پردمو خودم زدم و اولین سکسم

1392/07/04

سلام دوستان
الان که دارم مینویسم تا حالا با 7نفر سکس داشتم وتجربیات بی نظیری دارم که اگه خوشتون بیاد تعریف میکنم
خودم وقتی بهشون فک میکنم لذت میبرم
من سکس رو با همجنسبازی از سن بلوغ یعنی حدودا 13 سالگی تجربه کردم…
بعد از اون جسارت پیدا کردم و با دو تا از دوس پسرام لا پایی و لب گرفتم
و مدتی بعد از دیپلم تصمیم گرفتم که پردمو بزنم
دلم میخواست خودم اینکارو بکنم
چون خودارضاییم زیاد بود و دیگه از مالیدن چوچوله لذت نمیبردم
یه روز رفتم حموم وتازه یاد گرفته بودم برای تنوع توی لذت بردن یه چیزایی توی کونم بکنم که حسه خوبی بهم میداد
البته کوچیک بودن
ولی یه روز یهوتصمیم گرفتم انگشتمو بکنم توو
و اینکارو آروم کردم که دیدم یهو خون اومد…
یه لحظه انگار سبک شدم
انگار یه بار سنگینو از روی دوشم گذاشتن پایین …یه حسه خیلی خوب بود.حسه آزادی. تمام دنیا ساده شد برام انگار
حسه بی نظیری بود در کل البته همراه با شوک …چون من توی خانواده ی ظاهرا مذهبی بزرگ شدم که اون موقع دوس پسر داشتن رو خیلی بد میدونستن وای به حال پرده نداشتن…
همیشه همه مواظبم بودن رفت و آمدامو تلفنامو چک میکردن که مبادا دست از پا خطا نکنمو دوس پسر داشته باشم و نهایتا طرف گولم بزنه پردمو به با د بدم دریغ ازینکه حدس بزنن من خودم اینکارو میتونم بکنم
به هر حال بعد از مدتی که انگشتامو توی کس جدیدو بی پردم میکردم تصمیم گرفتم سکس با کیر رو هم تجربه کنم
البته ناگفته نمونه که همچنان از رابطه با عشقم(فا…) که همجنسم بود خیلی لذت میبردم و هنوز هیچ پسری نتونسته در اون برام لذت بخش باشه ولی خب مدتی بود فا… ازم دور بود و منم تصمیم گرفتم با یکی از پسرایی که توی چت باهاش آشنا شده بودمو راجع به سکسکم با فا… براش گفته بودم قرار بزارم
این بود که توی میدونه ونک باهاش قرار گذاشتم اسمش سینا بود
رفتیم خونش
یه سوئیت خوشگل که یه تختخواب وسط بود و یه طرف اتاق آینه بود چون اون زیبایی اندام کار میکرد
اول نشستیم روی مبل و دستشو انداخشت روی شونمو با موهام بازی کرد من خیلی خجالت میکشیدم
بهم گفت چقدر موهات بامزس
اونموقع دم اسببی موهامو بسته بودم بهم گفت راحت باش …من دکمه های مانتومو باز کرده بودم ولی خجالت میکشیدم خودم مانتومو درآرم آخه این اولین بار بود توی موقعیتی فقط برای سکس قرار میگرفتم
بالاخره سینا بعد از یه خورده حرف زدن و لمس شونم مانتومو کمک کرد درآرم
و منم یه تاپ پوشیده بودم
گفت بیا بشینیم روی تخت دیگه حتی روم نمیشد ببوسمش
با اینکه قبلا اینکارو با دوس پسرام کرده بودم
همینطور که داشتم باهاش حرف میزدم بهم حمله کردو لبامو خورد انقدر ادامه داد تا منو خابوند روی تخت بعده چند دقیقه لب و گوشامو خوردن تاپمو درآوردو سینه هامو خورد
بعد من اومدم روشو بازم لب گرفتتم تا اینکه به شلوارش اشاره کرد که درش بیارم
منم درش آوردمو همزمان اونم زیپ شلوار منو باز کرد
و بلافاصله شرتمو درآورد من با کلی خجالت خودمو جمع کردم که بهم گفت کیرشو بخورم منم تاحالا اینکارو نکرده بودم و
نتونستم براش ساک بزنم
ببخشید من دوست ندارم از داستان واقعی ام چیزی کم یا زیاد کنم ولی باید بگم که انقدر من معذب بودم که اون نیمه راست کرد و در نهایت فقط یکم تونست بکنه تووم و در نهایت هم آبش نیومد بنده خدا…
و این بود اولین تجربه سکس من که افتضاح بود …
میدونم خیلی باهال نبود ولی توی پست بعدی یکی از بهترین خاطرات سکسمو مینویسم براتون امیدوارم شما هم مثل من از یادآوریش لذت ببرید

42751 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-09-26 16:33:22 +0330 +0330

و من ا… توفیق ! انشاا…

0 ❤️

2013-09-26 19:18:20 +0330 +0330

وقتی نظرات زیر بقیه داستانارو میخوندم که میگفتن دروغکیه و اینا…فک میکردم حتما طرف یه جوری تابلو دروغ میگه من نمیفهمم
ولی دوست عزیز اینقدر حقایق عجیب هست که نمیدونید توی این مملکت چی داره میگذره
اگه دوران کودکی مو براتون بگم شاخ در میاریدو اصلا باور نمیکنید
من چون الان درمان شدم واین حالتهای عجیب غریب جنسی تا حدود زیادی کمرنگ شده برام دارم مینویسم وگرنه چند تا دختر میتونن بگن چی گذشته بهشون؟
اگه خواستی پیام خصوصی بده چیزایی بهت بگم که اگه واقع بین باشی فقط باورت میشه
الانم توی این سایت احساس میکنم دارم سنگینیه تجربه ها و اتفاقایی که برام افتاده رو با نوشتن کم میکنم
قضاوت راست و دروغ با شما

0 ❤️

2013-09-26 19:18:56 +0330 +0330

شما بعد از سیکلم میتونستی پردتو بزنی

0 ❤️

2013-09-26 19:34:58 +0330 +0330

من درکت میکنم کاش خونواده واطرافیان به جای کنترل رفت وآمد وتلفن کمک کنن که وقتی غریزه جنسبمون شروع به فوران میکنه به راه خطا نریم نمیشه که جلوی رودخونه رو با سد گرفت آخرش میزنه بالا وسدوخراب میکنه…بایستی کم کم هدایتش کرد به راه درست…مثل اینکه گشنت باشه درحد مرگ بعد بهت بگن حق نداری هیچی بخوری…مشکل اینه که پدرمادرامون با ما دوست نیستن وشرایطی فراهم نمیکنن که ما مشکلات بزرگی ازین قبیل رو باهاشون درمیون بذاریم …اصلا خودشون باید قبل اینکه کار به اینجا برسه پا پیش بذارن و راهنماییمون کنن…حرف زیاد دارم ولی ولش کن موفق باشی

0 ❤️

2013-09-26 19:57:24 +0330 +0330

خیلی کار خوبی کردی که پردتو زدی. کاش منم جسارتشو داشتمو این کارو میکردم. نه به خاطر سکس کردن. زیاد از سکس خوشم نمیادو ادم سردیم. ولی به خاطر اینکه میخوای اب بخوری خانواده میگن نه یه وقت پردت به باد میره. اصن با پرده بکارت حق نفس کشیدن نداری اینجا. پرده بکارت فقط جلو سکسو اینجا نمیگیره جلوی زندگی کردنو میگیره.
هیچ جا نمیتونی بری چیه یه وقت یکی گولت میزنه پردتو میزنه. تو نت نرو یه وقت یکی گولت میزنه پرتو میزنه. با پسر دوس نشو یه وقت پردت میره. با دوستات بیرون نرو پردت میره. مسافرت با دوستات نرو یه وقت پردت نرو. دوست پسرتو خونه نیار یه وقت پردت میره. عاشق نشو پردت میره. همش پرده پرده پرده. ااااااااااااه چیه این پرده بکارت. بابا خوب ممکنه یکیم بات سکس کنه پردت بره به درک ولی عوضش خیلی چیزا به دست میاری خیلی تجربه بت اضافه میشه. خیلی خوش میگذرونی. کاش منم این جسارتو داشتم

0 ❤️

2013-09-26 20:06:24 +0330 +0330

موافق نیستم
درسته نجابت به داشتن پردت نیست اما چیزهایه دیگری هست که نمیدونی و بهتره ندونی

0 ❤️

2013-09-26 20:15:32 +0330 +0330

Seyad arab
به نظرت احترام میزارم گرچه تعصبی نوشتی…
خدا میدونه 30 سال دیگه نسل ما و جامعه ما رو چه آدمایی تشکیل میدن…
ولی فرناز عزیز یه جورایی به مامانیا حق بده چون که نمیدونن که الان با 2 میلیون میشه عین روز اولش با لیزر پرده رو ترمیم کرد
و نمیدونن که چقدر آمار جراحی توو ایران بالاست…
و از طرفی ته تهش بعد ازینکه به فکر آبروشون باشن به فکر خودتن
درسته من تجربیات لذت بخشی داشتم
ولی رنجی که کشیدم توی این سالها به اون لذتش نمی ارزید
خدا میدونه که توی ازدواجم چه تاثیراتی خواهد گذاشت
با اینکه دوساله تحت درمانم …و سکس رو ترک کردم
برای همتون آرزوی خوشبختی میکنم
و با استقلال و رفتارتون نشون بدید که دیگه حق انتخاب با خودتونه که میخوایید چیکار کنید و چه راهی رو برید…

0 ❤️

2013-09-26 20:20:27 +0330 +0330

منظورتو نمیفهمم

0 ❤️

2013-09-26 20:25:28 +0330 +0330

همین ترس از به باد رفتن پرده تا بحال پاک نگرت داشته و.گرنه معلوم.نبود الان کجا بودی

0 ❤️

2013-09-26 20:27:41 +0330 +0330

[quote=NAZI1939]روزی میرسه که دیگه تمام دختران ایرانی موقع ازدواج بدون پرده هستن
منظورم 25 سال آینده ست
اما حیف که دیگه من پیرم
روزی میاد که خود دختر به دوست پسرش پیشنهاد سکس از جلو میده
درست مثل فیلم های هالی وودی[/quote]
الانم قسمت بی پرده بودن خیلی زیاده فقط نمیشه آمار گرفت…اصلا میری پیش روانشناس یا حتی مشاور دانشگاه بهت معرفی میکنن برای جراحی الان دکترای داخلی هم جراحی میکنن

0 ❤️

2013-09-26 20:28:45 +0330 +0330

یه دفه گفتم بحث سکسای بعدش نیست. تا میای حرف از پرده ی بکارت بزنی که مثل زندانه همه فکر میکنن به خاطر این میگیم که نمیتونیم سکس کنیم. نه این طور نیس. چه بسا اصن من ادم سردی باشمو از پسرو سکسم خوشم نیاد ولی همونطور که گفتم پرده بکارت جلو سکسو نمیگیره جلو زندگیو میگیره.
در ضمن دقیقا فقط به فکر ابروشونن و اصلا به فکر خودت نیسن. حتی میگن بمیری بهتر از اینه که پرده نداشته باشی و این اغراق نیس بلکه عین واقعیته

0 ❤️

2013-09-26 20:30:50 +0330 +0330

[quote=sexy.esf]همین ترس از به باد رفتن پرده تا بحال پاک نگرت داشته و.گرنه معلوم.نبود الان کجا بودی[/quote]
تعریف شما از پاکی بکارته؟میدونید الان چقدر دختر محدود که جرات نکردن قبل ازدواج رابطه داشته باشن منتظرن تا ازدواج کننو برن با خیال راحت رابطه داشته باشن؟؟؟
معیار پاکی به نظر من میزان صداقت و تعهد هر شخصه

0 ❤️

2013-09-26 20:32:01 +0330 +0330

[quote=sexy.esf]همین ترس از به باد رفتن پرده تا بحال پاک نگرت داشته و.گرنه معلوم.نبود الان کجا بودی[/quote]
شما به من بگو معیار پاک بودن چیه؟

0 ❤️

2013-09-26 20:33:25 +0330 +0330

[quote=فرناز20]یه دفه گفتم بحث سکسای بعدش نیست. تا میای حرف از پرده ی بکارت بزنی که مثل زندانه همه فکر میکنن به خاطر این میگیم که نمیتونیم سکس کنیم. نه این طور نیس. چه بسا اصن من ادم سردی باشمو از پسرو سکسم خوشم نیاد ولی همونطور که گفتم پرده بکارت جلو سکسو نمیگیره جلو زندگیو میگیره.
در ضمن دقیقا فقط به فکر ابروشونن و اصلا به فکر خودت نیسن. حتی میگن بمیری بهتر از اینه که پرده نداشته باشی و این اغراق نیس بلکه عین واقعیته[/quote]
فک کن یه روز بیا خونه و بگی مامان من بکارتمو از بین بردم و یه حساب باز کردم که توش 2 میلیونه که هر وقت اراده کردم برم جراحی کنم…دیگه نگرانم نباشید…

0 ❤️

2013-09-26 20:36:15 +0330 +0330

معیار پاکی حتما اینه که ادم بیاد به فامیلش بگه فک کن همو نمیشناسیم بیا با من بخواب هان؟ بعدم از اون طرف به دختر خالم پیشنهاد بدی و… همینطور بقیه دخترای فامیل اره؟ ببین کی از پاکی حرف میزنه!

0 ❤️

2013-09-26 20:40:19 +0330 +0330

fori lll
اون وقت مامانم سرمو میبره بابامم سکته میکنه و میمیره
nazi
چن دفه بگم بحث سکس کردن نیس. بحث فشارو کنترل از طرف خانواده واسه کارایی به جز سکسه. مثلا بیرون رفتن با دوستای دخترت

0 ❤️

2013-09-26 20:43:53 +0330 +0330

[quote=فرناز20]معیار پاکی حتما اینه که ادم بیاد به فامیلش بگه فک کن همو نمیشناسیم بیا با من بخواب هان؟ بعدم از اون طرف به دختر خالم پیشنهاد بدی و… همینطور بقیه دخترای فامیل اره؟ ببین کی از پاکی حرف میزنه![/quote]
فرناز جان صحبتم خطاب به تو نبود به این دید پسرا بود که بکارتو نشانه پاکی میدونن

0 ❤️

2013-09-26 20:47:37 +0330 +0330

[quote=fori lll][quote=فرناز20]معیار پاکی حتما اینه که ادم بیاد به فامیلش بگه فک کن همو نمیشناسیم بیا با من بخواب هان؟ بعدم از اون طرف به دختر خالم پیشنهاد بدی و… همینطور بقیه دخترای فامیل اره؟ ببین کی از پاکی حرف میزنه![/quote]
فرناز جان صحبتم خطاب به تو نبود به این دید پسرا بود که بکارتو نشانه پاکی میدونن[/quote]
عزیزم صحبت منم خطاب به تو نبود! به همون اقای سکسی اصف بود

0 ❤️

2013-09-26 20:51:01 +0330 +0330

پاکی به حساب میاد من میگم پرده یه حس ترس تو دخترا ایجاد میکنه که این حس ترس اگه ریخته بشه روحیت بعد از مدت زمانی بهم.میریزه
اگر من به دختر خالت پیشنهاد دادم هدفم سکس نبوده بلکه.واقعاً دوستش داشتم و اون شب فقط قصدم محک زدن تو بود و بس و میشه بگی من با کدوم یک از دختران فامیل رابطه داشتم یا پیشنهاد دادم که خودم بی اطلاع هستم؟
فرناز حرف هات به ظاهر پخته به نظر میرسند اما من احساس میکنم در باطن واقعاً کودکی

0 ❤️

2013-09-26 20:54:20 +0330 +0330

[quote=شبهای روشن]داری تند میری دختر !!! ترمز کن !!! یروز نشه طعمه و شکاری آسونی واسه هرزه های خیابونی بشی/سکس روانتو بهم میریزه هیچی مث معصومیت و هزار راه نرفته نیست .
برایت نایتز میگه نرو نکن / بمون تو خونه و بینشون بمون تو این خزون / بجون نیمه جونت رحم کن/ این از من کمترین بشنو /رحم کن / تورو بخدا رحم کن و برگرد/[/quote]
چقدر شعر قشنگی بود…خوانندشو مینویسید به انگلیسی؟

0 ❤️

2013-09-26 21:01:48 +0330 +0330

سکسی اصف بی خیال فعلا خودت از کارای خودت بیشتر خبر داری.
نازی حالا من خلاصه میگم تو بگیر دیگه. مثلا من میتونم هر موقع هر جاییو که اراده کردم با دوستای دخترم برم؟ میتونیم بریم باغ؟ میتونیم بریم مسافرت؟ نه چن تا دختر برن بیرون که چی بشه؟

0 ❤️

2013-09-26 21:03:59 +0330 +0330

[quote=behruz2000000]بکارت یکی از نشونه های پاکیه و نه دلیل قطعی. کسی نگفت کسی که باکره نیست ناپاکه. بحث رو عوض نکن خواهشا. اگه دختری وفا و تعهد و صداقت داشته باشه در درجه اول نسبت به خودش و اندامش وفادار و متعهد میمونه و دستی دستی بکارتشو زایل نمیکنه. بحث سر اینه که شما هدفت از درج این تاپیک چیه ؟ حرفت مثل اینه که من خدا رو قبول ندارم اما دلم پاکه. به روح اعتقاد ندارم اما روحم پاکه.
اخه آدم رانی و ساندیس باز کرده رو میخوره یا رانی و ساندیس پلمپ رو ؟ تاز هاین رانیه. چه برسه به کوس.
هدف نویسنده ی این تاپیک اشاعه ی فحشاست…[/quote]
ولی من این قضیه رانی و ساندیسو نفهمیدم یه مختصر بازش میکنی؟

0 ❤️

2013-09-26 21:09:41 +0330 +0330

[quote=fori lll][quote=sexy.esf]همین ترس از به باد رفتن پرده تا بحال پاک نگرت داشته و.گرنه معلوم.نبود الان کجا بودی[/quote]
تعریف شما از پاکی بکارته؟میدونید الان چقدر دختر محدود که جرات نکردن قبل ازدواج رابطه داشته باشن منتظرن تا ازدواج کننو برن با خیال راحت رابطه داشته باشن؟؟؟
معیار پاکی به نظر من میزان صداقت و تعهد هر شخصه[/quote]
کاملن درسته.
و تازه این تعهد بعد از وقوع یک رابطه (حالا ازدواج یا ریلیشن شیپ ) شروع می شه. .

0 ❤️

2013-09-26 21:14:55 +0330 +0330
fhh.png
0 ❤️

2013-09-26 21:23:47 +0330 +0330

[quote=fori lll][quote=behruz2000000]بکارت یکی از نشونه های پاکیه و نه دلیل قطعی. کسی نگفت کسی که باکره نیست ناپاکه. بحث رو عوض نکن خواهشا. اگه دختری وفا و تعهد و صداقت داشته باشه در درجه اول نسبت به خودش و اندامش وفادار و متعهد میمونه و دستی دستی بکارتشو زایل نمیکنه. بحث سر اینه که شما هدفت از درج این تاپیک چیه ؟ حرفت مثل اینه که من خدا رو قبول ندارم اما دلم پاکه. به روح اعتقاد ندارم اما روحم پاکه.
اخه آدم رانی و ساندیس باز کرده رو میخوره یا رانی و ساندیس پلمپ رو ؟ تاز هاین رانیه. چه برسه به کوس.
هدف نویسنده ی این تاپیک اشاعه ی فحشاست…[/quote]
ولی من این قضیه رانی و ساندیسو نفهمیدم یه مختصر بازش میکنی؟[/quote]

ساندیس و رانی،یا… !مساله این است!
ویلیام شکسپیر

0 ❤️

2013-09-26 21:24:05 +0330 +0330

[quote=شبهای روشن]نه دختر معصوم من معلم دینی دبستانتون نیسم . دلم واسه معصومیتتون میسوزه که دارین ارزون میفروشینش.
لامصب / خواهر آبجی خانم کوچولو مگه بی کسی چشه تنهایی چشه تنها موندن چشه که میخوای خودتو نابود کنی چرا صبر نمیکنی تا یه شخص مناسبی که دیدی به خاسگاریت بیاد و مهرتو محبتتو بهش بدی . محبتی که بکره دست نخوردس پاکه عاشق معصوم پره لبریزه بی انتهاس بی نهایته بی نشونه گمه / عیب نداره / اون طرف اگه ندیدت نخواستت تو رو کم دید عشقتو وجودتو تو کم نیار بهش ثابت کن بگو خدا هست بیا تو کل بخدا کنیم / درست میشه اگه مشکل مای هست اگه هزار جور مشکل هست درست میشه بیا بخدا پناه ببریم
از شما دخترا دل گیرم تنها چیزی که یاد نمیکنید و دلواپسش نیستید خداست یه بار تو رابطه هاتون اسم خدارو نمیارین/[/quote]

واسه اینکه اینقدر بابت رفتار تعصبی و بی محبت خونواده هامون آزار دیدیم که با یه محبت کوچولو خودمونو میبازیم … خانوادمون بجای اینکه مارو آگاه کنه بگه چه بلایی سرمون میاد بعدش و چه بهایی رو باید بپردازیم و اول از همه نیاز ما به توجه و محبت رو تامین کنن نگران آبروی خودشوننو دودستی چسبیدن مارو…حسه خوبه آزادی که بعد از از بین رفتن پردم داشتم بانگار تمام رنجی که از محافظت های شدید و آازاردهنده ی خانوادم رها شدم…من اصلا اون موقع به سکس علاقه نداشتم با همجنسم بیتر نیاز عاطفی مونو تامین میکردیم…یه جورایی عاشق هم بودیم…البته عشق کودکانه…و همین ترسی که توو وجودمن انداختن باعث شد من بیشتر به سمت اینکاربرم

0 ❤️

2013-09-26 21:30:39 +0330 +0330

[quote=behruz2000000]جواب همتونو دادم. تک تک شما ها رو. جوابتون رو دادم. دارید فرافکنی میکنید.
نمیخام فحش بدم. اما کسی که از بی حیایی و فحشا دفاع میکنه حروم زاده است. شک نکنید…[/quote]
خیلی جالبی :)) :))
چن سالته عمو؟

0 ❤️

2013-09-26 21:31:38 +0330 +0330

[quote=behruz2000000]قصدت رو از تخریب کردن من میدونم. من خونم کرجه اما 90 درصد روزم رو تهران هستم. منظور از تهران همون کرجه. کرج و تهران یکی هستن. گفتم تهران چون داهاتیایی مثل شما هنوز نمیدونین کرج کجاست.
برو بمیر.
خودشو جر داده که مثلا مچ منو بگیره.[/quote]
تو مطمئنی شهری هستی؟؟؟ مدرسه رفتی بابا جون؟ داهاتیایی؟؟؟ (فرزندم ،“دهاتی” درسته با لهجه ننویس!) در ضمن من اگرم دهاتی باشم -که نیستم- افتخار می کنم که با یه آدم فهیم و با کلاسی مثل تو همشهری نباشم!
خوش گذشت!!!

0 ❤️

2013-09-26 21:47:35 +0330 +0330

[quote=behruz2000000]جواب همتونو دادم. تک تک شما ها رو. جوابتون رو دادم. دارید فرافکنی میکنید.
نمیخام فحش بدم. اما کسی که از بی حیایی و فحشا دفاع میکنه حروم زاده است. شک نکنید…[/quote]
اولن که کجای این تاپیک بحث دفاع از بی حیایی و فحشا مطرح بود؟ یه دختری تجربه ی خوب یا بد شخصی خودش را به اشتراک گذاشته بود. مگه به دیگران هم توصیه کرده بود اینکارو انجام بدن؟ دومن این تعاریف مسخره و سطحی و جزمی که شما و امثال شما از مسائلی مثل فحشا دارید از اساس غلطه . چون مسائلی مثل این که در حیطه ی اخلاقیات قرار می گیرند همه مسائلی نسبی هستند . یعنی به تناسب فرد با فرد فرق می کنند و به همین دلیل ساده قابل قضاوت نیستند و فقط خود فرد می تونه درباره خودش قضاوت کنه. و سومن من اگر هم حروم زاده باشم بازم افتخار می کنم که با حلال زاده ای مثل تو در یک کفه ترازو قرار نگیرم! جناب آقای تستر طهارت مولد!
عزیزم روانشناسها و روانپزشکها برای رفع مشکل امثال تو درس خوندند ! باور کن !!!
راستی خوب شد نمی خواستی فحش بدی؟!! در شهر ! شما "حروم زاده " نوعی تعریف و تمجید محسوب می شه؟؟؟؟
بازم خوش گذشت!!!

0 ❤️

2013-09-26 21:48:46 +0330 +0330

[quote=samank]چند خط اول رو که خوندم با خودم شرط بستم که الان دیگه تو نظرات درک و خانم مارپل و شرلوک هلمز و سایر کارآگاهان شهوانی با کشف رابطه ی تو با سیا و موساد و اتاق فکر صهیونیست پرده دری کرده اند. چیزی که تو شهوانی هرگز کمبودش احساس نمیشه کون باهوشه(smart ass). ولی خدا رو شکر، زیاد فحش بارونت نکردن. لطفاً کسانی را که فحاشی میکنند را با فرستادن لینک پست و متن پست برای کاربر ادمین بفرستید و جواب ندهید و از ادمین بخواهید که برخورد کند. به این ترتیب کاربران فحاش حساب کار دستشون می آید.

حرفهات خیلی شیوا و دوست داشتنی بود. از خوندنشون لذت بردم. یه جا گفته بودی که “با دو تا از دوس پسرام لا پایی و لب گرفتم” که شاید بهتر بود میگفتی “به دو تا از دوس پسرام لا پایی و لب دادم”.

ولی پستت رو خوندم برایم یک سوال مطرح شد. چرا دخترها خودشون این کار ازبین بردن پرده را خودشون نمیکنند؟ من میدونم که پسرهایی هستند که فتیش پرده زدن دارند، اما به استثنای اندکی فکر کنم اغلب از این کار بدشون بیاید حتی برای یکبار (نرم رو خودم در نظر گرفتم :D ). داشتن پرده دو بعد داره، یکی همون بحث ناخوشایند بودن دیدن خون بر روی کیر و دیگری تصور بدی که پسر طرف مقابلتون ممکنه از شما تو ذهنش بوجود بیاید. پسره ممکنه این رو سادگی و خام بودن و متحجر بودن شما حساب کند و یا به خاطر بی تجربگی شما از شما زده شود.[/quote]

بالاخره یه نفر پیدا شد بدون جنگ و ملایم نظرشو بده…ممنون از اصلاح جملاتم…
با این نظرت حسه خوب یپیدا کردم هویجوری …

0 ❤️

2013-09-26 21:55:07 +0330 +0330

[quote=-7-seven][quote=behruz2000000]جواب همتونو دادم. تک تک شما ها رو. جوابتون رو دادم. دارید فرافکنی میکنید.
اولن که کجای این تاپیک بحث دفاع از بی حیایی و فحشا مطرح بود؟ یه دختری تجربه ی خوب یا بد شخصی خودش را به اشتراک گذاشته بود. مگه به دیگران هم توصیه کرده بود اینکارو انجام بدن؟ دومن این تعاریف مسخره و سطحی و جزمی که شما و امثال شما از مسائلی مثل فحشا دارید از اساس غلطه . چون مسائلی مثل این که در حیطه ی اخلاقیات قرار می گیرند همه مسائلی نسبی هستند . یعنی به تناسب فرد با فرد فرق می کنند و به همین دلیل ساده قابل قضاوت نیستند و فقط خود فرد می تونه درباره خودش قضاوت کنه. و سومن من اگر هم حروم زاده باشم بازم افتخار می کنم که با حلال زاده ای مثل تو در یک کفه ترازو قرار نگیرم! جناب آقای تستر طهارت مولد!
عزیزم روانشناسها و روانپزشکها برای رفع مشکل امثال تو درس خوندند ! باور کن !!!
راستی خوب شد نمی خواستی فحش بدی؟!! در شهر ! شما "حروم زاده " نوعی تعریف و تمجید محسوب می شه؟؟؟؟
بازم خوش گذشت!!![/quote]

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «