پیام مهم پرزیدنت ترامپ و نخست وزیر اسرائیل به مردم ایران

1395/11/03

پیام مهم پرزیدنت ترامپ و نخست وزیر اسرائیل به مردم ایران . بزودی نابودی رژیم اسلامی آخوندی را جشن میگیریم.

https://up.shahvani.com/uploads/hnpz2tug.mp4

https://up.shahvani.com/uploads/eryfwy2u.mp4

NETANYAHU.IRAN - 23.8 MB

TRUMP.IRAN - 3.6 MB

24687 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-02-06 23:14:04 +0330 +0330
نقل از: ترومن
نقل از: چکارکنیم ترامپ هر روز یه حرفی میزنه و واقعا باید اقدام کنه الان

دوست عزیز روز رهایی نزدیکه

همونطور که در تاپیک جناب‎خان - پیش از انتخابات- از ترامپ حمیت میکردیم و باورش داشتیم، حالا اون هم داره در مسیر همون شعارهای انتخاباتیش حرکت میکنه. (inlove)

به قول قدیمیا این تو بمیری از اون تو بمیریا نیست! :)

بله هموطن یادمه حمایت میکردیم. هنوز هم کنار هم هستیم و امیدوارم به رهایی …

1 ❤️

2017-02-08 22:29:11 +0330 +0330

مایکل فلین : مشاور امنیت ملی آمریکا… فوریه 2017

we are officially putting iran on notice

ما رسمن ب ایران اخطار میدیم…

1 ❤️

2017-02-08 23:10:54 +0330 +0330
نقل از: pepsi1975 در خواب بیند پنبه دانه. این سیاست های که در پیش گرفتن تحریم کردن ووووو اجرا کردن جز اینکه فشار بر مردم بیاره و زندگی همه رو به دردسر بندازه نتیجه ای نداشته. ترامپ و بقیه دار و دستشون هم از این شیکرا زیاد خوردن.

بی تحریم هم داره به مردم فشار میاد و تحریم هم رفع بشه هیچ پولی به من و تو نمیدن این اسلامی های دست نشانده و همه ی سرمایه های کشور رو برای منافع ارباب مسکو نشین هزینه می کنن. احتمالا تحریم نفتی دوباره برقرار میشه و تحریم سپاه هم کارو خیلی سخت تر می کنه برای نفس کشیدن کثافت اسلامی در ایران

1 ❤️

2017-02-09 01:15:23 +0330 +0330

من یکی از آنهایی هستم که در ایرانم به ما نسل سوخته لغب داده اند پیام پرزیدنت ترامپ و نخست وزیر کشور اسراییل راهم بارهای بار شنیدم وبارها خواندم باور کنید شاید ده الی پانزده بار پخش شد وهر دفعه با شوق واشتیاق آنرا گوش دادم وحالا هم باره وبارها آنرا خواندم چرا که پیام از شادی وجشن خبر میداد چیزی که 38ساله که نشنیده ایم وزیباتر از آن خبر نابودی اشغالگران کشورم آنهم توسط دو کشور ی که در زمان شهریار کشورم شاهنشاه محمد رضا شاه پهلوی آریامهر از دوستان کشورم بودنند گفته شده پس من بعنوان یک ایرانی درانتظار هستم که هرچه باشکوهتر آن جشن را درکنار شهریار دوراز وطن رضا شاه دوم , وسایر هموطنانمان چه داخل کشور چه آنهایی که سالها تحمل جنایتها دزدیها تهمتهاو… رانیاوردنند واز کشور به تبعیدی خود خواسته ولی اجباری تن دادنند وسالها دوری از وطن رابه سختی تحمل کردنند . آنروز همه ایرانیان درکنار دوستان واقعی ایران جشنی بزرگ خواهیم گرفت . به امید آنروز

1 ❤️

2017-02-18 14:15:33 +0330 +0330

کس شعر زیاد میکن اینا (erection) (erection) (erection) (erection) (erection)

0 ❤️

2017-02-18 15:49:28 +0330 +0330
نقل از: صفا45 من یکی از آنهایی هستم که در ایرانم به ما نسل سوخته لغب داده اند پیام پرزیدنت ترامپ و نخست وزیر کشور اسراییل راهم بارهای بار شنیدم وبارها خواندم باور کنید شاید ده الی پانزده بار پخش شد وهر دفعه با شوق واشتیاق آنرا گوش دادم وحالا هم باره وبارها آنرا خواندم چرا که پیام از شادی وجشن خبر میداد چیزی که 38ساله که نشنیده ایم وزیباتر از آن خبر نابودی اشغالگران کشورم آنهم توسط دو کشور ی که در زمان شهریار کشورم شاهنشاه محمد رضا شاه پهلوی آریامهر از دوستان کشورم بودنند گفته شده پس من بعنوان یک ایرانی درانتظار هستم که هرچه باشکوهتر آن جشن را درکنار شهریار دوراز وطن رضا شاه دوم , وسایر هموطنانمان چه داخل کشور چه آنهایی که سالها تحمل جنایتها دزدیها تهمتهاو..... رانیاوردنند واز کشور به تبعیدی خود خواسته ولی اجباری تن دادنند وسالها دوری از وطن رابه سختی تحمل کردنند . آنروز همه ایرانیان درکنار دوستان واقعی ایران جشنی بزرگ خواهیم گرفت . به امید آنروز

باشد که تو را زین پس خایه لیس پهلوی نامند . بهترین لیس ها را به خایه های پهلوی برایت ارزومندم. بدرود.

0 ❤️

2017-02-19 14:41:49 +0330 +0330

1 ❤️

2017-04-22 12:43:03 +0430 +0430

همه تونو اعدام میکنن کوسخولا…ب سکستون برسین

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «