کلکسیون عکسای سکسی (Arrow11)

1400/07/25

بعد از حدود ۱۰ سال فعالیت تو این سایت در زمینه روشنگری در مورد مسائل دینی و سیاسی، با اتفاقاتی که تو تاپیک آخرم (آغوش باز ایرانیان) افتاد هم بی معرفتی بعضی از دوستان به شدت آزار دهنده بود و هم تازه فهمیدم که ما مردم ایران هیچ نیازی به این جنگولک بازیا نداریم.
چون اصولا آگاهسازی برای مردمی به درد بخور هست که خودشونم قصد بیدار شدن داشته باشن و متاسفانه اصلا همچین خواسته و اراده ای تو وجود ما ایرانیا دیده نمیشه.

الان مهمتزین دغدغه و با اهمیت ترین چیز برای ما پیدا کردن یه سوژه ناب برای جق هست که شب باهاش یه جق مشدی بزنیم و فشارمون بیفته تا بتونیم راحتتر بخوابیم.

از قدیم گفتن خواهی نشوی رسوا، هم رنگ جماعت باش.
بنابراین بعد از این من هم سعی میکنم عوص اون لوس بازیا چیزی که بیشتر به درد میخوره رو بذارم.

موارد ممنوعه تاپیک:
۱. گذاشتن عکس شومبول خودتون
۲. بحث دینی
۳. بحث سیاسی

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-10-31 22:02:53 +0330 +0330

↩ sajad405
سلام
ممنون
شرمنده نمیدونم منظورتون دقیقا کدوم هست
اگه میشه عکسشو بذار اگه بشناسم چشم

0 ❤️

2021-10-31 22:05:33 +0330 +0330

2 ❤️

2021-11-01 00:27:56 +0330 +0330

↩ Arrow11

منظورم این بانوی پورن استاره

3 ❤️

2021-11-01 00:40:03 +0330 +0330

↩ mashe-x
مخلصیم 🙏 🌹

0 ❤️

2021-11-01 00:51:16 +0330 +0330

مثل همیشه تاپیکات بینظیره.کاشکی انسانها اگر موافق دین هم هستن شرافت شما رو داشتند وافکار دیگران رو نوشخوار نمیکردن وبرای عقیدشون زحمت مطالعه رو بخودشون میدادن

1 ❤️

2021-11-01 02:51:08 +0330 +0330
5 ❤️

2021-11-07 02:11:53 +0330 +0330

↩ Golnar_p_n_n

آدم های فرصت طلبی چون تو بموقع تعییر موضع میدن و سربزنگاه واسه پیشبرد اهداف دیکته شده بهشون میان و سرگرمی واسه مردم تشنه ی حقیقت درست میکنند اما چه سود که نمیخوان ببینند که آدمهایی مثل تو چجوری با دادن چندتا اطلاعات درست،دارن به بازیشون میگیرن.تو بیا روشن کن چجوریاست که یدفعه میری و درست در زمان شلوغی ها سرو کله ات پیدا میشه و دوباره گم و گور میشی؟؟
روشن کن چطور شد بیو پروفایلت به یکباره عوض شد و باگ هاش رو گرفتی؟؟.
روشن کن کدوم مبارز واقعی مایوس شده که تو دومیش باشی؟؟؟
حیف و صدحیف که وقت کافی واسه نشون دادن کل دم خروسات ندارم که بقیه هم در جریان قرار بگیرند با کی طرف هستند.
ولی خب میتونم یه تعدادی اسکرین شات از کامنت هات و چیزای دیگه بگذارم و توضیحش رو بگذارم به عهده ی خودت تا روشن بشه دقیقا هدفت از به حساب مبارزه چیه

عاغا شما دور و اطرافت اصلا روانپزشک خوب وجود نداره؟
حالت خیییلی بده
داری از دست میریا
نکن با خودت اینجوری
شما متعلق به خودت نیستی
زبونم لال چیزیت بشه یه نهضت از هم میپاشه
اونوقت کی میخواد مبارزات میدانی رو رهبری کنه؟ 😀

ببین پسرجان
این روزا اصلا حال و حوصله ندارم
مخصوصا حوصله تراوشات ذهن پریود متوهمی مثل تو رو
برو هر وقت مدارکت علیه من کامل شد بیا تاپیک بزن و آبروی منو ببر ولی تا اون موقع بیخ گوش من بیخودی ویز ویز نکن
از وقتی گفتی میخوای علیه من تاپیک بزنی و آبرومو ببری ۶ ماهی گذشته و هنوز هیچ غلطی نتونستی بکنی
مگه نمیگفتی مطالبت آماده هست ولی چون کاربر vip نیستی سایت نمیذاره مطلبت بیاد بالا؟
مطالبتو تو خصوصی برا خودم بفرست، بیشرفم اگه بدون کم و کاست خودم منتشرش نکنم، ولی اگه نفرستی تو از رهبرت هم بیشرفتری
الانم‌ هرری

1 ❤️

2021-11-07 16:12:15 +0330 +0330

↩ Golnar_p_n_n
نه خودت و نه توهماتت برام اندازه گوز هم ارزش ندارن که بخوام برای قانع کردنت توضیحی بدم ولی یه سری کاربرها اینقد برام با ارزش هستن که به هیچ عنوان نخوام شبهه ای براشون ایجاد بشه، به همین خاطر و به احترام اونا مختصر توضیحی میدم شاید این وسط شمام یه مقدار به توهمات خودت خندیدی
من تا حالا دوبار از سایت رفتم که بار اول رو فقط قدیمیا یادشون میاد و سر یه درگیری با اطرافیان ادمین بود که کاربریمم حذف کردم و مدت ۱ سال نبودم و بار دوم هم اواخر سال ۹۴ بود و دلیلش هم این بود که با یه خانومی از همین سایت آشنا شدیم (هرچند دیگه آنلاین نمیشه ولی کاربریش هنوز هست) و صمیمی شدیم و ۴ سالی باهم زندگی کردیم و دلیل فعالیت نکردنم این بود که ایشون با فعالیتم تو سایت راحت نبود و چون باهم زندگی میکردیم استرس داشت و منم به احترامش دیگه فعالیت نکردم تا اینکه چند وقت پیش از ایران رفت و منم دوباره فعالیتم رو شروع کردم.
به همین سادگی
این ادعا رو هم در صورت لزوم چنتا از شناخته شده ترین کاربرای سایت که تو دنیای واقعی هم رابطه و حتی رفت و آمد داریم میتونن تایید کنن
و اما چنتا مورد:
اولا شما اگه از ذره ای شعور برخوردار بودی با وجود اینهمه تاپیکی که من دارم نمیومدی این بحث رو تو تنها تاپیکی که اولش صراحتا نوشتم این بحثها ممنوعه مطرح کنی
دوما اینکه من کی بخوام پروفایلمو ادیت کنم یا چی بنویسم به ادمین سایت هم مربوط نیست چه رسد به تو که گوزشم نیستی.
سوما رفتار من بیشتر به اطلاعاتی میخوره یا رفتار تو بیشتر به یه سایبری کوسمغز میخوره که میخوای یه کاربر مفید رو تخریب کنی؟
.
تا حالا تو سایت حتی یه نفر رو هم بلاک نکردم ولی اگه یه بار دیگه مطلب غیر مرتبط اینجا بذاری بلاکت میکنم.
هر حرفی داری یا تاپیک برن یا تو تاپیکی بذار که مرتبط باشه.

1 ❤️

2021-11-07 16:29:07 +0330 +0330

4 ❤️

2021-11-08 23:06:43 +0330 +0330

↩ sajad405
شرمنده اسمش رو نمیدونم
ببخشید 🙏

0 ❤️

2021-11-08 23:08:36 +0330 +0330

↩ m@tilda
از نظر لطفتون بینهایت سپاسگذارم دوست عزیز 🙏 🌹

0 ❤️

2021-11-08 23:10:01 +0330 +0330
0 ❤️

2021-11-08 23:11:43 +0330 +0330

↩ IPiinkMoon
اشکالی نداره حرص نخور
اینجا همیشه تازش هست، هر وقت لازم شد میای میچینی 😀

1 ❤️

2021-11-08 23:28:44 +0330 +0330

2 ❤️

2021-11-08 23:30:28 +0330 +0330

↩ هاینریش
مشکلِ چی؟

1 ❤️

2021-11-08 23:43:57 +0330 +0330

↩ هاینریش
باور کن خودمم درست و حسابی نمیدونم
یا یه سایبری شل مغزه که به خیال خودش میخواد منو خراب کنه
یا واقعا توهم زده و فکر میکنه من عامل حکومتم
که احتمال دومی رو بیشتر میدم
از نظر جنابشون چون تو دو مقطع زمانی تو سایت فعالیت نداشتم و بعد ۵ سال چنتا کلمه تو پروفایلم رو ادیت کردم پس حتما عامل حکومتم 😀
حالا خوبه باز من با چنتا از کاربرا بیرون سایت هم ارتباط دارم، خودش که اصلا معلوم نیست از زیر کدوم بوته اینجا پیداش شد، فعالیت مفیدش چی بوده، …
در کل تو توهماتش خودش رو رهبر مبارزات خیابانی ایران میدونه و فکر میکنه به تنهایی داره انقلاب میکنه 😁
باور کن همه رو جدی گفنم

1 ❤️

2021-11-09 00:58:51 +0330 +0330

↩ هاینریش
قبلا از این موردها زیاد بود و منم دایورتشون میکردم یه ورم
یکی بود به اسم پروازی که کاربر قدیمی و شناخته شده ای هم بود
اون به ضرس قاطع میگفت میشناسمت و از بازجوهای زندان اوین هستی 😀
ولی این یه نفر رفته رو مخم و دلیل هم داره ولی نمیخوام تو این تاپیک کالبد شکافیش کنم
امیدوارم شهامت داشته باشه و همونطور که بارها وعده داده تاپیک بزنه و مدارکش رو اونجا رو کنه

1 ❤️

2021-11-09 07:05:07 +0330 +0330

درود بر Arrow عزیز و مبارز
امیدوارم با این آنتراکی که با این تاپیک طوفانی دادی، اعصاب و حوصله ات اومده باشه سر جاش و همون روند قبلی رو ادامه بدی. واقعا حیفه که بعد از اون همه زحمتی که کشیدی اینطوری تموم بشه.
یه مسئله ناراحت کننده دیگه ای که شاهدش شدم و البته ناراحت شدم، اختلاف بین شما و. Golnar.p.n.n.p بود. من به ایشون و عقایدشون هم احترام میذارم و فکر میکردم که شما دوتا کاملا هم عقیده هستید. اما ایشون ادعاهایی کرده و چیزهایی رو متاسفانه به شما نسبت داده.
من از شما بعنوان یه خواننده و دنبال کننده شما خواهش میکنم اجازه بدید ایشون توی همین تاپیک بیاد و ادعاها و مدارک خودش رو مطرح کنه و شما هم جواب بدید.
فکر میکنم اینطوری به یه شفافیتی میرسیم و اذهان خوانندگان روشن میشه. البته من عمیقا آرزو میکنم که این فقط یه سوء تفاهم باشه و بس. به همین علت دوست دارم مناظره شما دوتا همینجا برگزار بشه. و همه چی کاملا روشن بشه. جسارت منو ببخشید Arrow جان، اما من و مطمئنم خیلی های دیگه حالشون از این تاپیکی که زدی گرفته شد. من حس میکنم رو هوا ول شدم. و بعدش هم که اون حرفها پیش اومد. به هر حال امیدوارم هر چه زودتر حقیقت معلوم بشه. ممنون از شما

1 ❤️

2021-11-09 14:58:41 +0330 +0330

↩ Golnar_p_n_n
توهماتت منو کاربر یاد “باید رید به اسلام” انداخ که روزگاری میگف عطا مروج توسط عوامل حکومتی دسگیر شده و کاربریش رو اونا دارن توی شهوانی اداره میکنند! یادمه یه بارم به یه کاربری که زیر داستانا کامنت میذاش میگف «چرت بود» گف تو عامل حکومتی و بهت مأموریت دادن بری زیر داستانای شهوانی چنین بگی که ملت یه وخ نخوننشون! خخخ همنقد متوهم و سوژه خنده‌ای به راستی عوامل حکومت کصخلانی چون شماها رو ببینن که دشمنشونید و اینچنین نخشه‌هایی رو بهشون نسبت میدید، حسابی به خود میبالند و از خنده بهتون میرینند.

تو که البته مخت در حدی نی برات چیزی رو توضی بدم، صرفاً واسه رد اتهامات کصشعر و عجیب غریبی که زدی برا کاربرا میگم همون روزی که شهوانی رف هوا و گفته شد توسط روس‌ها هک شده بوده، من و صاب تاپیک حضوری پیش همدیگه بودیم. با این اوصاف یکی مث من خعلی وخ پیشا باید تو دام میفتاده که! یا نکنه منم از خودشونم و نخشه کشیدن حالاحالاها تو هم به اسلام و حکومت برین بعداً برات برنامه داریم؟! خخخ

2 ❤️

2021-11-09 17:14:32 +0330 +0330

↩ اسکلت حشری
سلام و عرض ادب
خواستم بگم که کاربر golnar p.n.n میگه یکسری ادله و مدرک داره. آیا بهتر نیست اول دلیلهای ایشون رو بشنویم یا ببینیم و بعد قضاوت کنیم؟ شاید درکل یه سوء تفاهم باشه.
پس ما بی جهت هیزم توی این آتیش نریزیم.
ممنون

1 ❤️

2021-11-09 17:28:07 +0330 +0330

↩ Golnar_p_n_n

هیچ فعال سیاسی نباید اطرافیانش رو درگیر بکنه مگه اینکه بخواد بصورت سیستماتیک کاری رو انجام بده و با برنامه و هدف گروهی رو تشکیل بده تا کاری رو انجام بدن،حالا چه کاری؟؟؟
خطاب به خواننده های این کامنت؛
فعال سیاسی هرگز در شبکه های اجتماعی بخودش این اجازه رو نمیده که داشتن ارتباط واقعی در جامعه با اکیپ خودش رو عیان کنه چون میدونه که تو این راه هرگز اطمینان صد در صدی جهت امنیت وجود نخواهد داشت و با همچین گراهایی برای عوامل حکومت اهرم فشار علیه خودش و اکیپ مدنظرش درست نمیکنه،مگه اینکه یک آدم ناشی باشه و یا اینکه ترسی بابت حرفاش نداشته باشه چون خودش جزیی از نیروهای رژیم محسوب میشه.

صابون گلنار عزیز، صادقانه بگم شما خیلی بیکار و از لحاظ ذهنی بسیار آشفته و داغون تشریف داری! ینی اونهمه زمانی که نشستی صرف تحلیل و آنالیز کاربرای شهوانی کردی رو اگر بجاش زور زده بودی پای یه درخت ریده بودی خیلی حرکت مفیدتری بود…
درضم الان مثلاً من از این ارتباط واقعی گفتم باعث میشود جنابالی (یا هر کی پست رو دیده) راحت‌تر دستت به بیضه‌ی بنده بند شود یا صاب تاپیک؟

تو(اسکلت حشری) و همین ارو و… همیشه سعی کردید سایبری های رژیم رو آدم های سبک سری نشون بدید که براحتی خودشون رو باحمایت از نظام واسه مردم تابلو میکنند اما درواقع هرجا یه همچین آدم هایی هست بطور قطع صرفا بابت اون مغز شستشو داده شده و تهی شون دست به حمایت همه جانبه ویا نقطه ای نظام میزنند و دل در گرو نظام دارند ونه اینکه عوامل حکومت باشند چون هرگز اینقدر نظام و ابرمافیای حامی اونها احمق نیست که بخواد حقوق مفت به همچین آدم هایی بده(نمونه اش یه شخصی بود به اسم س…د. ت…ی)پس نیروهاش رو ابتدا جوری آموزش میده که علایق و فشارهای اجتماعی رو بموقع شناسایی کنند تا با دادن یکسری اطلاعات دلخوش کننده به مخاطبین تشنه ی آزادی یک جمعی از هواداران رو دور و برشون جمع کنند و بعد بسیار هوشمندانه وقطره ای افکار و مسیر مبارزه رو به نفع رژیم پراکنده و منحرف کنند پس به صرف زدن چند تا پست و کامنت اعتراضی هیچ کسی رو نمیتونیم بر ضد نظام قلمداد کنیم.
عجب! ایطو که پیداس جنابالی خیلی خوب از دل نظام و ترفندها و استراتژی‌هاش با خبری، اون وخ ما عامل حکومتیم؟! خخخ حالا چرا ترسیدی اسم اون شخص رو کامل به کار ببری؟ میگفتی لاقل مام آشنا شیم بریم هشدار بدیم به همکار سایبری‌مون که یه نخبه‌ی گلنار به دست اینجا تشخیصش داده!😁

2 ❤️

2021-11-09 17:33:42 +0330 +0330

↩ Mehdi160456

سلام و عرض ادب
خواستم بگم که کاربر golnar p.n.n میگه یکسری ادله و مدرک داره. آیا بهتر نیست اول دلیلهای ایشون رو بشنویم یا ببینیم و بعد قضاوت کنیم؟ شاید درکل یه سوء تفاهم باشه.
ممنون
مام هیزم تو کونش نکردیم! آزاده میتونه تاپیک بزنه یا هر جا عشخش کشید اون ادله و مدارک رو بذاره تا مام ببینیم یوخوده بخندیم. ظاهراً جنابالی هم خیلی هیجان زده شدی برا این موضو حالا عب نداره فعلا برو چیپس و تخمه رو بگیر بذا کنار دستت نگران نباش ایشونم بلخره یه جوری مدارکشو میذاره نترس هنو ما ترورش نکردیم! خخخ

1 ❤️

2021-11-09 17:48:40 +0330 +0330

↩ Golnar_p_n_n
والا دروووغ چرا تا قبر آ آ آ

نمی‌دونم تو جنگ ممسنی بود یا کازرون این دوتا رو زیر نظر داشتم بعد از متفرق شدن قشون انگلیسا شک کردم !شکم هم بیشتر شد وقتی فهمیدم اون آرو موسادی با این اسی جیره خور بسیجی همو در نزدیکهای پیچ شمرون ملاقات کردن .

با حرفهای شما جناب عن ور نه ببخشید انور که مستفیض شدم و پی بردم این دو ملعون از همون جنگ کازرون به قوای نظامی اینگلیسی راپورت میدادن و الان برام شکی نمونده اینا جیره خور حکومتن

لذا اون تفنگ دولول رو شب پیش بسمتشون نشونه گرفتم و موقع شلیک با صدای شیشکی گاز معده از خواب بیدار شدم

عامو یا گلنار بد استفاده میکنی یا جنس بد بهت میندازن
حالا که خودت زورت نمی‌رسه تو فضای واقعی توی کون غاز بزنی و پناه آوردی به مجازی حداقل مثل عاقا توهم دژمن دژمن نیاد سراغت .شخصیتت منو یاد فیلم بالا که کمی رو تشریح کردم میندازه .اگه قراره بعد سالها گدایی ندونیم شب جمعه کی هست و کدوم کاربر بسیجی و کدوم وطن پرست هست باید بریم بمیریم .داداش گلم یا داری اشتباه میزنی یا جنس خوب دستت نمیرسونن چون از این دوتا وطن پرست تر و ضد اخوند تر حداقل من این سایت ندیدم.

1 ❤️

2021-11-10 01:36:38 +0330 +0330

جناب واقعا از شما تشکر میکنم.خدا برات بسازه.الهی دست به خاک بزنی جواهر بشه .بلا از خودت و خانواده شما دور باشه

1 ❤️

2021-11-11 00:55:03 +0330 +0330

↩ هاینریش
اینطور که بوش میاد قراره یکی دیگه جور ایوب رو بکشه 😀

1 ❤️

2021-11-11 01:04:41 +0330 +0330

↩ Mehdi160456

درود بر Arrow عزیز و مبارز
امیدوارم با این آنتراکی که با این تاپیک طوفانی دادی، اعصاب و حوصله ات اومده باشه سر جاش و همون روند قبلی رو ادامه بدی. واقعا حیفه که بعد از اون همه زحمتی که کشیدی اینطوری تموم بشه.

ممنونم از لطفتون
به خاطر مسائلی که اول تاپیک عرض کردم و یه سری مشکلات شخسی فعلا که هیچ انگیزه ای نیست، ببینیم در آینده چی پیش میاد.
بازم ممنون

یه مسئله ناراحت کننده دیگه ای که شاهدش شدم و البته ناراحت شدم، اختلاف بین شما و. Golnar.p.n.n.p بود. من به ایشون و عقایدشون هم احترام میذارم و فکر میکردم که شما دوتا کاملا هم عقیده هستید. اما ایشون ادعاهایی کرده و چیزهایی رو متاسفانه به شما نسبت داده.
من اختلافی با این بابا ندارم در اصل عدد حسابش نمیکنم که بخوام جلوش صفر هم بذارم این بنده خدا رو من قفلی زده.
من از شما بعنوان یه خواننده و دنبال کننده شما خواهش میکنم اجازه بدید ایشون توی همین تاپیک بیاد و ادعاها و مدارک خودش رو مطرح کنه و شما هم جواب بدید. فکر میکنم اینطوری به یه شفافیتی میرسیم و اذهان خوانندگان روشن میشه. البته من عمیقا آرزو میکنم که این فقط یه سوء تفاهم باشه و بس. به همین علت دوست دارم مناظره شما دوتا همینجا برگزار بشه. و همه چی کاملا روشن بشه.
اینجا نه ولی فردا یه تاپیک دیگه مخصوص همین قضیه میزنم
جسارت منو ببخشید Arrow جان، اما من و مطمئنم خیلی های دیگه حالشون از این تاپیکی که زدی گرفته شد. من حس میکنم رو هوا ول شدم. و بعدش هم که اون حرفها پیش اومد. به هر حال امیدوارم هر چه زودتر حقیقت معلوم بشه. ممنون از شما
حتما مشخص میشه شک نکن 🙏
0 ❤️

2021-11-11 01:50:21 +0330 +0330

↩ اسکلت حشری
باور کن با این ذهن مشوشی که از این آدم سراغ دارم بیاد بگه جفتتون یه نفرین من اصلا تعجب نمیکنم 😀

0 ❤️

2021-11-11 02:01:08 +0330 +0330

↩ Golnar_p_n_n

هنوز حرفام رو نزدم و وقتی بزنم دوست دارم ببینم زبونت چقدر درازه اما واسه اینکه بقول خودت خواننده ها متوجه بشن شماها کی هستید و دنبال چه هدفی،به جملات خودتون بسنده میکنم که براحتی میشه علیه خودتون ازش استفاده کرد.
هیچ فعال سیاسی نباید اطرافیانش رو درگیر بکنه مگه اینکه بخواد بصورت سیستماتیک کاری رو انجام بده و با برنامه و هدف گروهی رو تشکیل بده تا کاری رو انجام بدن،حالا چه کاری؟؟؟
خطاب به خواننده های این کامنت؛
فعال سیاسی هرگز در شبکه های اجتماعی بخودش این اجازه رو نمیده که داشتن ارتباط واقعی در جامعه با اکیپ خودش رو عیان کنه چون میدونه که تو این راه هرگز اطمینان صد در صدی جهت امنیت وجود نخواهد داشت و با همچین گراهایی برای عوامل حکومت اهرم فشار علیه خودش و اکیپ مدنظرش درست نمیکنه،مگه اینکه یک آدم ناشی باشه و یا اینکه ترسی بابت حرفاش نداشته باشه چون خودش جزیی از نیروهای رژیم محسوب میشه.تو(اسکلت حشری) و همین ارو و… همیشه سعی کردید سایبری های رژیم رو آدم های سبک سری نشون بدید که براحتی خودشون رو باحمایت از نظام واسه مردم تابلو میکنند اما درواقع هرجا یه همچین آدم هایی هست بطور قطع صرفا بابت اون مغز شستشو داده شده و تهی شون دست به حمایت همه جانبه ویا نقطه ای نظام میزنند و دل در گرو نظام دارند ونه اینکه عوامل حکومت باشند چون هرگز اینقدر نظام و ابرمافیای حامی اونها احمق نیست که بخواد حقوق مفت به همچین آدم هایی بده(نمونه اش یه شخصی بود به اسم س…د. ت…ی)پس نیروهاش رو ابتدا جوری آموزش میده که علایق و فشارهای اجتماعی رو بموقع شناسایی کنند تا با دادن یکسری اطلاعات دلخوش کننده به مخاطبین تشنه ی آزادی یک جمعی از هواداران رو دور و برشون جمع کنند و بعد بسیار هوشمندانه وقطره ای افکار و مسیر مبارزه رو به نفع رژیم پراکنده و منحرف کنند پس به صرف زدن چند تا پست و کامنت اعتراضی هیچ کسی رو نمیتونیم بر ضد نظام قلمداد کنیم.

فقط:

0 ❤️

2021-11-11 21:45:39 +0330 +0330

۱۰ سال روشن گری کردی
هیچی که هیچی بشین رو خدیجه جق تو بزن فرزندم

1 ❤️

2021-11-13 10:06:13 +0330 +0330

↩ Mehdi160456

سلام و عرض ادب
ممنون

این بنده خدا دیگه واقعا حالش خوب نیست
اشکال نداره،امروز آمپولشو میزنم خوب خوب میشه.
اصلا شما خودتم بیا داور شو، خوبه؟

0 ❤️

2021-11-13 10:09:25 +0330 +0330

↩ اسکلت حشری

صابون گلنار عزیز، صادقانه بگم شما خیلی بیکار و از لحاظ ذهنی بسیار آشفته و داغون تشریف داری! ینی اونهمه زمانی که نشستی صرف تحلیل و آنالیز کاربرای شهوانی کردی رو اگر بجاش زور زده بودی پای یه درخت ریده بودی خیلی حرکت مفیدتری بود…

این یه تیکه فوق العاده بود
بعد یه مدت طولانی بلاخره خندیدم 😀

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «