و همانا خدای ما "اسمایلی" است و آنکس که ایمان نیاورد باید کشته شود! (به همراه معجزه)

1393/06/02

من از امروز اعلام می‌کنم که فرستاده و برگزیده خدای بزرگ “اسمایلی” هستم و ایمان آوردن به “اسمایلی” واجب است. و هر آنکس که ایمان نیاورد یا باید “مالیات کون” بدهد یا کشته شود.

اسمایلی به پیروانش هفتاد جنده خنده رو به همراه قصرهای طلا و حساب بانکی ۹ رقمی و اینترنت بدون فیلتر و پر سرعت میدهد ( البته پس از مرگ) فقط در این دنیا نباید با زنان رابطه داشته باشید، باید فقیر و بدبخت باشید و اینترنتان هم فیلتر باشد. آیا بد است؟ فقط صد سال در این دنیا مشکل دارید ولی در آن دنیا همه چیز خواهید داشت! تمام این چیزهای بد این دنیا را هم به من بدهید من نگه میدارم واستون.

اینهم تصویر خدای بزرگ “اسمایلی” سجده کنید!

1024px-Smiley.svg_.png

آه یادم رفت بگویم برای آنان که به دلشان قفل زده شده معجزه هم دارم! معجزه‌ای به نام “شق الفلفل الدلمه ای” ! اما ناباوران و ایمان نیاورندگان را هر کاری بکنی ایمان نمی آورند… باشد که به عذاب خدای بزرگ “اسمایلی” گرفتار شوند.

ryH16v5.jpg

biggrin

1493 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-08-25 03:01:25 +0430 +0430

کجأیین مسلمین؟ دین جدید اومده!

0 ❤️

2014-08-25 03:16:33 +0430 +0430

برین به خودت و هر کس کشی که مث توهه…
مادرجنده حرومی…

0 ❤️

2014-08-29 23:29:10 +0430 +0430

[quote=mahsa-23]برین به خودت و هر کس کشی که مث توهه…
مادرجنده حرومی…[/quote]
مادر جنده توئی که به آخرین دین جهان با وجود این معجزه ایمان نمی آوری. حکمت قتله، اگه گیرت بیارم کسکش ضدّ “اسمایلی” …

0 ❤️

2014-08-29 23:29:38 +0430 +0430

[quote=باید رید به اسلام][quote=mahsa-23]برین به خودت و هر کس کشی که مث توهه…
مادرجنده حرومی…[/quote]
مادر جنده توئی که به آخرین دین جهان با وجود این معجزه ایمان نمی آوری. حکمت قتله، اگه گیرت بیارم کسکش ضدّ “اسمایلی” …

0 ❤️

2014-08-30 13:33:03 +0430 +0430

خودت درگیر دعوت این جماعت کسکش نکن ، به قلب اینها مهر زدن ، کورند و کرند و لالند و هیچ نمیفهمند …
من ایمان اوردم و حاضر در راه اسمایلی حتی جانم هم بدم

0 ❤️

2014-08-30 13:44:07 +0430 +0430

[quote=ارامش دوستدار]خودت درگیر دعوت این جماعت کسکش نکن ، به قلب اینها مهر زدن ، کورند و کرند و لالند و هیچ نمیفهمند …
من ایمان اوردم و حاضر در راه اسمایلی حتی جانم هم بدم[/quote]
هم اکنون وحی بر من نازل شد.خداوند اسمایلی میفرماید تو برگزیده من هستی‌ و اولین ایمان آورنده در آینده ولی‌ و جانشین تو خواهد شد. آرامش جان، باشد که بزودی دستان تو را در انجمن بالا ببرم و تو را به عنوان ولی خویش معرفی نمایم! خداوند اسمایلی در بهشت هفتاد قصر که همه به رنگ زرد هستند و پنجره هایی گرد به شکل اسمایلی دارند به تو خواهد داد. درود اسمایلی بر تو drinks

0 ❤️

2014-08-30 13:45:51 +0430 +0430

[quote=G-o-t-h-i-c]دروغ نگوووووووووووووووووووووووووو
خدای بی همتای جهان هیولای اسپاگتی پرنده است
الان کفر گفتی قتلت بر من واجبه
هرجای گیرت بیارم سرتو میبرم =))

اینم عکس با شکوهش…سجده کن…
اینم مدرک که خدای واقعی جهان هیولای اسپاگتیه =))
“و ما گفتیم والباوِطین و الزیتونی (Bavettine & Zittoni) که هر دو نوعی از پاستا می باشند؛ ولی محمد خرفت، رفت به همه گفت: والطین و الزیتون. و همه به او خندیدند و آبروی ما رفت. همانجا بود که ما کلا از پیامبری او قطع امید کرده و او را به حال خود رها کردیم، ولی او با مارمولکی تمام رفت و به اسم یک خدای ساختگی دین اسلام را سر هم کرد. ای سس تو صورت چنین آدم هایی!”
پس آیا ایمان نمی آورید؟![/quote]
آیا این اسپاگتی‌ معجزه‌ای هم دارد؟

0 ❤️

2014-08-31 10:54:48 +0430 +0430

النا وحسن خدا خفتون کنه سیب پرید تو گلوم داشتم میمردم
new_russian
ROFL

0 ❤️

2014-08-31 14:39:00 +0430 +0430

[quote=G-o-t-h-i-c][quote=باید رید به اسلام][quote=G-o-t-h-i-c]دروغ نگوووووووووووووووووووووووووو

“و ما گفتیم والباوِطین و الزیتونی (Bavettine & Zittoni) که هر دو نوعی از پاستا می باشند؛ ولی محمد خرفت، رفت به همه گفت: والطین و الزیتون. و همه به او خندیدند و آبروی ما رفت. همانجا بود که ما کلا از پیامبری او قطع امید کرده و او را به حال خود رها کردیم، ولی او با مارمولکی تمام رفت و به اسم یک خدای ساختگی دین اسلام را سر هم کرد. ای سس تو صورت چنین آدم هایی!”
آیا این اسپاگتی‌ معجزه‌ای هم دارد؟[/quote]
چه معجزه ای بالاتر از اسپاگتی با آن طعم لذیذ؟
پس آیا انکار میکنید؟
درضمن,به پاستافاریانی ها بهشت هایی وعده داده شده که در نهرهای آن آبجو روان است و دشت هایی سرشار از رشته های اسپاگتی در آن وجود دارد…و البته نسوان…
[/quote]
نهرهای ابجو و دشت های اسپاگتی ؟ ریدم به اسمایلی ، من به تو ایمان اوردم

0 ❤️

2014-08-31 20:27:09 +0430 +0430

[quote=ارامش دوستدار][quote=G-o-t-h-i-c][quote=باید رید به اسلام][quote=G-o-t-h-i-c]دروغ نگوووووووووووووووووووووووووو

پس آیا انکار میکنید؟
درضمن,به پاستافاریانی ها بهشت هایی وعده داده شده که در نهرهای آن آبجو روان است و دشت هایی سرشار از رشته های اسپاگتی در آن وجود دارد…و البته نسوان…
[/quote]
نهرهای ابجو و دشت های اسپاگتی ؟ ریدم به اسمایلی ، من به تو ایمان اوردم[/quote]
?
آرش برو نام کاربریت رو بگذار “باید رید به اسمایلی” ?

0 ❤️

2014-08-31 21:27:32 +0430 +0430

[quote=ارامش دوستدار][quote=G-o-t-h-i-c][quote=باید رید به اسلام][quote=G-o-t-h-i-c]دروغ نگوووووووووووووووووووووووووو

پس آیا انکار میکنید؟
[/quote]
نهرهای ابجو و دشت های اسپاگتی ؟ ریدم به اسمایلی ، من به تو ایمان اوردم[/quote]
اسمایلی به پیروانش هفتاد جنده خنده رو به همراه قصرهای طلا و حساب بانکی ۹ رقمی و اینترنت بدون فیلتر و پر سرعت میدهد ( البته پس از مرگ) فقط در این دنیا نباید با زنان رابطه داشته باشید، باید فقیر و بدبخت باشید و اینترنتان هم فیلتر باشد. آیا بد است؟ فقط صد سال در این دنیا مشکل دارید ولی در آن دنیا همه چیز خواهید داشت! تمام این چیزهای بد این دنیا را هم به من بدهید من نگه میدارم واستون.

0 ❤️

2014-09-03 17:00:08 +0430 +0430

[quote=MOHAMAD_SEXI_MOHAMAD]کیرم تو کس مادرت که معلوم نیست کی کردتش که تو به دنیا اومدی
من فکر میکنم تو ی مادر داری و تمام مردای ایران باباتن[/quote]
منم فکر می‌کنم مادر تو هم یه جنده سیبیلوی بسیجی‌ بوده و معلوم نیست تخم یه آخوند کونی‌ هستی‌ یا یه بسیجی‌ مسلمون و متعفن،شایدم هر دو

0 ❤️

2014-09-10 10:49:32 +0430 +0430

باید رید به اسلام جان با تمام احترامی که بهت قایلم اما به نظر من قدم اول اتحاد ایرانیان راستین اتحاد در خداست و خدای تمام ایرانیان باید اهورامزدای پاک آفرین باشد.

0 ❤️

2014-09-11 01:24:27 +0430 +0430

[quote=رستم فرخزاد]باید رید به اسلام جان با تمام احترامی که بهت قایلم اما به نظر من قدم اول اتحاد ایرانیان راستین اتحاد در خداست و خدای تمام ایرانیان باید اهورامزدای پاک آفرین باشد.[/quote]
اتحاد یک ملت باید با ملیتش باشه نه با مذهبش. من اعتقادی به دین رسمی‌ ندارم ولو اینکه دین زرتشتی باشه. دین باید کاملا آزاد باشه … دلیل اینکه من با اسلام مخالفم اینه که اسلام با آزادی دینی مخالفه و غیر مسلمانان رو می‌کشه و تحت فشار قرار میده.

0 ❤️

2014-09-15 10:20:07 +0430 +0430

و او ( اسپاگتی)در آب جوشید تا گناهان شما بخشیده شود!
پس آیا ایمان نمی آورید؟!
نمونه هایی از معجزات هیولا:

0 ❤️

2015-08-03 08:45:21 +0430 +0430

من که با دیدن این همه معجزه به خدای اسمایلی ایمان آوردم. lol مسلمونها هم بهتره تا دیر نشده سریع بیان به دین اسمایلی بپیوندند وگرنه کباب خواهند شد pleasantry

0 ❤️

2015-08-03 09:04:37 +0430 +0430

ROFL lol (silly)

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «