چطور تو یه سایت سکسی درخواست آشنایی بدیم ؟!

1397/06/18

سلام خدمت همه آقایون و خانومای سایت
اول اینکه درسته اوضاع فرهنگی ما ی مقدار خوب نیست و تربیت جنسیمون امتیازش متوسط رو به پایین هستش اغلب آدمایی که میان اینجا چون فکر میکنن سایت سکسی هستش میتونن هر طور که دوست دارن با طرف مقابل حرف بزنن و چون مجازی ام هست احتیاجی به ادب ندارن .
اما این که یه سری خانوم و آقا تو یه محیط باشه غریزه ادمی که دوست داره ارتباط برقرار کنه ، از طرفی منم درک میکنم که خانومای سایت خیلی اذیت شدن گاها اعتمادشون از بین رفته و دیگه حتی اگه طرف مودبانه ام بخواد ی گپ ساده ام بزنه قبول نمیکنن چون فک میکنن دردسر میشه براشون .
حالا با همه این موضوعات اگه ی آقا بخواد با ی خانوم توی سایت ارتباط برقرار کنه با چه سبک صحبتی می‌تونه این کارو بکنه ممنون میشم تو بحث شرکت کنین . 🍺 🍺 🍺 🌹

922 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-09-09 10:02:40 +0430 +0430

Up ?

0 ❤️

2018-09-09 10:07:09 +0430 +0430

Up up up (clap)

0 ❤️

2018-09-09 10:08:36 +0430 +0430

من خودم دوستای خوب آقای زیادی تو این سایت پیدا کردم. اولش تو تاپیکام نظر میدادن و بحث می کردن و کلا کصنمک بودن. بیشتر تو پستای غیرجنسی شرکت می کردن و باعث شد باورم شه که دنبال کیونم نیستن. باهاشون مثل داداش حرف میزنم و انتظار جنسی هم ندارن. البته یه سالی طول کشید بهشون اعتماد کنم.
ولی اگه کسی همون اول بیاد خصوصیم و بگه بیا درد و دل کنیم فکر می کنم یه ادم کف کوس دروغگوی بدبخته که قصد فریب داره هر چند واقعا ادم خوبی باشه ولی من که علم غیب ندارم و واقعا چندشم میشه کسی تو خصوصی بهم پیام بده. جنده درجه یک هم باشم به ادمای پرروی طلب کار اینجا نمیدم…

0 ❤️

2018-09-09 10:14:55 +0430 +0430

خانومی که خودش تمایل به برقراری ارتباط داشته باشه
جواب پیام شخصی رو که میخواد میده و باهاش راه میاد
زیاد سبک صحبت کردن اهمیتی نداره توی همچین سایتی,همین که مودبانه باشه کافیه.

1 ❤️

2018-09-09 10:16:31 +0430 +0430
نقل از: میومیووو من خودم دوستای خوب آقای زیادی تو این سایت پیدا کردم. اولش تو تاپیکام نظر میدادن و بحث می کردن و کلا کصنمک بودن. بیشتر تو پستای غیرجنسی شرکت می کردن و باعث شد باورم شه که دنبال کیونم نیستن. باهاشون مثل داداش حرف میزنم و انتظار جنسی هم ندارن. البته یه سالی طول کشید بهشون اعتماد کنم. ولی اگه کسی همون اول بیاد خصوصیم و بگه بیا درد و دل کنیم فکر می کنم یه ادم کف کوس دروغگوی بدبخته که قصد فریب داره هر چند واقعا ادم خوبی باشه ولی من که علم غیب ندارم و واقعا چندشم میشه کسی تو خصوصی بهم پیام بده. جنده درجه یک هم باشم به ادمای پرروی طلب کار اینجا نمیدم...

مرسی میوووو چراغ اول رو در حد پروژکتور استادیوم روشن کردی تو تایپیک ?

1 ❤️

2018-09-09 10:21:44 +0430 +0430
نقل از: Neda_hni خانومی که خودش تمایل به برقراری ارتباط داشته باشه جواب پیام شخصی رو که میخواد میده و باهاش راه میاد زیاد سبک صحبت کردن اهمیتی نداره توی همچین سایتی,همین که مودبانه باشه کافیه.

منطقی بود . اما ی سوال ادب ی کلمه به مفهوم ثابته ؟ یا توی هر کسی فرق می‌کنه ؟ ?

0 ❤️

2018-09-09 10:29:29 +0430 +0430
نقل از: Frenemy
نقل از: Neda_hni خانومی که خودش تمایل به برقراری ارتباط داشته باشه جواب پیام شخصی رو که میخواد میده و باهاش راه میاد زیاد سبک صحبت کردن اهمیتی نداره توی همچین سایتی,همین که مودبانه باشه کافیه.

مشخصا ادبیات ارتباط برقرار کردن متفاوته در هر شخصی و بستگی به فرهنگ و شخصیت اون فرد داره. اما ادبیات ارتباط برقرار کردن با یک خانوم مسئله زیاد پیچیده ای نیست
برعکس تصور اقایون,نیازی به قدرت بیان بالا یا زبون بازی نیست!

1 ❤️

2018-09-09 10:33:56 +0430 +0430
نقل از: Neda_hni

مشخصا ادبیات ارتباط برقرار کردن متفاوته در هر شخصی و بستگی به فرهنگ و شخصیت اون فرد داره. اما ادبیات ارتباط برقرار کردن با یک خانوم مسئله زیاد پیچیده ای نیست
برعکس تصور اقایون,نیازی به قدرت بیان بالا یا زبون بازی نیست!

که این یعنی اگه طرف ببینه که اشتراکی با طرف مقابلش داره با صداقت حرفشو بزنه و طاقت نه شنیدن رو هم داشته باشه به شرط اینکه طرف مقابل هم مودبانه و کامل جوابشو بده

1 ❤️

2018-09-09 11:02:49 +0430 +0430
نقل از: Siamak323 منم به این عقیده دارم که سبک خاصی لازم نیست صحبت بشه . این نگاه از جامعه ی ما میاد وچون از اول دختر و پسر جدا از همن این میشه طرز فکر . با یه خانوم و اقا نداره . با همه یجور صحبت کنید . اینکه باید احترام گذاشته بشه به خانوما یا نه که احترام هر کس دست خودشه چه زن چه مرد . زنا رو کردیم مثل بچه ای که همش باید مراقبشون باشیم

نظر قشنگی بود مرسی سیامک جان

1 ❤️

2018-09-09 13:00:17 +0430 +0430

کسی نظری و یا بحثی نداره؟

0 ❤️

2018-09-09 13:07:21 +0430 +0430

Uppp guys join please

0 ❤️

2018-09-09 13:27:19 +0430 +0430

اول باید تو تاپیکا شرکت کنی سعی کنی حس اعتماد ایجاد کنی نه که همون اول کار سرت بندازی پایین بری پیویش مطمعن شدی که بهت اطمینان داره برو و حرفت بزن

0 ❤️

2018-09-09 13:42:56 +0430 +0430
نقل از: shadow69 اول باید تو تاپیکا شرکت کنی سعی کنی حس اعتماد ایجاد کنی نه که همون اول کار سرت بندازی پایین بری پیویش مطمعن شدی که بهت اطمینان داره برو و حرفت بزن

مرسی shadow جان بابت نظرت ولی این تایپیک همگانی هستش که میخواییم نظرای همدیگه رو بدونیم فک کنم متوجه منظورم شدی :))

0 ❤️

2018-09-09 13:43:29 +0430 +0430
نقل از: میومیووو من خودم دوستای خوب آقای زیادی تو این سایت پیدا کردم. اولش تو تاپیکام نظر میدادن و بحث می کردن و کلا کصنمک بودن. بیشتر تو پستای غیرجنسی شرکت می کردن و باعث شد باورم شه که دنبال کیونم نیستن. باهاشون مثل داداش حرف میزنم و انتظار جنسی هم ندارن. البته یه سالی طول کشید بهشون اعتماد کنم. ولی اگه کسی همون اول بیاد خصوصیم و بگه بیا درد و دل کنیم فکر می کنم یه ادم کف کوس دروغگوی بدبخته که قصد فریب داره هر چند واقعا ادم خوبی باشه ولی من که علم غیب ندارم و واقعا چندشم میشه کسی تو خصوصی بهم پیام بده. جنده درجه یک هم باشم به ادمای پرروی طلب کار اینجا نمیدم...

دوستات نمیدونم کین ولی من پی تکه ممه ات میگشتم

0 ❤️

2018-09-09 13:46:53 +0430 +0430
نقل از: shadow69

لعنت بهت پاچیدم :)))))))) الان میاد رو صورت جفتمون پنجول می‌کشه :)))

0 ❤️

2018-09-09 13:50:15 +0430 +0430

سرشم نمیتونه بخوره

0 ❤️

2018-09-09 14:07:59 +0430 +0430

سرشم نمیتونه بخوره

Join join join

0 ❤️

2018-09-09 15:15:00 +0430 +0430
نقل از: tndgh بنظر من مشکل اینجاست که خانوما نمیتونن یه شناخت و آگاهی نسبی از طرف داشته باشن یه عکس پروفایل با سن و شهر!برای اینکه بخودت بگی من وارد یه رابطه شدم با یکی باید چار ماه بگذره با یه پیام و دوتا چت که نمیشه کسی رو شناخت پیش داوری و کج اندیشی هم که جز لاینفک این جامعه است درکل هرکی وانمود میکنه و ادای بچه مثبت هارو درمیاره بیشتر موفق تر همون چیزی که تو مرام کوفتی ما نیس

مرسی از اینکه به تایپیک سر زدی داداش ببین میفهمم چی میگی تا حدی ولی منظورت رو از ادای بچه مثبت اا نمی‌فهمم اینجا ی سایت سکسی هستش اوکی ولی پسر یا دختری که میاد تو این سایت برای خودش شخصیت داره شما که میگی مرام داری و لوتی هستی بگو به من دختری که میاد تو سایت سکسی مفهومش اینه دختر خرابیه ؟ اصن دختر خراب چجور دختریه ؟ دختری که پولی سکس می‌کنه خرابه ؟ اگه جوابت آره هست که ادامه بحث فایده نداره اگه جوابت منفی هست پس نباید تا ی دختر اومد تو سایت سری دوره اش کنیم با انواع و اقسام پیشنهادات اااااااااااااااااا جذابموووون
بزارین اونم تو این سایت احساس امنیت کنه اونوقت میبینی اوضاع چقد فرق می‌کنه

0 ❤️

2018-09-09 15:15:52 +0430 +0430

الان یعتی من ابنجا بگم دنبال یک دوست دخر واقعی هستم در حد خودم مشکی پیش میاد؟

0 ❤️

2018-09-09 15:39:23 +0430 +0430
نقل از: Taherhkerdmand الان یعتی من ابنجا بگم دنبال یک دوست دخر واقعی هستم در حد خودم مشکی پیش میاد؟

داداش اگه دنبال دختری هستی هر دختری باید براش تلاش بکنی پیداش کنی حواست بهش باشه کاراش رفتاراش اگه دیدی میتونی باهاش بمونی بهش پیشنهاد بدی وگرنه باید باید دختری رو پیدا کنی که پولشو بدی و اونم تایید کنه همه کاراتو …

0 ❤️

2018-09-09 16:09:43 +0430 +0430

Up uP UP

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «