کاش تصوراتم از سکس واقعی بود!

1400/04/08

سلام دوستان 🌷

یه زمانی خیال می کردم همونطوری که توی سکس چت ها و سکس تل ها و … حرفشو می زدیم، فرو رفتن آلتش در آلتم! همونقدر راحته و دوس داشتنی :)

فکر می کردم تند تند تلمبه زدن و تا ته رفتن داخلش به شدت حال میده و ارضای روحی و جسمی م می کنه! یا مثلا تا ته بکوبه توش از خوشی می میرم ولی بعد دیدم فشارم میفته و بدنم از درد شل میشه به جاش!!
و خب کلا زهی خیال باطل :/

من واژینیسموس داشتم و خبر نداشتم. مطالعه و سرچ کردم در موردش. دکتر رفتم و قرص هایی به تجویزش مصرف کردم ولی فایده نداشت تا وقتی خودم با صبر و حوصله و تمرین مداوم انجامش دادم، با انگشتای خودم! و بالاخره بعد از یه سال تونستم با همسرم یه کارایی انجام بدیم.
حتی هنوزم که هنوزه اونطوری که باید باشه نیست و هنوز لذتش به جز اینکه حس می کنم توانایی سکس داشتن با همسرم رو دارم نیست. در واقع لذت جنسی ش برام خیلی کمه ولی همین که می تونم با همسرم سکس داشته باشم مثل بقیه ی آدمای عادی، ذوق زده م می کنه!! یعنی الان دلخوشی م اینه که همسرم با سکس داشتن با من می تونه ارضا بشه و این وسط خودم که درد کشیدم اهمیت چندانی نداره برام!!

حالا نمی خوام سرتونو درد بیارم. بعدا یه تاپیک مفصل در مورد واژینیسموس میذارم.

فقط می خوام بگم خیلی چیزا با تصورمون فرق داره. انتظارامون رو از رابطه جنسی زیاد بالا نبریم بهتره. سعی کنیم واقع بین باشیم و البته همیشه همراه و همدل، با پارتنرمون :) 🌸🌸

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-07-07 10:52:06 +0430 +0430

احسنت!
خسته نباشید و ممنون. 🌹

0 ❤️

2021-08-04 08:20:41 +0430 +0430

ککل انجام بده خوب میشی

0 ❤️

2021-09-05 13:49:45 +0430 +0430

جالب بود

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «