پارسال این موقعه ها،اولین کون دادنم ‌تو عکاسی

1401/01/11

بچه ها سلام،اول تاپیک‌ بگم که میخواستم این جریانو بعنوان خاطره بفرستم به ادمین‌ و بزاره‌ تو داستانا ولی چون یه مدتی طول میکشه گذاشتنش پشیمون شدم و گفتم‌ توی تاپیکا‌ بگم و زودتر خالی شم،جریان کاملا واقعی هست و چیزی نیست که ادم بخواد بخاطرش مغزشو به فشار بیاندازه و بنویسه،
اسممو نمیگم،۱۸ سالمه(متولد ۸۲) قدم ۱۸۶ وزنم ۷۲ اهل تبریزم،بدنم سفیده و خیلی کم مو هستم و بورم
تقریبا یه سال پیش بود که با سایت شهوانی آشنا شدم،اوایل فقط داستان میخوندم ولی بعد گذشت یه مدت تاپیک گذاشتنو یادگرفتم و دنبال خانم و دختر و زوج بودم که سکس داشته باشم(من خیلی حشریم و رسما سگ حشرم،ولی توانایی اینو دارم که هول بازی درنیارم بخاطر شهوتم)
اقا یه مدت گذشت و ما دیگه بیخیال سکس با خانم شدیم و رو آوردیم به پسر و ترنس بعد یه مدت دیدم نه آقا ترنس که نیست مفعولا هم اون چیزی نیست که من میخوام(مثل خودم لاغر اندام و سفید باشه)
خلاصه تقریبا بیخیال این هم شدم،دیگه واقعا شهوت داشت بهم خیلی فشار میورد و حالم خراب بود،از طرفی هم داستان و تاپیکای گی رو میخوندم و کم کم خوشم میومد
یه روز تقریبا فک کنم ۲ فروردین بود که دلو زدم به دریا و تاپیک گذاشتم به همراه مشخصاتم که فاعل سن بالا میخوام(نمیدونی از چی بود نمیتونستم به کمسنا یا جوونا اعتماد کنم و احساس میکردم بهم رحم نمیکنن و لاشی بازی درمیارن)خلاصه خیلیا اومدن و عکس و مشخصات دادن خوشم نیومد رد کردم
فردا شبش هم همین روال بود و چن نفرو رد کرد و دیگه داشتم فک میکردم آقا اینم نمیشه،ساعت تقریبا ۹ شب بود که از یکی پیام خصوصی اومد
فک کنم ۳۲ سالش بود دقیق یادم نیست
قیافش بد نبود و از روی قیافه و حرف زدناش بهش اعتماد کردم
عکس کیرشم فرستاد ۱۷ سانت بود ولی از اینا که کله قارچی هستن مشکلم با سایزش بود که کوچیکه(یعنی نهایت حشریتم بود اینجا،میخواستم اونی که قراره باهاش سکس کنم کیرش گنده و کلفت باشه،مثلا ۲۰-۲۱ سانتی،اثرات شهوت بود زده بود سرم)کمی صحبت کردیم و با خودم گفتم بیخیال سایز بزار برم فقط سکس کنم
اون مکان داشت تو ولیعصر بود فک کنم که مغازه عکاسی بود
بهم گفت الان میتونی بیای بیام سراغت،دقیقا وقتی این حرفو گفت پدر و مادر منم اماده شده بودن برن خونه داییم و اینا بهش گفتم صبر کن اینا برن ادرس بدم بیا
بعد از اینکه پدر و مادرم رفتن پاشدم رفتم دسشویی و قشنگ خودمو تمیز کردم چون یجایی خونده بود که موقعه کون دادن احتمال ریدن هست(به پارتنرم نگفته بودم بهت میدم‌ و قرار بود فقط ساک و لاپایی باشه)
خلاصه اماده شدم ادرس دادم با L90 اومد و سوارم کرد و رفتیم بطرف مکانش بهش گفته بودم روغن بگیره که بیشتر حال بده اونم یه نوع ژل گرفته بود خیلی خوب از وازلینم بهتر بود
خلاصه رسیدیم مغازش زد کرکره رفت بالا و رفتیم تو مغازه
یه مغازه معمولی بود نه زیاد بزرگ‌نه زیاد کوچیک یه مبل بزرگم توش بود
رفتم نشستم رو مبل و اینم کرکره رو زد اومد سمتم
کمرشو بازکرد و کیرشو داد سمت دهنم
منم گرفتم دستمو کمی مالیدمش و گذاشتم دهنم و ساک زدم براش
کیرش رفته رفته شق شد و قشنگ آماده جنگ
دیوث چنباری سرمو گرفت و کیرشو فشار داد دهنم که کم مونده بود خفه شم
بعدش اون نشست رو مبل و برا منم ساک زد
حس بدی نبود،کمی برام خورد و گفت دراز بکش رو مبل
شلوارمو کشیدم پایین و دراز کشیدم رو مبل
هم به لاپای من ژل زد هم کیر خودش
گذاشت‌لاپام‌و افتاد روم و تلمبه زد
۲ دیقه نگذشته بود که حشرم زد بالا گفتم بکنش توش
دیدم اینجوری وزنش میوفته روم و اذیت میشم گفتم پوزیشنو‌ عوض کنیم
شلوارمو کامل دراوردم پاهامو انداختم دور کمرش و اومد وسط پاهام
بازم ژل زد و کیرشو‌ رو سوراخم کمی بالا پایین کرد و تنظیم کرد که بکنه توش
منم تو خیال اینکه الان میکنه تو و حس این مفعولارو میفهمم
وقتی فشار داد یه دردی اومد سراغم
یه دردی‌اومد نگم براتون
با اینکه‌هنوز چیزی نکرده بود تو و درتلاش بود منو بازکنه داشتم جر میخوردم
واقعا این حسو داشتم که دارن به دونیم تقسیمم میکنن
خیلی دستامو گذاشتم رو شکمش و نزاشتم فشار بده
خلاصه کمی تو اون حالت عقب جلو کرد(یعنی فشار میداد به کونم وقتی دردم میومد میکشید کنار)خیلی درد داشت ولی حال میداد واقعا تو حس بودم که ژلو ریخت رو کیرمم و گرفت دستش بالا پایین کرد
۲ دیقیه آب همه وجودم ریخت بیرون یه ارضا عمیق شدم
حسم پریده بود و تخلیه شده بود یه چند دقیقه هم این مدلی ادامه داد و گفت آبمو‌کجا بریزم که گفتم بریز رو کیرم
کیرشو اورد بالا و ابشو ریخت رو کیرم
پاشد دستمال کاغذی اورد و داد بهم
دستمو‌انداختم کونمو تمیز‌کنم وقتی به دستمال کاغذی نگاه کردم دیدم یکمی خونی شده
پاشدیم خودمونو جمع و جور کردیم و اورد رسوند
ولی خداییش دو روز سوراخ کونم درد داشت و میسوخت
این داستانو به هیشکی نگفتم و شماها اولین نفراتی هستین که بهتون میگم
اگه غلط املایی داشتم شرمنده زیادی اهل نوشتن نیستم

از اینجا ازش تشکر میکنم بابت اینکه نامردی نکرد و اذیت نکرد و حال داد
اگه این تاپیکو میبینی پیام خصوصی بفرست برام(بعد اون جریان بلاکش کردم)
ممنون که خوندین

3400 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-03-31 22:54:50 +0430 +0430

↩ Teeeee
چون مفعول بودم راستش راحت نبودم با همسنم

0 ❤️

2022-04-01 00:45:12 +0430 +0430

انتظار داشتم کلی نظر بدین:/

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «