پانتورک مایه ننگ آذریها

1395/09/26

به حول و قوه الهی و از صدقه سری دولت غاصب ضد ایرانی و بی عرضه جیب بری اسلامی انواع و اقسام پان مثل علف هرز تو کشور ظهور کردن.

کاری به پان کورد و پان عرب و … ندارم و طرف صحبتم با پان تورکهاست که ظاهرا آتیششون تندتره، چون خودم آذریم و به ملیتم متعصب تر از خیلی از اونایی هستم که اینروزا تو دنیای مجاری و گاها استادیومهای ورزشی خودشون رو پاره میکنن.

آقا یا خانوم نامحترمی که اسمتو گذاشتی پان تورک، میدونی با رفتارت شدی مایه ننگ و سرافکندگی همزبانهای دیگه ات که مثه من تو مناطق فارس نشین زندگی میکنن؟

تقریبا تا یه سال پیش هرجا از اصلیتم میپرسیدن سینه مو میدادم جلو و با افتخار میگفتم آذریم و بعضی جاها عمدا به حرف زدنم لهجه میدادم که خودشون متوجه بشن آذریم، چون همه جا آذری رو قومی صادق و زحمتکش و مهمتر از همه وطن دوست میشناختن ولی اخیرا با گندی که شماها زدین دیگه موقع صحبت کردن حواسمو جمع میکنم که مبادا متوجه اصلیتم بشن و به چشم یه وطن فروش و تجزیه طلب بهم نگاه کنن.

خودتون بهتر از هر کسی میدونین که این توهم فانتزیتون هیچوقت به واقعیت تبدیل نخواهد شد پس برا چی اینقدر اصرار دارین خودتون رو از ارزش و احترام بندازین؟

شاید اون هموطن شیرازی یا اهوازی یا … که شناختش از آذربایجان محدود به رسانه هست ندونه ولی منو تو که خوب میدونیم تو خوشبینانه ترین حالت تعداد افراد تجزیه طلب تو آذربایجان حداکثر میشه 2 - 3 درصد از جمعیت منطقه.

من و تو که میدونیم غیر از دنیای مجازی و مسابقات تراکتور جای دیگه جرات این شکر خوریها رو ندارین.

من و تو که میدونیم خارج از این دوجا اگه از این حرفهای یامفت بزنی خود مردم آذربایجان بالا پایینتو یکی میکنن.

من و تو که میدونیم 80 - 90 درصد اونایی که دنبال استقلال آذربایجان هستن بی سوادن و حتی نتونستن از دانشگاه پیام نور دونقوز آباد سفلی هم یه مدرک فوق دیپلم بگیرن، بنابراین نه خواسته شون پایه و مبنای علمی داره و نه تز مشخصی پشت شعارهاشون هست.

فقط من اینو نمیفهمم که من به عنوان یه آذری که هم اندازه تو (شایدم بیشتر از تو) توی اون آب و خاک سهم دارم کی و کجا نفهمی مثل تو رو وکیل و نماینده خودم کردم که بری برای من استقلال بگیری؟

اصلا بر فرض محال فردا گفتن بیا اینم حکم استقلالت، بعدش چی؟

میخوای بری زیر پرچم الهام علیف ؟ اون که خودش هنوز زیرخواب پوتین هست.

میخوای بری زیر پرچم اردوغان ؟ اگه اینجوریه که داری روی اسب بازنده شرط میبندی و بهت قول میدم (موثق) تجزیه خود ترکیه حداکثر از چند سال دیگه استارت میخوره.

میخوای تنها و مستقل باشی؟ اون موقع چی به دست میاری که الان نداری؟ تو به من بگو چی به دست میاری تا من بهت بگم چیا از دست میدی.

الان اگه فرضا ترکیه بهت حمله کنه لر و کورد و بلوچ و … میان کنارت و جلو گلوله دشمن وایمیستن که از کشورشون دفاع کنن، بعد استقلال گرفتن کیو داری کنارت وایسته؟

مگه غیر از اینه که هممون شهریار رو دوست داریم و با اشعارش احساساتی میشیم؟ پس چطور این قسمت از شعر شهریار به گوشت نخورده؟

چـــــو خـواهـد دشمني بنياد قومي را برانــدازد
نخست آن جمع را از هم پريشان و جدا سازد
چــــو تـــنـــها كـــرد هـريـك را بـه تنهايي بدو تازد
چـــنـان انــدازش از پــا كــه ديـــگر سـر نيفرازد

باجی، گارداش، باور کن گولت زدن، بدجور هم گولت زدن، حتی بدتر از نسل نادان 57 .

اونجایی که چشماتو بستن و دارن میبرن از کباب خبری نیست، اونجا دارن خر داغ میکنن.

نسل 57 باز میتونن توجیه کنن بگن کم اطلاع بودیم، رسانه و اینترنت و … نداشتیم، شما برای نسلهای بعدت این حماقتت رو چجوری توجیح خواهی کرد؟ هیچ فکرشو کردی؟

فکر نکن این هارت و پورتت یه حس ناسیونالیستی خودجوشه، عزیز من شدی سیاهی لشگر و خرمهره یه بازی بزرگ و خطرناک. (تو پستهای بعدی توضیح میدم)

اصلا تا حالا پبش خودت فکر کردی که تراکتور که سهامش متعلق به سپاه پاسداران هست و مدیر عاملش هم از طرف سپاه انتخاب شده رو چه حسابیه که طرفدارانش به راحتی تو استادیوم شعار ضد ایرانی میدن و پرچم ترکیه میچرخونن ولی کسی از گل نازکتر بهشون نمیگه؟

این حرفا رو کسی داره بهت میگه که وقتی تو با بچه های همسایه دکتر دکتر بازی میکردی هر سال 11 تیر قلعه بابک برای بابک مراسم تولد میگرفت.

کسی داره بهت میگه که سنگ نوشته مرمر دو متری یادبود قلعه بابک رو با هزینه شخصی خودش برد پای کوه بذ نصب کرد. (قبل از مانور فاطمیون که از قضا اونجا هم پانتورکهای آشغالی مثله چهره گانلو و … باعث ریده شدن به دلخوشی مردم شدن)

کسی داره بهت میگه که روز اول خدمت سربازی (بعد آموزش) به خاطر توهین ارشد دژبانی به آذریها با دسته تی زد سرش رو شکست و همون روز اول از تهران تبعید شد اندیمشک.

کسی داره بهت میگه …

ولی با این تفاصیل بازم برای من عزیزترین کلمه زندگیم

اول ایران هست
بعد آذربایجان
** بعد خانواده**.

حرف زیاده ولی میدونم که خیلی حوصله خوندن نیست و مخلص کلام اینکه عزیز من ، همزبان من ، همشهری من ، الان چون همه چی در حد حرف هست منم باهات با ملایمت حرف زدم ولی اگه روزی بخوای پاتو از گلیمت درارتر بکنی، به ایرانم قسم اگه لازم باشه اسلحه هم به سمت قلبت نشانه میگیرم ولی نمیذارم یه وجب از خاک کشورم رو ازش جدا کنی ، حتی اگه برادر تنی و خونی خودم باشی.

اگه کسی خواست تو این تاپیک پست بذاره (موافق یا مخالف) توصیه میکنم حتما ادب رو رعایت کنه تا بی احترامی نبینه. این موضوع (تمامیت ارضی ایران) تنها موضوعی در دنیا هست که من تو بحثش خیلی راحت میتونم ادب رو بیخیال شم. بنابراین خواهشا اگه حرفی برای گفتن دارین با رعایت ادب و احترام بزنین وگرنه هیچی نگین سنگین تر هستین.

پاینده و جاوید ایران

.

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-12-16 21:15:45 +0330 +0330

من می‌خواهم هفت دولت زیر بیرق ایران باشد ، شما می خواهید زیر بیرق روس بروم؟!!! به نظرت این اسطوره کجایی بوده آقای استقلال!! طلب؟؟؟

4 ❤️

2016-12-16 22:31:05 +0330 +0330

آنکه دلش می‌زند نبض جدایی در باد

با او سخن می‌گویم تا نگه دارد به یاد

آذر آبادگان من جان جانان من است

قیمت خون ارس رگ ایران من است

خانه شمس و زرتشت آبروی میهن است

زنده باد ایران وایرانی

لرهمدانم

https://up.shahvani.com/uploads/e4jyuama.mp4

5 ❤️

2016-12-16 22:45:29 +0330 +0330

چرا توهین می کنین که تورکها برگردن بگن خلیج عربی
اول از همه نژادپرستی رو شما در کرمان چتد سال پیش شروع کردین
فیلمهاش در یوتیوب هست، حتی کامبیز حسینی هم بهش اعتراض کرد.

0 ❤️

2016-12-17 01:15:53 +0330 +0330

درود به شرف و غیرتت… درود به شرفت… درود به شرف هرکسی که تعصب به خاک وطنش رو داره…

2 ❤️

2016-12-17 04:56:24 +0330 +0330

چقده این بچه جقله ها وطنپرستن اونم از نوع هندی و آبکی ? خوبه که یه جنگ دیگه راه بندازن به قدر کافی وطنپرست هالو پیدا میشه که زود رگ گردنش باد کنه و بره خودشو به کشتن بده ?
یادش بخیر ما بچه بودیم میگفتن "ارتش بیست میلیونی"!!!(حالا جمعیت اونموقع چهل و خورده ای میلیون بود!)،انگار حرفشون درست بود و میدونستن چند درصد از این جمعیت هالو و زودباورن ?
پسر جون،حق داشتن یه زندگی بهتر حق هر کرد،بلوچ و آذریه.وقتی حکومت به این مردمان شریف توهین میکنه،اذیتشون میکنه،شهروند درجه دو حسابشون میاره طبیعیه که اونها دلسرد بشن از این مملکت.مگه این ملت چی میخوان؟!کمی رفاه،درس خوندن به زبون خودشون،زندگی کردن با فرهنگ خودشون.شما هم عوض اینکه اسلحه ت رو به سمت اون آذری که دلش میخواد با هم زبونای آذری خودش در جمهوری آذربایجان یکی بشه و رفاه اونها رو میبینه و غبطه میخوره و دلش میخواد جزئی از دنیای آزاد باشه و کسی بهش برچسب تروریست نزنه نشونه بگیری بسمت جمهوری اسلامی نشونه بگیر.پان تورکها انسانهای شریف و غیوری هستن که شکوه و عظمت آذربایجان و زندگی بهتر برای هر آذری رو میخوان و تعدادشون هم به هیچ وجه انقدر کم نیست که شما فکر میکنید.شما جمهوری آذربایجان رفتید؟!پیشرفت اونجا رو دیدید؟!سرمایه گذاری خارجیها تو اونجا رو دید؟!لذت جزئی از دنیا بودن و داشتن پاسپورت معتبر میدونی چیه؟!مگه مردم جمهوری آذربایجان و آذریهای خودمون از نظر نژادی و زبانی با هم فرق دارن؟!اینا تا دویست سال پیش با هم یکی بودن. قبل از شما بچه های کم سن و سال و کم تجربه و ناآگاه و احساساتی به من چرت و پرت بگید باید بگم که من خودم کلی به این مملکت خدمت کردم،خودم رگ آذری دارم،خانواده و فامیل من برای این مملکت جنگیدن و خیلی وطنپرست تر از شماها هستم

1 ❤️

2016-12-17 05:08:32 +0330 +0330

خاک ایران ارٽ پدری کسی نیست که بخواد تیکه تیکش کنه ببره.هر کی میخاد زیر خایه آدربایجان و ترکیه باشه هرررررری.حالا خوبه ترکیه و آدربایجان اصلا این آدری های ایران رو ترک نمیدونن که این پان ترکها دارن خودشونو جر میدن براشون

2 ❤️

2016-12-17 05:17:31 +0330 +0330

آقای موفو حق داشتن زندگی بهتر چه ربطی به تجزیه طلبی داره؟کجای ایران مردم از حق شهروندی برخوردارن؟معلومه که هیچ جا.پس اینجوری هر کی باید قهر کنه و یه تیکه زمین ورداره جدا بشه؟برای رسیدن به حق شهروندی و رفاه و آزادی همه باید دست به دست هم بدن و کشور رو آزاد کنن و دموکراسی و رفاه و آزادی بیارن نه تجزیه طلب بشن و بگن حالا که ما اینجا آرامش نداریم یه تیکه زمین بدید ما بریم زیر دست همسایه!
طبق استلال موفوی تو منم زبانم اسپانیاییه یه تیکه زمینم بدید من وردارم برم پیش همزبونام.عجب احمق پرادعایی هستی تو

5 ❤️

2016-12-17 07:26:58 +0330 +0330
نقل از: hamghafas خاک ایران ارٽ پدری کسی نیست که بخواد تیکه تیکش کنه ببره.هر کی میخاد زیر خایه آدربایجان و ترکیه باشه هرررررری.حالا خوبه ترکیه و آدربایجان اصلا این آدری های ایران رو ترک نمیدونن که این پان ترکها دارن خودشونو جر میدن براشون

ممنون دوست عزیز
از قدیم گفتند کسی که خوابه میتونی بیدار کنی ولی کسی کهخودشو به خواب زده نه. اینا که فکر میکنن وطن پرستن بهتره بدونن من خودمم پسر یه ایثارگرم
هرچه قدر که میگیم ما به دنبال حق و حقوقمونیم اینا میگن پان ترک و تجزیه طلبین. ما تورک ها در راستای قانون اساسی کشورمون حق تحصیل به زبان مادریمونو داریم. حق ماست رفع تبعیض های اقتصادی و فرهنگی. حق ماست که اسامی شهرهایمان که چندین ساله به نام های ترکی است به فاسی تبدیل نشه(همین طور که شما حساس هستین به اسم خلیج) حق ماست خیلی چیزا که شما که با من تو یه کشور زندگی می کنی و داری منم داشته باشم.
کسی به دنبال تجزیه ایران و وصل شدن به ترکیه و آذربایجان نیست عزیزم. اصلا اونا چیکار میخان یه مشت تروریست رو. ظاهرا شما تحت تاثیر رسانه های جمهوری اسلامی قرار گرفتین و مفاهیم استقلال طلبی و هویت طلبی رو بلد نیستین. منظور ما استقلال از نوعی است که هم اکنون تو بیش از 20 کشور مدرن جهان ارائه میشه.
در مورد پرچم ترکیه تو استادیوم هم بگم که وقتی عده ای پرچم ارمنستان میارن در جواب های هویه.
آخر کلام اگه از مجرای قانونی حقمونو گرفتیم و شما به عنوان هم وطن به من کمک کردی باهات هستم وگرنه میشم همون پان تورک و تجزیه طلب که تو میخای
در پایان هم خطاب به اون دوستی کهاین تاپیک رو ایجاد کرد. این تاپیک خلاف قوانین سایت بود که نشون میده چقدر به قوانین پایبندی عزیز

0 ❤️

2016-12-17 09:48:18 +0330 +0330
نقل از: hamghafas آقای موفو حق داشتن زندگی بهتر چه ربطی به تجزیه طلبی داره؟کجای ایران مردم از حق شهروندی برخوردارن؟معلومه که هیچ جا.پس اینجوری هر کی باید قهر کنه و یه تیکه زمین ورداره جدا بشه؟برای رسیدن به حق شهروندی و رفاه و آزادی همه باید دست به دست هم بدن و کشور رو آزاد کنن و دموکراسی و رفاه و آزادی بیارن نه تجزیه طلب بشن و بگن حالا که ما اینجا آرامش نداریم یه تیکه زمین بدید ما بریم زیر دست همسایه! طبق استلال موفوی تو منم زبانم اسپانیاییه یه تیکه زمینم بدید من وردارم برم پیش همزبونام.عجب احمق پرادعایی هستی تو

آقاجون،ما احمق پرمدعا نیستیم.این حرفایی که زدم درددل خیلی از اقوام ایرانیه.شما وقتی دولتی داری که به اقوام ساکن در مملکتش اهمیتی نمیده و حق و حقوقی براشون قائل نیست و نمیزاره با زبون و مذهب خودشون زندگی کنن و هیچ تلاشی نمیکنه برای اینکه حداقل رفاه براشون فراهم کنه،توقع چی داری؟!وقتی که اون آذری،کرد،بلوچ،عرب خوزستانی میبینه مملکتش بهش پشت کرده توقع داری دلسرد نشه از این مملکت؟!اینهمه از این اقوام این جانیها و آدمکشا کشتن.مگه اون کردها که اول انقلاب تیربارون شدن چی میخواستن؟گناه اون معلم کرد که اعدام شد چی بود؟!گناه اون بلوچ که به جرم سنی بودن از همه چی محرومه چیه؟!شما در مملکتی زندگی میکنی که تقریباً به اندازه یک دهم جمعیت داخلش در خارج زندگی میکنن.شدیم یکی از ملتهای آواره دنیا در کنارهای کشورهای هرج و مرج و نابسامانی همچون افغانستان و عراق.

0 ❤️

2016-12-17 10:03:31 +0330 +0330
نقل از: alp_45 چرا توهین می کنین که تورکها برگردن بگن خلیج عربی اول از همه نژادپرستی رو شما در کرمان چتد سال پیش شروع کردین فیلمهاش در یوتیوب هست، حتی کامبیز حسینی هم بهش اعتراض کرد.

دوست عزیز شما چرا گوزو به شقیقه ربط میدی؟
اینکه ترکا از رو کینه نسبت به ما بیان شعار بدن "خلیج عرب" بنظر خودت از کیر دیگری بالا رفتن نیس عایا؟! این حرکت چه چیزیه جز پستی و حقارت دخیل بسن به خشتک اعراب واسه رفع عقده؟ ینی اوج بیچارگی و خایمالی... بعد جالب اینکه همینا جاهای دیگه نسبت به نژاد اعراب تنفر نشون میدن! کلن تکلیشونو نمیدونن با خودشون چن‌چندن بلخره.
اگه حرف از نژادپرستی باشه که پان‌ترکای کسمیخ خودشون با تاریخسازیای جعلی و نفرت‌رپراکنی به نژادای دیگه (فارس-عرب-افغان و...) یه سور زدن به عـاریائیا!
کامبیز حسینی هم که من نفمیدم حالا مثلن خودش چه خری هس که اعتراضش بخواد مهم باشه.

پان‌ترکیسم و جعل تاریخ

4 ❤️

2016-12-17 10:17:00 +0330 +0330

کلا همه ی پانها مایه ننگ هستن ،پانترک ، پان لر ، پان کرد ، پان گیلک ، پان فارس ، و و و …

2 ❤️

2016-12-17 11:22:47 +0330 +0330
نقل از: shab_tab واقعا وقتی آذریایه مثل خودت رو که رویه خاکشون غیرت دارن رو میبینم شاد میشم خیلی دلگیر بودم این چند وقته بخاطر اینکه پرچم آذربایجان رو میارن ورزشگاه مردم تبریز

?

0 ❤️

2016-12-17 11:30:13 +0330 +0330
نقل از: شرارت

آنکه دلش می‌زند نبض جدایی در باد

با او سخن می‌گویم تا نگه دارد به یاد

آذر آبادگان من جان جانان من است

قیمت خون ارس رگ ایران من است

خانه شمس و زرتشت آبروی میهن است

زنده باد ایران وایرانی

لرهمدانم

https://up.shahvani.com/uploads/e4jyuama.mp4

?

0 ❤️

2016-12-17 11:43:42 +0330 +0330
نقل از: 64sik

کون خودتو پاره نکن عمو جر نده خودتو ظاهرا خودتم جایی را نداشتی واسه اینکه حرفاتو بزنی اومدی تو یه سایتی که مخاطباش مثل خودت کونین داری حرف میزنی. اولا این حرکت تجزیه طلبی نیست و استقلال طلبیه. شما و امثال شما هستین که اسم هویت طلبی رو پان گذاشتین. این شئونیزم و فاشیسم فارسه که باعث شده روز به روز این طور حرکت ها تو کشور گسترده تر شه نه جمهوریه به ظاهر اسلامی. ما تا آخرین نفس برای احیای حق و حقوق از دست رفتمون مبارزه میکنیم مثل مردم ایرلند. هیچ کس ایرلندی ها رو تجزیه طلب نمیخونه همه میگن مبارزات استقلال طلبی ایرلند. در مورد تجزیه هم بهت بگم کسی دنبال تجزیه ایران نیست به حول قوه الهی بعد از سوریه و عراق و در نهایت ترکیه برنامه واسه ایرانه و آمریکا کارش درسته میدونه داره چیکار میکنه شما نگران نباش منم به شما قول میدم با این اوضاع و احوال که پان فارسیسم به راه انداخته و آتش غضب سایر ملت هایی را که تو ایرانند شعله ور کرده 5 سال طول نمیکشه ایران عزیزت تیکه تیکه میشه

فقط میتونم بگم ادبت معلومه از کجا اومدی چقد شعور بارت هست
خاک تو سرت که داری فارسی حرف میزنی سنگ بیگانه هارو به سینت میزنی
چند نفر تو فامیل یا محله یا شهرت از جون و خانوادشون گذشتن تا تو بیشرف با آرامش تو این خاک بمونی؟؟؟؟
چند نفر زیر خمپاره تیکه تیکه شدن تا به تموم دنیا و تاریخ بفهمونن اون خلیج تا ابد با قدرت همیشه فارس خواهد بود؟
من یک دخترم دختری از نسل سردار جنگل میرزا کوچک خان جنگلی که برای این خاک جون داد برای ایران نه فقط مردم رشت
با اشک ولی با افتخار و قدرت مینویسم به خدا قسم اگه زن ها و دختر ها هم میتونستن اسلحه دست بگیرن من خط اول بودم و روزی‌ اگر ذره ای از خاک پاک وطنم به کفش کثیف بیگانه ای آلوده و یا ذره ای از آب نیلگون خلیج تا ابد فارس با وجود اعراب آلوده بشه تا آخرین قطره خونم می ایستم مثل یک شیر زن ایرانی سینه سپر میکنم درکنار هموطنانم اما نمیزارم ذره ای از خاک پاک آریایی کم بشه
پس خوب حواست رو جمع کن که قبل از تیکه تیکه شدن ترکیه تو و امثال تو تیکه تیکه نشین
کسانی به خودشون جرئت میدن فریاد بزنن خلیج عربی باید به اعدام محکوم بشن

4 ❤️

2016-12-17 11:51:04 +0330 +0330

ناموسا حال کردم ای ولا

آذری های واقعی فرزندان بابک خرمدین و ستارخان و باقرخان خان هستن

4 ❤️

2016-12-17 11:56:18 +0330 +0330
نقل از: alp_45 چرا توهین می کنین که تورکها برگردن بگن خلیج عربی اول از همه نژادپرستی رو شما در کرمان چتد سال پیش شروع کردین فیلمهاش در یوتیوب هست، حتی کامبیز حسینی هم بهش اعتراض کرد.

مثلا چه توهینی کردن؟

تو کرمان چی گفتن؟

حالا هرچی هم گفته باشن، شعار یه عده کسخول تو کرمان چه ربطی به کل ایران داره؟

الان کامبیز حسینی مارکسیست هم برا ما شد مرجع تقلید؟

3 ❤️

2016-12-17 12:24:28 +0330 +0330

موافقم باهاتون

0 ❤️

2016-12-17 13:04:04 +0330 +0330
نقل از: ali_salehi_3 خلاف دوستمون ، به نظرم حکومت فعلی ایران در تحکیم قبایل موفق ظاهر شده

اما نقطه اشتراک اینجا که تجزیه طلبان ترک ، دامن پاکی در منطقه پیدا نمیکنن که به اون بپیوندن
خودشون هم مستقلا درآمد و تولیدی ندارن

به نفعشونه که با ایران متحد بمونن
مخصوصا توی این شرایط که بسیاری از رجال حکومتی ترک هستن مثلا خود رهبر

اتفاقا باعث و بانی بیشتر این حساسیتها غیر ایرانی بودن حکومت مرکزیه که اونطور که باید به اقوام مرز نشین رسیدگی نمیکنه.

این چه مدل موفقیت در تحکیمه که طرفدار تیم سپاه پاسداران تو استادیوم شخصی سپاه شعار تجزیه طلبی میده و هیشکی هم بهش نمیگه بالا چشت ابروئه؟

4 ❤️

2016-12-17 13:25:42 +0330 +0330
نقل از: gisoo-kamand1998

کون خودتو پاره نکن عمو جر نده خودتو ظاهرا خودتم جایی را نداشتی واسه اینکه حرفاتو بزنی اومدی تو یه سایتی که مخاطباش مثل خودت کونین داری حرف میزنی. اولا این حرکت تجزیه طلبی نیست و استقلال طلبیه. شما و امثال شما هستین که اسم هویت طلبی رو پان گذاشتین. این شئونیزم و فاشیسم فارسه که باعث شده روز به روز این طور حرکت ها تو کشور گسترده تر شه نه جمهوریه به ظاهر اسلامی. ما تا آخرین نفس برای احیای حق و حقوق از دست رفتمون مبارزه میکنیم مثل مردم ایرلند. هیچ کس ایرلندی ها رو تجزیه طلب نمیخونه همه میگن مبارزات استقلال طلبی ایرلند. در مورد تجزیه هم بهت بگم کسی دنبال تجزیه ایران نیست به حول قوه الهی بعد از سوریه و عراق و در نهایت ترکیه برنامه واسه ایرانه و آمریکا کارش درسته میدونه داره چیکار میکنه شما نگران نباش منم به شما قول میدم با این اوضاع و احوال که پان فارسیسم به راه انداخته و آتش غضب سایر ملت هایی را که تو ایرانند شعله ور کرده 5 سال طول نمیکشه ایران عزیزت تیکه تیکه میشه

چند نفر تو فامیل یا محله یا شهرت از جون و خانوادشون گذشتن تا تو بیشرف با آرامش تو این خاک بمونی؟؟؟؟
چند نفر زیر خمپاره تیکه تیکه شدن تا به تموم دنیا و تاریخ بفهمونن اون خلیج تا ابد با قدرت همیشه فارس خواهد بود؟
من یک دخترم دختری از نسل سردار جنگل میرزا کوچک خان جنگلی که برای این خاک جون داد برای ایران نه فقط مردم رشت
با اشک ولی با افتخار و قدرت مینویسم به خدا قسم اگه زن ها و دختر ها هم میتونستن اسلحه دست بگیرن من خط اول بودم و روزی‌ اگر ذره ای از خاک پاک وطنم به کفش کثیف بیگانه ای آلوده و یا ذره ای از آب نیلگون خلیج تا ابد فارس با وجود اعراب آلوده بشه تا آخرین قطره خونم می ایستم مثل یک شیر زن ایرانی سینه سپر میکنم درکنار هموطنانم اما نمیزارم ذره ای از خاک پاک آریایی کم بشه
پس خوب حواست رو جمع کن که قبل از تیکه تیکه شدن ترکیه تو و امثال تو تیکه تیکه نشین

تی جانه ره بیمیرم بلامیسر ? لایک داری و زیبا گفتی درود بشرفت بانو

1 ❤️

2016-12-17 13:28:20 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w
نقل از: gisoo-kamand1998

تی جانه ره بیمیرم بلامیسر ? لایک داری و زیبا گفتی درود بشرفت بانو

قربونت پیله برار

0 ❤️

2016-12-17 13:38:18 +0330 +0330
نقل از: Asdollakhan درود به شرف و غیرتت.. درود به شرفت.. درود به شرف هرکسی که تعصب به خاک وطنش رو داره...

?

0 ❤️

2016-12-17 14:18:27 +0330 +0330

چون خیلی دوس داری ویژه به نظر بیای جوابتو ویژه میدم.

یه ضرب المثل قدیمی هست که میگه وقتی شهر شلوغ بشه قورباغه هم هفتیر میکشه ولی ظاهرا تو این سایت برعکسه و وقتی سایت خلوت بشه بعضیا ششلول بند میشن.

تا حالا تو سایت ازت کسشعر زیاد دیدم و قسمت جالب مطالبت برام این بوده که چون قدیمیای سایت دیگه نیستن خودت رو بابا بزرگ میدونی و توهم ریش سفیدی سایت رو زدی و فکر میکنی باید تو هر مسئله ای دخالت کنی و متاسفانه امر برات مشتبه شده که هرچی تو بگی درستش همونه. بیدار شو دیگه بابا صبح شده.

چقده این بچه جقله ها وطنپرستن اونم از نوع هندی و آبکی ?

بچه جقله ؟؟؟؟؟ خخخ نمکدون کاش قبل نوشتن عقلت میرسید اول یه نگاه به پروفایل من و یه نگاه هم به شناسنامه خودت بندازی

خوبه که یه جنگ دیگه راه بندازن به قدر کافی وطنپرست هالو پیدا میشه که زود رگ گردنش باد کنه و بره خودشو به کشتن بده ?

اگه خدای نکرده جنگی اتفاق بیفته من ترجیح میدم یه وطن پرست هالو باشم به جای اینکه مثه تو وطن فروش فراری از کشور و پناهنده باشم.

ترجیح میدم جنازه ام رو خاک کشور خودم بیفته تا تن لشم کارتن خواب کشورای دیگه بشه. (البته اصلا ازت انتظار ندارم حرف و حسمو درک کنی)

یادش بخیر ما بچه بودیم میگفتن “ارتش بیست میلیونی”!!!(حالا جمعیت اونموقع چهل و خورده ای میلیون بود!)،انگار حرفشون درست بود و میدونستن چند درصد از این جمعیت هالو و زودباورن ?

الان ینی منم شدم بسیجی؟؟؟ ظاهرا خیلی شوتتر از اونی هستی که فکر میکردم. بابا یه چی بگو که بگنجه حداقل. 🙄

اگه کسی یه نگاه به تاپیکام بندازه هر چقدر هم نفهم باشه دیگه اینو میفهمه که من خودم مخالف سرسخت حکومتم

پسر جون،حق داشتن یه زندگی بهتر حق هر کرد،بلوچ و آذریه.وقتی حکومت به این مردمان شریف توهین میکنه،اذیتشون میکنه،شهروند درجه دو حسابشون میاره طبیعیه که اونها دلسرد بشن از این مملکت

ولی تا دهنتون رو باز میکنین میگین توهین کردن، میشه این توهینها رو واضح بگین تا دربارش صحبت کنیم؟

مثلا کدوم قوم رو شهروند درجه یک حساب کرده که آذری شده درجه 2 ؟

اگه حکومت مرکزی حقشون رو میخوره باید با اقوام دیگه متحد بشن و حقشون و بگیرن یا بذارن فرار کنن؟

به نظرت بی عرضگی نیست تو کشور خودش نتونه حقش رو بگیره در عوض بره همون حق رو از کشور دیگه گدایی کنه؟

من نمیدونم شماها چرا انقد بی بخار شدین که هیچی رو عار نمیدونین (البته راستشو بخوای میدونم چرا و آخر پست میگم)

مگه این ملت چی میخوان؟!کمی رفاه،درس خوندن به زبون خودشون،زندگی کردن با فرهنگ خودشون.شما هم عوض اینکه اسلحه ت رو به سمت اون آذری که دلش میخواد با هم زبونای آذری خودش در جمهوری آذربایجان یکی بشه و رفاه اونها رو میبینه و غبطه میخوره و دلش میخواد جزئی از دنیای آزاد باشه و کسی بهش برچسب تروریست نزنه نشونه بگیری بسمت جمهوری اسلامی نشونه بگیر

هر کی از حکومت مرکزی کشورش دلخور بود باید یه چاقو برداره اون قسمت خودش رو از رو نقشه ببره بگه این مال من و من شما رو نمیخوام؟

اگه عرضه داره بیاد حقش رو از حکومت مرکزی بگیره و کشور خودش رو طوری آباد بکنه که بقیه حسرت کشور اون رو بخورن. این هنره نه آویزون شدن از خایه یه کشور دیگه که همیشه هم بهت به چشم یه طفیلی نگاه کنن.

عرضه گرفتن حقشون رو ندارن؟ این وضعیت رو نمیتونن تحمل کنن؟ هرررری ، راه باز و جاده دراز

وقتی پای تمامیت ارضی ایران باشه فرقی برام نمیکنه طرف مقابلم آذری باشه یا غیر آذری. خوبه پست اولم نوشتم حتی برادر خودم.

پان تورکها انسانهای شریف و غیوری هستن که شکوه و عظمت آذربایجان و زندگی بهتر برای هر آذری رو میخوان و تعدادشون هم به هیچ وجه انقدر کم نیست که شما فکر میکنید.شما جمهوری آذربایجان رفتید؟!پیشرفت اونجا رو دیدید؟!سرمایه گذاری خارجیها تو اونجا رو دید؟!

تو فکر کنم اصلا پست اول منو نخونده شیرجه زدی تو بحث نه؟

گل پسر من خودم آذریم و خیلی بیشتر از اینایی که ادعای استقلال میکنن رو آذربایجان تعصب دارم، همه قوم و خویشم آذربایجان هستن و جالبه که همین دیروز از سفر آذربایجان برگشتم، اونوقت تو که معلوم نیست تا حالا برا مسافرت هم اونور رفتی یا نه داری آذربایجان رو برا من معرفی میکنی؟ (dash)

باکو هم خدمتت عرض کنم که هم فامیل دارم و هم بعد فروپاشی شوروی جزو کسانی بودم که بدون پاسپورت از رود ارس رد شدیم رفتیم و بعد اونم سالی تقریبا یه بار رو رفتم.

**مگه مردم جمهوری آذربایجان و آذریهای خودمون از نظر نژادی و زبانی با هم فرق دارن؟!اینا تا دویست سال پیش با هم یکی بودن. **

تا دویست سال پیش که باهم بودن اسم کشورشون چی بود؟ آذربایجان یا ایران؟

یه جوری میگی انگار آذربایجان از اول یه کشور مستقل بوده و ایران حمله کرده و یه قسمتش رو اشغال کرده.

قبل از شما بچه های کم سن و سال و کم تجربه و ناآگاه و احساساتی به من چرت و پرت بگید باید بگم که من خودم کلی به این مملکت خدمت کردم،خودم رگ آذری دارم،خانواده و فامیل من برای این مملکت جنگیدن و خیلی وطنپرست تر از شماها هستم

آقا شما با زبل خان نسبتی داری؟ (زبل خان اینجا، زبل خان اونجا، زبل خان همه جا)

یه جا میگی کرمانی هستی، یه جا میگی قزوینی هستی ، الانم شدی آذری؟

اشتباه نکنم یه بار با یه کاربر دیگه سر معنی چندتا لغت انگلیسی بحثت شده بود گفتی بیشتر عمرت رو اونور گذروندی، عایا اونور به مملکتت خدمت میکردی؟

در نهایت جناب موفو اگه دردت گلوبالیستیه ، اگه طرفدار گلوبالیستها هستی ، اگه … به خودت مربوطه ولی لطفا آذری جماعت رو آلت دست خودتون نکنین.

4 ❤️

2016-12-17 14:22:26 +0330 +0330
نقل از: والاآخر

میخواستم جوابت رو بدم ولی دیدم انقدر تو اغوش گرم هموطنان فارسی زبان هستی دلم نیومد خرابت کنم .برداشت از حرفم برات آزاده .سعی کن قبل از گفتن حرفی دربارش خوب فکر کنی . احتراما یه طرفه مثال نوکر یه خونواده بودنه که چی اربابش بگه قبول کنه و بگه چشم .در صورتی که ما احترام متقابل میخوام فقط همین

میشه شما این لطف رو در حق من نکنی و اگه واقعا حرفی برا گفتن داری بدون ملاحظه چیزی بگی؟

یا حداقل میشه منظورتو از احترام متقابل بگی ؟

3 ❤️

2016-12-17 14:30:33 +0330 +0330

اخه احمق تویی که مایه ننک تورک ها هستی بی شرف
تو هنوزم‌هنوزه نمیدونی نژادت نژاد ترک هست و آریایی نیستی احمق؟
تا دتیا دنیاست ترک هم زنده هست و پایدار خواهد ماند
تویه احمق اومدی میگی من آذری ام خبر نداری مغزتو با این کسشعرا پر میکنن تا دم به دم بهت توهین کنن و وقتی هم زبان باز کردی بهت بگن تو ایرانی نیستی و تاریخ تو ۱۰۰ ساله هست و تو هم مث اسکولا هیچ حرفی نداشته باشی که بگی
در حالیکه از زمان ممد رضا شاه شاسکول تا الان دارن به ترک های ایران مدام توهین میکنن و میخوان با شست و شوی مغزی کیه گوه هایی مثل تو تاریخ و فرهنگ ۷۰۰۰ساله تو از بین ببرن.
حتی بیشترین هزینه آموزش ظبان فارثی تو آزربایجان گذاشته شده
اینو بدون که ترک ترک هست و ترک باقی خواهد ماند
من جدایی طلب نیستم
اما خواستم بهت یاد اوری کرده باشم که ترک ترکه . و اینکه میگن آزربایجان یا جای دیگه صرفا اسم مکانه
مثل ترک های ترکمنستان یا ترک های قزاقستان و بقیه
ترک ترک هست و هیچوقت هم تو سری نمیخوره
از کجا معلوم تو هم یکی از اون کوروش پرستای سلطنت طلب حروم زاده باشی و اومدی اینجا این کس شعرا رو میگی
یا آسلیمه شده هستی
چطور شده که احمقای فارس وقتی خواستن به ما توهین کنن گفتن ترک
وقتی هموطن خطاب میکنن بهمون میگن آزری؟
خب اصلا هر ادم احمقی میبینه که یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست
از همین جا هم اعلام میکنم که پاینده باد ملت تورک
چه در عیران و چه در هر کجای جهان…
تورک تورکدی ترک قالیب یاشیاجاخ.

1 ❤️

2016-12-17 14:36:49 +0330 +0330

اگر سن تورک اولسان کی دئیرسن من یاقینیم وار گره بو یازینی اوخویوب و اونا بیز جاواپ گوندرسن
من سیگیم سنین هر طادو کی گلدین بوردا تورکلره توهین الماغا
اگر سنین شرفین اولسیدی ایت کیمین فاشیسیم فاسلارین گوت ورن چیلیغین المزدین
اله معلومدو کی اولارین سیکین گمیریسن
یری سیهدیر گوتو ور گوت ورن کوپلی اوغلی
من سنون هر زادو سیکیم یاخجی؟
ایندی دو سیهدیر هر پخ ییجاخسان یه ددونان
گوت ورن قورومساخ
TÜRK MILLATI YAŞASIN

0 ❤️

2016-12-17 14:52:29 +0330 +0330
نقل از: Arrow11 چون خیلی دوس داری ویژه به نظر بیای جوابتو ویژه میدم.

یه ضرب المثل قدیمی هست که میگه وقتی شهر شلوغ بشه قورباغه هم هفتیر میکشه ولی ظاهرا تو این سایت برعکسه و وقتی سایت خلوت بشه بعضیا ششلول بند میشن.

تا حالا تو سایت ازت کسشعر زیاد دیدم و قسمت جالب مطالبت برام این بوده که چون قدیمیای سایت دیگه نیستن خودت رو بابا بزرگ میدونی و توهم ریش سفیدی سایت رو زدی و فکر میکنی باید تو هر مسئله ای دخالت کنی و متاسفانه امر برات مشتبه شده که هرچی تو بگی درستش همونه. بیدار شو دیگه بابا صبح شده.

چقده این بچه جقله ها وطنپرستن اونم از نوع هندی و آبکی ?

بچه جقله ؟؟؟؟؟ خخخ نمکدون کاش قبل نوشتن عقلت میرسید اول یه نگاه به پروفایل من و یه نگاه هم به شناسنامه خودت بندازی

خوبه که یه جنگ دیگه راه بندازن به قدر کافی وطنپرست هالو پیدا میشه که زود رگ گردنش باد کنه و بره خودشو به کشتن بده ?

اگه خدای نکرده جنگی اتفاق بیفته من ترجیح میدم یه وطن پرست هالو باشم به جای اینکه مثه تو وطن فروش فراری از کشور و پناهنده باشم.

ترجیح میدم جنازه ام رو خاک کشور خودم بیفته تا تن لشم کارتن خواب کشورای دیگه بشه. (البته اصلا ازت انتظار ندارم حرف و حسمو درک کنی)

یادش بخیر ما بچه بودیم میگفتن “ارتش بیست میلیونی”!!!(حالا جمعیت اونموقع چهل و خورده ای میلیون بود!)،انگار حرفشون درست بود و میدونستن چند درصد از این جمعیت هالو و زودباورن ?

الان ینی منم شدم بسیجی؟؟؟ ظاهرا خیلی شوتتر از اونی هستی که فکر میکردم. بابا یه چی بگو که بگنجه حداقل. 🙄

اگه کسی یه نگاه به تاپیکام بندازه هر چقدر هم نفهم باشه دیگه اینو میفهمه که من خودم مخالف سرسخت حکومتم

پسر جون،حق داشتن یه زندگی بهتر حق هر کرد،بلوچ و آذریه.وقتی حکومت به این مردمان شریف توهین میکنه،اذیتشون میکنه،شهروند درجه دو حسابشون میاره طبیعیه که اونها دلسرد بشن از این مملکت

ولی تا دهنتون رو باز میکنین میگین توهین کردن، میشه این توهینها رو واضح بگین تا دربارش صحبت کنیم؟

مثلا کدوم قوم رو شهروند درجه یک حساب کرده که آذری شده درجه 2 ؟

اگه حکومت مرکزی حقشون رو میخوره باید با اقوام دیگه متحد بشن و حقشون و بگیرن یا بذارن فرار کنن؟

به نظرت بی عرضگی نیست تو کشور خودش نتونه حقش رو بگیره در عوض بره همون حق رو از کشور دیگه گدایی کنه؟

من نمیدونم شماها چرا انقد بی بخار شدین که هیچی رو عار نمیدونین (البته راستشو بخوای میدونم چرا و آخر پست میگم)

مگه این ملت چی میخوان؟!کمی رفاه،درس خوندن به زبون خودشون،زندگی کردن با فرهنگ خودشون.شما هم عوض اینکه اسلحه ت رو به سمت اون آذری که دلش میخواد با هم زبونای آذری خودش در جمهوری آذربایجان یکی بشه و رفاه اونها رو میبینه و غبطه میخوره و دلش میخواد جزئی از دنیای آزاد باشه و کسی بهش برچسب تروریست نزنه نشونه بگیری بسمت جمهوری اسلامی نشونه بگیر

هر کی از حکومت مرکزی کشورش دلخور بود باید یه چاقو برداره اون قسمت خودش رو از رو نقشه ببره بگه این مال من و من شما رو نمیخوام؟

اگه عرضه داره بیاد حقش رو از حکومت مرکزی بگیره و کشور خودش رو طوری آباد بکنه که بقیه حسرت کشور اون رو بخورن. این هنره نه آویزون شدن از خایه یه کشور دیگه که همیشه هم بهت به چشم یه طفیلی نگاه کنن.

عرضه گرفتن حقشون رو ندارن؟ این وضعیت رو نمیتونن تحمل کنن؟ هرررری ، راه باز و جاده دراز

وقتی پای تمامیت ارضی ایران باشه فرقی برام نمیکنه طرف مقابلم آذری باشه یا غیر آذری. خوبه پست اولم نوشتم حتی برادر خودم.

پان تورکها انسانهای شریف و غیوری هستن که شکوه و عظمت آذربایجان و زندگی بهتر برای هر آذری رو میخوان و تعدادشون هم به هیچ وجه انقدر کم نیست که شما فکر میکنید.شما جمهوری آذربایجان رفتید؟!پیشرفت اونجا رو دیدید؟!سرمایه گذاری خارجیها تو اونجا رو دید؟!

تو فکر کنم اصلا پست اول منو نخونده شیرجه زدی تو بحث نه؟

گل پسر من خودم آذریم و خیلی بیشتر از اینایی که ادعای استقلال میکنن رو آذربایجان تعصب دارم، همه قوم و خویشم آذربایجان هستن و جالبه که همین دیروز از سفر آذربایجان برگشتم، اونوقت تو که معلوم نیست تا حالا برا مسافرت هم اونور رفتی یا نه داری آذربایجان رو برا من معرفی میکنی؟ (dash)

باکو هم خدمتت عرض کنم که هم فامیل دارم و هم بعد فروپاشی شوروی جزو کسانی بودم که بدون پاسپورت از رود ارس رد شدیم رفتیم و بعد اونم سالی تقریبا یه بار رو رفتم.

**مگه مردم جمهوری آذربایجان و آذریهای خودمون از نظر نژادی و زبانی با هم فرق دارن؟!اینا تا دویست سال پیش با هم یکی بودن. **

تا دویست سال پیش که باهم بودن اسم کشورشون چی بود؟ آذربایجان یا ایران؟

یه جوری میگی انگار آذربایجان از اول یه کشور مستقل بوده و ایران حمله کرده و یه قسمتش رو اشغال کرده.

قبل از شما بچه های کم سن و سال و کم تجربه و ناآگاه و احساساتی به من چرت و پرت بگید باید بگم که من خودم کلی به این مملکت خدمت کردم،خودم رگ آذری دارم،خانواده و فامیل من برای این مملکت جنگیدن و خیلی وطنپرست تر از شماها هستم

آقا شما با زبل خان نسبتی داری؟ (زبل خان اینجا، زبل خان اونجا، زبل خان همه جا)

یه جا میگی کرمانی هستی، یه جا میگی قزوینی هستی ، الانم شدی آذری؟

اشتباه نکنم یه بار با یه کاربر دیگه سر معنی چندتا لغت انگلیسی بحثت شده بود گفتی بیشتر عمرت رو اونور گذروندی، عایا اونور به مملکتت خدمت میکردی؟

در نهایت جناب موفو اگه دردت گلوبالیستیه ، اگه طرفدار گلوبالیستها هستی ، اگه … به خودت مربوطه ولی لطفا آذری جماعت رو آلت دست خودتون نکنین.

1-به پروفایلت نیگا نکرده بودم،حالا که دیدم فهمیدم بابا بزرگی ?
2-شما اگه 400 سالتم بود ما بچه جقله حسابت میکردیم آخه مث بچه جقله احساساتی شدی ?
3-چهار بار رفتم باکو در 15 سال گذشته.مث شما هر سال نرفتیم ولی چون با فاصله رفتیم بیشتر متوجه پیشرفت مملکتشون شدیم
4-نمیخوایم ویژه بنظر بیایم،“ویژه” هستیم .چون جزو چند کاربر “VIP” هستیم.
5-والا ما جایی نگفتیم کرمونی هستیم،مادربزرگام یکیشون تبریزی بود اون یکی آستارایی،پدر بزرگام هم یکیشون قزوینی بود یکی دیگه تهرونی الاصل
6-هی وطن وطن میکردی گفتم لابد مث بسیجیا تنت میخاره واسه تیکه پاره شدن ?
7-چه خوشت بیاد و چه نیاد عاقبت و سرنوشت این مملکت تجزیه شدنه.دیر و زود داره سوخت و سوز نداره!
8-بخوای نخوای خوشت بیاد نیاد ما خیلی حالیمونه. هر جا دلمون بخواد نظرمونو مینویسیم و هر چی هم دلمون بخواد مینویسیم
9-ما بیشتر عمرمو اونو گذروندیم؟!ما همه عمرمونو تو تهرون گذروندیم.با خارجیا از لحاظ کاری و شغلی ارتباط دارم
10-خوب ملتو سرکار گذاشتی با این تاپیکت ?
11-پدر جان،برو کنار بزا باد بیاد ?

0 ❤️

2016-12-17 14:52:47 +0330 +0330
نقل از: ID_4862532 اخه احمق تویی که مایه ننک تورک ها هستی بی شرف تو هنوزم‌هنوزه نمیدونی نژادت نژاد ترک هست و آریایی نیستی احمق؟ تا دتیا دنیاست ترک هم زنده هست و پایدار خواهد ماند تویه احمق اومدی میگی من آذری ام خبر نداری مغزتو با این کسشعرا پر میکنن تا دم به دم بهت توهین کنن و وقتی هم زبان باز کردی بهت بگن تو ایرانی نیستی و تاریخ تو ۱۰۰ ساله هست و تو هم مث اسکولا هیچ حرفی نداشته باشی که بگی در حالیکه از زمان ممد رضا شاه شاسکول تا الان دارن به ترک های ایران مدام توهین میکنن و میخوان با شست و شوی مغزی کیه گوه هایی مثل تو تاریخ و فرهنگ ۷۰۰۰ساله تو از بین ببرن. حتی بیشترین هزینه آموزش ظبان فارثی تو آزربایجان گذاشته شده اینو بدون که ترک ترک هست و ترک باقی خواهد ماند من جدایی طلب نیستم اما خواستم بهت یاد اوری کرده باشم که ترک ترکه . و اینکه میگن آزربایجان یا جای دیگه صرفا اسم مکانه مثل ترک های ترکمنستان یا ترک های قزاقستان و بقیه ترک ترک هست و هیچوقت هم تو سری نمیخوره از کجا معلوم تو هم یکی از اون کوروش پرستای سلطنت طلب حروم زاده باشی و اومدی اینجا این کس شعرا رو میگی یا آسلیمه شده هستی چطور شده که احمقای فارس وقتی خواستن به ما توهین کنن گفتن ترک وقتی هموطن خطاب میکنن بهمون میگن آزری؟ خب اصلا هر ادم احمقی میبینه که یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست از همین جا هم اعلام میکنم که پاینده باد ملت تورک چه در عیران و چه در هر کجای جهان... تورک تورکدی ترک قالیب یاشیاجاخ.

مغز تو و امثال تورو شست و شو دادن
یه نگاه کن ببین چندتا شهید ترک داره این مملکت که از آذربایجان به جنوب رفتن تا خلیج فارس رو همیشه فارس نگه دارن
اما یه مشت بی غیرت مثل تو شرف ترک ها رو زیر سوال بردن و خلیج عربی رو داد زدن
این خاک ایرانِ آریایی هستش و همیشه آریایی میمونه با تمام قومیت هاش ترک کُرد لُر بلوچ فارس گیلک و مازنی و…
امثال توام که دوس دارن از مال اعراب بالا برن تو این مملکت جایی ندارن چون شماها با این تفکر که ایرانی نیستین فقط دارین خون کسایی رو که واسه این خاک جون دادن پایمال میکنین

1 ❤️

2016-12-17 15:09:19 +0330 +0330
نقل از: ID_4862532 اگر سن تورک اولسان کی دئیرسن من یاقینیم وار گره بو یازینی اوخویوب و اونا بیز جاواپ گوندرسن من سیگیم سنین هر طادو کی گلدین بوردا تورکلره توهین الماغا اگر سنین شرفین اولسیدی ایت کیمین فاشیسیم فاسلارین گوت ورن چیلیغین المزدین اله معلومدو کی اولارین سیکین گمیریسن یری سیهدیر گوتو ور گوت ورن کوپلی اوغلی من سنون هر زادو سیکیم یاخجی؟ ایندی دو سیهدیر هر پخ ییجاخسان یه ددونان گوت ورن قورومساخ TÜRK MILLATI YAŞASIN

فعلا گت گوتون ور گوی داشاخلارین یکلسین سورا گل اوسدور باشینا.

بونان گاباخکی یدیغین پوخوندا جوابینا سورا سیچارام آغزان.

3 ❤️

2016-12-17 15:22:52 +0330 +0330

جای بهتری برای این حرفات پیدا نکردی؟ شما و امثال شما 100 ساله حق و حقوق یک ملت را انداختین زیر پاهاتون و دارین لگد مالش میکنین تا اومدن حرف بزن بهشون گفتین پانترک ! اگه خواستن زبان مادریم و احترام به هویتم و گذشته پرافتخارم پانترکیست پس بدان همه ملت آزربایجان پانترک هستش. الان تو چارچوب قانونی که براساس آن یک کشور 80 میلیونی را بباد دادین حقمونو میخاییم اگه در چارچوب همون قانون فاشیستی خودتون حقمونو ندین بلایی سرتون خواهیم آورد که اون سرش ناپیداست. در ضمن ما ترکیم نه آزری. آزربایجان نام خاک ماست نه ملیتمان.

0 ❤️

2016-12-17 15:38:06 +0330 +0330
نقل از: پسرارومیه

جای بهتری برای این حرفات پیدا نکردی؟ شما و امثال شما 100 ساله حق و حقوق یک ملت را انداختین زیر پاهاتون و دارین لگد مالش میکنین تا اومدن حرف بزن بهشون گفتین پانترک ! اگه خواستن زبان مادریم و احترام به هویتم و گذشته پرافتخارم پانترکیست پس بدان همه ملت آزربایجان پانترک هستش. الان تو چارچوب قانونی که براساس آن یک کشور 80 میلیونی را بباد دادین حقمونو میخاییم اگه در چارچوب همون قانون فاشیستی خودتون حقمونو ندین بلایی سرتون خواهیم آورد که اون سرش ناپیداست. در ضمن ما ترکیم نه آزری. آزربایجان نام خاک ماست نه ملیتمان.

چه حقی ازتون ضایع شده؟
اسم خاکتون ایرانه ایراااااان
و ملیت و زبونتون قابل احترام مثل بقیه قوم ها

0 ❤️

2016-12-17 15:48:58 +0330 +0330
نقل از: anna-m20 کلا همه ی پانها مایه ننگ هستن ،پانترک ، پان لر ، پان کرد ، پان گیلک ، پان فارس ، و و و .....

?

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «