پست فطرتی بسیجی‌های کثیف در سواستفاده از مفاهیمی مثل دمکراسی، آزادی بیان، مؤدب بودن و...

1393/05/20

دوستان به قول خایه منی زیاد کشش نمیدم biggrin بسیجی‌‌های که میا‌‌ن و میگن فحاشی نکنید به عقاید ما احترام بذارید و از این حرفا دو هدف بیشتر ندارن

۱- عقیده‌ای که برای جون انسان ارزش قائل نیست رو میخوان براش احترام بخرن و خودشون به عقاید دیگه نه تنها احترام نمیذارن بلکه اون آدم با عقیده متفاوت رو بلافاصله میکشن . پس احترام به عقیده اینها نهایت حماقته.

۲- هی‌ میگن مودب باشید! چرا؟ چون میدونن که مودب بودن در مقابل کسانی که به ادب اصلا اعتقادی ندارن یعنی‌ گوسفند بودن و اطاعت محض. چون برای وایسادن در مقابل اینها اول باید عصبانی شد،غیرتی شد و حرکت کرد. پس اینا می‌رن سراغ ریشه و به بهونه ادب مخالف رو خلع سلاح روانی‌ می‌کنن. طرف به تمام زوایای زندگی‌ ما تجاوز کرده،میهنمون رو نابود کرده.اموالمون رو دزدیده، ناموسمون رو تو دبی حراج کرده، حیوانات،جنگل،دریاچه…همه چیز رو از بین برده بعد میگه فحشم ندین! چه برسه به اینکه بخواین حقتونو بگیرین! بعدم پول میده به یه خواننده جاکش به اسم معین که زر بزنه (عمر کمه صفا کن! به قطره اکتفا کن!)

دوستان بازم تاکید می‌کنم کیر سگ تو اسلام و مسلمین و به امید نابودی این آیین کثیف اهریمنی.

35296 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-08-11 14:58:20 +0430 +0430

بسیجیان کونی‌ عزیز دول رهبر! کجأیین؟ بیاین یه کم بحث کنین دیگه جاکش پدرا…

0 ❤️

2014-08-11 15:23:27 +0430 +0430

منم با شما موافقم تف برخدا و رسول اسلام و دین و موجودات تخیلی که وجود ندارن وای برمردمان بیماری که مملکت ایران رو سالها عقب بردن

0 ❤️

2014-08-14 09:33:21 +0430 +0430

[quote=titak]منم با شما موافقم تف برخدا و رسول اسلام و دین و موجودات تخیلی که وجود ندارن وای برمردمان بیماری که مملکت ایران رو سالها عقب بردن[/quote]
درود بر شما دوست فهیم و گرامی

0 ❤️

2014-08-15 13:14:16 +0430 +0430

به نظر من این بسیجی های جاکش ارزش بحث کردن رو ندارن !

0 ❤️

2014-08-16 01:16:46 +0430 +0430

کاری به بقیه ی حرفات درباره ی بسیجی و اینجور چیزا ندارم. فقط میخوام درباره ادب بگم.ادب تو برای هر کس مشخص نباشه برای من مشخصه چرا که در تایپکی که مربوط به داعش بود (همه هم میتونن برن ببینن و قضاوت کنن)من نظرمو میگفتم ولی تو از اونجایی که فهم نداشتی میومدی جواب نظر رو با توهین وفحش میدادی.کسی نمیگه گوسفند باش ولی چیزه که مشخصه اینه که وقتی یکی حرف میزنه جوابش باید با حرف زده بشه نه با توهین اینو بچه ی 7 ساله هم میدونه. پس خواهشا حرف از ادب نزن بی ادب.

0 ❤️

2014-08-17 10:40:10 +0430 +0430

[quote=arsalanwd]کاری به بقیه ی حرفات درباره ی بسیجی و اینجور چیزا ندارم. فقط میخوام درباره ادب بگم.ادب تو برای هر کس مشخص نباشه برای من مشخصه چرا که در تایپکی که مربوط به داعش بود (همه هم میتونن برن ببینن و قضاوت کنن)من نظرمو میگفتم ولی تو از اونجایی که فهم نداشتی میومدی جواب نظر رو با توهین وفحش میدادی.کسی نمیگه گوسفند باش ولی چیزه که مشخصه اینه که وقتی یکی حرف میزنه جوابش باید با حرف زده بشه نه با توهین اینو بچه ی 7 ساله هم میدونه. پس خواهشا حرف از ادب نزن بی ادب.[/quote]
ادب در مقابل جنایتکاران مانند گوسفند بودن در مقابل گرگان است. با دوستان مودب، با مسلمین مفاکات! ( یعنی‌ مسلمین رو به فاک میدیم!)

0 ❤️

2014-08-17 10:49:40 +0430 +0430

سلام من اومدم مباحثه کنم سوال بپرسید جواب بدم چون اصلا تاپیکتو نخوندم فقط دو تا شرط داره اولا کوتاه و مفید بگی و فحش ندی دوما چون به اینتر نت دسترسی دائم ندارم دیر به دیر جواب می دم پس فکر نکن کم آوردم(همین اول بگم بعدا شبهه نشه)

0 ❤️

2014-08-18 00:30:11 +0430 +0430

[quote=باید رید به اسلام][quote=arsalanwd]کاری به بقیه ی حرفات درباره ی بسیجی و اینجور چیزا ندارم. فقط میخوام درباره ادب بگم.ادب تو برای هر کس مشخص نباشه برای من مشخصه چرا که در تایپکی که مربوط به داعش بود (همه هم میتونن برن ببینن و قضاوت کنن)من نظرمو میگفتم ولی تو از اونجایی که فهم نداشتی میومدی جواب نظر رو با توهین وفحش میدادی.کسی نمیگه گوسفند باش ولی چیزه که مشخصه اینه که وقتی یکی حرف میزنه جوابش باید با حرف زده بشه نه با توهین اینو بچه ی 7 ساله هم میدونه. پس خواهشا حرف از ادب نزن بی ادب.[/quote]
ادب در مقابل جنایتکاران مانند گوسفند بودن در مقابل گرگان است. با دوستان مودب، با مسلمین مفاکات! ( یعنی‌ مسلمین رو به فاک میدیم!)[/quote]
این که قرار باشه تو هر چی میگی هر کی گوش کنه وقبول کنه محاله به قول معروف کافر همه را به کیش خود پندارد هر کس نظرش اینه که مسلمون جنایتکاره یعنی خودش جنایت کاره و مسلمون به فاکش داده که حالا داره آخ و اوف میکنه

0 ❤️

2014-08-18 01:01:50 +0430 +0430

[quote=babak_mashhad]به نظر من هم آدم با هر کس که با ادب و احترام برخورد کنه به خودش احترام گذاشته و ارزش خودشو نشون داده. بی ادبی و فحش از کم آوردنه.من خودم از بسیجیها متنفرم ولی دلیل نمیشه خودمو ضعیف نشون بدم و فحاشی کنم بلکه با دلیل میکوبمشون.[/quote]
البته ادب برای کسی هست که خودشم ادب رو رعایت کنه وگرنه کسی که فحش میده باید با فحش اشکشو در بیاریم.رعایت ادب در مقابل شخصی که ادب نداره بی معنی هست مثل اون کاربر گاو

0 ❤️

2014-08-20 00:10:19 +0430 +0430

[quote=arsalanwd][quote=babak_mashhad]به نظر من هم آدم با هر کس که با ادب و احترام برخورد کنه به خودش احترام گذاشته و ارزش خودشو نشون داده. بی ادبی و فحش از کم آوردنه.من خودم از بسیجیها متنفرم ولی دلیل نمیشه خودمو ضعیف نشون بدم و فحاشی کنم بلکه با دلیل میکوبمشون.[/quote]
البته ادب برای کسی هست که خودشم ادب رو رعایت کنه وگرنه کسی که فحش میده باید با فحش اشکشو در بیاریم.رعایت ادب در مقابل شخصی که ادب نداره بی معنی هست مثل اون کاربر گاو[/quote]
بالاخره یه بسیجی‌ کونی‌ حرف حساب زد! خوب کونی‌ جان، شما که خار این مملکت رو گأییدین، حالا این مملکت باید با شما چیکار کنه؟

0 ❤️

2014-08-24 16:33:36 +0430 +0430

باید رید به اسلام ،همیشه و همه جا

0 ❤️

2014-08-24 16:37:12 +0430 +0430

امشب خبری از عزیزای دل خاله ساندیس دوستان عزیز نیست فکر کنم یه کارتون ساندیس بگیری تعارف کنی بسیجی ها زودتر میان شهوانی

0 ❤️

2014-09-02 16:15:47 +0430 +0430

[quote=خاله میترا]امشب خبری از عزیزای دل خاله ساندیس دوستان عزیز نیست فکر کنم یه کارتون ساندیس بگیری تعارف کنی بسیجی ها زودتر میان شهوانی[/quote]
بسیجی‌‌ها بدویین اینجا ساندیس با طعم شاش دارم براتون، بدویین جا نمونین lol

0 ❤️

2014-09-06 00:52:34 +0430 +0430

ریدم وسط برگ برگ قرآن کیری، کیرم تو کون 12 امام کونی شیعیان و 4امام جاکش سنی ها .
باس رید به اسلام فقط همین!

0 ❤️

2014-09-13 08:25:13 +0430 +0430

تنها حرفی که میشه زد اینه که
باااااااییییید ریییید بههههه اااسسسلللااام
بعله
باید رید به دین کیری اسلام
باید رید بر قبر توهمی اعظم محمد
تف بر دین اسلام
تف بر آخوندای جنایتکار

0 ❤️

2014-09-23 02:39:35 +0330 +0330

من نمفهمم چرا اسلام و عرب ها رو باهم قاطي ميكنيد ؟؟؟؟ چرا همش براي نشون دادن اسلام از اعراب استفاده ميكنيد؟ مگه ايرانيا مسلمون نيستن؟ مگه مردم اروپا مسلمون ندارن؟ چرا راجب اونا حرف نميزنيد

0 ❤️

2014-09-23 06:48:09 +0330 +0330

[quote=جاكش آفريقايي]من نمفهمم چرا اسلام و عرب ها رو باهم قاطي ميكنيد ؟؟؟؟ چرا همش براي نشون دادن اسلام از اعراب استفاده ميكنيد؟ مگه ايرانيا مسلمون نيستن؟ مگه مردم اروپا مسلمون ندارن؟ چرا راجب اونا حرف نميزنيد[/quote]
نه جاکش جان ،ایرانیا مسلمون نیستن. ایرانیا قرن‌ها پیش با اختراع مذهب شیعه ریدن به اسلام و مسلمین ( یعنی‌ با ایجاد اختلاف دینی و مشرک شدن سعی در جدا کردن خودشون از مسلمونای اصیل داشتن هم به این وسیلهٔ میخواستن دشمنیشونو با سنی‌ها ابدی کنن) مسلمان‌های اروپا و آمریکا هم بیشتر عرب‌های مهاجرن، وگرنه کدوم آدم عاقل اروپایی میاد تمدن و آزادی رو با اسارت و وحشیگری عوض کنه؟

0 ❤️

2014-09-25 09:06:05 +0330 +0330

هر کی هر چی رو میپرسته قرار نیست بهش توهین بشه چه سنی چه شیعه و چه بقیه ایین ها فقط با این بی ادبی ها شخصیت طرف مشخص میشه بازم خواهشا به ایین بقیه کاری نداشته باشید

0 ❤️

2014-09-25 09:10:14 +0330 +0330

لطفا ب اقشار جامعه توهین نکنین
بسیجی ها همشون بد نیستن
خیلیا هستن با اسم بسیجی بودن دارن سوئ استفاده میکنن
اما من بسیجی هایی رو میشناسم ک نشونه بارز ی انسان متدین و خوب هستن
همیشه دلم میخواد مثل اونا باشم ولی سعادت میخواد
تو هر قشری آدم بد و خوب زیاده
پس هر گردی گردو نیس
هر خری بسیجی نیس
لطفا عجولانه قضاوت نکنین
آدم بد همه جا هس

0 ❤️

2014-09-25 10:02:50 +0330 +0330

[quote=حاج انگل]لطفا ب اقشار جامعه توهین نکنین
بسیجی ها همشون بد نیستن
خیلیا هستن با اسم بسیجی بودن دارن سوئ استفاده میکنن
اما من بسیجی هایی رو میشناسم ک نشونه بارز ی انسان متدین و خوب هستن
همیشه دلم میخواد مثل اونا باشم ولی سعادت میخواد
تو هر قشری آدم بد و خوب زیاده
پس هر گردی گردو نیس
هر خری بسیجی نیس
لطفا عجولانه قضاوت نکنین
آدم بد همه جا هس[/quote]

(silly)

0 ❤️

2014-10-08 08:29:43 +0330 +0330

[quote=parham-8377]خاک بر سر از یه سگم کم تری…اگه خدا وجود نداره تو چطور ب وجود اومدی؟کجای اسلام بده؟یه دلیل قانع کننده بگو…حتما از دولت ایران ضربه خوردی ک عقده ای شدی…حتما یه غلطی کردی دگ…واقعا گاویی…اون دنیا ب همین خوکی که کشیدی مسخ میشی…همه میدونن اون دنیا وجود داره ب همه هم ثابت شده…من موندم بسیجی بودن عیبش چیه؟من خودم عضو بسیجم…بیشتر شب ها تا صبح باید تو کوچه پس کوچه ها نگهبانی بدی…برای اینکه کسی ب ناموس توی وطن فروش بی ناموس تجاوز نکنه…برای اینکه مالت ب غارت برده نشه…اگ بسیج نبود توی کله کیری جرعت میکردی بری تو خیابون؟جوری خفتت میکردن ک واق واق کنی…اگ بسیج نباشه امنینت نیست..بی ناموسم ک باشی جون و مالت در خطره اگ برای اونم ارزش قائل نیستی پس از گراز کمتری تف تو روحت[/quote]
suh6swcj_0.jpg

0 ❤️

2014-10-09 02:56:21 +0330 +0330

[quote=parham-8377][quote=باید رید به اسلام][/quote]

خا ک بر سر از یه سگم کم تری…اگه خدا وجود نداره تو چطور ب وجود اومدی؟کجای اسلام بده؟یه دلیل قانع کننده بگو…حتما از دولت ایران ضربه خوردی ک عقده ای شدی…حتما یه غلطی کردی دگ…واقعا گاویی…اوت دنیا ب همین خوکی که کشیدی مسخ میشی…همه میدونن اون دنیا وجود داره ب همه هم ثابت شده…من موندم بسیجی بودن عیبش چیه؟من خودم عضو بسیجم…بیشتر شب ها تا صبح باید تو کوچه پس کوچه ها نگهبانی بدی…برای اینکه کسی ب ناموس توی وطن فروش بی ناموس تجاوز نکنه…برای اینکه مالت ب غارت برده نشه…اگ بسیج نبود توی کله کیری جرعت میکردی بری تو خیابون؟جوری خفتت میکردن ک واق واق کنی…اگ بسیج نباشه امنینت نیست…بی ناموسم ک باشی جون و مالت در خطره اگ برای اونم ارزش قائل نیستی پس از گراز کمتری تف تو روحت[/quote]
بخواب ابنه‌ای بی‌ ناموس شما جز گیر دادن به ملت چیکار از دستتون بر میاد ؟ الان خیلی‌ مملکت امنیت داره؟ زن و دختر مردم از ساعت ۸ شب به بعد جرات نمیکنن پاشونو دم در بزارن! کیر سگ تو اون امنیتتون!! الان کشورای دیگه دنیا که اسلامی نیستن و بسیجی‌ هم ندارن امن نیستن؟ خوارکسده رو بگیری همون کلاشینکف رو بکنی تو کونش که صدای بزغاله بده… ابنه‌ای ریقو

0 ❤️

2014-10-09 03:21:05 +0330 +0330

خا ک بر سر از یه سگم کم تری…اگه خدا وجود نداره تو چطور ب وجود اومدی؟کجای اسلام بده؟یه دلیل قانع کننده بگو…حتما از دولت ایران ضربه خوردی ک عقده ای شدی…حتما یه غلطی کردی دگ…واقعا گاویی…اوت دنیا ب همین خوکی که کشیدی مسخ میشی…همه میدونن اون دنیا وجود داره ب همه هم ثابت شده…من موندم بسیجی بودن عیبش چیه؟من خودم عضو بسیجم…بیشتر شب ها تا صبح باید تو کوچه پس کوچه ها نگهبانی بدی…برای اینکه کسی ب ناموس توی وطن فروش بی ناموس تجاوز نکنه…برای اینکه مالت ب غارت برده نشه…اگ بسیج نبود توی کله کیری جرعت میکردی بری تو خیابون؟جوری خفتت میکردن ک واق واق کنی…اگ بسیج نباشه امنینت نیست…بی ناموسم ک باشی جون و مالت در خطره اگ برای اونم ارزش قائل نیستی پس از گراز کمتری تف تو روحت[/quote]
ای مادرگائیده…مشخصه حرف زدن با تو فایده نداره کسکش
امیدوارم یکروز برسه که هر چی خوردی رو از شکمت بکشیم بیرون.و دل و روده هات رو پرت کنیم واسه سگها
به نظر من در رژیم بعدی…نباید کمترین اثری از تازی پرستها بمونه… همه تازی پرستان افراطی مانند این یارو مادرجـ.ـنده… باید به بدترین روش و تحقیرآمیزترین روش… بمیرند
بزرگترین آرزوی من اینه که یکروز از پاهات آویزونت کنم…و کم کم بیارمت پایین توی سطل گه
تا خفه بشی
باور کن این بزرگترین آرزومه بسیجی…ایکاش بتونم یک میلیون خائن رو همینجوری بکشم تا 65میلیون نفر راحت بشن

0 ❤️

2014-10-09 03:53:11 +0330 +0330

[quote]باید رید به اسلام][/quote]
مسلم الانصاری گفت که رسول الله مرا بر اسیران بنی قریظه گماشت، پس نگاه به آلت تناسلی نوجوانان پسر می‌کردم، اگر می‌دیدم که موئی بر آلتش روئیده گردنش را می‌زدم و اگر نروئیده بود جزء غنایم جنگی گماشته می‌شد.
(مجمع الزوائد / الهیثمی / جلد 6 / صفحه 141- اعیان الشیعه / محسن الامین / جلد 3 / صفحه 303)

0 ❤️

2014-10-09 04:06:50 +0330 +0330

زنده باد زنده باد بخدا قسم حق میگی

0 ❤️

2014-10-18 08:27:41 +0330 +0330

خوب دقت کن ببین چی میگم.انسان امروزی در این جامعه مدرنیته امروزی ب این نتیجه رسیده ک خدایی وجود دارد وهمه انسانها یقینا وقلبا ب این نتیجه رسیده اند وهرکسی دینی الهی را برای خود برگزیده است وهمه ادیان خدای واحد.را پرستش میکنندوبه عقاید یکدیگر احترام قائلند جز عده ای معدود ک واقعا بایستی ب حالشان تاسف خورد من یک دختر مسلمانم نه ساندیس خورم نه یاوه گو.من برای سرگرمی گاهی اوقات ب این سایت میام.شما حق ندارین ب عقاید ما مسلمانها توهین کنین یادمان باشد توهین با آزادی بیان فرق میکنه من بیشتر از شما سواد دارم وراجع ب اسلام ودیگر ادیان الهی تحقیق کرده ام و ب عقیده ام هیچ دینی مثل اسلام کامل نیست از آغاز ورود اسلام همواره در طول تاریخ آنهایی ک میدیده اند بودن اسلام ب زیانشان است مخالف آن بوده اند وهستند شما هر افکاری دارید برای خود نگهدارید لطف بفرمایید عکس آواتارتون رو هم عوض کنین ویاد بگیرین ب مقدسات ما توهین نکنین اگه مخالف اسلام هستین با دلیل علت مخالفت خودتون رو ابراز کنین تا چنان جواب دندانشکنی بدهم ک از گفته خویش پشیمان شوی.همه ما ب شیعه بودنخود افتخار میکنیم چون راهی ک میرویم صراط مستقیم هست امیدوارم خدا شما رو ببخشه

0 ❤️

2014-10-20 06:34:10 +0330 +0330

[quote=maaaarmolak2014]خوب دقت کن ببین چی میگم.انسان امروزی در این جامعه مدرنیته امروزی ب این نتیجه رسیده ک خدایی وجود دارد وهمه انسانها یقینا وقلبا ب این نتیجه رسیده اند وهرکسی دینی الهی را برای خود برگزیده است وهمه ادیان خدای واحد.را پرستش میکنندوبه عقاید یکدیگر احترام قائلند جز عده ای معدود ک واقعا بایستی ب حالشان تاسف خورد من یک دختر مسلمانم نه ساندیس خورم نه یاوه گو.من برای سرگرمی گاهی اوقات ب این سایت میام.شما حق ندارین ب عقاید ما مسلمانها توهین کنین یادمان باشد توهین با آزادی بیان فرق میکنه من بیشتر از شما سواد دارم وراجع ب اسلام ودیگر ادیان الهی تحقیق کرده ام و ب عقیده ام هیچ دینی مثل اسلام کامل نیست از آغاز ورود اسلام همواره در طول تاریخ آنهایی ک میدیده اند بودن اسلام ب زیانشان است مخالف آن بوده اند وهستند شما هر افکاری دارید برای خود نگهدارید لطف بفرمایید عکس آواتارتون رو هم عوض کنین ویاد بگیرین ب مقدسات ما توهین نکنین اگه مخالف اسلام هستین با دلیل علت مخالفت خودتون رو ابراز کنین تا چنان جواب دندانشکنی بدهم ک از گفته خویش پشیمان شوی.همه ما ب شیعه بودنخود افتخار میکنیم چون راهی ک میرویم صراط مستقیم هست امیدوارم خدا شما رو ببخشه[/quote]
وقتی دختر مسلمان!! ( بسیجی‌ پشمالوی بوگندوی متعفن از داعش بدتر ) منبر می‌رود! بخواب کونی‌ که لحاف فریز شد

0 ❤️

2014-12-06 08:58:25 +0330 +0330

آخه اين مسلموناي بي خرد کجا ادب و نزاکتو رعايت ميکنن که اينجا رعايت کنن!
انقدر که از مسلموناي اينجا فحش و دريوري شنيدما، در تمام عمرم نشنيده بودم.
با توضيحاتت ياد موسوي بي ناموس افتادم که سبزها زير باتوم و ماشين بسيجيا جون ميدادنو، اون حرومزاده ميگفت: شعار ندين، ساکت باشين.
رسماً داشتن مردمو ميکشتن، اونوقت مردم بي پناه حق شعار دادن هم نداشتن!!!
جالبه که مردم هم گوش ميکردن!!!
خاک تو سر اين مردم که تا اين حد بي غيرت و بي لياقت هستن fool .
در پايان ريدم به هرچي اسلام و مسلمونه

0 ❤️

2014-12-06 09:08:29 +0330 +0330

[quote=باید رید به اسلام][quote=maaaarmolak2014]خوب دقت کن ببین چی میگم.انسان امروزی در این جامعه مدرنیته امروزی ب این نتیجه رسیده ک خدایی وجود دارد وهمه انسانها یقینا وقلبا ب این نتیجه رسیده اند وهرکسی دینی الهی را برای خود برگزیده است وهمه ادیان خدای واحد.را پرستش میکنندوبه عقاید یکدیگر احترام قائلند جز عده ای معدود ک واقعا بایستی ب حالشان تاسف خورد من یک دختر مسلمانم نه ساندیس خورم نه یاوه گو.من برای سرگرمی گاهی اوقات ب این سایت میام.شما حق ندارین ب عقاید ما مسلمانها توهین کنین یادمان باشد توهین با آزادی بیان فرق میکنه من بیشتر از شما سواد دارم وراجع ب اسلام ودیگر ادیان الهی تحقیق کرده ام و ب عقیده ام هیچ دینی مثل اسلام کامل نیست از آغاز ورود اسلام همواره در طول تاریخ آنهایی ک میدیده اند بودن اسلام ب زیانشان است مخالف آن بوده اند وهستند شما هر افکاری دارید برای خود نگهدارید لطف بفرمایید عکس آواتارتون رو هم عوض کنین ویاد بگیرین ب مقدسات ما توهین نکنین اگه مخالف اسلام هستین با دلیل علت مخالفت خودتون رو ابراز کنین تا چنان جواب دندانشکنی بدهم ک از گفته خویش پشیمان شوی.همه ما ب شیعه بودنخود افتخار میکنیم چون راهی ک میرویم صراط مستقیم هست امیدوارم خدا شما رو ببخشه[/quote]
وقتی دختر مسلمان!! ( بسیجی‌ پشمالوی بوگندوی متعفن از داعش بدتر ) منبر می‌رود! بخواب کونی‌ که لحاف فریز شد[/quote]
فوحشش دادنت ادبت میرسونه

0 ❤️

2015-01-27 01:12:30 +0330 +0330

آهان!پس شمابرادرای بسیجی شبهانگهبانی میدین واسه صیانت ازمال وناموس مردم؟! نه داداش: اولا،شماها به ناموس ومال مردم تجاوزنکنین،بقیه نمیکنن،مردم ازخودشماها وحشت دارن که رحم حالیتون نبوده ونیست!‏
ثانیا:آخه کسیکه ازعرض وناموس خودش که مهمترین چیزشه نتونه حفاظت بکنه وبربادش بده،چطورانتظارداری ازناموس بقیه حفاظت بتونه بکنه؟شمااول بهتره یک آماررسمی وبی غرض ازتعدادکونی های هم قطارهات بگیری تاحساب کاردستت بیآد!( البته،منظورم آمارواقعیه ها،نه ازاین آمارهای عجیب وغریب دولت شما!).‏
رابعا:ازهمه مهمتر،داداش،شماها هیچکدوم ازاین بقول خودت فداکاریهارو فی سبیل ا… وصلواتی که نمیکنین! سودشو میبرید اساسی. فردا دربهترین دانشگاههای کشورودرجه 1‎ترین رشته هاش، اسمت بعنوان قبول شده درمیآد+ بعدش میرسی به سربازی، که یاکلا بلطف خیلی ازهمین فداکاری هات! معاف میشی وازته نمیری،یااگرم بری،حداقلش 8‎ماه تا1‎سال کسرخدمت شامل حالت میشه وبجای 24ماه،نهایتش 10ماه، تازه اونم توی بهترین قسمتهای سپاه که بخور وبخوابش بیشتره، خدمت صوری میکنی+ حالا رسیدی به پیداکردن کارواسه خودت! اینم که دیگه همه میدونن شمابلطف کارت بسیجی تون والبته بلطف فداکاریاتون درشبهاوکوچه ها! درهراداره وسازمان دولتی سهمیه استخدام رسمی ودایمی تون محفوظه! چیه ؟ بازم بگم؟ پس دیگه اینقدرسرکوفت نزنیدبه سرمون! حنای شماها،مدتهاست که هیچ رنگی واسه هیچکس نداره! ‏
البته،اینم عرض کنم که این حرفام،دلیل برتأییدعقایدصاحب تاپیک ازجانب من نیست ومن شخصاباهاش ازنظرفکروعقیده،بسیاراختلاف نظردارم،که بیان کردنشون بنظرمیرسه که بااین طرز جواب دادن وهمه رو به بادفحش گرفتن های ایشون،اصلا جایزوعاقلانه بنظرم نمیرسه! هروقت ایشون مثل یک انسان بقول خودش متمدن،تونست که اصول ابتدایی آداب ومعاشرتو یادبگیره وعملش بکنه، اونوقت سراین موضوعاتش که چندوقت یکبار مطرحش میکنه درتاپیکهاش،ارزش داره که بحث بکنیم باهاش.‏‎

0 ❤️

2015-01-30 07:11:55 +0330 +0330

1_ای شیطون ! معلومه بسیجی ها ننتو مورد عنایت قرار دادنا :)))))
2_اینکه اومدی سایت سکسی داری کونتو جر میدی حاکی از سن کم و
جقی بودنته !
3_خارکسده همین که یه مشت اوبی و زنازاده(که البته واسه شماها افتخاره) ریختین اینجا
ترشحات مغزتونو خالی میکنین نشون میده کیا میخوان در مورد اسل1م نظر بدن

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «