پیام مهم پرزیدنت ترامپ و نخست وزیر اسرائیل به مردم ایران

1395/11/03

پیام مهم پرزیدنت ترامپ و نخست وزیر اسرائیل به مردم ایران . بزودی نابودی رژیم اسلامی آخوندی را جشن میگیریم.

https://up.shahvani.com/uploads/hnpz2tug.mp4

https://up.shahvani.com/uploads/eryfwy2u.mp4

NETANYAHU.IRAN - 23.8 MB

TRUMP.IRAN - 3.6 MB

24697 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-01-30 09:32:35 +0330 +0330
نقل از: ترومن ((ترامپ ورود شهروندان ایران و شش کشور دیگر را برای ۳ ماه معلق کرد))

نگاهی کنیم به این تصمیم جناب ترامپ که آیا به ضرر آزادیخواهان ایران است یا نه⇓
از حدود شش میلیون ایرانی خارج نشین، حداقل صدها هزار ایرانی حق ورود به کشور خودشان را ندارند، اگر هم بیان احتمال زندان رفتنشان زیاده، مثال فراوان میشه زد.
طی این سالها ندیدیم کسانی که میتونن خودشون به ایران رفت و آمد کنند، یا آنهایی که ایران زندگی میکنن، برای اینها دل‎سوزی کنن و به حکومت ایران اعتراضی کرده باشند ... مقاله‎ای نوشته باشند ... یا تجمعی صورت داده باشند ...
ولی حالا کشوری که ما او را دشمن درجه یک محسوب میکنیم به عده‎ای ویزا نداده شاکی هستند و زمین و زمان را بهم میدوزند!
این حکومت ملاهاست که باعث منزوی شدن و سرافکندگی ایرانیان در دنیاست.
ممنوعیت ویزای آمریکا به ایرانیان، ۹۰ روز است که در نهایت به نفع مردم ایران و آزادیخواهان می باشد.
پولهای ملت ایران توسط آقازاده ها از ایران خارج شده و در بهترین جای آمریکا سرمایه گذاری شده است، در طول ۸ سال حکومت اوباما، بسیاری از آقازاده‎ها در آمریکا ویزای سرمایه‎گذاری گرفتند.
حال نیز اینها هستند که ضرر خواهند کرد نه مردم عادی ایران ?

بنظرم باید از آمریکا فقط کمک گرفت و خود ملت ایران قدرتشونو حفظ کنن و کامل به امریکا اعتماد نکنن چون اونا عاشق چشم و ابروی ما نیستن که بخوان قدرتو از آخوندا بگیرن و بدن دست ما و بکشن کنار تا ما تا آخر عمر به خوبی و خوشی زندگی کنیم . مهم تر از برداشتن آخوند حفظ قدرت و استقلال بعدشه

0 ❤️

2017-01-30 11:11:03 +0330 +0330
نقل از: Black-BEAR
نقل از: ترومن ((ترامپ ورود شهروندان ایران و شش کشور دیگر را برای ۳ ماه معلق کرد))

نگاهی کنیم به این تصمیم جناب ترامپ که آیا به ضرر آزادیخواهان ایران است یا نه⇓
از حدود شش میلیون ایرانی خارج نشین، حداقل صدها هزار ایرانی حق ورود به کشور خودشان را ندارند، اگر هم بیان احتمال زندان رفتنشان زیاده، مثال فراوان میشه زد.
طی این سالها ندیدیم کسانی که میتونن خودشون به ایران رفت و آمد کنند، یا آنهایی که ایران زندگی میکنن، برای اینها دل‎سوزی کنن و به حکومت ایران اعتراضی کرده باشند ... مقاله‎ای نوشته باشند ... یا تجمعی صورت داده باشند ...
ولی حالا کشوری که ما او را دشمن درجه یک محسوب میکنیم به عده‎ای ویزا نداده شاکی هستند و زمین و زمان را بهم میدوزند!
این حکومت ملاهاست که باعث منزوی شدن و سرافکندگی ایرانیان در دنیاست.
ممنوعیت ویزای آمریکا به ایرانیان، ۹۰ روز است که در نهایت به نفع مردم ایران و آزادیخواهان می باشد.
پولهای ملت ایران توسط آقازاده ها از ایران خارج شده و در بهترین جای آمریکا سرمایه گذاری شده است، در طول ۸ سال حکومت اوباما، بسیاری از آقازاده‎ها در آمریکا ویزای سرمایه‎گذاری گرفتند.
حال نیز اینها هستند که ضرر خواهند کرد نه مردم عادی ایران ?

بنظرم باید از آمریکا فقط کمک گرفت و خود ملت ایران قدرتشونو حفظ کنن و کامل به امریکا اعتماد نکنن چون اونا عاشق چشم و ابروی ما نیستن که بخوان قدرتو از آخوندا بگیرن و بدن دست ما و بکشن کنار تا ما تا آخر عمر به خوبی و خوشی زندگی کنیم . مهم تر از برداشتن آخوند حفظ قدرت و استقلال بعدشه

دوست عزیز
ایده‎آل گرایی خیلی خوبه. این که از هر نظر مستقل باشیم و روی پای خودمون بایستیم. این که قدرتمندترین ارتش دنیارو داشته باشم و همه دنیا ازمون حساب ببرن
اینکه پاسپرت ایرانی همه جای دنیا ارزش داشته باشه و خیلی چیزهای دیگه.
اما باید بدور از هرگونه آرزو و توهّمی، کمی واقع‎بین باشیم
ما با گندکاریای سپاه در منطقه جزء محور شرارت شناخته شدیم (dash)
ما صاحب یکی از پست‎ترین پولهای دنیا هستیم. اقتصاد هر کشوری با ارزش پولش در دنیا شناخته میشه
ما چه بخوایم چه نخوایم، جزء یکی از بی‎فرهنگ‎ترین مردمان دنیا هستیم :(
بله آرزو خیلی خوبه. ولی فعلاً باید ببینم چه جایگاهی در دنیا داریم
مایی که با ریزش فقط یک ساختمان در پایتختمون، دچار بحران میشیم و آواربرداریش بیش از یک هفته طول کشیده! نباید انتظار داشته باشیم که هم‎رده با سران دنیا مثل آمریکا و آلمان و انگلیس باشیم.
فعلاً با سرنگونی رژیم آخوندی باید اولین قدم رو برداریم (حتی به قیمت پذیرفتن سلطه آمریکا) تا بعد فکر پیشرفتهای بیشتر و استقلال کاملمون باشیم.
الانم فکر نکن مستقلیم. ما شدیم مستعمره روسیه و بازار فروش محصولات بی ارزش چینی!
آمریکا حداقل مزیتی که به اربابان روس آخوندها داره، اینه که ابرقدرت دنیاس و اتحادیه اروپا حرفشو میخونن. وقتی ما با آمریکا دوست باشیم (حتی به قیمت زیرسلطه رفتن آمریکا)، میتونیم از بهترین تکنولوژیهای دنیا بهره‎مند بشیم. چه نظامی چه پزشکی.
نه مثل الان که ارتشمون جزء فرسوده‎ترین ارتشهای دنیاس.
مطمئن باش با شرایط الآن، اگر کشوری بهمون حمله کنه، به یک ماه نمیکشه که مملکت سقوط میکنه

2 ❤️

2017-01-30 13:46:23 +0330 +0330
نقل از: tastemyassshz
نقل از: چکارکنیم
نقل از: tastemyassshz جنک بشه از اقایون و اقا زاده ها هیچ کدوم آسیبی نمی بینن. مشکل امریکا هم با ایران تروریسم نیست دین هست . بیان ایران هم به ایرانی احترام نمیزارن . ایران رو میکنن عراق امروزی . اگه این مدل بخواد بشه . ایرانی باید خر باشه بشینه تا امریکا بیاد. باید درسی بگیرن و بفهمن از اون سر دنیا واسه این سرش تصمیم گیری نکن.

عجیبه ! این نظرات شما منو یاد حرفهای چرند آخوندی در نماز جمعه های تهران میندازه. شما آخوند نیستید؟

داداش به سنت نمیخوره انقدر کوته فکر باشی . از همین اخوندا گاهی ادمایی بلند میشن مثل طباطبایی تمام دنیا این اقا رو یه فیلسوف خوب میدونن . جناب عالی بجای اخوند ستیزی بهتر هست اولا از امارت تشریف بیارین ایران . کسی که تو کشورش زندگی نمیکنه دقدقه هاش رو نمیشناسه . دوم توی هر قشری انسان خوب و بد پیدا میشه به عنوان مثال همین مردم ایران . ادم دزد داریم . سیاست مدار نفهم داریم . انسان خیر هم داریم . پس بجای برچسب زدن قبلا هم عرض کردم دلیل بیارین . از نظر من برچسبی که به پست شما میخوره بچگانه بودنش هست . پس جای برچسب زدن این درک رو داشته باشیم دلیل بیاریم . کسی با برچسب شما به چیزی جز بچه بودن شما پی نمی بره منطقی حرف بزنین . سوم برای منم انقدر مهم نیست امریکا با خاک یکسان بشه یا امارت . چون اونجا نیسم. الان کل دقدقه من اینه که این مردم با جنگ به جایی نمیرسن . افتاد . لطفا کل پیام ها رو بخونین . شعر نگین .

اگر فکر میکنین با انقلاب و جنگ این کشور وقتی بیش از 70 درصد مشارکت داره برچسب بچه به احمق تغییر پیدا میکنه مردم این کشور به صورت درست یا غلط بیش از 70 درصد مشارکت دارن . خواهشا این رو بفهمین. اقلیت برای اکثریت نمی تونه تصمیم گیری کنه . سخته فهمیدنش ؟

اولا من داداش تو نیستم بچه جون . وقتی من 6 سال در منطقه ی عملیاتی داشتم با عراقی های کثافت میجنگیدم تو کجا بودی ؟ لابد در بیضه های پدرت ذخیره بودی ! وقتی من جانباز شدم و شیمیایی باز تو و امثال تو کجا بودین بچه جان؟ برو با بزرگترت بیا ......دوما برو مطالعه کن و تاریخ روحانیت رو بخون و بدون اول بعد بیا اینجا بگو طباطبایی و..... همگی سرو ته یک کرباس هستن و بودن پسرک. ...سوما به تو هیچ ربطی نداره که من کجای دنیا زندگی میکنم و چرا زندگی میکنم ابله ....چهارم اینکه گوشات رو خوب وا کن بچه ....مشارکت 70 درصدی رو از مقعدت در آوردی ؟؟؟؟ یادت نره که خامنه ای سال 92 چطور به دست و پای مردم افتاده بود که ای ملت اگه ایرانی هستید و اسلام را هم قبول ندارید تروخدا در انتصابات 92 شرکت کنید . با این حال 40 درصد حماقت کردن و شرکت کردن .70 درصد ؟؟؟هههههه. ..بسی بسیار خندیدم. .....برو با بزرگترت بیا جوجه بسیجی.

اولا ابله خودتی . دوما هم شما غیرت ملی و ایرانی داشتی تو کشورت می موندی . سوما هم بابا حلوا حلوا کردن دهن شیرین نمیشه . چهارما سرتون رو مثل کبک بکنین زیر برف . پنجما قبلا هم گفتم بازم میگم . این حکومت بخاطر حماقت افرادی مثل شمای نفهم هست . من نبودم اون زمان . کیری که واسه کون خودتون تراشیدید رو تو کون نسل جدید نکین . این نسل برا خودش تصمیم میگیره منم به عنوان یکیش ترجیح میدم ظلم با امنیت باشه تا ظلم و تجاوز بی امنیت . ششما هم احمقی اگر هزار بار هم بگم با جنگ چیزی جز خرابی نصیب مردم نمیشه نمی فهمی

بچه بسیجی برو اونجات رو آب بریز .چون داره میسوزه .هههههه. در ضمن شما هر تصمیمی دوست داری میتونی برای خودت و هم نسلهای خودت بگیری پسر جان . من که جلوتو نگرفتم .برو تصمیم کبری بگیر …بدو … برو با بزرگترت بیا تا جوابت رو بدم و بگم چرا داری میسوزی احمق .

من نمی سوزم . بسیجی هم نیسم . اما این رو میدونم که نسل شما جز ریدن کار دیگه ای بلد نیست . بچه بودن به سن نیست . انتخاب نسل شما شد حکومت اسلامی . که یکی مثل خود احمقت نتونسی تحمل کنی رفتی امارت . پس خواشا زر نزن . شما یه بار ریدی با این انتخابت . دیگه نظر دادنت چیه ؟ خودتون با دست خودتون یکی رو نشوندین سر کار تحمل کیر خوردن ازشم ندارین . اصلا شاه چه بدی کرده بود شما احمقا انقلاب کردین ؟

پسر جان من انقلاب نکردم .من زمان فتنه ی 57 …10 سال بیشتر نداشتم چطور پس من که بچه بودم میتونستم انقلاب کنم ؟

0 ❤️

2017-01-30 17:33:34 +0330 +0330
نقل از: بیدارگر
نقل از: ترومن
نقل از: tastemyassshz جنک بشه از اقایون و اقا زاده ها هیچ کدوم آسیبی نمی بینن. مشکل امریکا هم با ایران تروریسم نیست دین هست . بیان ایران هم به ایرانی احترام نمیزارن . ایران رو میکنن عراق امروزی . اگه این مدل بخواد بشه . ایرانی باید خر باشه بشینه تا امریکا بیاد. باید درسی بگیرن و بفهمن از اون سر دنیا واسه این سرش تصمیم گیری نکن.

من موندم این همه پیش‎بینی و آینده‎نگری رو از کجا آوردی ?

برای مقایسه آمریکای با ایران و آمریکای ضد ایران، کافیه ایران پیش از توطئه 57 رو با ایران حالا مقایسه کنی

کار سختی نیست به خدا (dash) (dash)

همین امریکا زمانی رفیق صدام بود. بهش تجهیزات میداد. گول سیاست رو نخور . میگم من طرفداری از حکومت کنونی نمی کنم . اما همین هم عالیه . بین این همه کشور تروریست هستیم. پاکستان تروریست داره . افغانستان داره . عراق جنگ هست. عربستان جنگ هست. ایران أروم. کمی فکر کن.

نقل قول اولیتو دیدم، میخاستم جواب بدم، اما اینو که دیدم و شعار آخوندیه ((در عوضش امنیت داریم!)) (dash) ?
اصلاً مشخص نیست که بسیجی مخلص آغا هستی 🙄 🙄 اینم جوابت⇓

من الله توفیق!

شعار آخوندی چیه . شما از اینکه کشور جنگ بشه خوشحال میشی ؟ آزادی یعنی چی ؟ داداش حکومت سرمایه داری به این راحتی بر نمی گرده . از خواب بیدار شو . حکومت هم که عوض بشه باز پول حرف اول رو میزنه . توی جنگ همیشه قشر متوسط و فقیر اسیب میبینن پولدار ها جمع میکنن میرن. هیچ کسی جنگ رو به آرامش ترجیح نمیده . برو بخون از وضعیت لیبی تا بفهمی . سازمان ملل کجاست . عزیزم از خواب بیدار شو . الان یا باید همین چیزایی که داری رو سفت بچسبی یا همین هم ازت میگیرن . کل منطقت همین هست جواب اخوندی ؟ صحبت عقلانه داری بیا بزن. جواب اخوندی چیه . هر عقل سالمی میفهمه که ارمش و اسایش بهتر از جنگ هست . کدام جنگ ابادانی اورده که این دومیش باشه . فکر کن .

شما یا بسیجی هستی یا نیستی
اگر هستی که جوابت مشخصه. اگر نیستی، پس مشخص میشه یه آدم (ببخشید) ترسویی!
از قدیم گفتن هر که فیل خواهد جور هندوستان کشد! مردمی که آزادی و رهایی از استکبار دینی رو میخوان باید هزینه‎اش رو هم بدن
مردم سال 57 اسلام میخاستن، هزینه دادن بابتش.در کشتار جمعه 17 شهریور، طبق اسناد بنیاد شهید در ویکیپدیا 90 تن کشته شدن
حالا ما اسلام نمیخوایم، بردگی زیر چکمه روسیه رو نمیخوایم، هزینه‎اش رو هم میدیم تا بهش برسیم
شما هم فکر نکن اینکه آسایش طلب هستی، امتیازی داری
به قول زاپاتا: ((ایستاده مردن شرافت دارد بر زندگی بر روی دو زانو))!!
اینهارو آخوندها کردن تو کله‎ات که بترسوننت و ازت سواری بگیرن (dash) خامشون نشو

داداش شما اشتباه متوجه شدی .

من طرفدار این حکومت نیسم . اما مردم ما انقلاب کردن 57 میخواستن . انتخابشون بود دیگه مگه غیر از پدرانمون انتخاب کردن ؟

اما الان انقلاب کردن به این سادگیا نیست . امریکا چه منافعی تو سوریه داره ؟‌ چه منافعی تو عراق داره که داخل جنگ داخلی دخالت میکنه . ایران بله منافع داره همسایه است تروریسم عراق حل نشه ایران رو میگیره .

اول از همه همین الان مردم مشارکت 70 درصد به بالا دارن این یعنی تایید حکومت . حالا من و شما اقلیت هسیم کاری نمیشه کرد . نمیشه گفت تمام مردم کشور خرن من و شما عاقلیم مشارکت بالای 70 درصد یعنی تایید حکومت.

بعدش کل دنیا ظلم هست همین امریکا . بیش از 50 درصد مردم با ترامپ مخالفن اما طبق رای 500 نفر این اقا رییس جمهور شد امار خودشون هست .

من میگم بجای تهمت زدن به فهم شعور مردم . یا باید من و شمایی که با این عقاید نمی سازیم جمع کنیم بریم . یا باید در حال حاضر قبول کنیم اقلیتیم. اما جنگ و شورش و اینا جز بدبختی چیزی نمیاره

بله وقتی مشارکت 30 درصدی شد میشه این کشور رو بدون خون ریزی عوض کرد. الان اقلیت باید پیرو رای اکثریت باشن این قانون مدنیت هست.

منطق یه مغز پوک که همه رو مثل خودش خر فرض کرده. هفتاد درصد؟ جاکش اگه راست میگی‌ فردا رفراندوم بذارین که مردم بین آخوند و شاه یکیو انتخاب کنن اونوقت ببین مشارکت چند درصدیه! به قبر خمینی هم خندیدی اگه ۲۰ درصد مردم تو نمایش انتخابات شرکت کرده باشن. احمق داره دمکراسی آمریکا رو زیر سوال می‌بره.. یه مشت گوه ایرانو گرفتن... به ایران قسم اگه قدرت داشتم مثل چنگیز خان نسلتونو بدون هیچ رحمی بر میداشتم.

خوب پخمه تاریخ عضویتت میخوره اینجا میخوای از خودت دفاع کنی عاقل باش کمی 🙄 🙄 ? ? ? ?

ریدم به عقل امثال شما

یه روزه عضو شدی یه روزه هم پیام داده اینجا . برو واسه کسی اینکار رو کن که رو وب نباشه ما از 10 سالگی وب گردی کردیم .

پس تو این سه‌ چهار سالی که وبگردی کردی به اندازه شتر هم چیزی بارت نشده. جواب بده ببینم اگه رفراندوم برگزار بشه بین شاه و آخوند چند درصد مردم آخوند و جمهوری اسهالی رو میخوان؟ جواب بده اگه وجود داری. جواب بدی یا ندی هم فرقی نمیکنه چون در هر دو صورت به خودت ریدی.

نفهم بی شعور چند بار بگم موضع من و شما یکی هست . اما خر نیسم سرم رو بکنم زیر برف .

شاه که نفهمی بیش نبود . بین شاه و جمهوری اسلامی این بهتره باز . از نفهمیش همین بس که اجازه انقلاب داد .

اما اگه بین جمهوری اسلامی و یه دموکراسی مدرن رفراندوم بشه حدس من 50 - 50 هست . خیلی از مردم روستایی . ترک های قشقایی لر ها کرد ها عقاید سخت اسلامی دارن . غیر از اون ها اکثر مراکز استان ها رای شاید به دموکراسی مدرن بدن .

0 ❤️

2017-01-31 05:03:28 +0330 +0330

هر کسی که نسبت به حرکت ضد تروریستی ایالات متحده، ناراحته....

بهتره از رژیم، علت نداشتن سفارت آمریکا توی کشورمون رو بپرسه.... حتمن اونا بهش توضیحات لازمو میدن...

مث وحشیا ریختن توی سفارتش و هر سال هم این وقاحت تاریخی رو جشن میگیرن...

حالا بازم بگین چرا ، ....

0 ❤️

2017-01-31 07:09:43 +0330 +0330

برای مقایسه آمریکای با ایران و آمریکای ضد ایران، کافیه ایران پیش از توطئه 57 رو با ایران حالا مقایسه کنی

همین امریکا زمانی رفیق صدام بود. بهش تجهیزات میداد. گول سیاست رو نخور . میگم من طرفداری از حکومت کنونی نمی کنم . اما همین هم عالیه . بین این همه کشور تروریست هستیم. پاکستان تروریست داره . افغانستان داره . عراق جنگ هست. عربستان جنگ هست. ایران أروم. کمی فکر کن.

نقل قول اولیتو دیدم، میخاستم جواب بدم، اما اینو که دیدم و شعار آخوندیه ((در عوضش امنیت داریم!)) (dash) ?

من الله توفیق!

شعار آخوندی چیه . شما از اینکه کشور جنگ بشه خوشحال میشی ؟ آزادی یعنی چی ؟ داداش حکومت سرمایه داری به این راحتی بر نمی گرده . از خواب بیدار شو . حکومت هم که عوض بشه باز پول حرف اول رو میزنه . توی جنگ همیشه قشر متوسط و فقیر اسیب میبینن پولدار ها جمع میکنن میرن. هیچ کسی جنگ رو به آرامش ترجیح نمیده . برو بخون از وضعیت لیبی تا بفهمی . سازمان ملل کجاست . عزیزم از خواب بیدار شو . الان یا باید همین چیزایی که داری رو سفت بچسبی یا همین هم ازت میگیرن . کل منطقت همین هست جواب اخوندی ؟ صحبت عقلانه داری بیا بزن. جواب اخوندی چیه . هر عقل سالمی میفهمه که ارمش و اسایش بهتر از جنگ هست . کدام جنگ ابادانی اورده که این دومیش باشه . فکر کن .

از قدیم گفتن هر که فیل خواهد جور هندوستان کشد! مردمی که آزادی و رهایی از استکبار دینی رو میخوان باید هزینه‎اش رو هم بدن
مردم سال 57 اسلام میخاستن، هزینه دادن بابتش.در کشتار جمعه 17 شهریور، طبق اسناد بنیاد شهید در ویکیپدیا 90 تن کشته شدن
حالا ما اسلام نمیخوایم، بردگی زیر چکمه روسیه رو نمیخوایم، هزینه‎اش رو هم میدیم تا بهش برسیم

من طرفدار این حکومت نیسم . اما مردم ما انقلاب کردن 57 میخواستن . انتخابشون بود دیگه مگه غیر از پدرانمون انتخاب کردن ؟

اما الان انقلاب کردن به این سادگیا نیست . امریکا چه منافعی تو سوریه داره ؟‌ چه منافعی تو عراق داره که داخل جنگ داخلی دخالت میکنه . ایران بله منافع داره همسایه است تروریسم عراق حل نشه ایران رو میگیره .

اول از همه همین الان مردم مشارکت 70 درصد به بالا دارن این یعنی تایید حکومت . حالا من و شما اقلیت هسیم کاری نمیشه کرد . نمیشه گفت تمام مردم کشور خرن من و شما عاقلیم مشارکت بالای 70 درصد یعنی تایید حکومت.

بعدش کل دنیا ظلم هست همین امریکا . بیش از 50 درصد مردم با ترامپ مخالفن اما طبق رای 500 نفر این اقا رییس جمهور شد امار خودشون هست .

من میگم بجای تهمت زدن به فهم شعور مردم . یا باید من و شمایی که با این عقاید نمی سازیم جمع کنیم بریم . یا باید در حال حاضر قبول کنیم اقلیتیم. اما جنگ و شورش و اینا جز بدبختی چیزی نمیاره

بله وقتی مشارکت 30 درصدی شد میشه این کشور رو بدون خون ریزی عوض کرد. الان اقلیت باید پیرو رای اکثریت باشن این قانون مدنیت هست.

منطق یه مغز پوک که همه رو مثل خودش خر فرض کرده. هفتاد درصد؟ جاکش اگه راست میگی‌ فردا رفراندوم بذارین که مردم بین آخوند و شاه یکیو انتخاب کنن اونوقت ببین مشارکت چند درصدیه! به قبر خمینی هم خندیدی اگه ۲۰ درصد مردم تو نمایش انتخابات شرکت کرده باشن. احمق داره دمکراسی آمریکا رو زیر سوال می‌بره.. یه مشت گوه ایرانو گرفتن... به ایران قسم اگه قدرت داشتم مثل چنگیز خان نسلتونو بدون هیچ رحمی بر میداشتم.

خوب پخمه تاریخ عضویتت میخوره اینجا میخوای از خودت دفاع کنی عاقل باش کمی 🙄 🙄 ? ? ? ?

ریدم به عقل امثال شما

یه روزه عضو شدی یه روزه هم پیام داده اینجا . برو واسه کسی اینکار رو کن که رو وب نباشه ما از 10 سالگی وب گردی کردیم .

پس تو این سه‌ چهار سالی که وبگردی کردی به اندازه شتر هم چیزی بارت نشده. جواب بده ببینم اگه رفراندوم برگزار بشه بین شاه و آخوند چند درصد مردم آخوند و جمهوری اسهالی رو میخوان؟ جواب بده اگه وجود داری. جواب بدی یا ندی هم فرقی نمیکنه چون در هر دو صورت به خودت ریدی.

نفهم بی شعور چند بار بگم موضع من و شما یکی هست . اما خر نیسم سرم رو بکنم زیر برف .

شاه که نفهمی بیش نبود . بین شاه و جمهوری اسلامی این بهتره باز . از نفهمیش همین بس که اجازه انقلاب داد .

اما اگه بین جمهوری اسلامی و یه دموکراسی مدرن رفراندوم بشه حدس من 50 - 50 هست . خیلی از مردم روستایی . ترک های قشقایی لر ها کرد ها عقاید سخت اسلامی دارن . غیر از اون ها اکثر مراکز استان ها رای شاید به دموکراسی مدرن بدن .

نه‌ واقعا به اندازه یه شتر هم چیزی بارت نیست. که جمهوری اسلامی بهتره، مردم دهات هم جمهوری اسلامی میخوان بهترین حدست هم پنجاه پنجاهه موضعت هم با من یکیه! ‌ای تف به اون “رو” تون بیاد…

میدونی ؟‌ لا اقل به شعور خودم توهین نمی کنم . اینم خیلی بالا گرفتم . برو نماز جمعه های همین شهرای بزرگ رو نگاه کن تا امار طرفدارای جمهوری اسلامی در این شهر ها هم دست بیاد . گرفتی ؟‌ برو مسجدااا رو نگاه کن . خوابی دیگه . خریت شاخ و دم نداره . پخمه کلی دارن از بر این نظام نون میخورن اونا رو هم حساب کن . وقتی میگم نفهمی نگو نه . کیر خری بگو 40 درصد. یعنی خر سر انگشتی حساب کنه به اماری بیشتر از تو میرسه .

0 ❤️

2017-01-31 07:12:25 +0330 +0330
0 ❤️

2017-01-31 07:28:38 +0330 +0330

0 ❤️

2017-01-31 07:34:54 +0330 +0330
نقل از: pouyapoya2012

تأسف برای ملتی که مهمترین عامل برای تصمیم‎گیریش احساساتش هست!

0 ❤️

2017-01-31 07:56:09 +0330 +0330

If the ban were announced with a one week notice, the "bad" would rush into our country during that week. A lot of bad "dudes" out there!

ترامپ توییتر

اگه اعلام این خبر رو، 1 هفته کژژژژژژژژژ میدادیم، توی همین مدت، هر چی آدمِ شرور بود، میریخت توی کشورمون...

اون بیرون پُره ازین آدما....

0 ❤️

2017-01-31 08:03:36 +0330 +0330

As your President, I have no higher duty than to protect the lives of the American people.

بعنوان رییس جمهور شما، وظیفه ای مهمتر از امنیت جون مردم آمریکا ندارم…

پویا : بعله… دقیقن مث ایران… یهویی میفرستن زیر پلاسکو…

0 ❤️

2017-01-31 08:10:30 +0330 +0330

Peaceful protests are a hallmark of our democracy. Even if I don’t always agree, I recognize the rights of people to express their views.

اعتراضات بدون خشونت، نشان برجسته ای از دموکراسیِ ماس… اگرچه همیشه هم، باهاشون موافق نیستم، اما، حقوق مردم برای ابراز نظراتشونو درک میکنم…

پویا : بعلههههه… اینجام حقوق ما رو توی “کهریزک” تحویلمون میدن…

0 ❤️

2017-01-31 08:18:49 +0330 +0330

What truly matters is not which party controls our government, but whether our government is controlled by the people

مهم نیس که کدوم حزب مسلط بر دولته...

مهم اینه که دولت، تحت تسلطِ مردم باشه....

پویا : مردمی که مطالعه مفید ندارن، و "4نعل" میرن پای صندوق رای، همین آخوندام از سرشون زیاده...

0 ❤️

2017-02-02 07:00:51 +0330 +0330

من الله توفیق!

ریدم به عقل امثال شما

نه‌ واقعا به اندازه یه شتر هم چیزی بارت نیست. که جمهوری اسلامی بهتره، مردم دهات هم جمهوری اسلامی میخوان بهترین حدست هم پنجاه پنجاهه موضعت هم با من یکیه! ‌ای تف به اون “رو” تون بیاد…

میدونی ؟‌ لا اقل به شعور خودم توهین نمی کنم . اینم خیلی بالا گرفتم . برو نماز جمعه های همین شهرای بزرگ رو نگاه کن تا امار طرفدارای جمهوری اسلامی در این شهر ها هم دست بیاد . گرفتی ؟‌ برو مسجدااا رو نگاه کن . خوابی دیگه . خریت شاخ و دم نداره . پخمه کلی دارن از بر این نظام نون میخورن اونا رو هم حساب کن . وقتی میگم نفهمی نگو نه . کیر خری بگو 40 درصد. یعنی خر سر انگشتی حساب کنه به اماری بیشتر از تو میرسه .

یعنی‌ دیگه از این بچه بسیجی‌ پر رو تر پیدا میشه؟ نمیشه! آخه دیگه خری هم پیدا میشه که ندونه نماز جمعه‌ها رو با اوردن ارتشیا و کارمندا و راننده تاکسیا و سربازا و دانش آموزا و …هزار قشر دیگه اونم با زور و تهدید پر می‌کنین اونم چه پر کردنی! کلا مجبورین سر دوربین رو پایین بگیرین که مثلا حضور مردم همیشه در صحنه رو نشون بدین! مسجد‌ها هم که اگه توالت نداشته باشن سگ توشون پا نمیذاره یا اینکه یه بدبختی بمیره که ملت بریزن اون تو برای مفتخوری و در ظاهر گریه و در باطن خندیدن به روح اون طرف… کلی‌ دارن از کون این نظام میخورن؟ حتماً یکیشم تو! بخور از این کون چون قراره طوری پارش کنن که دیگه برای امواتتم نخواهد رید. ‌ای بدبخت اسلام زده برو بخور از بر کون این نظام تا وقت داری … کارتون تمومه …

بزرگ میشی عقل میاد تو کلت خوابی . نفهم بیشعور زیر خواب امریکا . جز تحریم اقتصادی تا حالا چی نصیب ملت ایران شده ؟ دشمنی با دولت دارن چرا ویزا ایران رو میبندن . با حکومت مشکل هست ربطی به ملت ندارن . تو رو میگیرن میرینن روت کون لیسی شون هم میکنی بدبخت .

1 ❤️

2017-02-02 08:31:54 +0330 +0330

من کاری به آخوندا ندارم ولی اینا از پس اون غزه زپرتی و اون یمن که هیچی نداره بر نمیان اونوقت واسه ایران قدقد میکنن؟

0 ❤️

2017-02-03 10:31:26 +0330 +0330
نقل از: majidra

من الله توفیق!

ریدم به عقل امثال شما

یعنی‌ دیگه از این بچه بسیجی‌ پر رو تر پیدا میشه؟ نمیشه! آخه دیگه خری هم پیدا میشه که ندونه نماز جمعه‌ها رو با اوردن ارتشیا و کارمندا و راننده تاکسیا و سربازا و دانش آموزا و …هزار قشر دیگه اونم با زور و تهدید پر می‌کنین اونم چه پر کردنی! کلا مجبورین سر دوربین رو پایین بگیرین که مثلا حضور مردم همیشه در صحنه رو نشون بدین! مسجد‌ها هم که اگه توالت نداشته باشن سگ توشون پا نمیذاره یا اینکه یه بدبختی بمیره که ملت بریزن اون تو برای مفتخوری و در ظاهر گریه و در باطن خندیدن به روح اون طرف… کلی‌ دارن از کون این نظام میخورن؟ حتماً یکیشم تو! بخور از این کون چون قراره طوری پارش کنن که دیگه برای امواتتم نخواهد رید. ‌ای بدبخت اسلام زده برو بخور از بر کون این نظام تا وقت داری … کارتون تمومه …

بزرگ میشی عقل میاد تو کلت خوابی . نفهم بیشعور زیر خواب امریکا . جز تحریم اقتصادی تا حالا چی نصیب ملت ایران شده ؟ دشمنی با دولت دارن چرا ویزا ایران رو میبندن . با حکومت مشکل هست ربطی به ملت ندارن . تو رو میگیرن میرینن روت کون لیسی شون هم میکنی بدبخت .

کونی‌ خان هزار بار توضیح داده شد ویزای آمریکا به این دلیل دیگه برای ایرانیا صادر نمیشه چون حکومت کیری‌ ایران با دولت آمریکا همکاری اطلاعاتی نمیکنه و برای آمریکا مشخص نیست اونی‌ که میاد تو آمریکا آدم سالمیه یا تروریسته. خر فهم شدی؟ الاغ؟ برای افغانی ویزا صادر میشه چون دولت افغانستان همکاری میکنه. گاو فهم شدی؟ حالا هی‌ برو کون خودتو پاره کن که آمریکا با مردم ایران مشکل داره.

بسیجی دیوس شما میگین ما امریکا را نابود میکنیم اونا خیلی اقایی کردن که تحریمتون کردن باید با بمب اتم نابودتون میکردن نکنه توقع داری شما بگین ما شما امریکاییها را نابود میکنیم بعد اونا هم به شما مدرنترین جنگنده و… بدن نه خیر مامی جندده از طرف مردم ایران حرف نزن مردم اونقدر بدبخت شدن که حتی نمیتونن به شمال برن برای عشق و حال دلیل عرعر کردن اخوندا و جمهوری اسلامی به خاطر توله هاشونو که دیگه نمیتونن راحت برن امریکا فهمیدی یه طوری میگه اینا چرا مردم ایران نمیزارن برن امریکا که انگار مردم اونقدر خوشبختن که اتاق خوابشون امریکاست

گوساله نفهم . ریدم به امریکا . یه مشت نفهمی پسر 5 ساله تروریسته ؟ گوزو برو گه امریکا رو بخور.

0 ❤️

2017-02-03 16:46:36 +0330 +0330

بسیجی ها و سپاهی های عنتر .هر چه سریعتر خود را به گاوداریه سد علی گدا معرفی کنید .جایزه یک پراید مدل 70 .

0 ❤️

2017-02-03 17:54:17 +0330 +0330

کاری به دین ندارم و فعلا هم نمیخوام در مورد صحت یا نادرستیش یا این که این نظام از روی دینه یا نه صحبت کنم چون پراکنده گویی میشه.

من در درجات اول یک وطن پرستم و سخنان اسکلت رو بیشتر میپسندم.
عزیز من ما خودمون دارای تاریخیم زمان هخامنشی حدود 40 درصد از دنیا دست ما بود , ما اولین و بهترین بودیم یک حکومت بزرگ که نصف دنیا رو داشت 200 سال ادامه داشت
فکر کردی امریکا به فکر ماست ؟

الان چند وقته دیدن روشا نظامی ج نمیده رو به استعمار گری اوردن.
من حاضرم یه عمر مثل بدبختا زندگی کنم ولی کف پای امثال ترامپ رو نلیسم.

مردم ایران استقلال میخوان , من استقلال میخوام

ترامپ بیاد اینجا رو بگیره دوباره میریم زیر سلطه بقیه گذشته از این بحث که حالا مردم ایران به بدبختی میفتند

اینا خودشون گند زدن به کشورشون بعد میخوان مارو نجات بدن ؟

0 ❤️

2017-02-03 19:15:50 +0330 +0330
نقل از: Assembly کاری به دین ندارم و فعلا هم نمیخوام در مورد صحت یا نادرستیش یا این که این نظام از روی دینه یا نه صحبت کنم چون پراکنده گویی میشه.

عزیز من ما خودمون دارای تاریخیم زمان هخامنشی حدود 40 درصد از دنیا دست ما بود , ما اولین و بهترین بودیم یک حکومت بزرگ که نصف دنیا رو داشت 200 سال ادامه داشت

ترامپ بیاد اینجا رو بگیره دوباره میریم زیر سلطه بقیه گذشته از این بحث که حالا مردم ایران به بدبختی میفتند

شما بهتره نظر ندی .یا اگه دادی طرفداری موذیانه نکنی از حکومت و تفرقه افکنی نکنی . دوپهلو صحبت کردی که کسی بهت نگه بسیجی ؟ ولی من فهمیدم بسیجی هستی . ننگ بر تو . تو کی هستی که جای مردم بزرگ ایران نظر میدی و میگی مردم ایران استقلال میخوان . تو از کجا میدونی که مردم ایران استقلال میخوان ؟

0 ❤️

2017-02-03 19:45:51 +0330 +0330
0 ❤️

2017-02-04 07:56:42 +0330 +0330

ترامپ :

1 سوال ساده…

آیا شما، یه دزد، یا 1 زناکار، یا 1 بچه باز، یا 1 قاتل رو به خونتون راه میدین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

0 ❤️

2017-02-04 11:39:25 +0330 +0330
نقل از: hot_top_boy
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: فیلم.سوپر.
نقل از: pepsi1975 در خواب بیند پنبه دانه. این سیاست های که در پیش گرفتن تحریم کردن ووووو اجرا کردن جز اینکه فشار بر مردم بیاره و زندگی همه رو به دردسر بندازه نتیجه ای نداشته. ترامپ و بقیه دار و دستشون هم از این شیکرا زیاد خوردن.

تحریم محریم مال دوران حاج حسین اوباما بود. دیگه وقت فرو کردن موشک کروز تو ماتحت آخوندای مفت خور و لاشیه و البته پاچه خواران تروریست و آدمکش دور و برشون .درد سر رو هم شما‌ها درست کردین. ایران هیچوقت تحریم مواد غذائی و دارو نبوده شما‌ها حق ملت رو میدزدین و میچاپین میندازین گردن تحریما. دیگه به فکر حوریا باشین قراره هفتاد تا بهتون بدن همین روزا…

تو هم که شدی عینهو اون یارو که از فرط اسلام‌ستیزی توهم میزد همه رو بسیجی میدید.
کیرتو صابون میزنی جنگ بشه و تخمتم نیس ملت این وسط چی سرشون میاد. هرکی هم به عامریکا و اسرائیل بگه بالای کونت پشم زارت فک میکنی طرفدار آخونداس و بسیجیه و طالب حوری و... .
یه عان این عینک سیاسفید رو از چشت دربیار و بیخودی عاشخ سینه‌چاک هیچ کودوم نباش که اونام هیچ‌کودومشون عاشخ چش و ابروی ما ملت نبودن و نیسن.

فلذا کیرم تو آخوند و جمهوری اسلامی / کیرم تو عامریکا و اسرائیل . تموم شد رف (erection)

خیلی کیری ازت راضیم ? ? ? ? (clap) (clap) (clap) (clap)

سلام…من با این دوستمون موافقم…یه مستند هست به اسم پارکهای حیات وحش آمریکا، بهش نگاه کنین…تک تک پارکای آمریکا رو که الان پارک ملی هستن بلا استثنا خود مردم و بالاخص پولدارای آمریکایی خریدن و اهدا کردن…یه دونشونو دولت شخصا نساخته…تا وقتی که تو این مملکت هر کس فکر جیب خودشه اینجا همین جوری می مونه حالا چه شاه باشه چه آخوند…وقتی هر کس کار خودشو درست انجام داد اونوقت فکر مقایسه مملکت با اروپا و آمریکا باشین…

فرق ما با آفریقا اینه که تو آفریقا مرز ها متلاشی شدن و اسلحه همه جا ریخته و هر کس خودش واسه خودشه…ولی اینجا هنوز مرزا وجود دارن…

این مسائل منطقه هم که اسراعیل و آمریکا بهش دامن می زنن و این آخوندام از ترس مقابله می کنن همش برا اینه که این مرزا از هم بپاشه تا کل خاور میانه بشه آفریقای مرکزی که آمریکایی بیان مردمو ببرن بردگی و الماس از معادنش بدزدن…

به نظر من اگر کسی دلش واسه این مملکت بتپه باید سفت کار خودشو درست انجام بده…

سوریه اینطوری شد چون مرزاش از ناحیه اردن از هم پاشید و این برده های عربستان سعودی ریختن توش و اونجا شورش کردن و پشتشون هم سوریه ای های مخالف شورش کردن…پس مصلحت اینه که حواسمون به کار خودمون باشه که بریم جلو…

کشور مثل یه موتور می مونه که هر نفر توش نقش یه پیچ رو داره…اگه یه پیچ باز بشه موتور قیر پاچ می کنه…این در شرایطیه که فقط یه پیچ باز بشه نه کل پیچتی موتور!! پس حواسمون باشه…من از این دولت دل خوشی ندارم ولی عاشق ایرانم ولی هیف که دیگه ایرانی واقعی نمی بینم اینجا…چون اولین مشخصه یه ایرانی واقعی اینه که دروغ نمیگه…اینو هرودوت به عنوان تاریخ نویسی که یونانی و دشمن ایران بود میگه نه من

2 ❤️

2017-02-04 12:20:00 +0330 +0330

یه بیلاخ به هر دو شون (wanking) (wanking) (wanking) (wanking) (wanking)

0 ❤️

2017-02-04 12:21:17 +0330 +0330
نقل از: Assembly کاری به دین ندارم و فعلا هم نمیخوام در مورد صحت یا نادرستیش یا این که این نظام از روی دینه یا نه صحبت کنم چون پراکنده گویی میشه.

اشتباه زدی داداچ … 40 درصد یعنی کل قاره آسیا

0 ❤️

2017-02-04 19:01:32 +0330 +0330

دوران ضرب المثل "نه خانی آمد، نه خانی رفت" سپری شده است

>

توییت جدید «دونالد ترامپ»: ایران با آتش بازی می‌کند. آنها قدر مهربانی اوباما را ندانستند، من آنطور نیستم

در ضمن ایشان طرحی را به مجلس آمريكا برده و مطابق آن درخواست نمود كه بدون هماهنگی با كنگره مجاز به اقدام نظامی علیه ايران شود.

قابل توجه بسیجیای عزیز دول برادر ((خاصه اسهال طلبان سبز!!)) ;)

آماده شید برای شهادت در راه رهبر چلاقتون 🙄

2 ❤️

2017-02-05 07:40:39 +0330 +0330

امیدوارم که این آخرین : “دهه زجر” رژیم باشه…

0 ❤️

2017-02-05 08:04:42 +0330 +0330
نقل از: xlxxlx

دوران ضرب المثل "نه خانی آمد، نه خانی رفت" سپری شده است

>

توییت جدید «دونالد ترامپ»: ایران با آتش بازی می‌کند. آنها قدر مهربانی اوباما را ندانستند، من آنطور نیستم

در ضمن ایشان طرحی را به مجلس آمريكا برده و مطابق آن درخواست نمود كه بدون هماهنگی با كنگره مجاز به اقدام نظامی علیه ايران شود.

قابل توجه بسیجیای عزیز دول برادر ((خاصه اسهال طلبان سبز!!)) ;)

آماده شید برای شهادت در راه رهبر چلاقتون 🙄

این رهبر کون گشاد بی خایه ای که ایران داره اهل جنگ نیس مگه اینکه خود ترامپ تیر اول بزنه

اگه نتونه یه سوراخ موش واسه خودش جفت و جور کنه، حتمن بفکر یه “چرخش و نرمش قهرمانه” جدید میوفته…

0 ❤️

2017-02-06 02:57:14 +0330 +0330

مایکل لدین کارشناس و تحلیلگر آمریکایی مسائل سیاسی در مطلبی که در نشریه فوربز انتشار یافته می‌نویسد انتصاب‌های دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب در سمت‌های ارشد امنیت ملی نشان می‌دهد که او پس از مراسم تحلیف طرفدار تغییر رژیم در ایران است.

این تحلیلگر سیاسی سازمان دفاع از دموکراسی در مقاله فوق با عنوان «انقلاب ما» می‌نویسد‌ «ژنرال‌ها فلین، متیس و کلی و پومپئو درباره ایران مواضع تندی دارند. همگی درباره توافق اتمی ایران صریحاً انتقاد کردند و هر سه گفتند که می‌خواهند آمریکا سرسختانه‌تر عمل کند.
به اعتقاد من هر سه آن‌ها مدافع تلاش‌ها برای تغییر رژیم در تهران هستند. اگر ترامپ با این افراد موافق نبود آنان را منصوب نمی‌کرد.»

لدین می‌گوید به اعتقاد وی «ما شاهد انتقادات علنی سیاستمداران ارشدمان و به احتمال زیاد از سوی رئیس جمهوری تازه از جمهوری اسلامی خواهیم بود.»

آقای لدین که از منتقدان صریح سیاست‌های باراک اوباما در قبال ایران است، همچنین می‌نویسد بسیاری از کارشناسان هنوز این تغییر شکل را درنیافته‌اند «آنان هنوز نمی‌بینند که اوباما اتحادی استراتژیک با ایران - بزرگترین دشمن ما را جعل کرده و در نتیجه ما خودمان را همدست با روسیه یافته‌ایم.»

لدین می‌گوید:‌ «هرکسی که صادقانه به جهان امروز بنگرد باید نتیجه بگیرد که اوباما می‌خواهد ایران پیروز شود. او از سیاست‌های ایران در سوریه، عراق و لبنان حمایت می‌کند و به آنان سلاح می‌دهد. نیروهای‌ ویژه‌اش در کنار نیروهای ایران مبارزه می کنند. چندی پیش ایران در آستانه از دست دادن سوریه بود، روحانیون ایران را مجموع نیروهای نظامی آمریکا و روسی نجات دادند. امروز هیچ‌کس انتظار ندارد که ایرانی‌ها از سوریه و عراق خارج شوند؛ اما آنان هزاران نیرو را از دست داده‌اند و میلیاردها دلار (از پول ما را) سرمایه‌گذاری کرده‌اند.»

1 ❤️

2017-02-06 14:49:08 +0330 +0330

ترامپ هر روز یه حرفی میزنه و واقعا باید اقدام کنه الان

1 ❤️

2017-02-06 14:57:18 +0330 +0330
نقل از: چکارکنیم ترامپ هر روز یه حرفی میزنه و واقعا باید اقدام کنه الان

دوست عزیز روز رهایی نزدیکه

همونطور که در تاپیک جناب‎خان - پیش از انتخابات- از ترامپ حمیت میکردیم و باورش داشتیم، حالا اون هم داره در مسیر همون شعارهای انتخاباتیش حرکت میکنه. (inlove)

به قول قدیمیا این تو بمیری از اون تو بمیریا نیست! :)

1 ❤️

2017-02-06 23:14:04 +0330 +0330
نقل از: چکارکنیم ترامپ هر روز یه حرفی میزنه و واقعا باید اقدام کنه الان

دوست عزیز روز رهایی نزدیکه

همونطور که در تاپیک جناب‎خان - پیش از انتخابات- از ترامپ حمیت میکردیم و باورش داشتیم، حالا اون هم داره در مسیر همون شعارهای انتخاباتیش حرکت میکنه. (inlove)

به قول قدیمیا این تو بمیری از اون تو بمیریا نیست! :)

بله هموطن یادمه حمایت میکردیم. هنوز هم کنار هم هستیم و امیدوارم به رهایی …

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «