پاسخ به شبهات دینی و اسلامی

1393/05/18

ابجی ها و داداشای گلم اگه سوالی درباره دین مبین اسلام ذهنتون رو مشغول کرده یا حتا از سایت و وبلاگی خوندید به شرط ادب تو بخش نظرات بذاریدش تا در اسرع وقت بهش جواب بدم

اولا تازه کارم بلد نیستم درست تو سایت کار کنم
دوما به اینتر نت دسترسی ندارم تا همیشه آن لاین باشم اما هر دفعه وصل شدم حتما جواب میدم

2866 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-08-23 03:57:12 +0430 +0430

حضرت علی اگر دستش به معاویه می رسید خیلی بد تر از دست قطع کردن باهاش رفتار می کرد ولی معاویه در شامات خلافت راه انداخته بود و به علت حماقت مردم دست آقام بهش نرسید

کفار بر دو دسته اند اول کفار حربی که اهل جنگ و جدال اند و دوم کفار معمولی که بین مردم مسلمان زندگی می کنند و در فکر کار علیه اسلام نیستندخداوند دستور داده با کفار حربی که علیه اسلام می جنگند بجنگید و آنان را بکشید و حقا تو جنگ حلوا خیر نمی کنن

در عربی دو فعل برای خواستن وجود داره اولی (اراد)یعنی خاست خودمه به کسی هم ربطی نداره (مثلا می گه انما یرید الله لیذهب عنکم الرجس اهل البیت و یطهرکم تطهیرا)و فعل دیگه (شاء)به معنی خاست دو طرفه (یعنی هم فاعل و هم مفعول راضی باشن)(مثلا می گه یهدی من یشاء)این آیه ه که شما گفتین حتما یشاء استفاده شده

شما معنای عدالت رو هم خوب نفهمیدی برو به فرهنگ لغات یه سر بزن معنای اصلی عدالت اینه که ر چیز در جای خودش قرار داشته باشه

آقا اباعبد الله هم یزیدیان رو نفرین نکرد (سند ارائه بده) حکومت ایران هم هر چند مشکلات زیاد داره ولی اصل و بنیان و بیسش مشکلی نداره

0 ❤️

2014-08-23 04:01:20 +0430 +0430

داعش به خواب شبش هم نمی بینه بخواد به ایران نزدیک بشه ایران مثل سوریه و عراق و نیجیریه نیست که چار تا تیر ترقه در کنن ملت خیس کنن اینقدر بسیجی هست اینجا که اگه بخوان همشونو بکشش تو خون غرق می شن

0 ❤️

2014-08-23 04:05:17 +0430 +0430

دین وقتی باید از سیاست جدا بشه که دین پتانسیل اداره سیاست رو نداشته باشه و این مطلب درباره اسلام ناب محمدی(نه اسلامی که چار تا اخوند بی سواد(منظورم علما و مراجع تقلید نیست)ارائه می کنن صدق نمی کنه حرفمو قبول داری؟

0 ❤️

2014-08-23 04:06:38 +0430 +0430

az harfat khosham oomad,kheyli eyval dari,aafarin.big like.

0 ❤️

2014-08-23 04:10:20 +0430 +0430

اروپا به این دلیل از داعش می ترسه که اگه نیروها و وهابیهای اروپایی که مرخصی رفتن هوس کنن تو اروپا هم جهد کنن و بمبی چیزی بترکونن واویلاست ولی ایران هیچ ترسی بابت داعش نداره اتفاقا یه مانور خوبی می شه به اهداف حقیقی(اه چه حالی میده)

0 ❤️

2014-08-23 07:33:16 +0430 +0430

اسلام اجازه کتک زدن به رد رو نمیده حتا حضرت صادق می فرمان که اگر مردی بخوابد در حالی که غمی را به دل همسرش گذاشته تا بیدار شود ملائکه او را لعن می کنند(وئسائل الشیعه ص170و…)

اینو قران نگفته
کلا درساتو خوب نخوندی
اقا جان ومن الله توفیییییییییق
clapping

0 ❤️

2014-08-23 08:59:11 +0430 +0430

parvazi
بنده کلا به هیچی اعتقاد ندارم. ولی میخوام جواب یک سوالاتو بدم. اولا این دوست عزیز گفته به اینترنت دسترسی نداره . یعنی ادب جکم میکنه منتظر بمونیم تا جواب بده. چیزی که ما ایرانی ها با تمدن چند هزار ساله ازش بویی نبردیم. تمدن و فرهنگ و احترام گذاشتن به اعقاید همدیگه.

اولا فکر نمیکنی تاپیک مرجع پاسخگویی زدن از طرف کسی که دسترسی به نت نداره اشتباهه؟
دوما ادب شما برای تمامی اهل سایت مسئله ای ثابت شده هست. مخصوصا پای داستانها که همینجوری ادب ازتون غلیان میکنه.

سوال اولت که چرا در اسلام همخوای با کنیز یا خدمتکار ایراد نداره. به نظر شما ایراد داره؟ در تمام ادیان انسان ها برابر هستند. کلا گور بابای دین. در قوانین انسانی همه انسان ها برابرند. نکنه چون شما پولدار هستی اقایون فقط باید با شما بخوابن؟ شرمنده اسلام این نکته رو در نظر نگرفته که لعبت هایی مثل شما به کنیزانی مثل من الویت دارن.

وجدانا اصلا خودت متوجهی چی داری میگی؟ بحث اصلی اصلا سر این نیست که آیا خوابیدن با کنیز درست هست یا نه. بحث سر اینه که چرا باید عبارتی به اسم کنیز وجود داشته باشه. کدوم قانون انسانی اجازه میده که یه نفر آدم مالک و صاحب یکی دیگه باشه؟ دوست عزیز صحبت از گاو و گوسفند نیست صحبت آدمیزاده.

شما هم از تخم بابا جونت مسلمون به دنیا اومدی.
حالا تو یک سایت مجازی هارت و پورت کردن هنر نیست. می شه بگی اینجا چیکار میکنی؟ همه اینجا مسلمان هستند. ولی چون از جمهوری اسلامی اینجا خبری نیست و مخفی هستند اعای همه چیز دارن.

تو این قسمت مطلبت اون ادبی که ازش دم میزدی صاف داره میره تو چشم آدم.

بنده:پروازی بالای ۱۶ هزار پست در این سایت گذاشتم. طبق داعای شما فاحشه ترین فرد این سایت باید باشم. هستم؟ نیستم دوست عزیز.

با اطمینان میگم که از 16000 تا پستت (هرچند زیر کاربریت نوشته 2110 تا) حداقل 14000 تاش فحش و توهین به دیگران بوده.
در ضمن به نظر من هیچ آدم باشعوری نمیاد به کسی بابت پست گذاشتن تو سایت برچسب فاحشه بزنه. حالا اگه خودتون خیلی اصرار دارین همچین برچسبی به خودتون بزنین اختیار دست خودتونه.

- به ما ربطی نداره شغل دیگران در این سایت چی هست. باز تکرار میکنم. اگه دین نداری حداقل مثل بنده طبق قوانین انسانی حرمت نگه دار. این شخص فحش نداده.

خدا نکنه بقیه بخوان اصول انسانی رو از شما یاد بگیرن. چون اون موقع یه دقیقه هم دیگه نمیشه تو سایت دووم آورد.
اونایی که پای داستانها مثل نقل و نبات فحش نثارشون میکنین کدومشون قبلا به شما فحش دادن عایا ؟

شما باید دلیل برای حرفات بیاری. یعنی بگی طبق این ایه و این صفحه اسلام و خدا در قران ذکر کرده مرد ۵۲ ساله با دختر ۹ ساله خوابیده . لطفا منبع برای حرفات بیار. شما سوالاتت و حرفات از روی عدم خردو صرفا جو گیر شدن هستش. دوست عزیزم شما جوانی اول تحقیق کن بعد اعا کن.

ماشالله شما که اینقدر اهل خرد و دانشی من ازتون عاجزانه تقاضا میکنم تشریف بیارین تو تاپیکی که لینکشو زیری میذارم. اونجا تا دلتون بخواد برای اینجور ادعاها مدرک معتبر و اسلام پسند هست و کلی هم سوال بی جوابی که اگه جواب بدی منت گذاشتی.
http://shahvani.com/content/گله-هاي-یک-ظاهرا-مسلمان-از-دين-مبين-اسلام

اسلام در کدوم ایه و کتاب گفته ادیان نجس هستند؟ لطفا منیع بده. دوست عزیزم من کتاب کل ادیان رو خوندم که دارم باهات بحث میکنم. اینایی که شما میگی در هیچ دینی نیست. حتی در دین هندو.

اگه قرآن رو خوندی و اینا رو ندیدی یحتمل عوض نوشته های قرآن مثل کتابای کمیک دنبال عکس توش میگشتی که ندیدی.
در نهایت اینکه ایران همیشه بیشترین ضربه رو از افرادی مثل شما که چون چهارتا کلمه بین المللی بلدن فکر میکنن روشنفکر شدن خورده. گنده تونم شریعتی گور به گور شده بود که بزرگترین خیانتها رو با حرفهاش به این مملکت و ملت کرد.

0 ❤️

2014-08-23 09:04:15 +0430 +0430

[quote=دختری به نام شیطان]چون شما پولدار هستی اقایون فقط باید با شما بخوابن؟ شرمنده اسلام این نکته رو در نظر نگرفته که لعبت هایی مثل شما به کنیزانی مثل من الویت دارن.

اول که حداقل دو تا از دوستان که اینجا پست گذاشتن میدونن من هیچ حرفم رو بدون مدرک نمیگم
دوما ومهمتر از اولی انقدر بیشخصیت هستی که حرف زدن باهات منزجر کنندست فقط همین
[/quote]

عزیزم چرا عصبانی میشی؟
این کاربر که هنوز نمیدونم آقاست یا خانوم شغل سازمانیش تو سایت اینه : مسئول رسیدگی و دخالت در اموری که به ایشان مربوط نمیباشد هست. بلاخره برا تنوع سایت هیر تیپ آدمی لازمه، حرص نخور.

0 ❤️

2014-08-23 09:12:56 +0430 +0430

parvazi

معلومه تو چی داری میگی؟
اولا هیچ وقت هیتلر همچین دستوری صادر نکرده (یعنی هیتلر هم شرف داشت به تازیان عرب).
دوما فرض بر محال اگه هیتلر همچین دستوری صادر کرده دیگه چرا به یهودیا فحش میخوای بدی؟
در ضمن اون کتاب که اشاره کردی اسمش خاطرات من نیست و اسمش نبرد من به قلم آدولف هیتلر هست.
یه دونه خواستی مثلا منبع ذکر کنی که اونم اسمشو اشتباه گفتی .

0 ❤️

2014-08-23 09:21:13 +0430 +0430

[quote=parvazzi][quote=Mr.M.B]در یک کلام به دوستان عزیز بگم که دین هر شخص یه چیزی مثل مسواکه،شخصیه و ربطی به کسی نداره که شخص xمسلمون باشه یا شخصyشیطان پرست،این بحث هایی که راجع به دین میشه بیشتر جنبه مخرب داره تا سازنده،اصل دین در خدا پرستی و یکتا پرستیه ومتاسفانه در همه ادیان خرافه پرستی هست و 90درصد از مسائل دینی خرافه پرستی هستن،سعی کنیم مثل نیاکانمون کوروش بزرگ به همه ی ادیان احترام بذاریم و در کنار هم زندگی کنیم
سپاس[/quote]

منم کاملا موافقم. احترام به عقاید . اگه خدارو قبول داریم که بپرستیم . اگه نه مثل من از قوانین انسانی پیروی کنیم. در یک کلام ادم باشیم و فرهنگ کشورمونو بشناسیم.[/quote]

557369_208049669359871_1229076705_n_0.jpg
0 ❤️

2014-08-23 09:26:43 +0430 +0430

[quote=یه نفر دیگه]این مطلب سندیت نداره و از هیچ معصومی نقل نشده در واقع توهم آخود نما هاست[/quote]

بهش میگی : آقا ! فلان آخوند گفته اسلام اینجوریه…

بهت جواب میده : گور بابای آخوندا…اینا اسلام رو خراب کردن…فقط برو قرآن رو بخون

بهش میگی : من با فلان آیه مشکل دارم…

بهت میگه : نه آقا برو تفسیرش رو بخون !

بهش میگی : مگه تفسیرها رو آخوندا ننوشتن ؟

بهت میگه : تو واقعا گمراه شدی…خدا هدایتت کنه!!!

?

0 ❤️

2014-08-23 09:38:11 +0430 +0430

[quote=یه نفر دیگه]اولا همسر تو ادبیات عرب چندین مترادف داره که یکیش کنیزه و این از کج فهمی ایرانی هاس که نمی تونن این کلمه رو درست معنی کنن
دوما قرآن چنین اجازه ای نداده

سوما این برگرفته از حدیثیه که از حضرت محمد رسیده که می گه یا علی هر کس محبت تو را در دل ندارد شیطان در نطفه اش شراکت داشته (سنن دارمی جلد 4 صفحه 120،مستدرک علی صحیحین حاکم نیشابوری جلد1 صفحه372و… از منابع اهل سنت)یا به قول شاعر
هر کس به ولایت علی شک دارد
با مادر خویش در میان بگذارد

چهارما اسلام پیروان دیگر ادیان رو به هیچ وجه نجس نمی دونه و فقط کافر رو نجس می دونه که امرو زه بهشون متریالیست یا لائیک می گن و به هیچ دینی اعتقاد ندارد یا بعضا حتا آتئیست (ضد دین)هستن

اسلام کجا برای پیروان دیگر ادیان این الفاظ رو به کار برده ؟ این گونه الفاظ در قرآن و حدیث فقط برای کفار و مشرکین به کار رفته که به هیچ دینی قائل نیستن

اسلام اجازه کتک زدن به رد رو نمیده حتا حضرت صادق می فرمان که اگر مردی بخوابد در حالی که غمی را به دل همسرش گذاشته تا بیدار شود ملائکه او را لعن می کنند(وئسائل الشیعه ص170و…)
آخریش نفهمیدم چیه
خیر هدف انسان در روی زمین این است که خلیفه خدا روی زمین شود
و نرید ان من علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین
بله من یه جوجه طلبم مشکلیه؟؟؟؟؟[/quote]

گلواژه تلاوت نکن دیگه بابا . چرا با این خزعبلات به شعور بقیه توهین میکنی؟ کدوم ابلهی بهت گفته معنی کنیز همسره؟ یکی بیاد خاستگاری خواهرت بگه اومدبم دخترتون رو به کنیزی بگیریم میگی خوش اومدین ؟
ببین نمیدونم خواهر خطابت کنم یا برادر ولی هرچی هستی توصیه میکنم جمع کنی دکونتو. هرکی بهت گفته بچه های شهوانی مغزشون لای پاشونه و هرچی بلغور کنی میگن تکبیر یحتمل به یکی از اعضای بدن عمه اش لبخند زده.
از تو گنده ترهاش و مغلطه بازترهاش اومدن اینجا از دین دفاع کنن جیک ثانیه همچین انکوبشون کردن که اسم کاربریشونم یادشون رفته.
فکر نان باش که خربزه آب است

0 ❤️

2014-08-23 10:07:19 +0430 +0430

والا دوست عزیز بنده الان در این سایت یک مورد جالب کشف کردم. بعد از ۳ سال . یک دوست داشتیم به نام اقای شیشه ای . که اگر ضد دین بود ولی حداقل ادم بود . بنده چیزی به عنوان دین قبول ندارم . بارها هم گفتم سر شماها رو گرم کردن با این مقوله .به منم ربطی نداره که بخوام ۴ تا کاربر سایت سکسی رو روشن کنم. به قول اون یکی کاربر مادرش و روان پزشک ها نتونستن درمانش کنن و اخر بهش گفتن جن زده حالا من از اینجا بتونم؟به من چه. حالا چی من کشف کردم؟
کامنت های داستان های امروزو نگاه کن. الا دعوا نداریم. فحش نداریم. دشمن هم که نیستیم. ۲تا هموطن هستیم.اگر به خاک کشورمون چپ نگاه کنن تو می جنگی منم می جنگم. غیر از این هست؟ من از خودم مطمنم. از تو نه. امروز منو با دوستات روشن کن. اصلا کاری به دین اسلام ندارم . می خوام بدونم کسانی که بر علیه دین صحبت می کنن همه طرفدار سکس گروهی و سکس با محارم و کلا حروم زاده بازی هستند؟ این چیزی هست که من دارم تو این سایت میبینم. خواهش می کنم فقط این یک مورد رو به من بگو. و هدفتونو برای من مشخص کن. الان به عقیده من هدف این دوستی که کامنت گذاشته پای داستانها و سکس گروهی و محارم تاکید کرده و بر ضد به قول خودش اسلام هم هست فقز یک چیز هست. نابودی ایران.
نابودی تمدن چند هزار ساله.اگه یکی ضد دین باشه قابل قبول هست .خیلی ها هستند که ضد دین هستند . خود من اضلا دین رو قبول ندارم ولی توهین نمی کنم. اگه یکی طرفدار سکس گروهی و محارم باشه باز هم قابل قبول هست .می شه یکجوری بگی طرف روانی هست یا کمبود داره و یا هزاران دلیل. اما اینکه هم ضد دین باشی هم تمدنتو تخریب کنی هم سکس محارم که در هیج قانونی
قابل قبول نیست … یعنی چی؟ یعنی…
دست نشانده مستقیم جمهوری اسلامی برای تخریب کامل
تمدن چند هزار ساله ایران .کاری که در ۳۵ سال گذشته به هر نحوی انجام شده .حالا ۴ تا فحش هم به خودت بدی تا کسی شک نکنه . یعنی همون ساندیس خوری که خودشون میگن. من کل تاپیک ها رو خوندم . پست هارو دنبال کردم . هدف چیزی جز تخریب یک کشور با تمدن غنی توسط دست نشانده های جمهوری اسلامی در این سایت نیست. واقعا متاسفم .
همین. خواهش میکنم اگه جواب دادی یا خصوصی بگو,
یا بهم بگو که جواب دادی .سایت سکسی برای دین نمیام. اینم استثنا بود.
یک مورد دیگه: من دوست یهودی دارم .بهایی دارم وحتی هندو مذهب هم دارم .از همه ادیان . در کمال صلح و ارامش با هم هستیم و تفریج میکنیم. نیاز ندارم به کسی ثابت کنم چجور ادمی هستم. چون ایرانی منطق نپذیره یعنی نمیپذیره.
ممنونم اگر مودبانه سوال منو بدون حاشیه جواب بدی.
تشکر.

0 ❤️

2014-08-23 10:20:24 +0430 +0430

[quote=parvazzi]والا دوست عزیز بنده الان در این سایت یک مورد جالب کشف کردم. بعد از ۳ سال . یک دوست داشتیم به نام اقای شیشه ای . که اگر ضد دین بود ولی حداقل ادم بود . بنده چیزی به عنوان دین قبول ندارم . بارها هم گفتم سر شماها رو گرم کردن با این مقوله .به منم ربطی نداره که بخوام ۴ تا کاربر سایت سکسی رو روشن کنم. به قول اون یکی کاربر مادرش و روان پزشک ها نتونستن درمانش کنن و اخر بهش گفتن جن زده حالا من از اینجا بتونم؟به من چه. حالا چی من کشف کردم؟
کامنت های داستان های امروزو نگاه کن. الا دعوا نداریم. فحش نداریم. دشمن هم که نیستیم. ۲تا هموطن هستیم.اگر به خاک کشورمون چپ نگاه کنن تو می جنگی منم می جنگم. غیر از این هست؟ من از خودم مطمنم. از تو نه. امروز منو با دوستات روشن کن. اصلا کاری به دین اسلام ندارم . می خوام بدونم کسانی که بر علیه دین صحبت می کنن همه طرفدار سکس گروهی و سکس با محارم و کلا حروم زاده بازی هستند؟ این چیزی هست که من دارم تو این سایت میبینم. خواهش می کنم فقط این یک مورد رو به من بگو. و هدفتونو برای من مشخص کن. الان به عقیده من هدف این دوستی که کامنت گذاشته پای داستانها و سکس گروهی و محارم تاکید کرده و بر ضد به قول خودش اسلام هم هست فقز یک چیز هست. نابودی ایران.
نابودی تمدن چند هزار ساله.
همین. خواهش میکنم اگه جواب دادی یا خصوصی بگو,
یا بهم بگو که جواب دادی .سایت سکسی برای دین نمیام. اینم استثنا بود.
یک مورد دیگه: من دوست یهودی دارم .بهایی دارم وحتی هندو مذهب هم دارم .از همه ادیان . در کمال صلح و ارامش با هم هستیم و تفریج میکنیم. نیاز ندارم به کسی ثابت کنم چجور ادمی هستم. چون ایرانی منطق نپذیره یعنی نمیپذیره.
ممنونم اگر مودبانه سوال منو بدون حاشیه جواب بدی.
تشکر.[/quote]

هم من کم و بیش شما رو میشناسم هم شما منو و خوب هم میدونیم کی وطن پرسته واقعیه و کی اداشو در میاره. شاید بتونیم با مظلوم نمایی یه سری از کاربرها رو فریب بدیم ولی قطعا همدیگه رو نمیتونیم بنابر این برا یه بار هم که شده سعی کن صادقانه بحث کنی.
یکی از ایرادهای بزرگی که تو رفتارت هست فکر میکنی هر مطلبی اگه توش یکی از 3 کاف نباشه فحش و توهین محسوب نمیشه. میخوای من بدون اینکه یکی از این 3 تارو استفاده کنم مطلبی برات بنویسم که شب از فشار خوابت نبره؟
الان مثلا منظورت از این یک دوست داشتیم به نام اقای شیشه ای . که اگر ضد دین بود ولی حداقل ادم بود چیه؟ میخوای مثلا من عصبی بشم و یکی بار آرش بکنم؟ عمرا. یا منظورت اینه که اون آدم بود ولی ما حیوونیم؟ در این صورت هم باید به شما احسنت گفت که هنوز زبانمون رو یادته و قشنگ صحبت میکنی؟
بعضی جملاتتو واقعا نمیدونم شوخیه یا جدی ولی من میذارم به حساب شوخی . چون اگه این ادعای شرکت در جنگ رو از طرف خودت مطمئنی ولی از طرف من نه رو جدی بگیرم باید از بیخ به عقلت شک کنم. من اینجا تو خاک مملکتم دارم زندگی میکنم و جنگی اگه بشه چه بخوام و چه نخوام درگیرشم ولی تو آیا شهامتشو داشته باشی، از کاباره و دیسکو بتونی دل بکنی، بلیط هواپیما گیرت بیاد یا نه، … تکلیف جنگ تموم شده رفته. اصلا فرض رو بر این هم بگیریم که مثه قرقی خودتو رسوندی، عایا نمیدونی طبق شرع اسلام جهاد برا زن حرامه؟ پس لطفا الکی جو نده.
اگه تو اون تاپیکی که اشاره کردی یک کلمه از من تونستی در تایید سکس با محارم پیدا کنی یا حتی کاربری مثل تو رو حرومزاده خطاب کرده باشم از خود تو حرومزاده ترم.
تو مطالب من دقت کرده باشی ادبیاتم دقیقا متناسب با ادبیات طرف مقابلمه و اگه میبینی مودبانه صحبت میکنم به این خاطر نیست که فحش بلد نیستم. حواست به طرز صحبت کردنت باشه چون بخوای پاتو از گلیمت درازتر کنی همچین میرینم بهت که یه هفته هم بری کارواش نتونن تمیزت کنن. تو از اون دسته آدمهایی هستی که ذره ای لایق احترام نیستن.
حالا هم توصیه میکنم برو سر داستانهات و تو کار بزرگترها دخالت نکن. هررری

0 ❤️

2014-08-23 11:46:25 +0430 +0430

ببین فقط فحش میدید. چون بلد نیستید حرف بزنید وچون همونجوری که گفتم دست نشانده جمهوری اسلامی هستید و ساندیس خور. چون هدفتون در این سایت خراب کردن تمدن این کشور هست. من یک سوال دیگه از تو پرسیدم ولی چون نمی تونی جواب بدی به ارش شیشه ای چسبیدی و مسایل دیگه.من بار و دیسکو هم به موقع خاص خودش می رم. اما تو چی می تونی از کنار مامانت پا شی بجنگی؟ از کنار خواهرت پا شی بجنگی؟ حالا من نتونستم. تو می تونی؟ عمرا. شهوت به مغزت غلبه داره. در ضمن من تورو نمی شناسم. معروفی تو این سایت؟به چی؟ الان نگاه کردم ۳ سال عضویت داری.
مشخصا شماها ادمهای هستید که در زندانهای ایران به زنان مردم تجاوز میکنید و اینجا هم که دستتون رو هست برای همه. بنده دارم مودب با تو حرف میزنم ولی نمیفهمی. وقتی تو تمام کارهای منو زیر نظر داری. حتی میدونی من از خارج هستم یا از داخل .یعنی اینکه تو و دوستانت ساندیس خور هستید و هدفتون شناسایی کاربران هست.یعنی کاربر انقد بیکار هست که فعالیت کاربران دیگه رو زیر نظر بگیره و کامنت هاشو دونه دونه بخونه؟ به قول اون دوستت که می گفت من از فرانسه هستم. مطمن باش انقد عقل دارم که اگه داخل هم باشم با ۲۰ هزار پست خودمو لو ندم .

قیمت ساندیس اومده پایین؟
اصولا من کارم قهو ه ای کردن دوستان هست حالا چه با
۳ کاف چه بی ۳ کاف.نوش جونت و دوستانت. حالا فحش بدید تا اونجاتون پاره شه. بنده می خواستم چیزی رو بقیه کاربرا ثابت کنم که کردم نخبگان مملکت.
عقل هم ندارید که بفهمید طرف داره دورتون میزنه.
در ضمن من معمولا وقتی به کسی گند میزنم بر نمی گردم بهش و گند روش نگاه کنم . ایام به کامتون دوستان.
بای جقیا.

ROFL

0 ❤️

2014-08-23 11:49:25 +0430 +0430

[quote=parvazzi]ببین فقط فحش میدید. چون بلد نیستید حرف بزنید وچون همونجوری که گفتم دست نشانده جمهوری اسلامی هستید و ساندیس خور. چون هدفتون در این سایت خراب کردن تمدن این کشور هست. من یک سوال دیگه از تو پرسیدم ولی چون نمی تونی جواب بدی به ارش شیشه ای چسبیدی و مسایل دیگه.من بار و دیسکو هم به موقع خاص خودش می رم. اما تو چی می تونی از کنار مامانت پا شی بجنگی؟ از کنار خواهرت پا شی بجنگی؟ حالا من نتونستم. تو می تونی؟ عمرا. شهوت به مغزت غلبه داره. در ضمن من تورو نمی شناسم. معروفی تو این سایت؟به چی؟ الان نگاه کردم ۳ سال عضویت داری.
مشخصا شماها ادمهای هستید که در زندانهای ایران به زنان مردم تجاوز میکنید و اینجا هم که دستتون رو هست برای همه. بنده دارم مودب با تو حرف میزنم ولی نمیفهمی. وقتی تو تمام کارهای منو زیر نظر داری. حتی میدونی من از خارج هستم یا از داخل .یعنی اینکه تو و دوستانت ساندیس خور هستید و هدفتون شناسایی کاربران هست.یعنی کاربر انقد بیکار هست که فعالیت کاربران دیگه رو زیر نظر بگیره و کامنت هاشو دونه دونه بخونه؟ به قول اون دوستت که می گفت من از فرانسه هستم. مطمن باش انقد عقل دارم که اگه داخل هم باشم با ۲۰ هزار پست خودمو لو ندم .

قیمت ساندیس اومده پایین؟
۳ کاف چه بی ۳ کاف.نوش جونت و دوستانت. حالا فحش بدید تا اونجاتون پاره شه. بنده می خواستم چیزی رو بقیه کاربرا ثابت کنم که کردم نخبگان مملکت.
بای جقیا.

این همه نوشتن نمیخواست خر خایه منی جان
با گفتن کم اوردم هم میفهمیدیم کم اوردی
ادبیاتت کلن چاله میدونیه
به قول شیرازیا پودنکیه
اره
راستی اسم جدیدتو چرا واسه کاربریت نمیزاری یادت رفته خودت انتخاب کرده بودی
خر خایه منی
تو هم بای کنیز جون

ROFL[/quote]

0 ❤️

2014-08-23 13:38:45 +0430 +0430

[quote=parvazzi]ببین فقط فحش میدید. چون بلد نیستید حرف بزنید وچون همونجوری که گفتم دست نشانده جمهوری اسلامی هستید و ساندیس خور. چون هدفتون در این سایت خراب کردن تمدن این کشور هست. من یک سوال دیگه از تو پرسیدم ولی چون نمی تونی جواب بدی به ارش شیشه ای چسبیدی و مسایل دیگه.من بار و دیسکو هم به موقع خاص خودش می رم. اما تو چی می تونی از کنار مامانت پا شی بجنگی؟ از کنار خواهرت پا شی بجنگی؟ حالا من نتونستم. تو می تونی؟ عمرا. شهوت به مغزت غلبه داره. در ضمن من تورو نمی شناسم. معروفی تو این سایت؟به چی؟ الان نگاه کردم ۳ سال عضویت داری.

قیمت ساندیس اومده پایین؟
در ضمن من معمولا وقتی به کسی گند میزنم بر نمی گردم بهش و گند روش نگاه کنم . ایام به کامتون دوستان.
بای جقیا.

ROFL[/quote]

توصیه میکنم حتما خودتو به یه دکتری نشون بدی. واقعا تو حالت بده.
تو منو نمیشناسی نه؟ تف تو روح زنده و مرده اونی که دروغ بگه. اصولا تو نباید از این حرفم ناراحت شی، چون دروغگو رو گفتم و تو هم که دروغ نگفتی.
آخه پتیاره تو اگه منو نمیشناسی از کجا فهمیدی من درباره سکس گروهی تاپیک دارم.؟
تو شارلاتان مگه 12 مرداد 92 تو اون تاپیک پست نذاشتی و ریدم بهت ولی جرات نکردی بیای جواب بدیِ؟
وقتی میگم لیاقت احترام نداری به خاطر همین گوه خوریای زیادیته.
حیوون مودب حرف زدنت اینه؟ ( می خوام بدونم کسانی که بر علیه دین صحبت می کنن همه طرفدار سکس گروهی و سکس با محارم و کلا حروم زاده بازی هستند؟) اگه این مودبانه حرف زدنته پس ریدم تو اون ادبت که مشخصه تو طویله بزرگ شدی.
من مثل تو همه جا سرک نمیکشم و تو هر چیزی دخالت نمیکنم که مثل شما بچه معروف بشم. اگه دو نفر هم میشناسنم دقیقا به خاطر ریدن به آدمهای شارلاطان و چاپلوسی مثل تو هست.
با این اتهامی هم که زدی اگه دوسه نفر فکر میکردن نیمچه عقلی داری اونا هم دیگه به شک افتادن. هر اتهامی میزدی ممکن بود یه جوری بشه چسبوند ولی ساندیس خوری دیگه نشون دهنده اوج آی کی یوت بود. ROFL
در مورد قسمت آخر ریدمان نامه ات هم فقط میتونم بگم عاقلان دانند

0 ❤️

2014-08-26 10:07:38 +0430 +0430

مث بچه آدم البته اگه هستی سوال بپرس مثل بچه آدم جواب بگیر

0 ❤️

2014-09-14 21:12:01 +0430 +0430

چند سال پیش تو مدرسه از دبیر دینی پرسیدیم!انقد جالب بود یادم مونده!
جواب:اگه عزراءیل بر تو نازل شد و در جا ب عروج الهی رفتی(با شاتل ? ) اون جسمت توی مستراب نره!
البته منو قانع نکرد و من با پای راست میرم دستشویی!ولی شاید شمارو قانع کنه

0 ❤️

2014-09-16 11:01:34 +0430 +0430

[quote=یه نفر دیگه]مث بچه آدم البته اگه هستی سوال بپرس مثل بچه آدم جواب بگیر[/quote]
=))
من اگه اعتماد به نفس تورو داشتم با مگس کش به آمریکا حمله می کردم!

0 ❤️

2014-09-16 15:46:55 +0430 +0430

[quote=G-o-t-h-i-c][quote=یه نفر دیگه]مث بچه آدم البته اگه هستی سوال بپرس مثل بچه آدم جواب بگیر[/quote]
=))
من اگه اعتماد به نفس تورو داشتم با مگس کش به آمریکا حمله می کردم![/quote]

10259041875960173713.jpg

lol

0 ❤️

2014-09-16 16:14:40 +0430 +0430

شبهه من:
تو چرا خوشحالی که داعش در 1350سال پیش به ایران حمله کرد و مادرت رو گائید و تو پس افتادی
ممنون میشم اگه جواب بدی
:)

0 ❤️

2014-09-16 16:38:07 +0430 +0430

[quote=bahram_hot20][quote=G-o-t-h-i-c][quote=یه نفر دیگه]مث بچه آدم البته اگه هستی سوال بپرس مثل بچه آدم جواب بگیر[/quote]
=))
من اگه اعتماد به نفس تورو داشتم با مگس کش به آمریکا حمله می کردم![/quote]

10259041875960173713.jpg

lol[/quote]
merci!
=))

0 ❤️

2014-09-16 16:51:30 +0430 +0430

سگ تو روحت…!
کلمه “برینه”…اینجا به قرینه معنوی حذف شده
نه اینکه سگ بره توی روح…!
پس درستش اینه: سگ تو روحت رید…سگ تو روحت برینه …سگ تو روحت بشاشه و الی ماشاءالله
در ضمن
این سگ مثل اینکه رفته توی کس روحه…! و ازون برش دراومده پدرسگ…!
:)

0 ❤️

2014-09-16 16:58:51 +0430 +0430

[quote=Ipenis]سگ تو روحت…!
پس درستش اینه: سگ تو روحت رید…سگ تو روحت برینه …سگ تو روحت بشاشه و الی ماشاءالله
در ضمن
:)[/quote]
کلمه “ریدن” اینجا تو حلق تو گیر کرده…

0 ❤️

2014-09-16 17:01:59 +0430 +0430

[quote=G-o-t-h-i-c][quote=Ipenis]سگ تو روحت…!
در ضمن
کلمه “ریدن” اینجا تو حلق تو گیر کرده…[/quote]
برای چی اینو گفتی!؟
خیلی ناراحت شدم…

0 ❤️

2014-09-16 17:14:55 +0430 +0430

آهان فهمیدم
ببخشید…من نمیدونستم که جمله سگ تو روحت" رو برای تو نوشته بوده
forgive me
من فقط میخواستم بگم جمله اصلی یه چیز دیگه هستش…منظورم توهین به تو نبودی

0 ❤️

2014-09-16 17:37:58 +0430 +0430

[quote=Ipenis]سگ تو روحت…!
در ضمن

خوشبختانه مطمئنم النا خودش میدونه من هیچ وقت همچین جسارتی بهش نمیکنم و خودش دقیقا منظور منو از اون عکس گرفت.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «