۵ قسمت بعدی به اسم وقتی که خواب بودم
لینکاش داخل صفحم هست

1 ❤️

2022-03-01 13:34:48 +0330 +0330

مرسی آقا ساسان عزیز
داستان بسیار جالبی هست، بی صبرانه منتظر قسمت آخر هستم

1 ❤️

2022-03-01 13:56:14 +0330 +0330

↩ REZA.texas
لطف دارین
فکر کنم امشب بیاد روی سایت مگه اینکه ادمین برای حذف یا اصلاح یه مورد برش گردونه

1 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «