چه ابعاد و سایزی ؟؟ عجب اندامی !!(بُخدا) راست میگم

1402/07/04

نمیدونم از کجا شروع شده ولی خدا باعث و بانیش رو لعنت کنه
آخه این همه داستان سرا در تاریخ ادبیات ما نوشتن و می نویسن ولی هیچ کدام در مورد ابعاد بدن و سایز اندام کاراکتر و کاراکترهای داستانشون به اندازه ی نویسندگان (شهیر و توانمند) این سایت توضیح کافی و مکفی ندادند و نمیدن آخه عزیز من دلبندم بزار من خواننده یکم از تخیل خودم برای کاراکتر داستان تصویر سازی کنم نه اینکه شمابا توضیحات اضافی و نا بجا با کلی (قلت) املایی به ذهن و افکار من تجاوز کنی اونم به شدت خشن چرا واقعا چرا درمورد کاری که خوب نمیتونیم انجام بدیم تحقیق نمی‌کنیم عزیز بزرگوار برو داخل فضای لا مکان و عظیم اینترنت و در مورد سبک و اسلوب درست نگارش کمی مطالعه بفرما بعد بیا خاطره و داستان واقعی یا غیر واقعی خودت رو بنویس تا منم از خوندنش لذت ببرم نه اینکه احساس آدمی که به اون تجاوز شده در من ایجاد بشه در آخر لطفا برای اثبات راست و واقعی بودن داستانتون قسم نخورید نیازی نیست خواننده خودش فهم و شعور داره میفهمه اینجا همه دست به کیر و خایه نیستن نگاه به اقلیت مجقول سایت نکن اینجا آدم باسواد بالا خیلی زیاد تر از تصور شما هست ببینید جک گفتن یک هنره طنازی کار هر کسی نیست شما بهترین متن طنز رو به آدم نا وارد بدی نمیتونه جمعی رو بخندونه ولی یک متن معمولی یاحتی غیر طنز رو بده دست آدمش جوری تعریف میکنه ملت از خنده ریسه میرن پس اول بلد کار باش حتی به مقدار کم تا بتونی روی مخاطب تاثیر بزاری آره جونم

توضیح غلط رو خودم به این شکل نوشتم کلا داخل پرانتز ها رو یه جوری با اشاره مینویسم

800 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2023-09-26 19:03:07 +0330 +0330

😀 فکر کنم به مذاق خیلیا خوش نیومده چون لایک نکردید ولی من حرف حق زدم
نه اینکه بدم بیاد ولی برای لایک این تاپیکو نزده بودم ولی دوست داشتم دوستان دلسوز بیان نظر بدن شاید من اشباه میگم

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «