پیشکش زن ایرانی به اعراب توسط آخوند

1396/12/04
[►YouTube](https://www.youtube.com/watch?v=HQNTOMS3yqE) سخنرانی آخوند پفیوس (علم‌الهدی امام جعمه مشهد): «***زن‌ها اگر با عرب‌هایی که از عراق میان مباشرت جنسی بکنن ثواب دارد چون آنها از کربلا آمده‌اند!***»

و اینم پذیرایی از اعراب در مشهد با پیشکش زنان ایرانی:
https://up.shahvani.com/uploads/sacgb4oh.mp4
ویدئوهایی از سرویس جنسی زنان ایرانی به مردهای عراقی و سوری:
https://up.shahvani.com/uploads/4noyf92r.mp4
گفته میشود دختران و زنان ايرانى را در مشهد پيشكش اعراب ميكنند و آنان فيلم گرفته و در کل جهان عرب خود را فاتح در خاك ايران معرفى ميكنند.

↓ کص‌پراکنی یه آخوند در همین راستا:

3383 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-02-23 18:05:11 +0330 +0330

kheyli bahal dorostesh kardan

0 ❤️

2018-02-23 18:21:36 +0330 +0330

این حجم از حروم زادگی بی سابقس… کاش میتونستیم کاری کنیم…

1 ❤️

2018-02-23 18:42:45 +0330 +0330

واقعا با دیدن این کلیپ دیدم چقد تابلو دروغ میگن این کلیپ ساختگی تابلوووو

0 ❤️

2018-02-23 18:45:41 +0330 +0330

خب اگه راست میگه دختراشو کادو پیچ بده به عربا تا دربست برن بهشت.دوست عزیز سرنوشت هر دیکتاتوری زباله دون تاریخه.شکی نیست که دارن به ایستگاه آخر میرسن که اینجور دستو پا میزنن

0 ❤️

2018-02-23 19:09:11 +0330 +0330

این کلیپ رو قبلا دیدم. اما فک نکنم واقعیت داشته باشه حرفای علم الهدی. دیگه نمیان اینجوری خودشونو خراب کنن. ولی متاسفانه یچیزی که واقعیت داره همینه تو مشهد اینجا به عرب خیلی بها میدن. به جرات میتونم بگم 1 پنجم خونه های مشهد ماله عرب هاست . و اینجا شده تایلند اونا.
دوست دختر خودم تو یه هتل کار میکرد میگفت هرروز بهش عرب ها مبلغ بالا پیشنهاد میدن که بیا تو اتاق من .
واقعا متاسفم واسه این نظام و مردم که ایرانی رو حقیر کردن و عرب رو بالاتر از عجم گذاشتن.
اشکم در اومده بخدا از این همه بدبختی کشیدن ما ایرانی ها

2 ❤️

2018-02-23 19:11:50 +0330 +0330

کلیپ اولی هم دختره مشهدیه . لهجه ش معلومه .
هیییی افسوس و صد افسوس بر من و تو ایرانی

0 ❤️

2018-02-23 19:52:18 +0330 +0330
نقل از: mfm.mashhad این کلیپ رو قبلا دیدم. اما فک نکنم واقعیت داشته باشه حرفای علم الهدی. دیگه نمیان اینجوری خودشونو خراب کنن. ولی متاسفانه یچیزی که واقعیت داره همینه تو مشهد اینجا به عرب خیلی بها میدن. به جرات میتونم بگم 1 پنجم خونه های مشهد ماله عرب هاست . و اینجا شده تایلند اونا. دوست دختر خودم تو یه هتل کار میکرد میگفت هرروز بهش عرب ها مبلغ بالا پیشنهاد میدن که بیا تو اتاق من . واقعا متاسفم واسه این نظام و مردم که ایرانی رو حقیر کردن و عرب رو بالاتر از عجم گذاشتن. اشکم در اومده بخدا از این همه بدبختی کشیدن ما ایرانی ها

کیلیپ علم‌الهدی اگه دروغم باشه فرق چندانی در اصل قضیه نداره. چرا که شواهد به حد کافی گویای امر مذکور هس، از جمله چیزایی که خودتون نیز به درستی فرمودید به اضافه‌ی سوتی همون جوجه‌آخوند در برخورد با دختران خیابان انقلاب که در ابتدای بحث درج شد.
واضحه مسله‌ی تجارت و پیشکش دختران ایرانی به اعراب، سالهاس به طرق مختلف و توسط اشخاص و نهادهای مختلف جمهوریِ نکبت اسلامی، سر زبونها بوده و هس.
ایضن جدای از صحت یا کذب کیلیپ علم‌الهدی، از قول عده‌ای نزیک به ایشان گفته شده اوشون بهرحال این حرفا رو توی یه مجلس نیمه خصوصی زده و بعد که گندش دراومده سایت ایشون بیانیه دادن که قضیه دروغه، ولی خودش هیچ اظهارنظری در این مورد نکرده.

↓جهت اطلاع بیشتر میتوانید بنگرید به:
►YouTube

0 ❤️

2018-02-25 22:06:12 +0330 +0330

این آخوند گوه مغز که اگه اسکن اشعه ایکس مغزشو بگیری میبینی جمجمه اش داره از گوه محافظت میکنه آبروی شهر ما و مملکت ما رو برده

ایشون و امثال ایشون آبروی اسلام دینم میبرند با این جعل احادیثی که میکنند
اخه یکی نیست بهشون بگه کتابایی مثل نهج البلاغه رو ول کردین از بهارانوار (که زیاد معتبر نیست) حدیث میارین که صیغه کردن ثواب داره حتی اگر خود زن نخواد !

0 ❤️

2018-02-25 22:25:05 +0330 +0330
نقل از: Amir2178021780 این آخوند گوه مغز که اگه اسکن اشعه ایکس مغزشو بگیری میبینی جمجمه اش داره از گوه محافظت میکنه آبروی شهر ما و مملکت ما رو برده

ایشون و امثال ایشون آبروی اسلام دینم میبرند با این جعل احادیثی که میکنند
اخه یکی نیست بهشون بگه کتابایی مثل نهج البلاغه رو ول کردین از بهارانوار (که زیاد معتبر نیست) حدیث میارین که صیغه کردن ثواب داره حتی اگر خود زن نخواد !

اگه نهج االبلاغه رو کتاب معتبر و آبروی دینت میدونی یه نیگا به این قسمتاش بنداز:

همه چیز زن بد است و بدتر چیزی که در اوست این است که مرد را چاره ای نیست از بودن با او

(حکمت٢۳٠ ـ نهج البلاغه)

از رای زدن بازنان بپرهیز،زیرا ایشان را رایی سست و عزمی نا توان است با پرده نشینی،نگاه آلوده شان را راه ببند که سخت گیری در پرده نشینی آنان،ماندگاریشان را افزون کندخارج شدن زنان از خانه بدتر نیست از اینکه کسی را که به او اطمینان نداری به خانه در آوری(یعنی هر دو اینها به یک اندازه میتواند خطرناک باشد)اگر توانی کاری کنی که جز تو را نشناسند،چنان کن کاری که بدور از توان اوست بدو مسپار زیرا زن چون گل ظریف است نه پهلوان خشنگرامی داشتن او را از حدمگذران و او را به طمع میانداز چندان که دیگری را شفاعت کندزنهار از رشک بردن و غیرت نمودن نابجا،زیرا سبب میشود که زن درستکار به نادرستی افتدو زن به عفت آراسته را به تردید کشاند.

(نامه ۳١ نهج البلاغه)

علی(ع) به امام حسن (ع)در مورد زنان،به اموری وصیت نمود از جمله اینکه

١ـ از مشورت کردن با زنان بپرهیز،زیرا که آنان از نظر عقلانی دارای نقصان هستند و فکر آنان در معرض خطاست و هر کسی که اینچنین باشد،سزاوار نیست که مورد مشورت قرار گیرد

٢ـ دیدگان زنان را به واسطه حجاب بپوشانید که این فصیح ترین کنایات از حجاب است ٣- جایز نیست شخصی را که اطمینان به او نمی باشد (خواه زن خواه مرد)وارد خانه اش نماید

۴ـ در بعضی مواقع، فساد آوردن بعضی از مردم به خانه،بیش از بیرون شدن زنان از خانه است و بهتر این است که زن در حالتی باشد که غیر از شوهر را نشناسد

٥ـ زنان براموری که خارج ازتوانایی آنهاباشد(اعم ازخوردنیها و پوشیدنیها و غیره ) نباید مسلط شوند

(وصیت ۳١ )

پ ن: آب از سرچشمه گلالوده.

0 ❤️

2018-05-07 02:32:18 +0430 +0430

من زن عرب صیغه میکنم تا الانم 8 تا شو از دم کیر گذروندم

شماهم زن عرب بگیرید بکنید فیلمشو بذارید شهوانی

0 ❤️

2018-05-07 03:20:30 +0430 +0430

ی دوستی میگفت فرقی نداره اخوند بچه کی باشه , همین ک بره اخوند بشه یعنی حرومزاده است و الان به حرفش پی بردم.

0 ❤️

2018-05-07 09:33:39 +0430 +0430

آیا کسی از کیفیت دوربین و زاویه فیلم گرفته شده ، نفهمید این فیلم توسط دوربین مخفی گرفته شده ، که میگن ساختگیه؟

بعدم چطور ملت قبول میکنن اسلام ۱۴۰۰ سال پیش ، ملت ایران اسلام رو بدون زور شمشیر پذیرفتن ، بعد اینو که حتی فیلم و میبینن رد میکنن!

جل الخالق با این خدا و ملتش :|

0 ❤️

2018-06-28 21:28:59 +0430 +0430

فیلم علم الهدا برش داده شده
من کاملشو دیده ام
میگه بعضیها به دروغ گفته اند که من اینطور گفته ام
ولی جمله اولش یعنی « بعضیها به دروغ گفته ان» را توی این فیلم حذف کرده اند

فیلمهایی که درباره صیغه دادن دخترهای ایرانی با عربها منتشر میشه غالبا از اینگونه تحریف و برش دادن در امان نیست

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «