کار در کشور های اطراف+ دورتر

1393/05/14

سلام همگی
امیدوارم کسایی ج بدن که ایران نیستن و خارجن و میتونن از اوضاع اونجا بهم اطلاع بدن
میدونم که خیلی از بکسی گلی که اینجا میان ، از خارج از ایرانن
حالا میخوام به هموطنتون که اینجا ، ایران ، در مشقته کمک کنید
بدونم مقدمه میرم سر اصل مطلب
من اسمم کاظمه
بچه کرمان
۲۰ ساله
دیپلم ریاضی + تسلط نسبی به زبان انگلیسی
سربازیم ۱ ماهه پیش تموم شد
بی کس و کارم وگرنه جای اینکه برم سربازی میرفتم دانشگاه
الان اگه بخوام کارگری هم کنم فک نکنم حقوقی گیرم بیاد که بتونم پس انداز کنم
میخوام برم کشورهای خارجی
بیشتر کشورهای حوزه خلیج فارس مثل امارات - کویت - قطر
یا کشوری مثل استرالیا
من کسو کاری ندارم تا ازش اطلاعات بگیرم واسه همین میخوام شما که اون وری بهم اطلاع بدی
بگین اونجا حقوق یه کارگر ساده چقدره؟
مثل یک خدمت کار برای رستوران
یه کارگر برای ساخت ساز و کلنگ زنی - بیل زنی - خر حمالی و …
خودم بیشتر مد نظرم استرالیا هست چون هم مردمش انگلیسی صحبت میکنین و هم نسبتا حقوق ساعتیش طبق سرچ هایی که توی گوگل کردم بهتره

کسایی که استرالیا هستن بیان خبر بدن از اوضاع
اصلا اگه بیام دخلم به خرجم می ارزه؟( لطفا کامل بگید مرسی)

ولی خب بازم اگه اونجا خوب نباشه با اینکه عربیم زیاد خوب نیست ، اگه پول خوبی توش باشه حاظرم برم کشورهای نزدیک عربی

اونجا اوضاع نژاد پرستی چطوری؟
با ایرانیا چطور رفتاری دارن؟

خلاصه اگه اینجا کسی از استرالیا - یا کشورهای عربی نیست ، بیاد از هومن کشوری که توشه بگه

میخوام ببینم اگه 5-6 سال تو خارج خر حمالی کنم میتونم یه سرمایه جور کنم بیام ایران یا نه

مرسی از این که جواب میدید
قربونه همه
کاظم

1067 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-08-05 13:33:04 +0430 +0430

تاپیک قبلی رو جای بدی زده بودم
الان اینجا دوباره زدم
ببخشید
البته اگه بازم جاش اشتباهه ببخشید

0 ❤️

2014-08-06 04:33:18 +0430 +0430

داداش مرسی که ج دادی

الان مهم اینکه باید کار کنم تا پول در بیارم حالا اینکه نرم برای عربا کار کنم که دیگه میشه طرز فکر کثیف اونا توی نژاد پرستی
من پول در اوردن رو به افکار نژاد پرستی نمیفروشم که نرم واسه عربا کار کنم

در مورد استرالیا هم اره ، یه 2 روزه راجبش تحقیق کردم
ارزش دلار استرالیا هم الان 2900 تومنه
یه 200-300 تومنی از دلار امریکا کمتره ولی بازم خوبه
مهم اینه که خرج اونجا خیلی زیاده
مثل قیمت یه پیتزا ساده اونجا 20 دلاره
اگه برم اونجا باید خیلی توی خرج صرفه جویی کنم
توی یه سایت دولتی استرالیا دیدم که واسه کارگری ساده بدون تخصص ساعتی 15 دلار دستمزده
ای بگی نگی بد نیست

داخل سایت imme استرالیا هم که راجب شرایط ویزا نوشته شده متاسفانه شرایطش یه خورده برام سخته

الان شدیدن باید بگردم و یکی رو پیدا کنم تا برام دعوت نامه بده تا بتونم مدتی برم و بعدش درخواست پناهندگی بدم

کسی نظر دیگه ای داره بیاد بگه
دمتون گرم

0 ❤️

2014-08-06 04:39:18 +0430 +0430

دلت خوشه ها.همچین میگی‌ برم استرالیا که انگار شام پختن منتظرن تو بری اونجا! بیچاره از لطف مدیریت امام زمون افغانستان هم رات نمیدن چه برسه به استرالیا. به جای کار پاشو با چند تا از رفیقات یه گروه تشکیل بدین چند تا بسیجی‌ و ملا رو که باعث این بدبختی شدن به فاک بدین اونوقت ببین از استرالیا میا‌‌ن واسه کار ایران یا نه‌ . تو هر شهری اگه ۲۰ تا گروه اینجوری باشه جمهوری اسلامی یه هفته‌ای کارش تمومه.

0 ❤️

2014-08-07 01:31:32 +0430 +0430

پیتزا دو پر بگیر میشه شش دلار هم سیر میشی و هم رو فرم میمونی.
15 دلار حقوق حداقله. یعنی هیچ کاربرمایی اجازه نداره کمتر از اینقدر بده. البته خیلی از کارها عملا کمتر میدهند. راستی مالیات هم ازش کم میشه.
تو استرالیا نژادپرست هست اما نژادپرستی نیست. ایرانی ها تصویر خوبی از خودشون نشون نداند برای همین نگاه منفی به ایرانی ها وجود داره. اما سایر نژادها کمتر مشکل دارند. شهرهای بزرگ بیشتر پذیرای تنوع نژادی هستند.
شما شرایط هیچ ویزایی رو نداری. ویزای کار سابقه کار و تحصیلات و مهارت میخواهد.
تنها گزینه قانونی اقدام برای تحصیله که اون هم خیلی گرونه.
به مهاجرت غیرقانونی هم اصلا فکر نکن که یا تو دریا میمیری و یا تو یه کمپ جوانیت رو حروم میکنی. الان شرایط فرق کرده و خیلی سخت شده.
سایت migranthelp.com جایی که میتونی راحتتر اطلاعات گیر بیاری.
راستی یک گزینه دیگر هم ازدواجه که اون هم لازمه اش اینه که یکی رو پیدا کنی. هستند کسانی که این کار رو پولی میکنند. چون تواسترالیا همجنس بازی رواست لازم نیست طرفت حتما زن باشه. اگر هم پسر پیدا کردی با توجه به شرایط ایران ازت ثبت رسمی ازدواج نمیخواهند.
موفق باشی.

0 ❤️

2014-08-15 03:21:59 +0430 +0430

حالا خوبه طرف گفت اونایی که خارج ازایرانن نظر بدن !

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «